Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Богуславський районний центр зайнятості інформує

Богуславський районний центр зайнятості повідомляє, що в тижневому плані роботи  центру зайнятості  на період з 21 по 27 жовтня 2013 року були заплановані  і проведені заходи, присвячені виконанню доручень  Президента України щодо вирішення соціальних проблем регіону, зокрема реалізації пректу «Якісна і доступна медицина – кожному».

За вказаний період  центром зайнятості були проведені заходи, щодо сприяння працевлаштуванню соціально-незахищених категорій населення:

Детальніше...

 

Семінар-нарада з секретарями сільських рад

З метою захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у приміщенні Богуславського районного управління юстиції службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації організовано та проведено семінар-нараду з секретарями сільських рад. В ході наради обговорено реальний стан житла, що належить статусним дітям та акцентовано увагу на недопущенні порушень вимог діючого законодавства посадовими особами органів опіки та піклування в особі виконкомів сільських рад.

Детальніше...

 

Богуславська ЦРЛ інформує

За поточний період  в стаціонарах ЦРЛ проліковано – 5261 хворих. За тиждень поступило – 194 хворих, на денний стаціонар поступило – 12, хірургічною службою проведено оперативних втручань: всього – 30, амбулаторних – 16, стаціонарних -  (з них планових 12, ургентних – 2)

В пологовому відділенні народилося 3 дітей, здійснено 0 кесаревих розтинів.

Швидкою допомогою ЦРЛ здійснено 94 викликів, з них в сільську місцевість – 39

По Медвинській ДЛ службою швидкої допомоги здійснено 37 викликів, амбулаторно прийнято 34 хворих. В стаціонар Медвинської ДЛ за тиждень поступило 13 хворих; в денний стаціонар – 9.

В поліклініці ЦРЛ вузькими спеціалістами  прийнято 1377 осіб, 142 особи  пройшли профілактичний огляд, з низ сільських– 51, вдома відвідано 7 хворих.

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

23.10.2013 в малому залі засідання Богуславської районної держадміністрації відбулося чергове  засідання комісії з питань захисту прав дитини. Засідання відбулося під головуванням заступника голови комісії, заступника голови райдержадміністрації О.П.Салати. На засіданні розглядалися питання: щодо визначення способів участі того з батьків, хто проживає окремо, щодо визначення місця проживання малолітньої дитини, щодо забезпечення умов проживання малолітньої дитини, щодо надання згоди на вчинення правочину неповнолітньою дитиною за згодою батьків, щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері дитини відносно малолітньої дитини, перегляд індивідуальних планів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу.

Детальніше...

 

Зустріч студентів з працівниками служби у справах дітей та районного управління юстиції

___i___006Традиційно між Богуславським гуманітарним коледжем ім.. І.С. Нечуя-Левицького та службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації існує тісна співпраця, в рамках якої студенти коледжу приймають активну участь у акціях та заходах організованих службою у справах дітей.

В межах співпраці 21.10.2013 року відбулася зустріч в студентів 2 курсів з працівниками служби у справах дітей та районного управління юстиції, на якій розглядалися питання профілактики правопорушень та негативних проявів серед дітей, попередження насильства в сім’ях, зокрема, щодо дітей, попередження суїцидальних проявів серед дітей.

22.10.2013 року студенти 4 курсу під час соціально-педагогічної  (правозахисної) практики в малому залі засідань Богуславської  районної держадміністрації ознайомилися з діяльністю служби у справах дітей як структурного підрозділу адміністрації, її функціями та завданнями, основними напрямками роботи відповідно до соціальних ініціатив Президента України.

Детальніше...

 

Висвітлення теми захворювання картоплі шкідливими організмами

Висвітлення теми захворювання картоплі шкідливими організмами, які вважаються об’єктами внутрішнього карантину досить актуальне з огляду на те, що:

- картопля єдина культура в Україні, що вирощується переважно домогосподарствами населення (близько  98% усієї посадки цієї культури);

- на присадибних ділянках із-за обмежених земельних площ картопля фактично є монокультурою;

- з метою сортооновлення відбувається стихійне завезення на індивідуальні ділянки насіннєвої картоплі з місць, що є осередками зараження карантинними шкідниками.

Детальніше...

 

На Київщині вилучено підакцизних товарів на суму більше 7 мільйонів гривень

Співробітниками оперативного управління ГУ Міндоходів у Київській області здійснюється активна протидія протиправному обігу товарів, насамперед підакцизної групи.

Протягом 2013 року оперативними працівниками виявлено та припинено діяльність 6-ти підпільних цехів по незаконному виготовленню підакцизних товарів,  з них 1 – по незаконному виготовленню спирту та 4 – по незаконному виготовленню алкогольних напоїв.

З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму близько 50,5 млн. грн., в т.ч. підакцизних товарів на суму більше 7 млн. грн., із них: - спирту 33,8 тис. дал. на суму 3,7 млн. грн.; - транспортні засоби 8 шт. на загальну суму 862 тис. грн.; - тютюнових виробів – 29,1 тис. пачок на суму 585 тис. грн.; - підробних марок акцизного податку – 44 тис. шт.; - лікеро-горілчаних виробів 3 тис. дал на суму 1,8 млн. грн.; - паливно-мастильних матеріалів 0,6 тонн на суму 6 тис. грн.

Детальніше...

 

Семінар-практикум з приватними підприємцями

Семінар-практикум з приватними підприємцями, які щойно стали на податковий облік провели 24 жовтня фахівці Богуславського відділення Миронівської ОДПІ. Темою для практичного застосування вкотре стало подання податкової звітності в електронному вигляді.

Подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг як для платників податків, так і для податкової служби - зазначив ГДРІ Миронівської податкової інспекції Сергій Дорогань. Зокрема платники податків отримують економію робочого часу, а також власних коштів на придбання бланків звітних документів; уникають витрачання часу у чергах до податкового інспектора або „вікна” прийому звітності, мають гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок. В тренінгу взяла участь начальник Богуславського відділення Миронівської ОДПІ Вікторія Підопригора, яка зазначила, що сьогодні Міністерство доходів і зборів України  надає можливість безоплатного одержання електронних ключів, а користувачі можуть своєчасно отримувати якісні послуги ЕЦП.

Детальніше...

 

Як звітуватися в електронному вигляді з використанням ЕЦП (через Інтернет)

За допомогою програми I-Fin zvit та працювати в on-line режимі на сайті Акредитованого центру ІДД Міндоходів України вчилися фізичні особи - підприємці Богуславського району на черговому тренінгу, що провели 24 жовтня фахівці Миронівської ОДПІ. Якщо раніше  платники податків могли безкоштовно отримати програмне забезпечення податкової звітності, то наразі Міністерство доходів і зборів надає можливість подати податкову звітність безпосередньо через сайт АЦСК ІДД Міндоходів України в on-line режимі, -зазаначила начальник Богуславського відділення Миронівської ОДПІ Вікторія Підопригора.

Детальніше...

 

Вирішальні матчі

До фінішу відкритого Чемпіонату Богуславського району з футболу команди ще по два рази вийдуть на футбольне поле. Отже, прийшла пора вирішальних матчів. Основне протистояння цього тижня відбудеться у Медвині, 17 жовтня о 15.00 год., де зустрінуться перша та третя команди турнірної таблиці – це ФК «Медвин» - 47 очок та ФК «Станишівка» - 42 очки. Головний переслідувач медвинчан дибинецькі «Гончарі», в активі яких 43 очки та матч у запасі, на ці вихідні проведе дві гри на виїзді з богуславськими командами. У суботу з «Тагроном», а в неділю з «Міськрадою-Каратом».

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси