Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

День вшанування ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2012 року в місті Богуславі біля пам’ятного знаку інвалідам Чорнобильцям  відбувся мітинг-реквієм приурочений Дню вшанування ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Заступник голови адміністрації О.П.Салата, секретар міської ради  В.А.Литвин, член Богуславської районної громадської організації В.Г.Гетьман, керівники підприємств організації району, громадських організацій, політичних партій, голова та члени громадської ради, засоби масової інформації, громадськість району поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та подякували присутнім учасникам ліквідації за мужність та самовідданість.

Детальніше...

 

ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ У СФЕРІ ЗАЙНЯТОСТІ

З  01 січня 2013 року набирає чинності Закон України «Про зайнятість населення» № 5067-VI від 05.07.2012 р

Цей закон визначає правові, економічні та організаційні засади реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та гарантії держави щодо захисту прав громадян на працю та спрямований на:

Детальніше...

 

Засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій

ПРОТОКОЛ

засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій

12.12.2012р.                                                                                                          м. Богуслав

Головував: Дубас Б.А. – голова Богуславської райдержадміністрації

Секретар: Сухобрус О.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства і розвитку інфраструктури Богуславської райдержадміністрації

Присутні члени штабу: Гризун В.В., Гринчук В.В., Грузінов М.Г., Діденко І.В., Дяченко В.М., Крюк Л.П., Куценко М.В., Лавренюк О.А., Мовчан П.І., Мохнач О.І., Музиченко С.М., Одноралов В.О., Олексенко С.І., Пономаренко В.В., Резніченко А.Л., Тараненко Н.І., Хватов Д.О., Хоменко В.В., Шайда В.М., Шинкаренко В.П., Шіяненко О.П.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

10 грудня 2012 року голова адміністрації Б.А.Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка: про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про сплату податку з доходів фізичних та юридичних осіб; про організацію та проведення виборів в с.Бране Поле (сільського голови),

Детальніше...

 

День місцевого самоврядування

07 грудня 2012 року в залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулися заходи до Дня місцевого самоврядування. Голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас привітав голову районної ради М.В. Висотенка, голову міської ради В.М. Дяченка, депутатів міськсільвиконкомів, сільських голів зі святом  Дня місцевого самоврядування та нагородив кращих працівників.

Голова райдержадміністрації звертаючись до присутніх відмітив, що державна політика спрямована на розвиток місцевого самоврядування, як головну передумову формування дієздатних територіальних громад, районного економічного зростання та підвищення рівня добробуту.

 

До Дня спільних дій в інтересах дітей

Щороку в листопаді в Україні відзначається День спільних дій в інтересах дітей, який приурочений до дати прийняття ООН Міжнародної Конвенції «Про права дитини», що підкреслює першочергову увагу з боку держави щодо вирішення проблем, пов’язаних із розвитком та вихованням дітей, їх навчанням, медичним забезпеченням, реалізацією права дітей на працю і відпочинок, участі в громадських організаціях, захисті інших прав та законних інтересів дітей в Україні.

Детальніше...

 

До професійного свята

5 грудня — День працівників статистики

В останні роки відбувається кардинальне реформування вітчизняної статистики: здійснюється активний перехід на міжнародні стандарти обліку та статистики, комп’ютеризацію, використання нових інформаційних технологій.

У цей святковий день дякуємо всім керівникам, економістам, бухгалтерам, які готують і вчасно подають до відділу статистики передбачені планом державні статистичні спостереження. Без ваших даних узагальнена статистична інформація була б не повною.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

04 грудня 2012 року голова адміністрації Б.А.Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка: Про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про сплату податку з доходів фізичних та юридичних осіб; про організацію та проведення виборів в с.Бране Поле (сільського голови),

Детальніше...

 

До Міжнародного Дня інвалідів

У Богуславському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) знаходиться на обслуговуванні 64 інваліди. Деякі з них проживають у стаціонарному відділенні. Згідно наказу від 28.11.2012 №329 Головного управління праці та соціального захисту населення Київської ОДА про затвердження Плану заходів з відзначення Міжнародного дня інвалідів в Богуславському територіальному центрі були проведені такі заходи:

Детальніше...

 

Благоустрій території району

28-29 листопада 2012 року на території Богуславського району проведено суботник. Залучено всіх суб’єктів господарської діяльності різних форм власності, бюджетну сферу, учнівську та студентську молодь.

Рішенням сесії Богуславської районної ради від 20.11.2012 №189-17-VІ затверджено Програму поводження з твердими побутовими відходами в Богуславському районі на 2012-2016 роки.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси