Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Зустріч Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з регіональними ЗМІ.

1513934850-8580У вівторок, 27 лютого, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з представниками регіональних засобів масової інформації. Повна  відеоверсія  спілкування Глави Уряду  з  журналістами за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=P9ytA2hEygY
 

Рішення

міжвідомчого оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та небезпечних подій під час погіршення погодних умов в осінньо-зимовий період 2017/2018 року
 

Рятувальники нагадують громадянам, як уникнути обмороження та переохолодження

obmorojennyaВідповідно за даними УкрГідрометцентру до 28 лютого очікується зниження нічної (мінімальної) температури. Так, рятувальники Богуславщини нагадують громадянам, як уникнути обмороження та переохолодження.  По-перше, необхідно знати ознаки переохолодження та обмороження, а також основні правила поведінки в умовах низьких температур.

У першу чергу жертвами морозу стають соціально незахищені верстви населення — ті, хто зловживає алкоголем або не має постійного місця проживання. Наступна «категорія ризику» — люди, які працюють на вулиці: продавці, будівельники тощо. Однак переохолодження та обмороження загрожує кожному, хто вдягнений не по погоді та тривалий час перебуває на холоді.

Якщо ви виявили у себе наступні ознаки:

* озноб,

* тремтіння,

* блідість,

* а згодом і посиніння шкіри, губ,

* біль у пальцях рук та ніг,

Детальніше...

 

Пункти обігріву

За даними УкрГідрометцентру, внаслідок вторгнення холодного арктичного повітря з півночі Європи в Україні очікується зниження нічної (мінімальної) температури:
26-28 лютого на Київщині температура вночі 14-20° морозу місцями по області до 25° морозу.
Рятувальники Богуславського РС нагадують громадянам перелік пунктів обігріву на території Богуславського району, а саме:
м. Богуслав, Богуславська районна державна адміністрація;
м. Богуслав, Богуславська центральна районна лікарня (приймальне відділення);
м. Богуслав, Богуславська міська рада;
с. Біївці, Біївецький НВК;
с. Бране Поле, Бранепільська сільська рада;
с. Вільховець, Вільховецька сільська рада;
с. Дибинці, Дибинецька сільська рада;
с. Дмитренки, Дмитренківська сільська рада;
с. Іванівка, Іванівська сільська рада;
с. Ісайки, Ісайківська сільська рада;
с. Киданівка, Киданівська сільська рада;
с. Медвин, Медвинська дільнична лікарня;
с. Мисайлівка, Мисайлівська сільська рада;
с. Михайлівка, Михайлівська сільська рада;
с. Москаленки, Москаленківська сільська рада;
с. Митаївка, Митаївська сільська рада;
с. Побережка, Побережківська сільська рада;
с. Розкопанці, Розкопанецька сільська рада;
с. Саварка, Саварська сільська рада;
с. Синиця, Синицька сільська рада;
с. Тептіївка, Тептіївська сільська рада;
с. Хохітва, Хохітвянська сільська рада;
с. Шупики, Шупиківська сільська рада;
с. Щербашенц,і Щербашенецька сільська рада .
Провідний фахівець Богуславського РС
ГУ ДСНС України
у Київській області
ст.лейтенант служби ЦЗ                                      Л.С. Верещінська
punktu_obigrivyЗа даними УкрГідрометцентру, внаслідок вторгнення холодного арктичного повітря з півночі Європи в Україні очікується зниження нічної (мінімальної) температури:
26-28 лютого на Київщині температура вночі 14-20° морозу місцями по області до 25° морозу.
Рятувальники Богуславського РС нагадують громадянам перелік пунктів обігріву на території Богуславського району, а саме:
м. Богуслав, Богуславська районна державна адміністрація;
м. Богуслав, Богуславська центральна районна лікарня (приймальне відділення);
м. Богуслав, Богуславська міська рада;
с. Біївці, Біївецький НВК;

Детальніше...

 

Громадські слухання з питань охорони громадського порядку на території Мисайлівської сільської ради

IMG_392227 лютого 2018 року у Мисайлівському сільському будинку культури відбулися громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Мисайлівської сільської ради в яких взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Новосвітний О.В., заступник завідувача сектору превенції Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Горовенко О.В., сільський голова М.А. Совенко, депутати сільської ради,  директор та педагогічний колектив Мисайлівського НВК, громадськість. В громадських слуханнях також взяли участь  керівники установ, організацій та підприємств району з  питань соціального захисту, освіти, культури, медицини, пенсійного забезпечення, радіо- та телефонного зв’язку.

В доповіді дільничного офіцера поліції зазначалось, що працівниками поліції Богуславського відділення поліції вживалися заходи щодо попередження правопорушень і розкриття скоєних злочинів, а також забезпечення надійної охорони громадського порядку в Богуславському районі під час масових заходів під час складної соціальної та політичної ситуації в країні.  Основну увагу Богуславське відділення поліції приділяли профілактиці злочинності. Проводилась профілактична робота з раніше судимими, власниками зброї, порушниками правил дорожнього руху тощо. О.В. Горовенко  зазначила, що протягом 2018 року працівниками ДОП Богуславського відділення поліції по с. Мисайлівка Богуславського району було розглянуто 17 заяв та повідомлень від жителів села, складено 1 адміністративний протокол по  ст.. 178 ( поява та розпивання спиртного у громадському місці). Також було складено 4 адміністративних протоколи по лінії порушень правил дорожнього руху. За звітний період на території с. Мисайлівка вчинено 2 злочини, 1 з яких умисне тяжке тілесне ушкодження, яке призвело до смерті та 1 шахрайство по якому проводяться оперативно-розшукові заходи по встановленню осіб, причетних до даного злочину.

Присутні в залі жителі громади також мали можливість висловити  свої  зауваження та  пропозиції  відносно  роботи відповідних служб  Богуславщини, зокрема: цікавилися процесом впровадження  пенсійної та медичної реформи.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-04-96b8bba2cff45fde8f2fba84a359074fe7025f9d70427460ee72443c4bfe6c49_fullПід керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 26 лютого 2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада  на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді обговорювалися актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, освіти.

Питання роботи медичної галузі району завжди стоїть на чільному місці у керівництва району,  зокрема: штатної забезпеченості кадрами, підвищення якості надання медичних послуг та отримання безкоштовних ліків за Урядовою програмою «Доступні ліки».Так, програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма, діабет 2-го типу. Голова райдержадміністрації тримає на посиленому контролі питання реалізації Урядової програми.

Механізм роботи програми наступний: держава компенсує вартість лікарського засобу за найнижчою ціною, виробник (дистриб’ютор) якого подав заявку на участь в програмі «Доступні ліки». Саме такий препарат пацієнт отримає безкоштовно. Препарат, ціна на який не перевищує граничну оптово-відпускну ціну, пацієнт може отримати, доплативши лише різницю між розміром відшкодування за упаковку та фактичною ціною препарату. Ціну, яку повністю відшкодовує держава, встановив уряд після того, як її визначило Міністерство охорони здоров’я шляхом порівняння ціни на аналогічні міжнародні непатентовані назви у 5 сусідніх країнах України – Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії, Латвії. Так, у Богуславському районі можна отримати ліки за адресою:

Детальніше...

 

Засідання Громадської ради при Богуславській райдержадміністрації

IMG_3921На адресу Богуславської РДА надійшов лист-звернення від ПП «Мережа-Авто» від 05.02.2018 №22 щодо погодження вартості тарифу на перевезення пасажирів  автомобільним транспортом. З метою обговорення даного питання за ініціативи голови Богуславської РДА Ірини Старенької  23 лютого 2018 року  відбулося засідання Громадської ради при Богуславській райдержадміністрації. На засідання був запрошений керівник ПП «Мережа-Авто» Юрій Савченко, який  пояснив та надав обґрунтовані підстави, що слугували для прийняття відповідного рішення. Під  час своєї доповіді керівництвом ПП «Мережа-Авто» наголошено, що останнє збільшення вартості проїзду відбулося 01 квітня 2017 року. З того часу рівень  мінімальної заробітної плати зріс на 16,3% , тобто на 523 грн;  вартість паливно-мастильних матеріалів – на 6,2% тобто вартість пального зросла за період з 01 квітня 2017 року  на 5,5 грн.

При таких показниках ПП «Мережа-Авто» мало б збільшити тариф на 26,7%, однак зважаючи на низьку платоспроможність та враховуючи соціальний стан жителів Богуславського району  пропонується підвищення тарифу лише на 16,67%. Щодо тарифу на міжміське сполучення, то він  підвищиться  лише на 13,3% проти діючого, тобто на 10 грн.

Детальніше...

 

Громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території м. Богуслав.

0-02-05-5fae0266371f86b148c0d44921bbf8fbe1f7e1e89d590e08a89eb0cf170b1331_full23 лютого  2018 року у малому залі засідань Богуславської райдержадміністрації  відбулися громадські слухання з питань  забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території м. Богуслав. У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації О.П. Салата,  керівник апарату райдержадміністрації Новосвітний О.В., заступник Богуславського міського голови В.В. Хоменко,  начальник відділу організаційної роботи,  звернень громадян, внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату  райдержадміністрації Лінська О.В., завідувач сектору превенції Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Володько В.В., керівники підприємств, установ, організацій району, депутати міської та районної рад,   громадськість, ЗМІ.

Дані Громадські слухання  дозволяють постійно здійснювати моніторинг оцінки діяльності працівників Богуславського відділення поліції, в тому числі дільничних офіцерів поліції на закріплених за ними територіях та дають змогу більш ефективно інформувати населення району про стан криміногенної обстановки на території Богуславського району Київської області. В доповіді дільничного офіцера поліції зазначалось, що працівниками поліції Богуславського відділення поліції вживалися заходи щодо попередження правопорушень і розкриття скоєних злочинів, а також забезпечення надійної охорони громадського порядку в Богуславському районі.

Детальніше...

 

УВАГА! ЧЕРЕЗ СИЛЬНЕ ПОХОЛОДАННЯ ТА ОЧІКУВАНУ ОЖЕЛЕДИЦЮ 24-27 ЛЮТОГО НА КИЇВЩИНІ ОГОЛОШЕНО ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

630_360_1452132093-9512-moroz-foto-cem-zavodruЗа даними Укргідрометцентру, 24-27 лютого на Київщині штормове попередження! Внаслідок вторгнення холодного арктичного повітря з півночі Європи очікується зниження нічної (мінімальної) температури: 24 лютого до 10-16° морозу (у Києві до 11-13° морозу); 25-27 лютого до 17-22° морозу (у Києві до 16-19° морозу), місцями по області до 24° морозу. 23 лютого Хмарно з проясненнями, місцями невеликий сніг, на дорогах подекуди ожеледиця, вітер північно-східний 5-10 м/с, температура вночі 8-13°, вдень 2-7 ° морозу. 24-25 лютого Холодна погода, зниження температури: 24 лютого вночі 11-16°, вдень 6-11° морозу, 25 лютого вночі 16-21°, вдень 9-14° морозу. 24 лютого невеликий сніг, 25 лютого без істотних опадів; на дорогах місцями ожеледиця. Вітер переважно північно-східний, 5-10 м/с. 26-27 лютого Утримається холодна погода. Температура вночі 17-22° морозу, подекуди до 24° морозу; вдень 9-14°морозу. Без опадів, лише вдень 27 лютого місцями невеликий сніг. У зв’язку з несприятливими погодними умовами і сильними морозами підвищується ризик переохолодження, обморожень і травматизму, а також виникнення аварійних ситуацій на дорогах. Шановні мешканці Богуславщини! Богуславська районна державна адміністрація закликає утриматися від виходу на вулицю та від поїздок на дальні відстані за межі населеного пункту без особливої необхідності.
 

Прем’єр-міністр: Стабільний і впевнений розвиток бізнесу – мета економічних реформ Уряду

Прем’єр-міністр: Стабільний і впевнений розвиток бізнесу – мета економічних реформ Уряду

Нова якість освіти допоможе у переході від сировинної економіки до економіки доданої вартості, – Володимир Гройсман

Децентралізація посилює відповідальність місцевої влади і вимогливість громади до своїх керівників, – Глава Уряду

Глава Уряду: Перше і головне питання співпраці з МВФ – створення Антикорупційного суду

Ми продовжимо розбудову прикордонної інфраструктури в рамках нових програм, – Володимир Гройсман

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси