Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Семінар

В приміщенні Богуславської РДА (у великому залі) Відділом Держземагентства у Богуславському районі було проведено семінар з головами сільських рад по питанню дотримання вимог чинного законодавства в сфері земельних відносин. Семінар відбувся у вигляді «Круглого столу».

Відкрив семінар начальник Відділу Держземагентства у Богуславському районі В.А. Лисогор, який у своєму виступі зазначив про те, що з початку року відбулися зміни в земельному законодавстві. Зокрема зміни стосуються реєстрації земельних ділянок в Державному земельному кадастрі та реєстрації прав на них в Єдиному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Детальніше...

 

Богуславчани на Олімпійському дню Київщини.

20 червня у м.Вишневе відбувся Олімпійський день у Київській області. Культурно-спортивне свято було присвячене Міжнародному Олімпійському дню. Після урочистого відкриття у програмі були змагання для всіх категорій, від дошкільнят до сивочолих ветеранів та спортсменів-інвалідів. Найбільш масовими були змагання серед школярів та студентської молоді, які проходили під девізом: «Діти – майбутнє України» та «Кожній дитині – всебічний розвиток».

У програмі Олімпійського дня були змагання серед легкоатлетів різних вікових категорій та велосипедистів, міні-футбольний турнір серед дітей 2002 року та молодших, змагання з гирьового спорту, показові виступи спортсменів Київщини з олімпійських та не олімпійських видів спорту, конкурс малюнка на асфальті «Спорт очима дітей».

Детальніше...

 

Стан ринку праці та обсяги надання соціальних послуг незайнятому населенню Богуславського району у січні-травні 2013 року

У січні – травні 2013 року у пошуках роботи в  Богуславському районному центрі зайнятості  зареєструвалось  500 незайнятих громадян. Всього з початку року  на обліку перебувало 1104 осіб,що на 32 осіб менше чисельності осіб,які перебували на обліку у відповідному періоді минулого року (1136 осіб).

Станом на 1 червня 2013 року на обліку перебуває  629 осіб,в тому числі

604 осіб – мають статус безробітних громадян. Серед безробітних  52.6 % (318 особи) становили жінки ; 42.3 % (256 осіб) – молодь віком до 35 років ; 59.2 % (358 особи) – особи, які до реєстрації в службі зайнятості займали робітничі професії ; 23,3 % (141 особи) – посади службовців.

Детальніше...

 

Cемінар

19.06.2013 року Богуславською райдержадміністрацією проведено семінар з головами місцевих рад по питанню дотримання вимог чинного законодавства в сфері земельних відносин та виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Семінар відбувся у вигляді «Круглого столу», з роз’ясненнями щодо змін, які відбулися в земельному законодавстві виступив начальник відділу Держземагенства в Богуславському районі Лисогор В.А.

Детальніше...

 

Реалізація у регіонах завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя «Діти – майбутнє України», «Кожній дитині – всебічний розвиток»

Такими словами та інформацією про соціально-економічний та культурний розвиток району звернувся перший заступник голови Богуславської райдержадміністрації А.Л.Резніченко 19 червня 2013 року в залі засідань райдержадміністрації до членів громадської ради (23-ох представників громадських організацій) при Богуславській райдержадміністрації.

Детальніше...

 

Богуславська РДА на Спартакіаді держслужбовців.

15 червня цього року у селищі Щасливе Бориспільського району відбулися фінальні змагання з футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок за програмою обласної Спартакіади серед державних службовців. Збірна команда Богуславської райдержадміністрації була представлена у фіналі у чотирьох видах ( за винятком волейболу).

Детальніше...

 

Анатолій Присяжнюк вручив нові автомобілі швидкої допомоги Броварській ЦРЛ

IMG_5062Днями у Броварській ЦРЛ відбулося оновлення автопарку “швидкої допомоги”. Урочисте вручення автомобілів відбулося за участю голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка. Центральній лікарні було передано 6 автомобілів, з яких 2 авто “швидкої допомоги” та 4 автомобілі “Sens”, призначених для сімейної медицини.

- Поступове впровадження реформ у медичній галузі, оновлення медичного обладнання та автомобільного парку в лікарнях є найголовнішими завданнями, які поставила перед собою влада, - сказав Анатолій Присяжнюк. - В результаті поступової реалізації реформ, започаткованих Президентом України у медичній галузі, люди отримають чітку структуру медичних напрямків. Буде розмежовано процеси надання первинної, вторинної, третинної та екстреної медичної допомоги. А це в свою чергу підвищить якість обслуговування.

Детальніше...

 

Анатолій Присяжнюк вручив педіатричному центру нове обладнання для підтримки передчасно народжених дітей

IMG_4992Сьогодні за участю голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка в педіатричному центрі дитячої лікарні Броварського району відбулося вручення нового обладнання для підтримки передчасно народжених дітей.

- В рамках реалізації медичної реформи, започаткованої Президентом України, ми повинні забезпечити всі умови, аби мешканці Київщини отримували якісне та кваліфіковане медичне обслуговування, а лікарні були забезпечені сучасним медичним устаткуванням та матеріально-технічною базою, - зазначив Анатолій Присяжнюк.

Детальніше...

 

Вітали людей в білих халатах

Минулого четверга в районному будинку культури відзначали кращих медпрацівників грамотами та грошовими преміями. Вітаючи медпрацівників разом із заступником міського голови Є. Є. Янушевичем, головним лікарем В. П. Шинкаренком та головою профспілки медиків району В. В. Пивовар, голова РДА Б. А. Дубас відзначив, що на виконання однієї із соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення громадян якісними медичними послугами в районі робиться все можливе для втілення в життя поставлених завдань, зокрема, розпочато роботи з реконструкції даху колишнього терапевтичного відділення, яке було виділено під Центр первинної медико-санітарної допомоги.

Детальніше...

 

НОВИЙ ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ КАДАСТРУ

З 1 січня 2013 року набули чинності два Закони України — «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (нова редакція) та «Про державний земельний кадастр» в частині реєстрації земельних ділянок та прав на них.

Цими Законами змінюється порядок набуття прав на земельну ділянку. А саме: з нового року право на землю виникатиме лише з дня його реєстрації в державному реєстрі прав Дер­жавною реєстраційною службою, утвореною при Міністерстві юстиції України, або ж нотаріусами при посвідченні угод щодо відчуження земель­них ділянок.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси