Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Робота виїзної групи «Мобільного соціального офісу»

socofice112.03.2013 року на території Ісайківської сільської ради пройшло засідання виїзної групи «Мобільного соціального офісу» створеного при управлінні праці та соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації , в роботі якого взяли участь спеціалісти управління праці, управління пенсійного фонду, центру зайнятості,  управління юстиціїї.

Детальніше...

 

Обласний семінар- практикум

12 березня 2013 року в Богуславській спеціалізованій школі №1 відбувся обласний семінар-практикум на тему Формування духовності молодших школярів шляхом реалізації навчальної програми «Основи християнської етики». Учасників семінару привітали архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин, протоієрей, начальник духовної освіти Білоцерківської єпархії І.Г.Ковровський, перший заступник голови адміністрації А.Л.Резніченко, голова Богуславської районної ради М.В.Висотенко, заступник голови районної ради Л.М.Кипиченко, міський голова В.М.Дяченко, завідувач сектору внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами ЗМІ райдержадміністрації Г.Ф.Велика, директор школи К.А.Івченко. Учасники семінару священики та учителі,  які викладають основи християнської етики в школах області, ЗМІ району.

Детальніше...

 

Привітали жінок-фронтовиків

7 березня вдову Героя Радянського Союзу Надію Олексіївну Зозулю, ветеранів Віру Федорівну Тарасюк та Ксенію Василівну Іщук із жіночим святом привітали голова райдержадміністрації Б.А. Дубас, який разом із М.О. павленком вручили жінкам продуктові набори та квіти.
 

Святковий концерт до дня 8 Березня від благодійного фонду «Родина»

07 березня 2013 року в Богуславському районному Будинку культури  відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного Дня 8 Березня.

Помічник Депутата Верховної Ради України, голови Благодійного фонду «Родина»  Олександра Онищенка І. Никоненко, голова Богуславської райдержадміністрації Б. Дубас, міський голова В. Дяченко, заступник голови Богуславської районної ради Л. Кипиченко, привітали жінок району та вручили квітки та святкові подарунки.

Детальніше...

 

199-та річниця з дня народження Т.Г.Шевченка

09 березня 2013 року заступник голови Богуславської райдержадміністрації О.П. Салата, заступник голови районної ради Л.М. Кипиченко , секретар міської ради В.А. Литвин,  керівники політичних партій та громадських організацій, громадськість поклали квіти до пам’ятників Т.Г.Шевченка у м. Богуслав та с. Медвин.

В бібліотеках району проведено тематичні виставки присвячені 199-тій річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.

 

Президент: Оргкомітет вже працює над підготовкою святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка

Організаційний комітет з питань підготовки святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка вже працює і виконує всі необхідні завдання. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час підсумкової прес-конференції.
За його словами, обсяги роботи сьогодні, заплановані на святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, вже розписані, а виконавці вже працюють.

Детальніше...

 

Президент: Модернізація - це спільна справа всієї країни

Реалізація реформ в Україні буде активно продовжуватися. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання під час підсумкової прес-конференції. «Нам треба йти цим шляхом. Реформи не проводяться за рік, за два, за три - треба постійно рухатися вперед, шукати інновації. Прискорений розвиток економіки можливий тільки тоді, коли ми будемо прискорено розвивати країну, вкладати кошти», - наголосив Віктор Янукович.

Детальніше...

 

Віктор Янукович: Україна прагне виробити ефективні механізми співпраці з ЄС та Росією

Україна прагне виробити ефективні механізми співпраці як з Європейським Союзом, так і з Росією. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на підсумковій прес-конференції.

Глава держави підкреслив, що інтеграція України до ЄС пов’язана із проведенням реформ у нашій державі. «Є реформи, по яких нам треба значно прискоритися… Ці реформи спрямовані на підняття рівня життя людей, підняття рівня демократизації України, прав, свобод громадян. Ці реформи потрібні Україні і, безумовно, вони будуть гармонізувати наші відносини з Європою, сприятимуть гармонізації законодавства українського і європейського, технічних стандартів і так далі», - сказав Віктор Янукович.

Детальніше...

 

Віктор Янукович: Ціна на газ впливає на розвиток вітчизняної економіки

Завищена ціна на російський газ впливає на розвиток економіки України. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час підсумкової прес-конференції. Глава держави назвав ціну на російське блакитне паливо для України несправедливою та нагадав, що газова угода, підписана у 2009 році, щорічно приносить нашій державі близько 6 мільярдів збитків.

Детальніше...

 

Богуславське районне управління юстиції визнано кращим

Богуславське районне управління юстиції визнано кращим

26 лютого 2013 року в м. Києві відбулося підсумкове засідання Київської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Основним завданням ради є координація та підвищення правової свідомості населення.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси