Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Сторітелінг "День Європи в Україні: подорожуємо європейськими країнами"

IMG_20170511_13264314 травня 2017 року в районній бібліотеці міста Богуслава відбувся сторітелінг "День Європи в Україні: подорожуємо європейськими країнами". Молодь з радістю та захопленням взяла участь у обговоренні даної теми,а також теми Євробачення, яке відбулося цього року в Україні. Кожен із учасників міг ознайомитись із матеріалами сторітелінгу, які присвячені даній темі. «Для миру потрібна нам дружба міцна, Вкраїнського народу з народами всіма, Гуртуймося друзі, сплетемо вінок із рук, Бо кожна людина для іншої друг».

Європейський Союз – це організація, яка об’єднує 27 демократичних європейських країн. Країни, що входять до його складу, заснували спільні органи управління, яким делегована частина повноважень, завдяки чому стало можливим приймати рішення з певних питань, які становлять спільний інтерес на європейському рівні. Ідея створення цієї організації була задумана для того, щоб більше ніколи не повторилися масові вбивства та руйнації, що відбувалися під час Другої світової війни. Вперше цю ідею запропонував Міністр закордонних справ Франції Роберт Шуман у промові 9 травня 1950 року. Цей день став днем народження Європейського Союзу і тепер щороку святкується як День Європи.

Детальніше...

 

Робоча зустріч

0-02-05-d05a9b72d8bb12e358113b5979dc80fd4d5ec76e4845766ccb36393e411d46da_full16 травня 2017 року заступник голови райдержадміністрації О.П. Салата провів робочу зустріч з  в.о. міського голови Ю.В. Смоляром, директорами навчальних закладів міста,  заступником начальника Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області В.Д. Сорокуном, головним лікарем КЗ «Богуславський РЦПМСД» В.Д. Пивовар, начальниками відділів райдержадміністрації по питанню проведення 18 травня 2017 року у м. Богуслав Дня вишиванки. Учасники зустрічі обговорили сценарій заходу,  питання забезпечення охорони, супроводу дітей,   громадського порядку, медичного супроводу.
Детальніше...

 

Робоча зустріч

0-02-05-32607800b8524a21ef26ae339618431c85f47586dfdb90c16765373af9c41d45_full15 травня 2017 року голова районної державної адміністрації Ірина Абрамівна  Старенька  провела робочу зустріч із сільськими головами за участю заступника голови райдержадміністрації О.П. Салати, начальника управління фінансів райдержадміністрації Л.П. Крюк, начальника Богуславського відділення Білоцерківської  ОДПІ  В.В. Підопригори.     Учасники зустрічі обговорили питання наповнення сільських бюджетів, виділення коштів на оздоровлення дітей у 2017 році, різне.

За підсумками зустрічі головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень, встановлено терміни їх виконання.

 

Льодовий зорепад 2016-2017

zakruttya_1Здавалося, так довго чекати цього дня і ось він настав. Трішечки схвильовані, але занадто щасливі 11 травня 2017 року зібралися юні спортсмени, їхні батьки, поважні гості, щоб крок за кроком пригадати спортивний сезон 2016-2017, який відтепер впише свою історичну сторінку в УНТЦ «Льодограй»: Міжнародний чемпіонат з фігурного катання на ковзанах; Відкритий чемпіонат з фігурного катання на ковзанах серед аматорів (+ спортсмени); Відкритий чемпіонат з фігурного катання на ковзанах за підтримки ТМ «Доообра ферма»; Відкритий чемпіонат Київської області з фігурного катання на ковзанах; Щорічна дитяча Ліга по хокею; Хокейна Україна; Чемпіонат з хокею м. Києва  і це не весь перечень досягнень та перемог …

З найкращими побажаннями звернувся до всіх присутніх завідувач сектору спорту Богуславської райдержадміністрації Даниленко Анатолій Борисович. Директор з маркетингу оператора державних лотерей МСЛ Вайсеро Павло Андрійович нагородив кращих спортсменів ІІІ сезону 2016-2017 сезону грамотами за ініціативність, креативність, участь та перемоги у чемпіонатах і турнірах з фігурного катання на ковзанах та хокею з шайбою, з нагоди закриття сезону в УНТЦ «Льодограй», солодощами  та путівкою до оздоровчого табору «Чайка». Нагороди одержали: хокеїсти команди «Шершні»- Сірий Назар (воротар2006), Терзі Артем (нападаючий 2006), Товкач Юліан (нападаючий 2006), Василенко Ігор (захисник 2006), Капуста Артем (нападаючий 2007), Середович Яків (нападаючий 2007), Сіваченко Влад (нападаючий 2007), Кальсін Артем (нападаючий 2008), Воліченко Антон (нападаючий 2009), Климчук Артем (захисник 2009), та фігуристиМельникова Марія, Алєксандрова Евеліна, Запорізька Анна, Сіра Мілана, Морозенко Дар’я, Сліпченко Софія, Фелді Марина, Попович Станіслав, Онищенко Аліна та Євген Остапенко.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

CIMG5015Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 15 травня 2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови та заступника голови районної ради, заступника голови та керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядку денному апаратної наради  розглядалися  питання: діяльність Кагарлицького об’єднаного Управління  пенсійного фонду  України Київської області (м. Богуслав),  зокрема: відкриття Громадської приймальні у селі Медвин Богуславського району; робота районного військового комісаріату; робота галузі освіти ( підготовка до закінчення навчального року та ремонтних робіт у навчальних закладах, оздоровлення дітей); спорту (проведення районних змагань);  медицини (видача безкоштовних ліків, які надійшли від БФ «ФАРМВАРТА» населенню району, проведення заходів щодо оптимізації галузі);  культури (проведення культурно-розважальних заходів для молоді, звітних концертів у сільських будинках культури);  забезпечення правопорядку; нарахування субсидій; проведення ремонтних робіт на дорогах району; наповнення районного бюджету; проведення карантинних заходів щодо недопущення проявів АЧС на території району, щеплення тварин проти сказу, проведення досліджень ВРХ та коней на туберкульоз, бруцельоз та ін.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.

Детальніше...

 

НАБУВ ЧИННОСТІ ЗАКОН ПРО ПІДВИЩЕННЯ ВИПЛАТ СІМ'ЯМ ЗАГИБЛИХ ВІЙСЬКОВИХ ТА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

На сьогоднішній день є актуальним питання  щодо важливості грошової компенсації родинам військових, які загинули на передовій, та пораненим захисникам. Для військових важливий соціальний захист, оскільки агресія триває і українські захисники кожного дня ризикують своїм життям та здоров’ям.

Інформуємо, що 7 травня набув чинності  Закон України від 6 квітня 2017 року №2004-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей".                  
Відповідно до Закону встановлюються нові розміри одноразових виплат для військових та їхніх сімей.  
Одноразова грошова допомога призначається і виплачується у таких розмірах:

Детальніше...

 

Відкритий чемпіонат Київської області

З метою популяризації фігурного катання на ковзанах, масового залучення дітей та дорослих до систематичних занять фізичною культурою та  спортом, підвищення спортивної майстерності юних фігуристів, виявлення найсильніших спортсменів, обміну досвідом роботи між тренерським складом  07.05 2017 року в УНТЦ «Льодограй» пройшов Відкритий чемпіонат Київської області з фігурного катання на ковзанах за підтримки КОДА
Програма змагань включала в себе наступні категорії:
ГРУПИ А (діючих спортсменів)
Одиночне катання:
-Junior
-Advanced Novice
- Basic Novice B
- Basic Novice A
- Cuds A
- Chicks A
ГРУПИ В (хоббі-клас)
Одиночне катання:
Intermediate
Beginners Elements
Beginners
Pre-bronze
Bronze
Silver
Gold
Master
У змаганнях брали участь понад 70 юних спортсменів з міст - Богуслава,Києва,Миколаєва, Кривого Рогу,Харкова,Херсона,Білої Церкви ..
Відкрили чемпіонат почесні гості:
Даниленко Анатолій Степанович-ректор Білоцерківського НАУ, доктор економічних наук, академік НААН, депутат Київської обласної ради;
Стеценко Володимир Григорович-начальник управління Молоді та Спорту Київської ОДА;
Замирайло Володимир Миколайович -голова районної ради Богуславської РДА;
Голова федерації фігурного катання на ковзанах Штефан Ігор Петрович
16 спортсменів з фігурного катання на ковзанах УНТЦ»Льодограй» взяли участь у Відкритому чемпіонаті Київської області- неперевершені результати:
Bronze (спортсмени 2007-2008)
І місце – Запорізька Анна;
ІІ місце-  Фелді Марина;
ІІІ місц е- Вінніченко Маргарита.
Bronze (спортсмени 2004-2006)
ІІІ місце- Стрілецька Тетяна
Bronze (спортсмени 2009-2010)
І місце – Сіра Мілана
Beginners Elements (спортсмени 2011-2012)
ІІ місце -Хоменко Маргарита.
Beginners(спортсмени 2008 )
І місце – Безкровна Софія
Beginners (спортсмени 2009-2010)
І місце-Сліпченко- Софія
Beginners (спортсмени 2012 )
Імісце- Морозенко Дарія
Beginners (спортсмени 2011-2012)-хлопці
І місце –Попович Станіслав.
- Basic Novice
Онищенко Аліна та Остапенко Євгеній       І місце.
У чемпіонаті брали участь:Василенко Аліса,Куцевол Анастасія, Поначовна Ксенія, Семесько Софія.
18358956_1395521097205769_8536488993441655397_oЗ метою популяризації фігурного катання на ковзанах, масового залучення дітей та дорослих до систематичних занять фізичною культурою та  спортом, підвищення спортивної майстерності юних фігуристів, виявлення найсильніших спортсменів, обміну досвідом роботи між тренерським складом  07 травня 2017 року в УНТЦ «Льодограй» пройшов Відкритий чемпіонат Київської області з фігурного катання на ковзанах за підтримки КОДА
Програма змагань включала в себе наступні категорії:

Детальніше...

 

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ПРАПОРА ЄС НА БОГУСЛАВЩИНІ

IMG_2883У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.   Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи, бо наша Україна знаходиться в самому центрі Європи. Значення та важливість цього свята  ми починаємо розуміти лише зараз, адже Європа для України це її майбутнє, її історичний дух. Саме сьогодні - ми українці захищаємо Європу на передовій, наша боротьба за Європу - тому цей день є нашим історичним святом.   Європейський вибір України відкриває нові перспективи співробітництва з розвинутими країнами континенту, надає можливості економічного розвитку, зміцнення позицій України у світовій системі міжнародних відносин. Це – найкращий спосіб реалізації національних інтересів.


Детальніше...

 

Міжнародні Дні поля в Україні 2017

21-23 червня 2017 року  (за адресою: УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, смт. Дослідницьке, Васильківський район, (60 км траси Київ – Одеса)), відбудеться спеціалізована виставка «Міжнародні дні поля в Україні 2017». Час роботи: 21-22.06  з 8.00 год. до 16.00 год., 23.06 – з 8.00 год. до 14.00 год.
Організатори заходу: DLG – Німецьке сільськогосподарське товариство, Українсько-німецький аграрний демонстраційний та навчальний центр та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого. В заході беруть участь близько 80 провідних міжнародних та українських агробізнес-компаній. Відвідування для сільгоспвиробників є безкоштовною.
У програмі зазначеного заходу буде представлено:
демо-ділянки перспективних сортів та гібридів;
демо-ділянки засобів живлення та захисту рослин;
нові технології вирощування рослин;
демонстрація сільськогосподарської техніки в роботі;
коментоване випробовування стійкості штанг обприскувачів;
спеціальна експозиція з органічного та інтегрованого землеробства;
грунтозберігаючі технології;
семінари, презентації, конкурси.
За більш детальною інформацією щодо переліку учасників та програми заходів звертайтесь за тел. (044) 528 74 61 (Ірина Станіславчук)
або на сайт www.mdpu.com.ua.
21-23 червня 2017 року  (за адресою: УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, смт. Дослідницьке, Васильківський район, (60 км траси Київ – Одеса)), відбудеться спеціалізована виставка «Міжнародні дні поля в Україні 2017». Час роботи: 21-22.06  з 8.00 год. до 16.00 год., 23.06 – з 8.00 год. до 14.00 год.
Організатори заходу: DLG – Німецьке сільськогосподарське товариство, Українсько-німецький аграрний демонстраційний та навчальний центр та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого. В заході беруть участь близько 80 провідних міжнародних та українських агробізнес-компаній. Відвідування для сільгоспвиробників є безкоштовною.
У програмі зазначеного заходу буде представлено:
демо-ділянки перспективних сортів та гібридів;
демо-ділянки засобів живлення та захисту рослин;
нові технології вирощування рослин;
демонстрація сільськогосподарської техніки в роботі;
коментоване випробовування стійкості штанг обприскувачів;
спеціальна експозиція з органічного та інтегрованого землеробства;
грунтозберігаючі технології;
семінари, презентації, конкурси.
За більш детальною інформацією щодо переліку учасників та програми заходів звертайтесь за тел. (044) 528 74 61 (Ірина Станіславчук)
або на сайт www.mdpu.com.ua.


 

9 травня 2017 року в м. Богуслав відбувся мітинг-реквієм до 72-ї річниці Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

IMG_2832Війна! Її гірка правда ніколи не залишить нас. Саме тому, війна й досі не закінчилася для багатьох… Для  фронтовиків вона – у спогадах, ранах і нагородах, які дотепер знаходять своїх героїв. Для вдів, матерів і дітей, усіх тих, хто не дочекався рідних з далеких фронтів, вона -  у скорботі й надії дізнатися про місце їх загибелі, про місце їх поховання. Для нинішніх воїнів-захисників на сході країни – це мужність та героїзм українського народу.

9 травня голова Богуславської райдержадміністрації І.А. Старенька, голова районної ради В.М. Замирайло, заступник голови районної ради А.Л.  Резніченко,  заступник голови адміністрації  О.П. Салата,  керівник апарату адміністрації О.В. Новосвітний,  виконуючий обов’язки  міського голови Ю.В. Смоляр,  депутати районної та міської рад,  керівники підприємств, установ, організацій району, управлінь, відділів,  структурних підрозділів райдержадміністрації, директори навчальних закладів міста,  ветерани Другої світової війни,  афганці, учасники АТО,  представники райвійськкомату, члени громадської ради, керівники політичних партій та громадських організацій,  учні та  студенти, громадськість, ЗМІ поклали квіти до пам'ятника Невідомому Солдату та віддали шану героям.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси