Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-04-389efffaf2cb4ffb0ea37325b5374315d991c61fc9b967fbae497f2ac94afb05_full

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Старенької в понеділок, 6 серпня  2018 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації  на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді були обговорені  актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки та  освіти. Зокрема, підготовка до опалювального сезону 2018-2019 років; наповнення районного бюджету; підготовка закладів освіти до нового навчального року відповідно до Методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України, затверджених наказами  від 23.03.2018 №283 та від 19.01.2018 №58;  проведення приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» в Богуславському районі; проведення поточного ремонту в сільських будинках культури, організація та проведення культурних заходів в районі, дозвілля та оздоровлення дітей; субсидіювання населення, оздоровлення пільгових категорій населення району; інтерактивна система локалізації проблем «UVAGA.UA»; проведення ямкового ремонту доріг; різне.

Детальніше...

 

Для громадян з порушенням слуху!

dlya_gromadyan_z_porushennyam_sluhu

Детальніше...

 

Шлях до створення та функціонування Вищого антикорупційного суду повністю відкритий – Президент

0394550ce13f8fc069def1d507484070_1504359799_extra_large

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку з прийняттям Закону України «Про Вищий антикорупційний суд».

Зміни, що вносяться до Закону «Про судоустрій і статус суддів» та Закону «Про Вищий антикорупційний суд», дозволяють забезпечити ефективне започаткування роботи та подальше функціонування Вищого антикорупційного суду, в тому числі його апеляційної палати, що стане суттєвим кроком у питанні протидії корупції в Україні.

Законом вирішуються деякі питання організації діяльності Вищого антикорупційного суду та гарантій діяльності його суддів, зокрема передбачено деталізацію діяльності палат вищих спеціалізованих судів та закріплення певної інституційної, організаційної, кадрової та фінансової автономії апеляційної палати вищого спеціалізованого суду.

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог та надання населенню пільг

02 серпня 2018 року під головуванням заступника голови Богуславськї районної державної адміністарції Олександра Салати відбулось засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог та надання населенню пільг.
На засідання комісії були запрошені представники райдержадміністрації, управління соціального захисту населення, Богуславського районного центру зайнятості.
На засіданні комісії розглянуто 17 заяв від громадян, які звернулись до комісії з питань призначення державних соціальних допомог та 3 заяви від громадян,  які звернулися до комісії по перенесенню пільг. Надано дозвіл на призначення допомоги 14 особам, відмовлено – 3 особам, надано дозвіл 3 особам на перенесення пільг.
USZN_komisiya_02_08_2018_mal02 серпня 2018 року під головуванням заступника голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати відбулось засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог та надання населенню пільг.
На засідання комісії були запрошені представники райдержадміністрації, управління соціального захисту населення, Богуславського районного центру зайнятості.
В ході роботи комісії розглянуто 17 заяв від громадян, які звернулись до комісії з питань призначення державних соціальних допомог та 3 заяви від громадян,  які звернулися до комісії по перенесенню пільг. Надано дозвіл на призначення допомоги 14 особам, відмовлено – 3 особам, надано дозвіл 3 особам на перенесення пільг.

Детальніше...

 

ВІТАННЯ

0-02-04-082a437dda7b8b8d5cb24c313546db5dd9ab7ed322b4b802f86e7c2d50156e57_full1 серпня   2018 року голова районної державної адміністрації Ірина Старенька  привітала з 90-річним ювілеєм Чуприну Галину Федорівну, вчительку англійської мови, яка працювала в Богуславській ЗОШ №1,  має 48 років педагогічного стажу  і сьогодні підтримує зв’язки з цією школою. До привітань та побажань приєдналися керівник апарату райдержадміністрації Олександр Новосвітний та директор Богуславської СШ №1 Катерина Івченко.

Очільниця району подякувала Галині Федорівні за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у виховання молоді, професіоналізм та відданість справі, побажала міцного здоров*я, всіляких благ, довгих років життя та вручила ювілярці цінний подарунок.

 

Детальніше...

 

Громадські слухання з питань забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Митаївської сільської ради

0-02-01-393c3758b068ccf442f89e0c5980a37578152130d74b23be6aebf9dcf9d9b42a_fullВідповідно до Плану проведення Громадських слухань, 31 липня  2018 року, у приміщенні Митаївського сільського будинку культури відбулися громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Митаївської сільської ради в яких взяли участь керівник апарату райдержадміністрації  Олександр Новосвітний, начальник відділу організаційної роботи,  звернень громадян, внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації Ольга  Лінська,  дільничний офіцер  Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Микола Драченко,  сільський  голова Олег Підкуйко, депутати сільської ради,  громадськість.

В доповіді дільничного офіцера поліції зазначалось, що працівниками поліції Богуславського відділення вживалися заходи щодо попередження правопорушень і розкриття скоєних злочинів. Викликів кримінального характеру на території Митаївської сільської ради не зареєстровано.

Детальніше...

 

НАРАДА

narada_pensiynuy_31_07_2018_131 липня  2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Салати відбулася нарада по питанню зменшення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, погашення заборгованості  фізичними особами-підприємцями за 2017 рік та за 1 квартал 2018 року, виявлення фактів тіньової зайнятості у Богуславському районі.

На нараду були запрошені начальник Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області Світлана Трохименко,  заступник голови комісії з реорганізації Білоцерківської ОДПІ у Київській області ГУ ДФС, заступник начальника-начальник Богуславського відділення Вікторія Підопригора, виконуючий обов’язки начальника Богуславського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Руслан Шевченко.

По завершенню наради заступником голови райдержадміністрації було надано ряд доручень та розроблено конкретні заходи щодо недопущення вище зазначених явищ.

Детальніше...

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Gromads_sluБогуславська районна державна адміністрація інформує про те, що:

07.08.2018 о 10.00 год. в приміщенні Киданівського будинку культури (с. Киданівка Богуславського району);

14.08.2018 о 10.00 год. в приміщенні Іванівського сільського будинку культури (с. Іванівка Богуславського району);

21.08.2018 о 10.00 год. в приміщенні Шупиківського сільського будинку культури (с. Шупики Богуславського району) відбудуться  громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території  Богуславського району. На громадські слухання будуть запрошені  керівники установ, організацій та підприємств району з  питань соціального захисту, освіти, культури, медицини, пенсійного забезпечення,  газо- та електропостачання, радіо- та телефонного зв’язку.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-05-d5b2c6dcedb0cd42e9185bbbdc0875e76a3fefcbdd68b0bf4d69a84622d5d27c_fullПід керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Старенької в понеділок, 30 липня  2018 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови, керівника апарату та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації  на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді були обговорені  актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки та  освіти. Зокрема, підготовка до опалювального сезону 2018-2019 років; підготовка закладів освіти до нового навчального року відповідно до Методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України, затверджених наказами  від 23.03.2018 №283 та від 19.01.2018 №58;  проведення приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» в Богуславському районі,  підвищення якості надання медичних послуг; наповнення районного бюджету;  стан виконавської дисципліни, посилення контролю за своєчасним виконанням доручень голови райдержадміністрації; проведення поточного ремонту в сільських будинках культури, організація та проведення культурних заходів в районі, дозвілля та оздоровлення дітей; різне.

Детальніше...

 

Президент підписав Закон, яким створюються економічні передумови для посилення захисту права дитини на належне утримання

adfdfbbe3899a7b0619986d70a615773_1501491231_medium

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання».

Документом вносяться зміни до діючого законодавства, якими передбачається захист прав дітей та їх належного матеріального забезпечення особливо тих, які виховуються в неповних сім'ях.

Законом передбачені особливості впливу на боржників, котрі мають заборгованість зі сплати аліментів для утримання дітей з інвалідністю та дітей, які мають певні важкі захворювання, враховуючи, що невчасна сплата аліментів має особливо негативні наслідки для дітей з цієї вразливої категорії.

Документом встановлено дієвий механізм притягнення до юридичної відповідальності осіб за несплату аліментів та ухилення в подальшому порушників від відбування призначеного стягнення за несплату аліментів. Законом встановлюється, що несплата аліментів на утримання дитини за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання тягне за собою виконання суспільно корисних робіт на строк від 120 до 240 годин.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси