Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Заходи До Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності

23 серпня 2012 року о 10.00 год. біля приміщення райдержадміністрації відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України. У церемонії підняття прапора взяли участь В.Г. Короленко начальник відділу теплопостачання головного управління житлово-комунального господарства київської облдержадміністрації, Б.А. Дубас голова богуславської райдержадміністрації, М.В. Висотенко голова районної ради, Л.М. Кипиченко заступник голови районної ради, голова Богуславської районної організації Партії регіонів, кандидат в Народні депутати України по загальнодержавному списку Партії регіонів, члени громадської ради, керівники підприємств, установ, організацій району, громадськість, ЗМІ району.

Детальніше...

 

Засідання колегії

Чергове засідання колегії райдержадміністрації відбулося 16 серпня в залі засідань приміщення адміністрації. На нього були запрошені завідуючі відділами РДА, керівники підприємств, організацій та установ району, голови сільських рад, директори навчальних закладів. Вів його голова райдержадміністрації Б. А. Дубас.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

20 серпня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка, заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міський  голова В.М.Дяченко:

Детальніше...

 

Дні села

18-19 серпня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, голова районної ради М.В. Висотенко, заступник голови районної ради Л.М. Кипиченко взяли участь у святкуванні днів сіл с.Медвин (в с.Медвин побувала депутат Верховної Ради Уляна Мостіпан ) та с.Біївці де привітали та нагородили грамотами та цінними подарунками кращих жителів даних сіл.

Детальніше...

 

Тренінг

В рамках проекту «Інтеграція питань захисту довкілля в стратегії місцевого розвитку територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» представниками Програми розвитку ООН в України за фінансуванням Уряду Республіки Польща на території Богуславського району в Богуславському гуманітарному коледжі ім. І.С.Нечуя-Левицького 14-15 серпня 2012 року було проведено тренінг.

Детальніше...

 

День села

14 серпня 2012 року в с.Бране Поле святкували День села. На свято були запрошені голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, голова районної ради М.В. Висотенко, заступник голови районної ради Л.М. Кипиченко, які привітали та нагородили грамотами та цінними подарунками кращих жителів села. Продовжилось святкування концертною програмою за участі фольклорних ансамблів «Чорнобривець», «Оксамита», «Семериночка»,

Детальніше...

 

Привітали хліборобів зі святом урожаю

__024Хоч ще не весь урожай — у коморі, але ранні зернові зібрані і з огляду на нинішній спекотний рік урожай зібрали добрий.

Отож вирішили відсвяткувати. Запросили делегації хліборобів господарств до привітної зали кафе «Стефанія». Керівники району Б. А. Дубас, М. В. Висотенко і Л. М. Кипиченко подякували за напружену працю, відзначили, зокрема, що Київщина займає друге місце за результатами жнив в Україні, і богуславські хлібороби внесли вагому частку до рясного короваю.

Детальніше...

 

«Здорова живе Київщина!»

Під таким девізом минулого понеділка, ввечері, на території «казкового містечка» поблизу тренажерного майданчика районна організація Партії регіонів влаштувала змагання серед богуславців: з настільного тенісу, тренажерного та гирьового спорту, шахів та шашок. Захід був присвячений нашій команді — учасниці Олімпійських ігор у Лондоні, а також нагадав зайвий раз, що здоровий спосіб життя — запорука духовного і фізичного довголіття людини.

Детальніше...

 

Голова Богуславської РДА Богдан Дубас: «Можна тільки тоді чекати позитивного результату, коли ми всі разом будемо дбати про добробут наших людей»

4121Зважаючи на те, що останнім часом на адресу районної влади надходить дуже багато критики та нарікань щодо виконання нею повноважень, то хотілось би звернути вашу увагу, панове «опозиціонери»-активісти-діячі, на те, що за перше півріччя поточного року видатки районного бюджету склали  понад 61 мільйон гривень.

 

При цьому власні доходи бюджету з цієї суми складають близько 6,1 мільйон, тобто менше 10 відсотків.  Загальна сума усіх видів податків, сплачених до бюджетів всіх рівнів, склала 25,5 мільйон  гривень. Як бачимо, навіть коли б всі податкові платежі залишились у районі - вони і на половину не покрили потреб бюджетних установ та організацій.

Детальніше...

 

На Київщині всі політичні сили матимуть рівні можливості для ведення виборчої кампанії

Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк закликав всі органи державної влади  забезпечити учасникам парламентських виборів рівні можливості для ведення передвиборчої кампанії.

Як заявив губернатор Київщини: «Київська область має стати взірцем додержання норм чинного виборчого законодавства. Всі політичні сили та «мажоритарні» кандидати повинні мати рівні можливості для ведення передвиборчої агітації. Тому я закликаю всі гілки влади Київщини відповідально підійти до розв’язання будь-яких проблемних ситуацій, які можуть виникнути під час виборчих перегонів. Однозначним пріоритетом повинні стати повага до законних прав всіх учасників політичного процесу та сприяння у реалізації цих прав».

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси