Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Будівництво доріг в Україні має відбуватися за європейськими стандартами - Віктор Янукович

Будівництво доріг в Україні має відбуватися за європейськими стандартами. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час наради з адміністративно-господарським активом Запорізької області.
«Ми повинні перейти на європейські стандарти і за якістю будівництва доріг і, звичайно, за обсягом», - сказав Глава держави.

Детальніше...

 

Оптимізація мережі медичних закладів має здійснюватися в інтересах місцевих громад - Президент

Оптимізація мережі медичних закладів має здійснюватися в інтересах місцевих громад, наголошує Президент України Віктор Янукович.
«Там, де не потрібно закривати лікарні, навіщо їх закривати, створювати незручності для жителів? У результаті таких дій медична реформа замість схвалення населенням отримує критику, але в деяких випадках цілком справедливу», - зазначив Глава держави під час наради з адміністративно-господарським активом Запорізької області.

Детальніше...

 

Реформи в Україні сприяють економічному зростанню - Глава держави

Україні вдалося забезпечити зростання доходів населення, соціальних виплат попри складну економічну ситуацію в світі, вважає Президент України Віктор Янукович.
«При нульовій інфляції ми добилися реального зростання доходів населення - минулого року на 14%. За рахунок реального зростання доходів населення ми добилися зростання внутрішнього ринку», - сказав Глава держави на нараді з адміністративно-господарським активом Запорізької області.

Детальніше...

 

Віктор Янукович: Соціальний захист населення - пріоритет держави

Соціальний захист населення та допомога малозабезпеченим громадянам мають бути державним пріоритетом. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на нараді з адміністративно-господарським активом Запорізької області.

Детальніше...

 

На Київщині пройшов громадський марш Миру

Зважаючи на чисельні звернення ветеранських громадських організацій, та ветеранів Великої Вітчизняної війни, представників релігійних громад Київщини до центральних та місцевих органів влади за ініціативи Партії регіонів у рамках Всеукраїнської Вахти Пам’яті «Пишаємося Великою Перемогою!» в місті Українка відбувся обласний громадський марш Миру “Пишаємося Великою Перемогою”.

Близько 10 тисяч людей з міст та районів Київщини, представники Партії регіонів, членів ветеранських, афганських, чорнобильських організацій, яким не байдужа ситуація, що склалася навколо нівелювання історичної дійсності, виступали з лозунгами про недопущення активізації неофашизму в Україні.

Детальніше...

 

Святиня повернулася додому

Сьогодні в Україні відзначається свято святих Бориса та Гліба. Прикметно, що цього дня одна з унікальних ікон православного світу - Вишгородсько-Володимирська Богородиця після довгих мандрів повернулася додому, у храм Бориса і Гліба, що у Вишгороді.

Ікона Володимирська (Вишгородська) Божа Матір має дивну, трагічну і таємничу історію. За легендою Вишгородська ікона Божої Матері була написана самим Євангелістом Лукою на липовій дошці від столу, за яким сидів Ісус Христос із матір'ю та батьком. Вона є найстарішою з усіх Богородичних чинів.  Коли Марія побачила свій намальований образ, то промовила «Віднині ублажатимуть Мене всі роди. Благодать Народженого від Мене й Моя нехай буде з цією іконою».

Детальніше...

 

Апаратна нарада

13 травня 2013 року перший заступник голови адміністрації А.Л.Резніченко провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю виконуючого обов’язки голови районної ради Л.М.Кипиченка: про стан весняно-польових робіт; про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про роботу житлово-комунального комплексу району ; про стан заборгованості по внесках до Пенсійного фонду в Богуславському районі; про  сплату податку з доходів фізичних та юридичних осіб в районі; про стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району; про розроблення містобудівної документації; про роботу навчальних закладів району

Детальніше...

 

Престольне свято Бориса і Гліба

Запрошуємо Вас на престольне свято Бориса і Гліба, яке відбудеться 15 травня 2013 року в місті Вишгород, в Церкві святих Бориса і Гліба. Під час свята відбудеться введення в храм ікони  Вишгородської Божої Матері, за участю Блаженнійшого Митрополита Київського і Всієї України Володимира.

Детальніше...

 

Вклонімося і мертвим, і живим

Ось ще одна весна віддалила нас від весни 45-го, коли світ облетіло довгождане: «Перемога!». Але пам’ять про страшні події Великої Вітчизняної, про неоцінений подвиг наших дідів продовжує жити в серцях свідомих українців: 9 травня на вулицях міста було досить велелюдно — усі чекали на святкову колону, що брала свій початок від могили Невідомого солдата (в парку напроти міської ради), супроводжуючи її до меморіалу Слави, який того дня опинився у щільному живому кільці жителів і гостей міста. Люди приходили сім’ями, серед яких було багато молодих батьків, чиї діти, хочеться сподіватися, знатимуть, з ким і чому воювали їхні прадіди на відміну від тих дітей, які були задіяні в рекламних роликах, що крутили останнім часом по телебаченню, демонструючи незнання хлопчаків та дівчаток елементарних фактів однієї зі страшних віх в історії своєї країни, а голос за кадром говорив: як добре, що нащадки не знають війни — дякуємо ветеранам за це.

Детальніше...

 

Колегія

На засіданні колегії райдержадміністрації аналізувалися підсумки соціально-економічного і культурного розвитку Богуславського району за І квартал 2013 року. З доповіддю виступив начальник відділу економічного розвитку РДА О. М. Гогуля. Як зазначив доповідач, до бюджетів усіх рівнів за І квартал поточного року надійшло 13,6 млн. грн. податків та платежів, що становить 117,1% до планового завдання. В порівнянні з відповідним періодом 2012 р. надходження виконано на 115,3%. До державного бюджету за звітний період мобілізовано 4,1 млн. грн., що на 22,4% більше планових показників І кварталу 2013 р. та на 8,2% — від фактичних надходжень 2012 р.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси