Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

«Дякую за активну участь у виборах!»

До редакції газети «Вісті Богуславщини» звернувся голова районної державної адміністрації Б. А. Дубас із проханням висловити подяку всім виборцям за свідому громадянську позицію, той вибір, який кожен зробив шляхом голосування на виборчих дільницях 28 жовтня.

Схвально відгукувався і про роботу дільничних виборчих комісій, члени яких професійно виконували свої обов’язки. Хоч на дільницях працювали спостерігачі від різних політичних організацій, в тому числі й іноземні, та значних порушень виборчого закону, наголосив керівник району, не зафіксовано.

Із 29320 загальної кількості виборців бюлетені отримали 21926 осіб, тобто, явка виборців склала 73 відсотка. Ще активніше проголосували виборці Дешок і Тептіївки — цей процент там складає 93 і 90% відповідно. Дещо нижчу явку виборців зафіксовано в Іванівці, повідомив Б. А. Дубас.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

30 жовтня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міського  голови В.М.Дяченка: про підсумки результатів виборів; про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про стан підготовки житлово-комунального комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період; про роботу правоохоронних органів в районі; про підготовку відзначення Дня працівника соціальної сфери в районі.

Голова адміністрації Б.А. Дубас дав доручення по даних питаннях та встановив терміни їх виконання.

 

Вибори 2012

Голосування відбувається 28 жовтня 2012 року з 8 до 20 години без перерви. О 20 годині голосування завершується. Після цього зробити свій вибір можуть лише ті виборці, які на момент завершення голосування перебували у приміщенні виборчої комісії.

Для голосування Вам необхідно отримати у члена дільничої виборчої комісії виборчий бюлетень. Для цього необхідно надати йому документ, який посвідчує особу і громадянство України.

Документом, який виборець має представити на підтвердження свого громадянства та особи, може бути:

- паспорт громадянина України;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

- тимчасове посвідчення громадянина України;

- дипломатичний паспорт;

- службовий паспорт;

- картка (довідка) установи виконання покарань або слідчого ізолятора, що повинна містити: прізвище, ім'я, по батькові, число, місяць, рік народження,громадянство, фотокартку особи, підпис керівника та печатку установи (для осіб, які перебувають в установах виконання покарань або слідчих ізоляторах);
- військовий квиток для військовослужбовців строкової служби.

Детальніше...

 

Караоке — в Богуславі

Про те, що в наше місто приїжджає відомий телеведучий улюбленої програми «Караоке на Майдані» Ігор Кондратюк, було відомо ще зо тижня три до цієї події, богуславці один у одного перепитували, коли саме відбудеться довгоочікуване шоу в нашому місті .

І ось нарешті — відомий шоумен і продюсер, суворий (але справедливий) суддя популярних шоу «Х-Фактора» та «Україна має талант» — на головній площі міста — Ярослава Мудрого, де сила-силенна народу. (Добре, що організатори зустрічі зробили невеличку сцену, інакше побачити учасників вокального змагання та самого Кондратюка змогли лише перші ряди глядачів).

Дослуховуючись до голосів, Кондратюк відбирає п’ять учасників. Двоє з них приїхали з інших місць — учнів медичного та естрадно-циркового училищ запросили їхні друзі. Але богуславці, звичайно, активніше вболівали за своїх.

Детальніше...

 

Шановні жителі Богуславщини!

28 жовтня 2012 року відбудуться вибори депутатів до Верховної Ради України, які пройдуть за новою виборчою системою. На виборчій дільниці ви одержите два бюлетені: жовтий- із назвами політичних партій та світло-зелений – із прізвищами кандидатів – «мажоритарників». У кожному з них ви маєте зробити лише одну позначку, обравши політичну силу та мажоритарного кандидата від нашого округу, яким ви довіряєте захищати ваші інтереси у Верховній Раді.

У жовтому бюлетені Партія регіонів має № 20.

Нам є з чим іти до людей.

З самого першого дня роботи нашої команди був сформований перелік найболючіших проблем нашої громади. І ось уже на протязі двох з половиною років намагаємось включити цілий ряд об’єктів для фінансування в обласні та державні програми. І це в нас добре виходить, хоч і не в тих обсягах, які хотілося б мати.

Детальніше...

 

Зустріч з кандидатом у депутати до Верховної Ради

20 жовтня 2012 року в с.Медвин Богуславського району відбулася зустріч жителів села з депутатом обласної ради, кандидатом  в Народні депутати України  Олександром Онищенком, головою Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубасом по закінченню зустрічі  відбувся концерт за участю Народних артистів України Віталія та Світлани Білоножків.

 

«Я — Київщини гордість і надія»

Під такою назвою в Центрі дитячо-юнацької творчості відбувся районний етап конкурсу, започаткованого губернатором області А. Й. Присяжнюком.

У заході, якій проходив в трьох номінаціях «Літературна творчість», «Живопис», «Фотохудожник», взяло участь 81 учень шкіл району. Переможців і призерів визначали у вікових категоріях: 1-4, 5-8 та 9-11 класи.

У номінації «Літературна творчість» перші місця (у різних вікових категоріях) отримали Дарина Романик (3-Б клас, БСШ № 1), Олена Наруцька (8 кл., Мисайлівський НВК), Інна Олексієнко (9 кл., БСШ № 1). Другі місця посіли: Олена Орло (3-Б, БСШ № 1), Юлія Денисенко (8 кл., Бранепільський НВК), Анастасія Лапшуда (9 кл., Щербашенська ЗОШ). Треті місця у конкурсі зайняли: Анастасія Селецька (3-Б, БСШ № 1), Катерина Рачківська (7 кл., Киданівський НВК), Віта Половець (11 кл., Вільховецький НВК).

Детальніше...

 

Конкурс учнівської творчості «Я Київщини гордість і надія»

16 жовтня 2012 року на базі ЦДЮТ відбулося святкове нагородження переможців та лауреатів районного етапу щорічного обласного конкурсу учнівської і студентської творчості «Я – Київщини гордість і надія», що проходить під патронатом голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Йосиповича Присяжнюка.

Детальніше...

 

Першість Спартакіади завоювали депутати Богуславщини

Третій рік поспіль на Київщині проходить Спартакіада депутатів міст та районів області, яка збирає на спортивному полі депутатів усіх рівнів.

У нинішньому році головне обласне спортивне свято пройшло на базі спортивного комплексу Національної податкової академії (м. Ірпінь).

Наш богуславський край представляли депутати всіх рівнів. Колону богуславців зустріли гучними оплесками.

Учасників змагань привітав голова Київської облради Олександр Качний та ректор академії, народний депутат України Петро Мельник, які побажали усім волі до перемоги.

Спортсмени із 16-ти районів і 6-ти міст обласного значення зійшлися в боротьбі за звання найсильнішого у змаганнях із настільного тенісу, шахів, шашок, міні-футболу, волейболу, легкоатлетичній естафеті, перетягуванні линви (канату).

І богуславці відразу ж опинилися попереду: переможцем у змаганнях із настільного тенісу став наш Олег Цебренко, вже вкотре довівши, що йому немає рівних у цьому виді спорту серед депутатів області.

Призером змагань шашкістів стала Олена Лисюк, посівши друге місце.

Детальніше...

 

День людей похилого віку

День людей похилого віку відзначили за святковим столом, який для пенсіонерів накрили в кафе «Українка» минулого понеділка. На свято запросили представників вулиць міста та сіл району.

Дідусів і бабусь вшанували голова РДА Б. А. Дубас, заступник голови райради Л. М. Кипиченко, міський голова В. М. Дяченко, начальник управління праці та соціального захисту В. В. Хоменко.

Захід продовжили працівники відділу культури і школи мистецтв Оксана Мороз зі своєю ученицею Дашею Кальсін, Яна Старинець та Антон Руденко.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси