Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Вдячний лідерам ЄС за об'єктивну та позитивну оцінку досягнень України у здійсненні реформ – Глава держави у Брюсселі

samit_brus_1Учасники Двадцятого Саміту Україна-Європейський Союз обговорили перспективи розвитку співробітництва нашої держави та ЄС. «Окрім розгляду наших досягнень, сьогодні ми також намагалися поглянути на майбутнє відносин між Україною та ЄС», - повідомив Президент Петро Порошенко під час прес-конференції за результатами Саміту.

«Я вдячний, що сьогодні ми домовились про бачення подальшого поглиблення відносин з ЄС на основі галузевої інтеграції, повністю використовуючи потенціал Угоди про асоціацію. Це була моя ініціатива, представлена в Києві на останньому Саміті у липні», - додав Глава держави.

За його словами, Україна прагне активізувати зусилля з наближення свого законодавства до законодавства ЄС у галузях енергетики, цифрового ринку та шенгенського законодавства, а також поглиблювати митне співробітництво.

«Ми домовились розпочати практичну роботу на цьому шляху та досягти перших результатів до засідання Ради Асоціації в грудні. Я вірю, що це надасть додатковий політичний та економічний стимул, щоб зробити Україну та ЄС ближчими», - сказав Петро Порошенко.

Під час засідання особлива увага була приділена прогресу України в порядку денному реформ. «Я вдячний лідерам ЄС за об'єктивну та позитивну оцінку наших досягнень, що відображено також у нашій спільній заяві. Це правда, що протягом останніх чотирьох років Україна спромоглася здійснити більше реформ, ніж протягом усього періоду її незалежності», - зазначив Президент.

Детальніше...

 

Україна та ЄС домовилися продовжити та прискорити реформу у сфері боротьби з корупцією – результати 20-го Саміту Україна-ЄС

samitВ спільній заяві за результатами Двадцятого Саміту Україна-ЄС відзначається, що сторони домовилися про важливість продовження та прискорення реформ, зокрема у сфері боротьби з корупцією, яка викликає занепокоєння громадян та бізнесу України.

«Відзначаючи створення нових законодавчих та інституційних рамок боротьби з корупцією в Україні та вже проведену роботу у цій сфері, зокрема Національним антикорупційним бюро (НАБУ), ми погодилися з необхідністю продовження зусиль в імплементації судової реформи та реформи прокуратури, спрямованих на посилення верховенства права в Україні. У цьому контексті ми привітали схвалення Закону «Про Вищий антикорупційний суд», що є важливим кроком у боротьбі з корупцією», - відзначається в документі. Сторони також очікують швидкого прийняття необхідних поправок, що гарантуватимуть поширення юрисдикції цього суду на оскарження відповідних рішень, ухвалених судами загальної юрисдикції.

«Ми привітали наміри України запустити цей суд у повному обсязі до кінця року. Ми погодилися з необхідністю подальшого зміцнення незалежності та ефективності всіх антикорупційних інституцій, які повинні виконувати свою роботу без зайвого впливу», - зазначається в заяві.

Під час спільної прес-конференції з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском та Президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером, Глава Української держави Петро Порошенко наголосив: «Боротьба з корупцією є одним з головних пріоритетів української влади в останні роки».

Детальніше...

 

Систематизовано перехід оборонного і безпекового сектору України до стандартів НАТО, аж до майбутнього членства в Альянсі – Президент про новий Закон

0ae5c191068a1235114752d9341932b7_1530791899_extra_largeПрезидент Петро Порошенко особливо наголошує на чіткому відображені в новому Законі «Про національну безпеку України» позицій щодо інтеграції України в європейські структури. «Це наше повернення до європейської родини народів, у європейський політичний, економічний, безпековий, правовий простір, аж до набуття членства в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору», - підкреслив Президент під час підписання Закону. Він також повідомив, що зараз завершується підготовка конституційних змін щодо реалізації мети, закріпленої в цьому Законі: «Ми будемо вносити проект відповідних змін до Конституції до українського Парламенту».
Глава держави назвав цей Закон історичним та повідомив, що українська влада, представники сектору оборони і безпеки, наші міжнародні партнери працювали над ним більше двох років. Глава Української держави підкреслив, що цей Закон є історичним, тому що вперше, об’єднуючи три інших Закони, відбуватиметься взаємосумісність сектору оборони і безпеки з оборонними можливостями Північноатлантичного Альянсу.

Детальніше...

 

Кожна країна має право на незалежну церкву – Президент в інтерв'ю сербському телеканалу РТС

22f947a5d9c118a14d8931cfb95e340b_1520442571_extra_largeПрезидент Петро Порошенко в інтерв'ю сербському телеканалу РТС наголосив, що кожна країна має право на незалежну церкву і закликав світ підтримати Україну в наданні автокефалії православній церкві. «Кожна країна має право на незалежну церкву. 28 липня ми відзначатимемо 1030-річчя хрещення України. Саме тоді була створена українська церква.
В України є мати-церква – Константинополь. А потім Україна була «матір’ю» для російської православної церкви. Саме так, а не навпаки. А сьогодні Росія бажає перешкодити нам мати свою незалежну церкву. Російська церква - церква країни-агресора. Українська церква - церква для українців.
Це велика різниця», - зазначив Глава держави. Президент зазначив, що створення незалежної церкви підтримує більш ніж половина українців. «Я сподіваюсь що з Божою поміччю ми отримаємо автокефалію української церкви. Підтримка з боку інших для нас в цьому багато значить», - наголосив Глава держави.
 

На проведення реконструкції та капітальних ремонтів об’єктів транспортної інфраструктури Богуславського району передбачено 9 млн. 199,123 тис. грн..

rem

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 р. № 423-р «Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» на проведення реконструкції та капітальних ремонтів об’єктів транспортної інфраструктури Богуславського району передбачено 9 млн. 199,123 тис. грн..

Зокрема, виділено 4 млн. 296,020 тис. грн. на реконструкцію дороги по вул. Шевченка в м. Богуслав Київської області; 1 млн. 409,802 тис. грн. на капітальний ремонт частини дорожнього покриття по вул. Шкільна м. Богуслав Київської області; 1 млн. 170,466 тис. грн. капітальний ремонт дороги по вул. 8-го Березня м. Богуслав Київської області; 1 млн. 301,130 тис. грн. на капітальний ремонт частини дорожнього покриття по вул. Кошиця та частини провул. Польового в м. Богуслав Київської області; 1 млн. 021,705 тис. грн. на капітальний ремонт дороги по вул. Пилипа Орлика м. Богуслав Київської області.

 

НАРАДА

0-02-01-2a74e39461b7eb4ef32323689f9d3dc1cfba032a23a0761ed998b622ac16aa6f_full

4 липня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Ірини Старенької відбулася нарада по питанню недопущення загибелі дітей в місцях стихійного відпочинку на яку були запрошені директори навчальних закладів міста та району, сільські голови, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Детальніше...

 

Прийом громадян

0-02-04-4d93fce93b2b936b895306faef62a45ea1401d9d41dd291ea15e403694244fbc_full

4 липня  2018 року голова Богуславської районної  державної адміністрації Ірина Старенька провела особистий прийом громадян.

 

Звернення громадян стосувалися соціально-побутових та земельних питань. Зокрема, зверталися мешканці Богуславщини з проханням щодо надання матеріальної допомоги на лікування.

За підсумками прийому на кожне із порушених громадянами питань Ірина Старенька надала вичерпні відповіді та роз’яснення. Питання, які потребують детального вивчення і опрацювання, очільницею РДА взято на контроль та надано доручення керівникам відповідальних структурних підрозділів щодо надання в межах чинного законодавства допомоги у їх вирішенні.

 

Шановні правоохоронці!

im578xAny-13925243_416231921879061_8596187346874821241_n

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Кожен день, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя мешканців Богуславщини, стоїте на варті правопорядку. Одним із вагомих здобутків нашої держави у час активної розбудови громадянського суспільства і становлення нації є створення Національної поліції України – правоохоронного органу європейського зразка.
Вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Впевнені, що ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій у нашому місті та районі.
Дякуємо за службу, вірність присязі та відданість Українському народові. Бажаємо вам, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів.
Також бажаємо вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра й благополуччя!
З Днем Національної поліції України!

З повагою - голова районної державної адміністрації Ірина  Старенька

 

 

З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

36696156_1318548978279491_2179998186813259776_n
 

Робочий візит очільника області до м. Богуслав

0-02-04-fd8be6e2c89c9559dfaa13d327174ca59d1f3e32d9721e345231929240ff2d69_full3 липня 2018 року до м. Богуслав з робочим візитом завітали голова Київської обласної державної адміністрації Олександр  Горган, заступник голови Київської обласної державної адміністрації  Дмитро Назаренко, начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник, які спільно з головою Богуславської райдержадміністрації Іриною Старенькою, заступником голови райдержадміністрації Олександром Салатою, начальником РС ГУ ДСНС України в Київській області Володимиром Пономаренком прибули на місце страшної трагедії з метою з’ясування  обставин загибелі двох дітей 2011 року народження, які потонули на р. Рось 29 червня 2018 року.

Як повідомлялося  раніше,  головою районної державної адміністрації було проведено оперативну нараду з цього питання та намічено ряд заходів, які очільник області схвалив.

Олександр Любомирович  наголошував на посиленні інформаційно- роз’яснювальної  кампанії серед батьків та дітей, максимальному залученні ЗМІ (ТБ, радіо, районна газета, соціальні мережі) для подальшого застереження та  недопущення загибелі людей на воді,  посиленні відповідної роз’яснювальної роботи в навчальних закладах,  встановленні попереджувальних табличок  та огорожі вздовж каналу, відвідуванні сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах,  адже ця біда може спіткати кожного, хто неналежним чином віднесеться до свого батьківського обов’язку. Діти мають знати, як поводити себе на воді та вміти надавати першу допомогу. Трагічно обірване життя цих двох діток, це занадто страшна ціна і ці події мають стати уроком  для всіх громадян, які нехтують елементарними правилами поведінки  на воді в місцях стихійного відпочинку та не проводять відповідної виховної роботи з дітьми.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси