Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

199-та річниця з дня народження Т.Г.Шевченка

09 березня 2013 року заступник голови Богуславської райдержадміністрації О.П. Салата, заступник голови районної ради Л.М. Кипиченко , секретар міської ради В.А. Литвин,  керівники політичних партій та громадських організацій, громадськість поклали квіти до пам’ятників Т.Г.Шевченка у м. Богуслав та с. Медвин.

В бібліотеках району проведено тематичні виставки присвячені 199-тій річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.

 

Президент: Оргкомітет вже працює над підготовкою святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка

Організаційний комітет з питань підготовки святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка вже працює і виконує всі необхідні завдання. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час підсумкової прес-конференції.
За його словами, обсяги роботи сьогодні, заплановані на святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, вже розписані, а виконавці вже працюють.

Детальніше...

 

Президент: Модернізація - це спільна справа всієї країни

Реалізація реформ в Україні буде активно продовжуватися. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання під час підсумкової прес-конференції. «Нам треба йти цим шляхом. Реформи не проводяться за рік, за два, за три - треба постійно рухатися вперед, шукати інновації. Прискорений розвиток економіки можливий тільки тоді, коли ми будемо прискорено розвивати країну, вкладати кошти», - наголосив Віктор Янукович.

Детальніше...

 

Віктор Янукович: Україна прагне виробити ефективні механізми співпраці з ЄС та Росією

Україна прагне виробити ефективні механізми співпраці як з Європейським Союзом, так і з Росією. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на підсумковій прес-конференції.

Глава держави підкреслив, що інтеграція України до ЄС пов’язана із проведенням реформ у нашій державі. «Є реформи, по яких нам треба значно прискоритися… Ці реформи спрямовані на підняття рівня життя людей, підняття рівня демократизації України, прав, свобод громадян. Ці реформи потрібні Україні і, безумовно, вони будуть гармонізувати наші відносини з Європою, сприятимуть гармонізації законодавства українського і європейського, технічних стандартів і так далі», - сказав Віктор Янукович.

Детальніше...

 

Віктор Янукович: Ціна на газ впливає на розвиток вітчизняної економіки

Завищена ціна на російський газ впливає на розвиток економіки України. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час підсумкової прес-конференції. Глава держави назвав ціну на російське блакитне паливо для України несправедливою та нагадав, що газова угода, підписана у 2009 році, щорічно приносить нашій державі близько 6 мільярдів збитків.

Детальніше...

 

Богуславське районне управління юстиції визнано кращим

Богуславське районне управління юстиції визнано кращим

26 лютого 2013 року в м. Києві відбулося підсумкове засідання Київської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Основним завданням ради є координація та підвищення правової свідомості населення.

Детальніше...

 

Громадське слухання

28 лютого 2013 року в залі засідань Богуславської центральної районної лікарні відбулось громадське слухання по питанню функціонування медицини в районі.

На громадському слуханні були присутні голова адміністрації Б.А. Дубас, заступник голови адміністрації О.П.Салата, головний лікар центральної районної лікарні В.П.Шинкаренко, члени громадської та політично-консультативних рад, представники районних засобів масової інформації.

Детальніше...

 

Виїзний прийом громадян у с. Медвин

Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі повідомляє, що начальником управління Попченком О.В. та заступником начальника управління Володько Ж.М. було проведено  виїзний прийом громадян у с. Медвин Богуславського району, 21.02.2013 року, по роз’ясненню порядку нарахування та перерахунку пенсій, роз’яснення змін у пенсійному законодавстві, на якому були присутні 35 громадян.

Детальніше...

 

Колегія

21 лютого 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас провів засідання колегії Богуславської райдержадміністрації. Учасники засідання розглянули питання про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку району за 2012 рік, про стан підготовки сільськогосподарських підприємств району до проведення комплексу весняно-польових робіт 2013 року, про дотримання санітарно-епідеміологічних вимог при здійсненні харчування дітей у навчально-виховних закладах району.

Голова адміністрації Б.А. Дубас дав доручення по даних питаннях та встановив терміни їх виконання.

Детальніше...

 

Установчі збори громадської ради при Богуславській райдержадміністрації

19 лютого 2013 року о 14 годині в залі засідань райдержадміністрації відбулися  установчі збори для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації. До нового складу громадської ради при райдержадміністрації були обрані рейтинговим голосуванням 23 громадські організації. (на розгляд було прийнято 23 пакетів документів інститутів громадського суспільства Богуславського районів).

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси