Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Прийом громадян

0-02-0a-03b109d39e559e996808b9bcf4c318b7ca32448b64f56412f07e72d80fd122f3_full

28 серпня 2019 року  в Богуславській  райдержадміністрації відбувся черговий особистий прийом громадян т.в.о. голови райдержадміністрації Олександром Салатою.

З різними проблемними питаннями на прийомі у керівника  побувало 5 мешканців району. Питання, які громадяни  порушували перед районною владою стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових проблем.

Детальніше...

 

Нагороди

 

0-02-0a-bf1d67f7a0ae0347c4575d532da1352f515f8f09a58ce0c40e238de41cd82840_full

23 серпня 2019 року у Переяславі Хмельницькому  відбулися обласні урочистості з нагоди 28-ї річниці Незалежності України в яких взяла участь делегація від Богуславського району на чолі з т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександром Салатою.  Під час урочистостей за особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток області, досягнення вагомих успіхів  у професійній діяльності, активну громадську позицію, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня незалежності України Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації нагороджено начальника загального відділу райдержадміністрації Ларису Олександрівну  Герасименко.

 

Колектив Богуславської районної державної адміністрації щиро вітає Ларису Олександрівну з почесною нагородою, бажає їй міцного здоров'я та  подальших успіхів  у трудовій діяльності.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-0a-4a068a6f5aa6f2363e53bd99e73eef84723eac0921e8209e71029b9763ada448_fullПід керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати, 27 серпня  2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови та  заступника голови райради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації  на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

 

На апаратній нараді обговорені  питання, які стосувалися основних напрямків життєдіяльності району. Зокрема,   підготовки закладів освіти до нового навчального року; підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років; стан забезпечення правопорядку, прав та свобод громадян; проведення заходів по стягненню заборгованості з ЄСВ; монетизація пільг, заміна посвідчень постраждалим від Чорнобильської катастрофи, варифікація соціальних допомог та виплата пенсій;   забезпечення  якості надання медичних послуг; організація та проведення культурних заходів; проведення благоустрою населених пунктів, зокрема узбіч доріг як в межах так і поза межами населених пунктів,  боротьба з амброзією;  стан справ в АПК, проведення протиепізоотичних заходів;  різне.

Як повідомила начальник відділу освіти районної державної адміністрації Оксана Поліщук, свято Першого дзвоника відбудеться 2 вересня. Проведення педагогічної ради заплановано на 29 серпня 2019 року під час якої буде обговорено перспективи розвитку освіти.

Детальніше...

 

Урочисті заходи та святковий концерт з нагоди Дня державного прапора України та 28-ої річниці Незалежності України

0-02-0a-29903abd1592c0e5d6807c5cb087aa628cbe4ecbe597a4d57f3fce710150ee4a_full

24 серпня була проголошена Незалежність України. З цього дня ми почали будувати нову українську державу, засновану на принципах демократії та партнерства. Цей день символізує міць і велич України, національне єднання і спільну відповідальність за сьогодення і майбутнє нашої Батьківщини.

Сьогодні наша країна святкує свій 28-й День Народження в нелегкі часи. Наші мужні воїни, захищають  рідну землю на сході. І ми, як громадяни України, пишаємося ними. Ми знаємо, що зберегти незалежність коштує сьогодні   великих зусиль, але ми переконані, що переможемо.

23 серпня 2019 року на площі Я. Мудрого пройшли районні урочисті заходи та святковий концерт з нагоди Дня державного прапора України та 28-ої річниці Незалежності України за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, молодіжних громадських організацій, учасників АТО, волонтерів, громадських активістів, трудових колективів, молоді,  засобів масової інформації.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять тих, хто своїм життям боронив свободу та незалежність нашої держави.

Всіх присутніх привітали керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Новосвітний , секретар міської ради Олександр Чижевський та депутат районної ради Ольга Верзун.

Детальніше...

 

Урочистості до Дня державного прапора України

0-02-0a-54a77a594261b49a1e74d87b47e3b2be40f82477d2180771869ef363140df2d4_full

Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята - День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України. Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора.

Протягом років наш стяг став не просто символом державності - він майорить під час найважливіших подій в історії країни. Синьо-жовтий прапор став уособленням свободи, сили і єднання нашого народу.
Сьогодні з нагоди цієї дати відбулись урочистості біля будівлі районної державної адміністрації. Тут зібрались представники колективів державних установ, підприємств, громадських організацій,  учасники бойових дій в АТО, колектив Богуславського районного військового комісаріату,  делегації від територіальних громад району, молодь, громадськість та ЗМІ.

Сьогоднішній День Прапора був особливий, так як відповідно до  Наказу військового комісара (по адміністративно-господарській діяльності)  Богуславського районного військового комісаріату №65 від 22.08.2019 саме сьогодні, 23 серпня 2019 року,  склали військову присягу  5 військовозобов’язаних Богуславського районного військового комісаріату, які приписані  до військової частини (команди)  А 7301 (обТрО Київської області).

Право підняти державний прапор України надали керівнику апарату Богуславської районної державної адміністрації  Олександру Новосвітному, кращій учениці району Марії Даніловій та військовозобов’язаному Богуславського районного військового комісаріату Григорію Лінському.

Детальніше...

 

Шановні жителі Богуславщини!

dnu03

Щиро вітаю Вас з найголовнішими святами нашої держави – Днем Державного прапора та прийдешнім Днем незалежності України!


З проголошенням незалежної України національні символи – гімн, прапор і герб стали на стороні утвердження самостійності і суверенітету держави.

В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь.


Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу й з півночі до півдня України задля спільного нового майбутнього.

Під прапором воїни вирушали в похід, з прапором виступали на захист своєї батьківщини, прапор символізував стабільність держави й урочистість тих чи інших подій.


І сьогодні, захищаючи українські землі від терористів і загарбників українські воїни встановлюють Державний стяг тим самим засвідчують, що Українська держава єдина, вона була, є і буде!

Варто зазначити, що за 28 років наша держава пройшла непростий шлях самоствердження та становлення демократії. На цьому шляху були не тільки досягнення і звершення, на жаль, були і втрати.


Свято Незалежності сьогодні є особливим, адже перед Україною, стоять нові складні й великі завдання. Саме зараз, захищаючи свою країну, ми отримуємо свою справжню незалежність.

Детальніше...

 

21 серпня 2019 року делегація Богуславського району стали учасниками серпневої педагогічної ради освітян Київщини

«Формування Людини Майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти», яка в цьому році проходила у форматі Open Space (відкритий простір), в м. Буча, за участю голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріян, голови Київської обласної ради – Миколи Стариченка та директора департаменту освіти і науки Київської ОДА Віри Рогової.
Організаторами заходу були Київська обласна державна адміністрація, Київська обласна рада, департамент освіти і  науки Київської ОДА та Бучанська міська рада.
Ідеєю заходу було визначення топпріоритетів розвитку системи освiти Київщини у 2019/2020 навчальному році.
Освітяни Богуславщини стали учасниками Відкритої освітянської студії, а саме: прес-брифінгу "Реформуємо систему освіти", тренд-меседжі «Освіта Київщини: формули успішних практик», а також мали можливість відвідати інтерактивні тематичні локації:
начальник відділу освіти Оксана Поліщук, директор Богуславського академічного ліцею №1 Катерина Івченко та молодий спеціаліст Вікторія Цюренко – «Диджіталізація освіти. Школа у смартфоні»;
завідуюча КДНЗ (ЦРД) №1 «Малятко»  Майя Сімак – «Заклади дошкільної освіти, дружній до освіти»;
директор інклюзивно-ресурсного центру Людмила Шелудько – «Стратегія ІКС: Інклюзивна, Корекційна, Спеціальна освіта»;
директор ЦДЮТ Наталія Луценко та директор ДЮСШ Віталій Восьмірко – «Простір творчих можливостей позашкілля»;
вчитель початкових класів Богуславського НВО «Ліцей №3 - МАН» Катерина Аникієнко - «Шкільний іншомовний ландшафт: виклики та перспективи»;
завідуюча РМК Олена Вергелес директор Богуславського НВО «Ліцей №3 - МАН» - «STEM – вектори трансформації сучасної освіти»;
директор Хохітвянського НВК Олександр Миргородський – «Міжнародні проєкти – національна ідея».
Всі учасники заходу, які взяли участь у роботі локацій (сертифікаційному навчально-методичному заході з підвищення кваліфікації) отримали сертифікат.
Також під час заходу проходила виставка-презентація «Успішні освітні практики». Матеріали, представлені від Богуславщини, відзначені подяками департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.
sad
«Формування Людини Майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти», яка в цьому році проходила у форматі Open Space (відкритий простір), в м. Буча, за участю голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріян, голови Київської обласної ради – Миколи Стариченка та директора департаменту освіти і науки Київської ОДА Віри Рогової.
Організаторами заходу були Київська обласна державна адміністрація, Київська обласна рада, департамент освіти і  науки Київської ОДА та Бучанська міська рада.
Ідеєю заходу було визначення топпріоритетів розвитку системи освiти Київщини у 2019/2020 навчальному році.
Освітяни Богуславщини стали учасниками Відкритої освітянської студії, а саме: прес-брифінгу "Реформуємо систему освіти", тренд-меседжі «Освіта Київщини: формули успішних практик», а також мали можливість відвідати інтерактивні тематичні локації:

Детальніше...

 

Засідання тимчасової комісії Богуславської районної державної адміністрації з погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

0-02-0a-e26bb479cc5fa555aef357261f885fd864e203f579a64919a7b351253d98f1f3_full

22 серпня 2019 року тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата провів   засідання тимчасової комісії  Богуславської районної державної адміністрації з погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Комісія була проведена за участю представників Обухівського управління ГУ ДФС у Київській області, Богуславського районного відділу  державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області, Головного управління  Пенсійного фонду України у Київській області, управління соціального захисту населення та  керівників  відділів Богуславської райдержадміністрації.

Під час засідання було заслухано інформацію щодо проведених заходів по стягненню заборгованості з ЄСВ 13 боржників згідно листа від 30.07.2019 №270/105-04 Головного управління ПФУ  у Київській області та переліку суб’єктів підприємницької діяльності наданих Головним управління ДФС у Київській області.

По завершенню засідання т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд доручень відповідно до  вимог чинного законодавства.

Детальніше...

 

Шановні представники ЗМІ!

23 серпня 2019 року о 13.00 у Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав» в м. Переяслав-Хмельницький  відбудеться Обласний урочистий захід з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України за участі голови Київської ОДА Михайла Бно-Айріяна.
У програмі заходів: молодіжний велопробіг туристичними маршрутами Переяславщини, зйомка відеоролику «Я люблю Україну», функціонування локацій, концерт дитячих фольклорних колективів, театралізоване дійство «Етновир», розгортання 28-метрового Державного прапора України та «Рушника єдності», вокально-хореографічна композиція «Всі ми діти твої, Україно!», офіційна частина за участю голови Київської обласної державної адміністрації, вручення нагород та відзнак, виступи духовенства та виступи творчих колективів національно-культурних товариств в рамках V Обласного фестивалю національних спільнот «Київщина – сузір’я злагоди».
По завершенню офіційної частини обласного заходу, о 14.30 відбудеться прес-конференція голови КОДА.
Початок  роботи локацій: 11.00
Святковий концерт: 11.00-19.00
Офіційна частина заходу та нагородження: 13.00
Прес-конференція: 14.30
Адреса: м. Переяслав-Хмельницький,  Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав».
АКРЕДИТАЦІЯ для ЗМІ ОБОВ’ЯЗКОВА! Проводиться до 16.00 22 серпня за тел.: (044) 286 80 23, (068) 454 47 86.
УВАГА! 23 серпня представники ЗМІ будуть забезпечені транспортом за маршрутом Київ – Переяслав-Хмельницький – Київ. Виїзд о 09:45 від Київської ОДА (пл. Лесі Українки, 1).
23 серпня 2019 року о 13.00 у Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав» в м. Переяслав-Хмельницький  відбудеться Обласний урочистий захід з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України за участі голови Київської ОДА Михайла Бно-Айріяна.
У програмі заходів: молодіжний велопробіг туристичними маршрутами Переяславщини, зйомка відеоролику «Я люблю Україну», функціонування локацій, концерт дитячих фольклорних колективів, театралізоване дійство «Етновир», розгортання 28-метрового Державного прапора України та «Рушника єдності», вокально-хореографічна композиція «Всі ми діти твої, Україно!», офіційна частина за участю голови Київської обласної державної адміністрації, вручення нагород та відзнак, виступи духовенства та виступи творчих колективів національно-культурних товариств в рамках V Обласного фестивалю національних спільнот «Київщина – сузір’я злагоди».

Детальніше...

 

Робоча зустріч

zustrich_Dubunci_NVK_20_08_2019_mal20 серпня 2019 року тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата провів робочу зустріч по питанню усунення недоліків щодо пожежної безпеки приміщення Дибинецького НВК  та підготовки його до нового 2019/2020 навчального року. В зустрічі взяли участь начальник Богуславського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області Володимир Пономаренко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Поліщук, виконуючий обов’язки начальника управління фінансів райдержадміністрації Валентина Ситяшенко, виконуючий обов’язки голови Дибинецької сільської ради Володимир Голосний.

В ході зустрічі обговорено ряд заходів, які необхідно провести до початку навчального року, завершення ремонтних робіт. По завершенню зустрічі т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та  доручень відповідно до  вимог чинного законодавства.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси