Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

АПАРАТНА НАРАДА

IMG_2437Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької  в понеділок, 13 березня 2017 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, заступника голови районної ради,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, спорту, освіти, сплати податків, декларування доходів, орендної плати за паї, наповнення районного бюджету, забезпечення правопорядку, проведення ремонтних робіт на дорогах району, проведення щеплення та дослідження поголів’я ВРХ, забезпечення проведення роз’яснювальної роботи серед населення району по недопущенню спалювання  трав’яного настилу,  роботи районного військового комісаріату, реєстрації суб’єктів господарювання, початку проведення двомісячника благоустрою населених пунктів району,  стану розрахунків населення за спожиті послуги, які надає КП «Богуславтепломережа»,  різне.

Детальніше...

 

Гра на «Кубок Губернатора» до 85-ї річниці утворення Київської області, за підтримки Голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.

11  та 12 березня 2017 року в УНТЦ «Льодограй», що є соціальним проектом оператора державних лотерей МСЛ, пройшов Міжнародний турнір із серії турнірів «Хокейна Україна» серед юнаків 2007 року народження. Гра на «Кубок Губернатора» до 85 річниці утворення Київської області, за підтримки Голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.
У турнірі брали участь хокейні команди:
«Атек» м. Київ,  «Київ» м. Київ, «Крижинка» м. Київ, « Легіон» м. Калуш, «Дніпро» м. Дніпро, «Глорія» Молдова, «Ягуари» м. Дніпро, «Шершні» м. Богуслав.
Дух Великої, Швидкої і Мужньої гри під назвою ХОКЕЙ витав з перших сходинок «Льодограю» ,де збиралися поважні гості на урочисте відкриття чемпіонату:
заступник Голови обласної державної адміністрації, керівник апарату Кучер В’ячеслав Анатолійович; Голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька Ірина Абрамівна; начальник Управління Молоді та Спорту Стеценко Володимир Григорович;Голова Богуславської Районної Ради Замирайло Володимир Миколайович; старійшина хокейного спорту Богуславщини, славний ювіляр, якому нещодавно виповнилося 80 ,зі своєю командою ветеранів-хокеїстів 60-х- Циганенко Сергій Іванович та багато почесних земляків, жителів славного міста над Россю.
Вітали гостей у дружньому, теплому колі - прикрашена арка біло-блакитними повітряними кульками, урочистість підкреслювали юні барабанщиці (керівник Оксана Мороз) та діти в національних українських костюмах (театру -студія «Орфей» керівник Оксана Сінченко) із запашним короваєм на рушнику вишиваному.
Урочисте відкриття турніру відбулося на льодовій арені «Льодограю»,де зустрілися під гучну барабанну дріб барабанщиць хокейні команди -учасниці турніру, поважні гості. Саме Лід став свідком передачі Естафети хокеїста старшого покоління (С.І. Циганенка)-хокеїстам молодшого (Юліан Данііл )-
Юні «Шершні» обперезали наставника українським рушником і одержали від нього в подарунок хокей ключку.
Звучав Гімн України, Гімн Молдови, Гімн Богуславщини. Із «вкидання шайби»,розпочалися дводенні баталії за «Кубок Губернатора».
Довгоочікувану церемонію нагородження проводили: Голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька Ірина Абрамівна, організатор турніру «Хокейна Україна» Морозова Катерина Юріївна та директор УНТЦ «Льодограй» Штефан Ігор Петрович.
Ось вони результати:
«Глорія»-    VІІІ місце;
«Ягуари» -   VІІ місце;
«Шершні» - VІ місце;
«Київ» -         V місце;
«Атек» -       ІV місце;
«Легіон» -    ІІІ місце;
«Крижинка» - ІІ місце.
«Кубок Губернатора» за зайняте І місце у турнірі присвяченому 85 річниці Київської області  отримала хокейна команда з міста Дніпра «Дніпро».
Понад 160 хокеїстів учасників турніру мали змогу поборотися сам на сам з льодовою ареною УНТЦ «Льодограй»,   який побудований на благодатних землях, з багатовіковою історією , де сама природа надихає на  максимум позитиву та неперевершені враження.
Sequence_01.Still00311  та 12 березня 2017 року в УНТЦ «Льодограй», що є соціальним проектом оператора державних лотерей МСЛ, пройшов Міжнародний турнір із серії турнірів «Хокейна Україна» серед юнаків 2007 року народження. Гра на «Кубок Губернатора» до 85-ї  річниці утворення Київської області, за підтримки Голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.
У турнірі брали участь хокейні команди:
«Атек» м. Київ,  «Київ» м. Київ, «Крижинка» м. Київ, « Легіон» м. Калуш, «Дніпро» м. Дніпро, «Глорія» Молдова, «Ягуари» м. Дніпро, «Шершні» м. Богуслав.
Дух Великої, Швидкої і Мужньої гри під назвою ХОКЕЙ витав з перших сходинок «Льодограю» ,де збиралися поважні гості на урочисте відкриття чемпіонату:
заступник голови обласної державної адміністрації, керівник апарату Кучер В’ячеслав Анатолійович,  голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька Ірина Абрамівна,  начальник Управління молоді та спорту Стеценко Володимир Григорович, голова Богуславської Районної Ради Замирайло Володимир Миколайович,  старійшина хокейного спорту Богуславщини, славний ювіляр, якому нещодавно виповнилося 80, зі своєю командою ветеранів-хокеїстів 60-х- Циганенко Сергій Іванович та багато почесних земляків, жителів славного міста над Россю.

Детальніше...

 

Вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка

IMG_242410  березня 2017 року біля пам’ятника Т.Г. Шевченку в м. Богуслав відбулося урочисте покладання квітів та вшанування пам’яті   великого українського патріота, поета і художника Т.Г.Шевченка.

Керівництво міста та району,  керівники підприємств, установ та організацій, навчальних закладів, депутати міської та районної рад, представники інститутів  громадського суспільства, голови та члени політичних партій, учні та студенти,  громадськість міста та району, ЗМІ поклали квіти до пам’ятника Кобзареві та вшанували невмирущу пам’ять великого патріота.

Керівник апарату райдержадміністрації О.В. Новосвітний у своєму виступі процитував

Івана Франка: «Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, свіжі й вільні шляхи професорам та книжним ученим».

Цього ж дня у районному будинку культури відбувся святковий концерт присвячений вшануванню пам’яті Т.Г.Шевченка.

Детальніше...

 

ОГОЛОШЕННЯ!

24 березня 2017 року о 09-30 год буде представлено публічний звіт голови Богуславської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2016 рік.
Регламент заходу:
09.30 – 10.00 – презентація публічного звіту голови Богуславської районної державної адміністрації.
10.00 – 10.30 – запитання та відповіді.
Місце проведення заходу: вул. Франка, 4, м. Богуслав,  Київської області, 3 поверх, великий зал засідань.
Відповідальний структурний підрозділ: відділ економічного розвитку, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Богуславської райдержадміністрації.
Контактна особа: Джемесюк Андрій Володимирович, начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Богуславської райдержадміністрації.
тел (04564) 5-14-33; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ БОГУСЛАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ «Про результати роботи райдержадміністрації у 2016 році»

На виконання вимог ст. 45 Закону України «Про державну службу» та відповідно до наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016 №277 «Про затвердження типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади» презентуємо  підсумки роботи Богуславської районної державної адміністрації за 2016 рік.

 

Оголошено конкурс на розробку Дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва (МСП)

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує, що в рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) оголошено конкурс на розробку Дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва (МСП).
Дорожня карта – документ, який складається з набору взаємопов’язаних та фіскально-відповідальних кроків (заходів), які мають чітко визначену вартість реалізації та відповідальних осіб/організацій.
Конкурс Дорожніх карт є інструментом мобілізації усіх зацікавлених сторін на рівні регіону (влади, бізнесу та представників громадянського суспільства) задля створення сприятливих умов для ведення бізнесу та заохочення широких верств населення до відкриття власної справи.
Очікувані результати:
Активізація діалогу між бізнесом, владою, громадськими організаціями та експертами з метою розвитку малого та середнього підприємництва та заохочення широких верств населення до відкриття власної справи.
Розробка політики підтримки МСП з урахуванням реальних інтересів і потреб бізнесу та громади, а також у відповідності до принципу фіскальної відповідальності.
Формування системи публічного громадського моніторингу імплементації розроблених Дорожніх карт розвитку малого та середнього бізнесу.
Підвищення спроможності представників громадянського суспільства в регіоні щодо визначення «фіскальних відповідальних» заходів політики та проведення адвокаційних кампаній.
Підвищення аналітичної спроможності громадських організацій визначати та аналізувати існуючі проблеми (бар’єри) у розвитку МСП, підготовка аналітичних матеріалів на основі проведеного аналізу та формування на основі проведених досліджень рекомендацій для органів влади щодо очікуваних змін.
До участі запрошуються громадські організації (в тому числі громадські об’єднання та спілки) з Вінницької, Київської, Львівської, Тернопільської, Херсонської областей.
Конкурс проводить ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» www.ier.com.ua, адреса для листування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Останній термін подання грантових заявок: 18:00, 15 березня 2017 року.
Всі деталі за посиланням: https://goo.gl/P0XOux.
temu_konkursyДепартамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує, що в рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) оголошено конкурс на розробку Дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва (МСП).
Дорожня карта – документ, який складається з набору взаємопов’язаних та фіскально-відповідальних кроків (заходів), які мають чітко визначену вартість реалізації та відповідальних осіб/організацій.
Конкурс Дорожніх карт є інструментом мобілізації усіх зацікавлених сторін на рівні регіону (влади, бізнесу та представників громадянського суспільства) задля створення сприятливих умов для ведення бізнесу та заохочення широких верств населення до відкриття власної справи.
Очікувані результати:
Активізація діалогу між бізнесом, владою, громадськими організаціями та експертами з метою розвитку малого та середнього підприємництва та заохочення широких верств населення до відкриття власної справи.

Детальніше...

 

Шановніи жінки Богуславщини!

db8fdb5da1ebb0a8261fb833bd2a9cfc_pic_228Сердечно вітаю вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!

Ви відчуваєте, як відступає холод, повертається весна? Наблизилося перше весняне свято, і дуже символічно, що воно присвячене саме  жінкам. Це свято пробудження природи, а саме жіночим покликанням є дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса.

Жінка-мати, охоронниця сімейного вогнища, вірна супутниця-дружина, сестра, бабуся, подруга – все це про вас! Ми схиляємось перед вашим головним талантом – віддавати найкращі якості близьким людям. Саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради вас, в ім'я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.

Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Серед вас є суспільні діячі і керівники великих підприємств та організацій, вчителі і лікарі, спортсмени, діячі культури і службовці... Але у першу чергу світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.


Без жінки уявити наш світ неможливо. І він – цей світ – у якому є жінка – прекрасний. Тому за всіх часів найтепліші слова були присвячені саме жінці.

У це чудове свято від усієї душі бажаю вам Божого благословіння, щастя, миру, любові, здоров’я. Нехай там, де ви з'являєтеся, розцвітають усмішки і лунають компліменти. Нехай весна живе у вашому серці щодня.

Низький уклін вам, дорогі Жінки!

З повагою, голова  Богуславської районної державної адміністрації І.А. Старенька

 

Святковий концерт

0-02-05-e90c55ecea1cd81e21c67057ef3aff1a612d47162692903f86fa9ff237530d81_full6 березня 2017 року у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня  8-го березня та 85- річчя від заснування Київської області. Від імені керівництва Богуславського району всіх жінок привітали голова Богуславської районної ради В.М. Замирайло,  керівник апарату Богуславської райдержадміністрації О.В. Новосвітний, перший заступник міського голови Ю.М. Лелека, депутат міської ради О.С. Чижевський та  вручили кращим жінкам Богуславщини грамоти, подяки та цінні подарунки.

Керівництво району звернулося до всіх жінок з найтеплішими словами: «Любі наші мами, бабусі, доньки, дружини, сестри, кохані, онучки, колеги! З нагоди 8 Березня прийміть найщиріші поздоровлення зі святом весни, ніжності та кохання. Адже усе найдорожче, найсвітліше, найсердечніше, найкраще, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з Жінкою – Берегинею роду людського. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Важко уявити будь-яку сферу людської діяльності, де б не працювали жінки. Серед вас є керівники та працівники районних установ, підприємств та організацій; представниці місцевого самоврядування – сільські голови, секретарі сільських рад, депутати всіх рівнів; вчителі і лікарі, діячі культури та працівники сфери торгівлі й послуг, трудівниці сільського господарства. Саме жінка, споконвічна Берегиня родинного вогнища, миру, злагоди, традицій і гармоній на рідній землі, з притаманними їй природною красою та мудрістю. Ваша сила волі, наполегливість, витримка, а разом з тим ніжність і турбота дуже необхідні сьогодні у часи неспокою і нестабільності, які переживає наша держава».

На всіх присутніх чекав прекрасний святковий концерт, який підготували вихованці Богуславської школи мистецтв, ансамбль «Позитив» вокальної студії «Зорепад» районного будинку культури, учасники хореографічних колективів «Sky dance» та «ФантаЗірки». Свої найщиріші вітання прекрасній половині людства  передав також депутат Київської обласної ради А.С. Даниленко, за сприяння якого  присутні мали можливість почути зворушливі українські пісні у виконанні народного артиста України Павла Дворського та його синів - Павла та В’ячеслава .

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-05-bb0ec9079c5f70bd517f8b6ce01122868415184efb9e92e9600c0841e72b37bb_full6 березня  2017 року  виконуючий обов’язки голови Богуславської районної  державної адміністрації О.П. Салата провів апаратну нараду, в якій взяли керівник апарату, голова та заступник голови районної ради, керівники управлінь, відділів,  структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

На порядку денному апаратної наради розглядалися питання:

Детальніше...

 

Розширена нарада

CIMG484703 березня виконуючий обов’язки голови Богуславської райдержадміністрації Олександр Петрович Салата провів розширену нараду, участь в якій взяли голова Богуславської районної ради Володимир Миколайович Замирайло,  керівник апарату райдержадміністрації Олександр Васильович Новосвітний, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та апарату, керівники установ та організацій району, голови сільських рад.

Під час наради обговорювалися питання про виконання запланованого відбору громадян на військову службу за контрактом за І квартал 2017 року; про результати перевірки організації харчування дітей у навчальних закладах Богуславського району протягом січня-лютого 2017 року; про синхронізацію районних та обласних програм на умовах спільного виконання заходів, передбачених стратегією розвитку Київської області; про стан розрахунків теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України», за послуги з розподілу природного газу перед ПАТ «Київоблгаз» та отримання номінацій обсягів природного газу, які використовуються для виробництва теплової енергії для надання послуг з опалення на лютий-березень 2017 року; про

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси