Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

9 листопада - День української писемності та мови!

den_ukr_pusemn_ta_movuШановні мешканці  Богуславщини!

Щиро вітаю вас із Днем української писемності та мови!

Це свято є одним з найцінніших надбань, яке створене і збережене нашими предками. Нетлінним скарбом століть називають національну мову і літературу — скарбом, що передається від покоління до покоління, об’єднує минуле й прийдешнє.

Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.

Ми маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Всебічна підтримка державності мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток — почесна місія кожного громадянина України.

Вітаю вас з Днем української писемності та мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом. Щастя вам, добра, здоров’я, миру, злагоди та благополуччя!

Голова Богуславської

районної державної адміністрації

Ірина Абрамівна Старенька

 

УРЯД ЗУПИНИТЬ ТИСК ПРАВООХОРОНЦІВ НА БІЗНЕС

Уряд розробив законопроект щодо запобігання тиску правоохоронних органів на бізнес

У вересні цього року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернуся до керівників Міністерства внутрішніх справ та Державної фіскальної служби з вимогою не застосовувати силових методів при перевірках підприємців, в разі відсутності реальних загроз життю службовців, і вибудовувати цивілізовані стосунки з бізнесом. І вже сьогодні Уряд запропонував рішення, яке законодавчо захистить права підприємців і унеможливить тиск на них. Відповідний законодавчі ініціативи будуть направлені до Верховної Ради України . Уряд  розраховує на їх ухвалення вже до кінця цього року.

Проект урядових змін до законодавства передбачає наступні важливі кроки:

Обов’язкова звуко- та відеофіксація під час розгляду питань слідчим суддею

Докази, отримані під час виконання ухвали про обшук, винесеної без технічної фіксації, визнаються недопустимими. Це рішення унеможливлює використання судів для тиску на бізнес.

Детальніше...

 

Прийом громадян

Pruyom_08_11_2017_28 листопада 2017 року  голова Богуславської районної  державної адміністрації Ірина Абрамівна Старенька провела особистий прийом громадян.

Жителі Богуславщини зверталися  з питаннями соціального захисту, надання матеріальної допомоги,  пенсійного забезпечення, оплати за житлово-комунальні послуги.

За результатами  проведеного прийому громадян голова Богуславської районної  державної адміністрації І.А. Старенька дала відповідні доручення та встановила  терміни їх виконання.

 

 

 

 

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва.

mistobud_rada_08_11_201708 листопада 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради та представники установ та організацій району.

На засіданні було розглянуто 2 питання повістки денної:

 1. Проектні матеріали «Детального плану території орієнтовною площею 2,0 га в межах  вулиць Корольова та провулок Корольова для проектування об'єкта будівництва: «Будівництво нежитлової будівлі з вбудованими житловими приміщеннями за адресою: вулиця Корольова,6 в м. Богуслав  Київської області».
 2. Проектні матеріали «Детального плану території орієнтовною площею 3,0 га в межах  вулиць Святогірська, Шевченка, Корсунська для проектування об'єкта будівництва: «Реконструкція частини нежитлової будівлі з влаштуванням мансардного поверху за рахунок існуючого горищного простору зі зміною конфігурацій даху за адресою: вулиця Святогірська,6 в м. Богуслав  Київської області».

Детальніше...

 

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ УРЯДУ ЗА ПІДСУМКАМИ ІІІ КВАРТАЛУ 2017 РОКУ

Детальніше...

 

ІНФОРМАЦІЯ про проведений конкурс малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках»

25_malЗгідно положення про обласний конкурс дитячих малюнків  на тему « Твоє майбутнє – в твоїх руках» Богуславським центром зайнятості спільно з відділом освіти Богуславської райдержадміністрації 01.11.2017 року в центрі дитячо – юнацької творчості була проведена виставка малюнків та визначення призерів конкурсу.    Конкурс дитячих малюнків проводився з метою:

 • виявлення, розвитку і підтримки обдарованої учнівської молоді;
 • організації ефективної профорієнтації учнівської молоді та розвитку державної системи професійної орієнтації населення;
 • запобігання безробіттю у молодіжному середовищі;
 • пропаганди важливості орієнтованого на потреби ринку праці вибору професії;
 • підвищення престижу робітничих професій;
 • формування особистості дитини та мотивації до праці;
 • виховання в учнівської молоді патріотизму, бажання працювати на благо України;
 • залучення учнівської молоді до творчої діяльності;
 • організація змістовного дозвілля учнівської молоді, створення сприятливих умов для реалізації її творчого потенціалу.
 • Визначені переможці в трьох вікових категоріях, та в трьох номінаціях.

Детальніше...

 

Щорічно у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України.

IMG_3609День працівника соціальної сфери України відзначається в першу неділю листопада. Щорічне святкування дати було встановлено відповідним Указом глави держави від 13 квітня 1999 року № 374/99.

День працівника соціальної сфери України відзначають співробітники Пенсійного фонду, Міністерства праці та соціальної політики, Служби зайнятості, Фонду соціального страхування, а також фахівці інших установ і організацій, що належать до даного напрямку діяльності.

Соціальні працівники  беруть участь у вирішенні різних конфліктів і суперечок, допомагають слабозахищеним верствам населення (інвалідам, дітям-сиротам, багатодітним матерям, батькам-одинакам та іншим), організовують і контролюють індивідуальні програми, спрямовані на профілактику негативних проявів у суспільстві (алкоголізму, наркоманії, токсикоманії, проституції і так далі).

Вони дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з них слова Івана Франка — «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» — стали сенсом життя.

Високо оцінюючи результати проведеної роботи фахівців даної сфери і з огляду на клопотання співробітників органів соціальної політики та праці, було вирішено встановити це професійне свято. Отож напередодні свята керівник апарату Богуславської райдержадміністрації О.В. Новосвітній, завідуючий відділом з питань комунальної власності та земельних відносин виконавчого апарату районної ради М.В. Цюрупа,  в.о начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Р.Д. Вісьтак та директор  Богуславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Р.П. Олійник щиро привітали працівників соціальної сфери Богуславщини, вручили їм грамоти, подяки та цінні подарунки. На всіх присутніх чекав чудовий святковий концерт.

Детальніше...

 

Прийом громадян

IMG_3597
1 листопада  2017 року голова Богуславської районної  державної адміністрації І.А. Старенька провела особистий прийом громадян. Жителі Богуславщини зверталися  за допомогою щодо вирішення  земельних питань, надання матеріальної допомоги, оформлення субсидії.

Під час прийому Ірина Абрамівна  кожному громадянину надала вичерпні роз’яснення та відповіді на їхні питання.

За підсумками проведеного прийому громадян голова Богуславської районної  державної адміністрації І.А. Старенька дала відповідні доручення та встановила  терміни їх виконання.

 

«Гончарі» Дибинці – володарі Суперкубка Богуславського району з футболу.

0-02-05-8418a1d77c07f1563f62f206083f67d26429c5b11bf4934548bec4af308b363b_full29 жовтня офіційно завершився футбольний сезон 2017 року на Богуславщині.

Традиційно, заключним матчем сезону став розіграш суперкубка. У поєдинку за

цей важливий футбольний трофей зійшлися володар кубка і чемпіон району 2017 року, дибинецькі «Гончарі» та срібний призер відкритого чемпіонату району,

ФК «Синявське» з Рокитнянщини. Незважаючи на важке футбольне поле та прохолодну погоду, гравці обох команд обрали тактичну побудову гри з акцентом на атаку. Тож м’яч практично не затримувався у середній частині поля. На атаку господарів поля гості відповідали своїми атакуючими діями. І вони першими створили, по-справжньому, голевий момент, коли нападник на мить випередив голкіпера і наніс удар головою, проте шкіряний пролетів повз ворота. А на 14 хв. дибинецька команда забила свій перший м’яч у ворота гостей, які захищав

Детальніше...

 

Олександр Горган разом з громадою Богуслава висадив 420 саджанців дерев

IMG_3531Традиційно привітна Богуславщина  29 жовтня 2017 року  зустрічала голову КОДА  О.Л. Горгана запашним короваєм, якого вручили голова  райдержадміністрації І.А. Старенька   та   директор департаменту екології та охорони навколишнього середовища КОДА   В.С. Киреєва.

Цього дня в м.Богуслав  в рамках Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Київської області на 2017-2018 роки було висаджено 420 саджанців ялини, катальпи, верби, туї, ялівця, які розмістили на одній з головних вулиць Богуслава, біля районного будинку культури та в парку біля легендарної Марусі Богуславки. Всього було висаджено рослин на суму близько 50 тис. грн.. До акції «Посади дерево (Зелена Богуславщина)» долучилися керівництво міста  та району, депутати  міської та районної рад, керівники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, студенти, учні, громадські активісти,  ЗМІ.

Очільники області та району на власному прикладі показували маленьким дітлахам, як правильно потрібно висаджувати дерева та  заохочували їх до здорового способу життя. Як повідомив Олександр Любомирович, відвідавши Богуславщину напередодні свята Святої Покрови та  Захисника України, він був надзвичайно вражений масштабами  проведення «Козацьких забав», які проводилися того дня на центральній площі міста і тому прийняв рішення в знак подяки та винагороди за патріотичне виховання молоді  та річниці перебування на посаді голови КОДА обрати саме Богуслав для висадки саджанців.

Голова Богуславської райдержадміністрації І.А. Старенька подякувала О.Л. Горгану за підтримку  її ініціатив, та пообіцяла що докладатиме усіх зусиль, аби покращити життя громади.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси