Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

День села

14 серпня 2012 року в с.Бране Поле святкували День села. На свято були запрошені голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, голова районної ради М.В. Висотенко, заступник голови районної ради Л.М. Кипиченко, які привітали та нагородили грамотами та цінними подарунками кращих жителів села. Продовжилось святкування концертною програмою за участі фольклорних ансамблів «Чорнобривець», «Оксамита», «Семериночка»,

Детальніше...

 

Привітали хліборобів зі святом урожаю

__024Хоч ще не весь урожай — у коморі, але ранні зернові зібрані і з огляду на нинішній спекотний рік урожай зібрали добрий.

Отож вирішили відсвяткувати. Запросили делегації хліборобів господарств до привітної зали кафе «Стефанія». Керівники району Б. А. Дубас, М. В. Висотенко і Л. М. Кипиченко подякували за напружену працю, відзначили, зокрема, що Київщина займає друге місце за результатами жнив в Україні, і богуславські хлібороби внесли вагому частку до рясного короваю.

Детальніше...

 

«Здорова живе Київщина!»

Під таким девізом минулого понеділка, ввечері, на території «казкового містечка» поблизу тренажерного майданчика районна організація Партії регіонів влаштувала змагання серед богуславців: з настільного тенісу, тренажерного та гирьового спорту, шахів та шашок. Захід був присвячений нашій команді — учасниці Олімпійських ігор у Лондоні, а також нагадав зайвий раз, що здоровий спосіб життя — запорука духовного і фізичного довголіття людини.

Детальніше...

 

Голова Богуславської РДА Богдан Дубас: «Можна тільки тоді чекати позитивного результату, коли ми всі разом будемо дбати про добробут наших людей»

4121Зважаючи на те, що останнім часом на адресу районної влади надходить дуже багато критики та нарікань щодо виконання нею повноважень, то хотілось би звернути вашу увагу, панове «опозиціонери»-активісти-діячі, на те, що за перше півріччя поточного року видатки районного бюджету склали  понад 61 мільйон гривень.

 

При цьому власні доходи бюджету з цієї суми складають близько 6,1 мільйон, тобто менше 10 відсотків.  Загальна сума усіх видів податків, сплачених до бюджетів всіх рівнів, склала 25,5 мільйон  гривень. Як бачимо, навіть коли б всі податкові платежі залишились у районі - вони і на половину не покрили потреб бюджетних установ та організацій.

Детальніше...

 

На Київщині всі політичні сили матимуть рівні можливості для ведення виборчої кампанії

Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк закликав всі органи державної влади  забезпечити учасникам парламентських виборів рівні можливості для ведення передвиборчої кампанії.

Як заявив губернатор Київщини: «Київська область має стати взірцем додержання норм чинного виборчого законодавства. Всі політичні сили та «мажоритарні» кандидати повинні мати рівні можливості для ведення передвиборчої агітації. Тому я закликаю всі гілки влади Київщини відповідально підійти до розв’язання будь-яких проблемних ситуацій, які можуть виникнути під час виборчих перегонів. Однозначним пріоритетом повинні стати повага до законних прав всіх учасників політичного процесу та сприяння у реалізації цих прав».

Детальніше...

 

Громадські слухання

03.08.2012 року в приміщенні сільського клубу с.Туники відбулися громадські слухання проекту детального плану території розміщення сонячної електростанції на території Шупиківської сільської ради Богуславського району Київської області.

Детальніше...

 

Виїзне засідання Головного управління капітального будівництва Київської облдержадміністрації

01.08.2012 року об 11-00 годині в залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулося виїзне засідання Головного управління капітального будівництва Київської облдержадміністрації по питанню здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. В засіданні під головуванням голови Богуславської райдержадміністрації Дубаса Богдана Антоновича прийняли участь координатор від Головного управління капітального будівництва Деркач Юрій Васильович та заступник директора  Іпотечного центру Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Лисенко Віталій Іванович.

Детальніше...

 

Автобус для школярів

20 липня 2012 року у м. Вишгороді на відкритих зборах  Київської обласної організації Партії регіонів, на яких зібралося понад 10 тисяч представників місцевих організації Київщини, Богуславській організації Партії регіонів в числі десяти кращих партійних організацій Київщини був вручений новенький шкільний автобус, ключі від якого вручив виконуючому обов’язки начальника відділу освіти Богуславської райдержадміністрації Музиченку С.М. голова Київської облдержадміністрації, перший заступник голови Київської обласної організації Партії регіонів Анатолій Йосипович Присяжнюк.

Детальніше...

 

Відвідали Богуславський край

 02627 липня 2012 року Богуславщину відвідав директор американського консалтінгу Річард Шепард з метою вивчення розвитку сільського зеленого туризму в районі.

Після зустрічі з головою Богуславської районної державної адміністрації Б.А. Дубасом він відвідав садиби «Екдкм» м.Богуслав, «Хохітва» с.Хохітва, «Калиновий кущ» с.Дмитренки, «Гостинний дім» с.Синиця, «Коряківка» с.Коряківка.

Детальніше...

 

Відкритті збори провела Київська обласна організація Партії регіонів

IMG_6997У місті Вишгороді відбулися відкриті збори Київської обласної організації Партії регіонів. Зібралося понад 10 тисяч представників місцевих організації Київщини, щоб вирішити нагальні питання партійного життя: вручити партбілети новоприйнятим партійцям, висунути своїх кандидатів до Верховної Ради України на виборах-2012, а також завершити обговорення обласної виборчої програми Партії регіонів, яке відбувається вже протягом місяця.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси