Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Апаратна нарада

17 грудня 2012 року голова адміністрації Б.А.Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади: про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про роботу житлово-комунального комплексу району в осінньо-зимовий період; про стан заборгованості по внесках до Пенсійного фонду в Богуславському районі;

Детальніше...

 

Створені пункти обігріву

В зв’язку з різким зниженням температури повітря у Богуславі створені пункти обігріву громадян. Вони знаходяться в приміщеннях: пожежної частини (вул. Шевченка,47), приймального відділення Богуславської ЦРЛ (вул. І. Франка, 27), будинку пристарілих (вул. Інтернаціональна, 3), дитячого будинку «Оберіг» (вул. 40 років Перемоги, 8). Там громадяни можуть зігрітися, випити гарячого чаю.

 

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення»

Верховною Радою України 2 жовтня 2012 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури відведення земельних ділянок та змін їх цільового призначення», який 30 жовтня 2012 року підписано Президентом України.

Зазначений Закон набрав чинності з 6 грудня 2012 року.

Законом внесено зміни до статей 20, 118, 122, 123, 151, 186, 186-1 Земельного кодексу України та до Законів України «Про землеустрій», «Про охорону культурної спадщини», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».

Детальніше...

 

Виїзний прийом громадян

Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі повідомляє, що начальником управління Попченком О.В. та начальником відділу з призначення пенсій І.П. Криштак було проведено  виїзний прийом громадян у с. Тептіївка та с. Дешки Богуславського району, 11.12.2012 року, по роз’ясненню порядку нарахування та перерахунку пенсій, роз’яснення змін у пенсійному законодавстві, на якому були присутні 32 та 13 громадянина відповідно.

Основні питання, які порушували громадяни:

-         правильність призначення та виплати пенсій;

-         виплата по судових рішеннях.

Всім громадянам, які звернулися  роз’яснено та надано обґрунтовані і вичерпні відповіді.

Детальніше...

 

День вшанування ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2012 року в місті Богуславі біля пам’ятного знаку інвалідам Чорнобильцям  відбувся мітинг-реквієм приурочений Дню вшанування ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Заступник голови адміністрації О.П.Салата, секретар міської ради  В.А.Литвин, член Богуславської районної громадської організації В.Г.Гетьман, керівники підприємств організації району, громадських організацій, політичних партій, голова та члени громадської ради, засоби масової інформації, громадськість району поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та подякували присутнім учасникам ліквідації за мужність та самовідданість.

Детальніше...

 

ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ У СФЕРІ ЗАЙНЯТОСТІ

З  01 січня 2013 року набирає чинності Закон України «Про зайнятість населення» № 5067-VI від 05.07.2012 р

Цей закон визначає правові, економічні та організаційні засади реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та гарантії держави щодо захисту прав громадян на працю та спрямований на:

Детальніше...

 

Засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій

ПРОТОКОЛ

засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій

12.12.2012р.                                                                                                          м. Богуслав

Головував: Дубас Б.А. – голова Богуславської райдержадміністрації

Секретар: Сухобрус О.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства і розвитку інфраструктури Богуславської райдержадміністрації

Присутні члени штабу: Гризун В.В., Гринчук В.В., Грузінов М.Г., Діденко І.В., Дяченко В.М., Крюк Л.П., Куценко М.В., Лавренюк О.А., Мовчан П.І., Мохнач О.І., Музиченко С.М., Одноралов В.О., Олексенко С.І., Пономаренко В.В., Резніченко А.Л., Тараненко Н.І., Хватов Д.О., Хоменко В.В., Шайда В.М., Шинкаренко В.П., Шіяненко О.П.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

10 грудня 2012 року голова адміністрації Б.А.Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка: про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про сплату податку з доходів фізичних та юридичних осіб; про організацію та проведення виборів в с.Бране Поле (сільського голови),

Детальніше...

 

День місцевого самоврядування

07 грудня 2012 року в залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулися заходи до Дня місцевого самоврядування. Голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас привітав голову районної ради М.В. Висотенка, голову міської ради В.М. Дяченка, депутатів міськсільвиконкомів, сільських голів зі святом  Дня місцевого самоврядування та нагородив кращих працівників.

Голова райдержадміністрації звертаючись до присутніх відмітив, що державна політика спрямована на розвиток місцевого самоврядування, як головну передумову формування дієздатних територіальних громад, районного економічного зростання та підвищення рівня добробуту.

 

До Дня спільних дій в інтересах дітей

Щороку в листопаді в Україні відзначається День спільних дій в інтересах дітей, який приурочений до дати прийняття ООН Міжнародної Конвенції «Про права дитини», що підкреслює першочергову увагу з боку держави щодо вирішення проблем, пов’язаних із розвитком та вихованням дітей, їх навчанням, медичним забезпеченням, реалізацією права дітей на працю і відпочинок, участі в громадських організаціях, захисті інших прав та законних інтересів дітей в Україні.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси