Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Хочете безкоштовно здобути нову спеціальність, чи професію?

Вам більше 45 років. Ви маєте більше 15 років страхового стажу,  професійно-технічну чи вищу освіту? Тоді служба зайнятості вам у цьому посприяє..

Відповідно до частини третьої статті 30 Закону України «Про зайнятість населення»  починаючи з 2013 року для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці видаються ваучери на навчання як безробітним громадянам, так і тим які працюють.

Детальніше...

 

Свято дитинства

deti1Два дні в місті вирувало дитяче свято, яке розпочалося 31 травня. На площі, перед районним будинком культури працівники Центру дитячо-юнацької творчості за підтримки відділу освіти (звуковий супровід забезпечив відділ культури) влаштували веселі і цікаві конкурси між учнями трьох міських шкіл. Змагалися у найшвидшому командному малюванні сонечка на асфальті (в естафеті за швидкістю перемогла СШ № 1, за якістю відзначилась ЗОШ № 3), найцікавішому представленні талісмана свята (І місце за оплесками глядачів вибороли учні ЗОШ № 3), ставали першовідкривачами планет (найкраще із цим впоралися діти із міської школи № 2, які придумали незвичайну назву своєму «відкриттю» — «Мерсон»).

Детальніше...

 

Благодійність. Працюємо заради дітей

Немає нічого наймилішого й найпрекраснішого ніж щира усмішка маляти, його перший крок, перші досягнення. Це так зворушує, робить щасливішими й добрішими не тільки батьків, а й оточуючих. Проте, не все так безхмарно — багато діток виховуються у дитячих будинках, без належного батьківського піклування, а й часом зовсім на вулиці.

Детальніше...

 

ПАТ «Київоблгаз»: відкриття «єдиних вікон» - ще один крок назустріч споживачам

З 1 червня на Київщині відкриваються 27 пунктів оперативного обслуговування клієнтів з питань приєднання до газових мереж. Новий сервіс дозволяє в одному місці, в максимально короткий строк отримати послугу з приєднання до газових мереж, а також проконсультуватись з питань щодо цієї послуги. За необхідності, у тому ж приміщенні можна сплатити рахунок за спожитий газ, укласти договір на постачання газу, зробити заявку на ремонт газових приладів або пройти інструктаж з безпеки користування газом у побуті.

Детальніше...

 

Приємна новина

multВищою на голову від інших шкіл району, а то — й області в плані впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій стала Богуславська спеціалізована загальноосвітня школа № 1. Нещодавно сюди в ході реалізації першого етапу національного проекту «Відкритий світ» Інституту інноваційних технологій Міністерства науки і освіти надійшло 5 мультимедійних комплексів (інтерактивні дошки, проектори, ноутбуки) та 60 планшетів. 36 класів цього навчального закладу, а це — близько 70-ти відсотків, мають точку доступу до мережі Інтернет.

Детальніше...

 

Глава держави відвідав Макарівський Центр соціальної підтримки дітей і сімей

36391Напередодні Міжнародного дня захисту дітей Президент України Віктор Янукович у супроводі Міністра соціальної політики України Наталії Королівської, Міністра фінансів України Юрія Колобова, Уповноваженого Президента з прав дитини Юрія Павленка і голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка відвідали Центр соціальної підтримки дітей і сімей «Промінь надії» у Макарові.

За словами губернатора Київської області, головною метою діяльності цього Центру є збереження сім'ї, запобігання розлученню дітей з їхніми батьками, створення умов, за яких дитина не буде направлена до інтернатних закладів, натомість отримуватиме необхідний захист і підтримку у своїй громаді.

Особливість Центру полягає в тому, що його послуги розроблені з урахуванням потреб району, а методика роботи фахівців запроваджена на основі індивідуального підходу. Перевагами такої моделі є те, що послуги наближені до людей, методики роботи сфокусовані на збереженні, реабілітації та відновленні сім'ї, а діти отримують допомогу в громаді.

Детальніше...

 

МВС нагородило школярку з Богуславщини

mvsПідбито підсумки щорічного конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», яку традиційно, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, проводить Міністерство внутрішніх справ України. Як наголосив начальник відділу профілактичної роботи Департаменту ДАІ МВС України Олександр Зубенко, участь у творчому конкурсі взяли діти з усіх регіонів.
Приємно, що вже кілька років поспіль на розгляд журі, окрім малюнків, надсилають також роботи з природних матеріалів, вишивки, аплікації – і все це на тему безпеки дорожнього руху.
Переможців цьогорічного конкурсу привітав і вручив подарунки міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко. Серед них є Тетяна Голобородько з Богуславського району.
 

Малий і середній бізнес: як воно є

Наповнюваність бюджету, легалізація працюючих і заробітної плати, сплата внесків до Пенсійного фонду — ось неповний перелік питань, що розглядалися під час робочої зустрічі керівників управлінь райдержадміністрації з підприємцями.

Детальніше...

 

Ми живемо у час реформ

З часу «народження» та впровадження у життя ініціатив Президента України на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» почали проходити зміни в структурі та повноваженнях Богуславського районного управління юстиції.

Так, з початку поточного року запрацювала реєстраційна служба та її сектор реєстрації речових прав на нерухоме майно. Служба перебрала на себе частину повноважень БТІ та землевпорядних установ щодо реєстрації права власності на нерухоме майно, накладення та зняття обтяжень, реєстрація договорів оренди, тощо.

Детальніше...

 

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У БОГУСЛАВСЬКОМУ РАЙОНІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

13 жовтня 2012 року набрав чинності Закон України від 18.09.2012 року № 5292-У1 «Про внесення змін до статей 9 і 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон), яким змінено строки сплати єдиного внеску для фізичних осіб-підприємців та самозайнятих осіб.

Самозайняті особи (адвокати, нотаріуси та інші особи, які забезпечують себе роботою самостійно та отримують дохід від такої діяльності) сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 1 травня наступного року. За 2012 рік ці платники зобов’язані сплатити єдиний внесок до 3 травня 2013 року.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси