Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Серпневий форум освітян

0-02-01-9d024128f49a3f8bdc883b4650722878b5138bc150d0d11378cf6f98048121b6_fullТрадиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають  стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, регіону.

29 серпня, напередодні нового навчального року, на базі Богуславського НВК «ЗОШ I-IIIст.№3-гімназія» відбувся серпневий форум освітян «Підсумки роботи освітньої галузі за 2017-2018 навчальний рік. Нова українська школа- від старту до успіху» в якому взяли участь голова Богуславської районної державної адміністрації І.А. Старенька, заступник голови райдержадміністрації О.П. Салата, голова районної ради В.М. Замирайло,  заступник голови районної ради А.Л. Резніченко,    депутати районної ради, керівники навчальних закладів району, педагогічні працівники, голови профспілкових організацій навчальних закладів району та інші.

З вітальним словом до присутніх звернулася голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Абрамівна Старенька, яка привітала всіх із початком нового 2018-2019 навчального року, наголосивши, що цього року День знань дещо особливий. Україна більше чверті століття чекала нову освітню реформу,   підкреслити важливість початку втілення в життя програми Нова українська школа.

Детальніше...

 

Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні!

dprch_1_280818За повідомленням УкрГідрометцентру, по Київській області 28 серпня вдень місцями гроза, шквали 15-20 м/с.

 

КИЇВЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУ «КНИГА МИРУ», ЗАПОЧАТКОВАНОГО ДРУЖИНОЮ ГЛАВИ ДЕРЖАВИ МАРИНОЮ ПОРОШЕНКО

maruna_poroshenko_knuga_muryУ четвер, 23 серпня діти військовослужбовців з Київської області взяли участь у фінальній частині національного проекту Першої леді «Книга Миру».

Діти військових, доблесних представників Київщини, які з початку бойових дій на Сході України пішли захищати кордони нашої країни і весь український народ, створили фінальний розділ «Книги Миру», розмістили фотографії і написали побажання мирного та щасливого життя всьому світові.

Сторінки «Книги Миру» вже стали своєрідною дитячою молитвою за мир в нашій країні.

У презентації національного проекту «Книга Миру» взяв участь Президент України Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко, були присутні Надзвичайні та Повноважні Посли іноземних держав, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

«Дорогі діти, любіть свою Україну, захищайте рідну землю, зростайте справжніми патріотами. Слава Україні!», – такий запис зробив Президент у «Книзі Миру».

Детальніше...

 

Президент підписав Закон щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців

prezudent_27_08_2018Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях».

«Забезпечуються і гарантуються права українського війська у зв’язку із проведенням операції Об’єднаних сил (цим Законом – ред.). В той  же час, гарантується підвищення рівня соціального захисту українських військовослужбовців. І на сьогоднішній день, я переконаний, що це той шлях, яким ми рухаємося у дуже правильному напрямку», - підкреслив Президент на зустрічі з керівниками закордонних дипломатичних представництв України та військовослужбовцями Збройних Сил під час робочої поїздки на Донеччину.

Метою Закону є забезпечення комплексного врегулювання питання соціального захисту громадян, які братимуть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Росії у Донецькій та Луганській областях, та інших питань, пов’язаних із здійсненням зазначених заходів.

Реалізація Закону дозволить учасникам операції об’єднаних сил отримати право на користування державними гарантіями, передбаченими для учасників АТО, ветеранів та учасників бойових дій.

Детальніше...

 

Урочистості з нагоди відзначення 27-ї річниці Незалежності України у Богуславському районі

24-08-2018-8-malЩороку на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, ми відзначаємо це величне свято українського народу, яке увійшло в наше життя, як дань глибокої шани, патріотизму й вірності усіх тих, хто боровся за незалежність та соборність нашої країни, хто своєю честю та працею стверджує і розбудовує її сьогодення й майбутнє.

Цьогоріч, ми відзначили вже 27 річницю незалежності нашої держави, і саме з цього приводу 24 серпня на площі біля районного Будинку культури в м. Богуслав відбулися районні урочистості, участь в яких традиційно взяли голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Старенька, голова районної ради Володимир Замирайло, депутат Київської обласної ради Анатолій Даниленко, представники трудових колективів району, депутати районної ради та громадськість аби засвідчити свою активну громадську позицію. Голова райдержадміністрації Ірина Старенька привітала усіх присутніх з 27 річницею Незалежності України та відзначила, що нашій державі вдалося чимало досягнути упродовж нелегких років утвердження незалежності. Очільниця району подякувала всім, хто і сьогодні боронить нашу Батьківщину від агресора, хто своєю невтомною працею розвиває нашу державу. Низький уклін і шана всім матерям, батькам, чиї діти відстоюють територіальну цілісність нашої держави, всім, хто віддав за нашу незалежність найцінніше, що має людина – це своє життя. Президент України Петро Порошенко докладає чимало зусиль заради покращення життя кожного громадянина України. Але варто відзначити, що добробут нашої неньки залежить також від кожного з нас! Сьогодні ми живемо в державі, яку визнав увесь світ та маємо добрий потенціал для розвитку.

Кращим представникам трудових колективів району були вручені Грамоти та цінні подарунки від Богуславської райдержадміністрації та Богуславської районної ради.

Детальніше...

 

Привітання голови Богуславської районної державної адміністрації Ірини Старенької з Днем Незалежності України

Шановні учасники урочистостей!
Дорогі земляки!
27 років - стільки нині виповнилося нашій державі. За її буремну та, все ж, незалежну історію ми зазнали і радощів, і прикрощів. Нині ми з впевненістю можемо стверджувати: незалежність нам не дісталася - ми її вибороли. Тому і маємо право святкувати цей особливий для усіх патріотів день.
Найголовнішими здобутками незалежності стали соборність споконвічних  українських земель, їх нерозривна єдність та непорушність кордонів, державний суверенітет та демократичне суспільство. У числі наших досягнень – можливість кожного бути собою, бути українцем і патріотом України.
Сьогодні Україна має чіткі орієнтири свого подальшого розвитку і ніщо не змусить нас відступитися від обраного шляху. Як підкреслює Президент  України Петро Порошенко, «ні з ким не може бути компромісу в питаннях Криму, європейського вибору і державного устрою. Будь-які спроби зовнішнього і внутрішнього поневолення українців зустрічають і зустрінуть найрішучішу відсіч».
Ставлення українського народу до останніх подій в Україні продемонструвало усьому світові високий рівень патріотизму українців та їхнє прагнення жити у вільній суверенній європейській державі. Майдан, а згодом і воєнні події вкотре дали нам зрозуміти, що велич і стійкість народу визначаються не матеріальними ресурсами, а його згуртованістю і силою духу. Неможливо зберегти і розбудувати державу, якщо немає єдності у діях і
помислах.
Ми схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які віддали свої життя за мирне майбутнє України. Вклонімося кожній українській родині, яка втратила чоловіка чи сина, матір чи доньку.У ці нелегкі для України дні прийміть щирі побажання миру, добра, злагоди і Божого благословення. Бажаю кожному віри у себе, у свою державу, у перемогу України.
Нехай День Незалежності України вселяє гордість за свій народ, свою країну, об’єднує всіх українців, дарує усім нам та кожному з вас світлі надії та впевненість у завтрашньому дні.
Слава   українському народу!
Слава У
images_1
Дорогі земляки!

27 років - стільки нині виповнилося нашій державі. За її буремну та, все ж, незалежну історію ми зазнали і радощів, і прикрощів. Нині ми з впевненістю можемо стверджувати: незалежність нам не дісталася - ми її вибороли. Тому і маємо право святкувати цей особливий для усіх патріотів день.
Найголовнішими здобутками незалежності стали соборність споконвічних  українських земель, державний суверенітет та демократичне суспільство. У числі наших досягнень – можливість кожного бути собою, бути українцем і патріотом України.
Сьогодні Україна має чіткі орієнтири свого подальшого розвитку і ніщо не змусить нас відступитися від обраного шляху. Як підкреслює Президент  України Петро Порошенко, «ні з ким не може бути компромісу в питаннях Криму, європейського вибору і державного устрою. Будь-які спроби зовнішнього і внутрішнього поневолення українців зустрічають і зустрінуть найрішучішу відсіч».
Ставлення українського народу до останніх подій в Україні продемонструвало усьому світові високий рівень патріотизму українців та їхнє прагнення жити у вільній суверенній європейській державі. Майдан, а згодом і воєнні події вкотре дали нам зрозуміти, що велич і стійкість народу визначаються не матеріальними ресурсами, а його згуртованістю і силою духу. Неможливо зберегти і розбудувати державу, якщо немає єдності у діях і помислах.

Детальніше...

 

Привітання голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана з Днем Незалежності України

nezavivimoctДорога громадо Київщини!

Сердечно вітаю вас з нагоди 27-ї річниці Незалежності України!

Для кожного з нас, незалежно від політичних та світоглядних уподобань, день ухвалення Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року став початком нового етапу в житті, прагненням оновлення і руху до нових орієнтирів, побудови сильної Української держави для європейської нації – українців.

Ця визначна дата навіки ввійшла в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, законодавчо закріпивши вікові прагнення Українського народу до національного відродження та свободи. 27 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу.

Упродовж тисячолітньої історії саме прагнення до свободи спонукало українців боротися за незалежність.

Україна у ХХ столітті кілька разів втрачала державність. Унаслідок російської окупації після революції 1917–1921 років злочинні тоталітарні режими – комуністичний і нацистський – забрали мільйони життів українців у роки Голодомору, Голокосту, політичного терору, депортацій та війн.

Імпульс до свободи та незалежності, який дала Українська революція, змусив більшовиків піти на поступки і погодитися на створення квазідержави УСРР, яка мала обмежену міжнародну правосуб’єктність та власні кордони. Однак весь цей час тривала боротьба за справжню незалежність України як збройними (1920–1950-ті), так і ненасильницькими методами (1960–1980-ті).

22 січня 1918 року було відроджено Українську державу, а 24 серпня 1991 року фактично відбулося  відновлення незалежності України. Тож, відзначаючи 27-річчя від дня ухвалення Акта проголошення незалежності України, ми маємо говорити про 100-річчя відродження української державності.

Детальніше...

 

Виступ Президента під час церемонії урочистого підняття Державного Прапора України

prezudent_y_dnipri_nezalegn_2018Дорогі співвітчизники!

День Державного Прапора напередодні Дня Незалежності ми з вами відзначаємо абсолютно не випадково. Логіка в цій послідовності – залізна.

Саме під синьо-жовтими кольорами з покоління в покоління ми, українці, боролися і боремося за власну свободу і волю України. Сто років тому це знамено стало офіційним стягом Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, які об’єдналися в соборну державу. Його решетили ворожі кулі у національно-визвольних змаганнях. За нього карали Сибіром в епоху шістдесятників. Та з ним ми добилися зрештою  Незалежності і відновили власну державу 27 років тому.

З ним захищали барикади на Майдані і ним вкривали загиблих Героїв Небесної Сотні. За цей  прапор окупанти вбивали патріотів на Донбасі. Володимира Балуха окупаційна влада в Криму засудила лише  за те, що над своїм будинком він підняв український прапор.

Під небесним і пшеничним кольорами наша армія дві тисячі чотирнадцятого року звільнила від окупантів більшу частину окупованого Донбасу. Синьо-жовті стяги майорять  над звільненими містами і селищами, на бойових машинах, блокпостах, над бліндажами. Вони не лише нагадують про обов’язок захищати рідну землю. Вони стали для наших воїнів оберегами і символами нашої з вами спільної майбутньої перемоги.

У Національному музеї історії України у Другій Світовій війні є величезна експозиція, в якій зберігаються 43 сучасних стяги,  пропахлі димом та посічені кулями. Кожен з них має свою бойову історію. Серед них – прапор, який установили над входом до старого терміналу  Донецького аеропорту. І прапор, що височів над позиціями
93-ї бригади Збройних Сил України на шахті «Бутівка-Донецька».

Детальніше...

 

Урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України

23_08_2018_7_malТрадиційно, 23 серпня, напередодні найбільшого національного свята – Дня Незалежності, український народ відзначає визнання найважливішої символіки державності, одного з трьох офіційних атрибутів України, що символізують суверенітет – День Державного Прапора України.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність, соборність та самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Саме у ці дні двадцять сім років тому сталася подія, яка назавжди змінила життя мільйонів громадян. Народилася нова молода держава – Україна. А наш народ став не просто свідком, а й творцем цієї великої історичної події.

Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Нам справді є чим пишатися і про що згадати у ці визначні дні. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. Незалежність – це символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Так, 23 серпня 2018 року у м. Богуслав відбулися районні урочистості, присвячені Дню Державного Прапора України.

В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Ірина Старенька, голова районної ради Володимир Замирайло, представники райдержадміністрації, районної ради, установ, підприємств та організацій району, учасники антитерористичної операції, громадськість, засоби масової інформації.

Детальніше...

 

УВАГА! ШУКАЄМО ВІДПОВІДАЛЬНУ МОЛОДЬ КИЇВЩИНИ

Bezymyannyy-kollazh-300x300Запрошуємо активну молодь Київської області на участь у серії тренінгових навчань «Відповідальна молодь Київщини», що відбудеться  5-9 вересня 2018 року у санаторії «Жовтень» (Конча-Заспа).

Програмою заходу передбачено безкоштовний навчальний курс, орієнтований на створення освітньо-комунікаційної платформи для лідерів та активістів Київщини, отримання додаткових компетенцій та знань щодо розвитку громади та посилення її потенціалу.

Завдання навчального курсу: підготовка громадських активістів, які сприятимуть впровадженню ініціатив на регіональному і локальному рівнях, створення мережі активістів та налагодження ефективної комунікації між ними з подальшою реалізацією спільних проектів.

В рамках заходу учасники відвідають наступні модулі: «Громадянська освіта», «Проектний менеджмент», «Лідерство та комунікація» та «Розвиток громад».

Цільова аудиторія від 18 до 35 років:

 • - лідери молодіжного середовища Київської області,
 • - студенти ВНЗ,
 • - представники інститутів громадянського суспільства,
 • - активісти молодіжного руху,
 • - представники молодіжних центрів,
 • - представники молодіжних рад,
 • - представники депутатського корпусу міських та районних рад, ОТГ,
 • - молоді підприємці,
 • - молодіжні працівники,
 • - представники місцевого самоврядування,
 • - працівники комунальних установ, закладів, підприємств,
 • - представники малого та середнього бізнесу.
 • Протягом 4 днів учасники будуть створювати та презентувати власні проекти, дізнаються, як співпрацювати з міжнародними організаціями та де шукати гранти. Окрім цього, відбудеться тренінг від єдиного в Україні тьютора дистанційного курсу “Додатки Google в професійній діяльності” Антоніни Букач.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси