Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Cемінар

19.06.2013 року Богуславською райдержадміністрацією проведено семінар з головами місцевих рад по питанню дотримання вимог чинного законодавства в сфері земельних відносин та виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Семінар відбувся у вигляді «Круглого столу», з роз’ясненнями щодо змін, які відбулися в земельному законодавстві виступив начальник відділу Держземагенства в Богуславському районі Лисогор В.А.

Детальніше...

 

Реалізація у регіонах завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя «Діти – майбутнє України», «Кожній дитині – всебічний розвиток»

Такими словами та інформацією про соціально-економічний та культурний розвиток району звернувся перший заступник голови Богуславської райдержадміністрації А.Л.Резніченко 19 червня 2013 року в залі засідань райдержадміністрації до членів громадської ради (23-ох представників громадських організацій) при Богуславській райдержадміністрації.

Детальніше...

 

Богуславська РДА на Спартакіаді держслужбовців.

15 червня цього року у селищі Щасливе Бориспільського району відбулися фінальні змагання з футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок за програмою обласної Спартакіади серед державних службовців. Збірна команда Богуславської райдержадміністрації була представлена у фіналі у чотирьох видах ( за винятком волейболу).

Детальніше...

 

Анатолій Присяжнюк вручив нові автомобілі швидкої допомоги Броварській ЦРЛ

IMG_5062Днями у Броварській ЦРЛ відбулося оновлення автопарку “швидкої допомоги”. Урочисте вручення автомобілів відбулося за участю голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка. Центральній лікарні було передано 6 автомобілів, з яких 2 авто “швидкої допомоги” та 4 автомобілі “Sens”, призначених для сімейної медицини.

- Поступове впровадження реформ у медичній галузі, оновлення медичного обладнання та автомобільного парку в лікарнях є найголовнішими завданнями, які поставила перед собою влада, - сказав Анатолій Присяжнюк. - В результаті поступової реалізації реформ, започаткованих Президентом України у медичній галузі, люди отримають чітку структуру медичних напрямків. Буде розмежовано процеси надання первинної, вторинної, третинної та екстреної медичної допомоги. А це в свою чергу підвищить якість обслуговування.

Детальніше...

 

Анатолій Присяжнюк вручив педіатричному центру нове обладнання для підтримки передчасно народжених дітей

IMG_4992Сьогодні за участю голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка в педіатричному центрі дитячої лікарні Броварського району відбулося вручення нового обладнання для підтримки передчасно народжених дітей.

- В рамках реалізації медичної реформи, започаткованої Президентом України, ми повинні забезпечити всі умови, аби мешканці Київщини отримували якісне та кваліфіковане медичне обслуговування, а лікарні були забезпечені сучасним медичним устаткуванням та матеріально-технічною базою, - зазначив Анатолій Присяжнюк.

Детальніше...

 

Вітали людей в білих халатах

Минулого четверга в районному будинку культури відзначали кращих медпрацівників грамотами та грошовими преміями. Вітаючи медпрацівників разом із заступником міського голови Є. Є. Янушевичем, головним лікарем В. П. Шинкаренком та головою профспілки медиків району В. В. Пивовар, голова РДА Б. А. Дубас відзначив, що на виконання однієї із соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення громадян якісними медичними послугами в районі робиться все можливе для втілення в життя поставлених завдань, зокрема, розпочато роботи з реконструкції даху колишнього терапевтичного відділення, яке було виділено під Центр первинної медико-санітарної допомоги.

Детальніше...

 

НОВИЙ ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ КАДАСТРУ

З 1 січня 2013 року набули чинності два Закони України — «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (нова редакція) та «Про державний земельний кадастр» в частині реєстрації земельних ділянок та прав на них.

Цими Законами змінюється порядок набуття прав на земельну ділянку. А саме: з нового року право на землю виникатиме лише з дня його реєстрації в державному реєстрі прав Дер­жавною реєстраційною службою, утвореною при Міністерстві юстиції України, або ж нотаріусами при посвідченні угод щодо відчуження земель­них ділянок.

Детальніше...

 

Відзначення в районі Матерів-героїнь

-_2013_07314 червня 2013 року в залі засідань райдержадміністрації голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, голова районної ради М.В.Висотенко, секретар міської ради В.А.Листвин, сільські голови та керівники  відповідних служб на виконання Указів Президента України В.Ф.Януковича привітали та вручили посвідчення до почесного звання України „Мати- героїня”  та нагрудні знаки „Мати- героїня”, подяки Київської обласної державної адміністрації та грамоти служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації матерям-героїням, опікунам, батькам-вихователям.

Після урочистостей всі присутні переглянули святковий концерт.

Детальніше...

 

Анатолій Присяжнюк привітав працівників медичних установ Київщини

2Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк взяв участь в урочистостях з нагоди Дня медичного працівника.

Звертаючись до медиків, губернатор Київщини висловив їм свою вдячність за самовіддану працю та вірність обраній професії.

- Ваші заслуги перед населенням області, суспільством, державою, без перебільшення, є неоціненними. Не зважаючи на всі складнощі, які сьогодні переживає сфера охорони здоров'я, авторитет медичного працівника залишається дуже високим. У кожного мешканця нашого регіону знайдеться немало теплих слів подяки докторам і молодшому медичному персоналу за готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу, - зазначив Анатолій Присяжнюк.

Детальніше...

 

Відзначення Дня медичного працівника в районі

13 червня 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас,  заступник міського голови Є.Є.Янушевич, представник народного депутата в Богуславському районі І. М. Никоненко, головний лікар центральної районної лікарні В.П.Шинкаренко, голова профспілкової організації медичних працівників, член громадської ради В.Д.Пивоварова привітали медичних працівників району зі святом та відзначили кращих грамотами райдержадміністрації та районної ради, цінними подарунками.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси