Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Екологічний Форум Чорнобильських територій 2012. Програма розвитку ООН в Україні

19 листопада 2012 року в м.Богуслав відбувся екологічний Форум Чорнобильських територій – 2012. Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні ініціювало новий проект, підтриманий Урядом Республіки Польща та  Державним агентством з управління зоною відчуження, метою якого є інтеграція питань захисту довкілля в плани і практики місцевого розвитку, в рамках зусиль із забезпечення сталого розвитку. Проект спрямований на підтримку вирішення екологічних питань на Чорнобильських територіях, таким чином продовжуючи допомогу цільовим громадам.  Учасників Форуму привітали заступник голови Богуславської райдержадміністрації Олександр Петрович Салата, заступник директора представництва Програми розвитку ООН в Україні Панова Єлєна, радник Президента Республіки Польща, Координатор Проекту Осятинський Єжи,  заступник начальника управління з питань реалізації Чорнобильських програм – начальник відділу з питань захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Державного агентства України з управління зоною відчуження, Національний Директор Проекту Сова Світлана Іванівна, перший секретар Посольства Польщі в Україні Стані шевський Даріуш.

Детальніше...

 

Виїзний прийом громадян

Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі повідомляє, що начальником управління Попченко О.В. та заступником начальника управління Володько Ж.М. було проведено виїзний прийом громадян у с. Хохітва Богуславського району, 13.11.2012 року, по роз’ясненню порядку нарахування та перерахунку пенсій, роз’яснення змін у пенсійному законодавстві, на якому були присутні 16 громадянина.

Детальніше...

 

День працівників сільського господарства

16 листопада 2012 року в районному будинку культури  м. Богуслав відбулися урочисті заходи до дня сільського господарства. Заступник начальника головного управління агропромислового комплексу Київської облдержадміністрації І.М.Хромуляк, голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, голова районної ради М.В.Висотенко привітали всіх присутніх відзначили та нагородили кращих працівників сільськогосподарських підприємств. Після урочистостей відбувся святковий концерт.

Цього ж дня були вручені нагороди матерям-героїням району.

 

Коли навчальний заклад — із сонця і тепла

Так уже повелося, що рідною домівкою, затишною оселею, яскравим маяком називають учні та їх батьки школу № 1 з давніх-давен. І дійсно, з року в рік педагогічний колектив зростає професійно, навчає і навчається сам. Імідж школи поступово зростає, про навчальний заклад заговорили як про найкращий у районі та області. Бо головними критеріями оцінки школи є знання дітей, а старшокласники з року в рік займають призові місця на обласному та всеукраїнському рівні.

Детальніше...

 

Звернення до учасників дорожнього руху з нагоди проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху

Шановні учасники дорожнього руху!

Упродовж 12 - 18 листопада в Україні в рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху проходить Всеукраїнський тиждень  безпеки дорожнього руху.

Україна підтримала ініціативу Організації Об'єднаних Націй і розпочала активну роботу в напрямку підвищення рівня безпеки дорожнього руху. У нашій державі започатковані соціальні проекти, направлені на боротьбу з аварійністю на дорогах, впроваджуються законодавчі механізми, які позитивно впливають на стан безпеки дорожнього руху та дисципліну його учасників.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

12 листопада 2012 року перший заступник голови адміністрації А.Л.Резніченко провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міського  голови В.М.Дяченка: про роботу житлово-комунального комплексу району в осінньо-зимовий період; про хід організації харчування в навчальних закладах району; про підписку обласної газети «Час Київщини» в Богуславському районі;

Детальніше...

 

День української писемності та української мови

Минулого тижня вся культурна громадськість відзначала день української писемності та мови, в рамках якого у Богуславському гуманітарному коледжі ім. І. С. Нечуя-Левицького «висадився» літературний десант у складі: Н. І. Околітенко, доктора біологічних наук, Л. П. Гнатюк, поетеси, члена Спілки письменників України, редактора газети «Культура і життя», Д. І. Кулиняка, письменника, історика, Заслуженого журналіста України, члена НСПУ і НСЖУ, директора Всеукраїнського Благодійного фонду ім. Петра Калнишевського, головного редактора часопису Всеукраїнського товариство політв’язнів і репресованих «ЗОНА», Р. О. Гнатюка, члена Спілки журналістів України, головного редактора порталу «Культура» Національного газетного видавництва та С. В. Махонько, головного редактора редакції суспільно-освітніх програм Всесвітньої служби українського радіо та телебачення.

Після короткого знайомства з коледжем гості розповіли, що їхні відвідини Богуслава не випадкові: саме з цього міста беруть свій початок літературні заходи, приурочені майбутньому 200-річному ювілею із дня народження великого Кобзаря, та поділилися зі студентами своїми напрацюваннями.

Зокрема, Н. І. Околітенко презентувала свою книгу, історичний роман «Рось-Марія», в якому вперше досліджено долю яскравої постаті Івана Сошенка й маловідомі епізоди Шевченкової біографії на тлі зародження епохи науково-технічного прогресу.

Детальніше...

 

Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі повідомляє

Начальником управління Попченко О.В. та заступником начальника управління Володько Ж.М. було проведено  виїзний прийом громадян у с. Мисайлівка Богуславського району, 06.11.2012 року, по роз’ясненню порядку нарахування та перерахунку пенсій, роз’яснення змін у пенсійному законодавстві, на якому були присутні 43 громадянина.

Основні питання, які порушували громадяни:

-         правильність призначення та виплати пенсій;

-         виплата по судових рішеннях.

Всім громадянам, які звернулися  роз’яснено та надано обґрунтовані і вичерпні відповіді.

Детальніше...

 

Наші — серед кращих

23 жовтня в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П. К. Саксаганського відбулося нагородження переможців та призерів обласного конкурсу учнівської та студентської творчості «Я — Київщини гордість і надія», метою якого було виявлення та підтримка обдарованої молоді.

Серед кращих і студенти Богуславського гуманітарного коледжу імені І. С. Нечуя-Левицького.

Диплом за І місце в номінації «Літературна творчість», подяку та нетбук привезла з конкурсу Тетяна Ключник, студентка 32 групи, спеціальність «Початкова освіта. Англійська мова». В наш коледж дівчина приїхала навчатися із Тальнівського району. Дуже серйозна та відповідальна, але разом із тим творча дитина — пише талановиті вірші. Деякі з них і представила на конкурс. До речі, минулого року вона також успішно в ньому виступила — стала другою.

Детальніше...

 

Національна конференція «Екологічний Форум Чорнобильських територій - 2012»

19-20 листопада в м. Богуслав Київської області. проходитиме  «Екологічний Форум Чорнобильських територій - 2012», який організується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з урядами України та Республіки.

Захід проводитиметься в рамках впровадження проекту Програми розвитку ООН в Україні «Інтеграція питань захисту довкілля в стратегії місцевого розвитку територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», що реалізується за підтримки Уряду Республіки Польща. Метою проекту є інтеграція питань захисту довкілля в плани і практики місцевого розвитку, як частина діяльності з забезпечення сталого розвитку.

детальніше>>>> http://gurt.org.ua/news/conferences/15966/ та http://www.civicua.org/news/view.html?q=1911781

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси