Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

День Пенсійного фонду – зустріч в трудовому колективі управління соціального захисту населення Богуславської РДА

zustrich_z_prac_uszn_27_04_2018_1_1Однією з форм забезпечення права громадян на звернення до Пенсійного фонду України є організація та проведення зустрічей в трудових колективах. Такі зустрічі  є однією із можливостей вирішити свої питання та отримати кваліфіковані консультації.

Начальником Богуславського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Іриною Криштак, головним спеціалістом Богуславського відділу обслуговування громадян Наталією Алдановою спільно з начальником управління – Володимиром Григоровичем Хоменком 26 квітня 2018 року проведено зустріч в трудовому колективі  управління соціального захисту населення Богуславської районної державної адміністрації.

В ході зустрічі було  висвітлено  питання:  щодо змін в пенсійному забезпеченні з 01.10.2017, автоматичний перерахунок пенсій з 01.04.2018 пенсіонерам, які працюють, запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій,  роз’яснено про умови призначення пенсій, порядок обчислення страхового стажу. Також про інформаційний портал Пенсійного фонду України та Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року.

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді, та повідомлено, що кожен громадянин має можливість в будь-який час звернутися до управління та з’ясувати, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

Детальніше...

 

ПЕРШИЙ ГАЛА-КОНЦЕРТ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЯСКРАВІ ДІТИ УКРАЇНИ» ВІДБУДЕТЬСЯ НА КИЇВЩИНІ

yaskravi_ditu_ukrainu_2_turУ квітні 2018 року в Україні стартував другий сезон конкурсу «Яскраві діти України» – національного співочого змагання для юних вокалістів у віці 6-15 років, головним призом якого є участь у світовому фестивалі SANREMOJUNIOR в Італії. Перший гала-концерт відбудеться на Київщині 1 червня.

Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців та виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва.

За рік першого сезону в усіх етапах конкурсу по всій Україні взяли участь 15 тисяч дітей. Фінал першого сезону відбувся 16 березня 2018 року в Національному палаці мистецтв «Україна» у Києві, де змагалися 26 учасників.

За рішенням журі перемогу здобула 12-річна Єлизавета Волощенко з Херсонщини. Жаданий кубок їй вручили засновник проекту «Яскраві діти України» Ярослав Москаленко та президент SANREMOJUNIOR Паоло Альберті. Згодом у квітні 2018 року Єлизавета Волощенко увійшла до трійки кращих юних співаків світу.

Переможниця першого сезону конкурсу «Яскраві діти України» Ліза Волощенко показала фантастичний результат, виборовши другу премію SANREMOJUNIOR. А тим часом в Україні стартував другий сезон.

Детальніше...

 

Попереду продовження колосальної роботи зі зміцнення обороноздатності України – Президент привітав випускників академії Держприкордонслужби

prukordon_27_04_2018Президент Петро Порошенко взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 100-річчя прикордонної служби України та чергового випуску офіцерів Національної академії Державної прикордонної служби України. Глава держави вручив дипломи випускникам, які закінчили академію з відзнакою. Клятву прикордонника зачитав учасник боїв в районі Амвросіївки та Савур-могили, випускник академії, лейтенант Ігор Квас.

Президент привітав випускників із успішним закінченням навчання та отриманням першого офіцерського звання. «Ви розпочинаєте свою офіцерську службу в непростий для країни час, але випускники Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького завжди були символом честі і доблесті, мужності і вірності військовій присязі, готовими за будь-яких умов стати на захист українського кордону і землі», - сказав Глава держави.

Він зауважив, що за роки свого існування академія підготувала понад десять тисяч офіцерів, майже половина з них виконували завдання в районі АТО, більше сорока відзначено державними нагородами.

«Саме вам надалі розбудовувати прикордонну службу, примножувати її здобутки і формувати імідж України гостинно зустрічаючи і привітно проводжаючи гостей нашої країни, що прийшли до нас з добром. І також вам - давати гідну відсіч тим, хто намагатиметься прийти до нас з недобрими намірами», - наголосив Президент.

Детальніше...

 

УКРАЇНА ПОВИННА МАТИ ПОВНУ ЯДЕРНУ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД РОСІЇ – ПРЕЗИДЕНТ НА ЧАЕС

prez_chornob_26_04_2018_4Президент Петро Порошенко наголошує, що на наступному етапі удосконалення державної політики щодо відродження територій, що зазнали радіоактивного забруднення та соціального захисту постраждалих осіб внаслідок Чорнобильської катастрофи перед інженерами стоїть вкрай складне завдання – винайти найбільш безпечну та ефективну технологію вилучення паливомісних матеріалів та їх захоронення, але водночас потрібно удосконалити і всю систему поводження з радіоактивними відходами в країні. «Минулого року «Енергоатом» розпочав будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива для вітчизняних АЕС – Рівненської, Хмельницької, Південно-Української», – повідомив Петро Порошенко під час наради на ЧАЕС та наголосив, що впродовж 26-ти років незалежності, Україна залишилась єдиною країною в світі, яка не мала власного сховища для зберігання відпрацьованого ядерного палива з вітчизняних АЕС. «Комусь було вигідно, щоб ми весь час були на голці Москви. Сьогодні захоче – прийме. Завтра захоче – не прийме.

Детальніше...

 

Президент підписав Закон, яким посилюється контроль за державним кордоном України

26-04-2018Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України Закону України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави». Реалізація законодавчого акту дозволить ефективно протидіяти адміністративним правопорушенням на державному кордоні України, контрольованих прикордонних районах, а також у контрольних пунктах в’їзду-виїзду з або до тимчасово окупованої території України. Законом вносяться зміни для удосконалення заходів, які застосовуються Державною прикордонною службою України у протидії нелегальній міграції на державному кордоні та іншим правопорушення у прикордонній сфері. Зокрема, вноситься низка змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, запроваджується два нових види адміністративної відповідальності. Крім того, вносяться доповнення до законів України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території

Детальніше...

 

Президент ознайомився з ходом підготовки сховища відпрацьованого ядерного палива на ЧАЕС

porosh_chorn_6У рамках робочої поїздки на Чорнобильську АЕС Президент Петро Порошенко ознайомився з ходом підготовки сховища відпрацьованого ядерного палива до проведення «гарячих» випробувань та обробки відпрацьованого ядерного палива з реакторів №1, 2, 3 ЧАЕС з метою подальшого зберігання. Зокрема, генеральний директор ДСП «Чорнобильська АЕС» Ігор Грамоткін та головний інженер СВЯП-2 ДСП «ЧАЕС» Андрій Савін проінформували Главу держави про облаштування об'єкта, який складається з двох частин: установки з підготовки ядерного палива до зберігання та власне сховища. Вони також пояснили як здійснюється прийом вагонів-контейнерів з відпрацьованим ядерним паливом, як транспортуються контейнери з відпрацьованим паливом у вагоні-контейнері зі старого сховища (СВЯП-1) до нового (СВЯП-2) та про процес підготовки відпрацьованого ядерного палива до зберігання. Згідно з планом робіт так звані «гарячі» випробування мають бути завершені у грудні цього року, після цього об'єкт буде вводитися в експлуатацію. Початок роботи об'єкта на повну

Детальніше...

 

Цього року завершиться уведення в експлуатацію нового безпечного конфайнмента об'єкту «Укриття» - Президент

porosh_chorn__4Під час візиту до Чорнобильську АЕС Президент Петро Порошенко повідомив, що на грудень 2018 року заплановано уведення в експлуатацію нового безпечного конфайнмента, а об'єкт «Укриття» буде перетворений на екологічно безпечну систему.

«Цього року завершиться один із важливих етапів перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему. На грудень заплановано уведення в експлуатацію нового безпечного конфайнмента, встановленого, чи як кажуть, «насунутого» раніше. Завершуються роботи з монтажу обладнання та систем, проводяться пусконалагоджувальні роботи систем і елементів», - сказав Петро Порошенко. При цьому він зазначив, що не прискорює запуск, бо «якість і безпека для нас є найбільш важливими критеріями, яким він має відповідати».

Глава держави також зазначив, що так само цього року мають запустити в промислову експлуатацію комплекс поводження з твердими радіоактивними відходами і завод із переробки рідких радіоактивних відходів.

Детальніше...

 

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПЕТРО ПОРОШЕНКО ТА ГОЛОВА КИЇВСЬКОЇ ОДА ОЛЕКСАНДР ГОРГАН ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

prezud_chornob_26_04_2018

У 32-і роковини трагедії на Чорнобильській атомній електростанції Президент Петро Порошенко здійснив робочу поїздку на ЧАЕС. Супроводжував Главу держави очільник Київської області – голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган. Президент України вшанував пам’ять відважних ліквідаторів аварії на четвертому енергоблоці. Петро Порошенко встановив кошик з квітами у національних кольорах до пам’ятника Героям Чорнобиля, що розташований на АЕС поблизу енергоблока, де стався вибух у 1986 році. Пам’ять відважних рятувальників Петро Порошенко та присутні вшанували хвилиною мовчання.

За матеріалами Офіційного інтернет-представництва Президента України 

 

Детальніше...

 

Командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Богуславської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області

navch_26_04_2018_4_-_malВідповідно до пункту 18  Плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 27.02.2018 №105, та Плану основних заходів цивільного захисту Богуславського району на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.03.2018 №79, 25 та 26 квітня 2018 року проведено командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Богуславської  районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Богуславської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у мирний час та в особливий період».

Командно-штабне навчання проводилося за участю: керівного складу органів управління та сил цивільного захисту, членів комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісій з питань евакуації; Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області, 13-ДПРЧ (м. Богуслав); структурних підрозділів Богуславської районної державної адміністрації; сил і засобів Богуславської районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Київської області та спеціалізованих служб.

На навчанні були присутні: начальник управління організації заходів цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Київській області – Комісаров М.Г.; заступник начальника управління – начальник відділу планування заходів цивільного захисту управління організації заходів цивільного захисту Головного управління Щасний В.В.; начальник відділу організації реагування та готовності підрозділів  управління реагування на надзвичайні ситуації Головного управління Кирда А.М.; начальник сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління полковника служби цивільного захисту Рубан В.В.; заступник директора – начальник управління цивільного захисту Департаменту з питань цивільного захисту та ЛНЧК Київської облдержадміністрації Гаркуша О.І.; начальник відділу оповіщення та організації роботи пунктів управління Департаменту з питань цивільного захисту та ЛНЧК Київської облдержадміністрації Голота С.В..

Детальніше...

 

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, жителі району!

chornobВже 32 роки  ми несемо у серцях і душах біль, завданий нищівною катастрофою на Чорнобильській АЕС – найбільшою та найжахливішою за всю історію людства техногенною аварією. Трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, навічно відбилася в людських долях та наших серцях. Пам'ять про Чорнобиль закликає весь наш народ до об'єднання зусиль навколо вирішення завдань відродження рідної землі та зцілення душ, уражених Чорнобилем. Ми пам’ятаємо героїв, які пішли з життя, самовіддано захищаючи людей від атомного лиха. Вічна їм пам'ять. Ми щиро дякуємо живим ліквідаторам, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки. Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії, від усього серця бажаю вам та вашим родинам злагоди, здоров'я і благополуччя, багато щасливих днів! Нехай більше ніколи не спіткає нашу країну така біда як Чорнобиль!

З повагою,

Голова райдержадміністрації

Ірина Старенька

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси