Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Про проведення в Богуславському районі двомісячника благоустрою населених пунктів

На виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 04.03.2020 №121 «Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів», відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністраціїˮ, „Про благоустрій населених пунктівˮ, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р „Деякі питання проведення щорічної акції „За чисте довкілляˮ та дня благоустрою територій населених пунктівˮ з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

ПОВНА ВЕРСІЯ

 

 

Позачергове розширене засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації

0-02-05-bc92f94d23ee7cf1b6936a4521aec612961dd62370f16154b9cc41c7fb9368bf_full

13 березня 2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра Салати  було проведено позачергове  розширене

засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації


Під час засідання всіх  присутніх було ознайомлено з  постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядженням тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 12.03.2020 № 138 «Про запобігання поширенню на території Київської області коронавірусу COVID-19» та розпорядженням тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської районної  державної адміністрації від 12.03.2020 №71 «Про запобігання поширенню на території Богуславського району коронавірусу COVID-19».

За підсумками комісії були прийняті  відповідні рішення, а саме:

Детальніше...

 

ВАСИЛЬ ВОЛОДІН ПРОВІВ АПАРАТНУ НАРАДУ В КОДА

ekrkr-300x200

13 березня тимчасово виконуючий обов‘язки голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін провів апаратну нараду. В ній прийняли участь перший заступник голови Олександр Скляров, керівник апарату КОДА Олена Мацків, заступники Андрій Лісовик, Євген Калінін, Дмитро Назаренко, Олег Торкунов.

В ході наради розглянули найважливіші питання життєдіяльності області. Велику увагу приділили карантину щодо коронавірусу. Василь Володін наголосив, що вжиті превентивні заходи, запроваджений карантин. Обласна адміністрація тримає на контролі проведення профілактичних та протиепідемічних заходів. Ведеться щоденний моніторинг ситуації. Розглянули також поточні питання.

Детальніше...

 

МОЗ України радить зберігати спокій та дотримуватись простих рекомендацій, аби убезпечити себе від вірусних інфекцій.

a2acaf5-coronavirus

Відео: "Як убезпечити себе від коронавірусу

Детальніше...

 

Про запобігання поширенню на території Богуславського району коронавірусу COVID-19


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

12 березня 2020 р. 71


Про запобігання поширенню

на території Богуславського району

коронавірусу COVID-19


Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 12.03.2020 № 138 «Про запобігання поширенню на території Київської області коронавірусу COVID-19» та з метою не поширенню на території Богуславського району коронавірусу COVID-19:

ПОВНА ВЕРСІЯ:

 

У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІДСЬОГОДНІ КАРАНТИН

kekeeeeeeeeeeeeee-300x198

Карантин введений відповідно Постанови Уряду «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Вона передбачає:


На три тижні (з 12 березня по 3 квітня) ввести карантин у навчальних закладах.

Ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб (за винятком заходів державної необхідності).


Спортивні змагання можливі із дозволу міжнародних організацій, без глядачів.


З огляду на це, постійно діюча комісія з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської обласної адміністрації під головуванням Василя Володіна, в.о. голови КОДА, провела оперативне засідання.


Затвердили основні алгоритми координації діяльності між закладами охорони здоров’я, місцевими органами влади на випадок виявлення інфікованої людини.

«Київська обласна державна адміністрація готова до виконання розпорядження уряду. Ми провели велику підготовчу роботу. Надали необхідні доручення органам виконавчої та місцевої влади.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-0a-d7d6d067a88109887a2d78302c65c14a1c1b227543a19ed36793aca976f11db8_fullПід керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати, 10 березня  2020 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівництва Богуславської районної  та міської рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району.

Під час апаратної наради розглядалися питання  фінансування Програм та бюджетних установ району; робота галузі охорони здоров’я (реалізація медичної реформи в районі, закупівля медичного обладнання); робота районного відділку Поліції (забезпечення правопорядку в районі); робота Держпродспоживслужби в районі (проведення заходів щодо організації харчування в навчальних закладах району, протиепідемічні заходи, проведення щеплення тварин); робота галузі освіти (забезпечення та контроль санітарно-епідемічного  стану); робота Державної казначейської служби України у Богуславському районі Київської області; пенсійні виплати; робота районного відділу культури, молоді та спорту;  протипожежна безпека в районі; проведення благоустрою населених пунктів; різне.

За інформацією  Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області 7 березня працівники Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області спільно з представниками лісового господарства та Богуславського ВП Миронівського ВП ГУ НП України в Київській області провели рейдову перевірку лісопаркового масиву на  території Богуславського району. Працівниками поліції під час проведення рейду було притягнуто 2-х громадян гр. М. по ст. 77-1 КУпАП ( самовільне випалювання рослинності або її залишків) та гр. Н по ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Детальніше...

 

Вшанування великого Кобзаря України Тараса Шевченка

0-02-0a-2c012fe76091cd1fe92ffd0c1ecd50d05b1eec51228508534133dd238061740e_full

10 березня 2020 року вшановано світлу пам’ять Великого Кобзаря покладанням квітів до його пам’ятника в м. Богуслав. У вшануванні духовного батька української нації взяли участь т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександр Салата, заступник голови районної ради Анатолій Резніченко, секретар Богуславської міської ради Галина Плагун, керівники установ та організацій району, керівники та учні завчальних заклаів міста, громадськість, ЗМІ.

 


У виконанні Сергія Горобченка  прозвучала зворушлива музична композиція на слова Тараса Шевченка «Думи мої, думи».

Детальніше...

 

НАРАДА

20200306_100949

6 березня 2020 року  під головуванням  т. в. о. голови  Богуславської райдержадміністрації  Олександра САЛАТИ  відбулася нарада в якій взяли участь начальник Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області Володимир Пономаренко, заступник начальника Богуславського ВП ГУ НП Володимир Сорокун, начальник відділу інфраструктури та цивільного захисту Богуславської райдержадміністрації  Андрій Джемесюк та представники лісового господарства.

 

На нараді розглядалося питання щодо різкого зростання пожеж в екосистемах на території Богуславського району.

Також було прийнято рішення щодо проведення рейдових перевірок та патрулювань лісових масивів у святкові та вихідні дні.

Детальніше...

 

ШАНОВНІ ЖІНКИ БОГУСЛАВЩИНИ!

unnamed8Щиросердно вітаю Вас із найпрекраснішим святом весни –

8 Березня!


Бажаю Вам пишноти душі і чарівної краси, насиченого життя і успішної діяльності, щирого кохання і радісних емоцій, щастя та здійснення мрій.


Нехай весна принесе Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків. Нехай негаразди обходять стороною, а кожен день буде приводом для нової радості.


З повагою та найкращими побажаннями

т.в.о. голови Богуславської районної державної адміністрації

Олександр САЛАТА

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси