Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

ЧИ БУДУТЬ ДІТЕЙ БЕЗ ЩЕПЛЕНЬ ПУСКАТИ ДО ШКІЛ І САДОЧКІВ, – РОЗ’ЯСНЕННЯ ВІД МОН І МОЗ

1229137-bez-scheplennya-vid-koru-hmelnitskih-shkolyariv-ne-dopustyat-do-navchannya-300x201Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації,  не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями. Про це йшлося під час пресконференції в.о Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич сьогодні, 14 серпня 2019 року, у приміщенні Будинку Уряду.

Стаття 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачає, що дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється.

Cаме ця норма покликана захистити здоров’я та життя дітей, адже в Україні спостерігається ускладнена епідемічна ситуація та вже два роки триває спалах кору. Перебування нещеплених дітей в організованих колективах створює ризик виникнення спалахів інфекційних хвороб, що є загрозою для життя та здоров’я не лише учнів, а й членів їхніх сімей та працівників закладів освіти.

«Підготовка до школи – це не тільки про те, що треба купити зошити та щоденники. Це, насамперед, про здоров’я. В умовах колективу невакцинованих дітей інфекція поширюється дуже швидко. І саме тому щоразу з початком навчального року кількість хворих на інфекційні хвороби різко зростає. Цього року ми хочемо запобігти цьому заздалегідь. І для цього нам потрібна допомога батьків – вакцинуйте своїх дітей, щоб захистити їх», – розповіла д-р Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України.

Детальніше...

 

Прийом громадян.

Priyom_Salata_14_08_2019З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади,  14 серпня 2019 року тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата провів особистий прийом громадян.

Під час прийому  мешканці Богуславщини піднімали ряд питань, зокрема: пенсійного забезпечення та медичного обслуговування,  охорони здоров’я, освіти.

На всі порушені питання мешканці району  отримали вичерпні відповіді та рекомендації.

 

Прямий телефонний зв'язок

Salata_13_08_2019_4_mal13 серпня 2019 року тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата  провів прямий телефонний зв’язок з населенням району.

Поставлені питання стосувалися  соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, житлово-комунального господарства.

Під час спілкування з жителями міста Богуслав та Богуславського району  по даних питаннях надані детальні відповіді.

Детальніше...

 

13 серпня 2019 в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» працівники Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області завітали до вихованців Богуславського дитячого будинку, де мешкають 25 дітей різного віку.

На початку співробітники Служби порятунку «101» продемонстрували пожежну техніку, бойовий одяг та апарати на стисненому повітрі, детально розповіли дітям про призначення пожежного інвентарю та ситуації при яких його можна і потрібно застосовувати.
Рятувальники розповіли про те, як важливо дотримуватись необхідних правил життєдіяльності, аби зробити своє життя безпечним. Діти дізналися від вогнеборців, до яких жахливих наслідків можуть призвести забавки із сірниками та запальничками, що робити при знаходженні вибухонебезпечних предметів та як поводитися під час відпочинку біля води. Крім того, школярам розповіли про професію рятувальника, про пожежі та різні надзвичайні ситуації, які доводилось долати вогнеборцям.
Найбільше вражень та позитивних емоцій, абсолютно у всіх викликала можливість погасити умовну пожежу та отримати заряд адреналіну.
Під кінець акції дітлахи отримали від рятувальників розмальовки на пожежну тематику і подарунки від приватного підприємця ФОП Федоренко К.С.
ZVD_OBERIG_13_08_2019_malНа початку співробітники Служби порятунку «101» продемонстрували пожежну техніку, бойовий одяг та апарати на стисненому повітрі, детально розповіли дітям про призначення пожежного інвентарю та ситуації при яких його можна і потрібно застосовувати.
Рятувальники розповіли про те, як важливо дотримуватись необхідних правил життєдіяльності, аби зробити своє життя безпечним. Діти дізналися від вогнеборців, до яких жахливих наслідків можуть призвести забавки із сірниками та запальничками, що робити при знаходженні вибухонебезпечних предметів та як поводитися під час відпочинку біля води. Крім того, школярам розповіли про професію рятувальника, про пожежі та різні надзвичайні ситуації, які доводилось долати вогнеборцям.
Найбільше вражень та позитивних емоцій,  у всіх викликала можливість погасити умовну пожежу та отримати заряд адреналіну.

Детальніше...

 

Профілактична робота з сім’ями.

prof_robota_z_simyamu_12_08_201913 серпня 2019 року працівниками служби у справах дітей Богуславської районної державної адміністрації проведено перевірку та обстеження житлово-побутових умов дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

В ході перевірки, з батьками проведено бесіду щодо здійснення батьківських прав та виконання батьківських обов'язків. Надано роз'яснення, що ухилення батьків від виконання батьківських обов'язків, є підставою  для покладення на них відповідальності, встановленої законом.

 

Інспектування готовності закладів освіти Богуславського району до нового навчального року

pocavsya_obizd_shkil_13_08_2019Відповідно до наказу відділу освіти від 01.07.2019 № 93 "Про підготовку та організований початок 2019/2020 навчального року», з метою встановлення ефективності діяльності керівників та педагогічних колективів закладів освіти району щодо створення належних умов для навчання і виховання дітей 13 серпня 2019 року комісія в складі тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати, начальника відділу освіти райдержадміністрації Оксани Поліщук, представників відділу освіти, методичного кабінету, Миронівського МРВЛД ДУ «Київський ОЛЦ ДСЕСУ», державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Богуславського районного управління ГУ ДПСС в Київській області, районної організації профспілки працівників освіти почала роботу щодо здійснення перевірки готовності до нового навчального року 15 загальноосвітніх, 5 дошкільних та 2 позашкільних навчальних закладів.
 

Робоча нарада керівників закладів освіти Богуславського району.

Сьогодні, 12 серпня 2019 року, за участю тимчасово виконуючого обов'язки голови районної державної адміністрації Олександра Салати, у відділі освіти Богуславської райдержадміністрації відбулася робоча нарада керівників закладів освіти району під головуванням Оксани Поліщук, начальника відділу освіти.
У ході наради було обговорено питання підготовки закладів освіти до нового 2019/2020 навчального року та осінньо-зимового періоду; використання коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам; створення закладів освіти нового типу; функціонування офіційних сайтів закладів освіти; проведення Великої педагогічної ради та свята Першого дзвінка в Богуславському районі.
За результатами проведеної наради керівники отримали відповідні протокольні доручення.
narada_z_osvityanamu_12_08_201912 серпня 2019 року за участю тимчасово виконуючого обов'язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати, у відділі освіти Богуславської райдержадміністрації відбулася робоча нарада керівників закладів освіти району під головуванням начальника відділу освіти Оксани Поліщук.
У ході наради обговорено питання підготовки закладів освіти до нового 2019/2020 навчального року та осінньо-зимового періоду; використання коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам; створення закладів освіти нового типу; функціонування офіційних сайтів закладів освіти; проведення Великої педагогічної ради та свята Першого дзвінка в Богуславському районі.
За результатами проведеної наради керівники отримали відповідні протокольні доручення.
 

АПАРАТНА НАРАДА

Aparatna_12_08_2019_3_malПід керівництвом тимчасово виконуючого обов'язки голови районної державної адміністрації Олександра Салати, 12 серпня  2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю  заступника голови районної ради, керівника апарату та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,  на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді були обговорені  питання, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки та  освіти. Зокрема,  підготовки до опалювального сезону 2019/2020 року; підготовки закладів освіти до нового навчального року; стан забезпечення правопорядку, прав та свобод громадян;   забезпечення  якості надання медичних послуг; організація та проведення культурних заходів в районі; стан пожежної безпеки; дозвілля та оздоровлення дітей; різне.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та  доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до  вимог чинного законодавства.

Детальніше...

 

Привітали працівників будівельної галузі Богуславського району.

den_budiv_09_08_2019_7_malУ другу неділю серпня в Україні відзначається День будівельника. У переддень професійного свята, 09 серпня 2019 року,  працівники ТОВ "Богуславський завод залізобетонних конструкцій" зібралися для відзначення урочистої події. Колектив ТОВ "Богуславський завод залізобетонних конструкцій" привітали начальник відділу економічного розвитку та цивільного захисту райдержадміністрації Андрій Джемесюк, виконуючий обов'язки голови районної ради Анатолій Резніченко, голова Богуславської міської ради Вячеслав Дяченко, директор ТОВ "Богуславський завод залізобетонних конструкцій" Віктор Макарченко.

Гості,  виступаючи з вітальною промовою перед присутніми, подякувли  всьому колективу за роботу та побажали нових здобутків у нелегкій, але важливій роботі, життєвої енергії,  успіхів у професії будівничого, впевненості у власному майбутньому і в майбутньому України.

Кращих працівників підприємства, за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок в розбудову Богуславського району та з нагоди професійного свята – Дня будівельника, відзначено спільними Грамотами райдержадміністарції та районної ради.

Детальніше...

 

Службою у справах дітей райдержадміністрації проведено прийом громадян.

priyom_SSd-9_08_2019_109 серпня 2019 року службою у справах дітей Богуславської районної державної адміністрації проведено прийом громадян, надана консультація з питань:  отримання «Посвідчення батьків багатодітної сім’ї» та «Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї», отримання пільгових путівок  для відпочинку та оздоровлення дітей в літній період, встановлення  піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування,  надання дозволу на відчуження нерухомого майна, власником якого є малолітня дитина.

Кожному громадянину надано вичерпні відповіді на поставлені питання, згідно чинного законодавства.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси