Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Громадські слухання з питань охорони громадського порядку на території Дмитренківської сільської ради та роботи закладів охорони здоров'я

Dmutr_sluhannya_06_07_20176 липня  2017 року в актовій залі Дмитренківської сільської ради відбулися громадські слухання з питань  охорони громадського порядку та роботи закладів охорони здоров’я на території Дмитренківської сільської ради. Участь в обговоренні взяли заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Салата О.П., керівник апарату райдержадміністрації Новосвітний О.В., заступник начальника Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Сорокун В.Д., дільничний офіцер поліції Щербін О.А., головний лікар КЗ «Богуславський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пивовар В.Д., сільський голова Олексієнко В.П., фельдшер - завідувач фельдшерським пунктом с. Дмитренки Олексієнко Н.П., громадськість.

В ході громадських слухань були розглянуті питання:

1. Стан забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Дмитренківської сільської ради.

2. Про роботу закладів охорони здоров’я.

Проведення громадських слухань  в населених пунктах Богуславського району дозволить постійно здійснювати моніторинг оцінки діяльності працівників Богуславського відділення поліції, в тому числі дільничних офіцерів поліції на закріплених за ними територіях та дозволить більш ефективно інформувати населення району про стан криміногенної обстановки на території району. Також було проведено анонімне анкетування щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Детальніше...

 

Прийом громадян

priyom_05_07_201705 липня голова Богуславської райдержадміністрації Ірина Абрамівна Старенька провела особистий  прийом громадян.

Під час прийому були розглянуті питання надання матеріальної допомоги, медичного забезпечення, отримання ліків по програмі «Доступні ліки», роботи правоохоронних органів.

За підсумками проведеного прийому громадян голова райдержадміністрації дала доручення керівникам відповідних служб  опрацювати  та  вирішити звернення громадян, прозвітувати їй особисто про виконані роботи.

 

Детальніше...

 

Громадські слухання з питань охорони громадського порядку на території Медвинської сільської ради та роботи закладів охорони здоров’я

0-02-05-042dec7dc86d722b41a1d9b1673fbb276e0cfd2d9b5b7317954ddf81ec13756d_full1 липня  2017 року у Медвинському сільському будинку культури відбулися громадські слухання з питань  охорони громадського порядку  на території Медвинської сільської ради. Участь в обговоренні взяли голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька І.А., заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Салата О.П., керівник апарату райдержадміністрації Новосвітний О.В., заступник начальника Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Сорокун В.Д., дільничні офіцери поліції Щербін О.А. та  Мартиненко А.В., виконуючий обов’язки сільського голови С.А. Плаксун, заступник сільського голови П.О. Хоха,  громадськість, представники засобів масової інформації.

В ході громадських слухань було розглянуто питання: стан забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Богуславського району. Дані Громадські слухання  дозволять постійно здійснювати моніторинг оцінки діяльності працівників Богуславського відділення поліції, в тому числі дільничних офіцерів поліції на закріплених за ними територіях та дозволить більш ефективно інформувати населення району про стан криміногенної обстановки на території Богуславського району Київської області. Також було проведено анонімне анкетування щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-04-3f24cafaf930c08d046e0c41420d570d693bc8eafa701a9ef14a23b9aaaee7c3_fullПід керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 3 липня  2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови районної ради, заступника голови адміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядку денному розглядалися питання:  підсумки проведення Громадських слухань з питань  охорони громадського порядку на території Медвинської сільської ради; про роботу галузі медицини (оздоровлення дітей,  відшкодування вартості придбаних  ліків за Урядовою програмою «Доступні ліки», проведення заходів щодо оптимізації галузі);  культури та спорту (проведення спортивних, культурно-розважальних заходів для молоді,  проведення ремонтних робіт у бібліотеках сільських будинків культури);  забезпечення благоустрою та  правопорядку в населених пунктах району; проведення ямкового ремонту на дорогах району, субсидіювання населення  району, ремонту електричних мереж, які були пошкодженні внаслідок погіршення погодних умов; різне.

Детальніше...

 

Засідання колегії Богуславської райдержадміністрації

IMG_295630 червня 2017 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації О.П. Салати за  участю заступника голови районної ради, керівника апарату райдержадміністрації, членів колегії,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядку денному розглядалися питання:

1. Про роботу управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі за 2016 – І квартал 2017 року.

2. Про стан роботи з кадрами Богуславської райдержадміністрації за І півріччя  2017 року.

3. Звіт про проведення Богуславською районною державною адміністрацією контролю за здійсненням Шупиківською сільською радою делегованих повноважень органів виконавчої влади.

4. Про стан та перспективи розвитку туризму в Богуславському районі.

Детальніше...

 

Служба у справах дітей інформує

Відповідно до розподілу путівок до ДЗОВ «Рассвет» на IІ тематичну зміну з 13.07.2017 року по 02.08.2017 року службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації здійснюється підбір дітей, які мають право на оздоровлення у відповідному закладі відпочинку.

Службою у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації надано Богуславському району 15 путівок, із яких 20% вартості путівки – 5 (1764,00 грн.), 30 % вартості путівки – 8 (2646,00 грн.), 50% вартості путівки – 2 (4410,00 грн.).

Путівки із частковою оплатою в розмірі 20 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством) надаються :

дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків.

Путівки із частковою оплатою в розмірі 30 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством) надаються :

Детальніше...

 

Інформаційний лист інспекції Держенергонагляду у Київській області

Щодо підготовки енергетичних господарств до роботи та їх проходження опалювального періоду 2017-2018 років

З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2017-2018 років, попередженню відмов енергопостачання, інспекція Держенергонагляду у Київській області пропонує виконати наступні заходи:

-       своєчасно провести ремонтні роботи на енергетичних установках та мережах;

-       провести навчання персоналу, що обслуговує енергетичні установки;

Чиати далі...

 

Інформаційний лист інспекції Держенергонагляду у Київській області

Щодо підготовки джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період 2017-2018 років.

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню технологічних порушень на енергетичному обладнанні під час проходження опалювального періоду, інспекція Держенергонагляду у Київський області пропонує виконати наступні заходи:

-  забезпечити накопичення палива відповідно до технологічних потреб;

Читати далі ....

 

До Дня Конституції України

VZ_128 червня 2017 року в Музеї історії Богуславщини вихованці оздоровчого табору "Чайка" та благодійної організації "Джерело" відзначили День Конституції. Працівниками музею для 5 груп дітей була проведена благодійна тематична екскурсія "З Україною в серці". Після екскурсії по Музею історії Богуславщини, представникам молодого покоління нашої Держави запропонували долучитися до краєзнавчої культно-освітньої акції "Богуславський рушник". Протягом 5-ти годин музейні приміщення були переповнені дитячим галасом, допитливими поглядами, неординарними запитаннями і дуже вдячними відвідувачами. Хоч день видався напруженим, але в серці укріпилась віра, що у нашої Держави - прекрасне майбутнє!!!

Детальніше...

 

Шановні жителі Богуславщини!

KONSЩиро вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

 

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.
Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.
Від усього серця бажаю Вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

 

З повагою

голова райдержадміністрації                    І.А. Старенька
 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси