Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Маємо знати й пам’ятати про усіх, хто мужньо боронив рідну землю - Президент під час відкриття фотовиставки «Герої»

293b661a1ae76d8d4ea003cba6f8c978_1525771549_extra_large«Дуже важливо відкривати і гортати маловідомі сторінки історії, зміцнювати зв’язок поколінь наших українських воїнів… Учасників Другої світової війни у складі Червоної армії, армій держав Антигітлерівської коаліції, рухів опору в окупованих нацистами країнах… Української повстанської армії та захисників України із Збройних Сил, Національної гвардії, інших формувань», - наголосив Президент Петро Порошенко під час відкриття фотовиставки «Герої».

Глава держави, подякував присутнім членам авторського колективу цього проекту – представникам громадських об’єднань «Центр мілітарної історії» та «Департамент воєнно-культурної антропології», історикам провідних наукових установ України.

«Виставка, створена вами, наочно демонструє загальносвітовий масштаб участі українців у Другій світові війні. Ми бачимо чіткі важливі паралелі між трагічними подіями 30-40-их років минулого століття та важкими випробуваннями сучасності», - наголосив Петро Порошенко.

Президент підкреслив: «Маємо знати й пам’ятати про усіх, хто мужньо боронив рідну землю. Хто билися у «котлах» та виривалися з них, форсували Дніпро, долали карпатські перевали, нищили нацистів у лавах УПА».

«Українська молодь повинна знати про подвиги тисяч українців на всіх без виключення фронтах Другої світової: в небі Британії, пісках Північної Африки, на пляжах Нормандії, островах Тихого океану. Усі вони наші герої», - зазначив він.

«Впродовж історії українці зі зброєю в руках боронили свою рідну землю від ворожих зазіхань. Нерозривним є зв’язок усіх поколінь захисників України. Починаючи від дружинників княжої доби, козаків… Героїв, які захищали рідну землю в роки Української національної революції початку минулого століття, Другої світової війни, визвольних змагань Української повстанської армії», - додав Глава держави.

Детальніше...

 

8 травня - День Пам'яті та Примирення

31960250_1267431896724533_4895825202006458368_n
 

Глава держави підписав зміни до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

2be396d9929439923272a26d81b9fd57_1519041448_extra_largeПрезидент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст республіканського Автономної Республіки Крим, обласного значення».
Документ був прийнятий Верховною Радою 3 квітня. Закон визнає такими, що є спроможними об’єднаними територіальними громадами для випадків добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади територіальні громади міст республіканського Автономної Республіки Крим, обласного значення, а також визначає порядок добровільного приєднання до них територіальних громад сіл та селищ. Запропоноване у Законі правове регулювання відповідає загальній концепції децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування.
Зокрема, документом закладаються основи вирішення низки питань, пов’язаних із розбудовою інфраструктури великих міст та можливості скористатися результатами соціально-економічних, культурних та інших проектів, які здійснюються за рахунок видаткової частини міського бюджету значної частини населення відповідних сіл та селищ, які працюють у місті і сплачують до його бюджету податки.

Детальніше...

 

Робоча зустріч

0-02-04-046a1a82241419fa66a13a28565f034048144dae760dc6c1c5d3c453ad044e66_full5 травня 2018 року було проведено робочу зустріч з начальником відділу освіти Богуславської райдержадміністрації Оксаною Полішук по питанню підведення підсумків учнівських олімпіад з базових дисциплін. У своєму виступі голова райдержадміністрації наголошувала на посиленні підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема аудіювання та підвищенні міри відповідальності вчителів по відповідним напрямках роботи. За підсумками проведеної зустрічі було вирішено провести 7 травня 2018 року о 11-00 нараду з директорами шкіл міста та району по питанню успішності учнів.
 

Щороку, 22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття...

biriznomanittyaЩороку, 22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй у 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття.

Біорізноманіття Земної кулі – це приблизно 1,6 млн. описаних біологічних видів, але, за різними оцінками, реальна кількість видів на Землі є значно більшою. Скорочення видів тварин і рослин викликає деградацію екосистеми. Результат – опустелювання земель, скорочення продуктивності земельних угідь і, врешті, погіршення умов життя. Будь-який живий організм грає свою роль в екосистемі і представляється часткою харчового ланцюга, які складаються в харчові мережі. Якщо одна частинка такого ланцюга випадає, під загрозою знаходиться вся екосистема.  Людство отримує від біорізноманіття незліченні блага у вигляді екосистемних послуг. Екосистемні послуги  створюють можливості для життя людей, шляхом надання їм їжі і чистої води, деревини, енергії, захисту від повеней та ерозії грунту, регулювання захворювань і клімату, сприяння запиленню культур і формуванню грунтів, а також забезпечення рекреаційних, культурних і духовних вигод. Добробут людства в світі докорінно і безпосередньо залежить від екосистемних послуг. На жаль, людина стала головним ворогом природи. Насьогодні, 22 травня прийнято згадувати про те, що 60% всієї екологічної системи бездумно використовується людьми, за останні кілька десятиліть рівень багатьох благ, які ми звикли отримувати від біорізноманіття, різко впав, у міру того, як біорізноманіття катастрофічно знижувалося повсюди на земній кулі. Це природним чином впливає на збереження біологічних видів. Вчені прогнозують, що ця ситуація погіршиться протягом наступних 50 років.

Детальніше...

 

ІІІ Всеукраїнський фестиваль «Під Покровом Тризуба» 2018

Tryzub_osn_050518Захід відбудеться 19-20 травня у парку Перемога в Боярці і буде приурочений до 100-річчя Української Революції та Дня Героїв.

Мета фестивалю “Під Покровом Тризуба” — започаткувати традицію вшанування героїв доби УНР на Київщині у м. Боярка, доповнивши когорту інших історичних фестивалів. Організатори прагнуть поєднати українську історію із тематичною концертною програмою, лекторіями, майстер-класами та військовими реконструкціями.

На фестивалі діятиме 6 локацій: дискусійний сектор, наповнений окремою просвітницькою програмою (запрошені літератори, громадські діячі, історики, науковці з НМІУ та музею Української Революції, Сашко Лірник та інші), дитяча галявина організована фольк-студією “Правиця”, спортивний майданчик, ярмарка, фуд-корти та велика музична сцена з відомими гуртами. Буде наметове містечко.

Перед фестивалем,  під час проведення та по завершенню діятиме інформаційна платформа, яка  поширюватиме знання про період Української Революції 1917-1921 рр.

Детальніше...

 

Президент про припинення участі України в координаційних органах СНД: В умовах, коли дії координуються країною-агресором, – нам там немає що робити

431dc523901f0c8c531dedbed54b979e_1525274375Рада національної безпеки і оборони України розглянула рішення про припинення дії окремих угод щодо Співдружності Незалежних Держав (СНД). «Ключова позиція – це є скасування», - сказав Президент Петро Порошенко на засіданні РНБО. За його словами, йдеться про скасування Угоди про координаційні органи, яка була ратифікована Парламентом. «Участь України в координаційних органах СНД, низці інших угод, які не мають більше сенсу для України», - пояснив Глава держави, зауваживши, що ухвалити рішення про припинення дії зазначених документів має Верховна Рада. Глава держави також нагадав, що Україна, на відміну, наприклад від Грузії, ніколи не була членом СНД, тому не може здійснювати вихід за тією ж процедурою, якої дотримується Грузія. «Нам не можна вийти з того (об’єднання – ред.), куди Україна ніколи не входила. Але ми припиняємо участь в координаційних органах СНД. МЗС проаналізувало, поінформувало Уряд щодо доцільності подальшого перебування в складі тих чи інших угод. Ми будемо дуже ретельно опрацьовувати ці позиції, але Україна більше не буде брати участь в жодних координаційних органах СНД», - наголосив Президент. Глава держави також доручив Міністру закордонних справ Павлу Клімкіну вже найближчим часом опрацювати пропозиції щодо відкликання представників України із зазначених органів. «Протягом тижня внести мені пропозиції про відкликання всіх наших представників з Мінська, з координаційних органів СНД. В умовах, коли дії координуються країною-агресором, – нам там немає що робити», - підкреслив Петро Порошенко.
 

Семінар-практикум для батьків дітей з особливими освітніми потребами на тему «Ми всі різні та особливі».

03 травня 2018 року на базі Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – гімназія» відбувся семінар-практикум для батьків дітей з особливими освітніми потребами на тему «Ми всі різні та особливі».  Директор «Інклюзивно-ресурсного центру» Шелудько Людмила Анатоліївна ознайомила присутніх з організацією діяльності Центру, педагог-логопед Васильченко Наталія Володимирівна надала методичні поради, щодо особливостей роботи з дітками з особливими освітніми потребами. Практичний психолог Кривобород Юлія Василівна провела тренінгове заняття «Наші особливі діти».
В ході семінару-практикуму були прийняті наступні рекомендації:
продовжувати проводити просвітницькі заходи для батьків дітей з особливими освітніми потребами;
консультувати батьків щодо проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки дітей з особливими освітніми потребами;
батькам тримати постійний зв’язок з педагогом, допомагати дитині, але не виконувати завдання за неї, закріплювати завдання, по можливості, в ігровій формі, не нехтувати порадами педагогів щодо необхідності консультування та лікування у лікарів-фахівців;
мамам рекомендовано дбати про власний емоційний комфорт та свою особистісну цілісність, сприймати свою дитину такою, якою вона є, формувати навчальне та виховне середовище спираючись на сильні сторони дитини.
IMG_20180503_111202
03 травня 2018 року на базі Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – гімназія» відбувся семінар-практикум для батьків дітей з особливими освітніми потребами на тему «Ми всі різні та особливі».  Директор «Інклюзивно-ресурсного центру»  Шелудько Людмила Анатоліївна ознайомила присутніх з організацією діяльності Центру, педагог-логопед Васильченко Наталія Володимирівна надала методичні поради, щодо особливостей роботи з дітками з особливими освітніми потребами. Практичний психолог Кривобород Юлія Василівна провела тренінгове заняття «Наші особливі діти».
В ході семінару-практикуму були прийняті наступні рекомендації:
- продовжувати проводити просвітницькі заходи для батьків дітей з особливими освітніми потребами;
- консультувати батьків щодо проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки дітей з особливими освітніми потребами;
- батькам тримати постійний зв’язок з педагогом, допомагати дитині, але не виконувати завдання за неї, закріплювати завдання, по можливості, в ігровій формі, не нехтувати порадами педагогів щодо необхідності консультування та лікування у лікарів-фахівців;
- мамам рекомендовано дбати про власний емоційний комфорт та свою особистісну цілісність, сприймати свою дитину такою, якою вона є, формувати навчальне та виховне середовище спираючись на сильні сторони дитини.

Детальніше...

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Gromads_sluБогуславська районна державна адміністрація інформує про те, що:

24.05.2018 о 10.00 год. в приміщенні Дибинецького будинку культури (с. Дибинці Богуславського району);

29.05.2018 о 10.00 год. в приміщенні Щербашенецького сільського будинку культури (с. Щербашенці Богуславського району) відбудуться  громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території  Богуславського району. На громадські слухання будуть запрошені  керівники установ, організацій та підприємств району з  питань соціального захисту, освіти, культури, медицини, пенсійного забезпечення,  газо- та електропостачання, радіо- та телефонного зв’язку.

Детальніше...

 

Робоча зустріч по питанню підведення підсумків опалювального періоду 2017-2018 років та завчасної підготовки до опалювального періоду 2018-2019 років

0-02-04-cff1bb6639fdc743a32704dacb803c073798ed6782430613e806f622b827692c_full3 травня  2018 року  в малому залі засідань Богуславської районної державної адміністрації відбулася робоча зустріч по питанню підведення підсумків опалювального періоду 2017-2018 років та завчасної підготовки до опалювального періоду 2018-2019 років за участю заступника голови адміністрації Олександра Салати, начальника Богуславської дільниці Кагарлицької ФЕГГ Олега Шіяненка,  заступника міського голови Станіслава Хоменка, голів сільських рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, організацій та установ району, ЗМІ.

Робочу зустріч відкрив  Олександр Салата, який наголосив, що Богуславський район закінчив опалювальний  період без зривів та з дотриманням всіх  встановлених норм.

Далі захід проходив у формі конструктивного діалогу, під час якого Олег Шіяненко  з учасниками заходу  обговорили  питання  проходження опалювального сезону 2017-2018 років  та підготовки до опалювального  періоду 2018-2019 років, а саме: наявність підтверджених обсягів природного газу, відсутність заборгованості та забезпечення своєчасних розрахунків з оператором ГРМ відповідно до умов договору розподілу природного газу, виконання гарантійних листів минулих періодів, проведення перевірки димових та вентиляційних каналів та надання відповідних актів обстеження, укладання договорів господарського відання, утримання в належному стані системи газопостачання балансоутримувачами, різне.

За підсумками зустрічі було прийнято відповідні рішення та встановлено терміни виконання наданих доручень.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси