Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян у с. Медвин

Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі повідомляє, що начальником управління Попченком О.В. та заступником начальника управління Володько Ж.М. було проведено  виїзний прийом громадян у с. Медвин Богуславського району, 21.02.2013 року, по роз’ясненню порядку нарахування та перерахунку пенсій, роз’яснення змін у пенсійному законодавстві, на якому були присутні 35 громадян.

Детальніше...

 

Колегія

21 лютого 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас провів засідання колегії Богуславської райдержадміністрації. Учасники засідання розглянули питання про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку району за 2012 рік, про стан підготовки сільськогосподарських підприємств району до проведення комплексу весняно-польових робіт 2013 року, про дотримання санітарно-епідеміологічних вимог при здійсненні харчування дітей у навчально-виховних закладах району.

Голова адміністрації Б.А. Дубас дав доручення по даних питаннях та встановив терміни їх виконання.

Детальніше...

 

Установчі збори громадської ради при Богуславській райдержадміністрації

19 лютого 2013 року о 14 годині в залі засідань райдержадміністрації відбулися  установчі збори для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації. До нового складу громадської ради при райдержадміністрації були обрані рейтинговим голосуванням 23 громадські організації. (на розгляд було прийнято 23 пакетів документів інститутів громадського суспільства Богуславського районів).

Детальніше...

 

Апаратна нарада

18 лютого 2013 року голова адміністрації Б.А.Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка: про участь у засіданні колегії Київської облдержадміністрації; про відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території  інших держав і 24-річниці виведення військ з Республіки Афганістан;

Детальніше...

 

24 річниця виводу військ колишнього CРCР з республіки Афганістан та 10-ї річниці Богуславської районної організації ветеранів Афганістану

15 лютого 2013 року біля стелли воїнам-інтернаціоналістам  (м. Богуслав) поклали квіти та привітали присутніх голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, перший заступник голови адміністрації А.Л. Резніченко, голова районної ради М.В. Висотенко, заступник голови районної ради Л.М. Кипиченко, міський голова В.М. Дяченко, перший заступник міського голови Ю.М. Лелека, голова Богуславської районної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) В.С.Циганенко, керівники підприємств, установ, організацій району, учні, студенти навчальних закладів, громадськість району, районні ЗМІ, після чого благочинний Богуславського району УПЦ о. Михаіл провів поминальну панахиду.

Урочисті заходи з нагоди 24 - річниці виводу військ колишнього CРCР з республіки Афганістан та 10-ї річниці Богуславської районної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) відбулися у районному Будинку культури.

Детальніше...

 

Семінар-навчання

13 лютого 2013 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар-навчання з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. В семінарі взяли участь керівник апарату райдержадміністрації О.В. Новосвітний, начальник районного управління юстиції І.Г. Кашко, керівники відповідних служб.

Детальніше...

 

Робоча зустріч

06 лютого 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас провів робочу зустріч з головою та членам ради Богуславської районної громадської організації інвалідів Чорнобиля.

Учасники зустрічі обговорили питання відзначення та нагородження Чорнобильців; оздоровлення; забезпечення ліками, виплата пенсій.

За підсумками зустрічі голова адміністрації Б.А. Дубас дав відповідні доручення та встановив терміни їх виконання керівникам відповідних служб, які були присутні на даній зустрічі.

 

Річниця визволення Богуславського району від німецько-фашистських загарбників привела до нашого шкільного порогу ветеранів Великої Вітчизняної війни та Афганістану

4 лютого голова Богуславської РДА Дубас Б.А., заступник Голови РДА Салата О.П., сільський голова с.Саварки Артеменко Г.В., Голова обласної організації ветеранів України Томашов М.С., Голова комітету обласної спілки воїнів Афганістану Коваль І.І., учасник ВВв Прудиус І.А., ветеран ВВв Клочко Н.В., завідувач сектору внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ Богуславської РДА Велика Г.Ф., гості, вчителі, учні Саварського НВК та їхні батьки вшанували квітами пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні та відвідали музей історії с.Саварки,

Детальніше...

 

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Реєстраційна служба Богуславського РУЮ інформує про наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 28.12.2012 року № 658 «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок проведення технічної інвенатизації об»єктів нерухомого майна», зареєстрований в Міністерстві юстиції 28.12.2012 року за № 2212/22524.

ЩОДО ВИДАЧІ ДУБЛІКАТІВ ВТРАЧЕНИХ АБО ЗІПСОВАНИХ ДОКУМЕНТІВ

Детальніше...

 

Хроніка визволення Богуславського району та військові частини, які визво-ляли район

Здійснюючи задум Верховного командування про оточення німецько-фашистських загарбників в районі Корсунь-Шевченківського 26 січня 1944 р. після артпідготовки в атаку піднялися піхотинці 27 армії генерал-лейтенанта Сергія Георгієвича Трофименка та генерал-лейтенанта  Пилипа Феодосійовича Жмаченка.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси