Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Шановні служителі закону!

43546981_545220852566263_7767294951469088768_n

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. На Вас покладено велику місію - стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Вам належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики держави.


Сьогодні, коли в Україні втілюються в життя демократичні і правові засади, зафіксовані в Конституції, інших законодавчих актах, відбувається реформування правової системи, Ваша професійна майстерність спрямована на реалізацію найдемократичнішого принципу громадянського суспільства - “Держава - для людей”. Переконана, що служіння його величності Закону було і надалі залишатиметься життєвим кредо усіх правників нашої Батьківщини, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України як правової держави.

Сердечно зичу щастя, здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

З повагою
голова районної
державної адміністрації                     Ірина Старенька

 

День бійця територіальної оборони

IMG_4719

Віднедавна в нашому календарі з’явилося ще одне свято – День бійця територіальної оборони. Це люди, які в особливий для держави період охороняють межі своєї області, в якій проживають, вживаючи загальнодержавні воєнні і спеціальні заходи, охороняючи та захищаючи територію, а також важливі об’єкти та комунікації, ведуть боротьбу з диверсійно - розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та підтримують правовий режим воєнного стану в державі. Це люди, які за професією і просто за покликом серця виконують завдання, що поставили перед ними держава та життєві обставини в нелегкий для країни час.

7 жовтня 2018 року на базі  гуманітарного коледжу ім. І. С. Нечуя Левицького відбулося святкування Дня бійця територіальної оборони в Богуславському районі. Усіх учасників заходу привітали заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата  та військовий комісар Богуславського районного військового комісаріату Ігор Мозговий.

Сьогодні обороноздатність держави більшою мірою залежить від організованості і активності суспільства. Тому,  кожен захід із зміцнення територіальної оборони, кожен новий активний боєць підрозділу – це ще одна гарантія відвернення загрози від нашої держави. У заході приймали участь фахівці піротехнічної групи АРЗ СП з макетами ВНП, рятувальники ДСНС Богуславського району,  представники військового комісаріату, учасники АТО, старшокласники, студенти, ЗМІ.

Формування територіальної оборони покликані виконувати комплекс загальнодержавних, воєнних та спеціальних заходів, що застосовуються під час загрози або відбиття агресії з метою охорони та захисту державного кордону від посягань ззовні, забезпечення умов для надійного функціонування державних органів, мобілізаційного та оперативного розгортання військ, охорони важливих об’єктів і комунікацій, боротьби з диверсійно-розвідувальними силами та іншими озброєними формуваннями агресора на території країни.

Детальніше...

 

Президент: Нова українська школа – ключ від європейського майбутнього держави

58b0b0f007e7397f84497623906125d7_1538658857_extra_largeПрезидент Петро Порошенко зазначає, що одним із перших пріоритетів його діяльності є освітня реформа і впровадження «Нової української школи». Президент зауважив, що чотири роки тому український народ здійснив цивілізаційний вибір на користь свого європейського майбутнього.

«Ключ від європейського майбутнього – це не лише реформування економіки, правової, політичної системи, питання децентралізації. І надзвичайно важливим компонентом є освіта», - сказав Президент на зустрічі з освітянами з нагоди Дня працівників освіти.

«Я мрію, я прагну, щоб реформа освіти була найуспішнішою, з якою ми увійдемо на рівних до європейського інтелектуального простору», - підкреслив Петро Порошенко.

Президент наголосив, що глибока шана до вітчизняних педагогічних традицій не заперечує потреби у надзвичайно глибоких змінах.

«Понад чверть століття Україна чекала на прогресивну та ефективну освітню реформу. Мріяла про неї. Складалося багато планів, але вимушені були чекати. І от, нарешті, ми розпочали втілення в життя концепції «Нова українська школа», - наголосив Петро Порошенко. При цьому Президент запропонував тим, «хто надягає чорні окуляри і не бачить змін, хто каже, що нічого не відбувається», відвідати школу особисто, поспілкуватися з батьками та дітьми.

Детальніше...

 

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

den-vchytelyaСердечно вітаю вас із професійним святом, яке об’єднує всіх, хто виховує, навчає нові покоління, даруючи Україні перспективу в обраному нами європейському майбутньому.

У цей жовтневий день кожен згадує свого Вчителя – того, хто допоміг наблизитись до знань, науки та життєвої мудрості, стати на шлях здобуття найвищого професіоналізму.

Ми  разом з Вами повинні збудувати європейську систему освіти, яка буде гарантувати не лише отримання знань, але й формування особистості, здатної творчо мислити і самостійно робити висновки.

Внесок і відповідальна місія вчителів були і будуть для нас надзвичайно важливими. Освіта,  для державної влади,  стала пріоритетом номер один.

Сьогодні, коли в Україні триває освітня реформа - «Нова українська школа». В її основі повинен бути вчитель, якому дали можливість відкрити свої таланти, своє бачення, свою жагу, свої сильні сторони. Головна мета реформи – забезпечити доступ до якісної сучасної освіти усім громадянам.

Освітяни – люди особливого ґатунку, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню в молодій людині потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної України.

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до вихованців та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Вчителем!

Детальніше...

 

До Дня працівників освіти

0-02-05-ab7d71b14af4f33e65b18f65ac092d2febd3d561bfdc466f1a6b216f90198c07_fullЩороку першої неділі жовтня наша країна відзначає День працівників освіти – справді всенародне, одне з найулюбленіших свят. Адже вчительство – це мистецтво і праця, причому важка й відповідальна, яку часом можна прирівняти до громадянського подвигу. Саме вчитель, педагог, вихователь формує особистість, дає необхідні знання, що створює основу творчої людської діяльності в усіх сферах – економіці, політиці, мистецтві. А отже, у руках учителя, без перебільшення, наше майбутнє. Тож,  напередодні свята, 4 жовтня 2018 року, у актовій залі Богуславської СШ №1 відбувся урочистий захід в якому взяли участь голова районної державної адміністрації Ірина Старенька, заступник голови районної ради Анатолій Резніченко,  начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Поліщук, педагогічні колективи навчальних закладів міста та району, ЗМІ.

Щороку сотні учнів Богуславщини беруть участь у шкільних, районних, обласних, всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, змаганнях, турнірах і успішно там виступають. У той же час усі розуміють, що за цими перемогами – наполеглива праця вчителів, які докладають чимало зусиль для розвитку творчих здібностей школярів, допомагають їм пізнати себе, розкрити власні здібності.

Усі виступаючі дякували освітянам за титанічну працю та бажали миру, здоров’я, Божого благословення, невичерпної енергії, талановитих і вдячних учнів.

Детальніше...

 

Сьогодні батьки 15-ти новонароджених жителів Богуславщини отримали «пакунок малюка».

0-02-04-75b97fea28c8b148677702f20df0061d556b585329812a3aba6e9b0d28289c31_fullЗ вересня 2018 року стартувала реалізація пілотного  проекту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо подарунку новонародженим немовлятам відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Кожна мама або інший законний представник новонародженої дитини, починаючи з 1 вересня 2018 року отримає одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка».

З метою організації роботи з надання «пакунку малюка», налагоджена взаємодія місцевих управлінь соціального захисту населення з пологовими будинками щодо організації видачі «пакунка малюка».

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-05-1b9d5fdf2099f14de7593248f4d72a7bf6c3e59153d5202984a3758ec4bbde0b_full

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 2 жовтня 2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

 


На апаратній нараді обговорювалися актуальні питання життя району. Питання роботи медичної галузі району обговорювалося найактивніше, зокрема: забезпечення сталого функціонування дитячого відділення ЦРЛ, підвищення якості надання медичних послуг, внесення декларацій пацієнтів на медичне обслуговування в електронну базу лікарями КЗ «Богуславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», залучення молодих фахівців до роботи в медичній галузі району. У своєму виступі очільниця  району наголосила, що якісне впровадження медичної реформи – це пріоритетний напрямок роботи всієї влади. Зі свого боку вона докладатиме максимум зусиль для забезпечення безперебійної роботи та сталого функціонування всієї інфраструктури району.

Разом з медичною реформою триває і освітня. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Поліщук доповіла, що в рамках проекту «Нова українська школа» в жовтні місяці цього року всі навчальні заклади будуть повністю забезпечені необхідним обладнанням,  меблями та комп’ютерною технікою для забезпечення надання якісної освіти відповідно до вимог та методичних рекомендацій МОН.

Детальніше...

 

Шановні жителі Богуславщини!

bez-imeni-11Від щирого серця вітаємо Вас із Днем Ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

Цей день  - символ єдності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки ветеранам війни і праці, пенсіонерам за їх внесок  у розвиток нашої держави, за багаторічну  самовіддану працю, доброту і мудрість!

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою і ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою  і турботою рідних. Довгих і щасливих вам років життя. Миру вам, оптимізму і благополуччя!


З повагою

голова районної державної адміністрації Ірина Старенька.

 

Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня.

Opera__2018-09-28_135351_www.youtube.comНапередодні свята заступник голови районної державної адміністрації Олександр Салата  теплими словами привітав бібліотекарів  з професійним святом.

Дійство відбулося в читальній залі  Богуславської  центральної районної бібліотеки 28  вересня 2018 року.


За вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Грамотами  районної  державної адміністрації та районної ради Олександр Салата відзначив кращих представників бібліотечної справи.

«Книга - це дорога до знань і пізнання. Бібліотекарі мають дуже відповідальну місію - доносити цей скарб знань до нас. Щиро вітаємо працівників бібліотечної сфери та бажаємо сили, здоров'я і  наснаги».

Детальніше...

 

30 вересня – День усиновлення

usynШановні батьки!


Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди  Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!З повагою

голова районної державної адміністрації І.А. Старенька

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси