Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

На Київщині бюджет поповнюється за рахунок легалізації зарплати в “конвертах”

Одним з основних напрямків адміністрування податку з доходів фізичних осіб в органах Міндоходів Київської області є робота з суб’єктами господарювання – юридичними та фізичними особами, що виплачують найманим працівникам заробітну плату нижче законодавчо встановленого мінімального рівня та підприємцями, що не укладають з найманими особами трудові угоди, при цьому, виплачуючи заробітну плату «в конвертах».

Детальніше...

 

Порушення при виплаті заробітної плати призводять до додаткових нарахувань в бюджет на Київщині

«З початку року працівниками Міндоходів Київщини, за результатами проведених перевірок та встановлених порушень податкового законодавства при виплаті заробітної плати, донараховано 12,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб», - повідомив  начальник ГУ Міндоходів у Київській області Олег Нізенко.

Детальніше...

 

Турнір пам’яті Цюренка А.І.

Тривають змагання з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Цюренка А.І.  У змаганнях другого туру несподіванок не сталося. Перемоги святкували ті команди, які і вважалися фаворитами. Дещо несподіваною можна вважати переконливу гру богуславського «Газовика» у зустрічі з миронівським «Ветераном». Як наслідок 7 : 2  на їх користь. В інших матчах «Гончарі» дотисли «Лобунку» - 5 : 4, А ФК «Тараща» мисайлівську «Деньгу» - 2 : 1. ФК «Медвин» легко та невимушено переграв ФК «Лука» з рахунком 13 : 1. У другому своєму матчі цього дня медвинчани здобули вольову перемогу над ФК «Тараща» - 3 : 2, хоч після першого тайму і поступалися у два м’ячі.

Детальніше...

 

На Київщині відбулася громадська рада

IMG_0006У приміщенні Київської обласної державної адміністрації за участю заступника голови Тетяни Подашевської та представників громадської ради відбулося розширене засідання президії громадської ради при Київській облдержадміністрації щодо євроінтеграційних процесів в Україні та рішень керівництва держави з цього питання.

Під час засідання Тетяна Подашевська проінформувала присутніх про ситуацію, що склалася з процесом євроінтеграції в Україні, доповіла про економічні ризики, які несе прискорення асоціації з ЄС, підкреслюючи, що альтернативи євроінтеграційного курсу України не існує.

- Реформи, які ми здійснюємо, - це підтвердження того, що ми йдемо європейським шляхом, наголошує Президент Украйни.  Європейський Союз уже заявив, що підписання може відбуватися навесні наступного року, і Уряд зробить все можливе, щоб до цього часу необхідні домовленості були досягнуті, - сказала Тетяна Подашевська.

Детальніше...

 

На Київщині відбулося засідання молодіжної ради

IMG_0022У Київській обласній державній адміністрації відбулося засідання молодіжної ради під головуванням заступників голови Київської обласної державної адміністрації Тетяни Подашевської та Андрія Спаського.  Під час зустрічі із студентами та представниками молоді Київщини розглядалися питання щодо співпраці з молодіжними організаціями в регіоні, а також обговорили питання щодо призупинення підписання договору про асоціацію з ЄС.

- Сьогодні ряд питань ми успішно вирішуємо з молодими колегами,які звертаються до нас,  - наголосив Андрій Спаський. - Це робочі моменти, де молоді люди мають змогу обговорити актуальні проблеми студентства та шляхи їх рішення разом із керівництвом області, представниками управлінь та іншими кваліфікованими спеціалістами.

Детальніше...

 

Увага! Затверджено новий Порядок заповнення документів на переказ коштів у разі сплати податків, зборів, митних платежів та ЄСВ

Для забезпечення оперативного надходження платежів за призначенням Міністерством доходів і зборів України затверджено порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення помилково або надміру зарахованих коштів.

Міністерство зацікавлене в недопущенні випадків неправильного заповнення платниками порядку заповнення реквізитів «Призначення платежу».

Новий Порядок встановлює правила заповнення поля реквізиту „Призначення платежу” розрахункового документу при сплаті (стягненні) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення помилково або надміру зарахованих коштів.

Детальніше...

 

На Київщині відбулася трьохстороння рада

IMG_9901Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк провів засідання тристоронньої ради, де були присутні депутати Київської обласної ради, голови райдержадміністрацій, міські голови, керівники структурних підрозділів, а також представники підприємств та громадської ради. Під час зустрічі ї було обговорено одну з  найважливіших тем сьогодення країни.

- Уряд України своїм рішенням продовжив підготовку до підписання договору про асоціацію з Європейським Союзом для того, щоб не допустити катастрофічного розвитку ситуації в економіці та добитися компенсації понесених і можливих у майбутньому втрат,  - наголосив Анатолій Присяжнюк.  Ми не можемо допустити, щоб асоціація виявилася провальною і для України і для Європейського Союзу, про це наголошує Президент України Віктор Янукович. Він чітко висловив свою позицію щодо того,  що Україна й надалі  продовжуватиме курс на євроінтеграцію. Адже наша країна має бути підготовленою до таких важливих та виважених кроків.

Детальніше...

 

Сорок тисяч доларів США намагався незаконно перевезти гість з Ізраїлю

Саме з такою сумою готівки співробітники Київської митниці Міндоходів затримали пасажира, який прибув рейсом з Ізраїлю.

Під час проходження спрощеного митного контролю в аеропорту "Бориспіль" через „зелений коридор”,  після перетину пасажиром „білої лінії”, яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю, співробітники Київської митниці Міндоходів з’ясували, що пасажир має при собі близько 40000 доларів США. Готівка знаходилась в поясній чоловічій сумці без ознак приховування.

Детальніше...

 

Електронне декларування – ще один крок Київської митниці Міндоходів до проекту «Митниця майбутнього»

На сьогоднішній день практично усі бюджетоформуючі підприємства, зокрема великі платники податків, здійснюють митне оформлення виключно в електронному вигляді. На Київській митниці Міндоходів  в 2013 році показник електронного декларування сягнув позначки 83% від загальної кількості оформлених митних декларацій і він постійно зростає.

Україна поступово просувається до створення власної сучасної інформаційної системи. Створені усі передумови для формування та розвитку інформаційного суспільства в Україні, розроблена законодавча база. Результатом цього має бути дієва система «електронної митниці».

Київська митниця Міндоходів одна з перших митниць, яка розпочала здійснювати митне оформлення декларацій в електронному вигляді. Саме в Київській митниці 22 березня 2011 року оформлена перша електронна митна декларація.

Детальніше...

 

Про підсумки роботи агропромислового комплексу за 10 місяців 2013р

В  2013році   виробництвом  сільськогосподарської   продукції  в  районі   займалося     20 сільськогосподарських  підприємств,    17фермерських   господарств,   приватні  підприємці   та  біля   10тис. особистих  селянських  господарств.   Посівна  площа  по  всіх категоріях  господарств  складає   37,1тис.га в тому числі в сільськогосподарських  підприємствах  26,4тис.,   у фермерських господарствах 2,1тис.га, у приватних землекористувачів та особистих селянських господарствах - 8,6тис.га.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси