Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Друге пленарне засідання 14 сесії районної ради

IMG_22396 лютого  2017 року  відбулося друге пленарне засідання 14 сесії Богуславської районної  ради. На порядку денному розглядалося питання  про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 року №161-12-VI “Про районний бюджет Богуславського району на 2017 рік»

Перед початком засідання всі присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів м. Авдіївка.

До трибуни був запрошений мистецтвознавець, поет В.І. Василик, який презентував свою книгу «Посміхнись воїн» та звернувся з пропозицією до депутатів щодо збору коштів на тиражування, так як дану книгу автор планує доставити на  передову  воїнам в знак підтримки.

Детальніше...

 

Сильні духом, з вірою в себе.

З метою популяризації фігурного катання на ковзанах, спортивного удосконалення спортсменів та відбору перспективних спортсменів з 03.02 по 05.02 2017 року у місті  Херсоні на базі льодового комплексу «ФАВОРИТ- АРЕНА» пройшов ІІІ етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів з фігурного катання на ковзанах.
Змагання проводилися з одиночного катання серед юнаків та дівчат за програмою КМС, а також спортивні танці на льоду.
У змаганнях брала участь спортсменка УНТЦ «Льодограй» Мельникова Марія, яка посіла 19 місце у категорії – одиночне катання (серед 39 фігуристів).
Сильна духом Марія продовжує тренування з вірою в себе, з вірою, що її перемоги ще попереду.
DROX1044З метою популяризації фігурного катання на ковзанах, спортивного удосконалення спортсменів та відбору перспективних спортсменів з 03.02 по 05.02 2017 року у місті  Херсоні на базі льодового комплексу «ФАВОРИТ- АРЕНА» пройшов ІІІ етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів з фігурного катання на ковзанах.
Змагання проводилися з одиночного катання серед юнаків та дівчат за програмою КМС, а також спортивні танці на льоду.
У змаганнях брала участь спортсменка УНТЦ «Льодограй» Мельникова Марія, яка посіла 19 місце у категорії – одиночне катання (серед 39 фігуристів).
Сильна духом Марія продовжує тренування з вірою в себе, з вірою, що її перемоги ще попереду.
 

Про декларування доходів подбайте завчасно!

Білоцерківська ОДПІ нагадує, що з 1 січня 2017 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих у минулому році, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, або мають право подати декларації для отримання податкової знижки.

Щоб зробити процес декларування більш зручним та заощадити час Білоцерківська ОДПІ звертає увагу громадян на можливість самостійного отримання з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків інформації про суми виплачених доходів та утриманих податків. Так, в рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців для фізичних осіб в Електронному кабінеті платника (https://cabinet.sfs.gov.ua/) функціонують такі сервіси:

Детальніше...

 

Районні змагання з волейболу, присвячені 73-річниці визволення Богуславщини від фашистських загарбників

34 лютого 2017 року в спортивній залі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж» відбулися районні змагання з волейболу, присвячені 73-річниці визволення Богуславщини від фашистських загарбників. В змаганнях взяли участь 9 команд: по дві - з села  Побережката та  КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж», по  1 команді - із сіл Іванівка, Дмитренки, Мисайлівка,  ЦПТО №1 та команда з міста Богуслав «Кристал».

Всіх учасників змагання привітали заступник голови райдержадміністрації О.П. Салата,  депутат Богуславської районної ради від районної організації політичної партії «Опозиційний блок» Л.М. Кипиченко та голова районної організації «Рада ветеранів» М.О. Павленко.

Перед початком змагань всі присутні хвилиною мовчання  вшанували загиблих героїв, які захищали нашу Батьківщину та відділи своє життя за її незалежність та цілісність.

Турнір видався надзвичайно цікавий. Команди були добре підготовлені в технічному і тактичному плані. В надзвичайно складній боротьбі «господарі турніру» стали переможцем.

Детальніше...

 

На Київській митниці ДФС зафіксовано незаконну спробу переміщення медичних препаратів

800 упаковок, 451 блістер, ампули, флакони та шприци з медичними препаратами невідомого виробника намагався незаконно ввезти на територію України громадянин Туреччини в пункті пропуску «Бориспіль»

Близько 20 найменувань препаратів «GONAL», «MENOPUR», «ALKERAN», «EXJADE», «CYCLO-PROGYNOVA», «DOSTINEX», «MERIONAL», «EBIXA» тощо невідомого виробника для лікування жіночого безпліддя, гормональні препарати для лікування клімактеричних розладів, для проведення допоміжних репродуктивних технологій, для лікування хвороби Альцгеймера, множинної мієломи, перевантаження залізом, стимулятор росту фолікул та інші переміщував громадянин Туреччини, який прилетів до України, обравши для проходження митного контролю спрощену систему «зелений коридор».

Препарати були виявлені під час проведення вибіркового митного контролю багажу після перетину громадянином Туреччини „білої лінії”, яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю „зелений коридор”.

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації громадянин Туреччини не надав, з приводу декларування до інспекторів митниці не звертався. Дозвільних документів на переміщувані ним препарати  не мав.

За протоколом про порушення митних правил вилучено 27 найменувань лікарських засобів.

Складено протокол про порушення митних правил. Медичні препарати вилучено до винесення судом рішення у справі.

Довідково: ввезення лікарських засобів відповідно до Закону України „Про лікарські  засоби” № 123/96-ВР від 04.04.1996р. зі змінами та доповненнями, без відповідних сертифікатів заборонено. Порядок ввезення громадянами лікарських засобів, а також їх обсяги визначено Постановою КМУ № 458 від 23.05.2012 року „Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України лікарських засобів та спеціального дитячого харчування”.

 

...до 73-ї річниці визволення Богуславщини від німецько-фашистських загарбників

IMG_22343 лютого  2017 року   в м.Богуслав  біля Меморіалу Слави до 73-ї річниці визволення Богуславщини від німецько-фашистських загарбників керівництво району  вшанувало честь і пам’ять тих, хто загинув за  свободу і незалежність нашої Батьківщини.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ ГОСТЕЙ ТА ЖИТЕЛІВ БОГУСЛАВЩИНИ!

 

В ЗВ’ЯЗКУ З НАДЗВИЧАЙНИМИ ПОГОДНИМИ УМОВАМИ, ЩО СКЛАЛИСЯ НА ДОРОГАХ МІСТА ТА РАЙОНУ, РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ПРОСИТЬ ГОСТЕЙ ТА МЕШКАНЦІВ БОГУСЛАВЩИНИ НЕ ВИХОДИТИ НА ВУЛИЦЮ ТА  ОБМЕЖИТИ ВИЇЗД ТРАНСПОРТУ БЕЗ ПОВАЖНИХ  ПРИЧИН  З 3 ЛЮТОГО ПО 5 ЛЮТОГО 2017 РОКУ.

 

Нарада по питанню організації збору гуманітарної допомоги та підготовки її відправлення в м. Авдіївка.

На виконання доручення Президента України про вжиття невідкладних заходів щодо надання гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки, які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів, було проведено нараду, в якій взяли   участь голова Богуславської райдержадміністрації І.А. Старенька, голова районної ради В.М. Замирайло, заступник голови адміністрації О.П. Салата, керівники підприємств, установ, організацій району,  начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації.

У ході засідання обговорили питання організації збору гуманітарної допомоги та підготовки її відправлення в м. Авдіївка.

 

ТЕРМІНОВА НАРАДА

12540786_1660994574152134_2631381377480406631_n3 лютого  2017 року голова Богуславської райдержадміністрації І.А. Старенька провела  термінову нараду по питанню різкого погіршення  погодних умов та складної ситуації, що склалася на дорогах району. Керівникам підприємств, установ, організацій району,   головам міськсільвиконкомів було доручено в терміновому порядку  забезпечити посипку доріг, тротуарів  та  про проведену роботу особисто доповісти голові адміністрації.

 

Розширена нарада по питанню недопущення проявів Африканської чуми свиней на території Богуславського району

IMG_22212 лютого  2017 року у великому залі засідань райдержадміністрації відбулася розширена  нарада  по питанню  недопущення проявів Африканської чуми свиней на території Богуславського району. В нараді   взяли участь  голова Богуславської райдержадміністрації І.А. Старенька, голова районної ради В.М. Замирайло, заступник голови адміністрації О.П. Салата, керівники підприємств, установ, організацій району,  начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної та міської рад, сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств району, голови громадських організацій,  приватні підприємці, активні громадяни.

Під час засідання виконуючий обов’язки начальника Управління Держпродспоживслужби у Богуславському  районі В.В. Гризун  доповів про епізоотичну ситуацію із Африканською чумою свиней.

У своїй промові голова Богуславської райдержадміністрації   наголосила  на необхідності об’єднання зусиль ветеринарної служби, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів з тим, аби не допустити занесення збудника АЧС на територію Богуславського  району.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси