Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Керманичі району завітали до амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Мисайлівка.

106917092_297237268321486_5604175384215461865_nСьогодні т.в.о. голови Богуславської РДА Олександр САЛАТА, голова Богуславської районної ради Володимир ЗАМИРАЙЛО, голова  Богуславської ОТГ Вячеслав ДЯЧЕНКО   разом з директоркою КНП БРР «Богуславський центр первинної  медико-санітарної допомоги» Валентиною Пивовар завітали до амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Мисайлівка. Керманичі району  радо вітали сімейного лікаря ГНАТЕНКО Наталію Василівну, яка відновила свою роботу на території села Мисайлівка  після декретної відпустки. Жителі громади тепер можуть звертатися до лікарки у вівторок та четвер з 9 до 14 години, а також можуть укласти з нею декларацію та отримати медичну допомогу.

Для підвищення якості надання медичних послуг амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Мисайлівка нещодавно отримала безконтактний термометр, аналізатор сечі, отоофтальмоскоп та ін. Амбулаторія забезпечена  засобами для надання первинної медичної допомоги.

Бажаємо Наталії Василівні  міцного здоров'я, плідної роботи та вдячних пацієнтів!

Детальніше...

 

Нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня КАРЛАША Олексія Анатолійовича (посмертно)

106109330_297098688335344_2733901730540355620_nЗа самовіддане служіння Українському народові, особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України,  УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №93/2020 від 18.03.2020 «Про відзначення державними нагородами України» нагороджено  орденом “За мужність” ІІІ ступеня КАРЛАША Олексія Анатолійовича (посмертно) - молодшого сержанта.

Сьогодні т.в.о. голови Богуславської РДА Олександр САЛАТА, голова Богуславської районної ради Володимир ЗАМИРАЙЛО, голова  Богуславської ОТГ Вячеслав ДЯЧЕНКО   та військовий комісар Богуславського РВК Сергій СИНЬОГУБ  вручили почесну нагороду батькам Олексія КАРЛАША.

Олексій пішов добровольцем на війну 12 липня 2014-го, воював в 54-му батальйоні. Демобілізувався, а у грудні 2018 року знову вирушив в зону боїв. Молодший сержант, старший стрілець 3-го відділення 3-го взводу 6-ї роти, 2-й механізований батальйон 54-ї бригади. Загалом пройшов 3 ротації: річну та дві по півроку,  останній контракт підписав 20 січня 2019-го.

19 червня 2019 року у вечірню пору під час обстрілу спостережного посту в районі міста Попасна терористами зазнав важкого осколкового поранення голови. Удар був таким сильним, що розірвало захисного шолома. У коматозному стані він  був доправлений до Харківського військового шпиталю, де переніс тривалу операцію.

23 червня 2019-го вранці помер, не приходячи до свідомості.

Уночі з 25 на 26 червня Олексія Богуславщина зустрічала живою колоною, стоячи на колінах.

Детальніше...

 

Позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації

0-02-0a-fb122bebef41c20ed9a010c0530e62250bda18d1d65d21a983e8c5553ca9206a_full30 червня 2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра Салати  було проведено позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.

Порядок денний:

1. Про протиепідемічний стан на території Київської області та Богуславського району, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19,  спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2.

2. Про виконання п. 1.5. протоколу Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації від 22 червня 2020 року № 18, щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування.

Детальніше...

 

Шановна молодь Богуславщини!

405159

Прийміть щирі вітання з непересічним та динамічним, емоційним та сповненим запалу святом – Днем молоді! Інакше і бути не може, адже для вас відкрита будь-яка дорога, відкритий весь світ як на долоні, будь-яка справа по плечу! Ваші дні переповнені любов’ю, оптимізмом, завзятістю, патріотизмом, людяністю, новими і новими прагненнями та мріями!

 

Ми пишаємося молоддю нашого району, вашими досягненнями в різних напрямках професійної діяльності, на спортивних аренах та у мистецьких заходах.  Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього, ваші енергія і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, науці, спорті та мистецтві. Ви щоденною працею будуєте майбутнє нашого району, країни, адже саме ви є незамінною опорою та фундаментом на шляху розквіту й процвітання України.

Тому з нагоди свята бажаємо усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа і тіло. Хочу побажати вам, дорогі друзі, щастя і віри у власні сили. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

З повагою

тимчасово виконуючий обов’язки головиголови  районної державної адміністрації

Олександр САЛАТА

 

Шановні жителі Богуславщини!

unnamed_1kq

Щиро вітаю вас з національним святом – Днем Конституції України!
Наш Основний закон – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.

Бажаю, щоб це свято об’єднало усіх у бажанні змінити життя на краще, проявляти відповідальність, самовіддано працювати, самореалізовуватись і цим забезпечити справжній розквіт Богуславщини та усієї України, гідне життя громадян, щасливий завтрашній день наших дітей.
Нехай ніколи не залишає вас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід, творча енергія, сила і розум будуть спрямовані на благо українського народу.

Міцного вам здоров’я, щастя і достатку, любові і миру, успіхів і наснаги, звершення усіх планів та задумів!З повагою та найкращими побажаннями

тимчасово виконуючий обов’язки голови

Богуславської  районної державної адміністрації Олександр САЛАТА

 

З нагоди відзначення 28 червня 2020 року Дня Конституції України

Infografika_Pidvalini_ukransko_Konstituci

Український інститут національної пам’яті до цієї дати підготував інформаційні матеріали, які містять розділи: Ключові тези щодо української Конституції, Історична ретроспектива, Прийняття Конституції України у спогадах, а також Інфографіку «Підвалини української Конституції»

Детальніше...

 

Рятувальники провели інструктаж

20200623_093006

З метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки, а також оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та пожежі під час підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань, 23 червня Богуславським  районним сектором було проведено інструктаж з працівниками, які будуть задіяні під час проведення ЗНО у закладах освіти м. Богуслав.

З персоналом проведено інструктажі з дотримання правил пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, роз’яснено правила евакуації, порядок дій на випадок виникнення пожежі та правила користування первинними засобами пожежогасіння – вогнегасниками, які можуть загасити пожежу на початковій стадії її виникнення. Також присутнім нагадали правила пожежної безпеки в побуті, при виявлені ВНП та правила поведінки на воді.

Детальніше...

 

Шановні державні службовці Богуславщини!

unnameddc

Сердечно вітаю Вас із професійним святом -Днем державної служби!

 

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє широкими повноваженнями та несе велику відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Богуславського краю.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Від душі бажаю Вам і Вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці.

Нехай поруч з Вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі.


З повагою

т.в.о голови  районної державної адміністрації

Олександр САЛАТА

 

 

Засідання комісії

 

22zasydannya червня 2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра Салати  було проведено позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.

Порядок денний:

1. Про протиепідемічний стан на території Київської області та Богуславського району, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19,  спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2.

2. Про заходи щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах Богуславського району в 2020 році.

Детальніше...

 

Засідання комісії

0-02-0a-2c9a8529096b6888ab6ae6054decc91a9690e5e1aed6af06102829d1d97c13f4_fullПід головуванням  т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати,  22  червня  2020 року, відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімей та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію. Під час засідання було розглянуто 1 справу.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси