Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування.

den_misc_samovriadyv_05_12_2019_malНапередодні відзначення свята Дня місцевого самоврядування, 5 грудня 2019 року, у актовій залі районної державної адміністрації відбулися урочистості. Всіх присутніх привітали тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата, голова Богуславської районної ради Володимир Замирайло, заступник голови Богуславської районної ради Анатолій Резніченко.

На святкування Дня місцевого самоврядування були запрошені депутати районної, сільських рад, голови та секретарі сільських рад, керівники районних установ, організацій та представники апарату районної ради та райдержадміністрації.

З вітальною промовою виступив тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата та привітав зі святом всіх,  хто причетний до місцевого самоврядування: депутатів районної та інших місцевих рад, сільських голів, секретарів, службовців місцевих рад, працівників виконавчого апарату районної ради, членів виконавчих комітетів та жителів всіх територіальних громад сіл Богуславського району, побажав всім міцного здоров'я та терпіння, щастя та добра,  витримки і стійкості, благополуччя, достатку і лише позитивної енергетики.

За багаторічну сумлінну працю, особисті заслуги у вирішенні питань соціально-економічного і культурного розвитку територіальної громади, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування Олександр Салата та Володимир Замирайло нагородили спільними грамотами та подяками райдержадміністрації та районної ради голів сільських рад,  представників районної державної адміністрації.

Далі помічник депутата Київської обласної ради Анатолія Даниленка Юрій Балацький вручив Подяки Київської обласної ради депутатам районної ради за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, вагомий внесок у розвиток територіальної громади.

Детальніше...

 

КОДА ОГОЛОШУЄ ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

kyiv_region_2019Київська обласна державна адміністрація розробляє План заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки (далі – Стратегія). Найважливішим етапом цієї роботи є збір проєктних ідей від суб’єктів регіонального розвитку області (юридичних та фізичних осіб), що дозволить сформувати План заходів з реалізації Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії. За результатами відбору найкращі проєктні ідеї у вигляді технічних завдань до проєктів будуть включені до Плану заходів з реалізації Стратегії у 2021-2023 роках.

Запрошуємо осіб, зацікавлених у розвитку Київщини, наукові установи та організації, об’єднання підприємців, громадські організації, вищі навчальні заклади, структурні підрозділи облдержадміністрації, органи місцевого самоврядування запропонувати ідею(ї) проекту(ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Форма пропозицій проєктних ідей, стратегічні, оперативні цілі та завдання Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки та інша інформація розміщені на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

Детальніше...

 

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

den_lydei_z_invalidnistyu_2019Його проголошенням у жовтні 1992-го Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй засвідчила увагу міжнародної спільноти до людей з особливими потребами, визнавши, що цивілізованість суспільства визначається уважним та милосердним ставленням до людей з інвалідністю, людей похилого віку та дітей, а також  до тих, хто потребує турботи та піклування.

Відтоді ця дата – нагадування людству про його обов’язок –  виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав людей з інвалідністю і їх участі в житті суспільства.

Міжнародний день людей з інвалідністю - це день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

У цей день хочу побажати Вам теплих стосунків з Вашими близькими, творчої наснаги, бадьорості духу та міцного здоров’я й надалі залишатися для нас прикладом безмежних людських можливостей, та міцної сили волі, що ці можливості породжує. Нехай справдяться всі Ваші бажання, мрії та задуми!

При цьому хочу згадати про всіх тих, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги є  реальним виявом милосердя, людяності та любові до ближнього. Низький уклін за Вашу працю!

Районна державна адміністрація, управління соціального  захисту населення приділяють належну увагу вирішенню повсякденних питань життєдіяльності громадян з особливими потребами.
Станом на 01.12.2019 року в  управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації на  обліку  перебуває 2065 осіб з інвалідністю , дітей з  інвалідністю – 154 особи.
Особи з інвалідністю  забезпечуються допоміжними засобами   та інвалідними колясками. На даний час  79 осіб з інвалідністю забезпечені технічними засобами реабілітації. Станом на 01.12.2019 року видано направлення   на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації  - 341 особі.  Видано путівок на санаторно – курортне лікування 18 особам з інвалідністю.
Відповідно Постанови КМУ «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями» в управлінні перебуває на обліку для забезпечення автотранспортом 59 осіб з інвалідністю.
За рахунок коштів з місцевого бюджету була надана грошова допомога 119 особам, які мають тяжкий матеріальний стан  на суму 128,9 тис.грн. Виплачено одноразової грошової матеріальної допомоги з державного бюджету  6  особам з інвалідністю на суму 4692,00 грн.
У рамках Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017-2020 роки на розгляд комісії з питань надання одноразової щорічної адресної допомоги сім’ям, що складають з двох і більше осіб з інвалідністю, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху 1 та 2 груп в департамент соціального захисту населення було подано  15 заяв.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу»  1 дитина з ДЦП пройшла реабілітацію в ТОВ «Центр фізичної реабілітації «КРОК за КРОКОМ».
Богуславська районна державна адміністрація, управління соціального  захисту населення приділяють належну увагу вирішенню повсякденних питань життєдіяльності громадян з особливими потребами.
Станом на 01.12.2019 в  управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації на  обліку  перебуває 2065 осіб з інвалідністю, дітей з  інвалідністю – 154 особи.

Детальніше...

 

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ГРУДНЯ 2019 РОКУ

pererah_pensiy_2019Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» від 23.11.2018  № 2629 – VІІІ встановлено, що з 1 грудня 2019 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, буде підвищено з 1564,00 грн і становитиме 1638,00 грн. В зв’язку з цим, органами Пенсійного фонду України буде проведено перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до неї, розміри яких визначаються від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Будуть також перераховані  мінімальні та максимальні  розміри пенсій. Перерахунок здійснюється за матеріалами пенсійної справи без звернення пенсіонера до органів Пенсійного фонду України,  автоматично.

Отже перерахунку підлягатимуть, зокрема:

Детальніше...

 

Громадські слухання

Grom_sluh_29_11_2019_5malпроекту містобудівної документації та звіту про  стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування «Детальний план території в адміністративних межах Москаленківської сільської ради (за межами населеного пункту с. Москаленки) Богуславського району Київської області орієнтованою площею 30,0 га для іншого сільськогосподарського виробництва на земельних ділянках, які перебувають у приватній власності)».

29 листопада 2019 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулись громадські слухання проекту містобудівної документації та звіту про  стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування «Детальний план території в адміністративних межах Москаленківської сільської ради (за межами населеного пункту с. Москаленки) Богуславського району Київської області орієнтованою площею 30,0 га для іншого сільськогосподарського виробництва на земельних ділянках, які перебувають у приватній власності)», в яких прийняли участь відділ містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, розробники проекту – ТОВ «укргруппроекТ ПЛЮС» та  представники громадськості.

Організатор проведення громадських слухань: Богуславська районна державна адміністрація.

Термін проведення громадських обговорень з 30 жовтня 2019 року по 29 листопада 2019 року.

Громадські слухання проведені згідно із ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Кабінетом Міністрів України №555 від 25 травня 2011 року.

Інформацію про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту розміщено в районній газеті «Вісті Богуславщини»  №43(11529) від 24 жовтня 2019 року.

Детальніше...

 

УВАГА! ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

pogirsh_pogodn_ymovСніг випаде по всій Україні. За прогнозами УкрГідрометцентру, на Київщині 3 грудня очікується вночі помірний, вдень невеликий сніг, утворення снігового покриву висотою 2-5 см; на дорогах ожеледиця. Вітер — північно-західний 7-12 м/с. Погіршення погодних умов може призвести до ускладнень руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.
 

Як оформити субсидію онлайн

sybsudia_onlain_02_12_2019Відеоматеріал про те, як оформити субсидію онлайн: https://www.kmu.gov.ua/mediagallery/yak-oformiti-subsidiyu-onlajt.

Секретаріат Кабінету Міністрів України.

 

Робоча зустріч з головою районної організації інвалідів Чорнобиля.

zustrich_z_chornobulcyamu_201902 грудня  2019 року тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата провів робочу зустріч з головою районної організації інвалідів Чорнобиля Сергієм Шкарупою щодо підготовки та проведення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, яке щороку відзначається 14 грудня.

Голова районної організації інвалідів Чорнобиля в ході зустрічі висловив свої побажання щодо відзначення пам’ятної дати.

Також прийняте рішення звернутися до релігійної організації з проханням провести в цей день поминальну панахиду по загиблих та померлих ліквідаторах на  Чорнобильській АЕС.

 

АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_02_12_2019_1_malПід керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки  голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати, 02 грудня 2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

На нараді обговорені  питання роботи  закладів освіти та опалювального сезону 2019-2020 років; забезпечення  якості надання медичних послуг,  субсидіювання населення району; забезпечення правопорядку в  районі; протипожежний стан та посилення роз’яснювальної роботи серед населення; виконання районного бюджету та формування бюджету району на 2020 рік;  робота Держпродспоживслужби в районі;  про відзначення Дня місцевого самоврядування 05 грудня та Дня Збройних Сил України 06 грудня;  про призначення військовим комісаром Богуславського районного військового комісаріату Синьогуба С.В., про проведення громадських обговорень щодо приєднання до однієї з громад Богуславського району з жителями Щербашенецької, Дмитренківської та Бранепільської сільських рад.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до  вимог чинного законодавства, зокрема: вжити дієвих заходів щодо  економії  і раціонального використання бюджетних коштів.

Детальніше...

 

Відкриття меморіальної дошки пам'яті загиблого учасника АТО Карлаша Олексія Анатолійовича.

karlash_30_11_2019_130 листопада 2019 року в Розкопанецькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися урочистості та відкриття меморіальної дошки пам'яті загиблого випускника школи, учасника АТО Карлаша Олексія Анатолійовича.

На заході були присутні  тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата, голова Богуславської ОТГ Вячеслав Дяченко, старшокласники, педагогічний колектив, батьки (Карлаш Анатолій Омелянович та Світлана Степанівна),  родичі загиблого, воїни АТО, представники військкомату.

З промовами виступили  директор школи Дорогань Л.І., голова братерства воїнів АТО Руденко Ю.А., капітан ЗСУ Рузевич М.І..

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували всіх героїв Богуславщини, які віддали своє життя на сході України за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси