Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

16 липня виповнюється 27 років з дня прийняття Декларації про державний суверенітет України

fotoПрийняття Декларації стало першим кроком до відновлення історичної справедливості, відродження української державності. Нею визнавалося право української нації на самовизначення.

Держава повинна була захищати й охороняти національну державність українців. Цей документ відкрив новий етап в історії нашого народу, проголосивши основні політичні, економічні, соціальні цілі та довгострокові перспективи розвитку Української держави, інформують.

Декларація складається з 10 розділів. Нею проголошено самовизначення української нації, народовладдя, принцип поділу державної влади на законодавчу, виконавчу і судову, територіальну цілісність України в межах наявних кордонів, економічну самостійність, виключне право народу України на володіння, користування і розпорядження національним багатством України, захист усіх форм власності в державі, гарантії екологічної безпеки і культурного розвитку. Ці базові положення лягли в основу законодавчих актів державного значення – Конституції, законів України.

Детальніше...

 

Про розробку детального плану території для розміщення житлових та нежитлових будівель по здійсненню діяльності фермерського господарства за межами населеного пункту с.Дибинці Богуславського району Київської області

Розпорядження  від 05.07.2017 № 320 "Про розробку детального плану території для розміщення житлових та нежитлових будівель по здійсненню діяльності фермерського господарства за межами населеного пункту с.Дибинці   Богуславського району Київської області"

 

Про розробку детального плану території для розміщення існуючої бази відпочинку за межами населеного пункту с.Москаленки Богуславського району Київської області

Розпорядження від 05.07.2017 № 319 " Про розробку детального плану території для розміщення існуючої бази відпочинку  за межами населеного пункту с.Москаленки Богуславського району Київської області"

 

 

Стартував всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

«Реформа місцевого самоврядування та процеси децентралізації в Україні вже мають вагомі результати. Це і суттєве збільшення місцевих бюджетів, і підвищення спроможності місцевої влади вирішувати більшість питань громад у різних сферах: медицині, освіті, розбудові інфраструктури, наданні адміністративних, комунальних та інших послуг. Але, на жаль, у реформи усе ще є багато противників, які, намагаючись залишити стару, зручну для них, а не для мешканців громад систему, не нехтують інформаційними маніпуляціями, поширенням міфів, спрямованих на дискредитацію змін, що впроваджуються. Це не шкодить тим, хто вірить у децентралізацію і втілює реформу, але заважає приймати правильні рішення тим, хто усе ще сумнівається. Тому важливо, щоб якомога більше людей мали об’єктивну інформацію щодо перебігу децентралізації в країні, про її здобутки, проблеми та перспективи. І у цьому ми розраховуємо на підтримку засобів масової інформації», — прокоментував Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода.

До участі у конкурсі до 15 жовтня 2017 року приймаються матеріали в чотирьох номінаціях:

  • онлайн-публікація,
  • стаття (в друкованому ЗМІ),
  • радіоматеріал,
  • відеоматеріал.

Призовий фонд від Програми Ради Європи. В кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:

Детальніше...

 

Громадські слухання з питань охорони громадського порядку на території Ісайківської сільської ради та роботи закладів охорони здоров'я

13 липня  2017 року в приміщенні сільського Будинку культури с. Ісайки Богуславського району відбулися громадські слухання з питань  охорони громадського порядку та роботи закладів охорони здоров’я на території Ісайківської сільської ради. Участь в обговоренні взяли заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Салата О.П., керівник апарату райдержадміністрації Новосвітний О.В., старший дільничний офіцер поліції Ведмеденко М.І., дільничний офіцер поліції Щербін О.А., дільничний офіцер поліції Мартиненко А.В., заступник головного лікаря КЗ «Богуславський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Шевченко Т.А., сільський голова Кушка П.В., фельдшер - завідувач фельдшерсько-акушерським пунктом с. Ісайки Осипенко Т.І., громадськість.

В ході громадських слухань були розглянуті питання:

1. Стан забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Ісайківської сільської ради.

2. Про роботу закладів охорони здоров’я.

Проведення громадських слухань  в населених пунктах Богуславського району дозволить постійно здійснювати моніторинг оцінки діяльності працівників Богуславського відділення поліції, в тому числі дільничних офіцерів поліції на закріплених за ними територіях та дозволить більш ефективно інформувати населення району про стан криміногенної обстановки на території району. Також було проведено анонімне анкетування щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Детальніше...

 

Прямий телефонний зв'язок з населенням району

pram_zvazok_13_07_2017_313  липня 2017 року голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Абрамівна Старенька  провела прямий телефонний зв’язок з населенням району за участю керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, районних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій району.

Поставлені питання стосувалися  створення об’єднаних територіальних громад на території Богуславського району, встановлення дорожніх знаків для регулювання дорожнього руху, призначення та нарахування субсидії, освітлення міських вулиць (в т.ч. вул. Миколаївська) в нічний час, направлення хворого на лікування.

Під час спілкування по даних питаннях надані детальні відповіді, а на окремі з них дано доручення керівникам відповідних служб.

Детальніше...

 

Виїзний прийом громадян в с. Вільховець

Vilhovets_12_07_201712 липня 2017 року керівник апарату Богуславської районної  державної адміністрації Новосвітний О.В. провів виїзний прийом громадян в с. Вільховець Богуславського району.

Жителі громади зверталися  з питаннями ремонту дорожнього покриття, забезпечення населення доступними ліками, роботи радіо, роботи Вільховецького сільського Будинку культури, соціального захисту, пенсійного забезпечення, працевлаштування, призначення та автоматичного перерахунку розміру субсидії.

За результатами проведеного прийому  було прийнято відповідні рішення, надано ряд рекомендацій та доручень.

Детальніше...

 

Основні показники стану розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва Богуславського району за І півріччя 2017 року

Станом на 01.07.2017 в районі зареєстровано 1939 суб’єктів підприємницької діяльності, що на 77 більше, ніж станом на 01.07.2016 року.  Серед зареєстрованих суб’єктів підприємницької діяльності: 572 - юридичні особи (на 11 СПД або на 2,0% більше ніж за І півріччя попереднього року) та 1367 – фізичні особи (на 66 СПД або на 5,1% більше, ніж за  І півріччя 2016 року).

Сума надходжень податків та зборів до бюджетів всіх рівнів від суб’єктів малого підприємництва за І півріччя 2017 року  склала 22 млн. 252,0 тис. грн., що на 14,5% або на 2 млн. 818,0 тис. грн. більше, ніж за І півріччя 2016 року. Із суми обов’язкових платежів сплачено: фізичними особами – 12 млн. 675,0 тис. грн., що на 8,3% або на 976,0 тис. грн. більше, у порівнянні з І півріччям минулого року;  юридичними особами – 9 млн. 577,0 тис. грн., що на 1 млн. 842,0 тис. грн. або на 23,8% більше, ніж у І півріччі 2016 року.

Кількість суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування, станом на 01.07.2017 становить 1146 осіб, що на 44 СПД або на 4,0% більше, в порівнянні з І півріччям 2016 року. Із загальної кількості суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування в поточному періоді фізичні особи складають  1043 СПД (+ 68 СПД до показників І півріччя 2016 року) та юридичні – 103 особи (-24 суб’єкти до показників І півріччя 2016 року).

Частка надходжень від суб’єктів підприємницької діяльності до бюджетів усіх рівнів становить 25,8 %.

Кількість малих підприємств на 10 тис. чоловік  наявного населення  становить  167 одиниць, що на 7,4% або на 11,5 одиниць більше, ніж  в  І півріччя 2016 році.

Детальніше...

 

Виїзна нарада на тему "Зберегти до зернини вирощений урожай», —

XPPпід таким девізом 4 липня на території Богуславського хлібоприймального підприємства відбулася виїзна нарада на тему «Про хід підготовки агропромислового комплексу району до збирання врожаю зернових культур». Її учасниками стали директори сільськогосподарських формувань Богуславщини, керівництво району та відповідних служб, задіяних у перевірці готовності аграріїв району до жнив.

Про хід підготовки агропромислового комплексу району до збирання врожаю зернових культур доповів на колегії начальник управління агропромислового розвитку РДА М. Г. Грузінов. Він, зокрема, озвучив дані динаміки і структури посівних площ сільськогосподарських культур за минулий і нинішній рік. Так, у 2017-му під озиму пшеницю в районі відведено площу 4977 га (в 2016 р. — 5222 га, врожайність склала 48 ц/га), яру — 245 (88 га, 26 ц/га), озимий ячмінь — 255 (213, 46 ц/га), жито — 25 (20, 29,5 ц/га), ярий ячмінь — 372 (450, 35 ц/га), овес — 140 (80, 35 ц/га), кукурудзу на зерно — 8034 (8126, 73 ц/га), гречку — 270 (43, 11 ц/га), горох — 678 (170, 30 ц/га), сою — 7273 (7303, 21 ц/га), соняшник — 5705 (5928, 31 ц/га), озимий ріпак — 271 (112, 16 ц/га), цукровий буряк — 250 (31, 404 ц/га). Цього року аграрії нашого району повністю відмовилися від вирощування проса, сорго та гірчиці, хоча в 2016-му мали їх посіви.

Детальніше...

 

Президент підписав Закони щодо особливостей доступу осіб з особливими потребами до освітніх послуг та транспортного обслуговування таких осіб

7d9dfba6507c3cdef28f414f0ff5ac01_1499249831_extra_large-fill-473x301Пезидент Петро Порошенко під час відвідання середньої загальноосвітньої школи № 168 Києва підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг» та Закон «Про внесення змін до статті 31 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю». Глава держави зазначив, що радий зустрічі з колективом навчального закладу, який більше десятиліття тому ініціював дуже добру справу з підготовки до життя юних українців в умовах інклюзії. Він зауважив, що сьогодні, коли відвідував різні класи школи і спілкувався з учнями побачив, що маленькі діти вже розуміють, що таке інклюзія, вміють допомагати дітям з особливими потребами соціалізуватись, відчувати себе повноцінними громадянами нашої держави. «Можу собі лише уявити, як непросто було школі у той час, коли слова «інклюзія», «інклюзивний» були абсолютно новими і для суспільства, і для політиків, і для освітянської бюрократії. І в міністерствах, і у відділах освіти навіть не всі знали, що це таке.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси