Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

До уваги жителів району!

Зовнішній благоустрій для кожної людини — це не тільки благоустроєна квартира, але і прибудинкова територія, місце роботи, парки та сквери. Дуже важливо, щоб кожний громадянин відчув себе справжнім господарем не тільки власної оселі.

Тому, відповідно до розпорядження Богуславської райдержадміністрації від 30.08.2013 р. № 273 «Про створення робочої групи з перевірки дотримання Правил благоустрою в населених пунктах Богуславського району» в районі розпочала діяльність відповідна група.

Детальніше...

 

До 90-річчя Богуславського району

Шановні жителі Богуславщини!

Кажуть, вітати з гарними ювілеями можна цілий рік, тому я вирішив особисто звернутися до моїх земляків, усіх богуславців зі словами вітання, а також, користуючись нагодою, хотів би поділитися своїми думками, міркуваннями, адже богуславський край, де я народився, де розпочинав свій трудовий шлях, мені дуже дорогий і рідний.

Детальніше...

 

Компенсація роботодавцям єдиного соціального внеску.

Як відомо, відсоток податкового навантаження на фонд оплати праці роботодавців в Україні є одним з найвищих в Європі, тому для легалізації тіньових заробітних плат працедавці мріють про зменшення ставок внесків на загальнообов’язкове пенсійне страхування (далі – ЄСВ) або ж про коменсацію половини  ЄСВ  від держави. Як отримати таку компенсацію  роботодавцю, котрий протягом 12 місяців створив нові робочі місця, та чи потрібно подавати заяву для цього?

Детальніше...

 

День народження пенсіонерка Пенсійного фонду

07.09.2013 року відзначала ювілейний День народження пенсіонерка  Пенсійного фонду ЦЮРУПА Надія Іванівна, начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області  Василь Гайнулович Фатхутдінов  та управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області бажають   творчих успіхів у роботі, міцного здоров’я та здійснення всіх задумів та планів.

Детальніше...

 

Прийом громадян

11 вересня з 11.00 до 15.00 в приміщенні Богуславського райвідділу (м. Богуслав, вул. Франка, 14) здійснюватиме прийом громадян начальник Головного управління МВС України в Київській області, генерал-майор міліції Валерій Борисович МАЗАН.

О. Горовенко,

начальник Богуславського РВ ГУ МВС України в Київській області.

 

Спорт-анонс

Запрошуємо на спортивне свято!

14 вересня, в суботу, на стадіоні «Колос» м. Богуслав відбудеться районне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Запрошуємо шанувальників здорового способу життя на стадіон!

У програмі: нагородження кращих фахівців галузі, спортсменів та ветеранів; змагання з армрестлінгу, гирьового спорту, пляжного волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, міні-футболу (8х8), перетягування канату, шашок та шахів.

Початок свята — 10.00.

 

Про роботу по зменшенню заборгованості за житлово-комунальні послуги

09.09.2013р. в райдержадміністрації відбулася робоча зустріч під головуванням першого заступника голови адміністрації Резніченка А.Л. по питанню роботи виконавчої служби району та зменшення боргів населення за спожиті житлово-комунальні послуги.

На минулій неділі райдержадміністрацією спільно з КП «Богуславтепловодопостачання» та Богуславською ЖЕК підготовлено перелік 25 боржників житлово-комунальних послуг, які мають борги по обом підприємствам. Невеликі позитивні результати є.

До наступного робочого засідання домовлено провести спільні рейди по боржникам у вихідні дні за участю представників райдержадміністрації та житлово-комунальних підприємств.

 

День міста

__i_2_001У День міста звучала дзвінка пісня учасників фестивалю «Київщина молода»

Святкування 981-ої річниці нашого древнього і вічно юного Богуслава розпочалося дитячими розвагами. Незважаючи на дощову погоду, на яку дуже щедрий цьогорічний вересень і яка «загнала» учасників шахового турніру на приз міського голови до читальної зали ра-йонної бібліотеки, малеча разом із батьками виявилася стійкішою. Тож дитячі велоперегони «Дивогонка», присвячені Дню міста і організовані за підтримки Богуславської міської ради та особисто її голови В. М. Дяченка, відбулися і проходили в напруженій боротьбі. Маленькі велосипедисти стартували в кілька заїздів, а вболівальники-батьки всіляко підтримували своїх гонщиків.

Переможцями третьої богуславської «Дивогонки» стали чотирирічний Антон Деньга, шестирічна Аня Деньга та учасник усіх велогонок, що проводилися в нас, 14-річний Коля Ігнатенко. Другими до фінішної прямої дісталися Аня Аштема (7 років), Матвій Шевченко (4 роки), Максим Шевченко (5 років), Ваня Шевченко (5 років), Максим Прядко (10 років). Та найактивнішим у змаганнях виявився 5-річ-ний Вова Шевченко, який брав участь у кожній гонці.

Детальніше...

 

НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК — В ОНОВЛЕНІЙ ШКОЛІ

Після капітального ремонту шкільної їдальні, який був зроблений завдяки матеріальній допомозі керівника ТОВ «Богуславка-Агро» Франі Вікторівни Бердило, Хохітвянський НВК 1 вересня радо приймав своїх учнів. Тепер, сідаючи за обідні столи в опорядкованому приміщенні, школярі й учителі з приємністю згадуватимуть Франю Вікторівну та дякуватимуть їй за доброчинність.

Також завдяки щедрій допомозі Благодійного фонду «Родина», який очолює народний депутат О. Р. Онищенко, в школі замінили вісім вікон, а нещодавно — ще 20.

Детальніше...

 

Богуславська ЦРЛ інформує

За поточний період  в стаціонарах ЦРЛ проліковано – 4169 хворих. За тиждень поступило - 107хворих, на денний стаціонар поступило - 19, хірургічною службою проведено оперативних втручань: всього – 28, амбулаторних - 15, (з них планових - 11, ургентних - 2).

В пологовому відділенні народилося 9 дітей, здійснено 1 кесаровий розтин.

Швидкою допомогою ЦРЛ здійснено 90 викликів, з них в сільську місцевість – 42.

По Медвинській ДЛ службою швидкої допомоги здійснено 31 викликів; амбулаторно прийнято 24 хворих. В стаціонар Медвинської ДЛ за тиждень поступило 7 хворих; в денний стаціонар - 4.

В поліклініці ЦРЛ лікарями-терапевтами та суміжними спеціалістами прийнято 927 осіб, 225 особи пройшли профілактичний огляд, з низ сільських викликів - 76; вдома відвідано 14 хворих, з них 2 особи - вузькими спеціалістами.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси