Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Семінар-навчання

13 лютого 2013 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар-навчання з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. В семінарі взяли участь керівник апарату райдержадміністрації О.В. Новосвітний, начальник районного управління юстиції І.Г. Кашко, керівники відповідних служб.

Детальніше...

 

Робоча зустріч

06 лютого 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас провів робочу зустріч з головою та членам ради Богуславської районної громадської організації інвалідів Чорнобиля.

Учасники зустрічі обговорили питання відзначення та нагородження Чорнобильців; оздоровлення; забезпечення ліками, виплата пенсій.

За підсумками зустрічі голова адміністрації Б.А. Дубас дав відповідні доручення та встановив терміни їх виконання керівникам відповідних служб, які були присутні на даній зустрічі.

 

Річниця визволення Богуславського району від німецько-фашистських загарбників привела до нашого шкільного порогу ветеранів Великої Вітчизняної війни та Афганістану

4 лютого голова Богуславської РДА Дубас Б.А., заступник Голови РДА Салата О.П., сільський голова с.Саварки Артеменко Г.В., Голова обласної організації ветеранів України Томашов М.С., Голова комітету обласної спілки воїнів Афганістану Коваль І.І., учасник ВВв Прудиус І.А., ветеран ВВв Клочко Н.В., завідувач сектору внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ Богуславської РДА Велика Г.Ф., гості, вчителі, учні Саварського НВК та їхні батьки вшанували квітами пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні та відвідали музей історії с.Саварки,

Детальніше...

 

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Реєстраційна служба Богуславського РУЮ інформує про наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 28.12.2012 року № 658 «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок проведення технічної інвенатизації об»єктів нерухомого майна», зареєстрований в Міністерстві юстиції 28.12.2012 року за № 2212/22524.

ЩОДО ВИДАЧІ ДУБЛІКАТІВ ВТРАЧЕНИХ АБО ЗІПСОВАНИХ ДОКУМЕНТІВ

Детальніше...

 

Хроніка визволення Богуславського району та військові частини, які визво-ляли район

Здійснюючи задум Верховного командування про оточення німецько-фашистських загарбників в районі Корсунь-Шевченківського 26 січня 1944 р. після артпідготовки в атаку піднялися піхотинці 27 армії генерал-лейтенанта Сергія Георгієвича Трофименка та генерал-лейтенанта  Пилипа Феодосійовича Жмаченка.

Детальніше...

 

Семінар на тему: «Зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного соціального внеску»

30 січня 2013 року  в великому залі засідань районної державної адміністрації відбувся семінар на тему: «Зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного соціального внеску».

В роботі семінару взяли участь перший заступник голови начальника пенсійного фонду України в Київській області В.М. Верещак, голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас, начальник пенсійного фонду України в Богуславському районі, бухгалтери організацій, установ, підприємств району та підприємці, що використовують найману працю.

Детальніше...

 

Підсумкова нарада управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області за підсумками роботи у 2012 роц

Управління Пенсійного фонду України  у Богуславському районі повідомляє, що 29 січня 2013 року в малому залі засідань Богуславської районної державної адміністрації відбулася підсумкова нарада управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області за підсумками роботи у  2012 році.

Детальніше...

 

Прийом громадян

30 січня 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів особистий прийом громадян, під час якого жителі району  порушували питання соціального захисту, працевлаштування, земельні питання.

Голова адміністрації Б.А.Дубас  дав доручення, керівникам відповідних служб у терміновому порядку розглянути та вирішити звернення громадян.

 

Замість БТІ — до реєстраційної служби

Сьогодні в засобах масової інформації багато говориться про ажіотаж навколо реєстрації майнових прав та великі черги у новостворених службах, на які, відповідно до нового законодавства, з 1 січня 2013 року покладені функції державного реєстратора (раніше реєстрацією майнових прав займалося БТІ).

Районка дізнавалася, наскільки болючим є вирішення питання реєстрації для наших людей. Завітавши до новоствореної державної реєстраційної служби, що знаходиться в приміщенні статистики (Миколаївська, 28) на третьому поверсі, очікуваних черг не побачили: в теплому, великому кабінеті (поруч — затишна й простора зала для відвідувачів) спокійно працювали привітні спеціалісти-реєстратори, на прийомі у яких на той момент була всього одна людина.

Детальніше...

 

Звітно-виборча конференція чорнобильців

23 січня 2013 року в  Богуславському районному будинку культури відбулася звітно-виборча конференція Богуславської районної організації інвалідів Чорнобиля. Присутніх – 90 осіб на якій були розглянуті питання про підсумки роботи районної організації з січня 2010 по січень 2013 років, звіт ревізійної комісії за звітний період; вибори керівного складу організації на наступний період.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси