Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Дитячі велоперегони

DSCN564328 червня 2013 року у рамках святкування Дня Конституції України та Дня молоді пройшла чергова велогонка «Дивогонка», за підтримки Богуславської районної організації Партії регіонів.

«ДИВОГОНКА» - це великі перегони маленьких велосипедистів віком 3-15 років, що традиційно проходять по всій Україні. Дитячі велоперегони за видовищністю та атракційністю не поступаються дорослим велопарадам, а напруга в змаганнях не залишає байдужим жодного з вболівальників.

Хвиля велозаходів для дітей розпочалась ще на початку травня  в декількох містах України та продовжує стартувати далі. 1 червня у День захисту дітей пройшли шості всеукраїнської змагання по багатьох містах України, серед яких: Богуслав, Боярка, Буча, Вінниця, Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Канів, Київ, Краматорськ, Кривий Ріг, Одеса, Радомишль, Сміла, Тернопіль, Ужгород, Черкаси.

Детальніше...

 

День Конституції України

DSCN574528 червня 2013 року всі жителі та гості міста мали змогу завітати на культурно-мистецьку програму, приурочену Дню Конституції України та Дню молоді, що проходила на центральній площі міста за підтримки Богуславської районної організації Партії регіонів

Цьогоріч  програма свята була дуже насиченою: для малечі було встановлено безліч ігрових атракціонів, різноманітні солодощі, змагання зі стрітболу між чотирма командами міста, шоу-програма, в якій взяли участь кращі молодіжні колективи  та молоді естрадні виконавці, презентації молодіжних та дитячих громадських організацій, клубів та творчих об’єднань, різноманітні конкурси, дитяча велогонка, молодіжний флешмоб та на закінчення свята – феєрверк.

Детальніше...

 

Збільшено розмір підвищення ветеранам війни

На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, Верховною Радою України 21.05.2013 року прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Зазначеним Законом передбачено встановлення з 11.06.2013 року  ветеранам війни, які визнані учасниками бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та інвалідами війни 2 і 3 груп з числа учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1945 року з імперіалістичною Японією, яким виповнилося 85 років і більше, підвищень у розмірі, передбаченому Законом для інвалідів війни 1 групи - 50 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, що втратили працездатність.

Детальніше...

 

Оприлюднення рішення про місцеві податки та збори

І  С А Й К І В С Ь К А   С І Л Ь С Ь К А   Р А Д А

Богуславського району Київської області

/ двадцять четверта  сесія  шостого  скликання/

РІШЕННЯ

Про місцеві податки та збори на 2014 рік

Керуючись пунктом 24 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, статтями 7, 8, 10, 12, розділом ХІІ, пунктом 5 розділу ХІХ  Податкового кодексу України,  з метою забезпечення надходжень до місцевого бюджету, Ісайківська сільська рада

Детальніше...

 

Відсутність результату — теж результат?

Час від часу в місті проводяться сумісні рейди представників служби в справах дітей райдержадміністрації, правоохоронних органів та навчальних закладів з перевірки перебування підлітків в розважальних закладах, дотримання закону, який забороняє продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Останнього разу під час засідання громадської ради, що проходила нещодавно в райдержадміністрації, запросили і редакцію.

Детальніше...

 

На Трійцю Медвин зустрічав гостей

У відреставрованій глядацькій залі з декоративною ліпниною 60-х років, на святково прибраній зіллям та квітами сцені проходив районний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності району.

Свято відкрила молодь із віршувальними привітаннями із Зеленими святками, водінням хороводу навколо символічного Світового дерева. Молодь змінив хор ветеранів «Родина» районного будинку культури — із хлібом-сіллю та славною українською піснею «Єднаємось, любо родино!», від величного, потужного та монолітного виконання якої раділа душа. Тож не дивно, що глядачі щиро й гаряче аплодували виступу великого колективу.

Детальніше...

 

Микола Шамбір: Мінсоцполітики навіть не розглядає питання про підвищення пенсійного віку

Пенсійна реформа продовжує викликати у суспільстві підвищений інтерес. Час від часу у ЗМІ з'являються все нові і нові версії вірогідних новацій. Їхній діапазон є доволі великим: від підвищення або зменшення пенсійного віку - аж до цілковитого скасування пенсійної реформи.

А що думають з цього приводу фахівці? Про це в інтерв'ю для Укрінформу розповів директор Департаменту пенсійного забезпечення та соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики України Микола Шамбір.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

01 липня 2013 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з головою Богуславської районної ради М.В. Висотенком, міським головою В.М. Дяченком, заступниками голови райдержадміністрації, керівниками відповідних служб по питаннях: про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях, установах; про газифікацію населених пунктів Богуславського району; про хід проведення оздоровлення  дітей Богуславського району; про хід підготовки до нового навчального  2013-2014 року; про роботу районного центру зайнятості.

Детальніше...

 

До Дня Конституції та Дня Молоді

   222
 

До уваги органів місцевого самоврядування

На виконання рішення колегії Мін регіону України від 30.05.2013 №24 про підвищення ролі місцевого самоврядування у забезпеченні соціально-економічного розвитку територій Богуславська райдержадміністрація направила для обговорення у територіальних громадах району та виклала на сайті Богуславської райдержадміністрації проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади та законопроекти «Про право територіальних громад на об’єднання», «Про органи самоорганізації населення», «Про співробітництво територіальних громад» до виконавчих органів міської  та сільських рад.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси