Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

На Київщині почали працювати фахівці, які опікуються проблемами нужденних родин

На Київщині почали працювати фахівці, які опікуються проблемами нужденних родин

Соціальна революція, про необхідність якої так багато говорили в останні роки, проходить майже непомітно. Принаймні, судячи із повідомлень ЗМІ. Між тим, з першого червня в державі почалось формування нової армії працівників - фахівців із соціальної роботи. Вперше Україна у проведенні соціальної політики вдалася до такого численного кадрового підсилення - 12 тисяч спеціалістів нової формації, з новими обов'язками та правами прийшли в села, райони та міста. Їх найперша турбота - подбати про дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та про їх родини, які опинилися в уразливій соціальній ситуації. Втім, коло турбот новоствореного кадрового прошарку значно ширше та глибше.

Детальніше...

 

Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

У період з 1 по 5 вересня 2012 року проходив І етап Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», в рамках якого службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації вжито вичерпних заходів по охопленню навчанням дітей різних вікових груп Богуславського району. За інформацією навчальних закладів району всі діти шкільного віку з 1 вересня 2012 року приступили до навчання. 200 дітей-першокласників отримали спонсорську гуманітарну допомогу у вигляді шкільного приладдя.

 

Робота виїзної групи «Мобільного соціального офісу»

SAM_052727.08.2012 року на території Дмитренківської сільської ради пройшло засідання виїзної групи «Мобільного соціального офісу» створеного при управлінні праці та соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації , в роботі якого взяли участь спеціалісти управління праці, управління пенсійного фонду, центру зайнятості, районного територіального центру соціального обслуговування.

Детальніше...

 

Заходи До Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності

23 серпня 2012 року о 10.00 год. біля приміщення райдержадміністрації відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України. У церемонії підняття прапора взяли участь В.Г. Короленко начальник відділу теплопостачання головного управління житлово-комунального господарства київської облдержадміністрації, Б.А. Дубас голова богуславської райдержадміністрації, М.В. Висотенко голова районної ради, Л.М. Кипиченко заступник голови районної ради, голова Богуславської районної організації Партії регіонів, кандидат в Народні депутати України по загальнодержавному списку Партії регіонів, члени громадської ради, керівники підприємств, установ, організацій району, громадськість, ЗМІ району.

Детальніше...

 

Засідання колегії

Чергове засідання колегії райдержадміністрації відбулося 16 серпня в залі засідань приміщення адміністрації. На нього були запрошені завідуючі відділами РДА, керівники підприємств, організацій та установ району, голови сільських рад, директори навчальних закладів. Вів його голова райдержадміністрації Б. А. Дубас.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

20 серпня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка, заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міський  голова В.М.Дяченко:

Детальніше...

 

Дні села

18-19 серпня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, голова районної ради М.В. Висотенко, заступник голови районної ради Л.М. Кипиченко взяли участь у святкуванні днів сіл с.Медвин (в с.Медвин побувала депутат Верховної Ради Уляна Мостіпан ) та с.Біївці де привітали та нагородили грамотами та цінними подарунками кращих жителів даних сіл.

Детальніше...

 

Тренінг

В рамках проекту «Інтеграція питань захисту довкілля в стратегії місцевого розвитку територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» представниками Програми розвитку ООН в України за фінансуванням Уряду Республіки Польща на території Богуславського району в Богуславському гуманітарному коледжі ім. І.С.Нечуя-Левицького 14-15 серпня 2012 року було проведено тренінг.

Детальніше...

 

День села

14 серпня 2012 року в с.Бране Поле святкували День села. На свято були запрошені голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, голова районної ради М.В. Висотенко, заступник голови районної ради Л.М. Кипиченко, які привітали та нагородили грамотами та цінними подарунками кращих жителів села. Продовжилось святкування концертною програмою за участі фольклорних ансамблів «Чорнобривець», «Оксамита», «Семериночка»,

Детальніше...

 

Привітали хліборобів зі святом урожаю

__024Хоч ще не весь урожай — у коморі, але ранні зернові зібрані і з огляду на нинішній спекотний рік урожай зібрали добрий.

Отож вирішили відсвяткувати. Запросили делегації хліборобів господарств до привітної зали кафе «Стефанія». Керівники району Б. А. Дубас, М. В. Висотенко і Л. М. Кипиченко подякували за напружену працю, відзначили, зокрема, що Київщина займає друге місце за результатами жнив в Україні, і богуславські хлібороби внесли вагому частку до рясного короваю.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси