Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Відлуння свята

Частували піснями, кулішем і юшкою…

За давньою традицією щоліта в районі проходять Дні села, де вшановують трудолюбивих людей, вітають ювілярів, старожилів і зовсім маленьких, словом, відпочивають. Минулої суботи запальні українські пісні лунали і в Дмитренках.

Хоча літня спека зараз вдень не випускає з хати, проте й вона не стала на заваді людям прийти до сільської ради, де в затінку розгорнули музичну апаратуру музиканти з Богуслава.

Детальніше...

 

Робоча зустріч

05 липня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів робочу зустріч з фінансовим директором ТОВ «Екотехнік Богуслав» Дячуком Юрієм Петровичем по питанню будівництва сонячних електростанцій в Богуславському районі.

 

Ознайомлення зі станом готовності школи до навчального року

05 липня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас побував с.Бране Поле, де ознайомився з станом готовності школи до нового навчального року, а також обговорив питання ремонту спортивного залу в школі з керівником сільськогосподарського підприємства села.

 

Робоча зустріч в селі Медвин

05 липня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, заступник Київського облводгоспу Бугай Д.Д. побували в с.Медвин, де обговорили питання очистки та благоустрою сільського ставка.

Голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів робочу зустріч з сільським головою с.Медвин М.В.Листопадом по питанню благоустрою дитячого майданчика та капітального ремонту будинку культури в селі Медвин.

 

Робоча зустріч по питанню капітального ремонту котельні Шукпиківського НВК

05 липня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів робочу зустріч з виконуючим обов’язки начальника головного управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу О.В.Краснощок по питанню капітального ремонту котельні Щупиківської школи.

 

Робоча зустріч з жителями вулиці Корсунська

05 липня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, заступник голови районної ради Л.М.Кипиченко, міський голова В.М.Дяченко зустрілися з жителями вулиці Корсунської м.Богуслава по питанню упорядкування міського пляжу.

Учасники зустрічі обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

 

Прийом громадян

04 липня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів прийом громадян. Під час якого жителі району порушували питання соціального захисту, поліпшення якості медичного обслуговування, працевлаштування, земельні питання.

Голова адміністрації Б.А.Дубас дав доручення, щодо вирішення нагальних питань.

 

День села. Киданівці — 290 років!

«Моя люба Киданівко, пишний сад, родюча нивка, горби, луки, зелен гай — ніби навкруги справжній рай», — ці рядки, написані 9-річним Миколкою Романченком, якнайкраще описують красу цього мальовничого куточку Богуславщини, який славиться талановитими, творчими людьми.

Минулої п’яниці село відзначало свій поважний 290-річний ювілей. на свято зійшлися і з’їхалися не лише жителі та уродженці Киданівки, а й гості, які із задоволенням знайомилися із виставкою художніх робіт киданівчан, які встигають не лише працювати, а й творити: численні вишивки, вироби з дерева, бісеру, паперу (орігамі), картини — ці чудові роботи представили Марія Захарівна Мельниченко, Галина Анатоліївна Яковенко, Лариса Григорівна Аштема, Юлія Бесараб, Катерина Рачківська, Тетяна Мельниченко, Яна Бублієнко, Андрій Іванович Романченко. на виставці були представлені роботи ще одного місцевого таланту — 26-річного Олексія Журавля, батька двох дітей, «золоті» руки якого не лише майстерно працюють із деревом (картину «Воронцовський палац» зробив за два тижні, хоча техніку різьби по дереву освоїв зовсім недавно), а й з голкою, вправно вишиваючи хрестиком прекрасні картині, отримуючи від цього справжній відпочинок. Найцікавіше те, що працює Олексій в міліції, водієм конвойної служби.

Добірку свої книжок представила Олена Олексіївна Зорич, поезія і проза якої відома серед поціновувачів літератури і на Богуславщині, і за її межами. Як відомі й інші киданівчани — Марія Степанівна Тарасюк, Григорій Іванович Зорша, Олексій Коваль (на жаль, вже покійний).

Представників «золотого» фонду села, жителів Киданівки та села того дня привітали голова Богуславської РДА Б. А. Дубас, голова райради М. В. Висотенко (із Киданівкою він пов’язаний з 75-го року — звідси родом його друга «половинка»), сільські голови Біївець Хохітви, Дибинець, Вільховця, Михайлівки, Тептіївки, депутат райради директор БСЗОШ № 1 К. А. Івченко, керуюча банком «Київська Русь», уродженка села Н. І. Лукашевська, начальник відділу культури О. Б. Терещенко — їх пригощали короваєм, а на пам’ять про свято подарували кружки із зображенням краєвидів 290-річної «ювілярки».

а на сцені одне за одним змінювались артисти — дует «Пісенний зорепад, юний гітарист Олексій Терновий», вокаліст, учень Богуславської школи мистецтв Олександр Коршак (сам живе із батьками в Богуславі, а корні має киданівські), директор Ісайківського будинку культури Ірина Тернова, дует «Два куми» із Дибинець та інші. На «ура» глядачі зустрічали артистичну гру місцевих артистів-аматорів — «бабу Параску» і «бабу Палашку» Л. С. Бесараб та С. І. Романченко, примхливу «італійку» Світлану Гов’яду та її «перекладача» Ірину Василенко, «батька» Олега Сергійовича Тернового та «сина» Миколу Романченка, які підготували для земляків гумористичні сценки.

молебень за всіх своїх прихожан справив настоятель храму святого Михайла о. Андрій, із ювілеєм привітав протоієрей Богуславської Свято-Троїцької церкві о. Михаїл.

І звичайно всіх своїх земляків і гостей свята вітала сільський голова Ольга Левківна Висотенко, яка подякувала людям за дружню співпрацю, завдяки якій вдалося перетворити Киданівку на затишне, гарне село, яким воно було за колишніх часів, навести лад на кладовищах, узбіччях доріг, центральній території села, відремонтувати підлогу сільського будинку культури. Вперше тут з’явилась і автобусна зупинка, якої не було навіть за радянських часів. Щиро дякувала голові облраді О. С. Качному та голові райради М. В. Висотенку, спільними зусиллями яких було виклопотано кошти з обласного бюджету на ремонт даху сільського будинку культури, який «волав» про порятунок вже більше 15-ти років. Завдяки благодійному фонду Олександра Онищенка «Родина» та ініціативі голови РДА Б. А. Дубаса і голови районної організації Партії регіонів, заступника голови райради Л. М. Кипиченка були замінені старі вікна «храму культури» на нові стеклопакети. А допоміг із встановленням приватний підприємець П. І. Бердило. Він же, безкоштовно, за один день, змайстрував до свята сцену у вигляді затишної бесідки. Долучилися до заходу і інші добродії — О. В. Науменко, Н. П. Остапенко, а також СФГ «Аграрник» та ФГ «Левада-К», завдяки їм всім прикупили і подарунків, якими було кого відзначати. найперше — матерів, які народили та виховали п’ятеро та більше дітей: Дар’ю Хомівну Шокало, Марію Іванівну Тарасюк, Антоніну Аврамівну Остапенко, Оксану Разумівну Кривошею.

Привітали подружні пари, які цього року святкують «золоті» весілля: Михайла Симоновича та Катерини Іванівни Зоричів, Миколи Григоровича та Людмили Аврамівни Аштем, Миколи Івановича та Тетяни Гордіївни Коників, а Василя Аврамовича та Галину Іванівну Чайок — із 56-річним сімейним «стажем».

Віншували найстаршу жительку села — Анастасію Савівну Фесенко, 1919 року народження. Щоправда — заочно, адже старожилці за станом здоров’я вже важко кудись вибиратися.

Побажали щастя молодій сім’ї, яка «народилася» цього року — Василю та Христині Вінтунякам, а міцного здоров’я — новонародженим Галінці Ковальчук та Сашкові Вдовиченку, які у 2012 році приєдналися до киданівської родини.

Подякували і жителям села, які роблять рідний куточок гарнішим, затишнішим, прикрашаючи квітами свої подвір’я, клумби біля школи та дитячого садочку: Д. Х. Шокало, Л. І. Тарасюк, В. М. Довгопол, М. Д. Василенко, М. П. Горі, О. О. Рачківській та іншим.

Славну історію села згадав і його житель, який користується заслуженим авторитетом серед своїх односельців — Володимир Кіндратович Чайка, колишній бригадир тракторної бригади.

Звичайно, того дня згадали і тих, хто захищав батьківщину від фашистських загарбників. Вічна пам’ять і Івану Олександровичу Середі, який загинув в Афганістані, прикриваючи собою товариша. До пам’ятника воїну-інтернаціоналісту та Обеліску загиблим у Великій Вітчизняній війни поклали живі квіти.

Нагородили переможців конкурсу дитячого малюнку: за І місце — Віту Василенко, ІІ — Альону Гов’яду, ІІІ — Сашу Коршака.

Словом, намагалися нікого не забути, не обійти своєю увагою. Як зізналася пізніше ініціаторка свята, сільський голова О. Л. Висотенко, котра помітно хвилювалась, вітаючи земляків, сну напередодні святкування не бачила вже три дні. Але — даремно: свято — вдалось!

 

Апаратна нарада

03 липня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з головою Богуславської районної ради М.В. Висотенком, міським головою В.М. Дяченком, заступниками голови райдержадміністрації, керівниками відповідних служб: про виконання та наповнення бюджету; про стан розрахунків за газ; про перегляд укладених договорів оренди земельних ділянок поза межами населених пунктів району; про стан заборгованості по внесках до Пенсійного фонду в Богуславському районі; про роботу дозвільного центру, «Єдиного вікна»; про стан співпраці з громадськими організаціями в районі; щодо боржників підприємств району; стан роботи служби зайнятості та працевлаштування соціально незахищених; щодо контролю за цінами на основні продукти харчування та ліки в районі; про підсумки підготовки шкіл району до нового навчального року; про проблеми медичної галузі в районі, засідання наглядової ради по даному питанню, моніторинг цін на ліки; екологічний стан р. Рось, р. Богуславка та водних ресурсів в районі; про стан готовності до жнив 2012; щодо оздоровлення дітей в 2012 році; профілактична робота щодо попередження пожеж та санітарного стану в районі.

Голова адміністрації Б.А. Дубас дав доручення по даних питаннях та встановив терміни їх виконання.

 

Прийом громадян

27 червня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів прийом громадян. Під час якого жителі району порушували питання соціального захисту, поліпшення якості медичного обслуговування, працевлаштування, земельні питання.

Голова адміністрації Б.А.Дубас дав доручення, щодо вирішення нагальних питань.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси