Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови адміністрації Ірини Старенької.

0-02-09-a61b03fd82c4b0b658cb70a5f6ea381da9fbff5650069a194a798ee38b2de3ac_full
20 лютого 2019 року  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови адміністрації Ірини Старенької.

На засіданні комісії розглядалися питання щодо надання дозволів на вчинення правочинів,  право власності чи право користування на які мають діти, вирішення спорів щодо участі одного з батьків у вихованні  дитини та визначення способів такої участі, доцільності підготовки до суду позову про позбавлення батьківських прав, надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

 

Детальніше...

 

Вшанування Героїв Небесної Сотні

0-02-08-22ee4395059b0ddb63648c3d881edbeea786ca18a929cd913e04dc0fb17f0507_full

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти.

20 лютого 2019 року в м. Богуслав на площі Я. Мудрого біля пам’ятного знаку Героям Небесної сотні були  проведені меморіальні заходи  з нагоди вшанування Героїв  Небесної Сотні, які полягли за гідність та свободу кожного з нас.

Благочинний Богуславського району УПЦ КП о. Ігор  та духовенство району провели поминальну панахиду за загиблими Героями.

В заході взяли участь керівництво району,  депутати районної, міської рад, керівники підприємств, установ, організацій району, керівники, учні та студенти  навчальних закладів міста та району, голови громадських організацій,  учасники Майдану, громадськість, районні ЗМІ.

«Небесна Сотня» своїм життям викупила свободу для мільйонів українців і дає шанс збудувати нову демократичну правову державу. Ми повинні зробити все, щоб загибель Героїв Небесної сотні не була даремною.

Детальніше...

 

Прийом громадян

0-02-09-7139628df2be4fe2bb3a3cfef1f06a440385770a19665088a431565b7f95e684_full

20 лютого 2019 року голова райдержадміністрації Ірина Старенька провела черговий прийом громадян.

 

Жителі Богуславщини зверталися  з питаннями  соціального захисту та  надання матеріальної допомоги на лікування.

Під час прийому Ірина Старенька кожному громадянину надала вичерпні роз’яснення та відповіді на їхні питання.

За підсумками проведеного прийому громадян голова Богуславської районної  державної адміністрації І. Старенька дала відповідні доручення та встановила  терміни їх виконання.

 

Детальніше...

 

Шановні представники ЗМІ та громадськості!

21 лютого 2019 року о 10.00 год. в холі адмінбудівлі Київської обласної державної адміністрації відбудеться урочисте вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.
В заході візьмуть участь члени сімей загиблих, учасники Революції Гідності, керівництво структурних підрозділів та голова Київської ОДА Олександр Терещук.
Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості до участі в заході.
Акредитація для ЗМІ обов'язкова. Проводиться до 19:00 20 лютого за телефоном: ‎(044) 286 80 23
21 лютого 2019 року о 10.00 год. в холі адмінбудівлі Київської обласної державної адміністрації відбудеться урочисте вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.
В заході візьмуть участь члени сімей загиблих, учасники Революції Гідності, керівництво структурних підрозділів та голова Київської ОДА Олександр Терещук.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості до участі в заході.

Акредитація для ЗМІ обов'язкова. Проводиться до 19:00 20 лютого за телефоном: ‎(044) 286 80 23
 

18-20 лютого 2014 року – найтрагічніші дні Революції Гідності. Тоді Україна втратила найкращих своїх синів та дочок, які загинули за свою країну, свій народ, для яких такі поняття, як «справедливість», «гідність», «свобода», «незалежність» були ціннішими

0-02-08-a1de06a6235747dd800bee2f90f74e91d6d93cab7e251064aeba6d4d44743a7b_fullСьогодні надзвичайно пам’ятний день для всієї України. 5 років тому братство безстрашних людей заплатило найвищу ціну за свободу нашої з вами держави.

Тоді вони не знали, що беззбройними вступають в один з перших боїв за незалежність. Війна, яка триватиме не один рік, забере на небеса ще не одну сотню героїв.

Тоді країна не відала, який же лютий і підступний ворог нам протистоїть. І що постріли снайперів на Майдані були фактично першими пострілами агресора в душу нашої держави. Тоді ми й гадки не мали, що кращим дочкам і синам України ще не раз доведеться приймати нерівний бій.

Але майбутні Герої Небесної Сотні були впевнені, що доля всієї України вирішується саме тоді. На Майдан вони прийшли кожен своїм шляхом з з усієї України, з усіх кінців нашої соборної держави. Вони були різні за віком, освітою, життєвим досвідом. Але всі разом вони репрезентували ціле українське суспільство, в його єдності і різноманітності.

18-20 лютого 2014 року – найтрагічніші дні Революції Гідності. Тоді Україна втратила найкращих своїх синів та дочок, які загинули за свою країну, свій народ, для яких такі поняття, як «справедливість», «гідність», «свобода», «незалежність» були ціннішими ніж їхні життя.

Сьогодні Україна відзначає  п’яті  роковини цих страшних подій. Гірко усвідомлювати, що в новітній історії України сталися такі події, коли громадянські права та свободи і навіть сам факт існування держави опинився під загрозою.. Кращі з кращих гинули, та не здавались...І саме завдяки їхній безстрашності історія України назавжди змінилася.

Детальніше...

 

Богуславське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області повідомляє страхувальників та застрахованих осіб, щодо змін...

Богуславське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області  повідомляє страхувальників та застрахованих осіб, щодо змін, які внесені  постановою правління Фонду  від 12.12.2018 року № 30 до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України та типової форми Договору про відшкодування Фондом санаторно-курортному закладу витрат за надані послуги з реабілітаційного лікування за вибором застрахованої особи, затверджених постановою правління Фонду соціального страхування України від 13 липня 2017 року № 39.

Надання послуг із реабілітаційного лікування здійснюється відповідно до вимог Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 13 липня 2017 року № 39 (зі змінами).

 

З метою збільшення показників ефективності реабілітаційного лікування постановою правління ФССУ віл 13.07.2017 №39 (із змінами) застрахованій особі надано право вибору санаторно-курортного закладу для проходження реабілітаційного лікування. Це має сприяти здоровій конкуренції між оздоровницями в частині покращення якості надання ними лікувальних послуг.

 

Застрахована особа має право на лікування в реабілітаційному  санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку ЛКК лікувально-профілактичного закладу  або жіночої консультації. Заклад охорони здоров’я, де застрахована особа перебуває на лікуванні, протягом доби, з моменту надання висновку ЛКК, інформує  робочий орган Фонду, за місцем обліку закладу охорони здоров’я як страхувальника, про потребу зазначеної особи в подальшому лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу із зазначення профілю.

Не пізніше наступного дня представник органу Фонду відвідує   застраховану особу та  оформляє заяву на реабілітаційне лікування, шляхом ознайомлення з  переліком санаторіїв, які відповідають профілю захворювання з якими буде укладений тристоронній Договір

Детальніше...

 

Сьогодні ми віддаємо заслужену шану ветеранам бойових дій на території інших держав і для яких 15 лютого – свято на все життя, у яких завжди перед очима стоять ті останні підрозділи, які покидали Афганістан.

0-02-08-f39ee58726f8d6ba527d473f209ad03c4bed4074ddadffdfae75f753114a36dc_full

Ще на один рік віддалилися від нас події в Афганістані. Сьогодні,  у 30-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

І стільки вже сплило часу, що дійсно вже є підстави вважати ветеранами всіх вас – тих, в чиє життя так несподівано і так безжалісно, починаючи з 79-го року, увірвалася війна.

Здавалося б – де Україна, і де – Афганістан? Що там шукати нашим солдатам? Наші воїни-інтернаціоналісти заклали ті бойові традиції, які потім, як повітря, нам були потрібні, коли треба було боронити Батьківщину.

Сьогодні ми віддаємо заслужену шану ветеранам бойових дій на території інших держав  і для яких 15 лютого – свято на все життя, у яких завжди перед очима стоять ті останні підрозділи, які покидали Афганістан.

Детальніше...

 

Освітяни Богуславщини взяли участь у роботі пленарного блоку міжнародного саміту «Стратегічне партнерство: ОСВІТА#НАУКА#ВЛАДА»

15 лютого 2019 року начальник відділу освіти О. Поліщук, директор КУ «ІРЦ» Л. Шелудько та практичний психолог КДНЗ (ЦРД) №1 «Малятко» Т. Педченко взяли участь у роботі пленарного блоку міжнародного саміту «Стратегічне партнерство: ОСВІТА#НАУКА#ВЛАДА», який відбувся у конференц-холі «Ірпінь» за участю дружини Президента України Марини Порошенко, голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука, представників міжнародних організацій і фундацій та дипломатичних установ, керівників закладів вищої освіти та наукових установ України.
Під час саміту було підписано хартію, яка стане базовим документом для визначення стратегічних напрямів співпраці органів влади, громад та соціальних інституцій у напрямі модернізації освіти регіону.
osvita_nayka_vlada_15_02_2019_115 лютого 2019 року начальник відділу освіти Оксана Поліщук, директор Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Людмила Шелудько та практичний психолог Богуславського комунального дошкільного навчального закладу (Центр розвитку дитини) №1 "Малятко" Тетяна Педченко взяли участь у роботі пленарного блоку міжнародного саміту «Стратегічне партнерство: ОСВІТА#НАУКА#ВЛАДА», який відбувся у конференц-холі «Ірпінь» за участю дружини Президента України Марини Порошенко, голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука, представників міжнародних організацій і фундацій та дипломатичних установ, керівників закладів вищої освіти та наукових установ України.
Під час саміту було підписано хартію, яка стане базовим документом для визначення стратегічних напрямів співпраці органів влади, громад та соціальних інституцій у напрямі модернізації освіти регіону.

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

 

Ви виступили в перших рядах на захист держави, і сьогодні залишаєтесь на передовій у боротьбі з російським агресором – Президент ветеранам-афганцям

prezudent_afgan_2019_1Президент Петро Порошенко відзначив значний внесок ветеранів-афганців у захист суверенітету та територіальної цілісності України та у боротьбу проти агресії Російської Федерації. Про це Глава держави сказав під час виступу на урочистому зібранні, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

«Наша історія склалася так, що після Другої світової війни російська імперія не раз посилала українців воювати у різних куточках планети. Імперія не рахувалася ні з можливостями економіки, ні з людськими втратами. Наші земляки губили своє здоров’я і життя, воюючи в країнах Близького і Далекого Сходу, в Африці і Латинській Америці, тощо», - зазначив Президент.

За його словами, хоробрість і військова майстерність наших земляків визнавалася усіма учасниками тих конфліктів. «Вам випало пройти суворі випробування і залишити нам приклад стійкості, бойового побратимства і на війні, і громадянської активності у мирному житті. Афганці завжди були активною частиною суспільства», - сказав Петро Порошенко.

Президент зауважив, що серед присутніх особливо багато ветеранів війни, яку тепер усі називають «афганською». «Сьогодні виповнюється рівно 30 років з дня виведення радянських військ з території Республіки Афганістан. У пам’яті нашого народу  та війна займає особливе місце. Через Афган пройшло понад 160 тисяч українців. Десять років у якомусь далекому світі тривала війна із застосуванням авіації, танків, артилерії. Сам масштаб кровопролиття був таким, що його вже не могла приховати радянська  пропаганда», - зазначив він.

Детальніше...

 

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

16730470_1213749025413303_5695150641940745399_n
15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. Нині, у 30-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але священною є пам’ять про Ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників на Сході України. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Ви є взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Вітаємо з цією пам’ятною датою вас, ветерани Афганської війни, що повернулися на рідну землю, вкриті бойовою славою, вітаємо ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що ви, їхні сини, дочки, брати, сестри,  кохані, знову переступите поріг батьківської оселі.

Низький уклін вам, миротворці. Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!

Наснаги вам, здоров’я, Божих благословінь, щастя, радості, успіхів у праці на благо родини, Богуславщини та рідної України!

Честь і слава Вам, шановні ветерани Афганістану!

З повагою

голова райдержадміністрації                 Ірина Старенька

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси