Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Добра справа

Корсунчани відновлюють пляж Трьох каменів.

Те, що наша Рось поступово перетворюється на болото, хвилює багатьох богуславців. Дехто доводить це на ділі, прибираючи місця відпочинку від сміття. Але те, що затіяли жителі вул. Корсунської та провулку Корсунського — заслуговує на особливу увагу.

Детальніше...

 

Актуально/ Місця загального користування: за що платимо?

Це питання богуславців турбує вже давно. Неодноразово піднімалося воно і на сторінках районки: незрозуміло споживачам, які мають автономне опалення, чому вони повинні платити за місця загального користування (МЗК), в які постачається тепло з централізованої котельні; і чому місячна оплата за них — на рівні або і більша за ту, яку безпосередньо сплачують газовому господарству за тепло у квартирі.

Детальніше...

 

Жнива — 2012

Озиму пшеницю зібрано на половині площ

Незважаючи на неймовірну спеку, урожай пшениці радує — по 40 ц видає кожний гектар. Хлібороби ТОВ «Богуславка-Агро» (с. Хохітва) зібрали урожай озимої пшениці на 70% наявних площ, ТОВ «Добробут-плюс» (с. Побережка) — на 61%, ПОСП «Іванівське» та ПП «Нива» с. Синиця — на 58%.

Урожай збирають 47 комбайнів. Темпи жнивних робіт досить високі. На черзі — збирання ячменю. Якщо буде сприятлива погода, зернові жнива в районі завершаться за 10-12 днів.

Керівники агроформувань повинні ретельно дбати про безпеку праці тих, хто зайнятий на жнивах, а також — пожежну безпеку. Кожне поле має бути обкошеним і обробленим. Суворо забороняється спалювання стерні і пожнивних решток; у полі, де жнивують комбайни, повинна чергувати пожежна техніка, аби не втратити уже готовий вирощений урожай.

 

Сесія районної ради

Розглянуто ряд питань

Найперше — зміни до районного бюджету. У зв’язку з надходженням додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення в сумі 254 тис. грн., ці кошти депутати розділили відповідно до зазначених статей витрат.

Детальніше...

 

Відлуння свята

Частували піснями, кулішем і юшкою…

За давньою традицією щоліта в районі проходять Дні села, де вшановують трудолюбивих людей, вітають ювілярів, старожилів і зовсім маленьких, словом, відпочивають. Минулої суботи запальні українські пісні лунали і в Дмитренках.

Хоча літня спека зараз вдень не випускає з хати, проте й вона не стала на заваді людям прийти до сільської ради, де в затінку розгорнули музичну апаратуру музиканти з Богуслава.

Детальніше...

 

Робоча зустріч

05 липня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів робочу зустріч з фінансовим директором ТОВ «Екотехнік Богуслав» Дячуком Юрієм Петровичем по питанню будівництва сонячних електростанцій в Богуславському районі.

 

Ознайомлення зі станом готовності школи до навчального року

05 липня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас побував с.Бране Поле, де ознайомився з станом готовності школи до нового навчального року, а також обговорив питання ремонту спортивного залу в школі з керівником сільськогосподарського підприємства села.

 

Робоча зустріч в селі Медвин

05 липня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, заступник Київського облводгоспу Бугай Д.Д. побували в с.Медвин, де обговорили питання очистки та благоустрою сільського ставка.

Голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів робочу зустріч з сільським головою с.Медвин М.В.Листопадом по питанню благоустрою дитячого майданчика та капітального ремонту будинку культури в селі Медвин.

 

Робоча зустріч по питанню капітального ремонту котельні Шукпиківського НВК

05 липня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів робочу зустріч з виконуючим обов’язки начальника головного управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу О.В.Краснощок по питанню капітального ремонту котельні Щупиківської школи.

 

Робоча зустріч з жителями вулиці Корсунська

05 липня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, заступник голови районної ради Л.М.Кипиченко, міський голова В.М.Дяченко зустрілися з жителями вулиці Корсунської м.Богуслава по питанню упорядкування міського пляжу.

Учасники зустрічі обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси