Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Прийом громадян

0-02-08-8e0db01833b9a43afe4a16724724994470202cf1d681675459b8284d6e05a247_full

20 березня 2019 року голова райдержадміністрації Ірина Старенька провела черговий прийом громадян.

Семеро жителів Богуславщини звернулися  з питаннями  соціального захисту, надання матеріальної допомоги на лікування,  пенсійного забезпечення.

Під час прийому Ірина Старенька кожному громадянину надала вичерпні роз’яснення та відповіді на їхні питання.

За підсумками проведеного прийому громадян голова Богуславської районної  державної адміністрації І. Старенька дала відповідні доручення та встановила  терміни їх виконання.

Детальніше...

 

При КОДА створено Офіс захисту прав інвесторів та підприємців Київщини

zahust_inv_KODA_20_03_2019_1В Київській облдержадміністрації відбулось засідання Круглого столу «Захист прав інвесторів, підприємців та співробітництво з міжнародними інституціями» під головуванням Олександра Терещука. Участь у заході взяли Президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), представники іноземного та вітчизняного бізнесу, фінансових установ та дипломатичного корпусу.

Під час круглого столу обговорювались шляхи її вирішення проблеми захисту прав інвесторів та підприємців в області. Також було підписано меморандум про співпрацю між Київською ОДА та ICC Ukraine.

В рамках заходу презентовано ініціативу голови КОДА – Офіс захисту прав інвесторів та підприємців Київської області, який створено з метою покращення комунікації поміж представниками обласної влади та бізнесу. Робота Офісу буде спрямована на оперативне виявлення фактів порушення законних прав інвесторів та підприємців Київської області посадовими особами.

Детальніше...

 

Про проведення в Богуславському районі двомісячника благоустрою населених пунктів

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

14 березня 2019 року № 55

Про проведення в Богуславському районі двомісячника благоустрою населених  пунктів

 

Засідання Громадської ради при Богуславській райдержадміністрації

0-02-08-72b937d67bd7752f74d7cf6616d05367d84daee4c25fd3aafe28a90c59e1d18f_full

15 березня 2019 року відбулося засідання Громадської ради при Богуславській райдержадміністрації. Під час засідання  розглядалися пропозиції щодо виготовлення та встановлення пам’ятного знаку загиблим учасникам  АТО. В засіданні взяли участь голова  РДА Ірина Старенька, керівництво районної ради та міста, сільські голови, депутати та голови фракцій районної ради,  керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів РДА, учасники АТО, громадські активісти, ЗМІ.

 

Днями раніше голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Старенька провела робочу зустріч з членами Богуславської районної громадської організації «Об’єднане братерство воїнів АТО», які звернулися з пропозицією щодо виділення коштів на виготовлення пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО. Учасники зустрічі  вирішили  зібрати засідання Громадської ради при Богуславській РДА для всезагального одговорення даного питання  та залучити для позитивного вирішення всю громадськість.

Під час засідання Громадської ради голова Богуславської районної громадської організації «Об’єднане братерство воїнів АТО» Юрій Руденко презентував присутнім учасникам засідання ескіз макету пам’ятного знаку «Воїнам АТО Богуславщини» та кошторис даного проекту.

Детальніше...

 

Шановні комунальники!

293cc04a372de120a1c839b43e900327
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

У переддень свята хочу подякувати усім вам за сумлінну та самовіддану працю. Завдяки вашим працьовитим рукам, високому професіоналізму та наполегливості підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, шляхового, каналізаційного господарства,  населення забезпечується водою та теплом, здійснюється благоустрій, освітлення та озеленення вулиць, надаються різноманітні побутові послуги.

Нехай ваша праця, приносить вам радість та достаток, а мешканцям населених пунктів – затишок в їхніх оселях.

Бажаю вам і вашим близьким миру, міцного здоров’я, особистого щастя, творчої наснаги, успіхів та належної оцінки споживачами вашої нелегкої, але потрібної усім праці.

 

 

 

Сьогодні до Богуслава завітав класик сучасної української літератури Дмитро Павличко.

53923227_2190734687675967_3304839173764022272_n

Дмитро Васильович - український поет, перекладач, літературний критик, сценарист, автор пісень, політичний діяч, Герой України та лауреат численних державних премій. Крім письменницької діяльності Дмитро Павличко займається громадською та політичною діяльністю, брав участь у написанні акту проголошення Незалежності України, а також був послом України у Польщі та Словакії.

Під час зустрічі поет поділився своїми творчими задумами та працею, яку він продовжує робити не дивлячись на свій поважний вік.

Детальніше...

 

Звернення Президента з нагоди Дня українського добровольця

03d4a500a87b3f4ee1202f06ea625736_1552551896_extra_largeШановні воїни!

Дорогі добровольці!

Як Президент, як Верховний Головнокомандувач щиро вітаю вас із Днем українського добровольця!

Цей день нагадує нам про нещодавні, але вже історичні події, учасниками яких ми з вами були і є. У лютому 2014 країна перебувала в травматичному шоці від брутального розстрілу Небесної сотні. Але вірилося, що найстрашніше вже позаду. Попереду ж, думалося, – мир і відродження демократичної, європейської, української України.

Тоді ми ще не знали, що смерті мирних людей не остання трагедія, а перша кривава спецоперація в російській військовій агресії. «Зелені чоловічки», окупація, а потім і анексія Криму, проросійські провокації на Донбасі. Ворог завдав підлого удару в найскладніший для нас перехідний період, коли нова демократична влада тільки намагалася взяти ситуацію в країні під контроль.

Детальніше...

 

Кампанія «Декларування - 2019»

Головне управління ДФС у Київській області нагадує, що з 1 січня 2019 року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року, яка триватиме до 1 травня 2019 року.

Річну декларацію про майновий стан і доходи за 2018 рік зобов’язані подати громадяни, які протягом минулого року отримували доходи, що підлягають оподаткуванню від осіб, які не є податковими агентами, тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як  суб’єкти підприємницької діяльності чи як самозайняті особи, або від нерезидентів, зокрема, у вигляді вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна; доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна; доходів від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм), тощо.

Також декларацію мають право подати громадяни з метою реалізації свого права на податкову знижку.

Неподання, несвоєчасне подання декларації про доходи чи включення до деклараціївикривлених даних, неведення обліку чи неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку   тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, відповідно до ст. 164 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-Х.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, -   тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ця відповідальність не розповсюджується на випадки добровільного подання декларації (в т.ч. при реалізації права на податкову знижку).

 

205 років від Дня народження Великого Кобзаря, славетного сина України Шевченка Т.Г.

shevchenko_12_03_2019_15_mal12 березня в районному Будинку культури відбувся концерт присвячений 205-ій річниці від Дня народження Великого Кобзаря, славетного сина України Шевченка Т.Г.

Концертна програма розпочалася виступом народного аматорського хорового колективу «Розкопанчаночка», у виконанні яких прозвучала композиція «Ой у лузі червона калина». Свою творчість дарували: хореографічний колектив Богуславської школи мистецтв «Богуславка», виконуючи композиції «Переяслівка» та « Стежечка», народний фольклорний гурт «Коляда» з творами «Бандуристе, орле сизий» та «У перетинку ходила», капела бандуристів Богуславської школи мистецтв «Вишневий цвіт»,  народна аматорська  капела бандуристів гуманітарного коледжу ім. І.С. Нечуя-Левицького «Богуславка», народний вокальний квартет «Зорецвіт» та  ансамбль «Елегія» Мисайлівського сільського Будинку культури, Дарина Моторна з піснею «Бо ми козаки», Максим Козленко «Я українець», Владислава Коростіль з композицією «Плавай лебедонько». Прозвучали вірші у виконанні Наталії Федорченко, Руслана Данько, Віри Гризун, Тетяни Руленко, Анатолія Гамарника, Вячеслава Ковалевського. Родзинкою концерту стала театральна  композиція у виконанні учасників театральної студії «Ніка» Богуславського районного Будинку культури.  Традиційно концерт завершився виконанням композиції «Реве та стогне Дніпр широкий».

Детальніше...

 

Автомобіль для пожежників

0-02-08-7fb3e4ce8619287769f3c75735d7fcc8404aa44e4f6c40626c13b6f90dda53e5_full

Сьогодні, 13 березня, депутат Київської обласної ради А. Даниленко спільно із заступником голови Київської обласної ради М. Стариченком урочисто вручили пожежний автомобіль 13-ій державній пожежній рятувальній частині міста Богуслав.
Автомобіль оснащений сучасними засобами, що дозволяють якнайшвидше проводити рятувальні дії, та перебуває на дворічній гарантії.
Така техніка варта того, аби бути у кожній рятувальній частині, адже  слугуватиме почесній місії порятунку.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси