Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Проведено екологічний захід «Посади дерево» за участю очільника області Олександра Горгана.

15 жовтня 2018 року  в Богуславському районі, в рамках реалізації Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Київської області на ‎2017-2018 роки, за участю голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана проведено екологічний захід «Посади дерево».
Також, участь в акції взяли директор Департаменту екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації, депутат Київської обласної ради Вікторія Киреєва, голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Старенька, керівництво міста, студенти, студенти,  учні загальноосвітніх шкіл, громадськість, ЗМІ.
Під час проведення даного заходу в місті Богуслав висаджено більше 200 саджанців дерев різних порід, в селі Дибинці близько 150.
Дана екологічна акція започаткована для того, щоб привернути увагу до екологічних проблем, підвищити інтерес бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму.
Posadu_derevo_15_10_2018_3_-_mal15 жовтня 2018 року  в Богуславському районі, в рамках реалізації Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Київської області на ‎2017-2018 роки, за участю голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана проведено екологічний захід «Посади дерево».
Також, участь в акції взяли директор Департаменту екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації, депутат Київської обласної ради Вікторія Киреєва, голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Старенька, органи місцевого самоврядування, студенти, студенти,  учні загальноосвітніх шкіл, громадськість, ЗМІ.
Під час проведення даного заходу в місті Богуслав висаджено більше 200 саджанців дерев різних порід, в селі Дибинці близько 150.
Дана екологічна акція започаткована для того, щоб привернути увагу до екологічних проблем, підвищити інтерес бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму.

Детальніше...

 

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПІД ЧАС УЧАСТІ У МОЛИТОВНОМУ ЗАХОДІ ЗА УКРАЇНУ

A4144906-689A-43A9-BD80-774425771E8E-300x181«Я українець… Я люблю той народ, до якого належали мої батьки, мої діди, прадіди…. Серед котрого я родився, виріс, мовою котрого я співав… Не бути українцем я не можу так само, як дуб не може переродитись у березу, липа в сосну. Решту своїх сил віддам цілком і безповоротно службі духовним і церковно-релігійним інтересам свого українського народу»…

Ваша Святосте!

Ваші блаженства, всечесні отці!

Дорогі українці, браття та сестри!

Словам, якими розпочав свій виступ, – понад сто років. Вийшли вони з-під пера архієпископа Олексія, одного із керівників Братства Воскресіння Христового. Воно ще в листопаді далекого 1917-го  поставило на порядок денний питання про «відділення Української Церкви від Російської».

Під час національно-визвольної революції сімнадцятого-двадцять першого років минулого століття питання державності, мови та церкви були так само тісно пов’язані одне з одним, як і тепер.  Тодішній Київський митрополит Володимир, якому згодом судилося прийняти мученицьку смерть від безбожних більшовиків, не дозволив поминати під час літургії «державу українську, владу її і все українське військо». За словами очевидців, владика із подивом питав: «Яка така Україна? Який такий український народ? Хіба малороси не такий самий народ як руський?»

Митрополит Харківський і Охтирський Антоній на Великдень сімнадцятого заборонив читати Євангеліє українською, зверхньо й по-хамському назвавши нашу мову «базарною».

Та попри тотальне несприйняття української автокефалії російським єпископатом, всією білою і червоною Росією – рух за національну православну церкву постав і набирав обертів. Ініціатива йшла знизу, від парафіяльного духовенства та вірян.

Детальніше...

 

Олександр Горган вручив сертифікат на реконструкцію спортивного майданчика зі штучним покриттям для Богуславського НВК «ЗОШ I-III ступенів №3-гімназія».

43952076_266749974046398_2070797346232336384_n13 жовтня 2018 року голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган з робочим візитом  відвідав Богуславщину  та вручив директору Богуславського НВК «ЗОШ I_III ступенів №3-гімназія» Людмилі Байбуз сертифікат на реконструкцію спортивного майданчика зі штучним покриттям для Богуславського НВК «ЗОШ I-III ступенів №3-гімназія».

Як відмітив Олександр Горган, він був приємно вражений від попередньої зустрічі з педагогічним колективом та учнями школи  і при першій нагоді вирішив зробити для гімназії подарунок -  мультифункціональне спортивне поле зі штучним покриттям. Голова Київської обласної державної адміністрації побажав всім дітям зростати щасливими, здоровими,  розумними та наголосив, що він і  надалі докладатиме зусиль для покращення матеріально-технічної бази навчального закладу.

Голова районної державної адміністрації Ірина Старенька подякувала Олександру Любомировичу за подарунок,   привітала вихованців  навчального закладу з визначною подією та побажала  всім учням високих досягнень та нових спортивних перемог!

Детальніше...

 

Урочистості з нагоди Дня Захисника України

0-02-05-13e6558e2e400cead973ebabf2df5d6bf72442de388818c22c016ebca8053bb2_full12 жовтня 2018 року  в районному Будинку культури пройшов урочистий захід, присвячений Дню захисника України. Громадськість Богуславщини вшанувала мужність і звитягу своїх воїнів, чоловіків і жінок, які захищають кордони України, схилила голову перед іменами загиблих героїв, висловила шану і вдячність матерям і батькам, які виховали гідних та сміливих синів і дочок.

На жаль, нам випало  криваве випробування на незламність українського духу та відданість своїй Батьківщині. Сьогоднішнє свято символізує нерозривний зв'язок поколінь. Усі наші зусилля повинні спрямовуватись на забезпечення миру.

До слів вітань долучився також військовий комісар Богуславського районного військового комісаріату Ігор Мозговий, який вручив грамоти викладачам, студентам та військовослужбовцям  за значний внесок у військово-патріотичне виховання молоді Богуславщини .

Цього ж дня  на площі біля районного будинку культури пройшла виставка стрілецької зброї, демонстрація бійцями територіальної оборони роботи блокпосту.

На всіх присутніх чекав чудовий  святковий концерт.

Детальніше...

 

Митрополит Епіфаній: «Конфліктами і кровопролиттям лякають саме ті, кому вони вигідні»

Останнім часом набула поширення інформація про агресивні дії, які, начебто, 14 жовтня планують здійснювати прихильники єдиної помісної Церкви щодо Московського патріархату в Україні. У зв’язку з цим Київські єпархіальні відомості звернулися до Патріаршого намісника, митрополита Переяславського і Білоцерківського з проханням про коментар.

- Ваше Високопреосвященство, чи виправданими, на Вашу думку, є заяви про можливе кровопролиття?

- Розповсюдження подібної інформації – це один з методів гібридної війни проти України та нашої Церкви. Противники автокефалії не мають жодних адекватних аргументів на свою користь, отож хочуть ототожнити ідею консолідації Українського Православ’я з агресивними діями та кровопролиттям. Також подібні заяви мають на меті залучити якнайбільшу кількість прихильників під гаслами захисту від “гонінь”. Залякування, наприклад “безблагодатністю”, “неканонічністю” та “недійсністю” таїнств – давня тактика Москви, яку багато років використовували проти Київського Патріархату. Однак після відновлення Константинопольським Патріархатом канонічної справедливості стосовно Патріарха Філарета, подібні закиди втрачають усілякий, навіть показний сенс. Те саме стосується і заяв щодо кровопролиття, – усе це намагання маніпулювати суспільною думкою, невдалі намагання. Логіка тут проста: кровопролиття не буде, якщо його спеціально не створять ті, хто у цьому насправді зацікавлений. Хто ж ці зацікавлені, здогадатися не важко, бо нам подібні речі точно не на користь.

Детальніше...

 

Шановні жителі Богуславщини !

pokrovaПрийміть щирі вітання з величними національними святами - Покрови Пресвятої Богородиці,  Днем захисника України та Днем козацтва!


Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них. Адже за багатовікову історію українського народу не один раз його сини ставали на  захист рідної землі.

Свято Покрови одне з найголовніших для українського народу. Як свою заступницю Пречисту Діву Марію особливо шанували лицарі українського духу – козаки та воїни Української повстанської армії. На честь Покрови Пресвятої Богородиці в Україні зведено тисячі храмів. Ікони Божої Матері є майже в кожній українській родині.

Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої матері за людський рід, за мир і добро на нашій землі.

Під захистом Покрови козаки йшли до бою і віра у те, що вона покриває їх омофорою, тому вони невидимі для ворога, робила козаків непереможними. До Покрови зверталися козаки у найтяжчі хвилини.

Детальніше...

 

ЗАЯВА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ РІШЕННЯМ СИНОДУ ВСЕЛЕНСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

8e774a8cc828727393ce68a199202033_1539275243_extra_large-300x195

Дорогі співвітчизники!

Дорогі українці!


Господь побачив боротьбу українського народу за свою самостійність. Він почув наші молитви. Він належно оцінив наші труди. Йому стало так угодно, щоб Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій і Синод Константинопольської Церкви-Матері сказали омріяне, довгоочікуване та протягом тривалого часу виборюване  нами  «так!».

Помісній, автокефальній, православній Церкві України – бути!

Рішення Вселенського Патріарха та Синоду остаточно розвіяло імперські ілюзії і шовіністичні фантазії Москви, не підкріплені жодним церковно-правовим документом – про Україну як нібито канонічну територію російської церкви. Те, що так званий «перехід» Київської митрополії у володіння Москви стався «не за приписами канонічних правил», Вселенський Патріархат визнав ще у 1924 році. А сьогодні Синод ще раз підтвердив цю позицію.

Світове православ’я, як колись написав Його Всесвятість Варфоломій – це «сузір’я незалежних та рівних національних Церков». І, дорогі друзі, нарешті у цьому сузір’ї засяє і наша українська зірка. Рішення про надання автокефалії вже прийняте. Наголошую, рішення про надання автокефалії Україні – прийнято і ще раз підтверджене.

Промислом Божим у всіх православних державах, що здобували свою незалежність, поставали свої Помісні Церкви. Це Болгарія, це Греція, це Грузія, це Сербія, це Кіпр, це Румунія,  це Росія. Тепер до них додається і наша з вами держава Україна!

Втім, питання Томосу та автокефалії виходить далеко за межі церковного життя. Тому до нього долучилася держава. Це є питання нашої незалежності. Це – питання нашої національної безпеки. Це – питання нашої державності. Це – питання всієї світової геополітики. Це – падіння Третього Риму як найдавнішої концептуальної заявки Москви на світове панування.

Детальніше...

 

Виїзний прийом громадян в с. Михайлівка

0-02-05-4d9d5f5bfd264cf38b925c6633f1f59d5e004d09183fac3265d1480f6be6cab5_full

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, головою Богуславської райдержадміністрації Іриною Старенькою  10 жовтня 2018 року в приміщенні Михайлівської сільської ради здійснено виїзний прийом громадян.

Також у виїзному прийомі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олександр Салата  та  виконуючий обов’язки керівника апарату, начальник відділу організаційної роботи,  звернень громадян, внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації Ольга Лінська.

Детальніше...

 

Популяризація державної служби

0-02-04-ef3b414964b5934a47e569f88edd7293f86c54ef845bff3598e07aea8fc0864a_full

Одним із найважливіших завдань формування сучасної державної кадрової політики в Україні  є виховання і підготовка нової генерації кадрів для органів влади. Саме молоді службовці із притаманними їм енергійністю, мобільністю, відкритістю до змін  здатні до ефективного здійснення управлінських функцій. Побудова демократичної України залежить саме від молоді, потенціал якої має стати запорукою прогресивного розвитку держави.

В рамках проведення заходів правової освіти населення,  недопущення негативних проявів серед дітей та з метою популяризації державної служби,   9 жовтня  2018 року,  начальником служби у справах дітей Богуславської райдержадміністрації Оксаною Калінською для студентів 4 курсу КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького"  спеціальності «Соціальна педагогіка»,  було проведено лекцію, під час якої обговорено актуальні питання  пов’язані з державною службою. Зустріч пройшла  у формі конструктивного діалогу. Студенти мали змогу отримати  кваліфіковані відповіді на питання, які їх найбільше цікавили.

Детальніше...

 

Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян головою Богуславської районної державної адміністрації  Старенькою Іриною Абрамівною відбудеться 10 жовтня 2018 року з 10.00 до 12.00 в с. Михайлівка в приміщенні Михайлівської сільської ради.
 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси