Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_12_11_18_malПід керівництвом виконуючого обов’язки  голови районної державної адміністрації Олександра Салати 12 листопада 2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено основні завдання на поточний.

Керівники районних служб доповіли по відповідним напрямкам  роботи, а саме: медицини,  освіти, культури, економіки. Обговорено також  питання проведення   опалювального сезону 2018-2019 років у закладах соціальної інфраструктури; забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; субсидіювання населення  району; фінансування пенсійних виплат;  наповнення районного бюджету; проведення культурних заходів у районі; робота РС ГУ ДСНС України в Київській області; роботи управління Держпродспоживслужби у Богуславському районі (вжиття протиепізоотичних заходів на території Богуславського району); проведення осінньо-польових робіт; різне.

Детальніше...

 

Богуславщина відзначила Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Культура – це той неоціненний скарб, який робить наше життя яскравішим і наповнює його веселими теплими барвами.

І саме тому працівники культури та майстри народного мистецтва є справжніми сподвижниками духовного відродження, розвитку та примноження славних традицій Богуславського району.

9 листопада  2018 року в приміщенні  Богуславської районної державної адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського  дня   працівників  культури та майстрів  народного мистецтва.

Присутніх у залі працівників  сфери  культури щиро привітали з професійним святом  виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Новосвітний, начальник відділу культури райдержадміністрації Олександр Терещенко.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у розвиток культури, збереження національних традицій та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва почесними грамотами і подяками Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації та районної ради було відзначено кращих працівників району у сфері культури та народного мистецтва

Детальніше...

 

Вітання з Днем української писемності та мови

ukr_mova_09_11_2018Сьогодні ми відзначаємо свято української мови – одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники.

Мова – одна із найважливіших ознак нації. Саме вона підтримує національну самосвідомість, любов до рідної землі та повагу до себе. Українська мова увібрала в себе найкращі та найвеличніші здобутки нашого народу.

Наша мова виборола своє право на існування. Із здобуттям Україною незалежності, одним із найважливіших завдань, що постало перед державою, було створити умови для розвитку і утвердження української мови як державної.

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім.

У святковий День української писемності та мови хочу щиро побажати всім нам  утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну та українців. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом!

Бажаю щастя, добра, нових здобутків на благо рідної Богуславщини, рідної України!

Голова Богуславської

районної державної адміністрації

Ірина Абрамівна Старенька

 

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

kultura_1_2018

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом -  Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва! Українська культура, одна з небагатьох, яка вистояла під могутнім натиском ворожих агресивних впливів, зберегла свою унікальність, духовність та самобутність. Культура незримою силою формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Багата талантами наша земля - українці володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків, може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Тож нехай не полишають Вас та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань.

Здоров’я, добра, Божого благословення Вам і Вашим сім’ям,  реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії  і  мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Голова Богуславської

районної державної адміністрації

Ірина Абрамівна Старенька

 

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ЗАСНУВАВ ФОНД З ПІДТРИМКИ ОСВІТНІХ ТА НАУКОВИХ ПРОГРАМ ДЛЯ МОЛОДІ

prezud_blag_fondПрезидент Петро Порошенко ухвалив рішення про утворення в Україні спеціального Фонду з підтримки освітніх та наукових програм для молоді та підписав відповідний Указ. Про це Глава держави повідомив у Києві, під час зустрічі зі студентами та аспірантами.

«Дуже важливо, щоб розвиток науки, щоб підтримка талановитої молоді, студентів, аспірантів, молодих вчених відбувалася ефективно і на державному рівні», – наголосив він.

Під час спілкування Петро Порошенко назвав незадовільною нинішню ситуацію, коли сотні, а може й тисячі талановитих молодих людей змушені виїжджати з України для того, щоб продовжити займатися наукою. Саме тому й було прийнято рішення про створення зазначеного Фонду, який сприятиме роботі молодих науковців та розвитку галузі в нашій державі.

«Ми маємо створити всі можливості для того, щоб талановита українська молодь мала всі можливості реалізувати свій потенціал у нас, в Україні», – підкреслив Глава держави.

«І для цього я прийняв рішення про заснування Фонду Президента з підтримки освітніх та наукових програм для молоді для того, щоб підтримати молодь. Найталановитіша молодь, навіть якщо вона не має для цього достатньо коштів, повинна мати підтримку Президента і держави», –  сказав Петро Порошенко, зауваживши, що молоді люди отримають можливість навчатися, або навчатись в аспірантурі, виграти гранти і здійснювати свої наукові розробки.

Детальніше...

 

Засідання комісії

Salata_komisiya_08_11_2018_-_mal08 листопада 2018 року виконуючий обов'язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата провів засідання комісії з питань звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг). В комісії взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Хоменко, директор Богуславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Раїса Олійник, представники структурних підрозділів райдержадміністрації. В ході комісії були розглянуті та задоволені два звернення щодо звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг).Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-04-f7001238a97cea7338b2272a5e290ae51b789b298d87ba5f4dbcb27084a25b37_full

Під керівництвом виконуючого обов’язки  голови районної державної адміністрації Олександра Салати 5 листопада 2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено основні завдання на поточний.

 

Керівники районних служб доповіли по відповідним напрямкам  роботи, а саме: медицини,  освіти, культури, економіки. Обговорено також  питання роботи  районного військового комісаріату; проведення   опалювального сезону 2018-2019 років у закладах соціальної інфраструктури; забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; субсидіювання населення  району та оздоровлення пільгових категорій населення; фінансування пенсійних виплат;  наповнення районного бюджету; проведення культурних заходів у районі; робота РС ГУ ДСНС України в Київській області; роботи управління Держпродспоживслужби у Богуславському районі (вжиття протиепізоотичних заходів на території Богуславського району); проведення осінньо-польових робіт; різне.

Детальніше...

 

До Дня працівника соціальної сфери

IMG_20181102_114500

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати та пенсії, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

 

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери відбулися 2 листопада 2018 року  у приміщенні районного будинку культури. Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися голова районної державної адміністрації Ірина Старенька та заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Руслана Вісьтак. Виступаючі висловили слова щирої вдячності працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю, та тепло сердець, яке вони дарують людям.

З нагоди професійного свята грамотами департаменту соціального захисту  населення Київської обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники соціальної сфери району.

Детальніше...

 

Шановні працівники соціальної сфери!

soct

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Ви обрали для себе нелегку, але благородну, сповнену гуманізму, милосердя та тепла професію -  допомагати тим, хто цього потребує.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.


Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, у центрі якої є людина.


Бажаю Вам Божого благословення, творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!


З повагою,

голова районної державної адміністрації

Ірина Старенька

 

Прийом громадян

0-02-05-d00ca3bae9dc5e9cc85e0e5c314ce834343995761caa53ec9d688532df995522_full

Однією з найефективніших форм діалогу влади з громадою є особисті прийоми громадян. З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян»,  головою Богуславської райдержадміністрації Іриною Старенькою  31 жовтня 2018 року проведено  особистий прийом громадян.


З  проблемними питаннями на прийомі в очільниці району  побувало 3 мешканців району. Питання, які порушували перед районною владою стосувалися надання субсидії, надання матеріальної допомоги на лікування, працевлаштування, земельне питання.


Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси