Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Урочистості з нагоди Дня національної поліції України.

0-02-0a-3ff6f23a6f5646c2093e1ff5836014bf4f6282dfaf72a74c84e4407c94e2c111_full

Одним із вагомих здобутків нашої держави у час активної розбудови громадянського суспільства та становлення нації є створення Національної поліції України – правоохоронного органу європейського зразка.

 

За невеликий період своєї роботи поліцейські отримали високу оцінку громадян завдяки професійному виконанню завдань із протидії злочинності, забезпеченню публічної безпеки і порядку, служінню народу України.

Сьогодні, 4 липня 2019 року,  в актовій залі Богуславського відділення поліції відбулись урочистості з нагоди Дня  На­ці­о­на­ль­ної по­лі­ції Укра­ї­ни. Особовий склад Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області  привітали голова районної ради Володимир Замирайло, заступник голови районної держаної адміністрації Олександр Салата, заступник голови районної ради Анатолій Резніченко,  депутати районної ради.

Олександр Салата, виступаючи з вітальною промовою перед присутніми, подякував  всьому особовому складу відділу за роботу та побажав нових здобутків у нелегкій, але почесній службі, життєвої енергії,  успіхів у службовій діяльності на благо держави, впевненості у власному майбутньому і в майбутньому України.

За відповідальне ставлення до службових обов’язків, сумлінне виконання поставлених завдань, особистий вагомий внесок у зміцнення законності і правопорядку  у Богуславському районі кращих представників по­лі­ції нагородили гра­мо­та­ми рай­де­р­жа­д­мі­ні­с­т­ра­ції та ра­йон­ної ра­ди.

Детальніше...

 

Шановні працівники поліції!

thumb-zoom-1000x707-b8ad

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Національної поліції!

Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на Вас, вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки. На поліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки.
У День свята прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті! Бажаю мужності, витримки й наснаги, міцного здоров'я та родинного тепла вам та вашим близьким!


З повагою та вдячністю

голова районної державної адміністрації  Ірина  Старенька

 

Прийом громадян

0-02-0a-72eb4bbae0c7a3684ca052260c825bf6ec121ec225352704eb591776bf7269a7_fullЗ метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади,  03 липня 2019 року голова Богуславської районної державної  адміністрації Ірина Старенька провела черговий особистий прийом громадян.

Під час прийому  мешканці Богуславщини піднімали ряд питань, зокрема: пенсійного забезпечення та медичного обслуговування,  забезпечення прав і свобод землевласників та землекористувачів.

На всі порушені питання мешканці району  отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, Ірина Старенька взяла під особистий контроль та дала доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.

Детальніше...

 

Привітання голови Богуславської районної державної адміністрації Ірини Старенької з Днем Конституції України.

konstutyciya_2019Шановні жителі Богуславського району!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом — Днем Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи волю мільйонів громадян і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, прийняла Основний Закон — Конституцію України, який став оберегом державності і демократії великої української родини.

Конституція України назавжди закріпила ідеали рівності, верховенство права, політичну, економічну та ідеологічну стабільність — усі ті фундаментальні засади, на яких грунтується сьогодення і вибудовується майбутнє. Адже в пріоритеті Основного Закону — людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

З нагоди державного свята бажаю послідовно та наполегливо боротися за ефективне втілення в житті конституційних принципів, що створюють правові умови для стабільної діяльності громадянського суспільства.

Бажаю родинного затишку, добробуту і впевненості в прийдешньому дні, господнього благословення Вам і Вашим родинам! Нехай демократичні принципи Конституції стануть реаліями нашого сьогодення на благо всієї України!

З повагою,

голова Богуславської районної державної адміністрації

Ірина Старенька

 

Сьогодні Богуславщина оплакує свого героя…

oleksiy_KarlashВійськовослужбовець Олексій Карлаш, поранений в зоні ООС 19 червня, помер, не приходячи до тями.

23 червня у харківському шпиталі помер військовослужбовець 54 окремого розвідувального батальйону Олексій Карлаш із позивним «Карлсон».

19 червня він отримав осколкове поранення у голову. Лікарі до останнього боролися за життя бійця, провели операцію, проте близько 10-ї ранку серце Олексія Карлаша зупинилося.

Про смерть військовослужбовця повідомив його побратим, ветеран АТО Олексій Бешуля: «Починали службу разом у 2014 році. А сьогодні вранці він помер у Харківському шпиталі. Осколкове поранення в голову».

26-річний Олексій Карлаш родом із села Розкопанці Богуславського району Київської області.

За місяць боєць мав завершити службу й повернутися додому.

«Ти з 19.06 не виходив на зв’язок. Я переживала, молилась і вірила, що ти просто на завданні... Знала тебе всього місяць. А наче вічність... Тобі треба було відслужити всього 1 місяць... За спиною 5 років в АТО. Справжній герой, пишалась тобою, таких як ти одиниці... Ти так хотів сім’ю і дітей... Тебе поранили... казали шансів мало... Важке поранення в голову... А сьогодні о 10 ранку в Харківському госпіталі тебе не стало, ти став ангелом... Не вірю! Не хочу вірити!!! Я вірила в чудо!!! Останнє твоє повідомлення було: «Все буде добре. Ще місяць і додомцю», – написала Мар’яна Барабанова.

Детальніше...

 

Прийом громадян

priyom_gromadyan_26_06_201926 червня 2019 року голова райдержадміністрації Ірина Старенька провела черговий прийом громадян.

Жителі Богуславщини зверталися  з питаннями  соціального захисту, надання матеріальної допомоги на лікування.

Під час прийому Ірина Старенька кожному громадянину надала вичерпні роз’яснення та відповіді на їхні питання.

За підсумками проведеного прийому громадян голова Богуславської районної  державної адміністрації І. Старенька дала відповідні доручення та встановила  терміни їх виконання.

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови адміністрації Ірини Старенької.

komisiya_ditu_25_06_2019_mal25 червня 2019 року  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови адміністрації Ірини Старенької.

На засіданні комісії розглядалися питання щодо влаштування дітей-сиріт під опіку, піклування в сім’ю баби; про влаштування дітей-сиріт під опіку, піклування в сім’ю дядька; щодо доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав батька відносно неповнолітньої дочки (відповідно до ухвали Богуславського райсуду про відкриття провадження у справі); про надання дозволу  про прийняття в дар 1/5 частки квартири  малолітньою дитиною (за заявами батьків дитини); про надання  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій  та збройних конфліктів (за заявою батька дитини); щодо поновлення батьківських прав батька відносно малолітнього сина (відповідно до ухвали Богуславського райсуду про відкриття провадження у справі); про скасування  розпорядження Богуславської   райдержадміністрації щодо  визначення  місця проживання дитини; про доцільність влаштування неповнолітньої дитини до Комунального закладу Київської обласної ради «Таращанський НРУ»; щодо участі батька у вихованні дочки; щодо виконання матір’ю батьківських обов’язків по відношенню до малолітньої дитини; затвердження персонального складу міждисциплінарної команди із числа працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань освіти,охорони здоров’я, соціального захисту населення.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_24_06_2019Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Старенької  24 червня  2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

На порядку денному розглядалися  питання роботи медичної галузі району; забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; фінансування та виплати пенсій; робота КП «Богуславтепловодопостачання»; робота РС ГУ ДСНС України в Київській області; робота галузі освіти; проведення дослідження ВРХ на лейкоз, туберкульоз; робота Богуславської районної філії Київського обласного центру зайнятості; виконання районного бюджету; організація оздоровлення  та дозвілля дітей; різне.

Щодо роботи освітньої галузі району,  начальник відділу освіти  Оксана Поліщук повідомила, що видача свідоцтв про отримання освіти для учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл району відбудеться 27 червня 2019 року.

Не менш болючим є питання роботи медичних установ району. Очільниця району наголосила, що до районної державної адміністрації надходять чисельні звернення та скарги на роботу КНП БРР «Богуславська центральна районної лікарня», зокрема щодо організації видачі лікарняних листів.

Детальніше...

 

Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів.

Управління Державної казначейської служби України у Богуславському районі Київської області  повідомляє, що згідно наказу Державної казначейської служби України від 26.04.2019року №133 “Про затвердження Порядку використання системи дистанційного обслуговування  “Клієнт казначейства-Казначейство” в органах Державної казначейської служби України розширено функціональні можливості програмно-технічного комплексу “Клієнт казначейства-Казначейство” за наступними напрямками:

-головним розпорядникам бюджетних коштів надано можливість  транспортування через систему дистанційоного обслуговування Мережі розпорядників та одержувачів бюджетних коштів/ реєстри змін до неї (згідно заявок про надання доступу);

-клієнтам надано можливість вибору підпису та кількості підписів для кожного окремого типу документів (згідно заявок про надання доступу);

-органам, що контролюють справляння надходжень бюджету, та місцевим фінансовим органам надано можливість отримання виписки за надходженнями (згідно заявок про надання доступу).

 

Привітання голови Богуславської районної державної адміністрації Ірини Старенької з Днем державної служби.

derg-slugba_2019Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас із Днем державної служби!

Державна служба є запорукою ефективного функціонування нашої України. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Хочу висловити найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь району.

Упевнена, що запорукою успішного виконання намічених вами цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі.

Бажаю всім вам бути мудрими у своїх вчинках, невпинно працювати на благо українського народу, керуючись принципами професіоналізму, компетентності, ініціативності, чесності та відданості справі, персональної відповідальності за виконаннях своїх службових обов’язків. Нехай кожний день вашого життя буде сповнений радістю, любов’ю, родинним теплом та душевним спокоєм.

З повагою

голова Богуславської районної

державної адміністрації Ірина Старенька

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси