Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Нарада

16_08_2018_narada

16 серпня 2018 року заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата провів нараду з сільськими головами, керівниками підприємств та установ району. Під час наради розглядалися питання утримання та обслуговування доріг місцевого значення; оптимізація сільських відділень ПАТ «Укрпошта».

Обговоривши питання порядку денного щодо обслуговування доріг, визначено та узгоджено перелік ділянок доріг місцевого значення, які потребують негайного ремонту.

Щодо оптимізації відділень ПАТ «Укрпошта», начальник відділу економічного розвитку та цивільного захисту райдержадміністрації Андрій Джемесюк проінформував про оптимізацію поштових відділень «Укрпошти». Зазначив, що за розрахунками рентабельності у розрізі відділень зв’язку ЦПЗ № 6 Київської міської дирекції за І півріччя 2018  року під скорочення підпадають відділення поштового зв’язку сіл Богуславського району, а саме: Синиця,  Шупики, Михайлівка, Тептіївка, Ісайки, Біївці. Голови сільських рад, поштові відділення яких підпадають під скорочення виступили  проти закриття даних відділень, оскільки така оптимізація принесе незручності населенню громад, адже більша частина жителів вказаних сіл користується послугами поштового зв’язку: здійснює листування, сплату комунальних платежів, виписку періодичних видань, сплачує державне мито,

Детальніше...

 

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ «ПОСАДА: ПРОСТИЙ УКРАЇНЕЦЬ» ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

На виконання Указу Президента України від 11 липня 2018 року № 99/2018 «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України» пункту 3 щодо сприяння реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на зміцнення національної єдності, консолідацію суспільства у справі розбудови держави, розвиток міжрегіональних зв’язків, поширення інформації і знань про Україну, утвердження її позитивного іміджу у світі, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України підготувало загальнонаціональну кампанію «Посада: простий українець».

Мета проекту – об’єднання українців, підвищення громадянської свідомості та патріотизму серед широкої цільової аудиторії, до якої входять громадяни України різного віку: діти, підлітки, молодь, люди середнього віку та люди пенсійного віку.

Основна ідея – майбутнє залежить від кожного, від простих українців.

Посада - простий українець:

Детальніше...

 

Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні

dprch_1_150818За даними УкрГідрометцентру, 15-17 серпня в Україні, 15-17 серпня крім більшості районів Закарпатської, Львівської та Волинської областей, надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.

По м.Києву надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.

По Київській області надзвичайний (5 класу), в районі м.Бориспіль високий (4 класу) рівень пожежної небезпеки.

 

СОЦІАЛЬНА ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ НА ПІДТРИМКУ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПЛАТФОРМИ З БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ «СТРИВАЙ!»

Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic Challenge» запускає соціальну рекламну кампанію під назвою «Стривай!» на підтримку популяризації безкоштовної освітньої платформи з безпеки дорожнього руху FRoSH (First Road Safety HUB – перший онлайн тренінговий центр з безпеки дорожнього руху). Цей освітній проект реалізується у співпраці з Патрульною поліцією України, та фінансується в тому числі Урядом Канади в рамках проекту РТАР.

Соціальна інформаційна кампанія «Стривай!» – це 5 анімаційних музичних роликів про 5 головних факторів ризику в ДТП, які в Україні та світі є найпоширенішими. Ролики озвучив один із найпопулярніших в Україні артистів Михайло Хома (фронтмен гурту DZIDZIO).

Метою соціальної кампанії є інформування населення про прості але головні принципи власної безпеки на дорозі, а також роз’яснення суті правил, методів та засобів захисту від травмування та загибелі в ДТП. Ця кампанія – ще один крок до формування високо загального рівня дорожньої культури в Україні, що має призвести в результаті до зниження кількості та важкості дорожньо-транспортних пригод.

Проект реалізується в рамках 10-річчя дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного Генеральною асамблеєю ООН та відповідно до Стратегії безпеки дорожнього руху, ухваленої Кабінетом Міністрів України 14 червня 2017 року.

Детальніше...

 

Прийом громадян

priyom_gromad_15_08_201815 серпня  2018 року голова Богуславської районної  державної адміністрації Ірина Старенька провела особистий прийом громадян.

Звернення громадян стосувалися соціально-побутових та земельних питань.

За підсумками прийому на кожне із порушених громадянами питань Ірина Старенька надала вичерпні відповіді та роз’яснення. Питання, які потребують детального вивчення і опрацювання, очільницею райдержадміністрації взято на контроль та надано доручення керівникам відповідальних структурних підрозділів щодо надання в межах чинного законодавства допомоги у їх вирішенні.

 

 

Детальніше...

 

ОЧІЛЬНИК КИЇВСЬКОЇ ОДА ОЛЕКСАНДР ГОРГАН ПРОВІВ ОНЛАЙН НАРАДУ З ГОЛОВАМИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ

Gorgan_on_line_13_08_201813 серпня під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, за участю першого заступника голови Андрія Анісімова, заступників голови – Юрія Денисенка, Дмитра Назаренка, Івана Турчака, керівника апарату Тетяни Жуль, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації відбулася он-лайн нарада з головами райдержадміністрацій Київської області.

Олександр Горган зосередив увагу присутніх на пріоритетних питаннях, які потребують посиленої уваги найближчим часом, зокрема в медичній, освітній галузях, соціально-економічній сфері.

Під час наради на розгляд було винесено питання про проведену роботу щодо підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2018/2019 року, про проміжні результати з утримання та обслуговування доріг місцевого значення Київської області, про підготовку закладів освіти до нового навчального року, про реалізацію проектів нового будівництва амбулаторій за рахунок субвенції з державного бюджету, про стан виконання запланованого відбору громадян на військову службу за контрактом у ІІІ кварталі 2018 року тощо.

У ході наради також обговорили стан підготовки до проведення урочистих заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України в районах та містах Київської області.

За результатами доповідей було визначено проблемні питання, задля вирішення яких голова облдержадміністрації Олександр Горган дав відповідні доручення профільним підрозділам щодо подальшого їх опрацювання та вирішення у відповідності до норм чинного законодавства.

Детальніше...

 

Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

9f56aa4969655f4ab9fb56655734d0a8_1478878876_extra_large

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію.

Документом вносяться зміни до Податкового кодексу України та законів України «Про фермерське господарство», «Про державну підтримку сільського господарства України», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

Зміни передбачають віднесення до платників єдиного податку четвертої групи фізичних осіб - підприємців, які організували фермерське господарство, за умови відповідності сукупності певних критеріїв та визначення особливостей їх державної реєстрації/анулювання реєстрації, податкового обліку і звітності, сплати єдиного податку тощо.

Детальніше...

 

Олександр Горган презентував інтерактивну систему “UVAGA.UA” на Богуславщині

0-02-04-729df5660b72f70a665a1aaeab6fc9fc85a13a6b2010afa75f90baafd17ec2a0_full

Богуславщина стала дев’ятнадцятим районом Київської області, де голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган презентував активу громади унікальну систему комунікації між владою та громадянами, здатну локально виявляти та у максимально скорочений термін вирішувати проблеми з якими звертаються мешканці того чи іншого регіону Київщини – «UVAGA.UA».

 

Презентація відбулася 9 серпня, під час виїзної розширеної наради з питань опрацювання звернень щодо системних правопорушень у Богуславському районі, висвітлених інтерактивною системою. В числі учасників зустрічі були заступник голови облдержадміністрації Дмитро Назаренко,  депутат ВР Геннадій Кривошея, голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Старенька, в.о. голови Богуславської районної ради Анатолій Резніченко, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації, начальники служб, управлінь, відділів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, голови міської та сільських  рад, депутати районної ради, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Як наголосив очільник облдержадміністрації, завдяки системі «UVAGA.UA» громадяни можуть не лише спілкуватися з владою у максимально спрощений для них спосіб, навіть через мобільний телефон, а й самостійно відслідковувати хід виконання позначених ними точок «уваги». Адже система «UVAGA.UA» – це програмний інструмент точної локалізації проблеми з визначенням конкретної посадової особи, яка відповідає за її вирішення.

Водночас, Олександр Горган підкреслив особливу відповідальність посадовців щодо роботи із системою, адже для її подальшої успішної реалізації та вдосконалення потрібно, щоб вона стала невід’ємною частиною управлінської культури.

Голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Старенька розповіла про ті точки «уваги», які вже занесені в систему та заходи, що вживаються керівництвом району для їх усунення. Наразі в системі зареєстровані звернення з питань критичної ямковості дорожнього покриття, відсутності дорожнього покриття біля УНТЦ «Льодограй», стихійної вуличної торгівлі, незаконної діяльності газозаправних модулей, колійності дорожнього покриття, та звернення, яке вже вирішено – сміттєзвалище в с. Медвин.

Ірина Старенька у форматі презентації по кожному конкретному випадку доповіла наступне:

Детальніше...

 

Громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Киданівської сільської ради

IMG_20180807_101428

Відповідно до Плану проведення Громадських слухань, 7 серпня  2018 року, у приміщенні Киданівського будинку культури відбулися громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Киданівської сільської ради в яких взяли участь керівник апарату райдержадміністрації  Олександр Новосвітний, начальник відділу організаційної роботи,  звернень громадян, внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації Ольга  Лінська,  дільничні офіцери  Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Марія Ведмеденко та Микола Драченко,   депутати сільської ради,  громадськість.

Дільничний офіцер проінформувала присутніх про організацію роботи групи швидкого реагування Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області, яка працює цілодобово та реагує на виклики громадян, які телефонують  на номер телефону «102» та попередила про випадки шахрайства через Інтернет,  телефонний зв'язок та громадянами, які під виглядом продавців товарів різного роду входять у довіру до громадян похилого віку та здійснюють шахрайські дії. Так, протягом 2018 року на території Киданівської сільської ради зареєстровано 50 заяв, які розглянуто відповідно до Закону України «Про звернення громадян», з них  кримінального характеру -1. Дільничний офіцер також  надала роз’яснення щодо поправки до Кримінального процесуального кодексу №109.

Детальніше...

 

НАРАДА

06_08_2018_1

6 липня  2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Ірини Старенької  відбулася нарада по питанню  сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за участю  заступника голови райдержадміністрації Олександра Салати, начальника Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області Світлани Трохименко, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.  По завершенню наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень та встановлено терміни їх виконання.

 

 

 

 

 

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси