Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Реалізація прав громадян, які проживають на окупованій території України або переселилися з неї у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Статтею 9 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та  правовий режим на тимчасово окупованій території України» визначено, що будь-який акт (рішення, документ), виданий органами та/або особами на тимчасово окупованій території, якщо ці органи або особи створені, обрані чи призначені у порядку, не передбаченому законом, є недійсним і не створює правових наслідків.

Водночас громадяни, які проживають на окупованій території України або переселилися з неї, можуть реалізувати свої права у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у будь-якому відділі державної реєстрації актів цивільного стану  України за межами окупованої території..

 

За заявами даної категорії громадян державну реєстрацію актів цивільного стану, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання здійснюють відділи державної реєстрації актів цивільного стану за місцем звернення заявника.

Повторні свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану (про народження, смерть, шлюб, розірвання шлюбу та зміну імені) видаються відділами незалежно від місця державної реєстрації та місця проживання заявника, але після безпосередньої перевірки відповідності відомостей у Державному реєстрі актів цивільного  стану громадян  даним паперового носія актового запису цивільного стану або на підставі  підтвердження про це іншого  відділу за місцем складання актового запису.

Детальніше...

 

Голова СБУ оприлюднив докази втручання та фінансування Росією дестабілізації ситуації в Україні

Голова Служби безпеки України Василь Грицак під час спільного брифінгу з Генеральним прокурором України Юрієм Луценком оприлюднив докази втручання та фінансування Росією дестабілізації ситуації в країні. СБ України перехопила розмови офіційного представника т.зв. «Міністерства закордонних справ «ДНР» Костянтина Долгова зі співробітником російських спецслужб Олександром Чуліндіним, який детально інструктує «протеже» щодо організації акцій протесту до річниці Революції гідності. «Ключові настанови росіян традиційні – зробити красиву картинку для пропагандистських сюжетів, посіяти паніку та створити атмосферу недовіри до української влади», ‒ прокоментував запис Василь Грицак. За його словами СБУ зафіксувала численні контакти представника російських спецслужб з громадянами України. «Червоні прапорці для цих людей нами розставлені», ‒ підкреслив Голова Служби.

Детальніше...

 

Особистий прийом громадян заступником прокурора Київської області Мілевським А.П.

Відповідно до вимог ст.22 Закону України «Про звернення громадян»,
23 лютого 2017 року з 10 год. по 13 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська обл., м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3, відбудеться особистий прийом громадян заступником прокурора Київської області Мілевським Андрієм Петровичем.
Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.
За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за
тел. (04573) 5-13-43.
Відповідно до вимог ст.22 Закону України «Про звернення громадян», 23 лютого 2017 року з 10 год. по 13 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська обл., м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3, відбудеться особистий прийом громадян заступником прокурора Київської області Мілевським Андрієм Петровичем.
Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.
За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за тел. (04573) 5-13-43.
 

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні.

IMG_2340На підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє нашої країни, відповідно до указу Президента України від 11 лютого 2015 року за № 69/2015, щорічно 20 лютого відзначати День Героїв Небесної Сотні. Український народ показав на власному досвіді, якою ціною треба відстоювати права держави… Герої Небесної Сотні довели, що честь і гідність – не пустий звук для громадян України.

18-20 лютого 2014 року – найтрагічніші дні Революції Гідності. Тоді Україна втратила найкращих своїх синів та дочок, які загинули за свою країну, свій народ, для яких такі поняття, як «справедливість», «гідність», «свобода», «незалежність» були ціннішими ніж їхні життя. Сьогодні Україна відзначає треті роковини цих страшних подій. Цього дня у м. Богуслав на площі Я. Мудрого було проведено меморіальні заходи  з нагоди вшанування Героїв  Небесної Сотні, які полягли у ті буремні часи за гідність та свободу кожного з нас. В усіх православних храмах міста та району було проведено поминальні молебні  за загиблими Героями.

Детальніше...

 

Блокада Донбасу вдарила по українському бюджету енергетиці та металургії

Блокада Донбасу вдарила по українському бюджету енергетиці та металургії
 

АПАРАТНА НАРАДА

IMG_232420 лютого 2017 року  голова Богуславської районної  державної адміністрації І.А. Старенька провела апаратну нараду, в якій взяли участь заступник голови адміністрації, керівник апарату, голова та заступник голови районної ради, керівники управлінь, відділів,  структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

На порядку денному апаратної наради розглядалися питання:

  1. Про роботу медичної галузі району.
  2. Про роботу Богуславського районного військового комісаріату.
  3. Про проведення меморіальних заходів з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.
  4. Про роботу правоохоронних органів та забезпечення правопорядку  у Богуславському районі.
  5. Про нарахування субсидій населенню Богуславського району.
  6. Про  роботу КП «Богуславтепловодопостачання».
  7. Про роботу доруправління у Богуславському районі
  8. Різне.

Голова Богуславської районної державної адміністрації І.А. Старенька першочергово вкотре  акцентувала увагу на роботі медичної галузі Богуславського району, адже питання реформування  та оптимізації медицини виноситься на всі рівні. Ірина Абрамівна довела до відома присутніх інформацію про підсумки  ряду  робочих поїздок до Київської облдержадміністрації з цього питання та наголосила, що докладе всіх зусиль для того, щоб зберегти Центральну районну лікарню і не допустити скорочення стаціонарних відділень.

Тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Богуславського районного військового комісаріату Синьогуб С.В. розширено доповів  про  проведену масштабну роз’яснювальну роботу серед населення району щодо контрактної служби в лавах Української армії.

Детальніше...

 

До уваги шанувальників хокейних баталій

УНТЦ «Льодограй» запрошує 25.02.2017 з 13.00 до 20.15 та
26.02.2017 з 08.00 до 15.15 на чемпіонат Придніпровської хокейної Ліги (2006 р.н.),де у двобої зустрінуться команди ХК «Київ», ХК «Крижинка»(Київ),
ХК «Лавина» (Дніпро),ХК «Дніпро» (Херсон), ХК «Кременчук»
Приємних вражень!
УНТЦ «Льодограй» запрошує 25.02.2017 з 13.00 до 20.15 та 26.02.2017 з 08.00 до 15.15
на чемпіонат Придніпровської хокейної Ліги (2006 р.н.), де у двобої зустрінуться команди
ХК «Київ», ХК «Крижинка»(Київ),
ХК «Лавина» (Дніпро),ХК «Дніпро» (Херсон), ХК «Кременчук»

Детальніше...

 

"Відкриваємо Україну"...

16 лютого 2017 року учні Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 презентували результати участі у Всеукраїнському освітньому проекті «Відкривай Україну». Програма «Відкриваємо Україну» має на меті пробудити у молодого покоління відчуття зв’язку з культурою і традиціями України. Але робити це так, як іще не робив ніхто: використовуючи сучасні методи і технології, цікаво, весело, а водночас – глибоко й щиро.
У школі сформувалася команда школярів, які вирішили розфарбувати стіни коридору початкової школи. У грудні 2016 року  учні звернулися до голови Богуславської районної державної адміністрації І.А.Старенької з проханням допомогти реалізувати проект. Ірина Абрамівна пішла назустріч, сприяла у виділенні коштів для його реалізації.
І ось закінчився шкільний етап проекту. Коридори початкової школи не впізнати. Тут на стінах  і казкові герої, і фантастичні дерева, і різнокольорові веселки.
Діти щиро дякували Ірині Абрамівні Старенькій, начальнику відділу освіти Оксані Василівні Поліщук за підтримку і розуміння учнівських потреб.
Українська молодь має велетенський потенціал. Але його потрібно розвивати. Завдяки підтримці влади наші діти мають змогу розвиватися, реалізувати свої здібності, проявляють свої кращі якості.
DSCN5170_117 лютого 2017 року учні Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 презентували перед головою Богуславської районної державної адміністрації І.А. Старенькою та начальником відділу освіти райдержадміністрації О.В. Поліщук результати участі у Всеукраїнському освітньому проекті «Відкривай Україну». Програма «Відкриваємо Україну» має на меті пробудити у молодого покоління відчуття зв’язку з культурою і традиціями України. Але робити це так, як іще не робив ніхто: використовуючи сучасні методи і технології, цікаво, весело, а водночас – глибоко й щиро.
У школі сформувалася команда школярів, які вирішили розфарбувати стіни коридору початкової школи. У грудні 2016 року  учні звернулися до голови Богуславської районної державної адміністрації І.А.Старенької з проханням допомогти реалізувати проект. Ірина Абрамівна пішла назустріч, сприяла у виділенні коштів для його реалізації.
І ось закінчився шкільний етап проекту. Коридори початкової школи не впізнати. Тут на стінах  і казкові герої, і фантастичні дерева, і різнокольорові веселки.

Детальніше...

 

Учасники «блокади» на Сході своїми діями в першу чергу шкодять державі – Президент

http://www.president.gov.ua/news/uchasniki-blokadi-na-shodi-svoyimi-diyami-v-pershu-chergu-sh-40058
 

Оголошення!

23 лютого 2017 року з 10 год. по 13 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська обл., м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3, відбудеться особистий прийом громадян заступником прокурора Київської області Мілевським Андрієм Петровичем.
Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.
За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за
тел. (04573) 5-13-43.
23 лютого 2017 року з 10 год. по 13 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська обл., м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3, відбудеться особистий прийом громадян заступником прокурора Київської області Мілевським Андрієм Петровичем.
Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.
За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за тел. (04573) 5-13-43.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси