Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня

0-02-0a-620a7f4da0e31a42f80d8dc8022561a634461e0610528db6e8d50ccae48632a2_full

5 березня 2020 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня. В заходах взяли участь т.в.о. голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата, заступник голови  районної ради Анатолій Резніченко, заступник міського голови Євген Янушевич трудові колективи підприємств, державних установ, організацій, навчальних закладів, ЗМІ.

Керівники району та міста виступили перед аудиторією та  побажали всім жінкам міцного здоров’я, жіночого щастя, сімейного благополуччя, добра та злагоди, гарного, весняного настрою, життєвого оптимізму та здійснення мрій й реалізацій задумів.

Детальніше...

 

НАРАДА

0-02-0a-3ef03210b0eaaac366aa0e6061370dc674eb313fffdea22e6a743a84cf7b48b4_fullВсі українські підприємства харчової галузі, зокрема, і  заклади освіти, які надають послуги з харчування, а також постачальники та перевізники харчових продуктів, мають впровадити систему управління безпечністю харчування НАССР.  Контроль за безпечністю харчування в закладах освіти України наразі здійснюється за новими правилами.

НАССР у навчальних закладах – важливий інструмент для контролю безпеки харчування. Адміністрація закладів зобов’язана впровадити та постійно підтримувати функціонування принципів системи HACCP на харчоблоках.

Головним завданням системи HACCP є аналіз небезпек і проведення поетапного контролю за всіма етапами приготування страв і продуктів харчування, починаючи від прийому продуктів на склад і до моменту подачі готової страви.

Детальніше...

 

До уваги платників податків!!! Обережно шахраї!!!!!

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що продовжуються випадки шахрайства з боку невстановлених осіб, які від імені керівництва ДПС Київської області вимагають у представників бізнесу перерахувати кошти на банківські картки.

Такі дзвінки шахраїв зафіксовано з телефонних номерів (095)068-22-97 та (044)221-00-27.

Такі дії є злочинними і кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація посадових осіб податкових органів.

Шановні платники! Для запобігання діяльності шахраїв просимо вас будьте пильними та обачними, уважно перевіряйте інформацію, не піддаватись на їх провокації та ні за яких обставин не перераховувати кошти.

У разі таких випадків, просимо звертатись до підрозділів Національної поліції (за телефоном 102) та до ГУ ДПС у Київській області (200-37-93, 200-37-50).


ГУ ДПС у Київській області

 

Очільник Київщини перевіряє стан лікарень області: результати огляду та брифінгу 27 лютого

3e1c7489-263b-4de3-a142-44b8aabdcd57

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов 27 лютого особисто проінспектував готовність інфекційного відділення Броварської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування і «Дитячої лікарні» комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області «Броварська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» до можливої появи коронавірусу на території Київщини.

Огляд було проведено у відкритому форматі за участю представників департаменту охорони здоров`я, керівництва медзакладів, ЗМІ. Після огляду двох медичних закладів міста Бровари відбувся брифінг. Голова КОДА та учасники робочої зустрічі надали актуальну інформацію та відповіли на запитання журналістів щодо можливої загрози коронавірусу.

О. Чернишов підкреслив, що зараз на території України немає підтвердження захворювання на коронавірус. «Вся мережа лікувальних закладів готова до будь-яких викликів і професійно до того ставиться. Лікарні Київщини мали час підготуватися та вивчити вже наявний світовий досвід лікування хворих на коронавірус. Українці повинні мобілізуватися та об'єднати зусилля, надати допомогу та всіляку підтримку тим, хто цього потребуватиме», - наголосив очільник Київщини.

Детальніше...

 

Коментарі заступника Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка щодо оперативної інформації та епідеміологічних заходів запобігання зараженню коронавірусною інфекцією на території України під час брифінгу 27 лютого.

freepik2_1_650x410_2_650x410_2_650x410
–Оперативна інформація щодо епідеміологічних заходів на території України щодо недопущення занесення корона вірусної інфекції

ftp://ftp.kmu.gov.ua/27.02.2020/27.02.2020_V.Liasko_pro_operativny_informaziyiy_shodo_koronovirysnoi_infekzii.mp4

Детальніше: https://www.kmu.gov.ua/news/27022020operativna-informaciya-pro-poshirennya-koronavirusnoyi-infekciyi-covid-19

– Поради українцям, які подорожують країнами Європи

ftp://ftp.kmu.gov.ua/27.02.2020/27.02.2020_V.Liasko_pro_rekomendazii_shodo_podorozei.mp4

– Про стан здоров’я евакуйованих з КНР громадян, які знаходяться в обсервації

ftp://ftp.kmu.gov.ua/27.02.2020/27.02.2020_V.Liasko_pro_stam_zdorovya_gromadin_v_observazii.mp4

– Про готовність системи охорони здоров’я виявляти та лікувати інфекційні захворювання та рекомендації українцям щодо правил запобігання зараження вірусними інфекціями

ftp://ftp.kmu.gov.ua/27.02.2020/27.02.2020_V.Liasko_pro_rekomendazii_shodo_zapobigannya_zarazennyam_varysnimi_infekziyami.mp4

 

26 лютого 2020 року на базі КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Богуславської районної ради Київської області відбувся обласний семінар-практикум на тему «Розвиток емоційного інтелекту у дітей з особливими освітніми потребами».

5_5

В семінарі взяли участь: завідувач центру підтримки інклюзивної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК» - Тамара Луценко, фахівці центру підтримки інклюзивної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК», директори та практичні психологи інклюзивно-ресурсних центрів Київщини.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулась начальник відділу освіти Богуславської РДА Оксана Поліщук.

В ході роботи директором та фахівцями КУ «ІРЦ» Богуславської районної ради була обґрунтована актуальність розвитку емоційного інтелекту у дітей з ООП, адже емоційний інтелект належить до базових соціальних компетенцій.

Теоретичний модуль був спрямований на дослідження емоційного інтелекту в контексті сучасних психологічних досліджень.

Під час практичного модуля учасники мали змогу ознайомитися з вправами на розвиток та формування емоційного інтелекту у дітей з ООП та поділитися власним досвідом, а заключний модуль рефлексії був спрямований на аналіз і підведення підсумків заходу.

Детальніше...

 

7 порад для захисту від нової коронавірусної інфекції

Інформацію адаптовано з матеріалів ВООЗ

 

Робоча зустріч

0-02-05-082d98f89fac53e96f4033668b526beb71e8913f1c55018b323e13ad0209552e_full26 лютого  2020 року відбулася робоча зустріч т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра Салати  з членами Богуславської районної організації інвалідів Чорнобиля (голова Сергій  Шкарупа).
Зустріч відбулася у форматі конструктивного діалогу під час якого обговорювалися питання медичного забезпечення,  отримання безкоштовних ліків,  фінансування програми організації, соціального захисту, нарахування пільг та субсидій на послуги житлово-комунального господарства, різне.
Олександр Салата вислухав кожного учасника зустрічі та довів до відома присутніх інформацію щодо  розвитку системи охорони здоров’я в Київській області та в Богуславському районі, озвучив суть медичної реформи та її принципи, соціальні гарантії,  проінформував про вжиті ним заходи для підвищення якості надання медичних послуг та отримання безкоштовних ліків.
Також Олександр Салата проінформував про  наповнення районного бюджету та  здійснення контролю за цільовим використанням коштів, які було виділено з районного бюджету тощо.

Детальніше...

 

АНОНС: Чернишов перевірить лікарню в Броварах на готовність до коронавірусу і дасть брифінг ЗМІ

27 лютого голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов відвідає Броварську багатопрофільну клінічну лікарню.

На місці очільник області проінспектує роботу інфекційного відділення і дасть брифінг для ЗМІ стосовно готовності медичної системи області до можливого проникнення до країни коронавірусу.

Початок: 10.00

Місце проведення: м. Бровари, вул. Шевченка, 14

Участь представників ЗМІ в огляді лікарні і у брифінгу можлива лише за наявності акредитації, яка здійснюється до 17.00 26 лютого за телефоном +38(097) 570 34 95 та e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Вхід за редакційними посвідченнями.

Детальніше...

 

В Україні на 25 лютого 2020 року не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19.

ueuecu-300x181

В Україні на 25 лютого 2020 року не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19.

 

 

З 20-ї години 24 лютого у всіх людей, хто приїжджатиме з країн, де зареєстровані випадки захворювання COVID-19, перевірятимуть рівень температури тіла.
Температурний скрінінг також буде проводитися для всіх пасажирів у основних аеропортах України та для подорожуючих через пункт пропуску “Тиса” на Закарпатті. Згодом такий самий режим працюватиме і на решті прикордонних пунктів.

 

Також вчора Бюро ВООЗ в Україні передало 30 наборів реагентів для тестування на COVID-19 до вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України. Набори містять приблизно 3000 реакцій, чого вистачить для дослідження на захворювання понад 950 людей методом полімеразної ланцюгової реакції.

У світі станом на 25 лютого 2020 року зареєстровано 80 150 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 699 – летальні. Одужало вже 27 695 осіб.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси