Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Прибирали і самі, і допомогли волонтери

У рамках проведення двомісячника благоустрою та з нагоди проведення Дня довкілля в районі відбувся суботник. Прибирали узбіччя доріг, що ведуть в район, в селах, наводили лад на цвинтарях, біля садиб, у місті прибирали місця загального користування, береги Росі та тротуари. Причому, на допомогу богуславцям прибули 17 осіб волонтерів із обласного управління ЖКГ на чолі із Г. М. Коваль. Вони прибирали біля кафе «Казка», під містом, на острові, поблизу пам’ятника М. Богуславки. А пізніше поїхали на славнозвісні дибинецькі кручі, аби не просто помилуватися чудовим краєвидом, але і навести лад.

Детальніше...

 

Анатолій Присяжнюк вручив ордери на квартири постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи

На передодні відзначення 27-ї річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк вручив ордери на квартири громадянам, які постраждали внаслідок цієї катастрофи.

Детальніше...

 

Роз’яснення з приводу припинення газопостачання підприємствам теплокомуненерго

Для підприємств, що здійснюють виробництво теплової енергії, прямим постачальником природного газу є НАК «Нафтогаз України» (згідно Постанови Кабінету Міністрів № 705 від 25.07.12 «Про визначення гарантованих постачальників природного газу»).  Тому зобов’язання ПАТ «Київоблгаз» перед теплогенеруючими підприємствами Київської області  обмежуються виключно транспортуванням природного газу в обсязі підтверджених НАК «Нафтогазом України» лімітів.

“Відключення підприємств ТКЕ – це не самодіяльність «Київоблгазу», ми виконуємо розпорядження НАК «Нафтогазу», - прокоментував ситуацію Дмитро Дронов, начальник Департаменту обліку газу ПАТ «Київоблгаз».

Текст Постанови додається.

З повагою, прес-служба ПАТ «Київоблгаз»

Детальніше...

 

Проблема, яка потребує розв’язання

На засіданні Ради регіонів, яке відбулося 21 березня 2013 року, прийнято проект Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Ця необхідність виникла тому, що розвиток місцевого самоврядування фактично зупинився на рівні територіальних громад міст обласного значення, оскільки переважна більшість територіальних громад через їх надмірну подрібненість та надзвичайно слабку матеріально фінансову базу виявилась неспроможною до виконання усіх повноважень місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

Розширена нарада

12 квітня 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з головами міськсільвиконкомів, керівниками підприємств, с/г виробниками по питанню проведення суботнику та постійному підтриманню закріплених за ними територій в належному санітарному стані.

Голова адміністрації Б.А. Дубас дав доручення по даних питаннях та встановив терміни їх виконання.

 

Нарада

12 квітня 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас провів нараду з керівниками відповідних служб по питаннях роботи підприємств будівельної галузі та про хід проведення двомісячника благоустрою в районі.

Голова адміністрації Б.А. Дубас дав доручення по даних питаннях та встановив терміни їх виконання.

 

У 2013 році зарплати бюджетників продовжуватимуть зростати - Президент

27395У 2013 році заробітні плати працівників бюджетної сфери, а також пенсії інвалідів усіх категорій зростатимуть. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час спілкування з представниками засобів масової інформації в Миколаєві.
Глава держави нагадав, що у 2012 році було ухвалене рішення щодо підвищення рівня заробітних плат працівникам бюджетної сфери, зокрема вчителям і лікарям. «До цієї ж категорії відносяться інваліди всіх рівнів», - додав він.
У 2013 році ця програма продовжує свою роботу, підкреслив Віктор Янукович. «2013 рік - не виключення. Ми не скасовували цей напрямок, і в першому кварталі вже прийнято рішення і виділені всі необхідні ресурси», - зазначив Президент

Детальніше...

 

Новий порядок оподаткування доходів від продажу власної сільгосппродукції.

З 1 січня 2013 року набрали чинності зміни до Податкового кодексу, внесені Законом України від 02.10.2012р. № 5412-VI “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо врегулювання окремих питань оподаткування”, якими визначено доходи, які не включаються до загального місячного (річного) доходу платника податку, зокрема доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції.

Детальніше...

 

Найбільше патентів на Богуславщині придбали представники торговельної галузі

Станом на 1 квітня 2013 року торгові патенти на здійснення діяльності, що підлягає патентуванню, у Богуславському районі придбали 80 представників бізнесу. Більшість з них ( 52, або 65 відсотків) – фізичні особи-підприємці.

Детальніше...

 

Нарада

Роботу консультаційних пунктів з декларування доходів громадян, отриманих у 2012 році на території сільських громад Богуславського району обговорювали податківці та відповідальні працівники сільських рад Богуславського району під час наради, що відбулася 5 квітня 2013 року в Богуславському відділенні Миронівської МДПІ. Шляхи наповнення місцевих бюджетів, декларування доходів громадян, які надають систематичні сільськогосподарські послуги власною або орендованою технікою, оподаткування доходів, отриманих від оренди рухомого та нерухомого майна повинні бути

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси