Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Громадські слухання з питань забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Синицької сільської ради

IMG_4548Відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області»,  затвердженого головою Богуславської райдержадміністрації «Плану проведення громадських слухань з питань охорони забезпечення правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян на території Богуславського району на 3 квартал 2018 року від 18.06.2018 року № 17-1» проводяться  громадські слухання з обговорення забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян. Оголошення про проведення громадських слухань було оприлюднене на веб-сайті райдержадміністрації, в районній газеті «Вісті Богуславщини» та розміщено оголошення на території села Синиця відповідно до встановлених термінів.

Для  проведення більш масштабної просвітницької,  роз’яснювальної та  консультаційної роботи з населенням району,  головою райдержадміністрації Іриною  Старенькою  було прийнято рішення залучати до участі у Громадських слуханнях керівників установ  та організацій з  питань соціального захисту, медицини, пенсійного забезпечення.

Детальніше...

 

Президент підписав Закон щодо посилення соцзахисту постраждалих учасників Революції Гідності

6a88814873877b6a853d1f17b1915c46_1511271523_extra_largeПрезидент Петро Порошенко підписав Закон України № 2443-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб». Документ спрямований на посилення соціальної захищеності учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих з числа таких осіб. Законом вносяться зміни до низки законів України в частині: визначення пільг та інших соціальних гарантій для постраждалих учасників Революції Гідності;
встановлення, що медико-соціальна експертиза дітей проводиться лікарсько-консультативними комісіями лікувально-профілактичних закладів. Законом також приводяться у відповідність до статті 9 Закону про статус ветеранів війни норми статей 6, 7 та 10 цього Закону в частині визначення статусу працівників підприємств, установ, організацій, які брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення; змінюються терміни «інвалід», «дитина-інвалід», «інвалід з дитинства», «інвалід війни» відповідно на терміни «особа з інвалідністю», «дитина з інвалідністю», «особа з інвалідністю з дитинства» та «особа з інвалідністю внаслідок війни»;
приводяться у відповідність до Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях».

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

IMG_4542Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 23 липня 2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

На порядку денному   були розглянуті основні питання  життєдіяльності Богуславського району, зокрема:

медицина -  проведення приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» в Богуславському районі,  підвищення якості надання медичних послуг, реалізація урядової програми «Доступні ліки», залучення молодих фахівців;

- забезпечення правопорядку, охорону прав, свобод і законних інтересів громадян;

- фінансування пенсійних виплат;

- інклюзивне навчання  та організація освітнього простору  у закладах освіти району відповідно до Методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України, затверджених наказами  від 23.03.2018 №283 та від 19.01.2018 №58;

- недопущення вживання дітьми алкогольних напоїв,  тютюнових виробів та здійснення контролю за продажем алкогольних напоїв неповнолітнім;

- інтерактивна система локалізації проблем «UVAGA.UA»;

- інше.

Детальніше...

 

Засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Богуславського району у 2018 році

Ozdor_zakladu_17_07_2018Забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток встановлює основні засади державної політики у сфері охорони дитинства. Особливу увагу при цьому зосереджено на оздоровленні дітей, а головним чином тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 06.07.2018 № 386 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році» та протоколу розширеної наради у голови Київської облдержадміністрації від 12.07.2018, 17 липня 2018 року під керівництвом  заступника голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації оздоровлення та відпочинку дітей Богуславського району у 2018 році.

В роботі штабу взяли участь: заступник начальника сектору превенції Богуславського ВП Миронівського ВП ГУ Національної поліції в Київській області Горовенко О.В., провідний інспектор Богуславського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області Волошин В.В., начальник управління Держпродспоживслужби у Богуславському районі Гризун В.В., головний лікар Богуславської центральної районної лікарні Шинкаренко В.П., головний лікар КЗ «Богуславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Пивовар В.Д., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Калінська О.А., директор ДОЗ СТ «Чайка» Резніченко С.О.

В рамках роботи міжвідомчого оперативного штабу були розглянуті наступні питання:

1. Про координацію проведення оздоровлення та відпочинку дітей Богуславського району у 2018 році.

2. Про стан додержання вимог санітарного законодавства дитячими закладами оздоровлення та відпочинку в процесі літнього оздоровлення та відпочинку дітей; про роботу медичних закладів під час проведення літньої оздоровчої кампанії, суворе дотримання санітарно-гігієнічних норм та протипожежних вимог під час перебування дітей у таборах, вжиття заходів щодо профілактики дитячого травматизму, безпечної поведінки  на воді, високого рівня безпеки та надійності транспортного

Детальніше...

 

Нам допомагає світ, коли ми єдині – Президент

prezudent_pryam_efir_17_07_2018Президент Петро Порошенко підкреслив важливість єдності в питанні вступу України до НАТО. «Ніхто і ніколи нам не допоможе, якщо ми самі собі не допоможемо. Ніхто і ніколи не буде допомагати розколотій країні, роз’єднаній, підірваній із середини. Саме в цьому полягає один з методів гібридної війни», - сказав Президент Петро Порошенко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Наш народ є унікальним. Я дуже пишаюся, що є Президентом України. Я дуже дякую українському народові, що в ці непрості часи, демонструє нечувану єдність в цих непростих умовах. Саме тому нам допомагає світ», - додав Петро Порошенко.

«У нас питання НАТО буде підніматися для того, щоб стикати лобами і дискредитувати ідею про трансатлантичну інтеграцію.

Я, як Президент не збираюсь звертати вагу на політиків. Я збираюся звертати увагу на народ», - відповів Петро Порошенко на запитання, що напередодні виборчих кампаній на темі вступу України до НАТО політичні сили можуть спекулювати і провокувати.

Говорячи про відмінність між сьогоднішнім ставленням українців до НАТО і ситуації в 2000-х, Президент наголосив: «Тоді підтримка НАТО була 11-16%, сьогодні – більше половини».

«Політиків, які на сьогоднішній день, чи-то з власних міркувань, чи наслухавшись закордонних голосів, чи працюючи проти України, будуть перешкоджати цьому (вступу України до НАТО – ред.), народ примусить їх робити те, що потрібно», - підкреслив Президент.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_16_07_2018Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 16 липня  2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

На порядку денному були розглянуті основні питання  життєдіяльності Богуславського району, зокрема:

медицина -  проведення приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» в Богуславському районі,  підвищення якості надання медичних послуг, реалізація урядової програми «Доступні ліки», залучення молодих фахівців.

Далі під час апаратної наради керівники відповідних районних служб доповіли по питаннях:

- забезпечення правопорядку, охорону прав, свобод і законних інтересів громадян;

- фінансування пенсійних виплат;

- про роботу гуртків, спортивних секцій, які працюють при будинках культури, бібліотеках та на шкільних спортмайданчиках та чергування вчителів навчальних закладів району з 10.00 до 15.00 години  для організації проведення заходів з дітьми, які знаходяться без нагляду батьків;

- робота РС ГУ ДСНС України в Київській області;

Детальніше...

 

16 липня 1990 року було прийнято Декларацію про державний суверенітет України.

derg_syverenitet

28 років тому, виявом непохитної політичної волі, ми отримали передумови до Незалежності, тому нині, кожен з нас самовіддано обороняє безцінний дар – свою рідну Україну.
Сучасні складні часи потребують від усього українського народу консолідації зусиль, жертовності, твердості сили духу у відстоюванні національних інтересів і мудрості, заради побудови вільної та процвітаючої європейської держави.

 

 

Президент сподівається на позитивне вирішення питання зі звільнення заручників та політичних в’язнів, які утримуються в Росії – інтерв’ю телеканалу France 24

prezudent_intervuyПрезидент Петро Порошенко сподівається на позитивне вирішення питання зі звільнення заручників та політичних в’язнів, які утримуються в Росії та на окупованих територіях на Донбасі. Про це Петро Порошенко сказав в інтерв’ю телеканалу France 24.

«Я налаштований оптимістично, бо всі лідери держав-членів, з якими я зустрівся, більше 15, в тому числі Президент  (Франції – ред.) Макрон, знають імена політичних в’язнів в Росії. Сенцов, Сущенко, який був журналістом українського ЗМІ акредитованого в Парижі. Його незаконно арештували у Москві. Президент Макрон та Перша леді знають його ім’я і наполягають на піднятті цього питання на зустрічі з Путіним», - наголосив Глава держави.

Водночас, Президент звернув увагу на те, що люди, котрих вимагає звільнити Росія – реальні злочинці, а утримувані в Росії українські громадяни – переслідуються за патріотизм та є політичними в’язнями. «В Росії вони арештовують, наприклад, Балуха лише за те, що він відмовився прийняти російський паспорт. Він лише вивісив український прапор в окупованому Криму. Ви можете уявити, що людей, які вивішують французький прапор, саджають у в’язницю на сім років?», - зазначив Петро Порошенко. Він також зауважив, що в Україні затримані та засуджені злочинці і терористи щодо яких було незалежне рішення суду щодо терористичних дій.

Детальніше...

 

Вітаю рішення Саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною та наших незаперечних перспектив євроатлантичної інтеграції – Президент

prezudent_11_07_2018«Вітаю рішення Брюссельського саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною та наших незаперечних перспектив євроатлантичної інтеграції. Це результат багаторічної роботи нашої команди та чітке визнання прогресу України на шляху реформ і наближення до стандартів Альянсу», - наголосив Президент Петро Порошенко на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Ми дуже цінуємо незламну єдність і солідарність Альянсу з Україною», - підкреслив Петро Порошенко.

«Ми і надалі робитимемо все можливе для забезпечення реалізації євроатлантичних прагнень Українського народу», - наголосив Президент.

Глава держави зазначив, що високо цінує підтвердження відданості Альянсу підтримці суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах. «НАТО рішуче засуджує та ніколи не визнає анексію українського Криму. Наші партнери вимагають від Росії вивести свої війська з території нашої держави та припинити будь-яку політичну, фінансову та матеріальну підтримку незаконних збройних формувань на Донбасі», - додав він.

Президент також привітав «готовність союзників продовжити потужний, скоординований, трансатлантичний тиск на російського агресора, включаючи санкції».

Детальніше...

 

Робоча зустріч

rob_zustrich_mal10 липня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Ірини Старенької відбулася робоча зустріч, на яку були запрошені сільські голови, керівники медичних установ району (головний лікар Богуславської ЦРЛ, медичні працівники та завідувачі медичних амбулаторій загальної практики сімейної медицини, фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктів району).

На порядку денному були розглянуті питання: робота медичних закладів Богуславського району; організація проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу; питання військового обліку військовозобов’язаних; ознайомлення з інтерактивною системою локалізації проблем «UVAGA.UA».

При розгляді питання роботи медичних закладів Богуславського району було обговорено стан проведення  національної кампанії з вибору сімейного лікаря, розглянуто пропозиції та дано доручення  щодо  підвищення якості надання медичних послуг,  також озвучено результати реалізації урядової програми «Доступні ліки». У своєму виступі  очільниця району Ірина Старенька акцентувала  увагу  на основних меседжах Президента України, який  наголошує на забезпеченні надання населенню із сільської місцевості якісних медичних послуг,  так, як жоден громадян України, незалежно від географічного розташування, не повинен бути обділений у наданні необхідної допомоги.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси