Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Прийом громадян

22 травня 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів особистий прийом громадян, під час якого жителі району  порушували питання соціального захисту, працевлаштування, земельні питання.

Голова адміністрації Б.А.Дубас  дав доручення, керівникам відповідних служб у терміновому порядку розглянути та вирішити звернення громадян.

 

Вклонилися кобзареві

22 травня 2013 року голова райдержадміністрації Б.А.Дубас, заступник голови районної ради Л.М.Кипиченко,  міський голова В.М.Дяченко,  керівники політичних партій та громадських організацій, громадськість поклали квіти до пам’ятників Т.Г.Шевченка у м. Богуслав та с.Медвин з нагоди 152-ої річниці з дня перепоховання великого українського поета та патріота Т.Г. Шевченка.

Детальніше...

 

Прямий телефонний зв'язок

23.05.3013 відбудеться прямий телефонний зв'язок з начальником Головного управління Держземагенства у Київській області з 10.00 до 12.00 годин.

Контактний телефон 286-84-11.

 

Анатолій Присяжнюк: «Відродження культурної інфраструктури села – стратегічне завдання держави»

IMG_9554Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк проінспектував будинок культури у селі Нижня Дубечня, що на Вишгородщині. Минулого тижня оновлений будинок культури відкрився після капітального ремонту.

- Сьогодні Президент Віктор Янукович окреслив стратегічні завдання, зокрема відродження культурної інфраструктури села. Розвиток сільських територій потребує великої уваги,  бо тут проживає третина населення нашої держави. Тож створення сучасних умов життя на селі в соціальному, культурному і духовному розумінні – одне з найважливіших наших завдань, - зазначив Анатолій Присяжнюк.

Детальніше...

 

На Київщині відкрито оновлену амбулаторію загальної практики - сімейної медицини

У селі Катюжанка Вишгородського району, що на Київщині, відкрили амбулаторію загальної практики - сімейної медицини. В урочистостях взяли участь голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк та голова Вишгородської райдержадміністрації Олександр Приходько.

- Соціальні ініціативи Президента - це фактично орієнтир для подальшого руху, як в медичній галузі так і в інших напрямах реформ у регіоні, - наголосив Анатолій Присяжнюк. - Жителі усіх сіл та районів Київщини повинні отримувати якісну медичну допомогу. Тому без погодження з громадою в регіоні жоден медичний заклад не буде закритий, а навпаки відкриватимуться оновлені та з сучасною медичною апаратурою.

Детальніше...

 

Впорядкували кладовища

Усі, хто відвідав могили своїх рідних у Закутенцях і Довгій Греблі, були приємно вражені впорядкованістю кладовищ: ці святі місця — обгороджені. У цій справі допоміг жителям наших невеличких сіл народний депутат О. Р. Онищенко, виділивши усі необхідні кошти для встановлення ошатної огорожі. Велике спасибі йому за це!

Детальніше...

 

Районний конкурс учнівської та студентської творчості

15 травня 2013 року в приміщенні районного Центру дитячої та юнацької творчості м.Богуслав відбулося нагородження переможців районного конкурсу учнівської та студентської творчості "Я - Київщини гордість та надія", що проходить під патронатом Анатолія Йосиповича Присяжнюка.

Районний етап конкурсу проходив за підтримки Богуславської районної адміністрації, Богуславської районної ради та відділу освіти.
На свято були запрошені заступник голови Богуславської адміністрації Салата О.П. та заступник голови районної ради А.Л.Кипиченко.

Детальніше...

 

Президент: Україна модернізує власний енергетичний комплекс

Нинішня ситуація в енергетичній сфері та висока ціна на російський газ підштовхнули Україну до модернізації енергетичного і промислового комплексу. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час наради з адміністративно-господарським активом Запорізької області.
«Якщо подивитися на ситуацію в енергетиці, вона нас підштовхнула до того, щоб ми розпочали потужну модернізацію енергетичного і промислового комплексу», - сказав Глава держави.

Детальніше...

 

Віктор Янукович: Медична реформа передбачає створення мотивацій для медичних працівників

Медична реформа передбачає створення мотивацій для медичних працівників, наголошує Президент України Віктор Янукович.
«Медична реформа передбачає створення мотивацій для медичних робітників, підняття рівня кваліфікації. В обов’язковому порядку ця програма буде виконуватися», - сказав Глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ у Запоріжжі.

Детальніше...

 

Будівництво доріг в Україні має відбуватися за європейськими стандартами - Віктор Янукович

Будівництво доріг в Україні має відбуватися за європейськими стандартами. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час наради з адміністративно-господарським активом Запорізької області.
«Ми повинні перейти на європейські стандарти і за якістю будівництва доріг і, звичайно, за обсягом», - сказав Глава держави.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси