Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-05-1294dba7325f0aed5aa41789bdf87082caa8e6416c37c0ad5b2b07e6657dc09b_full

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 11 червня  2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада.


На порядку денному   були розглянуті основні питання  життєдіяльності Богуславського району, зокрема:

освіта -  завершення 2017-2018 навчального року, проведення державної підсумкової атестації для здобувачів початкової, базової та повної загальної середньої освіти, ЗНО, реформування освітньої галузі, оздоровлення дітей, проведення ремонтних робіт у школах міста та району;

медицина - проведення  національної кампанії з вибору сімейного лікаря,  підвищення якості надання медичних послуг, реалізація урядової програми «Доступні ліки», залучення молодих фахівців.

Питання освіти і медицини, а саме в частині підвищення рівня якості надання послуг, конкурентоспроможності та доступності є  основними посланнями Президента України. У своїх промовах  очільниця району Ірина Старенька постійно наголошує саме  на цих меседжах. Особлива увага Президента приділяється населенню із сільської місцевості, так, як жоден громадян України, незалежно від географічного розташування, не повинен бути обділений у наданні якісних послуг.

Далі під час апаратної наради керівники відповідних районних служб доповіли по питаннях:

Детальніше...

 

ЗВІЛЬНЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ПОЛІТВ’ЯЗНІВ БУДЕ ОДНИМ З ПРІОРИТЕТІВ ЗУСТРІЧІ МІНІСТРІВ ЗАКОРДОННИХ СПРАВ НОРМАНДСЬКОГО ФОРМАТУ – ПРЕЗИДЕНТ НА ЗУСТРІЧІ З РОДИНАМИ УКРАЇНСЬКИХ БРАНЦІВ

4953baee4e354ff4727d5d26c90f81e8_1528465179_extra_largeПрезидент Петро Порошенко зустрівся з родинами українських заручників, які утримуються у російських в’язницях, на окупованих територіях Донбасу та Криму. Глава держави проінформував про кроки, які здійснюються для звільнення політв’язнів, та подальші дії.

«11 червня Павло (Клімкін – ред.) вирушає на зустріч міністрів закордонних справ країн Нормандського формату. І першим питанням, крім запровадження миротворчої місії, режиму припинення вогню та імплементації Мінських угод, є питання заручників. Ми вже погодили і скоординували нашу позицію, французька та німецька сторони нас підтримують», – розповів Президент. Він також наголосив, що на зустрічі тристоронньої групи у Мінську Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко офіційно передала лист із списком із 23 росіян, які здійснювали шпигунську діяльність в Україні, для передачі РФ в обмін на українських політв’язнів.

Детальніше...

 

Це перемога України – Президент про ухвалення Закону про антикорупційний суд

51196d82b32a4cee843edd5a7d86bd38_1528368772_extra_largeПрезидент Петро Порошенко привітав ухвалення Верховною Радою України Закону «Про Вищий антикорупційний суд», назвавши це рішення історичним. «Це є перемога. Перемога України. Перемога українського народу. Моя перемога, як Президента України.


Перемога українського Парламенту на чолі з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм. Перемога українського Уряду на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом», - зазначив Глава держави.


За його словами, це рішення також є перемогою кожного народного депутата з 315, які проголосували за президентський законопроект і відкрили «зелене світло» створенню Вищого антикорупційного суду України. «Сьогодні ми завершили формування антикорупційної інфраструктури», - підкреслив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Прийом громадян

0-02-04-40cf92d1530d56f9480d5ead6ce6d83c4d58a6c490e3be22a6b5ffa357761227_full
6 червня голова Богуславської районної  державної адміністрації Ірина Старенька провела особистий прийом громадян.

Мешканці Богуславщини звернулися до очільнці  району за допомогою у вирішенні особистих, проблемних та  спірних питань.

Звернення громадян стосувалися соціально-побутових та  земельних питань. Зокрема, зверталися  з проханнам щодо надання матеріальної допомоги на лікування тяжкохворих осіб.

Детальніше...

 

Шановні журналісти! Вітаю вас із професійним святом!

Ваша праця почесна й необхідна, адже важко уявити сучасне суспільство без комунікативних каналів і нескінченного потоку інформації. Саме ви професійно та неупереджено творите історію сьогодення, відображаючи головні події у житті нашої держави.
Щиро дякую всім працівникам засобів масової інформації
за підтримку, плідну співпрацю, можливість своєчасно довести до громадськості актуальні питання державної політики.
У цей святковий для вас день бажаю
невичерпної енергії, творчого натхнення, втілення всіх світлих задумів, наснаги та професійних успіхів!
Гострого пера!
_1gur
Ваша праця почесна й необхідна, адже важко уявити сучасне суспільство без комунікативних каналів і нескінченного потоку інформації. Саме ви професійно та неупереджено творите історію сьогодення, відображаючи головні події у житті нашої держави.
Щиро дякую всім працівникам засобів масової інформації
за підтримку, плідну співпрацю, можливість своєчасно довести до громадськості актуальні питання державної політики.
У цей святковий для вас день бажаю
невичерпної енергії, творчого натхнення, втілення всіх світлих задумів, наснаги та професійних успіхів!
Гострого пера!
 

ОЛЕКСАНДР ГОРГАН ВРУЧИВ ДЕРЖАВНІ НАГОРОДИ КРАЩИМ ПРАЦІВНИКАМ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

IMG_4936Сьогодні, 4 червня, під головування очільника Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана відбулася розширена нарада з оперативних питань за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, центральних органів виконавчої влади. Розширена нарада розпочалася з урочистого нагородження кращих працівників Київської області.
Згідно Указу Президента України: Орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено Каплуна Миколу Степановича – генерального директора корпорацій сільськогосподарських підприємств, Володарський район. Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено Центила Леоніда Васильовича – директора товариства «Агрофірма Колос», Сквирський район. Почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» присвоєно Кулініченку Григорію Володимировичу – голові сільськогосподарського кооперативу «Агробізнес», Кагарлицький район; Широкоступу Олександру Васильовичу – голові фермерського господарства «Широкоступ», Кагарлицький район. Почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» присвоєно Андрущенку Володимиру Леонідовичу – завідувачу кафедри Університету державної фіскальної служби України, доктору економічних наук, професору; Онишко Світлані Василівні – завідувачу кафедри фінансових ринків Університету державної фіскальної служби України, доктору економічних наук, професору. Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно Яровій Оксані Анатоліївні – ученому секретарю Університету державної фіскальної служби України. Почесне звання «Заслужений вчитель України» присвоєно Шовкун Людмилі Миколаївні -учителю Хотівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району.
Почесне звання «Заслужений лікар України» присвоєно Супрун Ніні Іванівні – лікарю загальної практики – сімейному лікарю Богуславської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Комунального закладу «Богуславський районний Цент первинної медико-санітарної допомоги».

Детальніше...

 

МИ ВПЕВНЕНО РУХАЄМОСЯ У ЄВРОПУ – ПРЕЗИДЕНТ

204ea8ea174cc15a0f9e5c3a3407bdad_1528023926_extra_large-300x205Президент Петро Порошенко наголосив на тому, що Україна впевнено рухається у напрямку наближення до Європи. Під час зустрічі з українською громадою Іспанії  Глава держави нагадав про попередні зустрічі з представниками української громади, присутніми і нині, та обговорення необхідності вирішення питання визнання українських водійських посвідчень у цій країні, адже це прибрало б суттєву перешкоду. «Я тоді вам сказав, що ми забезпечимо не лише визнання українських посвідчень, а ми доб’ємося безвізу. Коли українські громадяни, лише пред’явивши біометричний паспорт, можуть вільно подорожувати всією Європою.

А зараз і всім світом, бо Україну зараз раді вітати і відкривають двері вже 117 країн», – констатував Петро Порошенко, підкресливши, що український паспорт входить до 30-ки найбільш сильніших паспортів світу. Крім скасування візового режиму, було укладено і Угоду про асоціацію з ЄС та підписано поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі. «І робимо все можливе, щоб український народ і Українська держава якомога швидше повернулися до родини європейських народів», – додав Президент.

Детальніше...

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Gromads_slu

Богуславська районна державна адміністрація інформує про те, що:

19.06.2018 о 10.00 год. в приміщенні Москаленківського будинку культури (с. Москаленки Богуславського району);

26.06.2018 о 10.00 год. в приміщенні Хохітвянського сільського будинку культури (с. Хохітва Богуславського району) відбудуться  громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території  Богуславського району. На громадські слухання будуть запрошені  керівники установ, організацій та підприємств району з  питань соціального захисту, освіти, культури, медицини, пенсійного забезпечення,  газо- та електропостачання, радіо- та телефонного зв’язку.

Детальніше...

 

Про роботу за рік звітував колектив Мисайлівського сільського будинку культури

IMG_44241 червня в Мисайлівському сільському будинку культури на глядачів чекало грандіозне дійство. Про роботу за рік звітував колектив Мисайлівського СБК (директор - Наталія Науменко). На звітний концерт завітали також голова районної державної адміністрації Ірина Старенька, депутат Київської обласної ради Анатолій Даниленко, начальник відділу культури райдержадміністрації Олександр Терещенко, сільський голова, які подякували працівникам будинку культури за відповідальну, творчу роботу, ініціативність, патріотизм, значний внесок у виховання молодого покоління та розвиток громади в цілому.
Кожен виступ, як квітка, вплітався в загальний віночок, що розквітнув різнобарв'ям під час концерту. Народні мелодії, естрадні композиції солістів та колективів створили атмосферу свята. Приємно відзначити, що з кожним роком відчувається творчий ріст колективів. Були представлені майже всі жанри художньої творчості.
Сподіваємось, що різнобарвний віночок творчості будинку культури села Мисайлівка буде додаватись новими звершеннями. Щиро дякуємо за Вашу відданість справі!

Детальніше...

 

1 червня – Міжнародний день захисту дітей, прекрасне свято радості та одвічної надії!

1 червня – Міжнародний день захисту дітей, прекрасне свято радості та одвічної надії! Не секрет , що всі ми родом із дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України.
Сьогодні площа перед Будинком культури м. Богуслава стала творчим майданчиком, на якому розмістилися розважальні зони: зона традиційного малюнку на асфальті «Богуслав квітучий», гала-концерт дитячої творчості,  арт-зони: зона аквагриму, зона «Паперові фантазії», зона «Бісерні дива», зона сувенірів, зона «Фантастична бульбашка», зона «Чудотворна глина» та зона дитячих мрій.
Свої щирі слова привітання передали всім присутнім голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька Ірина Абрамівна, голова районної ради Замирайло Володимир Миколайович, заступник голови Богуславської районної державної  адміністрації Салата Олександр Петрович та міський голова Дяченко В’ячеслав Михайлович.
З вітальним словом до всіх дітей звернулася начальник відділу освіти Богуславської РДА Поліщук О.В. Оксана Василівна побажала всім дітям чудового відпочинку.
Вітаємо кожну дитину зі святом, бажаємо здійснення усіх мрій і сподівань. Нехай наша ненька Україна переборе всі труднощі і стане сильною, справедливою і квітучою державою.
den_zahusty_ditey_01_06_2018Не секрет, що всі ми родом із дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України.
Сьогодні площа перед Будинком культури м. Богуслава стала творчим майданчиком, на якому розмістилися розважальні зони: зона традиційного малюнку на асфальті «Богуслав квітучий», гала-концерт дитячої творчості,  арт-зони: зона аквагриму, зона «Паперові фантазії», зона «Бісерні дива», зона сувенірів, зона «Фантастична бульбашка», зона «Чудотворна глина» та зона дитячих мрій.
Свої щирі слова привітання передали всім присутнім голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька І.А., голова районної ради Замирайло В.М. та заступник голови Богуславської районної державної  адміністрації Салата О.П.
З вітальним словом до всіх дітей звернулася начальник відділу освіти Богуславської РДА Поліщук О.В., яка побажала всім дітям чудового відпочинку.
Вітаємо кожну дитину зі святом, бажаємо здійснення усіх мрій і сподівань. Нехай наша ненька Україна переборе всі труднощі і стане сильною, справедливою і квітучою державою.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси