Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Робочий візит

IMG_438531 травня 2018 року  голова райдержадміністрації Ірина Старенька відвідала Комунальний заклад Богуславської   районної ради «Богуславський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» з метою обстеження    на предмет виконання доручень Президента та  вимог Уряду України щодо реформування медичної галузі, надання якісних медичних послуг та отримання ліків за Урядовою програмою «Доступні ліки» у даному закладі.За результатами  проведеної роботи голова райдержадміністрації зобов’язала головного лікаря Центру негайно вжити заходів щодо усунення виявлених недоліків.

 

Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв "Скіфи"

kniazivstvo_kuivskarus16 та 17 червня у Древньому Києві у Князівстві "Київська Русь" відбудеться яскраве дійство - Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв "Скіфи".

В рамках Фестивалю проходитиме турнір з верхової стрільби з лука. Учасники турніру завітають з різних куточків України та Зарубіжжя аби продемонструвати свою влучність та спритність  у верховій стрільбі з лука і вибороти звання переможця. Протягом двох днів відтворюватиметься стародавнє бойове мистецтво, яким наші пращури володіли  досконало десять століть тому. Сьогодні верхова стрільба з лука оживає у виконанні сучасних сміливих і спритних наїзників-стрільців. А змагання з цього історичного виду спорту дарують глядачам незабутнє  видовище і масу яскравих моментів.

У програмі денні та нічні змагання кінних лучників. На турнірі можна буде побачити національні костюми  стародавніх воїнів різних народів та епох, а також коней історичних порід. В перервах між заїздами гості Древнього Києва матимуть змогу побачити також і інші кінні бойові мистецтва, такі як: гарцювання, володіння холодною зброєю верхи на коні, а також елементи кінного лицарського турніру. Поринути в атмосферу доби Києвської Русі допоможуть виступи театру Древнього Києва, майстер-класи з народних ремесел, веселі розваги.

Захід пройде в унікальному місці - Князівстві "Київська Русь", де відтворюється середньовічне місто - Древній Київ V-XIIІ століть - у розмірах його історичного центру, відомого як Дитинець Києва. Відроджується його архітектурний образ у повному обсязі, в масштабі 1:1 з урахуванням всіх знань сучасної науки.

Князівство "Київська Русь" знаходиться в с. Копачів Обухівського району Київської області.

Час роботи Парку з 10:00 години, програма триватиме з 13:30 до 22:00.

Детальніше...

 

Прийом громадян

0-02-01-ef05399d8158a17e8645f0824262188756bc40249b6ccac466e3e99ee6daa4ec_full30 травня 2018 року голова Богуславської районної  державної адміністрації І.А. Старенька провела особистий прийом громадян. Жителі району зверталися  з питаннями  соціального захисту, надання матеріальної допомоги, земельними питаннями.

Під час особистого прийому Ірина Абрамівна  надала кожному громадянину вичерпні роз’яснення та відповіді на їхні питання.

За підсумками проведеного прийому громадян голова Богуславської районної  державної адміністрації І.А. Старенька дала доручення та встановила  терміни їх виконання.

 

Закінчився ще один навчальний рік, настала пора відпочити, розважитись, отримати нові враження!

Запорукою майбутнього кожної держави є здоров’я її населення. Наймасовішою організаційною формою  відпочинку  та оздоровлення дітей у літній період є  дитячі пришкільні табори.
Так, з 29 травня 2018 року відповідно до наказу відділу освіти від 22.05.2018 № 93 "Про організацію роботи літніх пришкільних таборів з денним перебуванням у 2018 році", з метою організованого та якісного проведення оздоровлення та відпочинку дітей, зайнятості учнівської молоді під час канікул, на базі 11 закладів загальної середньої освіти розпочали роботу пришкільні табори.
Богуславська СШ №1
Богуславська ЗОШ №2
Богуславська ЗОШ №3
Дибинецький НВК
Іванівський НВК
Саварський НВК
Бранепільський НВК
Мисайлівський НВК
Тептіївський НВК
Вільхівецький НВК
Розкопанецька ЗОШ
Разом із пришкільними таборами розпочинають свою роботу 5 літніх мовних табори, де вихованці матимуть можливість не лише активно відпочивати, але й удосконалити свої знання з англійської мови. Всі табори діють відповідно до районного Положення про літні пришкільні табори з денним перебуванням дітей.
Цього року табірна зміна розпочалася 29 травня і триватиме по 11 червня. Відпочинком в таборах планується охопити  700 діток. Під час прийому дітей до пришкільних таборів перевага надавалася  дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. В першу чергу акцентується увага на відпочинок дітей пільгових категорій та учнів початкової школи.
Щоб заклади відпочинку розпочали свою роботу своєчасно були створені належні санітарні умови,  також оформлена та погоджена необхідна документація, ретельно підготувались педагоги: склали плани цікавих програм для загонів із урахуванням різносторонніх інтересів їх вихованців, визначились з маршрутами екскурсій, походів.
shkЗапорукою майбутнього кожної держави є здоров’я її населення. Наймасовішою організаційною формою  відпочинку  та оздоровлення дітей у літній період є  дитячі пришкільні табори.
Так, з 29 травня 2018 року відповідно до наказу відділу освіти від 22.05.2018 № 93 "Про організацію роботи літніх пришкільних таборів з денним перебуванням у 2018 році", з метою організованого та якісного проведення оздоровлення та відпочинку дітей, зайнятості учнівської молоді під час канікул, на базі 11 закладів загальної середньої освіти розпочали роботу пришкільні табори.
Богуславська СШ №1

Детальніше...

 

Економічні показники українсько-німецької співпраці є дуже обнадійливими – зустріч Президентів двох країн

53ded34a0583c2524ab266ca527134d2_1527589863_extra_large

Президент України Петро Порошенко обговорив з Федеральним президентом Республіки Німеччина Франком-Вальтером Штайнмаєром питання економічного співробітництва двох держав.

 

«Сьогодні з офіційним візитом в Україні Президент Німеччини, у наступні дні у нас буде Міністр закордонних справ. І я думаю, що це дуже добре характеризує дуже позитивний характер відносин між Україною та Німеччиною», - зазначив Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Федеральним президентом Республіки Німеччина Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Глава Української держави підкреслив: «Можу сказати, що ми непогано попрацювали і в економіці. Минулого року величезне зростання двосторонньої торгівлі. Вона зросла майже на 23%».

«Це є одним із рекордних показників серед багатьох країн. І думаю, що це є результатом повного запровадження Угоди про асоціацію, включно з поглибленою та всеохоплюючою зоною вільної торгівлі. Коли і українські і німецькі товаровиробники мають безперешкодний доступ до ринків. І це веде до суттєвого зростання обсягів взаємної торгівлі, яка, як мені доповів Перший віце-прем’єр українського Уряду, сягає вже 8 млрд євро. Думаю, що це дуже обнадійлива цифра», - зазначив також Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Щербашенецької сільської ради

IMG_437229 травня 2018 року в Щербашенецькому сільському будинку культури відбулися громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Щербашенецької сільської ради в яких взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Новосвітний О.В.,  старший дільничний офіцер  Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області,  сільський голова, депутати сільської ради,  громадськість. В громадських слуханнях також взяли участь  керівники установ, організацій та підприємств району з  питань соціального захисту, культури, медицини, пенсійного забезпечення.

В доповіді дільничного офіцера поліції зазначалось, що працівниками поліції Богуславського відділення поліції вживалися заходи щодо попередження правопорушень і розкриття скоєних злочинів, а також забезпечення надійної охорони громадського порядку в Богуславському районі під час масових заходів під час складної соціальної та політичної ситуації в країні.  Основну увагу Богуславське відділення поліції приділяли профілактиці злочинності. Проводилась профілактична робота з раніше судимими, власниками зброї, порушниками правил дорожнього руху тощо. Дільничний офіцер проінформував присутніх про організацію роботи групи швидкого реагування Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області, яка працює цілодобово та реагує на виклики громадян, які телефонують  на номер телефону «102».

Детальніше...

 

Дорогі діти, шановні вчителі та батьки!

1523623484_6_main

Сьогодні перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Здається, що зовсім недавно діти переступили поріг школи, як першокласники, а сьогодні залишають її як випускники. Ви гідно подолали першу важливу сходинку на життєвому шляху: старанно навчалися, засвоювали закони природи, відкривали для себе скарби рідної мови, долучалися до пізнання української та світової культури.

Безперечно, цей день для вас хвилюючий та незабутній. Сьогодні ви почуєте останній дзвінок, що пролунає у стінах такої рідної школи. Тож нехай вона назавжди залишиться в пам’яті як прекрасний дім, що завжди наповнений цікавими життєвими подіями.

Останній шкільний дзвоник – це початок вашої дороги у нове, незвідане доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний важливий вибір. Тож нехай попереду на вас чекають нові вершини та досягнення, а стежини будуть світлі та радісні; нехай усі ваші ідеї, мрії та задуми втіляться у реальному житті.

Низький уклін вам, дорогі вчителі! Ви подарували учням не лише міцні знання, але й тепло своїх сердець, частинку власної душі, навчили їх любити свій рідний край, цінувати батьків та сміливо крокувати у незвідане майбутнє.

Щирі слова подяки і Вам, шановні батьки !

Разом із ними ви долаєте довгий і непростий шлях. Радієте їхнім успіхам та перемогам, переймаєтеся невдачами та підтримуєте у важку хвилину, вчасно надаєте поради та піднімаєте настрій.

Нехай же ваші діти здійснять свої задуми, зроблять правильний професійний вибір та стануть вірними патріотами нашої держави, сприяючи її процвітанню та розквіту.

Сьогодні основні послання Президента України Петра Порошенка   спрямовані насамперед на підвищення ефективності та стабільності соціального захисту, поліпшення якості й доступності освіти та медичного обслуговування. Такі зміни необхідні, аби припинити нарощування соціального розшарування, створити гідні умови для людей. Наші основні пріоритети - це інвестиції у майбутнє Ваших дітей, у тих, хто будуватиме і розвиватиме Україну впродовж ХХІ століття.

Дружина Президента України Марина Порошенко  в рамках реформи освіти створює нові освітні простори  рівних можливостей для всіх дітей України, а саме для дітей з особливими потребами.

Детальніше...

 

Особистий виїзний прийом громадян

IMG_4366

24 травня 2018 року з 15.00 до 17.00 год. заступник голови Київської обласної державної адміністрації НАЗАРЕНКО Дмитро Юрійович  провів особистий виїзний прийом громадян в м. Богуслав. На особистий прийом до заступника голови Київської ОДА завітали мешканці Богуславського району  та м. Богуслав з питань які потребували підтримки з боку представників обласної влади. Жителі Богуславщини зверталися з найбільш хвилюючими питаннями, а саме: відкриття відділення гемодіалізу в Богуславській ЦРЛ,  енергозбереження в школах міста (заміна вікон, покрівлі), благоустрою території м. Богуслав.

Всім громадянам, які звернулися на прийом до заступника голови облдержадміністрації були надані вичерпні відповіді та консультації. З метою вирішення піднятих громадянами питань Дмитро Назаренко дав доручення відповідним структурним підрозділам опрацювати та в межах чинного законодавства надати допомогу у їх вирішенні.

Детальніше...

 

Навчальний рік закінчився, останній дзвоник пролунав…

Свято останнього дзвоника – це не просто закінчення ще одного навчального року. Для кожного цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
Сьогодні, 25 травня, в усіх закладах освіти Богуславщини пролунав для школярів традиційний останній шкільний дзвоник, повідомляючи про закінчення навчального року, упродовж якого учні старанно засвоювали шкільні науки, розвивали творчі і духовні здібності.
У дев’ятих класах навчання завершили 314 учнів, з яких 23 очікують отримати свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою, з одинадцятих класів крок у доросле життя зробили 100 випускників, серед яких 8 претендують на золоті медалі й 2 – на срібні - остаточна кількість медалістів стане відомою після завершення зовнішнього незалежного оцінювання. Загалом же останній дзвоник у 17 закладах Богуславщини пролунав для 3100 школярів.
У гості до школярів, поздоровити зі святом «Останнього дзвоника», завітали: представники органів виконавчої влади району та органів місцевого самоврядування. Побажали всім учням веселих та незабутніх літніх канікул, а випускникам успіхів у складанні ЗНО при вступі до вищих навчальних закладів, міцної сили духу та впевненості у собі. Також висловили вдячність всім, хто зробив вагомий внесок у важливу справу навчання та виховання дітей, за невтомну працю і постійний творчий пошук, за чуйність і щедрість сердець.
ost_dzvinok_25_05_2018_malenkaСвято останнього дзвоника – це не просто закінчення ще одного навчального року. Для кожного цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
Сьогодні, 25 травня, в усіх закладах освіти Богуславщини пролунав для школярів традиційний останній шкільний дзвоник, повідомляючи про закінчення навчального року, упродовж якого учні старанно засвоювали шкільні науки, розвивали творчі і духовні здібності.
У дев’ятих класах навчання завершили 314 учнів, з яких 23 очікують отримати свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою, з одинадцятих класів крок у доросле життя зробили 100 випускників, серед яких 8 претендують на золоті медалі й 2 – на срібні - остаточна кількість медалістів стане відомою після завершення зовнішнього незалежного оцінювання. Загалом же останній дзвоник у 17 закладах Богуславщини пролунав для 3100 школярів.
У гості до школярів, поздоровити зі святом «Останнього дзвоника», завітали: голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Старенька, представники органів виконавчої влади району та органів місцевого самоврядування. Побажали всім учням веселих та незабутніх літніх канікул, а випускникам успіхів у складанні ЗНО при вступі до вищих навчальних закладів, міцної сили духу та впевненості у собі. Також висловили вдячність всім, хто зробив вагомий внесок у важливу справу навчання та виховання дітей, за невтомну працю і постійний творчий пошук, за чуйність і щедрість сердець.

Детальніше...

 

«Прямий телефонний зв’язок»

IMG_4354

24 травня 2018 року з 14.00 до 15.00 год. головою Богуславської райдержадміністрації Іриною Абрамівною Старенькою проведено  прямий телефонний зв’язок із населенням району з питань охорони здоров’я. Жителі Богуславщини зверталися з  питаннями  забезпечення інвалідів механічними інвалідними візками, кваліфікованими кадрами ФАПів району, безкоштовними медикаментами. Цього ж дня Ірина Старенька  оперативно вирішила питання щодо надання в користування  механічних інвалідних візків людям, які цього потребують. З приводу інших піднятих питань надано вичерпні  консультації та роз’яснення.

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси