Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Апаратна нарада

13 травня 2013 року перший заступник голови адміністрації А.Л.Резніченко провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю виконуючого обов’язки голови районної ради Л.М.Кипиченка: про стан весняно-польових робіт; про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про роботу житлово-комунального комплексу району ; про стан заборгованості по внесках до Пенсійного фонду в Богуславському районі; про  сплату податку з доходів фізичних та юридичних осіб в районі; про стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району; про розроблення містобудівної документації; про роботу навчальних закладів району

Детальніше...

 

Престольне свято Бориса і Гліба

Запрошуємо Вас на престольне свято Бориса і Гліба, яке відбудеться 15 травня 2013 року в місті Вишгород, в Церкві святих Бориса і Гліба. Під час свята відбудеться введення в храм ікони  Вишгородської Божої Матері, за участю Блаженнійшого Митрополита Київського і Всієї України Володимира.

Детальніше...

 

Вклонімося і мертвим, і живим

Ось ще одна весна віддалила нас від весни 45-го, коли світ облетіло довгождане: «Перемога!». Але пам’ять про страшні події Великої Вітчизняної, про неоцінений подвиг наших дідів продовжує жити в серцях свідомих українців: 9 травня на вулицях міста було досить велелюдно — усі чекали на святкову колону, що брала свій початок від могили Невідомого солдата (в парку напроти міської ради), супроводжуючи її до меморіалу Слави, який того дня опинився у щільному живому кільці жителів і гостей міста. Люди приходили сім’ями, серед яких було багато молодих батьків, чиї діти, хочеться сподіватися, знатимуть, з ким і чому воювали їхні прадіди на відміну від тих дітей, які були задіяні в рекламних роликах, що крутили останнім часом по телебаченню, демонструючи незнання хлопчаків та дівчаток елементарних фактів однієї зі страшних віх в історії своєї країни, а голос за кадром говорив: як добре, що нащадки не знають війни — дякуємо ветеранам за це.

Детальніше...

 

Колегія

На засіданні колегії райдержадміністрації аналізувалися підсумки соціально-економічного і культурного розвитку Богуславського району за І квартал 2013 року. З доповіддю виступив начальник відділу економічного розвитку РДА О. М. Гогуля. Як зазначив доповідач, до бюджетів усіх рівнів за І квартал поточного року надійшло 13,6 млн. грн. податків та платежів, що становить 117,1% до планового завдання. В порівнянні з відповідним періодом 2012 р. надходження виконано на 115,3%. До державного бюджету за звітний період мобілізовано 4,1 млн. грн., що на 22,4% більше планових показників І кварталу 2013 р. та на 8,2% — від фактичних надходжень 2012 р.

Детальніше...

 

Європейські стандарти газифікації тепер і на Київщині!

Інтерв’ю із заступником голови правління з питань розвитку систем газопостачання ПАТ “Київоблгаз”
 

«Дитинства пісня Великодня»

Resize_of_P1050047За підтримки голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка на Київщині проводиться щорічний обласний дитячий фольклорно-етнографічний фестиваль «Дитинства пісня Великодня». Цього року цей фестиваль проходив  у парку  « Київська Русь", с.Копачів Обухівського району. Фестиваль було приурочено 1025-річчю Хрещення Русі.

Гості Парку мали змогу оглянути виставки дитячих виробів декоративно-ужиткового мистецтва, побачити сучасні українські ікони, оригінальні писанки, скуштувати святкову та обрядову випічку, представлену учнями ПТНЗ Київської області.

Детальніше...

 

Звернення Президента до Українського народу з нагоди Міжнародного дня солідарності трудящих

7413Шановні співвітчизники!

Прийміть мої найщиріші вітання з Міжнародним днем солідарності трудящих.

У цю святкову весняну пору ми маємо чудову нагоду вшанувати всіх, хто розбудовує та зміцнює нашу країну. Праця людини - найбільша цінність держави, рушійна сила її поступу. Тому одним із найголовніших завдань влади є створення сприятливих умов для реалізації права кожного на працю та гідну її оплату.

Цього року набув чинності новий Закон України «Про зайнятість населення». Переконаний, що використання запроваджених інструментів забезпечить розвиток економіки, створення робочих місць та подальше підвищення соціальних стандартів.

Із Першотравнем усіх! Зичу вам міцного здоров'я, наснаги, благополуччя, реалізації задумів і починань.

Віктор ЯНУКОВИЧ
 

Про відзначення 27-ої річниці Чорнобильської катастрофи в Богуславському районі

26 квітня 2013 року в місті Богуславі біля пам’ятного знаку інвалідам Чорнобильцям  відбувся мітинг-реквієм приурочений 27-річниці аварії на ЧАЕС. Голова адміністрації Б.А.Дубас, голова районної ради М.В.Висотенко, заступник голови  районної ради Л.М.Кипиченко, міський голова С.М.Дяченко, керівники політичних партій, громадських організацій, засоби масової інформації, громадськість району поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та подякували присутнім учасникам ліквідації за мужність та самовідданість.

Детальніше...

 

Свято державного єднання

Цього року все прогресивне людство, християнський світ відзначає 1025-річчя хрещення Київської Русі.

18.04.2013р. в Богуславській спеціалізованій школі № 1 відбувся районних захід, присвячений даній події.

Директор школи, вчитель історії Івченко Катерина Андріївна підготувала історичну довідку про прийняття християнства на Русі.

Вчитель Касяненко Віталіна Станіславівна виступила з промовою «Християнство і освіта – основа розвитку українського суспільства».

Детальніше...

 

Перлині Росі - 10 років

perlinaПід цим гаслом ось уже 10 років працює творчий колектив театру моди «Перлина Росі» Богуславського вищого професійного училища сфери послуг. За ці роки творчою групою на чолі з директором   Рябчун Таїсією Василівною  створено близько 150 моделей одягу.

Творча група театру моди - це заступник директора з навчально-виробничої діяльності Загинайло Ольга Степанівна, заступник з виховної роботи   Селецька Наталія Іванівна; практичний психолог, особистість,  якій притаманні особливі, креативні погляди на моду, жінка,що має вишуканий смак,  Заводовська Ліана Максимівна; майстер виробничого навчання, людина , яка розробляє та втілює в життя моделі нових колекцій  Луценко Олена Миколаївна; хореограф-постановник композицій та вистав,  знавець своєї справи  Щедріна Ярославна Володимирівна; майстер перукарської справи Бабій Юлія Володимирівна; геній комп’ютерної обробки, фотограф за покликанням Заїка Олександр Дмитрович.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси