Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Україна: події, факти, коментарі Інформаційно-аналітичний журнал

Україна: події, факти, коментарі

Інформаційно-аналітичний журнал

№ 4, 2018

 

УКРАЇНА В КОЖНОМУ З НАС

УКРАЇНА В КОЖНОМУ З НАС (ВІДЕО)
 

Пенсія військовим з 1 січня зросте в середньому на 1.5 тис

Уряд розпочав підняття військових пенсій ще до ухвалення спеціального закону

Сьогодні, 21 лютого, на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено  постанову про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб. Документ розроблений Міністерством соціальної політики на виконання доручення прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Таким чином уряд виконує свою обіцянку з початку цього року переглянути пенсії військовослужбовцям.

Документ передбачає поетапне підвищення пенсій представникам силових органів починаючи з 1 січня 2018 року. Процедура перегляду пенсій розпочнеться 1 березня 2018 року. На першому етапі, з 1 січня цього року, пенсії підвищаться в середньому на 1500 грн. З 1 січня 2019 року пенсії зростуть не менше, ніж на 750 грн. І з 1 січня 2020 року – ще не менше, ніж на 750 грн. Таким чином за два роки військові пенсії  зростуть щонайменше удвічі. Зараз середня пенсія військових складає 2898,41 грн.

Крім того, урядова постанова враховує вимоги Закону «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій осіб» в частині перерахунку пенсій колишнім працівникам МВС відповідно до закону «Про Національну поліцію України». І пенсії їм буде перераховано з 1 січня 2016 року з розстрочкою виплати коштів за попередній період. Тобто з 1 січня 2018 року вони будуть отримувати нові пенсії а сума за попередній період їм буде виплачуватись починаючи з 1 січня 2019 року.

Загалом пенсії будуть переглянуті для 12 силових відомств. Підвищені пенсії мають отримати майже 498 тис. осіб. У бюджеті Пенсійного фонду передбачено 7,8 млрд.грн.  для запропонованого підвищення військових пенсій.

Детальніше...

 

Чемпіонат з інтелектуальних ігор за кубок «Пам’яті Павла Пушняка»

«Ніщо і ніколи не може зламати волевиявлення українського народу, його прагнення жити в незалежній, миролюбивій державі. Україна у нас одна! І ми завжди боротимемося за неї! Слава героям України!!!» – такими словами розпочався 25 Чемпіонат з інтелектуальних ігор за кубок «Пам’яті Павла Пушняка», який проходив 21 лютого 2018 року в актовій залі Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості. П.Пушняк був першим капітаном збірної команди інтелектуалів Богуслава; героїчно загинув у серпні 2014 року в зоні АТО, захищаючи нашу незалежну Україну.
Запрошені гості, побратим Павла Пушняка – Володимир Михайлович Царенко та учасник АТО – Поліщук Василь Михайлович, поділилися з учнями своїми спогадами про товаришів.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів-земляків, які віддали своє життя захищаючи незалежність України.
Символічним стало виконання пісні богуславським соловейком Владою Коростіль «Мир над Україною».
Цього року у Чемпіонаті взяли участь 18 команд загальноосвітніх навчальних закладів району: «Vivat» Ісайківського НВК, «Бемс» Бранепільського НВК, «Брейн» Мисайлівського НВК, «Прогрес» Богуславського НВК, «Профі» Богуславського НВК, «Лобунські вовки» Богуславської ЗОШ № 2, «Розумники» Богуславської СШ № 1, «Нейтрони» Хохітвянського НВК, «Всезнайки» Киданівського НВК, «Астра» Дибинецького НВК, «Ліберта» Саварського НВК, «Black and white» Тептіївського НВК, «Вінтерфелл» ОПН Іванівський НВК, «Брейн» Шупиківського НВК, «Розкопанецькі орли» Розкопанецької ЗОШ, «Спарта» Медвинської ЗОШ, «Вікторія» Побережківського НВК, «Всесвіт» Вільхівецької філії.
Ведуча заходу Сухоярська О.О., методист ЦДЮТ оголосила склад журі: Графінову М.А. методиста РМК відділу освіти, Луценко Н.Л. директора ЦДЮТ, Ткаченко Л.А. заступника директора з НВР та Комісаренко І.М., методиста ЦДЮТ.
За результатами шести конкурсів  ІІІ місце завоювала команда Богуславської ЗОШ № 2 «Лобунські вовки» (29,5 балів), ІІ місце – команда «Вікторія» Побережківського НВК (32 бали), а І місце та перехідний кубок «Пам’яті Павла Пушняка» у команди Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – гімназія» «Профі» з результатом 36 балів.
Вітаємо переможців!
IMG_20180221_112709«Ніщо і ніколи не може зламати волевиявлення українського народу, його прагнення жити в незалежній, миролюбивій державі. Україна у нас одна! І ми завжди боротимемося за неї! Слава героям України!!!» – такими словами розпочався 25 Чемпіонат з інтелектуальних ігор за кубок «Пам’яті Павла Пушняка», який проходив 21 лютого 2018 року в актовій залі Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості. П.Пушняк був першим капітаном збірної команди інтелектуалів Богуслава; героїчно загинув у серпні 2014 року в зоні АТО, захищаючи нашу незалежну Україну.
Запрошені гості, побратим Павла Пушняка – Володимир Михайлович Царенко та учасник АТО – Поліщук Василь Михайлович, поділилися з учнями своїми спогадами про товаришів.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів-земляків, які віддали своє життя захищаючи незалежність України.
Символічним стало виконання пісні богуславським соловейком Владою Коростіль «Мир над Україною».

Детальніше...

 

Підвищення пенсій відбудеться для 498 тис. військових пенсіонерів, - Прем’єр-міністр

5a8dc17d73a51690523823Підвищення пенсій військовослужбовцям, згідно рішення Уряду, відбудеться для 498 тис. осіб. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі одного з телеканалів. За словами Глави Уряду, обсяг фінансування, який знадобиться для реалізації ініціативи, становитиме близько 7 млрд грн, і кошти є. «Ми прогнозуємо, що підвищення торкнеться 498 тис. військових пенсіонерів. На ці цілі ми витратимо цього року приблизно 7 млрд грн. Ми знаємо шляхи, яким чином мобілізувати кошти в рамках дефіциту бюджету Пенсійного фонду. Рішення прийнято, до кінця тижня воно буде доведено на місця, розпочнеться робота з кожним пенсіонером. В березні-квітні пенсіонери отримають нові пенсії», - сказав Глава Уряду.


Довідково

21 лютого Кабінет Міністрів України схвалив рішення про підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня в середньому на 1,5 тис. грн. Рішення не потребує внесення змін у діюче законодавство і воно буде в силі до моменту напрацювання та ухвалення відповідного законопроекту. Рішення було напрацьовано спільно фахівцями Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, Мінфіну.

 

Володимир Гройсман взяв участь у міжнародній конференції високого рівня з питань реформ в Україні

Запроваджені в Україні зміни дозволять отримати нову якість життя, – Володимир Гройсман

Запроваджені Урядом України зміни в ключових сферах життєдіяльності держави дозволять отримати нову якість життя – від освіти й охорони здоров’я до ефективного подолання корупції. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час міжнародної конференції високого рівня з питань реформ в Україні.

Глава Уряду підкреслив, що конференція проходить у роковини загибелі учасників Революції Гідності. І саме в ці дні – час згадати, що саме було зроблено за останні 4 роки.

«Базові позиції у нас були дуже слабкі, і зараз потрібно впроваджувати наймасштабніші реформи в усіх сферах життя, - сказав Глава Уряду. - Ми будуємо нову Україну».

За  словами Прем'єр-міністра, вже в середньостроковій перспективі свої результати дадуть запроваджені Урядом реформи в освіті, системі охорони здоров’я, пенсійній системі, реформи державного управління. На часі – зміни в управлінні державним майном, в процесі залучення інвестицій, в посиленні дерегуляції та децентралізації. Окрема увага – створенню антикорупційного суду. «Ми сформували всю антикорупційну інфраструктуру. Але не вистачає важливого елементу – справедливого суду. Наше завдання – найближчими місяцями прийняти рішення про створення незалежного, відкритого антикорупційного суду. Цей інструмент дасть можливість поставити крапку в дискусіях щодо корупції в Україні», - наголосив Глава Уряду.

Він підкреслив, що сьогодні перед Україною стоять великі загрози і шалений популізм. «Але ми маємо працювати, - додав Володимир Гройсман. - Ми 8 кварталів поспіль маємо ріст економіки. На 2018 рік передбачаємо 3% економічного зростання. Але при правильних рішеннях, думаю, що в середньостроковій перспективі матимемо 5 і більше відсотків зростання».

Прем’єр-міністр наголосив, що Уряд продовжить співпрацю з МВФ, концентруватиме увагу на макростабільності, здійснюватиме плани щодо інвестицій в інфраструктуру та нарощування експорту. «Те, що ми змінили і змінюємо, дасть можливість отримати нову якість життя», - впевнений Володимир Гройсман.

Детальніше...

 

ВСІ ШКОЛЯРІ ВЧИТИМУТЬСЯ В ІНТЕРАКТИВНИХ КЛАСАХ

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах

Уряд схвалив новий державний стандарт початкової освіти, який буде запроваджено в школах з вересня 2018 року. Українські діти повинні отримувати якісну та конкурентну освіту, що дозволить їм бути успішними. Нинішньої осені першачки підуть в якісно нову школу.

Розбудова якісно нового рівня життя в Україні, здійснення економічного прориву вимагає якісних змін у системі освіти – від дитячого садочка до вищого навчального закладу, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. Він підкреслив, що покоління, які приходять на зміну нинішнім, це – нові люди з іншим мисленням та іншими можливостями. І вони вимагають інших стандартів освіти.

«Наші українські діти мають отримати можливість бути успішними. Тож питання освіти мають ключове значення, – сказав Володимир Гройсман. – Неможливо побудувати майбутнє країни без якісної, конкурентної освіти».

Нова українська школа – це:

Детальніше...

 

Запроваджені в Україні зміни дозволять отримати нову якість життя, – Володимир Гройсман

Запроваджені в Україні зміни дозволять отримати нову якість життя, – Володимир Гройсман

Запроваджені Урядом України зміни в ключових сферах життєдіяльності держави дозволять отримати нову якість життя – від освіти й охорони здоров’я до ефективного подолання корупції. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час міжнародної конференції високого рівня з питань реформ в Україні.

Глава Уряду підкреслив, що конференція проходить у роковини загибелі учасників Революції Гідності. І саме в ці дні – час згадати, що саме було зроблено за останні 4 роки.

«Базові позиції у нас були дуже слабкі, і зараз потрібно впроваджувати наймасштабніші реформи в усіх сферах життя, - сказав Глава Уряду. - Ми будуємо нову Україну».

За  словами Прем'єр-міністра, вже в середньостроковій перспективі свої результати дадуть запроваджені Урядом реформи в освіті, системі охорони здоров’я, пенсійній системі, реформи державного управління. На часі – зміни в управлінні державним майном, в процесі залучення інвестицій, в посиленні дерегуляції та децентралізації. Окрема увага – створенню антикорупційного суду. «Ми сформували всю антикорупційну інфраструктуру. Але не вистачає важливого елементу – справедливого суду. Наше завдання – найближчими місяцями прийняти рішення про створення незалежного, відкритого антикорупційного суду. Цей інструмент дасть можливість поставити крапку в дискусіях щодо корупції в Україні», - наголосив Глава Уряду.

Детальніше...

 

Про американську програму бізнес стажування «Холодна ланка поставок»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок».

Термін стажування у США: з 14 квітня до 05 травня 2018 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 23 лютого 2018 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

Детальніше...

 

Завдяки безстрашності Героїв Небесної Сотні історія України назавжди змінилася.

den_gidnosti_20_02_2018_2Вже рівно чотири  роки пройшло з часу сутичок протестувальників на Майдані. Юні хлопці, жінки та чоловіки вже не повернуться додому, не обіймуть рідних та близьких. Сумно та боляче згадувати ці події, адже ніхто не міг подумати ,що в 21 столітті, після всього пережитого нашим народом, все розпочнеться заново.

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Цього дня  в м. Богуслав відбулися урочистості та мітинг  біля  пам’ятного знаку Героям  Небесної Сотні. На  площі Я. Мудрого було проведено заходи  з нагоди вшанування патріотів, захисників України,  які полягли у буремні часи за гідність та свободу кожного з нас. В усіх православних храмах міста та району було проведено поминальні молебні  за загиблими Героями. Благочинний Богуславського району УПЦ КП о. Ігор  та духовенство Миронівського та Рокитнянського районів провели поминальну панахиду за загиблими.

Голова районної ради В.М. Замирайло, заступник голови райдержадміністрації О.П. Салата,  депутати районної, міської та сільських рад, керівники підприємств, установ, організацій району, учні та студенти  навчальних закладів міста та району, волонтери, учасники АТО, голови громадських організацій, політичних партій, учасники Майдану, громадськість, районні ЗМІ вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих  та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси