Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Семінар-тренінг з публічних комунікацій в сфері екологічної тематики

19 березня 2013 року в м.Богуслав в педагогічному коледжі імені І.Нечуя-Левицького відбувся семінар-тренінг з публічних комунікацій в сфері екологічної тематики. Програма семінару-тренінгу «Інтеграція питань захисту довкілля в стратегії місцевого розвитку територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Детальніше...

 

Довкілля Богуславського району очима громади

Під такою назвою в рамках проекту «Інтеграція питань захисту довкілля в стратегії місцевого розвитку територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (програма розвитку ООН) на базі гуманітарного коледжу проходив днями семінар-тренінг за участю керівництва міської ради, водного господарства, екологічної служби, начальників та спеціалістів різних відділів РДА, зустріч з якими провели модератори та експерти проекту з Києва — журналісти та економісти.

Детальніше...

 

Річний план закупівель на 2013 рік Богуславської ЦРЛ

Річний план закупівель на 2013 рік Богуславської ЦРЛ

Детальніше...

 

Ярмарок професій

15.03.2013 р. в приміщенні державного навчального закладу « ЦПТО» був проведений“ Ярмарок професій ”. У ньому взяли участь близько 250 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Богуслава та Богуславського району.          Учасниками ярмарку стали  12 навчальних закладів , серед них – Білоцерківський національний аграрний університет,  Київський коледж будівництва , архітектури та дизайну, Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя – Левицького, Таращанський агротехнічний коледж ім. Героя Радянського Союзу О.О. Шевченка, Маслівський державний аграрний технікум ім. П.Ф. Гаркавого, Ржищівський будівельний технікум, , Київський інститут бізнесу та технологій, Київський національний транспортний університет, Київський університет управління і підприємництва, Київська державна академія водного транспорту, Авіаційний університет та інші.

Детальніше...

 

Ярмарка вакансій

15.03.2013 р. в приміщенні Центру професійно-технічної освіти м.Богуслав , була проведена “ Ярмарка   вакансій ” . В ній взяли участь  близько 152 чоловік, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Учасниками ярмарки стали 12 провідних підприємств  району, а саме:   ВАТ «Богуславська сільгосптехніка»,  Богуславська ЦРЛ, Богуславська ЖЕК, ТОВ СП «Богуславський гранітний кар’єр», ТОВ «Агро-Богуславщина-Еко», ПАТ «Дашуківські бентоніти», Богуславський центр медико-санітарної допомоги, ФОП Лінський І.В., ФОП Ситник М.В., ПАТ «Богуславський завод продтоварів», Філія «Богуславська станція екстреної медичної допомоги»,

Детальніше...

 

Апаратна нарада

18 березня 2013 року голова адміністрації Б.А.Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка: про підготовку весняно-польових робіт; про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про роботу житлово-комунального комплексу району в осінньо-зимовий період;

Детальніше...

 

Найкращі правознавці — команда першої школи

1 березня в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся районний брейн-ринг «Підліток і право», в якому взяли участь 19 команд загальноосвітніх навчальних закладів. Мета заходу, організатором якого виступив Центр дитячої та юнацької творчості, — пропаганда правових знань, попередження правопорушень та інших негативних проявів серед підлітків, поглиблення і практичне закріплення правових знань. Правові знання учасників оцінювали спеціалісти районного управління юстиції та служби у справах дітей райдержадміністрації.

Детальніше...

 

Говорили про духовність

Четвертий рік поспіль у Богуславській спеціалізованій школі № 1 учні 1-4 класів вивчають основи християнської етики разом із незвичайним вчителем — настоятелем Свято-Троїцької церкви, протоієреєм Михайлом Максимовичем Залізницьким. У закладі навіть своя міні-церква діє, що розташована на четвертому поверсі — із вівтарем, іконостасом. Проводяться служби і до 1 вересня (учнів благословляють перед початком нового навчального року), і до інших головних церковних свят. Певно, не випадково саме цей заклад став місцем проведення обласного семінар-практикуму на християнську тематику, який відбувся минулого тижня за участю керівників району та міста, священнослужителів, вчителів Київщини.

Детальніше...

 

Масляна прийшла — Весну привела

Ще синоптики погрожують нам снігом, ще зранку стовпчик термометра лякає морозом, проте в повітрі вже пахне весною, весело щебечуть пташки. Богуславці радіють сонечку — холодна й похмура зима всім давно набридла. Тож, минулої неділі проводжати її на головну площу міста прийшло багато народу. Зібравшись у велике коло, дивились, як горить опудало Зими. Найбільше вогню раділи діти.

Детальніше...

 

Дзвінко лунало слово Кобзаря

koledjЛітературне мистецьке дійство, яке 12 березня розгорталося на сцені районного будинку культури, викликало жвавий інтерес у всіх глядачів, прихильників невмирущого слова Тараса Шевченка.

Поезію великого Кобзаря читали і школярі молодших класів, і декламатори старшого віку, і кожен твір звучав піднесено, чітко, викликаючи цілий шквал оплесків.

Мистецькі гурти — «Коляда», хор аматорів сцени газокомпресорної станції (керівник — Г. Джуль), «Доля» (керівник — Ю. Цуп), тріо бандуристок — продемонстрували майстерне виконання українських народних пісень.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси