Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Компенсація роботодавцям єдиного соціального внеску.

Як відомо, відсоток податкового навантаження на фонд оплати праці роботодавців в Україні є одним з найвищих в Європі, тому для легалізації тіньових заробітних плат працедавці мріють про зменшення ставок внесків на загальнообов’язкове пенсійне страхування (далі – ЄСВ) або ж про коменсацію половини  ЄСВ  від держави. Як отримати таку компенсацію  роботодавцю, котрий протягом 12 місяців створив нові робочі місця, та чи потрібно подавати заяву для цього?

Детальніше...

 

У «Формулі-1» переміг француз із китайської команди

863926— 28 липня у Вишгороді за підтримки губернатора Київщини А. Й. Присяжнюка відбувся черговий етап Гран-прі Чемпіонату світу з перегонів на моторних човнах у класі Формула-1.  За перемогу змагалися команди із Китаю, США, Італії, Португалії, Швеції, Катара і ОАЕ. Всього в заїздах взяли участь 18 моторних човнів. Змагання видалися видовищними — зі швидкістю 250 км за годину боліди обганяли один одного, а на крутих поворотах взагалі відривались від води і майже летіли. Крім етапних гонок на глядачів чекав заїзд на Кубок Президента України. На ньому пілоти демонстрували свої технічні навички.

У Вишгороді пройшов чемпіонат світу серед атлетів вагою до 105 кг. Богатирі зі всього світу тягали сани вагою у півтонни, перекидали 300-кілограмові шини та присідали з автомобілями на плечах. Атлет з України посів друге місце.

Детальніше...

 

Запрошуємо на контрактну службу до Збройних Сил Укаїни!

Відповідно до Державної програми щодо переходу Збройних Сил України на комплектування військовослужбовцями військової служби за контрактом військова частина А2860, яка дислокована на території Васильківського, Обухівського, Вишгородського, Бориспільського, Києво-Святошинського районів Київської області запрошує на військову службу за контрактом осіб рядового та сержантсько-старшинського складу.  Управління військової частини А 2860 розміщено у селі Данилівка Васильківського району Київської області.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

29 липня 2013 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з заступником голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченком, міським головою В.М. Дяченком, заступниками голови райдержадміністрації, керівниками відповідних служб по питаннях: про хід збирання урожаю; про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про стан погашення заборгованості по внесках до Пенсійного фонду в Богуславському районі; про хід оздоровлення дітей;

Детальніше...

 

Діяльність громадських організацій

26 липня 2013 року в  районному будинку культури м.Богуслав голова Богуславської районної громадської організації ветерани України. М.П.Павленко провів засідання з головами первинних організацій району. Учасник и зустрічі заслухали звіт голови; доручення щодо зібрання старих та поновлення фотографій ветеранів Великої Вітчизняної війни; підписка газет ветеранам; підготовка та проведення естафети до для визволення України; організація поїздки в музей Великої Вітчизняної війни в м.Корсунь.

 

Відзначення 1025-ої річниці Хрещення Київської Русі

На виконання Указу Президента України Віктора Федоровича Януковича від 21 січня 2013 року за номером 34 в усіх куточках України наприкінці липня відбуваються різноманітні заходи святкування цієї непересічної історичної події, що має консолідуюче значення, допоможе людям відчути подих історії та духовного споріднення, знайти свій вільний самобутній шлях у майбутнє народу України.

Детальніше...

 

1025 років — із Богом Єдиним

Починаючи з 2008 року, щороку, 28 липня, в Україні відзначається знаменна для всіх християн подія — Хрещення Київської Русі, дата якого пов’язана із днем Святого Володимира, того, хто приніс віру в Бога Істинного на нашу землю.

Сама історична подія відбулася у 988 році. Вона стала ключовою і вирішальною в подальшому розвитку всієї Київської Русі. У 983 році військо князя Володимира здійснило похід на ятвягів. Князь захопив Херсонес, який тоді належав Візантійській імперії і зажадав руки Анни, що була сестрою візантійських імператорів Василя і Костянтина. Інакше Володимир Святославович погрожував завоювати Константинополь. Однією з умов шлюбу з боку візантійців було прийняття Володимиром християнства.

Перед хрещенням Володимир раптово осліп, тому Анна вирішила прискорити процес прийняття віри Володимиром, щоб той зцілився. І диво сталося: під час обряду хрещення Володимир прозрів, вигукнувши: «Тепер я побачив Бога Істинного!». Оцінивши всю значущість події, багато людей пішло за князем. А в 988 році була хрещена вся Київська Русь. На її території почали активно зводити православні храми. Один із храмів Володимир Великий побудував в Херсонесі, який повернув Візантії в якості викупу за дружину.

Детальніше...

 

ЗВІТ по виконанню роботи за минулий тиждень з 22. 07. 2013р. по 26.07.2013р. управлінням соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ТА  ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

1. Контроль за станом погашення заборгованості по з/платі.

2. Підготовлено щотижневий монітиронг по виплаті заборгованості по з/платі.

3. Проведено  акти обстеження магазин “Шоколад” ФОП Терентьєв М.А..

4. Передано щоквартальні, щотижневі звіти до департаменту соціального захисту населення та звіт про нормування праці до РДА.

Детальніше...

 

Сесія районної ради

26 липня  2013 року заступник голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченко провів засідання  двадцять третьої сесії  Богуславської районної ради шостого скликання. На сесії розглядались питання:  звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2013 року; про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2012 № 221-18-УІ «Про районний бюджет Богуславського району на 2013 рік»;про затвердження  районного Плану створення освітніх округів та модернізації мережі навчальних закладів на  2013-2015 роки; про  надання дозволу на поліпшення об’єкту оренди майна спільної власності територіальних громад району; про  скасування окремих рішень Богуславської районної ради.

 

Колегія

25 липня 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас провів засідання колегії Богуславської райдержадміністрації. Учасники засідання розглянули питання про роботу комунального підприємства «Богуславтепловодопостачання»; про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень голови облдержадміністрації, власних рішень райдержадміністрації за ІІ квартал 2013 року;

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси