Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Щодо запобігання випадкам подвійної реєстрації прав оренди на земельну ділянку за різними правонабувачами

Частиною четвертою статті 3 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"( 1952-15 ) (далі - Закон) встановлено, що права на нерухоме майно та їх обтяження, що виникли до набрання чинності цим Законом, визнаються дійсними у разі відсутності їх державної реєстрації, передбаченої цим Законом, за таких умов: якщо реєстрація прав та їх обтяжень була проведена відповідно до законодавства, що діяло на момент їх виникнення, або якщо на момент виникнення прав та їх обтяжень діяло законодавство, що не передбачало обов'язкової реєстрації таких прав та їх обтяжень.

Детальніше...

 

СПІВВЛАСНИКИ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ ОТРИМАЛИ ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВЛАСНИКІВ ПРИМІЩЕНЬ

Співвласники багатоквартирних будинків отримали право одержувати з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно інформацію про суб’єктів права власності на житлові та нежитлові приміщення в такому будинку.

Така норма міститься в Законі України «Про внесення зміни до статті 28 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» щодо отримання інформації співвласниками багатоквартирного будинку», ухваленому Верховною Радою України 10 жовтня 2013 року.

До цього моменту витяг з Державного реєстру прав власності на нерухоме майно надавався власникам нерухомого майна або їх уповноваженим особам, спадкоємцям (правонаступникам – для юридичних осіб) або їх уповноваженим особам, а також особам, в інтересах яких встановлено обтяження та їх уповноваженим особам.

Детальніше...

 

Богуславська ЦРЛ інформує

За поточний період  в стаціонарах ЦРЛ проліковано 4930 хворих. За тиждень поступило – 108 хворих, на денний стаціонар поступило – 17, хірургічною службою проведено оперативних втручань: всього – 40, амбулаторних – 23, стаціонарних -  (з них планових – 15, ургентних – 2).

В пологовому відділенні народилося 7 дітей, здійснено 0 кесарових розтинів.

Швидкою допомогою ЦРЛ здійснено 90 викликів, з них в сільську місцевість – 31

По Медвинській ДЛ службою швидкої допомоги здійснено 34 виклика, амбулаторно прийнято 28 хворих. В стаціонар Медвинської ДЛ за тиждень поступило 9 хворих; в денний стаціонар – 9.

В поліклініці ЦРЛ вузькими спеціалістами  прийнято 1281 особа, 128 осіб  пройшли профілактичний огляд, з низ сільських– 52, вдома відвідано 5 хворих.

Детальніше...

 

Екскурсія до Богуславського районного управління юстиції

IMG_0419В рамках проведення Тижня права 10.10.2013 року управлінням юстиції для студентів ІІ-го курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Богуславського гуманітарного коледжу ім. І.С. Нечуя-Левицького проведено екскурсію до Богуславського районного управління юстиції. Тема заходу: «Органи юстиції та їх діяльність». Студенти мали можливість ознайомитися з структурою та повноваженнями управління юстиції та його структурних підроздіфлів (реєстраційна служба, відділ державної реєстрації актів цивільного стану, відділ державної виконавчої служби), отримати відповіді на поставлені питання.

Детальніше...

 

Приємна новина

Відремонтовано дах терапевтичного відділення та сільський ФАП

За підтримки голови РДА Б. А. Дубаса, його заступника О. П. Салати був зроблений ремонт даху приміщення комунального закладу «Богуславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (колишнє терапевтичне відділення), гроші на який виділялися з місцевого бюджету.

За фінансової допомоги народного депутата О. Р. Онищенка в приміщенні ФАПу в с. Розкопанці було проведено газове опалення, встановлені євро-вікна, двері, зроблений «косметичний» ремонт. Тепер тут затишно і тепло. А медичну допомогу розкопанчанам, кількість яких складає 873 особи (з них — 148 дітей), надає досвідчений медпрацівник Л. В. Петруненко.

Детальніше...

 

Звіти з ЕСВ – подаємо в електронному вигляді

Звіти щодо сум нарахованого єдиного внеску можна надсилати засобами електронного зв’язку.

Електронна форма звіту формується страхувальником з використанням спеціалізованого програмного забезпечення, актуальні версії якого безкоштовно надаються в органі доходів і зборів за місцем взяття на облік та розміщені на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України.

Детальніше...

 

ГУ Міндоходів Київської області нагадає, що 21 жовтня 2013 року останній термін подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску.

Звіти про суми нарахованого єдиного соціального внеску на паперових носіях необхідно надавати до Центрів обслуговування платників податків при органах доходів і зборів за місцем взяття їх на облік як платників єдиного внеску.

Також, звіти можна надсилати засобами електронного зв’язку. Для цього необхідно отримати електронний цифровий підпис. Безкоштовно створити та підписати звіт з єдиного соціального внеску в електронному вигляді можливо з використанням електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів України та за допомогою програмного забезпечення (on-line сервісів), перелік яких оприлюднено на інформаційному ресурсі Міндоходів (http://minrd.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro-ele/povidomlennya-platnikam-pod/112820.html).

Детальніше...

 

До уваги платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування!

Починаючи з 1 жовтня 2013 року прийняття та обробка звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також облік сплати страхових коштів здійснюється територіальними органами Міндоходів України.

Нагадуємо, що 21 жовтня 2013 року останній термін подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску.

Суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України, які розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри» за адресою: http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html.

Детальніше...

 

Звітність по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в електронній формі

Звітність по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  в електронній формі стала темою семінару-практикуму з бухгалтерами СПД-юричних осіб та приватними підприємцями, що відбувся в Богуславському відділенні Миронівської ОДПІ 9 жовтня.

Присутні мали можливість отримати інформацію щодо версій програмного забезпечення, а також подискутувати з підприємцями – учасниками семінару, що провадять свою діяльність  в сфері бухгалтерського обліку, податкової та фінансової звітності.

Детальніше...

 

Тематичний семінар щодо застосування РРО та подання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітів чеків до органів доходів і зборів

Тематичний семінар щодо застосування РРО та подання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітів чеків до органів доходів і зборів провели  з платниками податків Богуславського району фахівці Миронівської ОДПІ.

Про особливості подання контрольно-звітної інформації в електронній формі до системи зберігання та збору даних РРО та забезпечення її достовірності присутнім розповів головний державний ревізор-інспектор С.А.Дорогань. Учасники семінару на конкретних прикладах проаналізували ситуації різних періодів персоніфікації реєстраторів розрахункових операцій та визначили проблемні питання при поданні електронних копій розрахункових документів.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси