Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

ЗВІТ по виконанню роботи за минулий тиждень з 19. 08. 2013р. по 23.08.2013р. управлінням соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ТА  ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

1. Контроль за станом погашення заборгованості по з/платі.

2. Підготовлено щотижневий моніторинг по виплаті заборгованості по з/платі.

3. Здійснено перевірку по заборгованості з/плати  Богуславський ХПП.

4. Передано  щотижневі звіти до департаменту соціального захисту населення та РДА.

5. Прийнято на реєстрацію 2 колективних договорів.

6. Надіслано відповіді на листи до РДА щодо заборгованості по з/платі по району.

7. Перевірка щодо дотримання ЗУ “Про охорону праці” Богуславське ХПП.

8. Здійснена рейдова перевірка по легалізації з/плати спільно з управління пенсійного фонду та Миронівською ДПІ підприємців району.

Детальніше...

 

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері земельних відносин щодо спрощення процедури відведення земельних ділянок

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері земельних відносин щодо спрощення процедури відведення земельних ділянок

Верховна Рада України постановляє:

Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. Частину першу статті 16 Водного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 24, ст. 189) доповнити пунктом 12-11 такого змісту:

"12-11) погодження документації із землеустрою у випадках та порядку, визначених Земельним кодексом України та Законом України "Про землеустрій" щодо відповідності зазначеної документації водному законодавству".

Детальніше...

 

Наше місто найкраще

Про красу краєвидів Богуславщини знають не тільки на Київщині, а й далеко за її межами. Місто Богуслав красиве, бо воно чисте, або, воно чисте - тому й красиве.

23 серпня - наше місто святкове. Тут відбудуться події з нагоди святкування Дня Незалежності України, 90 -річчя утворення Богуславського району, Дня Державного Прапора України. Колектив управління соціального захисту населення райдержадміністрації прийняв участь у заходах по підготовці міста до святкування, прибрав закріплену територію та упорядкував клумби біля неї.

Приємного всім святкування!

Детальніше...

 

Як святкуватимемо день незалежності і 90-річчя утворення району

23 серпня 2013 року
16.00 — виставка художніх робіт майстрів Богуславщини.
17.00 — урочиста частина святкування.
18.40 — виступи колективів художньої самодіяльності району.
20.00 — виступ гурту "Иванушки International".
21.30-23.00 — танцювальна програма за участю естрадних виконавців Богуславщини.
Святкування проходитиме на площі Ярослава Мудрого.
Оргкомітет.
 

Дорогі земляки!

У кожного з нас є маленька Батьківщина. Там, де ми народились, де зробили свої перші кроки, де промовили свої перші слова.

Такою для мене є Богуславщина, яку я щиро люблю і завжди пам’ятаю, куди б не закинуло життя.

Користуючись приємною нагодою, щиросердечно, від усієї душі вітаю Вас з нагоди 90-річчям утворення Богуславського району!

У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб назавжди полюбити цей край із неповторною культурною спадщиною та славетною історією, талановитими, щирими, добрими, мудрими й працьовитими людьми, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє.

Приємно відзначити, що Богуславщина останні роки, завдяки злагодженій роботі виконавчої і представницької гілок влади продовжує свої славні традиції, успішно реалізуючи перспективні плани та завдання на користь розквіту рідного краю.

Детальніше...

 

Голова районної державної адміністрації Богдан Дубас: «Наш благословенний край славить Бога і людей!»

Переконаний: хто бодай один раз гостював серед розкішної природи Богуславщини, її привітних людей, завжди хотітиме повернутися сюди ще раз, і ще раз. Чарівність і краса нашого краю відобразилися в численних легендах і переказах.

Усі ми, богуславці, — одна родина, усі прагнемо, щоб район міцнів, процвітав, примножував традиції, успіхи, щоб у його літопис вписувалися все нові, і нові славні сторінки.

Давайте згадаємо основні віхи становлення нашого району. Його центр — м. Богуслав у 1032 році заснував київський князь Ярослав Мудрий. В 1620 році місто дістало почесне Магдебурське право, що присвоювалося далеко не кожному. Для порівняння: чимало районних центрів нашої області статус міста отримали зовсім недавно.

Район займає площу в 777 квадратні кілометри, на яких розташований 41 населений пункт, і де мешкає 35,6 тисяч осіб.

Славиться район своїми живописними місцями, лісами, які розташовані на площі 17361 гектар (недарма ж на гербі району — дубове листя), виробами легкої, харчової промисловості. Нашу продукцію знають і за кордоном — вироби держлісгоспу, сільгосптехніки експортуються до ряду країн зарубіжжя.

У народногосподарському комплексі нашого району зайнято близька 10 тисяч чоловік. Промислової продукції за 7 місяців поточного року випущено на 53,5 мільйонів гривень.

Детальніше...

 

Заклади освіти Богуславщини готові прийняти своїх вихованців!

Колективи загальноосвітніх навчальних закладів за підтримки райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти, спонсорів та активній участі батьків провели ремонти приміщень і споруд, працювали над зміцненням навчально-матеріальної бази освітніх закладів, підготували прилеглі території.

За результатами об’їзду шкіл можна зробити наступні висновки. Серед навчальних закладів І-ІІІ ступенів найкраще підготовлені до нового навчального року Богуславська СШ №1, Богуславська ЗОШ №2, Вільхівецький НВК, Ісайківський НВК, а серед закладів І-ІІ ступенів слід відзначити якісну підготовку Мисайлівського НВК, Бранепільського НВК, Біївецького НВК, Шупиківського НВК. Масштабні ремонтні роботи із залученням значних коштів (бюджетних та позабюджетних) проведені влітку у Богуславській СШ №1, Богуславській ЗОШ №2, Богуславській ЗОШ №3, Медвинській ЗОШ, Мисайлівському НВК, Хохітвянському НВК, Біївецькому НВК, Тептіївській ЗОШ, Вільхівецькому НВК.

Детальніше...

 

День села Побережка

18.08.2013 року територіальна громада Побережківської сільської ради святкувал День народження села. На свято прибули шановні гості району голова  Богуславської РДА Дубас Б.А., заступник голови РДА, депутат районної ради Гринчук В.В., заступник голови районної ради Кипиченко Л.М.., заступнки директора департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації Кушніренко Т.М., жителі сіл територіальної громади.

Детальніше...

 

24 серпня 2013 року – День Незалежності України

Акт проголошення незалежності України - документ, прийнятий позачерговою сесією Верховної Ради УРСР 24 серпня 1991 року, яким проголошено незалежність України. Тим самим наша держава офіційно отримала назву – Україна.

У тексті Акту проголошення незалежності України йшлося: "Виходячи із смертельної небезпеки, яка нависла була над Україною в зв'язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традиції державотворення на Україні, виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статутом ООН та іншими міжнародно-правовими документами, здійснюючи Декларацію про державний суверенітет України, Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки урочисто проголошує незалежність України та створення самостійної української держави - УКРАЇНИ".

Детальніше...

 

23 серпня 2013 року - День Державного Прапора України

Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. Державний Прапор України – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору.

Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси