Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

ЗВІТ по виконанню роботи за минулий тиждень з 12. 08. 2013р. по 16.08.2013р. управлінням соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ТА  ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

1. Контроль за станом погашення заборгованості по з/платі.

2. Підготовлено щотижневий моніторинг по виплаті заборгованості по з/платі.

3. Здійснено перевірку ФОП  Чорно бай О.М. щодо дотримання законодавства про працю.

4. Передано  щотижневі звіти до департаменту соціального захисту населення та РДА.

5. Здійснено реєстрацію колективних договорів ПОСП Іванівське.

6. Надіслано відповіді на листи до РДА щодо забогованості по з/платі по району.

7. Здійснено інформування в телефоному режимі підприємств, установ, організацій щодо заборгованості з/плати.

Детальніше...

 

ВІДДІЛ ОБЛІКУ НАДХОДЖЕННЯ ПЛАТЕЖІВ

  1. 1. Надходження власних коштів

Станом на 01.07.2013 року на обліку в управлінні перебуває 13 124 пенсіонерів, на 100 працюючих – 181 пенсіонерів.

До бюджету управління ПФУ у Богуславському районі в 1-му півріччі 2013 року надійшло власних коштів в сумі 31511,49 тис. грн. , при плані – 30307,20 тис. грн., що становить більше від запланованих показників на 1204,29 тис.грн., або на 103,97%.

До відповідного періоду минулого року власні надходження зросли на 2609,49 тис. грн., ріст становить 9,03 % (плановими показниками доведено ріст 9,19%).

2. Погашення заборгованості по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та по страхових внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

2.1. Загальна сума боргу по єдиному соціальному внеску станом на 01.07.2013 року становить 214328,37 грн. в т.ч.:

Детальніше...

 

Управління АПР інформує

Управління агропромислового розвитку, розглянувши подані заявки сільськогосподарських підприємств району щодо підготовки спеціалістів сільськогосподарської галузі, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1159 від 29.06.1999 року «Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості» направило клопотання до Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації для надання квот на підготовку спеціалістів  сільськогосподарського виробництва на 2013 рік.

Детальніше...

 

Про функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 05.06.2012 №212 утворено обласну раду з  питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), яка є тимчасовим консультативно дорадчим органом та покликана всіляко сприяти координації дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань створення та належного функціонування ОСББ.

Детальніше...

 

Огляд закладів освіти району розпочато!

Не дивлячись на неймовірну спеку, комісія в складі представників райдержадміністрації, відділу освіти, служби у справах дітей, санітарно-епідеміологічного нагляду, державної служби надзвичайних ситуацій розпочала огляд підготовки навчальних закладів до нового  2013-2014 навчального року.

Сьогодні 13 серпня комісія перевірила стан готовності Розкопанецької ЗОШ, Дибинецького НВК, Саварського НВК, Мисайлівського НВК та Хохітвянського НВК. Побілені всі приміщення, пофарбовані спортзали, харчоблоки, коридори. Класні керівники разом з батьківськими комітетами класів підготували свої класні кімнати, зробивши їх більш затишними та естетично привабливими для учнів.

 

10 серпня 2013 року в Браному Полі святкували День села

На свято зійшлося   не менше 380 жителів  та гостей  села.

Святкове дійство проходило  в парку  біля Будинку Культури.При вході  в парк   всих зустрічав духовий оркестр  з сусіднього села  Ківшовата .

На столах  , перед сільською бібліотекою,  розмістили свої вироби сільські  майстрині.Чого тут тільки не було:  вишивка  та в"язання  бісером  , вишиті рушники, салфетки, картини , ікони, картини-аплікації  з пластиліну  на стіклі,вироби з паперу , запашні короваї та смачні пиріжки, торти ,ряжанка ...

Детальніше...

 

Богуславська ЦРЛ інформує

За поточний період 2013 року в стаціонарах ЦРЛ проліковано 3755

хворих. За тиждень поступило – 128 хворих, на денний стаціонар поступило – 23, хірургічною службою проведено оперативних втручань: всього – 46, амбулаторних - 25, планових – 19, ургентних – 2.

В пологовому відділенні народилося 9 дітей, здійснено 2 кесаревих розтинів.

Богуславською станцією екстреної медичної допомоги  здійснено 96 викликів, з них в сільську місцевість – 46. Медвинським пунктом екстреної медичної допомоги здійснено 39 викликів; амбулаторно прийнято – 27 хворих.

Детальніше...

 

З нагоди Дня будівельника

09 серпня 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, перший заступник голови А.Л.Резніченко, начальник відділу містобудування та архітектури Г.М. Теребун привітали та нагородили грамотами та цінними подарунками кращих працівників будівельних організацій району з нагоди Дня будівельника.

Голова адміністрації Б.А.Дубас  в своєму зверненні до присутніх відмітив про пріоритети започаткованих реформ, проголошених Президентом України, а саме щодо покращення розвитку будівельної галузі в районі.

 

З нагоди Дня ветеринарної служби

08 серпня 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас привітав та нагородив грамотами та цінними подарунками кращих працівників ветеринарної служби району з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини.

 

Триває підготовка закладів освіти Богуславщини до нового навчального року!

На виконання соціальних ініціатив Президента України триває  підготовка кабінетів  та  приміщень  навчальних закладів району до  нового  2013-2014  навчального   року.

З метою вивчення стану підготовки закладів освіти району до нового навчального року в період з 13 по 16 серпня комісією в складі представників райдержадміністрації, відділу освіти, служби у справах дітей, санітарно-епідеміологічного нагляду, державної служби надзвичайних ситуацій буде проведено об’їзд шкіл.

Протягом липня-серпня було організовано вивезення підручників зі складу Сервісно-ресурсного центру для учнів 5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Станом на 09.08.2013 року підручники завезено в обсязі 100% від потреби.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси