Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Прийом громадян

11 вересня з 11.00 до 15.00 в приміщенні Богуславського райвідділу (м. Богуслав, вул. Франка, 14) здійснюватиме прийом громадян начальник Головного управління МВС України в Київській області, генерал-майор міліції Валерій Борисович МАЗАН.

О. Горовенко,

начальник Богуславського РВ ГУ МВС України в Київській області.

 

Спорт-анонс

Запрошуємо на спортивне свято!

14 вересня, в суботу, на стадіоні «Колос» м. Богуслав відбудеться районне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Запрошуємо шанувальників здорового способу життя на стадіон!

У програмі: нагородження кращих фахівців галузі, спортсменів та ветеранів; змагання з армрестлінгу, гирьового спорту, пляжного волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, міні-футболу (8х8), перетягування канату, шашок та шахів.

Початок свята — 10.00.

 

Про роботу по зменшенню заборгованості за житлово-комунальні послуги

09.09.2013р. в райдержадміністрації відбулася робоча зустріч під головуванням першого заступника голови адміністрації Резніченка А.Л. по питанню роботи виконавчої служби району та зменшення боргів населення за спожиті житлово-комунальні послуги.

На минулій неділі райдержадміністрацією спільно з КП «Богуславтепловодопостачання» та Богуславською ЖЕК підготовлено перелік 25 боржників житлово-комунальних послуг, які мають борги по обом підприємствам. Невеликі позитивні результати є.

До наступного робочого засідання домовлено провести спільні рейди по боржникам у вихідні дні за участю представників райдержадміністрації та житлово-комунальних підприємств.

 

День міста

__i_2_001У День міста звучала дзвінка пісня учасників фестивалю «Київщина молода»

Святкування 981-ої річниці нашого древнього і вічно юного Богуслава розпочалося дитячими розвагами. Незважаючи на дощову погоду, на яку дуже щедрий цьогорічний вересень і яка «загнала» учасників шахового турніру на приз міського голови до читальної зали ра-йонної бібліотеки, малеча разом із батьками виявилася стійкішою. Тож дитячі велоперегони «Дивогонка», присвячені Дню міста і організовані за підтримки Богуславської міської ради та особисто її голови В. М. Дяченка, відбулися і проходили в напруженій боротьбі. Маленькі велосипедисти стартували в кілька заїздів, а вболівальники-батьки всіляко підтримували своїх гонщиків.

Переможцями третьої богуславської «Дивогонки» стали чотирирічний Антон Деньга, шестирічна Аня Деньга та учасник усіх велогонок, що проводилися в нас, 14-річний Коля Ігнатенко. Другими до фінішної прямої дісталися Аня Аштема (7 років), Матвій Шевченко (4 роки), Максим Шевченко (5 років), Ваня Шевченко (5 років), Максим Прядко (10 років). Та найактивнішим у змаганнях виявився 5-річ-ний Вова Шевченко, який брав участь у кожній гонці.

Детальніше...

 

НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК — В ОНОВЛЕНІЙ ШКОЛІ

Після капітального ремонту шкільної їдальні, який був зроблений завдяки матеріальній допомозі керівника ТОВ «Богуславка-Агро» Франі Вікторівни Бердило, Хохітвянський НВК 1 вересня радо приймав своїх учнів. Тепер, сідаючи за обідні столи в опорядкованому приміщенні, школярі й учителі з приємністю згадуватимуть Франю Вікторівну та дякуватимуть їй за доброчинність.

Також завдяки щедрій допомозі Благодійного фонду «Родина», який очолює народний депутат О. Р. Онищенко, в школі замінили вісім вікон, а нещодавно — ще 20.

Детальніше...

 

Богуславська ЦРЛ інформує

За поточний період  в стаціонарах ЦРЛ проліковано – 4169 хворих. За тиждень поступило - 107хворих, на денний стаціонар поступило - 19, хірургічною службою проведено оперативних втручань: всього – 28, амбулаторних - 15, (з них планових - 11, ургентних - 2).

В пологовому відділенні народилося 9 дітей, здійснено 1 кесаровий розтин.

Швидкою допомогою ЦРЛ здійснено 90 викликів, з них в сільську місцевість – 42.

По Медвинській ДЛ службою швидкої допомоги здійснено 31 викликів; амбулаторно прийнято 24 хворих. В стаціонар Медвинської ДЛ за тиждень поступило 7 хворих; в денний стаціонар - 4.

В поліклініці ЦРЛ лікарями-терапевтами та суміжними спеціалістами прийнято 927 осіб, 225 особи пройшли профілактичний огляд, з низ сільських викликів - 76; вдома відвідано 14 хворих, з них 2 особи - вузькими спеціалістами.

Детальніше...

 

Засіданні робочої групи по легалізації заробітної плати при Богуславській райдержадміністрації

-0021Начальник Богуславського відділення Миронівської ОДПІ Вікторія Василівна Підопригора прийняла активну участь в засіданні робочої групи по легалізації заробітної плати при Богуславській РДА, засідання якої відбулося 5 вересня. Своєчасна сплата податку на доходи фізичних осіб із заробітної плати та оформлення трудових відносин з найманими особами стали темою розмови з приватними підприємцями, що використовують працю найманих працівників. На необхідності дотримання трудового законодавства та легалізації трудових відносин в сфері малого бізнесу, створення однакових умов в усіх сегментах підприємництва наголосив голова робочої групи Анатолій Леонідович Резніченко. За результатми засідання щонайменше 11 робочих місць буде легалізовано.

Детальніше...

 

За несвоєчасну сплату єдиного податку – штраф!

Відповідно до статті 122  Податкового  Кодексу України несплата (неперерахування) фізичною особою – платником єдиного податку першої та другої груп авансових внесків єдиного податку в порядку та у строки, визначені Податковим кодексом України тягне  за собою накладення штрафу у розмірі 50 відсотків ставки єдиного податку.

Детальніше...

 

ГУ Міндоходів у Київській області нагадує громадянам про можливість задекларувати свої доходи за минулі роки

Кампанія декларування доходів громадян отриманих у 2012 році закінчилася 1 травня, але і після її перебігу у всіх громадян  є можливість надати декларацію про отримані доходи за останні 3 роки до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації.

Додатковим стимулом для подання декларацій є введення в дію з 1 вересня 2013 року постанови Правління Національного банку України щодо встановлення граничних сум розрахунків готівкою для посилення фінансового контролю з боку держави.

Детальніше...

 

Зональні змагання з більярду «Вільна піраміда»

IMG_3008Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області повідомляє, що за ініціативи начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінова В.Г. 05 вересня 2013 року у смт. Рокитне було проведено зональні змагання з більярду «Вільна піраміда». В змаганні приймали участь такі райони: Рокитне, Обухів, Миронівка, Богуслав, Кагарлик, Тараща, Білоцерківський район. Команда управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області зайняла 4 місце.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси