Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Звіт головних лікарів про роботу Богуславської центральної районної лікарні та КЗ «Богуславський районний Центр первинної медико- санітарної допомоги» за 2016 рік.

IMG_2579


Звіт

про роботу за 2016 рік Богуславської ЦРЛ


І. Система охорони здоров’я

Богуславська центральна районна лікарня

-         Стаціонарні відділення:

12 профільних ліжок із загальною кількістю – 150

-         Консультативна поліклініка та діагностичні відділення  по 17 спеціалізаціях на 345 відвідувань за зміну.

-         Денний стаціонар при поліклінічному відділенні на 25 ліжок. Крім того у спеціалізованих відділеннях Богуславської ЦРЛ затверджені ліжка денного перебування хворих у загальній кількості – 30 ліжок.

Медвинська дільнична лікарня

-         Стаціонарне відділення

5 ліжок терапевтичного профілю

10 ліжок соціальних (сестринського догляду)

-         Амбулаторія розрахована на 60 відвідувань за зміну.

-         Денний стаціонар на 10 ліжок.

Медичне обслуговування здійснюють:

Детальніше...

 

Звіт начальника відділу освіти райдержадміністрації О.В. Поліщук про роботу освітянської галузі Богуславського району за 2016 рік.

Звіт начальника відділу освіти про роботу освітянської галузі Богуславського району за 2016 рік
IMG_2574
 

Доповідь заступника начальника управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі І.П. Криштак на засіданні колегії Богуславської райдержадміністрації

IMG_2569У 2016 році управлінням Пенсійного фонду України у  Богуславському районі продовжена активна реалізація заходів, спрямованих на виконання завдань щодо подальшого поліпшення пенсійного забезпечення громадян, більш повного надходження коштів до Пенсійного фонду України.

У 2016 році виплата пенсій управлінням здійснювалася вчасно та в повному обсязі.

Протягом 12 місяців 2016 року виплачено пенсій та  допомог на суму 246 274,8 тис. грн.

Чисельність пенсіонерів району становить  12 525 чол., в порівнянні з 2015 роком їх кількість зменшилася на 231 особу.

У травні та грудні місяцях 2016 року проведено перерахунки пенсій в зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2016 рік».

Детальніше...

 

Засідання колегії Богуславської райдержадміністрації

IMG_2582Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької  30 березня 2017 року відбулося  засідання колегії Богуславської районної державної адміністрації в якому взяли участь голова районної ради В.М. Замирайло, заступник голови районної ради А.Л. Резніченко,  заступник голови райдержадміністрації О.П. Салата, керівник апарату адміністрації О.В. Новосвітний, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  громадських організацій, професійних спілок, лікарі Богуславської ЦРЛ та КЗ КОР «ЦПМСД», ЗМІ.


Детальніше...

 

Мистецький звіт 2017

IMG_3388Щороку Богуславська школа мистецтв звітує перед містом і перед батьками про свої досягнення, участю у фестивалях та конкурсах, виставкою юних митців.

Тож 23 березня 2017 року в залі РБК відбувся щорічний звітний концерт Богуславської школи мистецтв, який відкрили ансамбль барабанщиць «Ритм» Богуславського РБК та Павліченко Анастасія з авторським віршем і піснею «Весна», яку виконала із Соболенком Максимом. Заступник голови Богуславської райдержадміністрації Олександр Петрович Салата  привітав всіх учасників заходу, побажав творчих злетів, здоров’я та наснаги. На відміну від попередніх концертів, цього року велику увагу було приділено колективам і ансамблям, для того, щоб усі учні мали змогу виступити на великій сцені та подарувати слухачам свій талант.

На сцені звучали чудові музичні твори у виконанні  оркестру народних  інструментів «Сузір`я», під керівництвом Цуп Ю. В. (концертмейстер Дроздова І. О.) та з солісткою Владою Коростіль – клас викладача Мороз О. О., оркестру духових інструментів під керівництвом Чедрика В. Ю., ансамблю скрипалів під керівництвом Кириченка І. І. (концертмейстер Фастовець Л.М.), ансамблю бандуристів під керівництвом  Задої С. Ю., хору «Мажор» та ансамблю «Позитив» під керівництвом Мороз О.О. (концертмейстер Руденко О.О.).

Детальніше...

 

Проведення в Богуславському районі двомісячника благоустрою населених пунктів перебуває під особистим контролем голови Богуславської райдержадміністрації І.А. Старенької

0-02-05-779ac64ccb81d0dd26f6dfeb786640db9b3a48704086a98bbbb39e8c4d07b603_fullВідповідно до розпорядження голови Богуславської райдержадміністрації №152 від 14.03.2017 року  «Про проведення в Богуславському районі двомісячника благоустрою населених пунктів» визначено відповідальних осіб секторів району з питань організації проведення в Богуславському районі двомісячника благоустрою. Складено графік проведення в населених пунктах Богуславського району день благоустрою - щоп’ятниці, з залученням підприємств, установ, організацій різних форм власності, комунальних служб та мешканців міста та району. Упорядкування територій кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань перебуває під особистим контролем голови адміністрації, керівника штабу.

24 березня 2017 року було  проведено суботник. Проведені заходи: вирубування та вирізання порості дерев, збирання і вивезення хмизу і сміття. Близько 200 осіб взяло участь у проведенні заходів.
Детальніше...

 

Акція "Я маю право"

у рамках всеукраїнського проекту «Я маю право» в загальноосвітніх навчальних закладах району було проведено:
тематичні уроки, години спілкування «Демократичним шляхом у майбутнє», «Закон і ми», «Знай свої права», «Ти – людина, громадянин, значить, маєш права», «Людина і закон», «Основні права, свободи і обов’язки громадян України»;
круглі столи «Правова держава як засіб реалізації прав людини», «Основний Закон нашої держави»;
книжкові виставки у шкільних бібліотеках «Виховуємо громадянина», «Я і закон», «Вивчаємо Конституцію України», «Знай свої права»,
оформлені стенди «Права і обов’язки учнів»;
правничий квест «Знай свої права»;
вікторини, конкурси на правову тематику «Чи знаю я закон?», «Закон. Право. Мораль», «Мої права і мої обов’язки».
В рамках всеукраїнського проекту «Я маю право» в загальноосвітніх навчальних закладах району було проведено:
тематичні уроки, години спілкування «Демократичним шляхом у майбутнє», «Закон і ми», «Знай свої права», «Ти – людина, громадянин, значить, маєш права», «Людина і закон», «Основні права, свободи і обов’язки громадян України»;
круглі столи «Правова держава як засіб реалізації прав людини», «Основний Закон нашої держави»;
книжкові виставки у шкільних бібліотеках «Виховуємо громадянина», «Я і закон», «Вивчаємо Конституцію України», «Знай свої права», оформлені стенди «Права і обов’язки учнів»; правничий квест «Знай свої права»;

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

IMG_2560Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької  27 березня 2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови районної ради та його заступника,  заступника голови та керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Основними  питаннями порядку денного були:  організація  збору матеріально-технічних засобів для військових підрозділів Київщини, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України та  надання допомоги мешканцям Балаклійського району Харківської області, які постраждали внаслідок пожежі на майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння;  проведення двомісячника благоустрою населених пунктів району; робота галузі освіти, медицини,  культури;  забезпечення правопорядку; проведення ремонтних робіт на дорогах району; різне.

Детальніше...

 

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ БОГУСЛАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ «Про результати роботи райдержадміністрації у 2016 році»

IMG_2555Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» та на виконання Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016 № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади», з метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності Богуславської райдержадміністрації,  24 березня 2017 року голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Абрамівна Старенька презентувала звіт про проведену роботу у 2016 році.


На заході були присутні голова районної ради В.М. Замирайло, заступник голови районної ради А.Л. Резніченко,  заступник голови райдержадміністрації О.П. Салата, перший заступник міського голови Ю.М. Лелека, депутати районної ради, голова та члени Громадської ради при Богуславській райдержадміністрації, керівники громадських організації, професійних спілок, виконавчий директор Федерації роботодавців Богуславського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  громадські активісти, ЗМІ.

Детальніше...

 

Відповіді на найбільш поширені питання, що виникають у суб’єктів декларування під час подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), як центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії корупції надає інформаційно-довідкові матеріали щодо заповнення електронних декларацій.
- Відповіді на найбільш поширені питання, що виникають у суб’єктів декларування під час подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування можна знайти за наступним посиланням  https://nazk.gov.ua/naychastishi-zapytannya
- Навчальні відео-ролики з питань заповнення та подання декларацій, які розміщенні на сайті Національного агенства з питань запобігання корупції:
- навчальне відео із реєстрації у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» та навчальне відео із зміни електронного цифрового підпису у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» https://nazk.gov.ua/news/nazk-nadaye-informaciynu-dopomogu-subyektam-deklaruvannya
- навчальне відео із заповнення декларацій у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» (16 відеофайлів) https://nazk.gov.ua/deklaraciya
- навчальне відео із реєстрації у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»; навчальне відео із зміни електронного цифрового підпису у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»; навчальне відео із заповнення декларацій у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій
держави або місцевого самоврядування» (16 відеофайлів)
https://www.youtube.com/channel/UCKwoUDbscWm4BT7BoBo0kMg
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), як центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії корупції надає інформаційно-довідкові матеріали щодо заповнення електронних декларацій.
- Відповіді на найбільш поширені питання, що виникають у суб’єктів декларування під час подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування можна знайти за наступним посиланням https://nazk.gov.ua/naychastishi-zapytannya
- Навчальні відео-ролики з питань заповнення та подання декларацій, які розміщенні на сайті Національного агенства з питань запобігання корупції:

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси