Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Оголошення!

«Прямий телефонний зв’язок»

24 травня 2018 року з 14.00 до 15.00 год. за номером 5-14-44 головою Богуславської райдержадміністрації Іриною Абрамівною Старенькою буде проведений прямий телефонний зв’язок із населенням району з питань охорони здоров’я.

 

Зарплата «в конверті» - це неможливість нормального життя після виходу на пенсію, - Глава Уряду про викорінення практики «чорних» виплат

8d42037a646532524c14b210f5f0923aВиплата зарплат «в конвертах», без будь-якої фіксації, - це не тільки підтримка «тіньової економіки», а й знищення можливостей для нормального життя при досягненні пенсійного віку. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись з журналістами в Харкові. «Зарплата в конверті - це неможливість нормального життя на пенсії.

Таких людей є багато. Вони свого часу отримували копійчані виплати, хоча мали великий стаж», - сказав Володимир Гройсман. Він наголосив, що Уряд опрацьовує рішення, як допомогти таким людям, які сьогодні стали пенсіонерами. Але для українців працездатного віку питання зарплат «в конвертах» має стати дуже актуальним. Адже йдеться про їх права та майбутнє. Не менш актуальним має стати й питання ліквідації заборгованості по зарплатах. «Коли людина працює, а їй за це не платять – це несправедливо.

Детальніше...

 

Реформа сільської медицини – це не косметичний ремонт амбулаторій, а нова якість медичних послуг, - Геннадій Зубко

ae215d6677ced8d7bef461e49c725d03Впроваджуючи реформу первинної медицини в сільській місцевості ми повинні в першу чергу говорити про особливості України. А це – велика кількість людей, що проживає у сільській місцевості - 33%.

Якщо говорити про будь-яку європейську країну, то наприклад, в Німеччині – 5-7% сільського населення. Тому, наше головне завдання - наблизити медичну послугу до людей, які там проживають. Про це в ефірі Українського радіо повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Сьогодні медична послуга майже відсутня у сільській місцевості. Вона є або на районному рівні у вигляді консультацій вузькопрофільних спеціалістів, обласному, або у великих містах. І тому наше завдання - наближення медичної послуги до людей, кардинальна зміна її якості, зменшення кількості відвідувань районних лікарень. На це спрямований і ініційований Президентом України Петром Порошенком закон, що покликаний вирішити питання доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», - наголосив Геннадій Зубко. Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що сьогодні в Україні є достатня кількість сімейних лікарів, які працюють на первинному рівні. Але ті умови і можливості, які у них є, не дозволяють, навіть «лікарю від Бога», надати якісну медичну послугу кожному українцю. «Ініціатива Президента полягає не тільки у запровадженні сучасних підходів до

Детальніше...

 

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за права кримськотатарського народу

32777004_1274546252679764_9055691922298896384_n

Сьогодні, 18 травня, відзначається День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за права кримськотатарського народу. Депортація кримських татар розпочалася 18 травня 1944 року о 3 годині ранку й тривала до початку червня. Проте, перша і найбільша хвиля завершилася 20 травня.

Офіційною підставою для депортації стала таємна постанова Державного комітету оборони № 5859 «Про кримських татар» від 11 травня 1944 року, в якій кримським татарам висувалися претензії у начебто масовій зраді та масовому колабораціонізмі за часів окупації Криму гітлерівськими військами. Без сумніву, тоді був здійснений акт гено- і етноциду, про що свідчать звинувачення цілого народу в державній зраді та застосування принципу колективної відповідальності.

За офіційними даними з Криму було депортовано 183 144 тисячі кримських татар; за татарськими джерелами – 228 500, з яких упродовж лише першого півтора року померло близько 110 тисяч осіб. В каральній операції брали участь 32 тисячі співробітників НКВС. Переважна частина депортованих була направлена на спецпоселення до Узбекистану, частина – до ГУЛАГу, а ще частина – для поповнення спецконтингенту для Московського вугільного басейну.

Масове повернення на батьківщину кримських татар почалося лише наприкінці 80-х років. Здавалося, що нарешті, попри побутові труднощі, настав мир і можна спокійно і вільно жити на рідній землі, але знову кримська земля стала об’єктом зазіхань Росії, а кримські татари піддалися (і піддаються) нечуваним з часів Сталіна репресіям. Враховуючи, що через сімдесят років після депортації внаслідок дій тоталітарного режиму колишнього СРСР кримськотатарський народ знову постав перед загрозою дискримінації на рідній землі, а також з метою підтримки боротьби громадян України – кримських татар за реалізацію своїх прав як представників корінного народу Указом Президента від 16 травня 2014 року, і був встановлений День боротьби за права кримськотатарського народу.

 

 

Зміни до порядку надання субсидії з 1 травня 2018 року.

0-02-04-80dd337707401bd1b4f86aceaadf47bc413b14506faca75be24381f8c7140f20_full

17  травня 2018 року начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Володимир Хоменко  під час розширеного засідання комісії ТЕБ на НС райдержадміністрації виступив з роз'ясненнями стосовно подання нових заяви та декларації

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329  затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива  та установлено, що з 1 травня 2018 р. призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:

 

 

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.

0-02-05-79149d89f6d6b2ca3a238f19f628beea91ef805a401d4bc0408096a60cf14cfa_full

Сьогодні в  Україні відзначають День вишиванки - свято, присвячене українській культурі і традиціям. Долучитися до свята, яке щороку припадає на третій четвер травня, зовсім не складно. Досить прийти в українській вишитій сорочці на роботу чи навчання. Свято стало не лише загальноукраїнським, але й міжнародним. Законодавцем моди на вишиванку в Європі став відомий український письменник і поет Іван Франко. Він часто носив вишиту сорочку з європейським костюмом, і таким чином започаткував своєрідну моду. А після того, як українська письменниця Олена Пчілка видала альбом українських вишиванок, в Європі почався справжній бум на вишиванки.

 

В м. Богуслав на прощі Ярослава Мудрого також  відбулося грандіозне дійство. День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції. Чудові запальні пісні, танці, показ моди, а головне - неймовірні відчуття, які переповнювали кожного, хто долучився до свята. Учасники заходу вишикувалися та відобразили карту України – соборну та неподільну!

Детальніше...

 

Нарада із сільськими головами

IMG_20180517_095219

17 травня 2018 року за ініціативи голови Богуславської районної державної адміністрації  Ірини Старенької проведену нараду із сільськими головами  за участю заступника голови районної ради Анатолія Резніченка  по питанню благоустрою населених пунктів, ремонту доріг та  попередження виникнення пожеж на  території сіл району.

 

Ірина Старенька наголосила   на посиленні вжиття заходів щодо   протипожежної безпеки на території населених пунктів та відповідальності  голів сільських рад за дотримання відповідної безпеки, необхідності проведення масово-роз’яснювальної роботи щодо заборони спалювання сухої трави, залишків рослинності на сільськогосподарських угіддях, ліквідації звалищ сміття.

Також, під час наради було піднято питання проведення двомісячника благоустрою, зокрема – це проведення облаштування  зупинок, ремонт доріг.

За підсумками наради прийняті відповідні рішення,  дано доручення та встановлено терміни їх виконання.

Детальніше...

 

Дорогі жителі Богуславщини та гості нашого району!

__Vysh

Кожен третій четвер травня українське суспільство святкує національне свято  - «День вишиванки».

Тож, вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки.

Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже  свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.

Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби.

Український День вишиванки підтримають у більш ніж 50 країнах світу.

Коли започатковували святкування Дня вишиванки, то ніхто собі за мету не ставив, щоб воно розрослося до світових масштабів. Тому було приємною несподіванкою, коли у 2014 році наше свято вийшло за межі нашої країни і стало вже Всесвітнім днем вишиванки. Сама ідея акції «Всесвітній День Вишиванки» належала студентці Чернівецького університету Лесі Воронюк, і саме студентська молодь зробила це свято масовим.

Вишиванки одягають у Грузії, Чехії, Німеччині, США, Канаді, Литві, Латвії, Польщі, Казахстані, Франції, Румунії, Словаччині, Фінляндії, Норвегії. Долучились до акції навіть такі держави, як Таїланд, Мексика, Шотландія, Єгипет, Південна Африка, Португалія, Ізраїль, Аргентина, Бразилія.

Детальніше...

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва.

mistob_rada_16_05_2018_mal16 травня 2018 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради та представники установ та організацій району.

На засіданні були розглянуті питання:

  1. Розгляд «Детального плану території в північно-західній частині, міста  Богуслав Київської області, орієнтовною площею 160,0 га».
  2. Розгляд «Детального плану території формування території для будівництва та обслуговування споруди електрозв'язку в с.Семигори Богуславського р-ну Київської області».

Детальним планом території в північно-західній частині м. Богуслав,  передбачено розміщення фотогальванічної станції потужністю 50МВт та садибної житлової забудови площею 20,4 га. Для обслуговування житлової забудови проектом передбачено магазин та дитячу дошкільну установу, об’єднану з початковою школою на 280 місць.

За результатами розгляду було запропоновано  при розробленні проектної документації замовникам звернутись до ГУ ДСНС України у Київській області для отримання вихідних даних щодо використання існуючих пожежних гідрантів або влаштування нових та розроблення компенсуючих протипожежних заходів для зменшення протипожежної смуги від змішаного хвойного лісу до станції СЕС до 20 м.

Детальніше...

 

«Крок у майбутнє» – свято інтелекту, гордості й таланту

IMG_20180516_101926

16 травня 2018 року в районному будинку культури відбулося районне свято талановитих дітей Богуславщини «Крок у майбутнє» – свято інтелекту, гордості й таланту. Переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – учнів Малої Академії Наук, творчих конкурсів, виставок-конкурсів, фестивалів учнівської творчості та юних спортсменів щиро привітали та висловили подяку батькам голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Старенька, голова районної ради Володимир Замирайло, заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата та начальник відділу освіти Богуславської районної державної адміністрації Оксана Поліщук.

 

У своєму виступі Ірина Старенька  відзначила: «Діти  – майбутнє  нашої  держави,  яке  формується  в  сьогоденні, а тому найкращі інвестиції – це інвестиції в освіту наших дітей.   Попереду  на  вас  чекають  різні  життєві  випробування,  підкорення  нових вершин, подолання наступних сходинок на теренах наук.  Віримо, що  ваші  плани  та  задуми  реалізуються  і  приведуть  до  нових  перемог,  творчих  звершень задля власного блага і розквіту України.  Реалізації таланту учня сприяє творчий учитель як приклад  для  наслідування. Тож висловлюю велику подяку вчителям, які «привили» любов до свого предмета, підготували переможців та лауреатів. Щиро дякуємо батькам за виховання та розуміння  своїх дітей у самовдосконаленні».

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси