Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Адміністрування єдиного внеску розпочато

З 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів України розпочинає процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Проведені всі необхідні технічні приготування для якісного та оперативного опрацювання звітності про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, поданої різними засобами (в паперовому вигляді, на електронних носіях та в електронному вигляді, підписану ЕЦП).

Детальніше...

 

Відділ з питань цивільного захисту райдержадміністрації повідомляє

Навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД Київської області проводяться планові навчання у сфері ЦЗ в м. Біла Церква вул. Леваневського 157 (напроти шинного заводу, пожежна частина) з 05-08.10.2013 року початок о 10 годині. Прохання бажаючих пройти курс навчання звертатися за тел. 5-15-80

При собі мати: паспорт.

 

Виїзний прийом «мобільного соціального офісу» в с. Побережка

Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі  Київської області повідомляє, що на виконання соціальних ініціатив Президента України та програми «Україна для людей» було проведено спільний виїзний прийом «мобільного соціального офісу» в с. Побережка, 03.10.2013 року, на якому були присутні 14  громадян,  за участю:

Детальніше...

 

Другий місяць осені поченається з особливої дати

P10207161 жовтня - Міжнародний День людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН і з 1991 року відзначається у всьому світі, а в Укрвїні це також День ветерана.

За підтримкою влади в районі проходить Всеукраїнська благодійна акція "Милосердя", мета якої допомогти одиноким малозабезпеченим людям похилого віку, ветеранам війни і праці.

До Дня людини похилого віку відбулися заходи вшанування підопічних Червоного Хреста, ветеранів усіх категорій під гаслом: "Похилий вік - це поважний вік!".

Детальніше...

 

Згадали роки бойової слави

У рамках проведення року ветерана у вересні відбулася поїздка до музею Корсунь-Шевченківської битви, в якій брали участь члени Богуславської районної організації ветеранів України та організації Червоного Хреста України.

З почуттям глибокої поваги й захоплення подвигом солдатів екскурсанти ходили залами музею, вдивляючись у експонати.

Детальніше...

 

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Підсумки роботи за 8 місяців 2013 року.

На виконання завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, Богуславський районний центр зайнятості проводить певні заходи.

За 8 місяців поточного року статус безробітного мали 1188чол., що становить 95,6% до відповідного періоду минулого року. 413 громадян за сприяння служби зайнятості були працевлаштовані, з них 16 чоловік отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. В громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 300 безробітних. Вони активно залучались до благоустрою міста Богуслав та інших населених пунктів району. Пройшли професійне навчання, підвищили свою кваліфікацію 131 громадянин з числа безробітних.

Детальніше...

 

Шановні платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області повідомляє, що з метою реалізації вимог Закону України від 04.07.2013 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» з 01 жовтня 2013 року повноваження щодо адміністрування єдиного соціального внеску передано до Міністерства доходів та зборів, в зв’язку  з чим, з зазначеної дати, сплата єдиного  соціального внеску буде сплачуватися та зараховуватися на нові рахунки, що відкриті в органах Державної казначейської служби.

Детальніше...

 

Про роботу державної виконавчої служби по стягненню заборгованості за житлово-комунальні послуги

27.09.2013 в райдержадміністрації першим заступником голови райдержадміністрації Резніченком А.Л. проведено нараду з представниками державної виконавчої служби (ДВС) та КП «Богуславтепловодопостачання» по питанню результативності роботи виконавчої служби та співпраці з комунальними підприємствами.

Вирішено, що роботу ДВС по стягненню заборгованості з боржників за спожиті житлово-комунальні послуги, визнати результативною.

Визначено проблемні питання по збільшенню сплати по заборгованості, для вирішення яких необхідно залучати інші підприємства, установи та організації району.

Детальніше...

 

Шановні батьки, усиновителі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники!

Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Це свято життєвої мудрості і щирості, це свято розуміння, це свято великої душі та великого терпіння.

Детальніше...

 

ЗВІТ по виконанню роботи за минулий тиждень з 23. 09. 2013р. по 27.09.2013р. управлінням соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ТА  ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

1. Контроль за станом погашення заборгованості по з/платі.

2. Контроль за станом виробничого та невиробничого травматизму.

3. Підготовлено щотижневий моніторинг по виплаті заборгованості по з/платі.

4. Передано  щотижневі звіти до департаменту соціального захисту населення та РДА.

5. Перевірка дотримання Закону України “Про охорону праці” ФОП Остапенко та магазин с. Розкопанці.

6. Проведено реєстрацію колективних договорів: ДП “Богуславським лісгосп”, ПрАТ “Богуславське хлібоприймальне підприємство”, ТОВ “Хеппі мілк”.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси