Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

10 міжрайонний кубок серед чоловічих команд, присвячений пам’яті воїнів-афганців Богуславщини

11 лютого в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького» відбудеться 10 міжрайонний кубок серед чоловічих команд, присвячений пам’яті воїнів-афганців Богуславщини та 28 річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан. Організатори змагання, серед яких сектор спорту райдержадміністрації, районна організація ветеранів Афганістану та ВФСТ «Колос», запросили до участі у турнірі команди з Обухова, Яхнів, Іванівки, Побережки та Богуслава. Запрошуємо шанувальників волейболу до спортивної зали гуманітарного коледжу підтримати наші команди. Відкриття турніру о 10.00 годині.

Оргкомітет.

 

Робоча зустріч голови Богуславської райдержадміністрації І.А. Старенької із завідувачами відділень Богуславської ЦРЛ за підсумками засідання постійної комісії Київської обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту

IMG_22808 лютого 2017 року в Київській обласній державній адміністрації відбулося засідання постійної комісії Київської обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів в якому взяли участь  голова Богуславської райдержадміністрації  І.А. Старенька та головний лікар Богуславської ЦРЛ В.П. Шинкаренко. Головним питання порядку денного було реформування медичної галузі. Цього ж дня після засідання комісії І.А. Старенька провела робочу зустріч  із завідувачами відділень та лікарями Богуславської ЦРЛ.

Учасники зустрічі обговорили питання реформи медицини, фінансування,  медичного забезпечення, ефективного функціонування,  підвищення якості надання послуг та іміджу лікарні, ефективного та раціонального  розподілу коштів. 

В заході також взяв участь заступник  голови адміністрації з гуманітарних питань О.П. Салата, який доповів про принципи виділення коштів на медичну галузь району.

Детальніше...

 

«Через суперництво на спортивному майданчику до співпраці в житті».

DSC_03788 лютого 2017 року вперше у гостинному спортивному залі ДНЗ «Богуславський ЦПТО» відбувся волейбольний матч, під назвою «Порозуміння», між командами «Наставники» та «Челенджери». Команда «Наставники» у складі представників органів і служб, які працюють з дітьми :

- інспектор ювенальної превенції Богуславського відділу поліції Литвин Віталій Тарасович ;

- провідний спеціаліст центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Костенко Сергій Васильович ;

- інспектор Богуславського районного відділу з питань пробації Івченко Микола Миколайович ;

- завідувач сектору з опіки та піклування служби у справах дітей Богуславської райдержадміністрації Смоляр Юрій Володимирович ;

- головний спеціаліст служби у справах дітей Богуславської райдержадміністрації Тихопій Віталій Якович ;

-  тренер секції з волейболу ДНЗ «Богуславський ЦПТО» Ткалич Ігор Іванович.

Команда «Челенджери» у складі учнів Богуславської СШ № 1 та ДНЗ «Богуславський ЦПТО». Це діти, сім»ї яких опинилися в складних життєвих обставинах .

Детальніше...

 

Семінар-нарада за участю Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області

IMG_226608 лютого 2017 року в малому залі Богуславської райдержадміністрації  було проведено семінар - нараду на якій представники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області  спільно з районною державною адміністрацією та Богуславським районним сектором провели практичне заняття з питань удосконалення організації підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях Богуславського району. В ході даного заходу було розглянуто багато питань, які стосуються керівників підприємств, устав, організацій, щодо удосконалення своїх навиків та навчання своїх працівників діям НС в разі виявлення та недопущення різних надзвичайних ситуацій на своїх об'єктах природного та техногенного характеру.

Заступник голови райдержадміністрації О.П. Салата привітав всіх учасників заходу та наголосив на надзвичайній важливості семінару, а особливо за умов проведення в країні АТО.

Детальніше...

 

Сергій Савчук: Продовжено дію Урядової програми «теплих» кредитів на 2017 рік

«Сьогодні Уряд продовжив дію вже популярної програми «теплих» кредитів на 2017 рік та удосконалив порядок надання відшкодування за нею. Найближчим часом українці вже зможуть у повному обсязі використовувати можливості цієї програми та залучати безповоротну фінансову допомогу від держави на заходи з енергоефективності» - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук відповідне рішення Кабінету Міністрів України, яке прийнято сьогодні, 8 лютого, на засіданні Уряду.
У цьому році, як і раніше, українці зможуть отримати державну безповоротну фінансову допомогу на впровадження енергоефективних заходів у розмірі: 20% - на придбання «негазових» котлів, 35% – для утеплення індивідуального житла, 40% - для ОСББ і 70% - для отримувачів субсидій, які входять у склад цих ОСББ.
Серед нововведень цього року – розширено перелік банків-учасників програми. Тепер «теплі» кредити можна буде отримати не лише в Ощадбанку, Укргазбанку та Укрексімбанку, а й в Приватбанку. Відтак, у громадян буде більше свободи вибору щодо банку, місця  розташування його філії, оптимальних умови кредитування тощо. Головне, завдяки підключенню ще одного потужного банку з новітніми технологіями буде посилено конкуренцію у банківському секторі, що дасть змогу здешевити вартість кредитів для домогосподарств та ОСББ та залучити більшу кількість учасників.
Також, цьогоріч стане обов’язковим впровадження комерційного обліку при проведенні заходів з термомодернізації багатоквартирних будинків. Таким чином, ОСББ зможуть контролювати фактичне споживання енергоресурсів по будинку та оцінювати ефективність впровадження енергоефективних заходів. На такі заходи ОСББ зможуть, як і раніше, отримувати 40% безповоротної фінансової допомоги.
«Нагадаю, Державним бюджетом України на реалізацію програми у 2017 році виділено 400 млн грн. За нашими розрахунками, це дозволить ще сотні тисяч українців скористатися Урядовою допомогою на утеплення житла та врази зменшити свої витрати на комунальні платежі», - повідомив Голова Агентства.
Сергій Савчук також зауважив, що продовження дії державної програми допомоги є важливою умовою для забезпечення дії місцевих програм. Сьогодні місцева влада в регіонах активно приймає подібні програми. Наразі вже працює 204 місцеві програми здешевлення «теплих» кредитів. Для громадян це додаткова фінансова допомога, оскільки можливо отримати відшкодування одразу з державного та місцевого бюджетів, що безумовно врази здешевлює вартість необхідних матеріалів та обладнання для утеплення.
Нагадаємо, що населення та ОСББ, які беруть участь у програмі, отримують безповоротну фінансову допомогу на проведення енергоефективних заходів таких, як утеплення будинків, встановлення вузлів обліку води та тепла, радіаторів опалення з терморегулятором, заміну вікон на енергоефективні, модернізацію освітлення, облаштування ІТП тощо.
З початку дії програми, а саме – з жовтня 2014 року і по теперішній час, її учасниками стали понад 215 тисяч родин, які залучили на енергоефективні заходи більше 2,7 млрд. грн. Від Уряду вони отримали близько 1,16 млрд. грн відшкодування.
sfv«Сьогодні Уряд продовжив дію вже популярної програми «теплих» кредитів на 2017 рік та удосконалив порядок надання відшкодування за нею. Найближчим часом українці вже зможуть у повному обсязі використовувати можливості цієї програми та залучати безповоротну фінансову допомогу від держави на заходи з енергоефективності» - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук відповідне рішення Кабінету Міністрів України, яке прийнято сьогодні, 8 лютого, на засіданні Уряду.
У цьому році, як і раніше, українці зможуть отримати державну безповоротну фінансову допомогу на впровадження енергоефективних заходів у розмірі: 20% - на придбання «негазових» котлів, 35% – для утеплення індивідуального житла, 40% - для ОСББ і 70% - для отримувачів субсидій, які входять у склад цих ОСББ.
Серед нововведень цього року – розширено перелік банків-учасників програми. Тепер «теплі» кредити можна буде отримати не лише в Ощадбанку, Укргазбанку та Укрексімбанку, а й в Приватбанку. Відтак, у громадян буде більше свободи вибору щодо банку, місця  розташування його філії, оптимальних умови кредитування тощо. Головне, завдяки підключенню ще одного потужного банку з новітніми технологіями буде посилено конкуренцію у банківському секторі, що дасть змогу здешевити вартість кредитів для домогосподарств та ОСББ та залучити більшу кількість учасників.

Детальніше...

 

Робоча зустріч

07 лютого 2017 року на базі Богуславської загальноосвітньої школи №2 відбулася робоча зустріч депутата обласної ради, голови постійної комісії Київської обласної ради з питань освіти, науки, культури, освітянської діяльності, історичної спадщини, духовності, релігії та міжрегіональних зв'язків Даниленка А.С. з колективом закладу.
В зустрічі взяли участь: голова районної ради Замирайло В.М., голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька І.А., начальник відділу освіти Поліщук О.В., колектив навчального закладу, батьки та учні.
Значну увагу під час зустрічі було приділено питанню перспективного розвитку освітньої системи Богуславського району до 2020 року, також були підведені підсумки проведеної роботи за 2016 рік та обговорені плани на 2017 рік про підвищення ефективності навчально-виховного процесу, а саме:
впровадження профільного навчання та поглибленого вивчення окремих предметів;
проектного навчання в початковій школі;
покращення матеріально-технічної бази школи та енергозбереження.
Адміністрація, батьки, педагогічний колектив висловили щиру подяку Анатолію Степановичу та всім гостям за сприяння у проведенні ремонтних робіт у навчальному закладі та за вагомий внесок у розвиток закладів освіти району.
2_207 лютого 2017 року на базі Богуславської загальноосвітньої школи №2 відбулася робоча зустріч депутата обласної ради, голови постійної комісії Київської обласної ради з питань освіти, науки, культури, освітянської діяльності, історичної спадщини, духовності, релігії та міжрегіональних зв'язків Даниленка А.С. з колективом закладу.
В зустрічі взяли участь: голова районної ради Замирайло В.М., голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька І.А., начальник відділу освіти Поліщук О.В., колектив навчального закладу, батьки та учні.
Значну увагу під час зустрічі було приділено питанню перспективного розвитку освітньої системи Богуславського району до 2020 року, також були підведені підсумки проведеної роботи за 2016 рік та обговорені плани на 2017 рік про підвищення ефективності навчально-виховного процесу, а саме:
впровадження профільного навчання та поглибленого вивчення окремих предметів;
проектного навчання в початковій школі;
покращення матеріально-технічної бази школи та енергозбереження.

Детальніше...

 

Навчально-практичний курс для підприємців та осіб, які мають намір започаткувати власну справу

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації інформує, що для підприємців та осіб, які мають намір започаткувати власну справу в Центрі розвитку підприємництва на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості (Київська область, с. Софіївська Борщагівка, вул. Київська, 26, кабінет № 09), директором з розвитку компанії «B-SHARKS» (є переможцем грантової програми «U krainian code week » від компанії Google, призером «Open-source electronics platform» від компанії Intel, учасником програми «STEAM») – Владом Котовим, буде проведено навчально-практичний курс:

Ø  09 лютого 2017 року (о 14:00 год.) на тему: «Як створити власний стартап»;

Ø 15 лютого 2017 року (о 14:00 год.) на тему: «Як залучити інвестиції в свій бізнес» (теоретична частина) та «Як презентувати свій проект перед інвестором» (практична частина).

 

Надання гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки

IMG_2250На виконання доручення Президента України про вжиття невідкладних заходів щодо надання гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів та військовим, які їх захищають,  6 лютого 2017 року від Богуславського району  було відправлено гуманітарну допомогу жителям Авдіївки. Богуславська районна державна адміністрація щиро вдячна всім, хто долучився до збору допомоги, всім, хто в ці складні для країни часи не втратив почуття милосердя і співчуття.


Детальніше...

 

Друге пленарне засідання 14 сесії районної ради

IMG_22396 лютого  2017 року  відбулося друге пленарне засідання 14 сесії Богуславської районної  ради. На порядку денному розглядалося питання  про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 року №161-12-VI “Про районний бюджет Богуславського району на 2017 рік»

Перед початком засідання всі присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів м. Авдіївка.

До трибуни був запрошений мистецтвознавець, поет В.І. Василик, який презентував свою книгу «Посміхнись воїн» та звернувся з пропозицією до депутатів щодо збору коштів на тиражування, так як дану книгу автор планує доставити на  передову  воїнам в знак підтримки.

Детальніше...

 

Сильні духом, з вірою в себе.

З метою популяризації фігурного катання на ковзанах, спортивного удосконалення спортсменів та відбору перспективних спортсменів з 03.02 по 05.02 2017 року у місті  Херсоні на базі льодового комплексу «ФАВОРИТ- АРЕНА» пройшов ІІІ етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів з фігурного катання на ковзанах.
Змагання проводилися з одиночного катання серед юнаків та дівчат за програмою КМС, а також спортивні танці на льоду.
У змаганнях брала участь спортсменка УНТЦ «Льодограй» Мельникова Марія, яка посіла 19 місце у категорії – одиночне катання (серед 39 фігуристів).
Сильна духом Марія продовжує тренування з вірою в себе, з вірою, що її перемоги ще попереду.
DROX1044З метою популяризації фігурного катання на ковзанах, спортивного удосконалення спортсменів та відбору перспективних спортсменів з 03.02 по 05.02 2017 року у місті  Херсоні на базі льодового комплексу «ФАВОРИТ- АРЕНА» пройшов ІІІ етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів з фігурного катання на ковзанах.
Змагання проводилися з одиночного катання серед юнаків та дівчат за програмою КМС, а також спортивні танці на льоду.
У змаганнях брала участь спортсменка УНТЦ «Льодограй» Мельникова Марія, яка посіла 19 місце у категорії – одиночне катання (серед 39 фігуристів).
Сильна духом Марія продовжує тренування з вірою в себе, з вірою, що її перемоги ще попереду.
 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси