Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-07-6d2b7da46b4847d47599f0e021c09129705d7f2485b06e2ba0934bc819e877e5_full

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Старенької  11 лютого 2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

 

На порядку денному розглядалися  питання роботи медичної галузі району (фінансування, реалізація в районі медичної реформи, урядової програми «Доступні ліки», харчування в ЦРЛ, підписання  декларацій  з лікарями про медичне обслуговування); освітньої галузі  (моніторинг санітарно-епідеміологічного стану в навчальних закладах району); забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; субсидіювання населення  (живі гроші), оздоровлення пільгових категорій населення, забезпечення технічними засобами для реабілітації осіб з інвалідністю; виплати пенсій та соціальних виплат; організація роботи управління Державної казначейської служби України у Богуславському районі Київської області  щодо виконання судових рішень, виконання яких гарантується державою (чорнобильські, пенсійні та інші судові стягнення);  різне.

Як повідомив начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Хоменко, з четвертого березня понад два мільйони пенсіонерів почнуть отримувати гроші на оплату комунальних разом з пенсією. Ще понад мільйон громадян – зможуть забрати монетизовані субсидії в Ощадбанку.

В середньому розмір виплати складає півтори тисячі гривень. І після того, як отримувач субсидій розрахується за спожиті послуги, кошти готівкові залишаються в його розпорядженні. Монетизація субсидій в першу чергу спрямована на те, щоби підтримати соціально незахищені верстви населення. Від березня – система зміниться для понад трьох мільйонів домогосподарств. Пенсіонери почнуть отримувати кошти разом з пенсією або на картку, або у відділеннях Укрпошти. Решта ж громадян, які потребують допомоги держави – зможуть забрати готівку на комунальні в будь-якому відділенні Ощадбанку. Діятиме ця система за жорсткими правилами: той, хто прострочить платежі, буде позбавлений права на відшкодування.

Детальніше...

 

УВАГА! ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ В УКРАЇНІ!

1-4-300x197За прогнозами УкрГідрометцентру, 12 лютого вночі у Чернівецькій області, вдень у Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях значні опади, переважно у вигляді мокрого снігу (приріст снігового покриву 6-12 см), налипання мокрого снігу; (І рівень небезпечності, жовтий). У Київській області 12 лютого вдень значні опади переважно у вигляді мокрого снігу (приріст снігового покриву 7-10 см), налипання мокрого снігу; (І рівень небезпечності, жовтий).

У Києві до кінця доби 11 лютого пориви вітру 15-18 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).

 

УкрГМЦ

 

Виступ Президента у Парламенті щодо закріплення у Конституції стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО

3e22fb707614c50394691d502b6a6ee3

Високодостойний пане голово Верховної ради України! Шановний пане Прем’єр-міністр!

Шановні народні депутати! Шановні члени українського Уряду! Дорогий український народе, шановні українці!

Сьогодні історичний день. Ірина Степанівно, сьогодні може статися так, що ваш день народження співпаде з унікальним, доленосним голосуванням у Верховній Раді України, коли у Конституції буде закріплено як зовнішньополітичні орієнтири рух України до Європейського Союзу, рух України до Північноатлантичного Альянсу.

Вчора у Брюсселі Північна Македонія отримала протокол про приєднання до Північноатлантичного Альянсу. Таких членів Альянсу стане 30. Шлях Північної Македонії був дуже важким, але країна продемонструвала єдність, зруйнувала плани Росії, які намагалися зупинити цей надзвичайно важливий рух до безпеки, укріплення безпеки Європи і двері НАТО стали відкритими для 30-ї країни.

Вчора ж Європейська Комісія прийняла рішення про початок переговорів про членство Північної Македонії в Європейському Союзі – і це ще одна демонстрація того, як взаємопов’язані ці процеси: НАТО і ЄС.

Дуже важливо, що НАТО – це про безпеку. Безпеку не лише військову, не лише кардинальні зміни на геополітичній карті світу. А це і про безпеку громадянина – безпеку на вулицях, захист конституційних прав і свобод громадянина, верховенство права. І це те, що сьогодні нас об’єднує щодо змін до законодавства і проведення реформ в нашій улюбленій Україні.

Наголошую, що це також пов’язано з вступом до ЄС, відповідності України критеріям, які необхідні для членства. А це, в тому числі і захист стандартів життя українського громадянина. Реформи означають захист людей.

Звичайно, що 9-10 років тому в цій залі лунали заклики до багатовекторності, лунали безвідповідальні заклики до позаблоковості. Хочу всім нагадати, в 2014 році в лютому агресія Росії почалася тоді, коли Росія напала на Україну, яка мала позаблоковий статус. І не від чого це не врятувало.

Детальніше...

 

Україна не зверне з курсу на НАТО - Верховна Рада Конституційною більшістю закріпила європрагнення в Конституції

9485f9ae96ad94b5d6bd59b94924dff5Україна не зверне з курсу на НАТО - Верховна Рада Конституційною більшістю закріпила європрагнення в Конституції. Тепер усі представники влади зобов'язані в своїй діяльності дотримуватися стратегії на зближення з західними партнерами. А кінцевий результат - членство в обох Альянсах. Напередодні важливого голосування ходили чутки про те, що деякі депутати торгуються і намагатимуться заблокувати зміни. Проте, після виступу Президента - на табло висвітилося 334 голоси.

Детальніше...

 

Живі гроші – замість субсидій: незабаром запрацює система монетизації субсидій

fd7dcfc89282f4b9fce5c08348752d8cЖиві гроші – замість субсидій. З четвертого березня понад два мільйони пенсіонерів почнуть отримувати гроші на оплату комунальних разом з пенсією. Ще понад мільйон громадян – зможуть забрати монетизовані субсидії в Ощадбанку.
Президент Петро Порошенко наголосив на важливості довіри до людей, які отримують субсидії. Про це Глава держави сказав під час наради в Міністерстві соціальної політики щодо запуску системи монетизації субсидій.
«Монетизація – віддайте гроші споживачам субсидій, гроші з державного бюджету», - сказав Президент. При цьому він зазначив, що система не працювала ефективно з причин дефіциту довіри. «Українцям не довіряли. Не довіряли, бо казали, що якщо віддати готівку пенсіонерам, малозабезпеченим, то вони не заплатять. Хочу наголосити, що і я як Президент, і Прем’єр-міністр, і Уряд довіряємо українцям», - підкреслив Глава держави.
Він додав, що саме тому зараз за результатами зустрічі, яка відбулася в Ситуаційному центрі Адміністрації Президента України, «реалізовуємо і запускаємо проект, процес монетизації субсидій, щоб вже за лютий в березні ті, хто отримує субсидії, мали можливість їх отримати в готівковій формі».

Детальніше...

 

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

02 лютого 2019 року в спортивному залі ДЮСШ м. Богуслава відбувся І-ий відкритий обласний турнір з вільної боротьби присвячений пам’яті майстра спорту з вільної та  греко-римської  боротьби  М. С. Вакуленка.
На турнір прибули 9 команд з міста Українка, Обухів, «КОЛІФКС» Біла Церква, «Олімп» Біла Церква, «Богатир» Біла Церква, Богуслава, с.м.т. Рокитне, Тальне (Черкаська область), с. Козин  із загальною кількістю спортсменів 110 осіб. Призові місця виборювалися у 13 вагових категоріях серед юнаків 2001-2003, 2004-2006, 2006-2008 та 2011-2012 років народження.
Учасників змагань привітали голова Богуславської районної ради Володимир Замирайло  та заступник голови Богуславської райдержадміністрації Олександр Салата. Грамотою Богуславської райдержадміністрації  та районної ради за багаторічну сумлінну працю, за вагомий внесок у виховання молоді та розвиток фізичної культури і спорту відзначили тренера ДЮСШ з вільної боротьби Юрія Квашука. Присутні вшанували хвилиною мовчання М. Вакуленка та наших синів України, які віддали своє життя на сході нашої Держави.
Переможцями турніру стали : Бабенко Давід (24 кг) м.Богуслав; Часовський Даніїл (29 кг) м.Українка; Дубина Олег (32 кг) м.Українка; Марченко Ростислав (35 кг) м.Українка; Стрижков Назар ( 38 кг) м.Обухів; Погорілий Сергій (42 кг) м.Українка; Каленчук Артем (46 кг) м.Тальне; Шелковенко Григорій (52 кг) м.Українка; Черненко Даніїл (50 кг) м.Обухів; Чобан Микита (56 кг) м.Обухів; Поліщук Євген (65 кг) с.Козин; Мірошник Костянтин (70 кг) с.Козин;  Чорноморець Артем (60 кг) м.Богуслав. Всі переможці отримали медалі, грамоти та індивідуальні кубки ,  призери були нагородженні медалями та грамотами відповідних ступенів.
1ssh
02 лютого 2019 року в спортивному залі ДЮСШ м. Богуслава відбувся І-ий відкритий обласний турнір з вільної боротьби присвячений пам’яті майстра спорту з вільної та  греко-римської  боротьби  М. Вакуленка.
На турнір прибули 9 команд з міста Українка, Обухів, «КОЛІФКС» Біла Церква, «Олімп» Біла Церква, «Богатир» Біла Церква, Богуслава, с.м.т. Рокитне, Тальне (Черкаська область), с. Козин  із загальною кількістю спортсменів 110 осіб. Призові місця виборювалися у 13 вагових категоріях серед юнаків 2001-2003, 2004-2006, 2006-2008 та 2011-2012 років народження.
Учасників змагань привітали голова Богуславської районної ради Володимир Замирайло  та заступник голови Богуславської райдержадміністрації Олександр Салата. Грамотою Богуславської райдержадміністрації  та районної ради за багаторічну сумлінну працю, за вагомий внесок у виховання молоді та розвиток фізичної культури і спорту відзначили тренера ДЮСШ з вільної боротьби Юрія Квашука. Присутні вшанували хвилиною мовчання М. Вакуленка та наших синів України, які віддали своє життя на сході нашої Держави.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-07-e7cca3b66c1605784da52bbc6035cb7e1f7ffbd31bcd4e78c4efd37c8d329c59_full

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Салати 4 лютого 2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

На порядку денному розглядалися  питання роботи медичної галузі району (фінансування, реалізація в районі медичної реформи, урядової програми «Доступні ліки»); освітньої галузі  (підсумки обласних олімпіад та   робіт Малої Академії Наук, реалізація в районі освітнього проекту Нова українська школа, моніторинг санітарно-епідеміологічного стану в навчальних закладах району, проведення технічних оглядів транспортних засобів, які доставляють дітей до закладів освіти).

Також під час  апаратної наради обговорювалися питання забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; залучення громадян до військової служби за контрактом; субсидіювання населення  району; здійснення контролю за цільовим використанням коштів; виплати пенсій та соціальних виплат; робота Богуславського районного центру зайнятості; проведення культурних заходів у районі; робота КП «Богуславтепловодопостачання»; робота РС ГУ ДСНС України в Київській області; різне.

Детальніше...

 

Рейтинги кандидатів в Президенти України

5c530d4d242ae837410145

Порошенко і Зеленський виходять до другого туру - одразу три соціологічні компанії опублікували нові цифри. За даними станом на кінець січня рейтинг очолив Володимир Зеленський. За нього віддали би свої голоси 23 відсотки опитуваних. Друге місце посідає Петро Порошенко – 16,4%. Юлія Тимошенко вперше за рік втратила лідерські позиції, і не отримала першості в жодному з макрорегіонів. За неї на сьогодні готові віддати голоси 15,7% респондентів. В першій п’ятірці - Юрій Бойко з понад дев’ятьма відсотками і Анатолій Гриценко. В нього понад вісім відсотків голосів.

 

Опитування провели відомі компанії - Соціс, КМІС та Центр Разумкова. В ньому взяли участь понад 11 тисяч людей з усіх областей України окрім окупованих територій.

Детальніше...

 

У фокусі: стартувала кампанія декларування доходів, отриманих у 2018 році

decla-banerr2a-1Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що з 01 січня 2019 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих ними у 2018 році. Під час кампанії декларування доходів громадян певні категорії фізичних осіб зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан та доходи за 2018 рік та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору. Крім того, податкову декларацію про майновий стан та доходи мають право подати окремі фізичні особи з метою отримання податкової знижки.
Податкову декларацію про майновий стан і доходи зобов’язані подати фізичні особи-платники податків, у разі, якщо протягом 2018 року вони отримували:
– доходи не від податкових агентів, тобто, від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи, які не є підприємцями або не провадять незалежну професійну діяльність;
– доходи, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування;
– іноземні доходи;
– спадщину, чи подарунки від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення; – в інших випадках, передбачених законодавством.

Детальніше...

 

НАРАДА

0-02-07-b040156083a3412f414948177ca7a67b81e79303e99da6af0fb02baf0e314b53_full

Із 01 січня 2019 року набув чинності Закон від 10.07.18 р. № 2498-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні». Як видно із назви, цей Закон стосується широкого спектру питань. Тож сьогодні,  30 січня 2019 року,  під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Старенької відбулася нарада за участю голови районної ради Володимира Замирайла, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів органів місцевого самоврядування, представників районних відділів Держгеокадастру у Київській області та Державної фіскальної служби.

Учасники зустрічі обговорили  питання проведення інвентаризації землі, контролю повноти надходжень від сплати оренди за  земельні ділянки та земельного податку. Під час наради представники районних відділів Держгеокадастру у Київській області та Державної фіскальної служби надали роз’яснення  статтей вище вказаного Закону та відповідні консультації. Так, метою і основними завданнями Закону є створення ефективного механізму використання масивів земель сільськогосподарського призначення з метою запобігання рейдерству та стимулювання зрошення, а також вирішення проблеми використання земель колективної власності.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси