Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Підсумкова нарада управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області за підсумками роботи у 2012 роц

Управління Пенсійного фонду України  у Богуславському районі повідомляє, що 29 січня 2013 року в малому залі засідань Богуславської районної державної адміністрації відбулася підсумкова нарада управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області за підсумками роботи у  2012 році.

Детальніше...

 

Прийом громадян

30 січня 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів особистий прийом громадян, під час якого жителі району  порушували питання соціального захисту, працевлаштування, земельні питання.

Голова адміністрації Б.А.Дубас  дав доручення, керівникам відповідних служб у терміновому порядку розглянути та вирішити звернення громадян.

 

Замість БТІ — до реєстраційної служби

Сьогодні в засобах масової інформації багато говориться про ажіотаж навколо реєстрації майнових прав та великі черги у новостворених службах, на які, відповідно до нового законодавства, з 1 січня 2013 року покладені функції державного реєстратора (раніше реєстрацією майнових прав займалося БТІ).

Районка дізнавалася, наскільки болючим є вирішення питання реєстрації для наших людей. Завітавши до новоствореної державної реєстраційної служби, що знаходиться в приміщенні статистики (Миколаївська, 28) на третьому поверсі, очікуваних черг не побачили: в теплому, великому кабінеті (поруч — затишна й простора зала для відвідувачів) спокійно працювали привітні спеціалісти-реєстратори, на прийомі у яких на той момент була всього одна людина.

Детальніше...

 

Звітно-виборча конференція чорнобильців

23 січня 2013 року в  Богуславському районному будинку культури відбулася звітно-виборча конференція Богуславської районної організації інвалідів Чорнобиля. Присутніх – 90 осіб на якій були розглянуті питання про підсумки роботи районної організації з січня 2010 по січень 2013 років, звіт ревізійної комісії за звітний період; вибори керівного складу організації на наступний період.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

28 січня 2013 року голова адміністрації Б.А.Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка: про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про роботу житлово-комунального комплексу району в осінньо-зимовий період; про стан заборгованості по внесках до Пенсійного фонду в Богуславському районі;

Детальніше...

 

ОГОЛОШЕННЯ

Управління ПФУ у Богуславському районі повідомляє, що 30 січня 2013 року о 10 годині в великому залі засідань районної державної адміністрації відбудеться семінар на тему: «Зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного соціального внеску».

Запрошуються бухгалтери організацій, установ, підприємств району та підприємці, що використовують найману працю.

 

До відома жителів Київської області

На виконання "Національного плану дій щодо запровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка. Ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 року №187, а також відповідних планів Уряду та Міністерства, Головним Управлінням МВС України в Київській області та Управлінням ДАІ Київської області з метою створення комфортних умов для населення  у сфері реєстраційно-екзаменаційної роботи, проведено наступну роботу:

Детальніше...

 

Робота комісії

21 січня 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас, керівники відповідних служб на засіданні комісії почали розглядати роботи сільських рад, а саме: підсумки виконання бюджетів за доходами за 2012 рік; складання бюджетів на 2013 рік;проблемні питання щодо незабезпеченості бюджетними призначеннями видатків на заробітну плату та енергоносії по установах, що фінансуються із сільських бюджетів.

Детальніше...

 

Для оперативної роботи медичних служб організовано «гарячу телефонну лінію»

З метою покращення якості надання екстрених медичних послуг в Київському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф організовано роботу  «гарячої телефонної лінії» (телефон: 044-489-34-26), через яку громадяни зможуть оперативно повідомляти про факти неналежної роботи медичних служб та конфліктні і надзвичайні ситуації з медичних питань.

 

День Соборності України

22 січня 2013 року біля пам’ятників Т.Г.Шевченка м. Богуслав були проведені урочисті заходи до Дня Соборності України.

В урочистостях взяли участь  заступник голови Богуславської райдержадміністрації О.П.Салата, завідувач відділу  Богуславської районної ради М.В.Цюрупа, секретар міської ради Литвин В.А., керівники підприємств, установ, організацій, члени громадської та політично консультативної рад, ЗМІ та громадськість району.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси