Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Нарада по питанню недопущення загибелі людей в місцях стихійного відпочинку

0-02-01-1c4a7c7cd69e5f783c6aca808a45cfd77f2070fa72688a3ce06aee4b042cb62e_full2  липня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Ірини Старенької відбулася нарада по питанню недопущення загибелі людей в місцях стихійного відпочинку на яку були запрошені  керівництво Богуславської міської та районної рад,  керівники та співробітники  Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області, Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області, головний інженер ТОВ «Енергія-1», директор стадіону «Колос», начальники відділів освіти, культури, економічного розвитку та цивільного захисту, організаційної роботи, звернень громадян, внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації, сектору спорту, ЗМІ.

Так, нещодавно всю Київщину сколихнула страшна звістка про загибель двох дітей, яка сталася в м. Богуслав 29 червня 2018 року. Цього дня до оперативно – диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про те, що близько 17-ї години напроти районного будинку культури поблизу річки Рось зникло двоє дітей 2011 року народження.
До місця виклику було направлено рятувальників 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав. На місці події рятувальниками встановлено, що за попередніми даними,  два хлопчика граючись біля каналу, не втримались та з'їхали по плитах  з бетону в річку.  О 21:35 було виявлено тіла дітей та піднято з води на поверхню.

Детальніше...

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Gromads_slu

Богуславська районна державна адміністрація інформує про те, що:

17.07.2018 о 10.00 год. в приміщенні Саварського будинку культури (с. Саварка Богуславського району);

24.07.2018 о 10.00 год. в приміщенні Синицького сільського будинку культури (с. Синиця Богуславського району);

31.07.2018 о 10.00 год. в приміщенні Митаївського сільського будинку культури (с. Митаївка Богуславського району) відбудуться  громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території  Богуславського району. На громадські слухання будуть запрошені  керівники установ, організацій та підприємств району з  питань соціального захисту, освіти, культури, медицини, пенсійного забезпечення,  газо- та електропостачання, радіо- та телефонного зв’язку.

Детальніше...

 

Шановні жителі Богуславщини!

images_kons

Щиро вітаю Вас із Днем Конституції України!

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров*я, честі й гідності, недоторканості та безпеки.


Основний закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення незалежних умов для самореалізації особистості.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави.


Від усієї душі бажаю Вам Божого благословення, міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!


З повагою -  голова райдержадміністрації Ірина Старенька

 

До Дня Конституції України

0-02-04-57235d71d81627cbc3d55cd981f3e7d35798e1f97d45ca489cf93ffe80351e2f_full27 червня 2018 року відбувся урочистий мітинг з нагоди 22-ї річниці Конституції України  за участю керівництва району, громадськості, ЗМІ. Захід розпочався з підняття державного прапору України та покладання квітів до підніжжя пам’ятника Т.Г. Шевченка.

З урочистою промовою та щирими вітаннями з нагоди Дня Конституції України до всіх присутніх звернувся керівник апарату Богуславської райдержадміністрації Олександр Новосвітний, який наголосив, що саме Конституція України є однією з кращих в Європі.

Всіх присутніх  своїм співом та патріотичними композиціями  привітав талановитий молодий співак Сергій Горобченко.

Детальніше...

 

Президент підписав Закон «Про утворення Вищого антикорупційного суду»

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про утворення Вищого антикорупційного суду». Під час участі в урочистостях з нагоди випуску магістрів Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Глава держави звернувся до випускників: «Впевнений в тому, що сьогодні ця наша зустріч має запам’ятатись.
Я прийняв рішення, що сьогодні саме тут ми маємо підписати Закон про запуск антикорупційного суду». Він нагадав, що цей Закон був проголосований Верховною Радою у надзвичайно короткі терміни в першому читані і в цілому. «І думаю, що буде символічно, що саме в цих стінах відбудеться запуск цього процесу»,  - додав Петро Порошенко. «Дуже щасливий був би бачити випускників інституту серед кандидатів у судді Вищого антикорупційного суду.
Рівень підготовки, я наголошую, достатній. А ще законодавець вписав наявність міжнародного досвіду. А в кого міжнародний досвід має бути як не у випускників інституту?», - зазначив Петро Порошенко. «Фактично, крім прикінцевих положень, Закон складається лише з двох статей. Стаття 1. Утворити Вищий антикорупційний суд. Стаття 2. Місце знаходження, територіальна юрисдикція і статус визначаються Законом «Про Вищий антикорупційний суд», - процитував Глава держави положення підписаного ним Закону. Президент особливо наголосив на важливості створення суду до кінця цього року. «Впевнений в тому, що це створить величезний прорив у інвестиційному кліматі», - підкреслив він.» «Ми будемо захищати бізнес і економіку від корупції, від тиску правоохоронних органів, забезпечувати доступність фінансування», - підкреслив Петро Порошенко.
Глава держави наголосив на важливості створення справедливого суду для українських громадян і для інвесторів. «Саме тому мною була започаткована конституційна реформа судової гілки влади. Був сформований новий Верховний  суд, який зараз демонструє кардинальні зміни, які відбулися в судовій системі. Протягом цього року відбувається повне перезавантаження судової системи», - зазначив він. Президент підкреслив: «І ще одна дуже важлива деталь – створення антикорупційної інфраструктури. Я наголошую, що корупція не менш небезпечна для держави, ніж російська агресія і незаконна анексія Криму». За його словами, в Україні започаткували створення абсолютно незалежної антикорупційної інфраструктури для ефективної боротьби з корупцією.

Детальніше...

 

Урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби.

0-02-04-0be40cfe25205595b1701bf69b6af893224e7dac44db0d9e0fd09fa9d6e7355b_full

23 червня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби.

 

Звертаючись до присутніх на святі державних службовців голова райдержадміністрації Ірина Старенька наголосила,  що люди, які обрали державну службу, несуть на своїх  плечах нелегку ношу відповідальності за добробут та майбутнє народу. Також очільниця району подякувала органам місцевого самоврядування, депутатському корпусу районної ради за плідну співпрацю та підтримку всіх її ініціатив, які направлені виключно на розвиток нашої Богуславщини.

Сьогодні Україна переживає особливий етап своєї історії, глибокі й вирішальні перетворення, і суспільство очікує від працівників державної служби ефективного і відповідального управління. Від знання справи і наполегливості кожного державного службовця залежить успіх реформ, розгорнутих в Україні, забезпечення ефективного функціонування державного механізму, сталого економічного і соціального розвитку країни, а від так авторитет державної служби.

Ірина Абрамівна  подякувала всім державним службовцям за відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків,  небайдужість,   високий професіоналізм та побажала здоров’я, витримки та терпіння.

Зі щирими словами привітань на адресу державних службовців виступив і заступник голови районної ради Анатолій  Резніченко.

Детальніше...

 

Шановні державні службовці!

1435062787_vtannya

Щиро вітаю Вас з Вашим Професійним святом – Днем державної служби України! Взявши все найкраще із міжнародного та світового досвіду, стоячи міцно та впевнено на засадах національних традицій, особливостей та єдності, державна служба сьогодні – це потужна та  розвинена  державна інституція яка забезпечує впевнений  соціально-економічний розвиток України!

 

 


Шлях до успішної процвітаючої України та розбудови громадянського суспільства неможливий без захисту державних інтересів та єдиної політики у сфері державної служби. Велика вдячність Вам за те, що Ви захищаєте державні інтереси України, будуєте сучасну європейську державу для громадян України та України вцілому.

Нехай прийдешні роки будуть наповнені життєвою та творчою енергією, злагодою, миром в країні та добром для нашої рідної  землі - держави Україна.
Міцного здоров’я Вам, щастя, рівноваги та здійснення усіх мрій.

 

З повагою,

Ірина Старенька

 

 

22 червня 2017 року в м. Богуслав та селах району відбулися заходи з нагоди Дня скорботи, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні.

IMG_4455

22 червня 1941 року розпочалась найжахливіша війна в історії нашого народу. Цей день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті.

Віддати данину пам’яті тим, хто не повернувся з війни - священний обов’язок всіх цивілізованих людей.

22 червня 2017 року в м. Богуслав та селах району відбулися заходи з нагоди Дня скорботи, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні.

Керівництво району, громадськість, ЗМІ поклали квіти до Меморіалу Слави та поминули хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України. Низка заходів  з нагоди Дня скорботи, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні відбулася в усіх бібліотечних закладах міста та району.

Згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу.

Вічна та світла їм пам’ять.

Детальніше...

 

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

35883426_1303915026409553_1191923256513265664_nУ День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни всі ми вклоняємося тим, кому випала доля на власні очі побачити її жахіття. Вічна слава і шана усім, хто боровся і продовжує боротися за мир в Україні.Переконаний, ми переможемо ворога, який сьогодні розпалює багаття війни на нашій землі. Адже це - наш священний обов’язок перед жертвами Другої світової та Героями сьогодення.


 

На Київщині СБУ проведе масштабне контрдиверсійне навчання

22 червня ц.р. Координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні СБУ у м. Києві та Київській області проведе масштабне контрдиверсійне навчання у межах Богуславського, Миронівського, Рокитнянського та Таращанського районів Київської області за участі підрозділів Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Збройних сил України та органів державної влади.
Служба безпеки України закликає мешканців вказаних районів під час проведення навчань зберігати спокій у зв'язку із зосередженням у окремих  населених пунктах спецпризначенців та військових, і з розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей.
Також звертаємося з проханням дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухо-небезпечними речовинами і мати при собі документи, що засвідчують особу.
Навчання проходитимуть у рамках чинного законодавства.
Прес-cектор ГУ СБ України у м. Києві та Київській області
22 червня ц.р. Координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні СБУ у м. Києві та Київській області проведе масштабне контрдиверсійне навчання у межах Богуславського, Миронівського, Рокитнянського та Таращанського районів Київської області за участі підрозділів Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Збройних сил України та органів державної влади.

Служба безпеки України закликає мешканців вказаних районів під час проведення навчань зберігати спокій у зв'язку із зосередженням у окремих  населених пунктах спецпризначенців та військових, і з розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей.

Також звертаємося з проханням дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухо-небезпечними речовинами і мати при собі документи, що засвідчують особу.

Навчання проходитимуть у рамках чинного законодавства.

Прес-cектор ГУ СБ України у м. Києві та Київській області
 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси