Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ: ЩО НОВОГО?

З 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін органи соціального захисту населення провели перепризначення субсидій на наступний рік та розрахували її розміри на літній період, а з жовтня розрахують на новий опалювальний сезон.

Незначні затримки з перепризначенням субсидій на новий період є в деяких областях України. Обумовлені вони відсутністю у місцевих органів самоврядування реєстрів про склад офіційно зареєстрованих членів сім"і. Це, зокрема, такі області як Волинська, Луганська, Чернівецька та Хмельницька.

Чи потрібно повторно подавати заяву і декларацію про доходи? Повторно подавати документи на оформлення субсидії необхідно лише тим, хто орендує житло та у кого відбулися зміни у складі сім’ї. Для решти субсидіантів перерахунок проведуть автоматично, без повторного звернення.

Відеокоментар директора департаменту соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталія Музиченка

Збільшується соціальна норма для непрацездатних. Якщо в помешканні проживає одна-дві непрацездатні людини, соціальна норма, за якою їм рахуватиметься розмір допомоги, збільшується з 49 кв. м.  до 75 кв. м.

Субсидія на дачу. Оформити її можна так само як і на квартиру чи будинок. Для цього необхідно подати у місцеве управління соціального захисту населення заяву і декларацію про доходи. Рішенням Комісії з питань соціального захисту населення, які діють при управліннях соцзахисту, субсидія на дачу фінансуватиметься за рахунок місцевих бюджетів.

Детальніше...

 

Вивчення англійської мови онлайн Lingva Skills

Міністерство соціальної політики України з метою покращення знань та навичок володіння англійською мовою на рівні В1, повідомляє про реалізацію соціального проекту щодо безкоштовного вивчення англійської мови онлайн Lingva Skills (www.lingva.ua) від «Академії навичок», якою можуть скористатися співробітники соціальної сфери та одержувачі соціальних виплат та послуг (багатодітні родини, особи із інвалідністю, сироти, малозабезпечені громадяни, пенсіонери та інші).

 

З 1 СЕРПНЯ КІЛЬКІСТЬ ДОСТУПНИХ ЛІКІВ ЗБІЛЬШИТЬСЯ

З 1 серпня перелік препаратів, що входять до урядової програми «Доступні ліки»,  збільшиться до 199 (раніше до програми були включені 157 препаратів). Це препарати від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, які застосовуються для амбулаторного лікування хронічних захворювань. Їх можна отримати в аптеці за рецептом лікаря безкоштовно або з незначною доплатою.

В оновленому переліку стало більше на 33 препарати від серцево-судинних захворювань, на 5 – від діабету ІІ типу, на 4 – від бронхіальної астми. До програми включені препарати 43 виробників, як українських, так і іноземних,  зокрема: препарати 21 виробника з країн ЄС, 17 – України, 4 – Індії, 1 – Ізраїлю.

Понад 25 препаратів можна отримати безкоштовно

Понад 25 препаратів з оновленого переліку пацієнти можуть отримати в аптеці безкоштовно. Найдешевший з них Дигоксин (від серцевих захворювань) українського виробника, який коштує 7,63 грн., найдорожчий – Пульмікорт (від бронхіальної астми) шведського виробника – 852,95 грн.

Вартість найдешевших препаратів повністю компенсує держава, за інші пацієнт здійснює незначну доплату. Держава вчасно розраховується з фармацевтами за надані громадянам ліки за цією програмою. З початку її дії аптечним закладам було перераховано з бюджету за ліки понад 126 мільйонів гривень.

Детальніше...

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської районної державної адміністрації

mistob_rada_27_07_17_027 липня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району, депутати міської ради.

На засіданні було розглянуто проектні матеріали Детального плану території в межах частини вулиці Стадіонна, 12-Б для проектування об'єкта «Будівництво дільниці по випуску бавовняної та змішаної пряжі на території Богуславської міської ради Богуславського району Київської області, площа території проектування 6,2 га за адресою вул.Стадіонна, 12-Б у м. Богуслав Київської області».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проекту, а саме, скоригувати назву детального плану, передбачити детальним планом розміщення очисних споруд існуючого виробничого корпусу ТОВ «Темп-3000» для безпечного скидання промислових стоків в загальноміський колектор, передбачити місце розміщення каплиці на території польського кладовища.

Детальніше...

 

"ІНТЕРАКТИВНА ІНВЕСТИЦІЙНА КАРТА З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ВІДНОВЛЮВАНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ"

"ІНТЕРАКТИВНА ІНВЕСТИЦІЙНА КАРТА З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ВІДНОВЛЮВАНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ"
 

Кабінет Міністрів України відзвітував про результати роботи за І півріччя 2017 року

Уряд проводить капітальний ремонт країни

19 липня Кабінет Міністрів відзвітував про результати роботи за перше півріччя і оприлюднив пріоритети на наступні шість місяців. Головна мета роботи уряду Володимира Гройсмана залишається незмінною – трансформувати економічні успіхи в підвищення якості життя українських громадян. Підґрунтя для проведення масштабних соціальних реформ вже створене. Уперше уряд Володимира Гройсмана підготував:

-      середньостроковий план дій, який містить конкретні пропозиції щодо реформування економіки та соціальної сфери,

-      бюджетну декларацію, яка дозволить ефективно планувати капітальні державні видатки

Зусилля уряду підтримані міжнародною спільнотою: у липні цього року в Лондоні пройшла міжнародна конференція з підтримки започаткованих командою Володимира Гройсмана реформ.

Читати далі...

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

IMG_3094Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 24 липня  2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови та заступника голови районної ради, заступника голови адміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядку денному розглядалися питання:  про роботу галузі медицини (проведення заходів щодо оптимізації галузі, підвищення якості надання медичних послуг, проведення на належному рівні патронажу на дому); забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, проведення рейдів щодо недопущення продажу алкогольних напоїв неповнолітнім; про роботу Богуславського районного військового комісаріату (контрактна служба); про роботу  відділу  культури (проведення культурно-розважальних заходів для молоді, підготовка до відзначення Дня Незалежності України); про роботу Богуславського РС ГУ ДСНС України в Київській області;  забезпечення благоустрою в населених пунктах району; субсидіювання населення  району; стан жнивної кампанії; проведення  ремонту електричних мереж та ліній радіозв’язку; наповнення районного бюджету, різне.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району проінформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.

Також було представлено новопризначеного районного військового комісара – Мозгового Ігоря Геннадійовича,  який  минулого тижня очолив відповідну структуру району.

Детальніше...

 

Закон України «Про енергетичну ефективність будівель» підписано Президентом України

20 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про енергетичну ефективність будівель».
«Цей Закон стане основою державної політики щодо скорочення енергоспоживання у будівлях та залучення інвестицій у цю сферу. Саме сектор будівель – один з найбільш енергоємних в Україні», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що Закон розроблено у тісній співпраці з Агентством на виконання 31-ої Директиви ЄС про енергетичну ефективність будівель.
Враховуючи досвід європейських країн, Законом визначено основні заходи із підвищення енергетичної ефективності будівель та, що важливо, інструменти їх фінансування. Також планується реалізація національних планів збільшення кількості будівель з близьким до нульового споживанням енергії.
Закон передбачає запровадження сертифікації енергетичної ефективності будівель. В сертифікатах зазначатимуться дані про енергоспоживання будівлі та рекомендації щодо підвищення рівня енергоефективності в ній. Завдяки цьому власники або покупці будинків чи квартир володітимуть актуальною інформацією про енергетичні характеристики будівель.
Також, відповідно до Закону буде створено відкриті бази даних енергетичних сертифікатів будівель, звітів про результати обстеження інженерних систем будівель. Вестиметься і перелік атестованих енергоаудиторів.
В цілому, Закон запроваджує механізм стимулювання підвищення рівня енергоефективності у будівлях, а також передбачає відповідальність за це.
1_120 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про енергетичну ефективність будівель».

«Цей Закон стане основою державної політики щодо скорочення енергоспоживання у будівлях та залучення інвестицій у цю сферу. Саме сектор будівель – один з найбільш енергоємних в Україні», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що Закон розроблено у тісній співпраці з Агентством на виконання 31-ої Директиви ЄС про енергетичну ефективність будівель.

Враховуючи досвід європейських країн, Законом визначено основні заходи із підвищення енергетичної ефективності будівель та, що важливо, інструменти їх фінансування. Також планується реалізація національних планів збільшення кількості будівель з близьким до нульового споживанням енергії.

Детальніше...

 

Громадські слухання з питань охорони громадського порядку на території Щербашенецької сільської ради та роботи закладів охорони здоров'я

Shcherbash_20_07_201720 липня  2017 року в приміщенні сільського будинку культури с. Щербашенці Богуславського району відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку та роботи закладів охорони здоров’я на території Щербашенецької сільської ради. Участь в обговоренні взяли керівник апарату райдержадміністрації Новосвітний О.В., заступник начальника Богуславського ВП Миронівського ВП ГУ в Київській області Сорокун В.Д., дільничний офіцер поліції Щербін О.А., головний лікар КЗ «Богуславський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пивовар В.Д., сільський голова Стеценко М.А., фельдшер - завідувач фельдшерським пунктом с. Щербашенці Коломієць Л.В., громадськість.

В ході громадських слухань були розглянуті питання:

Детальніше...

 

Богуславщина зустріла теплим, яскравим сонцем та запашним короваєм голову Київської обласної державної адміністрації Горгана Олександра Любомировича.

IMG_302019 липня 2017 року Богуславщина зустріла теплим, яскравим сонцем та запашним короваєм   голову Київської обласної державної адміністрації Горгана Олександра Любомировича.

На межі Миронівського та Богуславського районів очільника  області зустрічали  голова райдержадміністрації  Старенька Ірина Абрамівна, голова районної ради Замирайло Володимир Миколайович, Богуславський міський голова  Дяченко Вячеслав Михайлович.

У великому залі засідань на  Олександра Любомировича  чекали депутати районної та міської рад, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  органів самоорганізації населення, представники місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, керівники навчальних закладів,  керівники підприємств, установ та організацій,  актив району, молодь, ЗМІ.

Як наголосив у своєму виступі голова Київської обласної державної адміністрації, головна мета візиту – почути громаду, сформувати пропозиції, почути проблематику, окреслити перспективи. В ході конструктивного діалогу було обговорено основні показники діяльності району. Головний акцент ставився на показниках обороноздатності, децентралізації,  формуванню ОТГ, розвитку туризму. Також  голова КОДА дав роз’яснення з приводу питань медичної реформи, формування госпітальних округів.

Голова Богуславської райдержадміністрації Старенька Ірина Абрамівна у своїй промові подякувала  всім, хто своєю працею та наполегливістю   робить значний внесок у розвиток району,  анонсувала реорганізацію  Богуславської ЗОШ  I-III ступенів №3, зробила наголос на інклюзивному навчанні дітей з особливими потребами та подякувала всім педагогам на якісні показники навчання.

Після зустрічі з активом району  голова КОДА ознайомився з промисловою виставкою продукції Богуславщини, на якій були представлені товари ПрАТ "Богуславська сільгосптехніка",  ДТВ "Богуславська суконна фабрика", ТОВ "Богуславський завод продтоварів", ТОВ "Олімпік-Агро", ТОВ "Хеппі мілк плюс",  ДП "Богуславське лісове господарство", ТОВ "Богуславський завод залізобетонних конструкцій".

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси