Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

ВІДКРИТИЙ КУБОК КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ХОКЕЮ З ШАЙБОЮ СЕРЕД ЮНАКІВ

З 16 по 17 вересня в славетному місті над Россю Богуславі відбудеться Відкритий Кубок Київської області з хокею з шайбою серед юнаків 2006 року народження.  Турнір є спільним проектом спорту Київської обласної державної адміністрації та регіональних підрозділів Федерації хокею України в місті Києві та Київській області. Організатором заходу виступає УНТЦ "Льодограй".

Місце проведення: Льодова арена УНТЦ «Льодограй», провулок Польовий,47, місто Богуслав, Київська область

На заході будуть присутні почесні гості. Це голова Київської  обласної державної адміністрації Олександр  Горган, начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації Сергій Тимофєєв, президент Київської Федерації хокею України Олександр Єфімов та директор УНТЦ «Льодограй» Ігор Штефан.  У змаганнях візьмуть участь 5 хокейних команд, а це близько 100 юнаків з різних регіонів України: «Шершні», «Крижинка», «Крижинка-2», «Київ» та «Сокіл».

Змагання відбудуться в один етап. Команди зіграють одноколовий турнір, за підсумками якого будуть визначені переможці та призери турніру.

Розклад матчів:

Субота, 16 вересня

Детальніше...

 

БОГУСЛАВЩИНА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ.

Den_FK_i_S_20178 вересня 2017 року напередодні Дня фізичної культури і спорту в Київській обласній державній адміністрації відбулися святкові заходи з нагоди цього свята. Видатні спортсмени та заслужені тренери, авторитетні вчителі та шановані ветерани, кращі керівники, меценати, громадські активісти, організатори фізкультурно-спортивної роботи Київщини стали головними учасниками цього святкового дійства.

Кращі фахівці  та активісти Богуславщини за свої спортивні здобутки та досягнення також отримали почесні нагороди. Зокрема, подяками та почесними грамотами управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації були відзначені Лісовенко Тетяна Олександрівна - керівник фізичного виховання Богуславського гуманітарного коледжу ім.І.С.Нечуя-Левицького, Восьмірко Віталій Володимирович - директор Богуславської ДЮСШ відділу освіти, Ляшенко Віталій Васильович - вчитель фізичної культури Шупиківського НВК І-ІІст., Островський Олександр Михайлович - ветеран спорту та Любченко Петро Степанович – активіст.

9 вересня  спортивна громадськість Богуславщини відзначила важливе і значиме для подальшого розвитку фізичної культури і спорту в районі спортивне свято - День фізичної культури і спорту, яке організували та провели сектор спорту та відділ культури райдержадміністрації. На святково прикрашений стадіон «Колос», де відбувся цей захід, приїхало близько 250 учасників, щоб прийняти участь у Спартакіаді. Програма змагань охоплювала найбільш улюблені на Богуславщині види спорту: футбол, пляжний волейбол, армрестлінг, гирьовий спорт, настільний теніс, легка атлетика, шахи та шашки.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_11_09_2017Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 11 вересня  2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови районної ради, заступника голови адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядку денному розглядалися питання про:  роботу галузі медицини (проведення заходів щодо оптимізації галузі); забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; підготовку підприємств житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2017/18 року; виділення земельних ділянок учасникам АТО; організацію вечорів відпочинку для учнів у начальних закладах міста; роботу  відділу  культури (проведення культурно-розважальних заходів для молоді, особливо, сільськими Будинками культури району); роботу філії Богуславське «РайДУ» - забезпеченість посипковими матеріалами; проведення автоматичного перерахунку субсидій населенню району; роботу  відділення поштового зв’язку у Богуславському районі; роботу Богуславського районного Центру зайнятості.

Детальніше...

 

Уряд затвердив порядок розрахунку середньозважених тарифів на тепло з газу для подальшого встановлення тарифів на тепло з альтернативних джерел

6 вересня на засіданні Уряду схвалено розроблений Держенергоефективності порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію з газу, її транспортування та постачання для потреб населення та бюджетних установ.
Це рішення є необхідним для належного виконання Закону України від 21.03.2017 №1959-VIII, яким запроваджується стимулюючий тариф на тепло з альтернативних джерел (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1959-19). Відповідно до Закону виробники тепла з альтернативних джерел енергії отримають:
чітко зафіксований на законодавчому рівні тариф на рівні 90% від тарифу на тепло з газу,
у разі його відсутності – на рівні 90% від середньозваженого тарифу на тепло з газу.
«Затвердження Урядом зазначеного порядку дозволяє Держенергоефективності розраховувати середньозважені тарифи. У свою чергу, органи місцевого самоврядування зможуть встановлювати підприємствам стимулюючі тарифи на тепло з альтернативних джерел на гарантованому Законом рівні», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
«Звертаюся до органів місцевого самоврядування вчасно, до 10 числа останнього місяця кожного кварталу, надавати до Держенергоефективності усю необхідну інформацію для розрахунків середньозважених тарифів за формами, розміщеними на сайті Агентства (http://saee.gov.ua/uk/events/previews/1921)», - закликав місцеву владу до співпраці С. Савчук.
Прийняте рішення Уряду та подальша злагоджена робота Агентства та місцевої влади дозволять сприяти безперебійній роботі виробників тепла з відновлюваних джерел енергії в осінньо-зимовий період.
Довідково:
Відповідно до Закону України від 21.03.2017 №1959-VIII зазначені середньозважені тарифи щоквартально, до 25 числа останнього місяця кварталу, розраховуються Держенергоефективності за інформацією НКРЕКП та органів місцевого самоврядування у порядку, затвердженому Урядом.
Управління комунікації та зв’язків з громадськістю
urad_06_09_20176 вересня на засіданні Уряду схвалено розроблений Держенергоефективності порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію з газу, її транспортування та постачання для потреб населення та бюджетних установ.
Це рішення є необхідним для належного виконання Закону України від 21.03.2017 №1959-VIII, яким запроваджується стимулюючий тариф на тепло з альтернативних джерел (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1959-19). Відповідно до Закону виробники тепла з альтернативних джерел енергії отримають:
чітко зафіксований на законодавчому рівні тариф на рівні 90% від тарифу на тепло з газу,
у разі його відсутності – на рівні 90% від середньозваженого тарифу на тепло з газу.
«Затвердження Урядом зазначеного порядку дозволяє Держенергоефективності розраховувати середньозважені тарифи. У свою

Детальніше...

 

УРЯД ВІДПОВІДАЛЬНО ПІДГОТУВАВСЯ ДО ЗИМИ ТА НАРОЩУЄ ВИДОБУТОК УКРАЇНСЬКОГО ГАЗУ

ГОТОВНІСТЬ ДО ЗИМИ – 95, 6%
Цього року Урядом України місцевій владі виділені рекордні 9 млрд. грн.. на підготовку до нового опалювального сезону. Станом на сьогодні загальний стан підготовки до опалювального сезону 2017/2018 становить  95,6%. Зокрема, підготовлено  97,3% шкіл, 96,7% дитячих садків, 91,5% лікарень І це найвищий відсоток готовності до зими за всю новітню історію держави.
Кабінет Міністрів України в рамках підготовки до нового опалювального сезону повністю забезпечив всі умови для створення паливних запасів та матеріально-технічних засобів. Уже накопичено 1,9 млн. тонн вугілля, що у двічі більше, ніж минулоріч у цей же час. У підземні газові сховища закачано біля 15 млрд. кубометрів газу, що на 2 млрд. перевищило минулорічний максимум.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман: «Ми достойно розпочнемо та пройдемо черговий опалювальний сезон. У нас достатньо запасів газу й вугілля, все буде нормально з електроенергією, все буде добре з теплом в кожній українській оселі. Водночас я прошу місцеву владу дружити з синоптичними службами, аби перший сніг не впав на голови зненацька. В оселях було затишно, світло й тепло, а люди повинні ходити чистими тротуарами».
Після реформи децентралізації, приріст місцевих бюджетів становить 100 млрд. грн. І завдання громадськості - контролювати напрямки використання цих коштів. І сьогодні прем’єр-міністр України В. Гройсман ініціював практику звітів керівників областей про проведену роботу за кошти, які надійшли від реформи децентралізації.
До слова, у 2015 році обсяг фінансування підготовки до опалювального сезону регіонів складав 2,1 млрд гривень. Це означає, що лише на 50% місцеве самоврядування збільшило свої видатки на галузь.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман: «Треба проаналізувати, що зробила місцева влада задля зростання доходів, легалізації зарплат громадян.  На кожному Уряді ми будемо виділяти 10 хвилин, щоб кожна область прозвітувала з презентацією що, де зроблено, де є проблеми, яким бачать економічний розвиток регіону, які підприємства будуються. І так щотижня. Будемо заслуховувати області, щоб відчувати справжній стан справ».
Позитивної динаміки набрав і рівень оплати населення рахунків за житлово-комунальні послуги. Сьогодні він складає 112%. Серед областей, які мають найнижчі показники за розрахунками за ЖКП, - Харківська, Сумська, Волинська, Львівська, Хмельницька, Чернігівська і Івано-Франківська області.
ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ – ВИДОБУТОК УКРАЇНСЬКОГО ГАЗУ РОСТЕ
Обраний Урядом України курс на збільшення власного видобутку газу дозволить цього року забезпечити приріст видобутку на 600-700 млн. кубометрів, а в 2020 році вийти на повну енергетичну незалежність України та змінити цінову політику на ринку палива - в сторону зменшення його вартості.
Україна має всі можливості для нарощування видобутку, оскільки є однією з найбільших держав Європи з великими покладами палива. Так, за даними державної компанії «Укргазвидобування», запаси газу в Україні перевищують  900 млрд кубометрів.
Минулоріч Уряд прийняв ряд важливих рішень, спрямованих на забезпечення енергетичної безпеки держави. Це і запровадження єдиної ціни на газ, і затвердження Концепції розвитку газовидобувної галузі України, план реалізації якої на сьогодні уже виконується. Завдяки цьому зупинено падіння видобутку українського газу.
За вісім місяців 2017 року обсяг видобутку природного газу становив 10 079 млн куб. м, що на 343 млн кубометрів (або 3,5%) перевищує показники аналогічного періоду минулого року. Водночас це більш ніж у чотири рази перевищує обсяг нарощування видобутку за весь 2016 рік. До кінця цього року планується видобути 15,2 млрд куб.м газу, наступного року уже 16,5 млрд куб. м газу. Добовий видобуток газу продовжує триматися на максимальних за останні п’ять років показниках, - 42 млн куб. м.
Сьогодні в ході засідання Уряду, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціював проведення повного аналізу ситуації у газовидобувній галузі – від адміністративних питань до відносин з обласними радами, передусім, в питаннях блокування роботи держкомпаній – затягування погодження спецдозволів обласними радами.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман: «Доручаю протягом місяця опрацювати проблемні питання -  по держгеослужбі, по ліцензіях, по інших питаннях - і створити нормальні умови, аби Україна стала державою, яка не імпортує, а експортує газ. Я зацікавлений в тому, аби Україна добувала 20 млрд кубометрів і більше».
Виконання урядової Програми 20/20 матиме величезний позитивний вплив на всю Україну, бо це:
+ 200 млрд грн до росту ВВП
+ 2 млрд дол. на економії імпортного газу
+ 1 млрд грн збільшення доходів громадян
+ 20 тис робочих місць
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету міністрів України
ГОТОВНІСТЬ ДО ЗИМИ – 95, 6%
Цього року Урядом України місцевій владі виділені рекордні 9 млрд. грн.. на підготовку до нового опалювального сезону. Станом на сьогодні загальний стан підготовки до опалювального сезону 2017/2018 становить  95,6%. Зокрема, підготовлено  97,3% шкіл, 96,7% дитячих садків, 91,5% лікарень І це найвищий відсоток готовності до зими за всю новітню історію держави.
Кабінет Міністрів України в рамках підготовки до нового опалювального сезону повністю забезпечив всі умови для створення паливних запасів та матеріально-технічних засобів. Уже накопичено 1,9 млн. тонн вугілля, що у двічі більше, ніж минулоріч у цей же час. У підземні газові сховища закачано біля 15 млрд. кубометрів газу, що на 2 млрд. перевищило минулорічний максимум.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман: «Ми достойно розпочнемо та пройдемо черговий опалювальний сезон. У нас достатньо запасів газу й вугілля, все буде нормально з електроенергією, все буде добре з теплом в кожній українській оселі. Водночас я прошу місцеву владу дружити з синоптичними службами, аби перший сніг не впав на голови зненацька. В оселях було затишно, світло й тепло, а люди повинні ходити чистими тротуарами».

Детальніше...

 

Відкриття пам’ятника старшому сержанту Володимиру Данілову...

pamiatnuk_Danilovy_03_09_2017Пройшов майже рік з тих пір, як Богуславщина попрощалась із учасником боїв за Донецький аеропорт, бійцем 81-ї десантно-штурмової бригади Володимиром Георгійовичем Даніловим.

Українському воїну була необхідна термінова дорого вартісна операція на серці. На допомогу бійцю прийшла ціла група волонтерів, розпочався збір коштів, або замовити за кордоном потрібні медпрепарати. Здавалося, зусилля й молитви патріотів та всіх небайдужих людей здійснять диво, але… не встигли…

3 вересня в м. Богуслав на кладовищі поблизу газового господарства на могилі героя відбулося відкриття пам’ятника старшому сержанту Володимиру Данілову.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_04_09_2017Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 4 вересня  2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови районної ради, заступника голови адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядку денному розглядалися питання:  про роботу галузі медицини (проведення заходів щодо оптимізації галузі, підвищення якості надання медичних послуг, забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, проведення рейдів щодо недопущення продажу алкогольних напоїв неповнолітнім; підготовка підприємств житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2017/18 року;  про роботу Богуславського районного військового комісаріату (контрактна служба); про роботу  відділу  культури (проведення культурно-розважальних заходів для молоді, особливо, сільськими Будинками культури району); продовження комплексу осінньо-польових робіт (сільськогосподарські

Детальніше...

 

72 річниця закінчення Другої Світової війни...

Den_zakinch_DR_SV_Viynu_2017Сьогодні, після 72-х років закінчення подій Другої Світової Війни наша держава вимушена згадувати не тільки воїнів, полеглих в ті далекі буремні дні, але й згадуємо тих, хто нині віддав життя за незалежність та цілісність рідної України, згадуємо і молимося за тих, хто саме зараз відстоює суверенітет нашої Батьківщини на Сході країни. Але всі ми віримо і живемо світлим, мирним майбутнім нашої незалежної та єдиної України!

1 вересня 2017 року біля меморіалу Слави в м. Богуслав заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Петрович Салата, заступник голови Богуславської районної ради Анатолій Леонідович Резніченко, заступник голови Богуславської міської ради Станіслав Володимирович Хоменко поклали квіти з нагоди 72-ї річниці закінчення Другої Світової Війни.

Також в заході взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної та міської рад, громадськість, ЗМІ.

Детальніше...

 

1 вересня - День знань!

1 вересня, в 17 загальноосвітніх навчальних закладах району, новий навчальний рік розпочався Святом знань.
У 2017/2018 н. р. заклади освіти прийняли на навчання 3116 учнів, в тому числі 359 першокласників.
В новому навчальному році  збережено мережу загальноосвітніх навчальних закладів району, до якої входять 1 загальноосвітній навчальний заклад нового типу, 1 опорний навчальний заклад, 1 спеціалізована школа, 3 загальноосвітні заклади та 11 навчально-виховних комплексів.
З 1 вересня 2017 року в Богуславському районі розпочав роботу заклад нового типу  - Богуславський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія».  За результатами конкурсу у перший гімназійний клас (5 загальноосвітній) Богуславського НВК зараховано 18 учнів.
У всіх школах проведено урочисті лінійки,  де учнів, батьків та вчителів вітали представники Богуславської районної державної адміністрації, депутати районної ради, депутати міських та сільських рад, представники громадськості.
Усім, хто розпочав новий навчальний рік гості побажали наполегливості, терпіння, нових звершень та успіхів.
Урочистості з нагоди Дня Знань пройшли в атмосфері щирості, дружби, взаємоповаги.
Після святкової лінійки усіх учнів чекав перший урок, тематика якого відповідала принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді: «Україна на карті Європи».
1_veresnya_01_09_2017_4_mal

1 вересня, в 17 загальноосвітніх навчальних закладах району, новий навчальний рік розпочався Святом знань.

У 2017/2018 н. р. заклади освіти прийняли на навчання 3116 учнів, в тому числі 359 першокласників. В новому навчальному році  збережено мережу загальноосвітніх навчальних закладів району, до якої входять 1 загальноосвітній навчальний заклад нового типу, 1 опорний навчальний заклад, 1 спеціалізована школа, 3 загальноосвітні заклади та 11 навчально-виховних комплексів.

З 1 вересня 2017 року в Богуславському районі розпочав роботу заклад нового типу  - Богуславський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія».  За результатами конкурсу у перший гімназійний клас (5 загальноосвітній) Богуславського НВК зараховано 18 учнів.

У всіх школах проведено урочисті лінійки,  де учнів, батьків та вчителів вітали представники Богуславської районної державної адміністрації, депутати районної ради, депутати міських та сільських рад, представники громадськості.

Усім, хто розпочав новий навчальний рік гості побажали наполегливості, терпіння, нових звершень та успіхів. Урочистості з нагоди Дня Знань пройшли в атмосфері щирості, дружби, взаємоповаги.

Після святкової лінійки усіх учнів чекав перший урок, тематика якого відповідала принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді: «Україна на карті Європи».

Детальніше...

 

УРЯД ПІДВИЩИВ ЗАРПЛАТИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ПІСЛЯ УХВАЛЕННЯ ПЕНСІЙНОЇ РЕФОРМИ УРЯД ЗАПРОПОНУЄ ПАРЛАМЕНТУ РОЗГЛЯНУТИ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ВІЙСЬКОВИХ ПЕНСІЙ

30 серпня Кабінет Міністрів України змінив порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям. Рішення уряду  відновлює соціальну справедливість по відношенню до військових і посилює їх соціальний захист. Порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовців не змінювався з часів Радянського союзу.  Він не тільки застарів, а й був вкрай несправедливим. В основу грошового утримання входили оклади за військовим званням та посадою. Виплати військовим складалася з мізерних окладів, які становили лише  10-15% всієї суми забезпечення, і 17 видів надбавок.
По-перше, такі надбавки були неефективними. По-друге, військові пенсії нараховувалися саме з урахуванням окладу. Тому така система призводила до того, що військовослужбовці отримували вкрай низькі пенсії.
Уряд повністю змінив цю систему. Розміри посадових окладів військовослужбовців будуть підвищені з урахуванням чинної мінімальної заробітної плати (з 1 січня 2017 року МЗП зросла вдвічі і становить 3200 грн) і запроваджених спеціальних тарифних коефіцієнтів.
Нова система нарахування зарплат військовослужбовцям підвищить їхні посадові оклади, а відтак і їхні пенсії у майбутньому. Перегляд грошового забезпечення – це лише перший крок, який запанував уряд щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців. Наступним кроком має стати підвищення військових пенсій. Відповідний законопроект прем’єр-міністр Володимир Гройсман має намір подати до парламенту після ухвалення пенсійної реформи.
Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України:
Військовослужбовці заслуговують на повагу та зростаюче фінансове забезпечення. Зараз відбувається формування проекту бюджету на 2018 рік. Ми працюємо з Президентом, РНБО, з точки зору формування необхідних ресурсів для підтримки обороноздатності. Одразу після ухвалення загальної пенсійної реформи, наступний крок – нове законодавство по забезпеченню пенсій військовослужбовцям. Це також наш пріоритет. Нам потрібно рухатися від рішення до рішення. Немає жодних підстав думати, що проблеми, які накопичилися десятиріччями, ми не вирішимо. Впевнений, ми все вирішимо. Ситуація зміниться, і люди це відчують.
30 серпня Кабінет Міністрів України змінив порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям. Рішення уряду  відновлює соціальну справедливість по відношенню до військових і посилює їх соціальний захист. Порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовців не змінювався з часів Радянського союзу.  Він не тільки застарів, а й був вкрай несправедливим. В основу грошового утримання входили оклади за військовим званням та посадою. Виплати військовим складалася з мізерних окладів, які становили лише  10-15% всієї суми забезпечення, і 17 видів надбавок.
По-перше, такі надбавки були неефективними. По-друге, військові пенсії нараховувалися саме з урахуванням окладу. Тому така система призводила до того, що військовослужбовці отримували вкрай низькі пенсії.
Уряд повністю змінив цю систему. Розміри посадових окладів військовослужбовців будуть підвищені з урахуванням чинної мінімальної заробітної плати (з 1 січня 2017 року МЗП зросла вдвічі і становить 3200 грн) і запроваджених спеціальних тарифних коефіцієнтів.
Нова система нарахування зарплат військовослужбовцям підвищить їхні посадові оклади, а відтак і їхні пенсії у майбутньому. Перегляд грошового забезпечення – це лише перший крок, який запанував уряд щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців. Наступним кроком має стати підвищення військових пенсій. Відповідний законопроект прем’єр-міністр Володимир Гройсман має намір подати до парламенту після ухвалення пенсійної реформи.
Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України:

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси