Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

ЗАКОН УКРАЇНИ “ПРО КОМЕРЦІЙНИЙ ОБЛІК ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ” І МІФИ ДОВКОЛА НЬОГО

mif1_12 серпня 2017 року набрав чинності Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”. Це - один із пакету законодавчих актів, що мають на меті привести ринок надання житлово-комунальних послуг в Україні у цивілізований стан, сприяти енергозбереженню, а відтак – і енергетичній незалежності нашої держави. Тим не менше, одразу після оприлюднення нового закону в мережі Інтернет навколо нього з’явилося чимало міфів. Ми обрали кілька найпоширеніших і нижче розглянемо, як ситуація виглядає насправді.

МІФ #1

Детальніше...

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки

З метою забезпечення реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 04.12.2014 № 856-44-VІ, обласною державною адміністрацією та Київською обласною радою розробляється План заходів на 2018 – 2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року (далі – Стратегія).

Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Плану заходів. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на період до 2020 року і визначено джерела їх фінансування.

Запрошуємо усіх осіб зацікавлених у розвитку свого регіону, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (витяг із документу додається). Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

Детальніше...

 

Два підпільні цехи з виготовлення алкогольної продукції викрили на Київщині

Діяльність двох підпільних цехів з виробництва лікеро-горілчаної продукції припинили працівники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області за процесуального керівництва прокуратури Київської області.

В рамках проведення спецоперації «Акциз – 2017» та розслідування кримінального провадження було встановлено, що на території м. Києва та Переяслав – Хмельницького району Київської області здійснювалася організована незаконна діяльність з виготовлення фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів з недоброякісної сировини. Готова продукція розливалася в «бег-ін-бокси», пластикові та скляні ємності. В подальшому її реалізовували на території Київської області шляхом розміщення оголошень у мережі Інтернет.

На підставі ухвали Броварського районного суду Київської області та  в рамках кримінального провадження 21 вересня 2017 року проведено 4 обшуки, за результатами яких з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 1,3 млн. грн., а саме:

Детальніше...

 

У пункті пропуску «Бориспіль» вилучено 21 мобільний телефон iPhone 8, що незаконно переміщували через митний кордон України

Працівники Управління протидії митним правопорушенням Київської митниці ДФС в пункті пропуску «Бориспіль» у співпраці з СБУ вилучили 21 мобільний телефон iPhone 8, що незаконно переміщували через митний кордон України.

11 мобільних телефонів iPhone 8+ та 10 мобільних телефонів iPhone 8 з порушенням митних правил намагався ввезти наш співвітчизник, який прилетів  з США транзитом через Німеччину.

Для проходження митного контролю громадянин обрав спрощену систему – «зелений коридор», чим засвідчив, що не має предметів, обов’язкових до декларування, або обмежених до переміщення через митний кордон України.

Телефони було виявлено під час перевірки багажу авіапасажира за допомогою технічних засобів митного контролю.


ГУ ДФС у Київській області


 

АПАРАТНА НАРАДА

IMG_3391Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 25 вересня 2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Перед розглядом питань порядку денного Ірина Абрамівна  представила нового керівника Богуславського районного центру зайнятості В.М. Лянного.

На порядку денному розглядалися питання: про роботу галузі медицини (проведення заходів щодо оптимізації галузі, підвищення якості надання медичних послуг, проведення на належному рівні патронажу на дому, реалізація Урядової програми «Доступні ліки», безкоштовне отримання ліків від Благодійного фонду «ФАРМВАРТА», які було отримано за сприяння голови райдержадміністрації І.А. Старенької);

забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян;

про роботу  відділу  культури

(підсумки відзначення 985 – ї річниці з часу заснування м. Богуслава та підсумки участі у відзначенні 85- ї  річниці з часу  заснування Київської області, яке проходило в м. Ірпінь 24 вересня,  проведення культурно-розважальних заходів для молоді, підготовка до відзначення Дня працівників освіти);

Детальніше...

 

985-та річниця нашого древнього і вічно юного Богуслава.

den_mista_boguslav_23_09_2017_2У житті кожного з нас буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День народження рідного міста. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

23 вересня 2017 року відбулося урочистості та  святкування 985-ої річниці нашого древнього і вічно юного Богуслава. День розпочався із спортивних заходів, дитячих конкурсів та розваг.

 

den_mista_boguslav_23_09_2017_1Цього ж дня у Богуславі на в честь 985-ї річниці заснування міста зареєстрували рекорд України - "Найдовший тканий рушник". Працювали над створенням рушника 1,5 тис. осіб протягом 9 місяців. На ньому зображені всі знакові події міста, що відбулися в ньому за 985 років.

У районному будинку культури міський голова  В. М. Дяченко привітав усіх богуславців та гостей міста зі святом. До нього приєдналися  голова Богуславської райдержадміністрації І.А. Старенька та голова районної ради В.М. Замирайло які також привітали всіх зі святом, ручили  грамоти  та цінні подарунки від Богуславської райдержадміністрації і районної ради жителям міста  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та значний особистий внесок  у становлення і розвиток міста. З  вітаннями та подарунками також завітали депутати Київської обласної ради  А.С. Даниленко та В.В. Гринчук.

Детальніше...

 

Семінар — нарада з представниками органів реєстрації

 

0-02-05-2c24e89ae636cb3acdf24a76868d098945efa7ce33c11034a3e40916cd14a09b_full22 вересня 2017 року о 10 годині в малому залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулася семінар-нарада з представниками органів реєстрації за участю заступника голови Богуславської РДА  О.П.Салати та начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Л.В.Гогулі.
На нараді  було озвучено та обговорено лист Київської обласної державної адміністрації №11-22/3864 від 12.09.2017 та доручення Прем’єр-міністра України від 30.08.2017 № 32561/1/1-17 щодо листа Центральної виборчої комісії від 15.08.2017 № 21-20-1365 про вжиття заходів, спрямованих на забезпечення неухильного виконання органами реєстрації вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців”. Органам реєстрації було запропоновано ряд варіантів для усунення недоліків.
Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Л.В. Гогуля провила навчання  щодо правильного заповнення відомостей періодичного поновлення відповідно до інструкції постанови ЦВК від 09.03.2019 №69.
0-02-05-b05f3c07cc9d9350cfc3ded05810127b963778045999f2f7207b2ba7f21c8966_full22 вересня 2017 року о 10 годині в малому залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулася семінар-нарада з представниками органів реєстрації за участю заступника голови Богуславської  райдержадміністрації  О.П.Салати та начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Л.В.Гогулі.
На нараді  було озвучено та обговорено лист Київської обласної державної адміністрації №11-22/3864 від 12.09.2017 та доручення Прем’єр-міністра України від 30.08.2017 № 32561/1/1-17 щодо листа Центральної виборчої комісії від 15.08.2017 № 21-20-1365 про вжиття заходів, спрямованих на забезпечення неухильного виконання органами реєстрації вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців”. Органам реєстрації було запропоновано ряд варіантів для усунення недоліків.
Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Л.В. Гогуля провила навчання  щодо правильного заповнення відомостей періодичного поновлення відповідно до інструкції постанови ЦВК від 09.03.2019 №69.

Детальніше...

 

Київ покаже японське мистецтво по-українськи

aHR0cHM6Ly92ZWNoaXJuaXlraWV2LmNvbS51YS9kYXRhL25ld3MvZnVsbC81OWJmOTQwZDg2NTdmLmpwZwДо святкування «Року Японії в Україні», а також з нагоди 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною, у Києві відбудеться виставка «Японія і Я». Мешканців та гостей столиці ознайомлять з творчістю українських майстрів, натхнених Японією, загальнолюдськими цінностями та близькими поглядами майстрів на перспективи розвитку своїх народів в новому ХХI столітті. В проекті будуть представлені авторські ляльки на японську тематику (порцелянові, гіпсові, з полімерної глини, з японської маси для ліплення - паперклей, з пап’є-маше, текстильні та з інших матеріалів), тедді та тедді-долл. Також відвідувачі побачать антикварні японськи ляльки з приватних колекцій, живопис фунтиком, вишивки стрічками, мікро-вишивку хрестиком, витвори з печворку, японську вишивку сашико, японський квілтінг, живопис на японську тематику та інше. Заплановані проведення лекцій та майстер-класів для відвідувачів, літературні читання японських віршів та показ японського фільму. Коли: 20-27 вересняДе: галерея мистецтв ЦРБ ім.П.А.Загребельного (вул.Драйзера 6)
 

Х ПОЗАЧЕРГОВА КОНФЕРЕНЦІЯ КОФФ.

21 вересня 2017 року у будинку футболу України відбулася Х позачергова Конференція Київської обласної федерації футболу. Сто два делегати, які представляли всі колективні члени цієї поважної громадської організації Київщини, мали вирішити два головні питання щодо подальшої успішної діяльності обласної федерації футболу.

По-перше, у звязку із змінами у законодавстві України, необхідно було затвердити Статут громадської спілки «Київська обласна федерація футболу». Після небагаточисленних дебатів переважна більшість делегатів проголосувала за новий статут.

По-друге, потрібно було обрати нового керівника та  його команду. Три кандидати на посаду голови Київської обласної федерації футболу- Крупенко  В.В.

Детальніше...

 

Операція «Акциз - 2017»: у Київському регіоні знову викрили цех з виготовлення підроблених алкогольних напоїв

Працівники оперативного управління ГУ ДФС у Київській області спільно із співробітниками Васильківського відділу Києво-Святошинської прокуратури Київської області, в рамках проведення спецоперації
«Акциз – 2017», викрили факт зберігання невідомою особою алкогольної продукції з підробленими марками акцизного збору.

20 вересня 2017 проведено ряд обшуків в гаражних боксах, в ході яких  виявлено та припинено незаконне виробництво елітних фальсифікованих алкогольних напоїв.

За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 850 тис. грн. З них підакцизних товарів на суму 500 тис. грн., а саме:

115,1 дал. фальсифікованих алкогольних напоїв («Absolut», «Finlandia», «Kvint», «Keglevich», «Beluga») без марок акцизного податку України встановленого зразка на загальну суму 500 тис. гривень;

обладнання і знаряддя  для виробництва фальсифікованої алкогольної продукції (пусті пластикові бутлі об’ємом 5л., картонні коробки типу
«бег-ін-бокс», шланги, лійки, пластикові ємкості об’ємом 1 тис. літрів) та фурнітура в кількості 3 тис. коробів об’ємом 2-3 літри для фасування фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів з логотипами торгових марок світових брендів на суму 350 тис.  гривень.

За наявною інформацією, зазначені алкогольні напої в подальшому реалізовувались на території Київської області шляхом розміщення оголошень у мережі Інтернет.

Вилучені товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання.

Досудове розслідування кримінального провадження  за ч. 1 ст. 199 КК України триває.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси