Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

IMG_3678Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року.

З метою гідного відзначення Дня Гідності та Свободи, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, ураховуючи важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України 21 листопада 2017 року в м. Богуслав  відбулися урочистості та мітинг  біля  пам’ятника Т.Г. Шевченка та  пам’ятного знаку Героям  Небесної Сотні. На  площі Я. Мудрого було проведено заходи  з нагоди вшанування захисників України,  які полягли у буремні часи за гідність та свободу кожного з нас. В усіх православних храмах міста та району було проведено поминальні молебні  за загиблими Героями. Благочинний Богуславського району УПЦ КП о. Ігор  та духовенство району провели поминальну панахиду за загиблими.

Голова райдержадміністрації І.А. Старенька, голова районної ради В.М.  Замирайло, заступник міського голови С.В. Хоменко, секретар міської ради Ю.В. Смоляр,  депутати районної, міської та сільських рад, голова та члени Громадської ради при Богуславській райдержадміністрації,  керівники підприємств, установ, організацій району, керівники, учні та студенти  навчальних закладів міста та району, волонтери, учасники АТО, голови громадських організацій, політичних партій, учасники Майдану, громадськість, районні ЗМІ вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих  та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Детальніше...

 

ВІТАННЯ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

big-big-1447839190_123День гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій : Помаранчевої революції (2004р.) та Революції гідності (2013р.).

Події що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

Сьогодні всі кому небайдужа доля рідної України повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної  та заможної держави.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю  учасників національно – визвольної  боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ!

З повагою

Голова районної державної адміністрації                    Ірина Старенька

 

Оголошення!

22.11.2017 р. в приміщенні РДА (зал засідань) відбудеться заняття з ведення військового обліку  в установі, організації, на підприємстві.
Початок о 10:00 год.
Працівниками Богуславського РВК буде надано роз’яснення з питань, шо виникають при організації військового обліку на підприємстві.
Запрошуються особи, відповідальні за ведення військового обліку на підприємстві.
Під час проведення заняття будуть розглянуті
вимоги Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 921, а саме:
обов’язки керівників підприємств, установ (організацій) по врученню повісток призовникам;
організація та ведення військового обліку на підприємстві, установі організації, обов’язки керівника підприємства та посадової особи відповідальної за військовий облік,
звітні документи, які відпрацьовуються на підприємстві з питань військового обліку та строки їх надання до військових комісаріатів;
порядок проведення звірок облікових даних карток форми П-2 з військовим комісаріатом;
порядок ведення військового обліку в сільських, селищних та міської радах, реєстрація (зняття з реєстрації) призовників та військовозобов’язаних;
забезпечення безумовного виконання заходів призову громадян на строкову військову службу із врахуванням додаткового планового завдання для комплектування баз, складів, арсеналів;
організація розшуку призовників.
вимоги Кодексу України про адміністративні правопорушення:
стаття 210. Порушення військовозобов'язаними чи призовниками законодавства про військовий обов'язок і військову службу;
стаття 211-4. Незабезпечення сповіщення військовозобов'язаних і призовників про їх виклик у військові комісаріати, перешкода їх своєчасній явці на збірні пункти чи призовні дільниці;
стаття 211-5. Несвоєчасне подання документів, необхідних для ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників, несповіщення їх про виклик у військові комісаріати;
стаття 235. Військові комісаріати;
По закінченню заняття об 11:00 год. буде проведений брифінг щодо перебігу призовної компанії на строкову військову службу в Богуславському районі.
Запрошуються
керівники органів місцевого самоврядування, депутати районної та місцевих рад;
керівники підприємств, організацій, установ;
представники Богуславського відділення Національної поліції, прокуратури, суду;
жителі району, батьки призовників, самі призовники;
представники засобів масової інформації.
Під час проведення брифінгу до розгляду будуть запропоновані питання
Стосовно призову громадян на строкову військову службу:
інформація щодо проведення заходів призову громадян на строкову військову службу (планове завдання, виконання);
проблемні питання, які виникають під час призову громадян на строкову військову службу;
числові показники щодо неявки призовників на призовну дільницу;
про призовників, які систематично не з’являються за викликом військових комісаріатів.
Стосовно відбору та прийняття громадян на військову службу за контрактом:
інформація щодо військових частин, до яких здійснюється прийняття громадян на військову службу за контрактом;
інформація про військові частини, які необхідно укомплектувати у першу чергу;
проблемні питання щодо прийняття громадян на військову службу за контрактом;
переваги проходження військової служби за контрактом та заходи, які вживаються для підвищення привабливості військової служби (впорядкування ротацій військових частин в АТО, підвищення рівня грошового забезпечення з 01.01.2018);
висвітлення питання необхідності формування позитивного іміджу військової служби, формування суспільної думки щодо ставлення до військової служби, а саме: військова служба – це почесний обов’язок кожного громадянина України, а не покарання.
Будуть надані відповіді на інші питання військового обов’язку та військової служби.
Військовий комісар Богуславського РВК майор Мозговий І.Г.
22.11.2017 р. в приміщенні РДА (зал засідань) відбудеться заняття з ведення військового обліку  в установі, організації, на підприємстві.
Початок о 10:00 год.
Працівниками Богуславського РВК буде надано роз’яснення з питань, шо виникають при організації військового обліку на підприємстві.
Запрошуються особи, відповідальні за ведення військового обліку на підприємстві.

Під час проведення заняття будуть розглянуті:

Детальніше...

 

Сердечно вітаю із професійним святом усіх працівників сільського господарства!

1479310114_vtannyaВідзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню, досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу! Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї! Щиро бажаю вам мирного неба, щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної наснаги та подальших успіхів в ім’я розквіту України!


З повагою

голова  районної державної адміністрації                        Ірина Абрамівна  Старенька

 

ДЕПУТАТИ ПІДТРИМАЛИ УРЯДОВУ ІНІЦІАТИВУ ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ ВІД «МАСКИ-ШОУ»

1-1-300x30016 листопада  Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» (№7275), підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Законопроект входить в пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. Напередодні голосування урядові ініціативи підтримали представники ділових кіл України. Бізнес-асоціації визнали законопроект вкрай актуальним і здатним стати ефективним інструментом поліпшення умов ведення бізнесу в Україні та роботи з інвесторами.

Новий закон зупинить вал незаконних обшуків бізнесу силовиками, детально регламентує процедуру досудового розслідування і посилює відповідальність представників силових структур за порушення встановлених правил.

Як буде зупинено «маски-шоу»

Запроваджується обов’язкова звуко- та відеофіксація  під час розгляду питань слідчим суддею

Законопроект встановлює нове правило: визнаються недійсними докази, отримані під час виконання ухвали про обшук без технічної фіксації. Цим запроваджується контроль за судами: це рішення унеможливлює використання суддів для тиску на бізнес.

Гарантований захист адвоката під час обшуків

Будуть визнані недопустимими докази, отримані під час обшуку, на який не було допущено захисника. Це попередить можливі фальсифікації і порушення з боку правоохоронців.

Детальніше...

 

Громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Киданівської сільської ради

IMG_363616 листопада  2017 року у Киданівському сільському будинку культури відбулися громадські слухання з питань  забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Киданівської сільської ради. У заході взяли участь  керівник апарату райдержадміністрації Новосвітний О.В., начальник відділу організаційної роботи,  звернень громадян, внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату  райдержадміністрації Лінська О.В., завідувач сектору превенції Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Володько В.В., дільничний офіцер поліції Горовенко О.В., сільський голова Зорич Б.Г., депутати сільської ради,  директор та педагогічний колектив Киданівського НВК, громадськість.

Дані Громадські слухання  дозволяють постійно здійснювати моніторинг оцінки діяльності працівників Богуславського відділення поліції, в тому числі дільничних офіцерів поліції на закріплених за ними територіях та дають змогу більш ефективно інформувати населення району про стан криміногенної обстановки на території Богуславського району Київської області. Також було проведено анонімне анкетування щодо стан у забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

В доповіді дільничного офіцера поліції зазначалось, що працівниками поліції Богуславського відділення поліції вживалися заходи щодо попередження правопорушень і розкриття скоєних злочинів, а також забезпечення надійної охорони громадського порядку в Богуславському районі.

Детальніше...

 

Прийом громадян

0-02-04-1fd7fb7f9ccb4f67d11869d5fdeca71e3791a2c50bf6a075dd05ebf1068915f8_full
15 листопада  2017 року голова Богуславської районної  державної адміністрації І.А. Старенька провела особистий прийом громадян. Жителі Богуславщини зверталися  з питаннями  соціального захисту, надання матеріальної допомоги, оформлення субсидії.

Під час прийому Ірина Абрамівна  кожному громадянину надала вичерпні роз’яснення та відповіді на їхні питання.

За підсумками проведеного прийому громадян голова Богуславської районної  державної адміністрації І.А. Старенька дала відповідні доручення та встановила  терміни їх виконання.

 

25 листопада в Україні розпочинається акція "16 днів проти насильства"

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.
Щорічна акція “16 днів проти насильства” (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку:
25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати:           1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі.
Таким чином,  майже кожний день від 25 листопада до 10 грудня означений фактами та аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах)     є порушенням прав людини.
Україна приєдналася до акції “16 днів проти насильства” 2001 року. Через рік заходи та ініціативи акції, проголошеної другим Всеукраїнським конгресом жінок, пройшли вже у 20 регіонах України, об’єднали 75 всеукраїнських громадських організацій та широке коло представників державних структур. Подібна активність свідчить про актуальність проблеми подолання насильства в нашій державі, пошук в громадах та владних структурах  оптимального механізму реагування як на спільні соціальні проблеми, так і на конкретну людську біду.
Основні завдання акції “16 днів проти насильства”:
- привернути увагу громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї;
- активізувати  партнерський рух громадських організацій та державних органів щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні;
- сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в територіальних громадах та в українському суспільстві в цілому.
Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.
Щорічна акція “16 днів проти насильства” (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку:
25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати:           1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі.
Таким чином,  майже кожний день від 25 листопада до 10 грудня означений фактами та аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах)     є порушенням прав людини.
Україна приєдналася до акції “16 днів проти насильства” 2001 року. Через рік заходи та ініціативи акції, проголошеної другим Всеукраїнським конгресом жінок, пройшли вже у 20 регіонах України, об’єднали 75 всеукраїнських громадських організацій та широке коло представників державних структур. Подібна активність свідчить про актуальність проблеми подолання насильства в нашій державі, пошук в громадах та владних структурах  оптимального механізму реагування як на спільні соціальні проблеми, так і на конкретну людську біду.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

IMG_3632Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 13 листопада 2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови та керівника апарату адміністрації, голови та заступника голови районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Основним питанням порядку денного було: робота медичної галузі району (проведення заходів щодо оптимізації галузі, проведення опалювального сезону, підсумки засідання госпітальної ради Білоцерківського госпітального округу,  забезпеченість безкоштовними ліками за Урядовою програмою «Доступні ліки», проведення ремонтних робіт у відділеннях ЦРЛ). Ще одним з пріоритетних питань порядку денного було: робота освітньої галузі  (підготовка до ДПА та ЗНО, проведення   опалювального сезону в дошкільних та  шкільних закладах  освіти, харчування дітей).

Також під час  апаратної наради обговорювалися питання: забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; залучення громадян до військової служби за контрактом; субсидіювання населення  району; фінансування пенсійних виплат;  наповнення районного бюджету, здійснення контролю за цільовим використанням коштів, які було виділено з районного бюджету, забезпеченість посипковим матеріалом та паливом дорожньої служби району для забезпечення безпеки дорожнього руху під час ускладнення погодних умов.

Детальніше...

 

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

z_dnem_prac_kulturuПрийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Споконвіку пісня й танець, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Ви працюєте для людей без вихідних і свят, але завжди зі святом у душі. Щира вам подяка за це.

Високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток культури району. Адже без вашої підтримки й розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності й творчої думки неможливі позитивні зміни в суспільному житті.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, щастя та благополуччя.

Голова Богуславської

районної державної адміністрації

Ірина Абрамівна Старенька

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси