Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Урочистості до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

IMG_245717 березня 2017 року у актовій залі Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С.Нечуя-Левицького відбулися урочистості з нагоди Дня  працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Голова Богуславської районної державної адміністрації І.А. Старенька, голова Богуславської районної ради В.М. Замирайло, перший заступник міського голови Ю.М. Лелека, заступник міського голови Є.Є. Янушевич привітали комунальників з професійним святом та    вручили кращим працівникам  грамоти, подяки та цінні подарунки.

Керівництво міста та району звернулося до всіх працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення зі щирими    словами вдячності: «Перш за все завдяки комунальникам з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста: він стає більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим. Поліпшується якість водопостачання і водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій.
Напередодні професійного свята хочемо висловити щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя. Завдяки вашій праці у сім’ї українців потрапляють тепло і вода, газ та світло, гарнішають, розквітають вулиці, парки і сквери. Ви навчились чітко визначати та вирішувати проблеми, тримати руки на пульсі, незважаючи на скрутні часи. Досить символічно, що ваше свято призначене саме на цю пору весни і розквіту. Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо наше рідне місто справді гарним і затишним. Дякуємо всім за щоденну напружену працю, бажаємо вам Божого благословення, миру, міцного здоров’я, благополуччя,  родинного затишку, досягнення нових професійних висот та многії літа». Свої вітання та побажання також передав  депутат Київської обласної ради, ректор БНАУ  А.С. Даниленко.

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

17 березня 2017 року в малому залі засідань Богуславської районної державної адміністрації  відбулося засідання комісії  з питань захисту прав дитини, на якому розглядалися питання виконання батьками батьківських обов’язків, щодо надання висновку про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав, відповідно до ухвали суду; про надання (ненадання) згоди про виїзд дитини за кордон за умови відсутності згоди батька на виїзд, відповідно до ухвали суду; про реєстрацію народження дитини, за умови відсутності документів у батьків дитини.

У роботі Комісії взяв участь  заступник голови Богуславської районної державної адміністрації О.П. Салата.

За результатами засідання Комісії прийняті відповідні рішення та надані доручення.

Детальніше...

 

2017 рік проголошено Роком Української революції 1917-1921 років

Українська революція — низка подій, пов’язаних із національно-визвольною боротьбою українського народу в1917–1921 роках. Поштовхом до початку Української революції стала Лютнева революція в Російській імперії. Загалом Українська революція започаткувала процес формування модерної політичної нації та відродила традицію української державності

Указом Президента України 2017 рік проголошено роком Української революції 1917–1921 років. Цим указом одним із пріоритетів діяльності органів державної влади на 2017–2021 роки визначено вшанування подій та видатних учасників Української революції 1917–1921 років. Про це йдеться на сайті глави держави. В указі передбачено цілий комплекс заходів із вшанування пам’яті подій початку ХХ століття. Зокрема, заплановано встановити пам’ятники й пам’ятні знаки, провести тематичні виставки архівних документів, речових пам’яток і фотоматеріалів, а також оновити експозиції музеїв, здійснити публікацію наукових праць, збірок документів і матеріалів, енциклопедичних, довідкових та інших видань, присвячених 100-річчю подій Української революції 1917– 1921 років. Президент України доручив ужити заходів із метою завершення проектування та спорудження в столиці монумента Соборності України та його урочистого відкриття до 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 2019 року.

Пропонуємо згадати найважливіші події Української революції 1917–1920 років.

Детальніше...

 

«Зменшення обсягів споживання електричної енергії в години максимуму навантаження ОЕС України у зв’язку з вжиттям тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії»

Стан української енергетичної сфери на сьогодні досить неоднозначний.            У зв’язку з блокуванням вантажних перевезень енергетичного вугілля антрацитової групи та з метою забезпечення надійної, безперебійної, стабільної роботи об’єднаної енергетичної системи України, запобігання виникненню дисбалансу між виробництвом і споживанням електричної енергії Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 15.02.2017 №103-р «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії» ввів тимчасові надзвичайні заходи на ринку електричної енергії України в термін до 17.03.2017 року.

При перевищенні граничних величин з споживання електричної енергії та потужності, у відповідності до розпорядження Кабінету Міністрів України в Київській області можливе введення графіків погодинного відключення електроенергії (ГПВ) та графіків аварійних відключень електроенергії (ГАВ).
Для запобігання введення вищезазначених графіків, пропонується юридичним споживачам електричної енергії  у Київській області,  виконати наступні заходи:

Детальніше...

 

5 фактів та 5 міфів про міжнародні закупівлі

Два роки тому Верховна Рада ухвалила закон про здійснення державних закупівель ліків через міжнародні організації, який зобов’язав Міністерство охорони здоров’я делегувати цим організаціям придбання низки препаратів. Виправданість такого кроку переконливо доведена практикою – залучення міжнародників до закупівель дозволило зекономити бюджетні кошти за рахунок придбання ліків без корупційних схем, пацієнти отримали більше препаратів для лікування. Проте за цей час довкола процесу закупівлі ліків з’явилось чимало міфів. Наводимо беззаперечні факти щодо міжнародних закупівель ліків та спростовуємо найпоширеніші міфи.

ФАКТИ

Міністерство охорони здоров’я ліквідувало корупційну складову тендерів. Tендери на закупівлю низки медикаментів, які централізовано має закуповувати МОЗ проводять міжнародні організації, які не мають прямої зацікавленості в закупівлях. Тепер МОЗ отримує ліки дешевше, а на тендерах уже вигравали компанії із 15 країн світу. Успішний досвід втілення такої реформи в Україні надихнув сусідню Молдову, яка з цього року також вирішила розпочати закупівлю ліків через міжнародні організації.

Міжнародні організації закуповують ліки дешевше. Наразі міжнародні організації купують для МОЗ ліки за цінами нижчими, ніж це було у 2014 році, коли закупівлі проводило міністерство. Тільки на закупівлях 7 видів вакцин та антиретровірусних препаратів ЮНІСЕФ заощадив для України 4 мільйони доларів з коштів бюджету 2015 року, виділених на  цю програму.

Детальніше...

 

Містобудівна рада

15 березня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

На засіданні було розглянуто, погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Богуславської міської ради містобудівну документацію «Детальний план території, обмежений вулицями Польова та Соборна для проектування об’єкта будівництва «Реконструкція нежитлової будівлі (об’єкта незавершеного будівництва) під фізкультурно-оздоровчий комплекс на вул. Польовій, 49» площею близько 3,0 га в м. Богуслав Київської області.

Детальніше...

 

Прийом громадян

IMG_244115 березня  2017 року голова Богуславської райдержадміністрації І.А. Старенька провела особистий  прийом громадян, під час якого жителі Богуславщини звернулися з  питаннями надання матеріальної допомоги на лікування,  соціального захисту.

Також на прийомі  у голови адміністрації з колективним зверненням  побували батьки, діти яких проживають в с. Біївці, а навчаються у Богуславській СШ №1.

Батьки звернулися з питанням щодо  підвезення дітей до місця їх навчання, мотивуючи це наявністю Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» на ‎2015-2017 роки, яка діє у Київській області, з метою забезпечення соціального захисту учасників навчально-виховного процесу, створення належних умов для отримання учнями повноцінної загальної середньої освіти у сільській місцевості.

Ірина Абрамівна Старенька у  своєму зверненні до учасників діалогу наголосила, що вона завжди  підтримує батьків і дітей, які прагнуть отримати якісну, конкурентноспроможну  освіту. Зі свого боку голова адміністрації пообіцяла ретельно вивчити це питання та докласти усіх зусиль щодо удосконалення  навчально-матеріальної бази шкіл, забезпечення висококваліфікованими кадрами, ефективного використання фінансових ресурсів та  сприяти  в організації   відповідного маршруту підвозу учнів.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

IMG_2437Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької  в понеділок, 13 березня 2017 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, заступника голови районної ради,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, спорту, освіти, сплати податків, декларування доходів, орендної плати за паї, наповнення районного бюджету, забезпечення правопорядку, проведення ремонтних робіт на дорогах району, проведення щеплення та дослідження поголів’я ВРХ, забезпечення проведення роз’яснювальної роботи серед населення району по недопущенню спалювання  трав’яного настилу,  роботи районного військового комісаріату, реєстрації суб’єктів господарювання, початку проведення двомісячника благоустрою населених пунктів району,  стану розрахунків населення за спожиті послуги, які надає КП «Богуславтепломережа»,  різне.

Детальніше...

 

Гра на «Кубок Губернатора» до 85-ї річниці утворення Київської області, за підтримки Голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.

11  та 12 березня 2017 року в УНТЦ «Льодограй», що є соціальним проектом оператора державних лотерей МСЛ, пройшов Міжнародний турнір із серії турнірів «Хокейна Україна» серед юнаків 2007 року народження. Гра на «Кубок Губернатора» до 85 річниці утворення Київської області, за підтримки Голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.
У турнірі брали участь хокейні команди:
«Атек» м. Київ,  «Київ» м. Київ, «Крижинка» м. Київ, « Легіон» м. Калуш, «Дніпро» м. Дніпро, «Глорія» Молдова, «Ягуари» м. Дніпро, «Шершні» м. Богуслав.
Дух Великої, Швидкої і Мужньої гри під назвою ХОКЕЙ витав з перших сходинок «Льодограю» ,де збиралися поважні гості на урочисте відкриття чемпіонату:
заступник Голови обласної державної адміністрації, керівник апарату Кучер В’ячеслав Анатолійович; Голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька Ірина Абрамівна; начальник Управління Молоді та Спорту Стеценко Володимир Григорович;Голова Богуславської Районної Ради Замирайло Володимир Миколайович; старійшина хокейного спорту Богуславщини, славний ювіляр, якому нещодавно виповнилося 80 ,зі своєю командою ветеранів-хокеїстів 60-х- Циганенко Сергій Іванович та багато почесних земляків, жителів славного міста над Россю.
Вітали гостей у дружньому, теплому колі - прикрашена арка біло-блакитними повітряними кульками, урочистість підкреслювали юні барабанщиці (керівник Оксана Мороз) та діти в національних українських костюмах (театру -студія «Орфей» керівник Оксана Сінченко) із запашним короваєм на рушнику вишиваному.
Урочисте відкриття турніру відбулося на льодовій арені «Льодограю»,де зустрілися під гучну барабанну дріб барабанщиць хокейні команди -учасниці турніру, поважні гості. Саме Лід став свідком передачі Естафети хокеїста старшого покоління (С.І. Циганенка)-хокеїстам молодшого (Юліан Данііл )-
Юні «Шершні» обперезали наставника українським рушником і одержали від нього в подарунок хокей ключку.
Звучав Гімн України, Гімн Молдови, Гімн Богуславщини. Із «вкидання шайби»,розпочалися дводенні баталії за «Кубок Губернатора».
Довгоочікувану церемонію нагородження проводили: Голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька Ірина Абрамівна, організатор турніру «Хокейна Україна» Морозова Катерина Юріївна та директор УНТЦ «Льодограй» Штефан Ігор Петрович.
Ось вони результати:
«Глорія»-    VІІІ місце;
«Ягуари» -   VІІ місце;
«Шершні» - VІ місце;
«Київ» -         V місце;
«Атек» -       ІV місце;
«Легіон» -    ІІІ місце;
«Крижинка» - ІІ місце.
«Кубок Губернатора» за зайняте І місце у турнірі присвяченому 85 річниці Київської області  отримала хокейна команда з міста Дніпра «Дніпро».
Понад 160 хокеїстів учасників турніру мали змогу поборотися сам на сам з льодовою ареною УНТЦ «Льодограй»,   який побудований на благодатних землях, з багатовіковою історією , де сама природа надихає на  максимум позитиву та неперевершені враження.
Sequence_01.Still00311  та 12 березня 2017 року в УНТЦ «Льодограй», що є соціальним проектом оператора державних лотерей МСЛ, пройшов Міжнародний турнір із серії турнірів «Хокейна Україна» серед юнаків 2007 року народження. Гра на «Кубок Губернатора» до 85-ї  річниці утворення Київської області, за підтримки Голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.
У турнірі брали участь хокейні команди:
«Атек» м. Київ,  «Київ» м. Київ, «Крижинка» м. Київ, « Легіон» м. Калуш, «Дніпро» м. Дніпро, «Глорія» Молдова, «Ягуари» м. Дніпро, «Шершні» м. Богуслав.
Дух Великої, Швидкої і Мужньої гри під назвою ХОКЕЙ витав з перших сходинок «Льодограю» ,де збиралися поважні гості на урочисте відкриття чемпіонату:
заступник голови обласної державної адміністрації, керівник апарату Кучер В’ячеслав Анатолійович,  голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька Ірина Абрамівна,  начальник Управління молоді та спорту Стеценко Володимир Григорович, голова Богуславської Районної Ради Замирайло Володимир Миколайович,  старійшина хокейного спорту Богуславщини, славний ювіляр, якому нещодавно виповнилося 80, зі своєю командою ветеранів-хокеїстів 60-х- Циганенко Сергій Іванович та багато почесних земляків, жителів славного міста над Россю.

Детальніше...

 

Вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка

IMG_242410  березня 2017 року біля пам’ятника Т.Г. Шевченку в м. Богуслав відбулося урочисте покладання квітів та вшанування пам’яті   великого українського патріота, поета і художника Т.Г.Шевченка.

Керівництво міста та району,  керівники підприємств, установ та організацій, навчальних закладів, депутати міської та районної рад, представники інститутів  громадського суспільства, голови та члени політичних партій, учні та студенти,  громадськість міста та району, ЗМІ поклали квіти до пам’ятника Кобзареві та вшанували невмирущу пам’ять великого патріота.

Керівник апарату райдержадміністрації О.В. Новосвітний у своєму виступі процитував

Івана Франка: «Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, свіжі й вільні шляхи професорам та книжним ученим».

Цього ж дня у районному будинку культури відбувся святковий концерт присвячений вшануванню пам’яті Т.Г.Шевченка.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси