Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Апаратна нарада

10 грудня 2012 року голова адміністрації Б.А.Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка: про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про сплату податку з доходів фізичних та юридичних осіб; про організацію та проведення виборів в с.Бране Поле (сільського голови),

Детальніше...

 

День місцевого самоврядування

07 грудня 2012 року в залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулися заходи до Дня місцевого самоврядування. Голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас привітав голову районної ради М.В. Висотенка, голову міської ради В.М. Дяченка, депутатів міськсільвиконкомів, сільських голів зі святом  Дня місцевого самоврядування та нагородив кращих працівників.

Голова райдержадміністрації звертаючись до присутніх відмітив, що державна політика спрямована на розвиток місцевого самоврядування, як головну передумову формування дієздатних територіальних громад, районного економічного зростання та підвищення рівня добробуту.

 

До Дня спільних дій в інтересах дітей

Щороку в листопаді в Україні відзначається День спільних дій в інтересах дітей, який приурочений до дати прийняття ООН Міжнародної Конвенції «Про права дитини», що підкреслює першочергову увагу з боку держави щодо вирішення проблем, пов’язаних із розвитком та вихованням дітей, їх навчанням, медичним забезпеченням, реалізацією права дітей на працю і відпочинок, участі в громадських організаціях, захисті інших прав та законних інтересів дітей в Україні.

Детальніше...

 

До професійного свята

5 грудня — День працівників статистики

В останні роки відбувається кардинальне реформування вітчизняної статистики: здійснюється активний перехід на міжнародні стандарти обліку та статистики, комп’ютеризацію, використання нових інформаційних технологій.

У цей святковий день дякуємо всім керівникам, економістам, бухгалтерам, які готують і вчасно подають до відділу статистики передбачені планом державні статистичні спостереження. Без ваших даних узагальнена статистична інформація була б не повною.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

04 грудня 2012 року голова адміністрації Б.А.Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка: Про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про сплату податку з доходів фізичних та юридичних осіб; про організацію та проведення виборів в с.Бране Поле (сільського голови),

Детальніше...

 

До Міжнародного Дня інвалідів

У Богуславському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) знаходиться на обслуговуванні 64 інваліди. Деякі з них проживають у стаціонарному відділенні. Згідно наказу від 28.11.2012 №329 Головного управління праці та соціального захисту населення Київської ОДА про затвердження Плану заходів з відзначення Міжнародного дня інвалідів в Богуславському територіальному центрі були проведені такі заходи:

Детальніше...

 

Благоустрій території району

28-29 листопада 2012 року на території Богуславського району проведено суботник. Залучено всіх суб’єктів господарської діяльності різних форм власності, бюджетну сферу, учнівську та студентську молодь.

Рішенням сесії Богуславської районної ради від 20.11.2012 №189-17-VІ затверджено Програму поводження з твердими побутовими відходами в Богуславському районі на 2012-2016 роки.

 

Сесія районної ради

На сімнадцятій сесії Богуславської районної ради шостого скликання, що відбулася 20 листопада в залі засідань райдержадміністрації. Найперше, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців.

Також на сесії були затверджені зміни до бюджету. Так, дохідну частину загального фонду було збільшено на суму 3821217 грн.: податок на доходи фізичних осіб — на 805500 грн., субвенція з держбюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям — на 2941900 грн., субвенція з держбюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів Верховної Ради — 41500 грн.

Детальніше...

 

Ми пам'ятаємо…

23.11.2012 до Дня пам’яті жертв голодомору в Богуславі біля Хреста пам’яті жертвам голодомору відбувся мітинг-реквієм, присвячений сумним подіям 1932–1933 років.

На початку мітингу панахиду за загиблими справив протоієрей Свято-Троїцької церкви отець Михаїл. Сюди, до пам'ятного знака, прийшли керівники району й міста, студенти навчальних закладів і свідома громадськість Богуслава.

Хвилиною мовчання вони вшанували пам’ять про загиблих від голоду та поклали квіти до Хреста пам’яті жертвам голодомору. До його підніжжя поклали пшеничні колоски і запалили свічки.

Шануймо світлу пам'ять невинно загиблих мільйонів українців. Помолимося за них. Сьогодні, із настанням темряви, засвітіть і поставте свою свічку пам’яті на підвіконня.

Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

Детальніше...

 

Богуславські інтелектуали були першими

Минулого місяця у м. Бориспіль проходив обласний відкритий інтелектуальний турнір зі гри «Що? Де? Коли?» на Кубок «Молодих регіонів». Організатором цього заходу виступила Київська обласна молодіжна громадська організація «Молоді регіони». Поїздка на змагання відбулася за сприяння голови районної організації Партії регіонів Л. М. Кипиченка.

Наше місто представляли дві команди, до складу яких увійшли вихованці гуртка «Розвиваючі та інтелектуальні ігри» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості, керівником якого вже багато років є О. О. Сухоярська.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси