Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Інформація Богуславського районного управління юстиції та структурних підрозділів щодо проведення суспільних заходів

24.09.2013 року начальник реєстраційної служби Богуславського районного управління юстиції  взяла участь у нараді із суддями Богуславського районного суду щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно  та їх обтяжень.

25.09.2013 року головним спеціалістом Богуславського районного управління юстиції на сайт Богуславської районної державної адміністрації розміщено роз’яснення з питань легалізації громадських об’єднань на тему: «Вимоги до найменування громадського об’єднання».

Детальніше...

 

Зустріч з ветераном

До Дня ветерана 26.09.2013 року в Тетіївські ЗОШ відбулася тематична зустріч з інвалідом війни ІІ групи Прудиусом Іваном Артемовичем  за участю керівника управління соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації Підлісної В.В.

Детальніше...

 

Слава визволителям України

21 вересня 2013 року під таким гаслом стартувала в Броварах меморіальна акція «Естафета воїнської слави», в якому взяли голова Богуславської районної організації ветеранів України М. О. Павленко, Н. В. Клочко та активісти Богуславської районної організації Партії регіонів.

Для всіх запрошених та гостей заходу звучали привітання та слова подяки від керівництва області та був підготовлений тематичний святковий концерт. Після концертної програми всі присутні вшанували пам'ять загиблих бойових товаришів хвилиною мовчання та підняли бойові сто грам.

Тього дня на межі Київської та Чернігівської областей відбулася урочиста передача штандарту та прапорів, під якими радянські воїни вели бої за звільнення України.

Естафета «Слава визволителям України», приурочена до 70-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні, пройде усіма областями України.

Детальніше...

 

У ввідділі освіти новий начальник

erwer_24 вересня  відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 23.09.2013 року № 147-ос на посаду  начальника відділу освіти призначено Харченка Володимира Петровича.

У представленні начальника взяли участь голова Богуславської райдержадміністрації Дубас Б.А., перший заступник голови райдержадміністрації Резніченко А.Л., заступник голови  райдержадміністрації Салата О. П., заступник голови районної ради Кипиченко Л. М., директори шкіл району, працівники відділу освіти.

Детальніше...

 

Служба зайнятості інформує

Підсумки роботи за 8 місяців 2013 року

На виконання завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, Богуславський районний центр зайнятості проводить певні заходи.

За 8 місяців поточного року статус безробітного мали 1188 чол., що становить 95,6% до відповідного періоду минулого року. За сприяння служби зайнятості 413 громадян були працевлаштовані, з них 16 чоловік отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. В громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 300 безробітних. Вони активно залучались до благоустрою міста Богуслав та інших населених пунктів району. Пройшов професійне навчання, підвищив свою кваліфікацію 131 громадянин із числа безробітних.

Детальніше...

 

Богуславські обприскувачі знають і в Росії, і в Казахстані

Привітати працівників ПАТ «Богуславська сільгосптехніка» із професійним святом на урочисті збори, які пройшли минулої п’ятниці, прибули почесні гості: голова райдержадміністрації Б. А. Дубас, міський голова В. М. Дяченко, голова правління ПАТ «Богуславська суконна фабрика» В. Ю. Чигиринов, керуюча БФ ПАТ «Київська Русь» Н. І. Лукашевська, представники партнерських компаній: ТОВ «Агроресурс» (м. Кіровоград), ПП «Агротехцентр» (м. Дніпропетровськ), ТОВ «Техніка і Технології» (м. Миколаїв), ТОВ «Укравтозапчастини» (м. Київ), ТОВ «Фотон Україна» (м. Київ).

Детальніше...

 

Навчання служб ЦЗ району

2_image

20 вересня 2013 року на водозаборі КП «Миронівкаводоканал» в селі Тептіївка Богуславського району було проведено  учбово- тренувальне заняття  екстрених служб району та особовим складом 13-ДПРЧ м. Богуслав на тему « Ліквідація надзвичайної ситуації при виникненні пожежі та витоку хлору на території хлораторної» Були залучені всі служби  цивільного захисту згідно планів взаємодії. Ймовірна аварія на підприємстві була ліквідована у встановлені терміни. Дане тренування дало змогу  удосконалити свої практичні навички, ознайомитись з характеристикою об’єкту на якому зберігається небезпечний для оточуючих хлор.

Детальніше...

 

Якщо ви застосовуєте РРО

З 1 січня 2013 року змінено норми  Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо подання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків до органів доходів і зборів. Згідно з зазначеними нормами суб’єкти господарювання здійснюють перехід з подання щомісячної звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) на подання контрольно-звітної інформації в електронній формі до системи зберігання та збору даних РРО (далі – Система).

Для забезпечення достовірності інформації про обсяги розрахункових операцій Міністерство доходів і зборів України вважає доцільним подання звітності про використання РРО наступним чином:

в період до підключення до Системи (персоналізації) суб’єкт господарювання подає звіт до 15 числа місяця, наступного за звітним;

Детальніше...

 

Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, що поновлено Податковим кодексом України з 1 січня 2013 року став предметом для розмови на тематичному семінарі 18 жовтня в Богуславському відділенні Миронівської ОДПІ. Учасники семінару, а це переважно приватні підприємці, вкотре вивчали змінений підрозділ 10 розділу Х1Х Податкового кодексу України доповнений новим п.16, згідно з яким тимчасово до 01.01.2018 р., встановлено збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства. В роботі семінару взяла участь начальник Богуславського відділення Миронівської ОДПІ Вікторія Василівна Підопригора.

 

З метою надання безоплатної послуги з оформлення електронного цифрового підпису (ЕЦП)

З метою надання безоплатної послуги з оформлення електронного цифрового підпису (ЕЦП) та посилених сертифікатів відкритих ключів сектор реєстрації користувачів при Головному управлінні Міндоходів у Київській області проводить виїзний прийом документів та оформлення посилених сертифікатів електронних ключів. Прийом проводиться у середу 25 вересня 2013 року з 11-00 до 17-00 год. в приміщення Богуславського відділення Миронівської ОДПІ за адресою: м.Богуслав, вул.Будівельна,1.

Сферою використання сертифікатів відкритих електронних ключів є організація електронного документообігу з використанням ЕЦП, в тому числі податкової та пенсійної звітності.

Довідки за телефоном у Богуславі (04561) 5-52-98

Богуславське відділення Миронівської ОДПІ
 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси