Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

зустріч Богуславської районної організації інвалідів Чорнобиля з керівництвом району

0-02-01-28f40cba87c04729f25fbe4de597ad31c05efa9aae30e02a067f8f3de4a59253_full21 листопада 2018 року  у великому залі засідань райдержадміністрації відбулися зустріч Богуславської районної організації інвалідів Чорнобиля (голова С.Б. Шкарупа) з керівництвом району під час якої обговорювалися питання надання медичних послуг, пенсійного забезпечення,   соціального захисту, монетизації пільг, оздоровлення пільгових категорій населення,   організації та функціонування  Державного реєстру України осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, результати діяльності ініціативної групи з представлення інтересів та захисту Конституційних прав людини і громадянина, членів територіальних громад сіл, селищ, та міст Київської області та міста Київ, які брали участь у подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи планетарного масштабу та які постраждали від радіаційного впливу та які потребують відшкодування шкоди, заподіяної здоров’ю внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

 

УВАГА!

У зв’язку з численними зверненнями споживачів стосовно газопостачання повідомляємо:
30 листопада з 10:00 до 12:00 в малому залі засідань Богуславської районної державної адміністрації голова правління ПАТ по газопостачанню та газифікації «Київоблгаз» Дмитро Сергійович Дронов буде проводити особистий прийом громадян, щодо актуальних питань та проблематики Богуславського району.
Якщо у вас є питання, ви зможете їх задати безпосередньо керівництву ПАТ «Київоблгаз».
uvagaУ зв’язку з численними зверненнями споживачів стосовно газопостачання повідомляємо:
30 листопада з 10:00 до 12:00 в малому залі засідань Богуславської районної державної адміністрації голова правління ПАТ по газопостачанню та газифікації «Київоблгаз» Дмитро Сергійович Дронов буде проводити особистий прийом громадян, щодо актуальних питань та проблематики Богуславського району та ходу опалювального періоду 2018/2019 року.
Якщо у вас є питання, ви зможете їх задати безпосередньо керівництву ПАТ «Київоблгаз».
Записатись попередньо на прийом можна за телефоном: 04561 5 12 61.
 

Сьогодні українці відзначають одну із знакових подій в новітній історії України. Указом Президента України Петра Порошенка 21 листопада встановлено Днем Гідності та Свободи, який ми сьогодні відзначаємо.

rev-gidnosti-ukr-600x401

Сьогодні виповнюється п’ять років, як перша група нескорених вийшла на холодний граніт у центрі української столиці. Їхні вимоги були дуже лаконічними – підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом і не блокувати природній рух нашої держави України до Європи. Саме тому цей історичний Майдан отримав назву Європейський.  А Революція Гідності підвела риску під радянським минулим. Вона встановила чітку межу і в просторі, і в часі. Позначила виразний кордон, який відділяє наш українській, європейський світ від  «русского мира».

За п’ять років  після Євромайдану ми пережили чимало випробувань. Але ми  знаємо, що країна на правильному шляху, у нас ніколи не опускалися і не опускаються руки. Віра й надія міцнішають,  мудрість стає глибшою. А набутий досвід гартує і не залишає сумнівів в нашій з вами перемозі. Сьогодні Україна та Європа значно ближчі одна до одної, ніж п’ять  років тому.

Євромайдан об’єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, боротьбі за людську та національну гідність громадян України.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-05-0e8bfa625caec8044f52ab50ba81d5edd110766886163060d2e97828612ec2cb_full

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Старенької 19 листопада 2018 року відбулася розширена апаратна нарада з питань роботи галузей медицини,  освіти, культури, забезпечення правопорядку, охорону прав, свобод і законних інтересів громадян, наповнення районного бюджету, здійснення контролю за цільовим використанням коштів, забезпечення безпеки руху на дорогах району (розчищення та посипання доріг спеціальними сумішами) під час ускладнення погодних умов, різне.

 

Як повідомив начальник відділу культури райдержадміністрації Олександр Терещенко, в 9 з 11 сільських будинків культури завершено проведення ремонтних робіт,  на фінішній прямій вже Щербашенецький  та Ісайківський будинки культури.

Також,  з 19 по 23 листопада 2018 року у районному Будинку культури пройде кінофестиваль "Дні українського кіно":

19.11.2018,  18.00 год. - фільм "Чужа молитва",

20.11.2018,  17.00 год. - фільм "Кіборги",

21.11.2018,  18.00 год. - фільм "Дякую",

22.11.2018,  18.00 год. - фільм "Сторожова застава",

23.11.2018,  13.00 год. - мультфільм "Викрадена принцеса".

Виконуючий обов’язки головного лікаря Богуславської ЦРЛ  Володимир Носко доповів про вжиті заходи щодо оптимізації медичної галузі,   проведені роботи для підвищенні якості надання медичних послуг та підготовки спеціально  облаштованої  палати для встановлення  обладнання для гемодіалізу.

Головний лікар КЗ «Богуславський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Валентина Пивовар доповіла, що всі ФАПи та амбулаторії району опалюються. Також головний лікар доповіла про стан справ щодо впровадження медичної реформи в районі та дію програми «Доступні ліки» - урядової програми реімбурсації – механізм повної або часткової оплати лікарських засобів, що включені до деталізованого опису з бюджету.

Детальніше...

 

Сьогодні працівники радіо, телебачення та зв’язку відзначають професійне свято. Вітаю і дякую за професійність, відповідальність і патріотичність.

46292246_1455388651262189_5462422098058149888_n
 

Богуславщина відзначила День працівників сільського господарства України

0-02-05-3567cdba5c6ddf1089dc2f1bbd8666bb8b22b161648b82c9054bcec7dfc22b97_full

День працівників сільського господарства – свято, яке традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботою про врожай.

Сьогодні, напередодні професійного свята, в приміщенні  Богуславської районної державної адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня   працівників  сільського господарства України.

Присутніх у залі аграріїв  щиро привітали з професійним святом   заступник  голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата та голова районної ради Володимир Замирайло.

Олександр Салата подякував всім аграріям району за величезний титанічний труд, який було вкладено протягом поточного року для забезпечення високих показників роботи в агропромисловому комплексі району. У своєму виступі він зазначив, що незважаючи  на всі складнощі,  сільгосппідприємствам району вдалося в стислі строки  і на високому агротехнічному рівні провести комплекс весняно-польових робіт та збирання вирощеного врожаю, підготовку ґрунту і посів озимих культур під урожай.

Детальніше...

 

Шановні аграрії Богуславщини!

hqdefault

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем  працівників сільського господарства!

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ.

Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Cвято всенародне, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі – механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва – залежить здоров'я, добробут та достаток людей.

В усі часи ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Детальніше...

 

Негайно дайте людям газ і тепло – Президент дав кілька годин на забезпечення теплом мешканців міста Сміла

46458027_1471623619649167_5830604291152281600_n

Під час оперативної наради в Державній службі з надзвичайних ситуацій щодо ситуації з опаленням в місті Сміла Черкаської області Президент дав доручення негайно забезпечити мешканців міста теплом.

Глава держави підкреслив, що зараз не має значення, хто винен у надзвичайній ситуації, яка склалася місті Сміла, через відсутність опалення, але проблема має бути вирішена негайно. Він наголосив, що представники НАК «Нафтогаз», представники правоохоронних органів, суддівська влада мають це питання вирішити. «Але якщо хтось у Смілі, або навіть у Києві, не може прийняти рішення або боїться зірвати пломбу, я приймаю це рішення – негайно дайте людям газ і тепло. Під мою

Детальніше...

 

ВІДКРИТО ГАРЯЧУ ЛІНІЮ КИЇВСЬКОЇ ОДА

Тепер жителі Київщини можуть звернутися на гарячу лінію Київської облдержадміністрації за телефоном 286-84-11, або надіславши звернення через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Відповідно до ст.40 Конституції України, законів України «Про звернення громадян» та «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення та з метою всебічного вивчення громадської думки в Київській обласній державній адміністрації відкрито гарячу телефонну лінію.
На гарячу лінію Київської облдержадміністрації громадяни можуть звернутися щодо питань по області, які належать до компетенції Київської ОДА. Сервіс працює з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00 год.
Нагадуємо, вчора під час зустрічі з жителями селища Коцюбинського очільник області Олександр Терещук надав доручення організувати ефективну роботу гарячої лінії Київської обласної адміністрації.
garyacha_liniyaKODA_14_11_2018Тепер жителі Київщини можуть звернутися на гарячу лінію Київської облдержадміністрації за телефоном 286-84-11, або надіславши звернення через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Відповідно до ст.40 Конституції України, законів України «Про звернення громадян» та «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення та з метою всебічного вивчення громадської думки в Київській обласній державній адміністрації відкрито гарячу телефонну лінію.
На гарячу лінію Київської облдержадміністрації громадяни можуть звернутися щодо питань по області, які належать до компетенції Київської ОДА. Сервіс працює з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00 год.
Нагадуємо, вчора під час зустрічі з жителями селища Коцюбинського очільник області Олександр Терещук надав доручення організувати ефективну роботу гарячої лінії Київської обласної адміністрації.
 

Засідання комісії ТЕБ та НС Богуславської райдержадміністрації

0-02-05-komisiya_14_11_2018_414 листопада 2018 року  в приміщенні Богуславської райдержадміністрації    відбулося засідання комісії ТЕБ та НС Богуславської райдержадміністрації на яку були запрошені голови сільвиконкомів,  керівники підприємств, установ та організацій району.

На порядок денний були винесені питання: 1. Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування на них людей в зимовий період 2018/2019 року. 2. Про готовність стаціонарних пунктів обігріву для використання під час погіршення погодних умов у зимовий період 2018/2019 року. 3. Про визначення та затвердження місць знищення вибухонебезпечних предметів. 4. Про підготовку та оперативне регулювання на надзвичайні ситуації, характерні для осінньо-зимового періоду 2018/2019 року. 5.Щодо обліку захисної споруди ВАТ «Пересувна механізована колона       №22» за адресою м.Богуслав, вул. Будівельна. 6. Про навчання керівного складу та фахівців цивільного захисту на обласних курсах удосконалення  керівних кадрів і фахівців у сфері цивільного захисту.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси