Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Засідання громадської ради

Grom_rada_10_10_2019_mal10 жовтня 2019 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при Богуславській районній державній адміністрації. У засіданні взяли участь тимчасово  виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата, заступник голови Богуславської районної ради Анатолій Резніченко, члени громадської ради,  представники громадських організацій, активісти, засоби масової інформації.

Під час засідання обговорено питання про реалізацію «формули Штайнмаєра»; про впровадження земельної реформи; різне.

В ході засідання, члени громадської ради та активісти мали можливість висловили особисту думку щодо аспектів реалізації «формули Штайнмаєра». Щодо впровадження земельної реформи було  висловлено думку, що ринок землі повинен враховувати національні інтереси України та бути відкритим тільки для громадян України. Також було підкреслено, що на сьогодні суспільство не достатньо поінформоване з даного питання і є потреба в якнайширшому інформуванні громадськості для роз’яснення земельної реформи.

Детальніше...

 

Робоча зустріч

zustrich_09_10_2019_309 жовтня 2019 року в Богуславському районному Будинку культури відбулася зустріч з представниками районної організації інвалідів Чорнобиля, в якій взяли участь тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Руслана Вісьтак, начальник відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС Оксана Давиденко, начальник відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення Галина Ткаліч, голова Богуславської районної організації інвалідів Чорнобиля Сергій Шкарупа, громадськість.

В ході  зустрічі піднімалися питання пільг, видачі посвідчень осіб з інвалідністю внаслідок війни.

По піднятим питанням учасникам зустрічі надано ґрунтовні роз’яснення згідно вимог чинного законодавства.

Детальніше...

 

Прийом громадян

09 жовтня 2019 року в Богуславській  районній державній адміністрації відбувся черговий особистий прийом громадян тимчасово виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації Олександром Салатою.

З проблемними питаннями на прийомі у керівника  побувало 4 мешканці району. Питання, які громадяни  порушували перед районною владою стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових проблем.

Усім заявникам надано роз’яснення щодо порушених ними питань.

За результатами  особистого прийому дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації. Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначені законодавством терміни.

 

Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Komisiya_subsudiya_08_10_2019_208 жовтня 2019 року за участю тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати,  відбулося чергове засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

За результатами розгляду звернень: житлові субсидії призначено 145 громадянам,  4 – відмовлено у призначенні житлової субсидії.

 

 

Шановні працівники юридичної сфери!

z-dnem-yurista-1-600x400

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до Вас за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості.

Впевнений, що ви й  надалі вірно служитимете інтересам України та її громадянам, з честю примножуватимете славні традиції своєї професії, докладатимете максимум зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Щиро зичу вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України.


З повагою,

т.в.о. голови районної

державної адміністрації      Олександр САЛАТА

 

АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_07_10_2019_2_malПід керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати, 07 жовтня  2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада.

На початку наради Олександр Салата повідомив про результати громадського  обговорення питання приєднання Вільховецької сільської ради (а це села Вільховець, Семигори, Половецьке, Калинівка) до Миронівської ОТГ чи до Богуславської ОТГ, яке відбулася 05 жовтня 2019 року.

Далі на  апаратній нараді були  обговорені  питання щодо  роботи  закладів освіти та  підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років; стан забезпечення правопорядку, прав та свобод громадян; виплата пенсій, проведення заходів по стягненню заборгованості з ЄСВ; забезпечення  якості надання медичних послуг та проведення заходів щодо оптимізації галузі; проведення  посівної кампанії,  проведення протиепізоотичних заходів; субсидіювання та проведення посиленої роз’яснювальної роботи серед населення району;  різне.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до  вимог чинного законодавства.

Детальніше...

 

Опитування громадськості щодо діяльності територіальних органів центральних органів виконавчої влади у Київській області

опитування громадськості щодо діяльності територіальних органів центральних органів виконавчої влади у Київській області за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFpEbuuYQme0ZahURG85qX0kxYAm_6FdQwyhWntvrUOkWNRw/viewform?usp=sf_link
Опитування триватиме до 06 жовтня 2019 року.
pppp Проводиться опитування громадськості щодо діяльності територіальних органів центральних органів виконавчої влади у Київській області за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFpEbuuYQme0ZahURG85qX0kxYAm_6FdQwyhWntvrUOkWNRw/viewform?usp=sf_link

Опитування триватиме до 06 жовтня 2019 року.
 

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!

29-09-17-04

У прекрасну осінню пору ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Своїми здобутками Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Переконаний, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Тож нехай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Натхнення вам, дорогі освітяни, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини!

З повагою,

т.в.о. голови районної

державної  адміністрації        Олександр Салата

 

У ці теплі осінні дні своє професійне свято відзначають освітяни району

0-02-0a-54f11e042523869b790044dc2958d9e432560f1ff34f8fd2b0ac7f5d8c225f89_full

Щороку восени, коли з дерев опадають перші жовті листочки, ми відзначаємо День працівників освіти. День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

 

2 жовтня 2019 року  у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти в яких взяли участь т.в.о. голови райдержадміністрації Олександр Салата, голова районної ради Володимир Замирайло, керівництво Богуславської ОТГ, начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Поліщук та винуватці свята - педагоги району.

З вітальним словом до присутніх звернувся Олександр Салата та  висловив вдячність педагогам за невтомну працю, високу відповідальність і професіоналізм, за те, що багато років поспіль славлять Богуславський район вагомими здобутками та переконливими успіхами у навчанні та вихованні дітей, адже професія вчителя, наставника – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю.

Сьогоднішнє свято було особливе тим, що на ньому були присутні вихователі та вчителі, які  пропрацювали  багато років свого життя на педагогічній ниві, а нині  перебувають на заслуженому відпочинку.

Детальніше...

 

День бійця територіальної оборони

0-02-0a-84061e0c4be5c151c608e52e84aa500373707ae193767c8c47b7cfba9a2bcc74_full

2 жовтня 2019 року на базі  гуманітарного коледжу ім. І. С. Нечуя Левицького відбулося святкування Дня бійця територіальної оборони в Богуславському районі. Усіх учасників заходу привітали т.в.о. голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата  та військовий комісар Богуславського районного військового комісаріату Сергій Синоьогуб.

 

Пограма заходу включала в себе інформування населення про діяльність загонів ТРО  у Богуславському районі, розгортання армійського намету, справжньої польової кухні, спортивні змагання з підтягування, перетягування канату, бігу на 60 м, метання учбової гранати, розбирання та збирання автомата, показ індивідуальних засобів захисту (бронежилет, каска кевларова, тактичні берці, окулярі  та інші), засобів польового зв’язку і звичайно ж - частування гостей «солдатською кашею».

за відданість ідеї української державності,
активну громадську позицію, вагомий внесок в зміцнення територіальної оборони української держави та з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони
За відданість ідеї української державності, активну громадську позицію, вагомий внесок в зміцнення територіальної оборони української держави та з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони спільними грамотами районної дежавної адміністрації та районної ради було нагороджено бійців 135 окремого стрілецького батальйону 114 окремої бригади територіальної оборони .

 

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси