Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

На території держави розпочато проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант»

На території держави розпочато проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» - щодо запобігання вчиненню правопорушень у тому числі іноземцями та особами без громадянства.

Метою даних заходів є виявлення іноземних громадян, та осіб без громадянства, які вчиняють правопорушення та незаконно перебувають на території України.

В разі встановлення фактів порушення іноземцями та особами без громадянства законодавства України про їх правовий статус, їх дій, що суперечать інтересам забезпечення національної безпеки України чи охорони громадського порядку буде вжито відповідних заходів щодо скорочення строку підрозділами ДМС тимчасового перебування на території України або прийняття рішення про примусове повернення або видворення за межі України із застосуванням заборони щодо подальшого в’їзду строком на три роки.

Детальніше...

 

9 серпня - Міжнародний день корінних народів світу

Міжнародний день корінних народів світу відзначається 9 серпня починаючи з 1995 року за рішенням Організації Об’єднаних націй. Саме в цей день у 1982 році вперше відбулось засідання Робочої групи з питань корінних народів. Українська держава 20 березня 2014 року заявила про державні гарантії прав кримськотатарського народу в складі України, затвердивши відповідну постанову парламенту. За даними ЮНЕСКО, сьогодні у 70 країнах світу проживає близько 300 мільйонів представників корінних народів, які спілкуються понад 5 тисячами своїх етнічних мов і котрі дотримуються своїх культурних традицій. День був заснований задля того, аби світова спільнота пам’ятала про необхідність виявляти турботу і солідарність з представниками корінного населення, якому досить часто на своїй прабатьківщині загрожує асиміляція, або ж вони зазнають різних форм дискримінації (як це, приміром, відбувається зараз з кримськими татарами в окупованому Росією Криму). В Україні заведено вважати, що її етнонаціональну культуру складають українська нація, корінні народи та національні меншини. Єдиного і чіткого визначення поняття «корінний народ» наразі не існує. До корінних народів України зазвичай зараховують кримських татар, гагаузів, кримчаків, караїмів та кримських греків.

Детальніше...

 

Виїзний прийом громадян в с. Дибинці

9 серпня 2017 року  голова Богуславської районної  державної адміністрації І.А. Старенька провела особистий виїзний прийом громадян в с. Дибинці на якому були присутні заступник голови Богуславської районної ради А.Л. Резніченко,  сільський голова  В.І. Шнуренко та секретар В.М. Голосний.

Під час прийому жителі звернулися з питаннями соціального захисту, працевлаштування, правопорядку, захисту законних прав та інтересів громадян.

За підсумками проведеного прийому громадян голова Богуславської районної  державної адміністрації І.А. Старенька дала відповідні доручення та встановила терміни їх виконання.

 

Суд звільнив від відповідальності ще одного учасника Програми СБУ «На тебе чекають вдома»

p_206_27475669Біловодський районний суд Луганської області звільнив від кримінального покарання ще одного учасника Програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома».

Мешканець Луганської області у 2014 році, піддавшись російській пропаганді, брав участь у діяльності незаконних збройних формувань т.зв. «ЛНР». Незабаром він залишив лави терористів, не витримавши ганебного відношення, постійного пияцтва та пограбувань місцевого населення з боку подільників.

Тривалий час чоловік переховувався, побоюючись кримінальної відповідальності.

У 2017 році, дізнавшись з інтернету про Програму СБУ «На тебе чекають вдома», певний час не наважувався на участь у ній. Однак, передивившись низку відеозвернень вже звільнених від кримінальної відповідальності учасників Програми, чоловік, врешті-решт, звернувся до українських правоохоронців.

Детальніше за посиланням -

https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/3751#.MjXVmYWh.dpbs

 

Богуславський РС застерігає громадян бути обережними під час виявлення вибухонебезпечних предметів!

big_5_201701399a56970fБогуславський РС вкотре застерігає громадян бути обережними під час виявлення вибухонебезпечних предметів!Піротехнічні підрозділи ДСНС щодня проводять роботи щодо обстеження території України, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Досить часто застарілі боєприпаси знаходять і звичайні громадяни під час проведення земляних робіт на присадибних ділянках та у полях. Крім того вибухонебезпечні предмети можуть знаходитись також і в лісах та парках, річках та ставках, будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів. Саме тому, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення

вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

IMG_3157Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 7 серпня  2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови районної ради, заступника голови адміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядку денному розглядалися питання: підсумки проведення заслуховування голови Богуславської райдержадміністрації щодо виконання основних галузевих повноважень за підсумками роботи за перше півріччя 2017 року, яке  відбулося 26 липня 2017 року у голови Київської обласної державної адміністрації; про роботу галузі медицини (проведення заходів щодо оптимізації галузі, підвищення якості надання медичних послуг, проведення на належному рівні патронажу на дому); забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; про роботу Богуславського районного військового комісаріату (контрактна служба); про роботу  відділу  культури (проведення культурно-розважальних заходів для молоді, підготовка до відзначення Дня Незалежності України); про роботу Богуславського РС ГУ ДСНС України в Київській області;  субсидіювання населення  району; стан жнивної кампанії; проведення  ремонту електричних мереж та ліній радіозв’язку;  про підготовку закладів освіти до нового навчального 2017-2018 року, про роботу КП «Богуславтепловодопостачання»,  різне.

Детальніше...

 

Профінформаційний семінар з орієнтацією на службу в Збройних Силах України.

IMG_0923

З метою активізації роботи з учасниками АТО та безробітними , надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади і громадськості у вирішенні проблем зайнятості  в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості, 7 серпня 2017 року був проведений профінформаційний семінар з орієнтацією на службу в Збройних Силах України. В семінарі взяли участь 15 чол. із числа безробітних та учасників АТО. Представники Богуславського військомату надали змістовну інформацію для бажаючих проходити військову службу за контрактом з поясненням всіх норм законодавства, прав та обов'язків, пільг для військовослужбовців. В кінці семінару були роздані буклети та інформаційні матеріали з необхідною інформацією.

Детальніше...

 

Шановні правоохоронці!

116949Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!
Кожен день, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя мешканців Богуславщини, стоїте на варті правопорядку. Одним із вагомих здобутків нашої держави у час активної розбудови громадянського суспільства і становлення нації є створення Національної поліції України – правоохоронного органу європейського зразка.
Вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Впевнені, що ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій у нашому місті та районі.
Дякуємо за службу, вірність присязі та відданість Українському народові. Бажаємо вам, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів.
Також бажаємо вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра й благополуччя!
З Днем Національної поліції України!


Голова районної державної адміністрації І.А. Старенька                                                 Голова районної ради В.М. Замирайло

 

Засідання Громадської ради при Богуславській райдержадміністрації

IMG_31142 серпня 2017 року  відбулося засідання Громадської ради при Богуславській райдержадміністрації.

Головними питаннями порядку денного були: підготовка до відзначення 26-ї річниці Незалежності України, відкриття пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та проведення рейдів щодо недопущення продажу алкогольних напоїв неповнолітнім, обговорення питання щодо можливості обмеження часу роботи розважальних закладів міста.

Про підготовку до відзначення 26-ї річниці Незалежності України та відкриття пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні доповів   начальник відділу культури райдержадміністрації Олександр Борисович Терещенко.  Він  довів до відома присутніх план заходів до Дня Прапора та 26-ї річниці Незалежності України. Громадський активіст Віктор Миколайович Кисиленко повідомив про підготовку та технічні складові встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, урочисте відкриття якого заплановано на 23 серпня 2017 року. Обидва доповідачі запропонували присутнім долучитися до обговорення,  вносити свої зауваження та пропозиції до сценарію святкових заходів.

Заступник голови райдержадміністрації Олександр Петрович Салата також  повідомив, що  5 серпня 2017 року буде проведено акцію «Велика Українська Хода», мета якої вшанування Героїв Майданів та Героїв АТО заради  об’єднання всіх людей в Україні в прагненні до миру. Акція буде проходити  з 10-00 до 19-00    на центральній  площі  м. Богуслав. Також  будуть розгорнуті більше 600 метрів прапорів, зібраних з усіх міст України та прапори бойових бригад, підрозділів, які захищають нашу країну на Сході. Олександр Петрович   запросив всіх учасників засідання Громадської ради долучитися до участі  в акції.

Детальніше...

 

СУДОВА РЕФОРМА: НОВИЙ ВЕРХОВНИЙ СУД (ВІДЕО)

Відео можна переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=OBrOCkQHuQE


 

 

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси