Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

До Дня державної служби України

dergslugba_201723 червня 2017 року у великому залі засідань Богуславської районної державної адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня державної служби України. Голова райдержадміністрації Ірина Абрамівна Старенька привітала всіх державних службовців Богуславського району, побажала добра і здоров’я, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень в ім’я розквіту Богуславського району та подальшої розбудови Української держави. До вітального слова долучився також голова Богуславської районної ради Володимир Миколайович Замирайло.

На всіх присутніх чекав святковий концерт, який підготували вихованці Богуславської школи мистецтв під керівництвом О. Мороз.

Детальніше...

 

Привітання голови Богуславської районної державної адміністрації Старенької І.А. та голови Богуславської районної ради Замирайла В.М.

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із Днем державної служби!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро і сердечно вітаємо всіх вас  з професійним святом – Днем державної служби!

На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

Віримо, що Ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства на засадах соціально орієнтованої ринкової економіки, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни, піднесення її престижу на міжнародній арені. Нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Щиро бажаємо Вам добра і здоров’я, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень в ім’я розквіту Богуславського району та подальшої розбудови Української держави.

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Богуславська районна державна адміністрація інформує про те, що  23  червня  2017 року о 16.00 годині в приміщенні залу засідань райдержадміністрації відбудуться  громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та стан роботи закладів охорони здоров’я на території Богуславського району.

На громадські слухання запрошуються посадові особи райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, депутати міської, районної рад, керівники органів самоорганізації населення, представники місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, керівники підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов’язана з питаннями, що обговорюються.

 

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Den_scorbotu_22_06_2017Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Цього дня голова адміністрації І.А. Старенька, заступник голови адміністрації О.П. Салата, керуюча справами виконавчого апарату районної ради В.М. Джемесюк, секретар Богуславської міської ради Ю.В. Смоляр, голова Богуславської районної організації Рада ветеранів  М.О. Павленко, ветерани, громадськість, ЗМІ поклали квіти до Меморіалу Слави та поминули хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України. В усіх православних храмах міста та району пройшли молебні за Україну та Український народ.

Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

Детальніше...

 

П’ЯТЬ ЗАПИТАНЬ ПРО ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ

У п’ятницю, 16 червня, Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.

Раніше свою підтримку урядового законопроекту про реформування пенсійної системи висловили Міжнародний валютний фонд і Світовий банк.  Вже цього тижня законопроект буде поданий до парламенту, аби за сприяння депутатів вже в жовтні цього року розпочати масштабні зміни вітчизняної пенсійної системи. Ці змини дозволять збалансувати бюджет Пенсійного фонду, а головне, відновити справедливість у призначенні і виплаті пенсій.

Пенсійна реформа стосується кожного і майбутні зміни викликають особливий інтерес громадян. Щодня на адресу уряду і прем’єра надходять сотні листів з проханням роз’яснити окремі нюанси майбутньої реформи. Ми зібрали п’ять найпоширеніших питань.

ЯК САМЕ ПІДВИЩАТЬСЯ ПЕНСІЇ І ЩО ЗМІНИТЬСЯ У МЕХАНІЗМІ ЇХ РОЗРАХУНКУ?

Законопроект щодо реформування пенсійної системи вводить чесні та прозорі правила визначення розміру пенсій для усіх громадян, без огляду на статус та місце роботи.

Розмір пенсії розраховуватиметься за формулою:

Розмір пенсії = Сз × Ікз × Кс

Детальніше...

 

Богуславщина на Олімпійському дні.

vushneve_317 червня спортивна громадськість Київщини відзначила важливий і значимий для подальшого розвитку фізичної культури і спорту в столичній області фізкультурно-масовий та спортивно-видовищний захід - «Олімпійський день» у Київській області. «Олімпійський день-2017» організували та провели Київське обласне відділення Національного олімпійського комітету України за сприянням з департаментом освіти і науки та управлінням фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, Київського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. У місто Вишневе Києво-Святошинського району, де відбувся цей захід, приїхало близько 2000 учасників з усіх регіонів Київської області.

 

Учасників «Олімпійського дня» - дошкільнят, учнівську та студентську молодь, vushneve_7видатних спортсменів, ветеранів спорту, спортсменів інвалідного спорту - привітали голова Київської обласної державної адміністрації Горган О.Л., заступник міністра молоді та спорту України Войтович Я.В., олімпійський чемпіон 1972 року з бігу на 100м Борзов В.П., міський голова Вишневого.

Спортивну делегацію Богуславського району в складі 55 осіб, у яку увійшли переможці та призери районних легкоатлетичних змагань, очолила голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька І.А. У складі делегації були студенти Богуславського гуманітарного коледжу ім.І.С.Нечуя-Левицького, учні Шупиківського НВК І-ІІ ст. та Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст №3. Всі вони отримали сертифікат учасника олімпійського дня, наліпки з номером та пам’ятні значки. За словами учасників забігів, дистанція була зовсім нескладною. При цьому всі отримали позитивні емоції та неймовірні враження від такого масового спортивного заходу.

Детальніше...

 

В с. Побережка відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку, роботи закладів охорони здоров’я на території Богуславського району

17 червня 2017 року, в приміщенні Побережківського навчально-виховного комплексу с. Побережка відбулися громадські слухання з питань  охорони громадського порядку, роботи закладів охорони здоров’я на території Богуславського району.

Участь в обговоренні взяли заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Салата О.П., керівник апарату райдержадміністрації Новосвітний О.В., заступник начальника Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Сорокун В.Д., дільничний офіцер поліції Мартиненко А.В., голова Митаївської сільської ради Підкуйко О.М., виконуючий обов’язки голови Побережківської сільської ради Ніщименко М.І., громадськість, представники засобів масової інформації.

В ході громадських слухань було розглянуто питання: стан забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та стан роботи закладів охорони здоров’я на території Богуславського району.

Детальніше...

 

Заходи з нагоди Дня медичного працівника

17 червня  2017 року в районному Будинку культури м. Богуслава відбулися заходи до дня медичного працівника. Кращих працівників медичної галузі району привітали та нагородили грамотами з нагоди професійного свята заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Салата Олександр Петрович, голова Богуславської районної ради Замирайло Володимир Миколайович, секретар Богуславської міської ради Смоляр Юрій Володимирович.

Детальніше...

 

18 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

meduku_16_06_2017Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, Всі працівники системи охорони здоров’я Богуславщини! Напередодні Вашого професійного свята – Дня Медичного працівника висловлюємо щиру подяку за  Вашу працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров’я та надію,  людяність та співпереживання. Ваші щирі серця і теплі руки відновлюють радість життя, дарують віру у зцілення. Приємно усвідомлювати, що медичні працівники району, навіть в непростих умовах сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості медичної допомоги, впроваджують нові методики лікування й профілактики захворювань.

Дорогі медичні працівники! Низький уклін Вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її життя і здоров’я. Бажаємо Вам великого людського щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, мирного неба, професійних успіхів і людської шани. Нехай здійснюються  задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

 

 

 

Служба у справах дітей інформує

Відповідно до розподілу путівок до ДЗОВ «Рассвет» на I тематичну зміну з 22.06.2017 року по 12.07.2017 року службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації здійснюється підбір дітей, які мають право на оздоровлення у відповідному закладі відпочинку.

Службою у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації надано Богуславському району 9 путівок, із яких 20% вартості путівки – 3 (1764,00 грн.), 30 % вартості путівки – 4 (2646,00 грн.), 50% вартості путівки – 2 (4410,00 грн.).

Путівки із частковою оплатою в розмірі 20 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством) надаються:

- дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків.

Путівки із частковою оплатою в розмірі 30 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством) надаються:

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси