Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

ІV чемпіонат Придніпровської Ліги стартував у Богуславі

25.02 та 26.02 2017 року на льодовій арені УНТЦ «Льодограй», що є соціальним проектом МСЛ, відбувся ІV чемпіонат Придніпровської хокейної Ліги. Хочеться зазначити, що льодова арена УНТЦ «Льодограй» призначена для регулярних тренувань юних хокеїстів та фігуристів із кількох областей України, а також для проведення міжнародних і всеукраїнських змагань, чемпіонатів та спортивних зборів.
Арена вповні відповідає сучасним вимогам до об’єктів такого типу. Центр зимових видів спорту «Льодограй» обладнаний сучасною енергоустановкою, навколо льодової арени розміщені тренувальні та підсобні приміщення, зокрема: зал хореографії зі станками і дзеркалами; тренажерний зал з роздягальнею;4 окремі роздягальні: 2 – для хокеїстів  і 2 – для фігуристів, усі містять санвузол та душові кімнати та медичний пункт. То ж не дивно, що чемпіонат такого рівня проводився саме на льодовій арені «Льодограй».
А починалося все доволі з простої інформації:
«У Кременчуці створили Придніпровську хокейну Лігу, де візьмуть участь 8 дитячих хокейних клубів 2006 р. н. (U-10).
За інформацією прес-служби клубу ХК «Кременчук», зустріч пройшла під час проведення Kremenchuk Open Cup 2016 в залі - конференції спорткомплексу «Айзберг».
(ХК «Кременчук» дворазовий володар кубку Kremenchuk Open Cup)
Придніпровська хокейна Ліга стартує 29 вересня у Кременчуці на День міста. Президентом Ліги  обраний Тарас Захарченко. Чемпіонат пройде восени 2016-весною 2017.Першість проводиться за системою турів: в одному місті збираються 5 команд і проводять по два матчі за 2 дні. Тури проводять один раз на місяць – всього 8 турів. Кожна команда бере участь в п’яти турах (20 ігор).Чотири кращі клуби за підсумками чемпіонату виходять в плей-офф, який відбудеться в травні 2017р. у Кременчуці на СК «Айзберг»».
Склад учасників:
ХК «Дніпро» (Херсон);
ХК «Донбас» (Донецьк);
ХК «Донбас-2» (Дружківка);
ХК «Дружба»-ХТЗ (Харків);
ДЮСШ «Київ»;
ХК «Кременчук»;
ХК «Лавина» (Дніпро);
СДЮШОР «Харків»
Тож, в останні деньки зимових викрутасів, справжні вболівальники хокейних баталій мали змогу спостерігати гру хокейних команд з різних регіонів України.
Результати І V чемпіонату Придніпровської хокейної Ліги:
ХК Лавина (м. Дніпро)     -                              І місце   (8 очок);
ХК Київ     (м. Київ)            -                              ІІ місце   (6 очок);
ХК Дніпро (м. Херсон)     -                              ІІІ місце    (4 очок);
ХК Кременчук (м. Кременчук)-                     ІV   місце (2 очка);
ХК «Крижинка» ДЮСШ «Київ»-                     V   місце (0 очок).
300_2952.jpg_Thumbnail025.02 та 26.02 2017 року на льодовій арені УНТЦ «Льодограй», що є соціальним проектом МСЛ, відбувся ІV чемпіонат Придніпровської хокейної Ліги. Варто зазначити, що льодова арена УНТЦ «Льодограй» призначена для регулярних тренувань юних хокеїстів та фігуристів із кількох областей України, а також для проведення міжнародних і всеукраїнських змагань, чемпіонатів та спортивних зборів.
Арена вповні відповідає сучасним вимогам до об’єктів такого типу. Центр зимових видів спорту «Льодограй» обладнаний сучасною енергоустановкою, навколо льодової арени розміщені тренувальні та підсобні приміщення, зокрема: зал хореографії зі станками і дзеркалами; тренажерний зал з роздягальнею;4 окремі роздягальні: 2 – для хокеїстів  і 2 – для фігуристів, усі містять санвузол та душові кімнати та медичний пункт. То ж не дивно, що чемпіонат такого рівня проводився саме на льодовій арені «Льодограй».

Детальніше...

 

Дорога громадо Київщини!

27 лютого Київська область святкує своє 85-ти річчя. Однак історія Київщини сягає в IX століття в державу Київська Русь. Київщина - це і є та Давня Свята Русь. Тут б'ється серце України, живе душа України, яку не змогли знищити тоталітарні режими. Саме на Київщині визрівала і кувалася національна ідентичність українського народу. Сьогодні Київська область - це регіон з розвиненою економікою, потужним інтелектуальним ресурсом, сучасними технологіями, розвиненою аграрною галуззю та численними промисловими центрами. Але без сумніву, головним багатством нашої області є люди - щирі, працелюбні, талановиті та патріотичні. Нам є чим пишатись, і ми маємо всі підстави для того, щоб з впевненістю дивитись в майбутнє. Шановні друзі, прийміть щирі вітання з нагоди 85-ти річчя Київської області! Нехай процвітає наша рідна земля!

Голова Київської обласної державної адміністрації

Олександр Горган

 

Рятувальники Богуславського району підбили підсумки за 2016 рік

24 лютого  2017 року в малому залі Богуславської райдержадміністрації відбулося засідання колегії Богуславського районного сектору спільно з 3-Державним пожежно-рятувальним загоном ГУ ДСНС України у Київській області за підсумками роботи 2016 року. Серед запрошених гостей були присутні  заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Салата Олександр Петрович та представник з Головного управління ГУ ДСНС України у Київській області Гарбуза Юрій Вікторович. Згідно порядку денного було відмічено грамотами та подяками  особовий склад, який проявив себе у роботі та під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Усіх присутніх було ознайомлено з показниками роботи за 2016 рік, а також проведено обговорення з особовим складом найактуальніші питаня за минулий рік, зокрема особлива увага була приділена  укомплектуванню вакантних посад в районі, на чому наголосив представник з Головного управління ГУ ДСНС України у Київській області Гарбуза Юрій Вікторович.

Детальніше...

 

"5 міфів про госпітальні округи..."

Уряд розпочав реформу в сфері охорони здоров’я, одним з елементів якої є формування госпітальних округів. Процес їх створення тільки стартував, але вже обріс різними міфами, які нерідко використовуються на місцевому рівні для збурення суспільства. Спростовуємо п’ять найбільш поширених міфів.

Міф1. Госпітальні округи формує міністерство охорони здоров’я

Географічні межі округу пропонує МІСЦЕВА ВЛАДА, уряд їх тільки затверджує. Госпітальні округи створюються для впорядкування мережі медзакладів, які надають людям спеціалізовану медичну допомогу. В кожному госпітальному окрузі буде принаймні одна лікарня інтенсивного лікування, оснащена всім необхідним обладнанням, щоб надавати спеціалізовану медичну допомогу цілодобово. Відстань до цієї лікарні має бути такою, щоб людина змогла доїхати туди максимум за годину. Також госпітальний округ має охоплювати принаймні 120 тисяч населення. І це єдині вимоги, які висуває МОЗ до формування госпітальних округів. Всі інші питання вирішують громади: якою має бути мережа медичних закладів в госпітальному окрузі, які лікарні варто перепрофілювати, а

Детальніше...

 

УНТЦ «Льодограй» запрошує на хокей

Любителів самої швидкої гри-хокею з шайбою, гостинно запрошує на свої трибуни УНТЦ «Льодограй». 25 та 26 лютого на льодовій арені відбудуться календарні матчі 7-го туру Придніпровської Хокейної Ліги серед дитячтх хокейних клубів 2006 р.н. (U-10).

Протягом двох днів відбудеться 10 ігор, у яких зустрінуться між собою команди ХК «Київ», «Крижинка» Київ, «Дніпро» Херсон, ХК «Кременчук» та «Лавина» Дніпро.

 

Кубок Героя Радянського Союзу Зозулі А.Л.

25 лютого у спортивному залі ДНЗ «Богуславський ЦПТО» відбудуться змагання з волейболу серед чоловічих команд. На 45-й розіграш районного кубкового турніру пам’яті Героя Радянського Союзу Зозулі А.Л. Запрошені кращі волейбольні колективи Богуславщини. Серед

учасників - багаторазові переможці цього популярного та престижного турніру, команди з Побережки та гуманітарного коледжу,а  також з Дмитренок, Іванівки, Мисайлівки та ДНЗ ЦПТО. Початок змагань о 10.00 год.

 

 

Реалізація прав громадян, які проживають на окупованій території України або переселилися з неї у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Статтею 9 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та  правовий режим на тимчасово окупованій території України» визначено, що будь-який акт (рішення, документ), виданий органами та/або особами на тимчасово окупованій території, якщо ці органи або особи створені, обрані чи призначені у порядку, не передбаченому законом, є недійсним і не створює правових наслідків.

Водночас громадяни, які проживають на окупованій території України або переселилися з неї, можуть реалізувати свої права у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у будь-якому відділі державної реєстрації актів цивільного стану  України за межами окупованої території..

 

За заявами даної категорії громадян державну реєстрацію актів цивільного стану, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання здійснюють відділи державної реєстрації актів цивільного стану за місцем звернення заявника.

Повторні свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану (про народження, смерть, шлюб, розірвання шлюбу та зміну імені) видаються відділами незалежно від місця державної реєстрації та місця проживання заявника, але після безпосередньої перевірки відповідності відомостей у Державному реєстрі актів цивільного  стану громадян  даним паперового носія актового запису цивільного стану або на підставі  підтвердження про це іншого  відділу за місцем складання актового запису.

Детальніше...

 

Голова СБУ оприлюднив докази втручання та фінансування Росією дестабілізації ситуації в Україні

Голова Служби безпеки України Василь Грицак під час спільного брифінгу з Генеральним прокурором України Юрієм Луценком оприлюднив докази втручання та фінансування Росією дестабілізації ситуації в країні. СБ України перехопила розмови офіційного представника т.зв. «Міністерства закордонних справ «ДНР» Костянтина Долгова зі співробітником російських спецслужб Олександром Чуліндіним, який детально інструктує «протеже» щодо організації акцій протесту до річниці Революції гідності. «Ключові настанови росіян традиційні – зробити красиву картинку для пропагандистських сюжетів, посіяти паніку та створити атмосферу недовіри до української влади», ‒ прокоментував запис Василь Грицак. За його словами СБУ зафіксувала численні контакти представника російських спецслужб з громадянами України. «Червоні прапорці для цих людей нами розставлені», ‒ підкреслив Голова Служби.

Детальніше...

 

Особистий прийом громадян заступником прокурора Київської області Мілевським А.П.

Відповідно до вимог ст.22 Закону України «Про звернення громадян»,
23 лютого 2017 року з 10 год. по 13 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська обл., м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3, відбудеться особистий прийом громадян заступником прокурора Київської області Мілевським Андрієм Петровичем.
Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.
За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за
тел. (04573) 5-13-43.
Відповідно до вимог ст.22 Закону України «Про звернення громадян», 23 лютого 2017 року з 10 год. по 13 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська обл., м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3, відбудеться особистий прийом громадян заступником прокурора Київської області Мілевським Андрієм Петровичем.
Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.
За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за тел. (04573) 5-13-43.
 

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні.

IMG_2340На підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє нашої країни, відповідно до указу Президента України від 11 лютого 2015 року за № 69/2015, щорічно 20 лютого відзначати День Героїв Небесної Сотні. Український народ показав на власному досвіді, якою ціною треба відстоювати права держави… Герої Небесної Сотні довели, що честь і гідність – не пустий звук для громадян України.

18-20 лютого 2014 року – найтрагічніші дні Революції Гідності. Тоді Україна втратила найкращих своїх синів та дочок, які загинули за свою країну, свій народ, для яких такі поняття, як «справедливість», «гідність», «свобода», «незалежність» були ціннішими ніж їхні життя. Сьогодні Україна відзначає треті роковини цих страшних подій. Цього дня у м. Богуслав на площі Я. Мудрого було проведено меморіальні заходи  з нагоди вшанування Героїв  Небесної Сотні, які полягли у ті буремні часи за гідність та свободу кожного з нас. В усіх православних храмах міста та району було проведено поминальні молебні  за загиблими Героями.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси