Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

День української писемності та української мови

Минулого тижня вся культурна громадськість відзначала день української писемності та мови, в рамках якого у Богуславському гуманітарному коледжі ім. І. С. Нечуя-Левицького «висадився» літературний десант у складі: Н. І. Околітенко, доктора біологічних наук, Л. П. Гнатюк, поетеси, члена Спілки письменників України, редактора газети «Культура і життя», Д. І. Кулиняка, письменника, історика, Заслуженого журналіста України, члена НСПУ і НСЖУ, директора Всеукраїнського Благодійного фонду ім. Петра Калнишевського, головного редактора часопису Всеукраїнського товариство політв’язнів і репресованих «ЗОНА», Р. О. Гнатюка, члена Спілки журналістів України, головного редактора порталу «Культура» Національного газетного видавництва та С. В. Махонько, головного редактора редакції суспільно-освітніх програм Всесвітньої служби українського радіо та телебачення.

Після короткого знайомства з коледжем гості розповіли, що їхні відвідини Богуслава не випадкові: саме з цього міста беруть свій початок літературні заходи, приурочені майбутньому 200-річному ювілею із дня народження великого Кобзаря, та поділилися зі студентами своїми напрацюваннями.

Зокрема, Н. І. Околітенко презентувала свою книгу, історичний роман «Рось-Марія», в якому вперше досліджено долю яскравої постаті Івана Сошенка й маловідомі епізоди Шевченкової біографії на тлі зародження епохи науково-технічного прогресу.

Детальніше...

 

Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі повідомляє

Начальником управління Попченко О.В. та заступником начальника управління Володько Ж.М. було проведено  виїзний прийом громадян у с. Мисайлівка Богуславського району, 06.11.2012 року, по роз’ясненню порядку нарахування та перерахунку пенсій, роз’яснення змін у пенсійному законодавстві, на якому були присутні 43 громадянина.

Основні питання, які порушували громадяни:

-         правильність призначення та виплати пенсій;

-         виплата по судових рішеннях.

Всім громадянам, які звернулися  роз’яснено та надано обґрунтовані і вичерпні відповіді.

Детальніше...

 

Наші — серед кращих

23 жовтня в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П. К. Саксаганського відбулося нагородження переможців та призерів обласного конкурсу учнівської та студентської творчості «Я — Київщини гордість і надія», метою якого було виявлення та підтримка обдарованої молоді.

Серед кращих і студенти Богуславського гуманітарного коледжу імені І. С. Нечуя-Левицького.

Диплом за І місце в номінації «Літературна творчість», подяку та нетбук привезла з конкурсу Тетяна Ключник, студентка 32 групи, спеціальність «Початкова освіта. Англійська мова». В наш коледж дівчина приїхала навчатися із Тальнівського району. Дуже серйозна та відповідальна, але разом із тим творча дитина — пише талановиті вірші. Деякі з них і представила на конкурс. До речі, минулого року вона також успішно в ньому виступила — стала другою.

Детальніше...

 

Національна конференція «Екологічний Форум Чорнобильських територій - 2012»

19-20 листопада в м. Богуслав Київської області. проходитиме  «Екологічний Форум Чорнобильських територій - 2012», який організується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з урядами України та Республіки.

Захід проводитиметься в рамках впровадження проекту Програми розвитку ООН в Україні «Інтеграція питань захисту довкілля в стратегії місцевого розвитку територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», що реалізується за підтримки Уряду Республіки Польща. Метою проекту є інтеграція питань захисту довкілля в плани і практики місцевого розвитку, як частина діяльності з забезпечення сталого розвитку.

детальніше>>>> http://gurt.org.ua/news/conferences/15966/ та http://www.civicua.org/news/view.html?q=1911781

 

Апаратна нарада

05 листопада 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міського  голови В.М.Дяченка: про роботу правоохоронних органів в районі; про стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району; про стан заборгованості по внесках до Пенсійного фонду в Богуславському районі;

Детальніше...

 

День працівників соціальної сфери

02 листопада 2012 р. в м.Богуслав відбулися районні урочистості з нагоди святкування Дня працівників соціальної сфери.

Працівників соціальної сфери району привітали: голова районної державної адміністрації – Дубас Б. А., заступники голови районної державної адміністрації - Резніченко А. Л. та Салата О. П., заступник голови районної ради - Кипиченко Л. М., міський голова – Дяченко В. М.

Кращі представники соціальної сфери району були нагороджені почесними грамотами, подяками, грошовими преміями.

 

«Дякую за активну участь у виборах!»

До редакції газети «Вісті Богуславщини» звернувся голова районної державної адміністрації Б. А. Дубас із проханням висловити подяку всім виборцям за свідому громадянську позицію, той вибір, який кожен зробив шляхом голосування на виборчих дільницях 28 жовтня.

Схвально відгукувався і про роботу дільничних виборчих комісій, члени яких професійно виконували свої обов’язки. Хоч на дільницях працювали спостерігачі від різних політичних організацій, в тому числі й іноземні, та значних порушень виборчого закону, наголосив керівник району, не зафіксовано.

Із 29320 загальної кількості виборців бюлетені отримали 21926 осіб, тобто, явка виборців склала 73 відсотка. Ще активніше проголосували виборці Дешок і Тептіївки — цей процент там складає 93 і 90% відповідно. Дещо нижчу явку виборців зафіксовано в Іванівці, повідомив Б. А. Дубас.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

30 жовтня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міського  голови В.М.Дяченка: про підсумки результатів виборів; про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про стан підготовки житлово-комунального комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період; про роботу правоохоронних органів в районі; про підготовку відзначення Дня працівника соціальної сфери в районі.

Голова адміністрації Б.А. Дубас дав доручення по даних питаннях та встановив терміни їх виконання.

 

Вибори 2012

Голосування відбувається 28 жовтня 2012 року з 8 до 20 години без перерви. О 20 годині голосування завершується. Після цього зробити свій вибір можуть лише ті виборці, які на момент завершення голосування перебували у приміщенні виборчої комісії.

Для голосування Вам необхідно отримати у члена дільничої виборчої комісії виборчий бюлетень. Для цього необхідно надати йому документ, який посвідчує особу і громадянство України.

Документом, який виборець має представити на підтвердження свого громадянства та особи, може бути:

- паспорт громадянина України;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

- тимчасове посвідчення громадянина України;

- дипломатичний паспорт;

- службовий паспорт;

- картка (довідка) установи виконання покарань або слідчого ізолятора, що повинна містити: прізвище, ім'я, по батькові, число, місяць, рік народження,громадянство, фотокартку особи, підпис керівника та печатку установи (для осіб, які перебувають в установах виконання покарань або слідчих ізоляторах);
- військовий квиток для військовослужбовців строкової служби.

Детальніше...

 

Караоке — в Богуславі

Про те, що в наше місто приїжджає відомий телеведучий улюбленої програми «Караоке на Майдані» Ігор Кондратюк, було відомо ще зо тижня три до цієї події, богуславці один у одного перепитували, коли саме відбудеться довгоочікуване шоу в нашому місті .

І ось нарешті — відомий шоумен і продюсер, суворий (але справедливий) суддя популярних шоу «Х-Фактора» та «Україна має талант» — на головній площі міста — Ярослава Мудрого, де сила-силенна народу. (Добре, що організатори зустрічі зробили невеличку сцену, інакше побачити учасників вокального змагання та самого Кондратюка змогли лише перші ряди глядачів).

Дослуховуючись до голосів, Кондратюк відбирає п’ять учасників. Двоє з них приїхали з інших місць — учнів медичного та естрадно-циркового училищ запросили їхні друзі. Але богуславці, звичайно, активніше вболівали за своїх.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси