Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Оголошено конкурс на розробку Дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва (МСП)

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує, що в рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) оголошено конкурс на розробку Дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва (МСП).
Дорожня карта – документ, який складається з набору взаємопов’язаних та фіскально-відповідальних кроків (заходів), які мають чітко визначену вартість реалізації та відповідальних осіб/організацій.
Конкурс Дорожніх карт є інструментом мобілізації усіх зацікавлених сторін на рівні регіону (влади, бізнесу та представників громадянського суспільства) задля створення сприятливих умов для ведення бізнесу та заохочення широких верств населення до відкриття власної справи.
Очікувані результати:
Активізація діалогу між бізнесом, владою, громадськими організаціями та експертами з метою розвитку малого та середнього підприємництва та заохочення широких верств населення до відкриття власної справи.
Розробка політики підтримки МСП з урахуванням реальних інтересів і потреб бізнесу та громади, а також у відповідності до принципу фіскальної відповідальності.
Формування системи публічного громадського моніторингу імплементації розроблених Дорожніх карт розвитку малого та середнього бізнесу.
Підвищення спроможності представників громадянського суспільства в регіоні щодо визначення «фіскальних відповідальних» заходів політики та проведення адвокаційних кампаній.
Підвищення аналітичної спроможності громадських організацій визначати та аналізувати існуючі проблеми (бар’єри) у розвитку МСП, підготовка аналітичних матеріалів на основі проведеного аналізу та формування на основі проведених досліджень рекомендацій для органів влади щодо очікуваних змін.
До участі запрошуються громадські організації (в тому числі громадські об’єднання та спілки) з Вінницької, Київської, Львівської, Тернопільської, Херсонської областей.
Конкурс проводить ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» www.ier.com.ua, адреса для листування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Останній термін подання грантових заявок: 18:00, 15 березня 2017 року.
Всі деталі за посиланням: https://goo.gl/P0XOux.
temu_konkursyДепартамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує, що в рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) оголошено конкурс на розробку Дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва (МСП).
Дорожня карта – документ, який складається з набору взаємопов’язаних та фіскально-відповідальних кроків (заходів), які мають чітко визначену вартість реалізації та відповідальних осіб/організацій.
Конкурс Дорожніх карт є інструментом мобілізації усіх зацікавлених сторін на рівні регіону (влади, бізнесу та представників громадянського суспільства) задля створення сприятливих умов для ведення бізнесу та заохочення широких верств населення до відкриття власної справи.
Очікувані результати:
Активізація діалогу між бізнесом, владою, громадськими організаціями та експертами з метою розвитку малого та середнього підприємництва та заохочення широких верств населення до відкриття власної справи.

Детальніше...

 

Шановніи жінки Богуславщини!

db8fdb5da1ebb0a8261fb833bd2a9cfc_pic_228Сердечно вітаю вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!

Ви відчуваєте, як відступає холод, повертається весна? Наблизилося перше весняне свято, і дуже символічно, що воно присвячене саме  жінкам. Це свято пробудження природи, а саме жіночим покликанням є дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса.

Жінка-мати, охоронниця сімейного вогнища, вірна супутниця-дружина, сестра, бабуся, подруга – все це про вас! Ми схиляємось перед вашим головним талантом – віддавати найкращі якості близьким людям. Саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради вас, в ім'я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.

Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Серед вас є суспільні діячі і керівники великих підприємств та організацій, вчителі і лікарі, спортсмени, діячі культури і службовці... Але у першу чергу світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.


Без жінки уявити наш світ неможливо. І він – цей світ – у якому є жінка – прекрасний. Тому за всіх часів найтепліші слова були присвячені саме жінці.

У це чудове свято від усієї душі бажаю вам Божого благословіння, щастя, миру, любові, здоров’я. Нехай там, де ви з'являєтеся, розцвітають усмішки і лунають компліменти. Нехай весна живе у вашому серці щодня.

Низький уклін вам, дорогі Жінки!

З повагою, голова  Богуславської районної державної адміністрації І.А. Старенька

 

Святковий концерт

0-02-05-e90c55ecea1cd81e21c67057ef3aff1a612d47162692903f86fa9ff237530d81_full6 березня 2017 року у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня  8-го березня та 85- річчя від заснування Київської області. Від імені керівництва Богуславського району всіх жінок привітали голова Богуславської районної ради В.М. Замирайло,  керівник апарату Богуславської райдержадміністрації О.В. Новосвітний, перший заступник міського голови Ю.М. Лелека, депутат міської ради О.С. Чижевський та  вручили кращим жінкам Богуславщини грамоти, подяки та цінні подарунки.

Керівництво району звернулося до всіх жінок з найтеплішими словами: «Любі наші мами, бабусі, доньки, дружини, сестри, кохані, онучки, колеги! З нагоди 8 Березня прийміть найщиріші поздоровлення зі святом весни, ніжності та кохання. Адже усе найдорожче, найсвітліше, найсердечніше, найкраще, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з Жінкою – Берегинею роду людського. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Важко уявити будь-яку сферу людської діяльності, де б не працювали жінки. Серед вас є керівники та працівники районних установ, підприємств та організацій; представниці місцевого самоврядування – сільські голови, секретарі сільських рад, депутати всіх рівнів; вчителі і лікарі, діячі культури та працівники сфери торгівлі й послуг, трудівниці сільського господарства. Саме жінка, споконвічна Берегиня родинного вогнища, миру, злагоди, традицій і гармоній на рідній землі, з притаманними їй природною красою та мудрістю. Ваша сила волі, наполегливість, витримка, а разом з тим ніжність і турбота дуже необхідні сьогодні у часи неспокою і нестабільності, які переживає наша держава».

На всіх присутніх чекав прекрасний святковий концерт, який підготували вихованці Богуславської школи мистецтв, ансамбль «Позитив» вокальної студії «Зорепад» районного будинку культури, учасники хореографічних колективів «Sky dance» та «ФантаЗірки». Свої найщиріші вітання прекрасній половині людства  передав також депутат Київської обласної ради А.С. Даниленко, за сприяння якого  присутні мали можливість почути зворушливі українські пісні у виконанні народного артиста України Павла Дворського та його синів - Павла та В’ячеслава .

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-05-bb0ec9079c5f70bd517f8b6ce01122868415184efb9e92e9600c0841e72b37bb_full6 березня  2017 року  виконуючий обов’язки голови Богуславської районної  державної адміністрації О.П. Салата провів апаратну нараду, в якій взяли керівник апарату, голова та заступник голови районної ради, керівники управлінь, відділів,  структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

На порядку денному апаратної наради розглядалися питання:

Детальніше...

 

Розширена нарада

CIMG484703 березня виконуючий обов’язки голови Богуславської райдержадміністрації Олександр Петрович Салата провів розширену нараду, участь в якій взяли голова Богуславської районної ради Володимир Миколайович Замирайло,  керівник апарату райдержадміністрації Олександр Васильович Новосвітний, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та апарату, керівники установ та організацій району, голови сільських рад.

Під час наради обговорювалися питання про виконання запланованого відбору громадян на військову службу за контрактом за І квартал 2017 року; про результати перевірки організації харчування дітей у навчальних закладах Богуславського району протягом січня-лютого 2017 року; про синхронізацію районних та обласних програм на умовах спільного виконання заходів, передбачених стратегією розвитку Київської області; про стан розрахунків теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України», за послуги з розподілу природного газу перед ПАТ «Київоблгаз» та отримання номінацій обсягів природного газу, які використовуються для виробництва теплової енергії для надання послуг з опалення на лютий-березень 2017 року; про

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

CIMG484503 березня 2017 року в Богуславській районній державній адміністрації  відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

На Комісії розглядались питання щодо надання дозволів дарування майна неповнолітньому; укладання договору конкретного користування майном дитини, що має право часткової власності на нього; розгляд звернень щодоненалежного виконаннябаткьами батьківських обов'язків.

Головував на комісії виконуючий обов'язки голови  Богуславської районної державної адміністрації Салата О.П.

За результатами засідання Комісії прийнято рішення по питаннях порядку денного, підготовлені відповідні розпорядчі документи органу опіки та піклування.

Детальніше...

 

До уваги громадськості!

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010 року «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» рішенням громадської ради при Богуславській райдержадміністрації було утворено ініціативну групу з проведення установчих зборів для утворення нової громадської ради при Богуславській  райдержадміністрації. Ініціативна група з проведення установчих зборів для утворення нової громадської ради при Богуславській  райдержадміністрації вирішила провести установчі збори о 14.00 год. 3 квітня  2017 року в приміщенні Богуславської райдержадміністрації (м.Богуслав,  вул. Франка, 4, 3-поверх, малий зал).

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі — інститути громадянського суспільства).

Детальніше...

 

Засідання громадської ради при Богуславській райдержадміністрації

IMG_23882 березня 2017 року у малому  залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації. На засідання були запрошені: виконуючий обов’язки голови Богуславської райдержадміністрації Салата Олександр Петрович,  голова Богуславської районної ради Замирайло Володимир Миколайович, заступник голови Богуславської районної ради Резніченко Анатолій Леонідович,  начальник відділу організаційної роботи, звернень громадян, внутрішньої політики, зв’язків з громадськими рганізаціями та засобами масової інформації апарату Богуславської райдержадміністрації Лінська Ольга Володимирівна, начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Богуславської райдержадміністрації Джемесюк Андрій Володимирович, заступник директора КП «Богуслав тепловодопостачання» Олексієнко Олег Миколайович, виконавчий директор Федерації роботодавців Богуславського району Лукашевська Наталія Іванівна, голова БОГУСЛАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ- УКРОП» Кисиленко Віктор Миколайович.

Детальніше...

 

Нашим шанувальникам хокейного спорту

11.03. та 12.03 2017 року  з 9.00 на льодовій арені УНТЦ «Льодограй» відбудеться Хокейний турнір із серії турнірів «Хокейна Україна» серед юнаків 2007 року народження. Гра на Кубок Губернатора до 85-річниці утворення Київської області, за підтримки голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.
У турнірі буруть участь хокейні команди: « Атек» м. Київ, «Київ» м. Київ, «Крижинка» м. Київ, «Шершні» м. Богуслав, «Калушський легіон» м. Калуш, «Дніпро» м. Дніпро, «Глорія» Молдова.
Урочисте відкриття турніру 11.03 2017 року 0 12.30 годині
Запрошуємо підтримати наших юних хокеїстів - команду «Шершні».
11.03. та 12.03 2017 року  з 9.00 на льодовій арені УНТЦ «Льодограй» відбудеться Хокейний турнір із серії турнірів «Хокейна Україна» серед юнаків 2007 року народження. Гра на Кубок Губернатора до 85-річниці утворення Київської області, за підтримки голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.
У турнірі буруть участь хокейні команди: « Атек» м. Київ, «Київ» м. Київ, «Крижинка» м. Київ, «Шершні» м. Богуслав, «Калушський легіон» м. Калуш, «Дніпро» м. Дніпро, «Глорія» Молдова.
Урочисте відкриття турніру 11.03 2017 року 0 12.30 годині
Запрошуємо підтримати наших юних хокеїстів - команду «Шершні».
 

27 лютого, у день 85-ї річниці створення Київської області, відмічає свій ювілей Марія Семенівна Луценко.

27 лютого, у день 85-ї річниці створення Київської області відмічає свій ювілей Марія Семенівна Луценко.
Виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Петрович Салата та керівник апарату адміністрації Олександр Васильович Новосвітний урочисто привітали із 85-м днем народження Марію Семенівну, яка проживає в м. Богуслав, а сама  ювілярка родом із села Ісайки.
В цей чудовий сонячний день іменинниці вручили багато подарунків, бажали самого головного - це здоров’я, довгих років життя, мирного неба та всіляких благ. Марія Семенівна прожила непросте життя, але не дивлячись ні на що, випромінює  яскраву життєву енергію,  має прекрасну щиру посмішку,  та добру вдачу.
Марія Семенівна охоче припрошувала гостей до святкового столу, зі сльозами на очах розповідала історії свого життя,  про  свою маму, чоловіка, онучку, кар"єру. Нехай доля дарує Божу ласку та многая літа ювілярці!
IMG_2382Виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Петрович Салата та керівник апарату адміністрації Олександр Васильович Новосвітний урочисто привітали із 85-м днем народження Марію Семенівну, яка проживає в м. Богуслав, а сама  ювілярка родом із села Ісайки.
В цей чудовий сонячний день іменинниці вручили багато подарунків, бажали самого головного - це здоров’я, довгих років життя, мирного неба та всіляких благ. Марія Семенівна прожила непросте життя, але не дивлячись ні на що, випромінює  яскраву життєву енергію,  має прекрасну щиру посмішку  та добру вдачу.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси