Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Побували з музичною програмою у Петербурзі

Нещодавно ансамбль «Доля» був запрошений на конкурс-фестиваль до Петербургу — наша діаспора уже третій рік представляє у Північній Пальмірі (так називається Петербург в художній літературі — прим. ред.) українську авторську пісню. Найширше були презентовані митці з Москви, самого міста на Ниві, Нарви, Пскова, прибалтійських країн. Нам вперше випала нагода та честь заявити Київщину на цьому пісенному форму. А про можливість долучитися до величезного духовного спадку міста-музею — годі й казати, про це можна було лише мріяти…

Детальніше...

 

До 1025-річчя хрещення Русі

І прийшов Господь на дніпровські береги…

Особливого значення для слов'янського світу має апокрифічний переказ, записаний у «Повісті временних літ», про те, що перший благовіст Христової віри приніс на землі Русі апостол Андрій під час однієї з своїх місійних подорожей в середині першого століття. Він благословив гори, де тепер стоїть Київ, поставив хрест на місці нинішнього Андріївського собору, і віщував місту, яке мало тут постати, торжество нової віри і світле християнське майбутнє.

Детальніше...

 

Свято Останннього дзвоника

24 травня 2013 року в школах Богуславського району було проведено свято останнього дзвоника. Голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас привітав учнів та випускників шкіл району с. Медвин. Заступник голови районної ради Л.М.Кипиченко відвідав свято в Богуславській СШ №1. Представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району відвідали свята Останнього дзвоника у всіх навчальних закладах району та нагородили кращих учнів та вчителів, привітали всіх присутніх.

Детальніше...

 

Крок у майбутнє

23 травня 2013 року в районному будинку культури відбувся ХІІІ районний фестиваль учнівської творчості Богуславщини «Крок у майбутнє», на якому були нагороджені переможці І, ІІ, ІІІ та ІV етапів Всеукраїнськиї учнівських олімпіад, конкурсу-захисту МАН, учнівських та творчих конкурсів, спортивних змагань.

Детальніше...

 

Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят.

Детальніше...

 

Про утворення конкурсної комісії із визначення переможців огляду-конкурсу на краще висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації Київської області

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15 травня 2013  року № 186

Про утворення конкурсної комісії із визначення переможців

огляду-конкурсу на краще висвітлення діяльності органів

виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

в засобах масової інформації Київської області

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації                     від 16 квітня 2013 року „Про затвердження Положення про огляд-конкурс на краще висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації Київської області”, зареєстрованого у Головному управлінні юстиції Київської області 29 квітня 2013 року за № 7/787, Програми підтримки розвитку комунальних засобів масової інформації Київської області на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 06.03.2012 № 310-16-VI:

Детальніше...

 

Про затвердження Положення про огляд-конкурс на краще висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації Київської області

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  16  квітня  2013  року  №  154

Зареєстровано в Головному управлінні

Про затвердження Положення           юстиції у Київській області

про огляд-конкурс на краще

висвітлення діяльності органів 29 квітня 2013 року за № 7/787

виконавчої влади та органів

місцевого самоврядування

в засобах масової інформації

Київської області

Відповідно Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання Програми підтримки розвитку комунальних засобів масової інформації Київської області на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 06 березня 2012 року № 310-16-VI, та з метою відзначення засобів масової інформації та журналістів, які професійно і неупереджено висвітлюють діяльність органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, порушують у своїх матеріалах актуальні для територіальних громад проблеми,

Детальніше...

 

Колегія

22 травня 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас провів засідання колегії Богуславської райдержадміністрації. Учасники засідання розглянули питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах, організаціях району; звіт начальника відділу Держземагенства у Богуславському районі про стан використання земельних ресурсів, лісового та водного фонду в Богуславському районі за 2012 рік.

Детальніше...

 

Прийом громадян

22 травня 2013 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів особистий прийом громадян, під час якого жителі району  порушували питання соціального захисту, працевлаштування, земельні питання.

Голова адміністрації Б.А.Дубас  дав доручення, керівникам відповідних служб у терміновому порядку розглянути та вирішити звернення громадян.

 

Вклонилися кобзареві

22 травня 2013 року голова райдержадміністрації Б.А.Дубас, заступник голови районної ради Л.М.Кипиченко,  міський голова В.М.Дяченко,  керівники політичних партій та громадських організацій, громадськість поклали квіти до пам’ятників Т.Г.Шевченка у м. Богуслав та с.Медвин з нагоди 152-ої річниці з дня перепоховання великого українського поета та патріота Т.Г. Шевченка.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси