Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Дзвінко лунало слово Кобзаря

koledjЛітературне мистецьке дійство, яке 12 березня розгорталося на сцені районного будинку культури, викликало жвавий інтерес у всіх глядачів, прихильників невмирущого слова Тараса Шевченка.

Поезію великого Кобзаря читали і школярі молодших класів, і декламатори старшого віку, і кожен твір звучав піднесено, чітко, викликаючи цілий шквал оплесків.

Мистецькі гурти — «Коляда», хор аматорів сцени газокомпресорної станції (керівник — Г. Джуль), «Доля» (керівник — Ю. Цуп), тріо бандуристок — продемонстрували майстерне виконання українських народних пісень.

Детальніше...

 

Увага!!!

18 березня о 08:10 на радіо «Голос Києва» у програмі «Сільські обрії» прозвучить інтерв’ю голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка!

Детальніше...

 

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

15 березня 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, перший заступник голови А.Л. Резніченко, голова районної ради М.В. Висотенко побували в Богуславській житлово-експлуатаційній конторі, КП «Богуславтепловодопостачання», ТОВ «Богуславкомінвестсервіс» де привітали та нагородили грамотами каращих працівників з нагоди професійного свята Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

 

Від дільничного лікаря — до сімейного

Зараз про реформування медицини говорить, хіба що не ледачий. У нашому районі були також створені нові служби — Центр екстреної допомоги (її роботу на сторінках газети прокоментував головний лікар Центру Л. Й. Вовк ) та Центр сімейної медицини, про роботу якого редакції розповів його головний лікар Олександр Володимирович Лубяний.

Детальніше...

 

До відома тваринників

Щодо виплати спеціальних бюджетних дотацій

на підтримку галузі тваринництва, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 року № 246 (у редакції постанови КМУ від 23 квітня 2012 року № 342).

Бюджетні кошти спрямовуються на державну підтримку галузі тваринництва шляхом здійснення виплати: спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби; часткового відшкодування (вартості закуплених племінних телиць, нетелей та корів молочного, м’ясного і комбінованого напряму продуктивності (для сільськогосподарських підприємств);

Детальніше...

 

Держземагентство інформує

Новий порядок ведення кадастру

Із 1 січня 2013 року набули чинності два Закони України — «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (нова редакція) та «Про державний земельний кадастр» в частині реєстрації земельних ділянок та прав на них.

Цими Законами змінюється порядок набуття прав на земельну ділянку. А саме: з нового року право на землю виникатиме лише з дня його реєстрації в державному реєстрі прав Державною реєстраційною службою, утвореною при Міністерстві юстиції України, або ж нотаріусами при посвідченні угод щодо відчуження земельних ділянок.

Детальніше...

 

Вітання до Дня працівників ЖКГ

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!
Щиро вітаю вас з професійним святом.

Саме ви створюєте, гарний настрій у людей. Від вашого ставлення до справи великою мірою залежать працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві, затишок і комфорт.
Сподіваюся, що ви й надалі з відчуттям відповідальності будете працювати над поліпшенням умов життя населення, подальшого благоустрою нашого району та підвищенням якості побутових послуг.
Прийміть у цей святковий день слова щирої вдячності за вашу самовіддану працю і найщиріші побажання доброго здоров'я та чудового весняного настрою.
Бажаю щастя, добробуту, віри у власні сили вам та вашим родинам, міцного здоров'я і, звичайно, подяки та поваги від людей.

З повагою, голова районної державної адміністрації, Богдан Дубас.
 

Виїзний прийом громадян у с. Киданівка

SAM_0275Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі повідомляє, що начальником управління Попченком О.В. та заступником начальника управління Володько Ж.М. було проведено  виїзний прийом громадян у с. Киданівка Богуславського району, 12.03.2013 року, по роз’ясненню порядку нарахування та перерахунку пенсій, роз’яснення змін у пенсійному законодавстві з 01.01.2013 року, на якому були присутні 35  громадян.

Основні питання, які порушували громадяни:

-         правильність призначення та виплати пенсій;

-         виплата по судових рішеннях.

Всім громадянам, які звернулися  роз’яснено та надано обґрунтовані і вичерпні відповіді.

Детальніше...

 

Робота виїзної групи «Мобільного соціального офісу»

socofice112.03.2013 року на території Ісайківської сільської ради пройшло засідання виїзної групи «Мобільного соціального офісу» створеного при управлінні праці та соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації , в роботі якого взяли участь спеціалісти управління праці, управління пенсійного фонду, центру зайнятості,  управління юстиціїї.

Детальніше...

 

Обласний семінар- практикум

12 березня 2013 року в Богуславській спеціалізованій школі №1 відбувся обласний семінар-практикум на тему Формування духовності молодших школярів шляхом реалізації навчальної програми «Основи християнської етики». Учасників семінару привітали архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин, протоієрей, начальник духовної освіти Білоцерківської єпархії І.Г.Ковровський, перший заступник голови адміністрації А.Л.Резніченко, голова Богуславської районної ради М.В.Висотенко, заступник голови районної ради Л.М.Кипиченко, міський голова В.М.Дяченко, завідувач сектору внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами ЗМІ райдержадміністрації Г.Ф.Велика, директор школи К.А.Івченко. Учасники семінару священики та учителі,  які викладають основи християнської етики в школах області, ЗМІ району.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси