Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Випадок сказу у тварини в с. Хохітва

Миронівське міжрайонне управління ГУ ДСЕС у Київській області інформує  про те, що в Богуславському районі створені умови для ускладнення епізоотичної та епідемічної ситуації зі сказу. В сусідніх районах: Миронівському та Рокитнянському в поточному році зареєстровано по 3 випадки сказу у тварин. Виключенням не став і Богуславський район, де 04.10.2013 року зареєстровано сказ у домашньої собаки в с. Хохітва. В даному випадку мав місце покус людини хворою твариною. 30.09.2013 року жителя с. Хохітва вкусила власна домашня собака, постраждалий 01.10.2013 року звернувся в Богуславську ЦРЛ за медичною допомогою. Лікар приймального відділення з’ясувавши всі обставини укусу, негайно направив постраждалого на госпіталізацію в хірургічне відділення Богуславської ЦРЛ та призначив антирабічне лікування. В даному випадку хотілося б зазначити, що постраждалий вчасно звернувся в лікувальний заклад за медичною допомогою, а лікар в свою чергу чітко розібрався в ситуації і правильно призначив лікування. На даний момент постраждалий отримує курс щеплень антирабічною вакциною.

Детальніше...

 

Повідомлення

Реєстраційна служба Богуславського РУЮ повідомляє, що недоліки у роботі електронних реєстрів усунуто. Всі реєстратори працюють у звичайному режимі.
 

Соцопитування у Богуславі: чи готові ви усиновити дитину?

05955000138070091630 вересня у м.Богуславі службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації за підтримки Благодійного фонду «Родина» та за участю студентів Богуславського гуманітарного коледжу організовано й проведено акцію до Дня усиновлення з метою привернення уваги громади до проблеми виховання дітей в сімейному оточенні а також з метою визначення рівня поінформованості населення щодо сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Під час акції було проведено соцопитування, в якому взяли участь 80 мешканців району.

Детальніше...

 

На публічній кадастровій карті відображається інформація тільки про зареєстровані змельні ділянки

Відповідно до Закону України «Про Державний земельний кадастр» внесення відомостей до Державного земельного кадастру і надання таких відомостей здійснюється державними кадастровими реєстраторами територіальних органів Держземагентства. Таким чином, і реєстрація земельної ділянки та присвоєння кадастрового номеру здійснюється в територіальних органах Держземагентства України саме державними кадастровими реєстраторами.

Земельні ділянки, які передаються у приватну власність, але не зареєстровані в Державному земельному кадастрі, не можуть бути відображені на Публічній кадастровій карті, оскільки, на ній в режимі он-лайн відображається інформація тільки про зареєстровані земельні ділянки.

Детальніше...

 

ЗВІТ по виконанню роботи за минулий тиждень з 30. 10. 2013р. по 04.10.2013р. управлінням соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ТА  ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

1. Контроль за станом погашення заборгованості по з/платі.

2. Контроль за станом виробничого та невиробничого травматизму.

3. Підготовлено щотижневий моніторинг по виплаті заборгованості по з/платі.

4. Передано  щотижневі звіти до департаменту соціального захисту населення та РДА.

5. Перевірка дотримання Закону України “Про охорону праці” Центральна районна аптека №18.

6. Проведено реєстрацію колективних договорів: управління державної казначейської служби в Богуславському районі, Щербашенська та Ісайківська сільсікі ради.

7. Перевірка по листу Пенсійного управління щодо додержання мінімальної з/плати: Центральна районна аптека №18.

8. Здійснено рейдову перевірку спільно з Пенсійним управлінням, податковою інспекцією та державним інспектором праці підприємців м. Богуслав. Перевірено 13 суб’єктів підприємницької діяльності, в 4 підприємців виявлено 6 неоформлених працівників.

Детальніше...

 

Семінар

Богуславське відділення Миронівської ОДПІ запрошує бухгалтерів підприємств, установ, організацій,  суб’єктів підприємницької діяльності - юридичних та фізичних осіб до участі в семінарі

9 жовтня 2013року

з питань:

1.Особливості адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

2.Про застосування РРО та  подання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків до органів доходів і зборів.

3. Щодо звітності з податку на прибуток підприємств та ПДВ.

4. Про податкову звітність в електронному вигляді через Інтернет з застосуванням електронного цифрового підпису.

Детальніше...

 

Міндоходів готується до проведення дистанційних електронних перевірок

Податкового кодексу України щодо подальшого впровадження електронного сервісу та здійснення електронних перевірок». Закон передбачає поліпшити якість податкового аудиту шляхом проведення електронних перевірок. Розроблено механізм електронних перевірок, права та обов’язки платників і податкових аудиторів.

Зокрема, пропонується законодавчо врегулювати питання проведення контролюючими органами електронних перевірок на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях та електронних документах платника податків.  Такі перевірки проводитимуться за заявою платника податків.  Крім того, передбачається, що акт (довідка) такої перевірки може бути складений у формі електронного документа і спрямований засобами електронного зв'язку платнику податків.

Детальніше...

 

Адміністрування єдиного внеску розпочато

З 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів України розпочинає процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Проведені всі необхідні технічні приготування для якісного та оперативного опрацювання звітності про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, поданої різними засобами (в паперовому вигляді, на електронних носіях та в електронному вигляді, підписану ЕЦП).

Детальніше...

 

Відділ з питань цивільного захисту райдержадміністрації повідомляє

Навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД Київської області проводяться планові навчання у сфері ЦЗ в м. Біла Церква вул. Леваневського 157 (напроти шинного заводу, пожежна частина) з 05-08.10.2013 року початок о 10 годині. Прохання бажаючих пройти курс навчання звертатися за тел. 5-15-80

При собі мати: паспорт.

 

Виїзний прийом «мобільного соціального офісу» в с. Побережка

Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі  Київської області повідомляє, що на виконання соціальних ініціатив Президента України та програми «Україна для людей» було проведено спільний виїзний прийом «мобільного соціального офісу» в с. Побережка, 03.10.2013 року, на якому були присутні 14  громадян,  за участю:

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси