Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Апаратна нарада

04 грудня 2012 року голова адміністрації Б.А.Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка: Про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про сплату податку з доходів фізичних та юридичних осіб; про організацію та проведення виборів в с.Бране Поле (сільського голови),

Детальніше...

 

До Міжнародного Дня інвалідів

У Богуславському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) знаходиться на обслуговуванні 64 інваліди. Деякі з них проживають у стаціонарному відділенні. Згідно наказу від 28.11.2012 №329 Головного управління праці та соціального захисту населення Київської ОДА про затвердження Плану заходів з відзначення Міжнародного дня інвалідів в Богуславському територіальному центрі були проведені такі заходи:

Детальніше...

 

Благоустрій території району

28-29 листопада 2012 року на території Богуславського району проведено суботник. Залучено всіх суб’єктів господарської діяльності різних форм власності, бюджетну сферу, учнівську та студентську молодь.

Рішенням сесії Богуславської районної ради від 20.11.2012 №189-17-VІ затверджено Програму поводження з твердими побутовими відходами в Богуславському районі на 2012-2016 роки.

 

Сесія районної ради

На сімнадцятій сесії Богуславської районної ради шостого скликання, що відбулася 20 листопада в залі засідань райдержадміністрації. Найперше, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців.

Також на сесії були затверджені зміни до бюджету. Так, дохідну частину загального фонду було збільшено на суму 3821217 грн.: податок на доходи фізичних осіб — на 805500 грн., субвенція з держбюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям — на 2941900 грн., субвенція з держбюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів Верховної Ради — 41500 грн.

Детальніше...

 

Ми пам'ятаємо…

23.11.2012 до Дня пам’яті жертв голодомору в Богуславі біля Хреста пам’яті жертвам голодомору відбувся мітинг-реквієм, присвячений сумним подіям 1932–1933 років.

На початку мітингу панахиду за загиблими справив протоієрей Свято-Троїцької церкви отець Михаїл. Сюди, до пам'ятного знака, прийшли керівники району й міста, студенти навчальних закладів і свідома громадськість Богуслава.

Хвилиною мовчання вони вшанували пам’ять про загиблих від голоду та поклали квіти до Хреста пам’яті жертвам голодомору. До його підніжжя поклали пшеничні колоски і запалили свічки.

Шануймо світлу пам'ять невинно загиблих мільйонів українців. Помолимося за них. Сьогодні, із настанням темряви, засвітіть і поставте свою свічку пам’яті на підвіконня.

Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

Детальніше...

 

Богуславські інтелектуали були першими

Минулого місяця у м. Бориспіль проходив обласний відкритий інтелектуальний турнір зі гри «Що? Де? Коли?» на Кубок «Молодих регіонів». Організатором цього заходу виступила Київська обласна молодіжна громадська організація «Молоді регіони». Поїздка на змагання відбулася за сприяння голови районної організації Партії регіонів Л. М. Кипиченка.

Наше місто представляли дві команди, до складу яких увійшли вихованці гуртка «Розвиваючі та інтелектуальні ігри» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості, керівником якого вже багато років є О. О. Сухоярська.

Детальніше...

 

Екологічний Форум Чорнобильських територій 2012. Програма розвитку ООН в Україні

19 листопада 2012 року в м.Богуслав відбувся екологічний Форум Чорнобильських територій – 2012. Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні ініціювало новий проект, підтриманий Урядом Республіки Польща та  Державним агентством з управління зоною відчуження, метою якого є інтеграція питань захисту довкілля в плани і практики місцевого розвитку, в рамках зусиль із забезпечення сталого розвитку. Проект спрямований на підтримку вирішення екологічних питань на Чорнобильських територіях, таким чином продовжуючи допомогу цільовим громадам.  Учасників Форуму привітали заступник голови Богуславської райдержадміністрації Олександр Петрович Салата, заступник директора представництва Програми розвитку ООН в Україні Панова Єлєна, радник Президента Республіки Польща, Координатор Проекту Осятинський Єжи,  заступник начальника управління з питань реалізації Чорнобильських програм – начальник відділу з питань захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Державного агентства України з управління зоною відчуження, Національний Директор Проекту Сова Світлана Іванівна, перший секретар Посольства Польщі в Україні Стані шевський Даріуш.

Детальніше...

 

Виїзний прийом громадян

Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі повідомляє, що начальником управління Попченко О.В. та заступником начальника управління Володько Ж.М. було проведено виїзний прийом громадян у с. Хохітва Богуславського району, 13.11.2012 року, по роз’ясненню порядку нарахування та перерахунку пенсій, роз’яснення змін у пенсійному законодавстві, на якому були присутні 16 громадянина.

Детальніше...

 

День працівників сільського господарства

16 листопада 2012 року в районному будинку культури  м. Богуслав відбулися урочисті заходи до дня сільського господарства. Заступник начальника головного управління агропромислового комплексу Київської облдержадміністрації І.М.Хромуляк, голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, голова районної ради М.В.Висотенко привітали всіх присутніх відзначили та нагородили кращих працівників сільськогосподарських підприємств. Після урочистостей відбувся святковий концерт.

Цього ж дня були вручені нагороди матерям-героїням району.

 

Коли навчальний заклад — із сонця і тепла

Так уже повелося, що рідною домівкою, затишною оселею, яскравим маяком називають учні та їх батьки школу № 1 з давніх-давен. І дійсно, з року в рік педагогічний колектив зростає професійно, навчає і навчається сам. Імідж школи поступово зростає, про навчальний заклад заговорили як про найкращий у районі та області. Бо головними критеріями оцінки школи є знання дітей, а старшокласники з року в рік займають призові місця на обласному та всеукраїнському рівні.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси