Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

З метою недопущення поширення фейкових та маніпулятивних фактів та інформації відносно коронавірусу,просимо користуватися перевіреними джерелами інформації.

з необхідністю публікацій в себе на сайтах повідомлень щодо недопущення поширення фейкових та маніпулятивних фактів та інформації відносно коронавірусу, а також користуватися перевіреними джерелами інформації.
Сторінка МОЗ України:
bit.ly/2Q5UHQu
https://moz.gov.ua/
https://www.facebook.com/moz.ukr
Центр громадського здоров’я України
bit.ly/2IAGyXm
https://phc.org.ua/
https://www.facebook.com/phc.org.ua
Telegram-канал «Коронавірус_інфо» про COVID-19 в Україні ➡ bit.ly/39DEYQm
КМДА
https://kyivcity.gov.ua/
https://www.facebook.com/kyivcity.gov.ua
КОДА
http://koda.gov.ua/
https://www.facebook.com/koda.gov.ua
Вказане робиться з метою недопущення поширення паніччних настроїв серед населення, оскільки в соціальних мережах вже поширюється неправдива, маніпулятивна інформація.
Дякую!

vvaСторінка Міністерства Охорони Здоров*я України:
bit.ly/2Q5UHQu
https://moz.gov.ua/
https://www.facebook.com/moz.ukr

Центр громадського здоров’я України
bit.ly/2IAGyXm
https://phc.org.ua/
https://www.facebook.com/phc.org.ua
Telegram-канал «Коронавірус_інфо» про COVID-19 в Україні ➡ bit.ly/39DEYQm

Київська Міська Державна Адміністрація
https://kyivcity.gov.ua/
https://www.facebook.com/kyivcity.gov.ua

Київська Обласна Державна Адміністрація
http://koda.gov.ua/
https://www.facebook.com/koda.gov.ua 

Звернення Василя Володіна, тимчасово виконуючого обов'язки голови Київської облдержадміністрації щодо протидії поширення коронавірусу

 

Богуславський районний відділ ДРАЦС інформує:

uЗ метою запобігання поширення респіраторних інфекцій, викликаних короновірусом COVID-19 та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19», якою з 12.03.2020 по 03.04.2020 встановлено карантин, ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ВІДДІЛІ ДРАЦС ОБМЕЖЕНО.

У зв’язку з цим, прийом громадян здійснюється виключно з питань державної реєстрації народження та  смерті.

З 14.03.2020 року та до закінчення карантину ПЕРЕКОНЛИВО ПРОСИМО ВСІХ уникнути особистого відвідування відділу ДРАЦС без нагальної потреби.

ВСІ КОНСУЛЬТАЦІЇ та РОЗ'ЯСНЕННЯ можна отримати он-лайн не виходячи з дому та НЕ РИЗИКУЮЧИ своїм здоров'ям та здоров'ям інших людей.

НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ готові надати відповіді працівники Богуславського районного відділу ДРАЦС ЦМУ МЮ (м. Київ)

- за телефоном: (04561) 5-15-40;

Детальніше...

 

ОНЛАЙН-МАПУ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ ЗАПУСТИЛИ В УКРАЇНІ

gkuytg-300x229

В Україні запустили карту для відстежування поширення коронавірусу. У режимі реального часу можна слідкувати за поширенням COVID-19 в Україні.

У сервісі відображаються лабораторно підтверджені випадки захворювання (червоним) та підозри щодо ймовірного інфікування (жовтим). Зеленим позначені основні медичні заклади, які можуть приймати інфікованих, і місця, де не підтвердили випадки зараження коронавірусом. Переглянути карту можна за посиланням.

Станом на 16 березня, випадки інфікування підтверджено в Чернівецькій та Житомирській областях. Підозри на коронавірус перевіряють у Львівській, Вінницькій, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Полтавській та Сумській областях.

В Україні наразі зареєстровано п’ять випадків зараження коронавірусом COVID-19, один з них — летальний.

Детальніше...

 

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 В УКРАЇНІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

6u8sh68sh-300x169

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації станом на 16 березня в Київській області був виявлений один пацієнт з підозрою на коронавірус COVID-19. Результатами лабораторного дослідження наявність коронавірусної інфекції не підтверджено. Всі медичні заклади готові до можливого поширення коронавірусу. Визначені базові лікарні для можливих хворих на цю інфекцію. Лікарні комплектуються необхідними медичними засобами та технікою. В області проводиться дезінфекція громадського транспорту. Щодня дезінфекцію проводять більш ніж на 2000 об’єктах.

Нагадаємо, що з 12 березня, на три тижні (з 12 березня по 3 квітня) в Київській області введено карантин. Введено обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб (за винятком заходів державної необхідності). Спортивні змагання можливі із дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України в Україні станом на 16 березня зафіксовано два нових випадки інфікування коронавірусом COVID-19.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-05-c6e5096b16368f511aba39b2866c72c04a6a0c340e64a322523b018f1ba84f74_full

Під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати, 16 березня  2020 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівництва Богуславської районної  та міської рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району.

Під час апаратної наради розглядалися  основні питання  життєдіяльності району. Наразі головним питанням є вжиття всіх профілактичних і протиепідемічних заходів щодо попередження завезення і поширення на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Детальніше...

 

Щодо запобігання короновірусу COVID-19

uvaЩодо запобігання короновірусу COVID-19
 

Відео-поради для українців як поводитися, якщо відчуваєте симптоми ГРВІ або підозрюєте у себе наявність коронавірусу

a2acaf5-coronavirus

Відео-поради для українців як поводитися, якщо відчуваєте симптоми ГРВІ або підозрюєте у себе наявність коронавірусу

 

Cкасовано до особливого розпорядження особисті прийоми громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

uvНа виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», рішення позачергового засідання  Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 10 березня 2020 року № 3),  розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 12 березня 2020 року №138 “Про запобігання поширенню на території Київської області коронавірусу COVID-19“ та розпорядженням тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської районної  державної адміністрації від 12.03.2020 №71 «Про запобігання поширенню на території Богуславського району коронавірусу COVID-19»  скасовано до особливого розпорядження особисті прийоми громадян в усіх органах державної влади  та органах місцевого самоврядування. Всі необхідні консультації та роз’яснення  будуть надаватися в телефонному режимі.

Детальніше...

 

Про проведення в Богуславському районі двомісячника благоустрою населених пунктів

На виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 04.03.2020 №121 «Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів», відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністраціїˮ, „Про благоустрій населених пунктівˮ, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р „Деякі питання проведення щорічної акції „За чисте довкілляˮ та дня благоустрою територій населених пунктівˮ з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

ПОВНА ВЕРСІЯ

 

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси