Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Митці звітували при аншлагу

Минулого вівторка в районному будинку культури був аншлаг — Богуславська школа мистецтв давала звітний концерт. Взагалі, великий успіх і заповнений зал давно вже стали звичним явищем, коли на богуславській сцені виступають учні та викладачі цього плодовитого на таланти закладу.

Детальніше...

 

Про деякі питання виплати у 2013 році разової грошової допомоги

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 року №149   «Про деякі питання виплати у 2013 році разової грошової допомоги», передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань"» буде проведено виплати у розмірах:

Детальніше...

 

Прийом громадян

Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі повідомляє, що начальником управління Попченком О.В. та заступником начальника управління Володько Ж.М. було проведено  виїзний прийом громадян у с. Саварка Богуславського району, 19.03.2013 року, по роз’ясненню порядку нарахування та перерахунку пенсій, роз’яснення змін у пенсійному законодавстві з 01.01.2013 року, на якому були присутні 21  громадянин.

Детальніше...

 

Звітний концерт педагогів та учнів Богуславської школи мистецтв

 07921.03.2013 року в Богуславському районному будинку культури відбувся звітний концерт педагогів та учнів Богуславської школи мистецтв.

 

Перед початком концерту – виставка художніх робіт.

 

Всіх присутніх привітали  та подякували за творчу роботу голова  Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас, заступник голови РДА О.П.Салата, заступник голови районної ради Л.М.Кипиченко, секретар міської ради В.Литвин.

 

 

 

 

Детальніше...

 

ДПС України запроваджує новий сервіс для платників податків- подання звітності про використання РРО в електронному вигляді (через Інтернет).

У зв’язку з внесенням змін до ст.3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі-Закон) з 1 січня 2013 року суб’єкти господарювання, які застосовують реєстратори розрахункових операцій (РРО) повинні подавати звітність про використання РРО до органів державної податкової служби в електронному вигляді.

Детальніше...

 

Застосовуємо показники «Державного бюджету України на 2013 рік”

З 1 січня 2013 року набрав чинності Закон України від 6 грудня 2012 р. №5515-V1 “Про Державний бюджет України на 2013 рік”, яким встановлено :

Детальніше...

 

Час подавати річну декларацію про майновий стан та доходи!

З 1 січня 2013 року розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом 2012 року. Декларування доходів пов’язано із виконанням платниками податку вимог Податкового кодексу України, згідно з яким окремі категорії громадян зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію для отримання податкової знижки.

Детальніше...

 

Семінар-тренінг з публічних комунікацій в сфері екологічної тематики

19 березня 2013 року в м.Богуслав в педагогічному коледжі імені І.Нечуя-Левицького відбувся семінар-тренінг з публічних комунікацій в сфері екологічної тематики. Програма семінару-тренінгу «Інтеграція питань захисту довкілля в стратегії місцевого розвитку територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Детальніше...

 

Довкілля Богуславського району очима громади

Під такою назвою в рамках проекту «Інтеграція питань захисту довкілля в стратегії місцевого розвитку територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (програма розвитку ООН) на базі гуманітарного коледжу проходив днями семінар-тренінг за участю керівництва міської ради, водного господарства, екологічної служби, начальників та спеціалістів різних відділів РДА, зустріч з якими провели модератори та експерти проекту з Києва — журналісти та економісти.

Детальніше...

 

Річний план закупівель на 2013 рік Богуславської ЦРЛ

Річний план закупівель на 2013 рік Богуславської ЦРЛ

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси