Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Шановні бібліотекарі!

2014_09_30-biblioПрийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. 

Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства. 

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства. 

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.


З повагою

голова районної державної адміністрації І.А. Старенька

 

Виступ Президента України на загальних дебатах 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

2e89166a89b37aac8ff7365568d95f72_1537995218_extra_largeВиступ Президента України на загальних дебатах 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН «Зробимо ООН корисною для всіх людей: глобальне лідерство та спільна відповідальність у підтримці мирних, справедливих та сталих суспільств»

Шановна пані Голово,

Вельмишановні гості,

Пані та панове,

Від імені України я щиро вітаю пані Марію Еспіносу з обранням на посаду Голови 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Ми підтримуємо визначені Вами пріоритети та готові зробити свій внесок у їхню реалізацію.

Наші дискусії відбуваються у визначальний момент для Організації.

Незважаючи на загальний заклик до миру та проголошене зобов’язання його  підтримувати, війни та збройні конфлікти залишаються нашою реальністю.

Конфлікти є основною причиною зростання числа біженців та переміщених осіб по всьому світу до безпрецедентних 65,5 мільйонів.

Відсутність миру - це й відсутність розвитку, коли сотні мільйонів людей приречені на зубожіння.

Ще два десятиліття тому міжнародне безпекове середовище здавалося непохитно міцним. Сьогодні ми бачимо відкат до дедалі більшої нестабільності і небезпеки, де традиційні і гібридні загрози становлять виклик міцності наших суспільств.

Занадто часто ми чуємо пафосні заяви про мир, повагу до міжнародного права та відданість правам людини, які залишаються лише заявами - благозвучними словами, політично коректними сигналами, які, однак, не підкріплюються конкретними діями.

Ми можемо піддатися спокусі обговорювати свої досягнення або грандіозні плани на майбутнє.

Детальніше...

 

Засідання районного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Богуславського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 рр.

0-02-04-73a80e12111fc1d5481bee1f979433f4c459d2cd0c0adb5e09ba0eb6c49074da_full27 вересня  2018 року проведено засідання районного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Богуславського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 рр. під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра  Салати, за участю начальника відділу енергоменеджменту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Людмили Іващенко, представників теплопостачальних організацій, відділу освіти, КЗ «Богуславський ЦПМСД», Богуславської ЦРЛ,   філії Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз».

Під час засідання  штабу було обговорено проблемні питання об’єктів соціальної сфери та теплокомуненергетики в ході підготовки до нового опалювального періоду, зокрема тих, які призводять до порушень правил безпеки систем газопостачання, причини їх виникнення та шляхи вирішення.

Детальніше...

 

Семінар на тему: «Про виконання Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва та виконання інших програм підтримки агропромислового комплексу»

27 вересня 2018 року в малому залі Богуславської райдерадміністрації відбувся семінар на тему: «Про виконання Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва та виконання інших програм підтримки агропромислового комплексу» організований Департаментом агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації за сприяння управління агропромислового розвитку Богуславської районної державної адміністрації. На семінар були запрошені представники сільських рад, керівники сільськогосподарських підприємств та голови фермерських господарств.
Заступник начальника управління - начальник відділу фінансово-кредитного забезпечення департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Литвиненко Лідія Дмитрівна  доповіла по питанню щодо діючих державних програм підтримки агропромислового комплексу. Також було розглянуто  типові помилки при заповненні відомості фізичних осіб згідно пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва. Лідія Дмитрівна надала роз*яснення  щодо Порядку одержання інформації від Адміністратора Єдиного державного реєстру тварин про кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я тварин.
Представник Головного управління ПАТ «Державний ощадний банк України» по м. Києву та Київській області Литвиненко Оксана Вікторівна  повідомила про участь ПАТ «Державний ощадний банк України» у виконанні державних програм підтримки агропромислового комплексу.
В заході також взяли участь начальник управління агропромислового розвитку Богуславської районної державної адміністрації Грузінов М.Г., заступник начальника управління агропромислового розвитку Богуславської районної державної адміністрації Чава В.П., представник філії ПАТ «Державний ощадний банк України»  Біліченко О.А..  Представники сільських рад, керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств активно обговорили актуальні питання щодо діючих державних програм підтримки агропромислового комплексу та використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.
0-02-05-b66104379c9bbb9510a7b46d54dbf19ada8014ae29560d0a8099e57bca4a9f50_full27 вересня 2018 року в малому залі засідань Богуславської райдерадміністрації відбувся семінар на тему: «Про виконання Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва та виконання інших програм підтримки агропромислового комплексу» організований Департаментом агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації за сприяння управління агропромислового розвитку Богуславської районної державної адміністрації. На семінар були запрошені представники сільських рад, керівники сільськогосподарських підприємств та голови фермерських господарств.
Заступник начальника управління - начальник відділу фінансово-кредитного забезпечення департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Литвиненко Лідія Дмитрівна  доповіла по питанню щодо діючих державних програм підтримки агропромислового комплексу. Також було розглянуто  типові помилки при заповненні відомості фізичних осіб згідно пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва. Лідія Дмитрівна надала роз*яснення  щодо Порядку одержання інформації від Адміністратора Єдиного державного реєстру тварин про кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я тварин.

Детальніше...

 

Засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії

0-02-05-675c05d48b7ac74031acfa9ca71aa75368a00d58b7cbcb2bfea772191c68c80e_full

Під керівництвом заступника  голови районної державної адміністрації Олександра Салати  26 вересня 2018 року відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії щодо попередження поширення епідемії африканської чуми свиней та сказу м*ясоїдних тварин. На засіданні також були присутні сільські голови, фермери, голови сільськогосподарських підприємств району.

 

Як повідомив у ході засідання начальник управління Держпродспоживслужби у Богуславському районі Володимир Гризун - африканська чума свиней це високонтагіозна вірусна хвороба диких та домашніх свиней всіх порід і вікових груп, яка перебігає блискавично, гостро, підгостро, безсимптомно й характеризується гарячкою, ціанозом шкіри, геморагічним діатезом внутрішніх органів, дистрофічними і некротичними змінами в різних органах. Джерело інфекції - хворі свині, а також вірусоносії, особливо дикі і домашні свині. Захворювання може поширюватися з м’ясом, м’ясними виробами.

В природних умовах на африканську чуму свиней можуть захворіти як домашні так і дикі свині будь-якого віку. Здорові свині заражаються при спільному утриманні їх з інфікованими вірусоносіями. Збудник передається через корм, пасовища, транспортні засоби забруднені випорожненнями хворих тварин. Використання для корму незнезаражених харчових відходів також сприяє поширенню хвороби. Механічними переносниками вірусу можуть бути птахи, люди, домашні та дикі тварини, гризуни, нашкірні паразити, транспорт, обладнання, які контактували з хворими свинями та трупами тварин.

Детальніше...

 

Проведення «Олімпійського тижня» в школах району.

Вже стало традицією розпочинати в загальноосвітніх закладах Богуславського району новий навчальний рік «Олімпійським тижнем». Цього року він  проходив з 07.09.по 15.09.2018 року. Протягом тижня у  школах району учні 1-11 класів мали змогу випробувати свої сили у різних спортивних заходах та змаганнях.
У навчальних закладах тиждень почався з  Олімпійського уроку в якому взяло участь 2750 учнів. Для учнів молодшої школи кожного дня проводилась ранкова зарядка , були проведені  спортивні ігри «Веселі старти» , конкурс малюнків «Дружба і спорт» , естафети , зустрічі з почесними спортсменами.  Для учнів середніх та старших класів пройшли змагання з міні-футболу , піонерболу, настільного тенісу , волейболу, легкоатлетичні забіги на різні дистанції. Змагання за програмою районної спартакіади до  Дня фізичної культури та спорту, за  результатами яких , переможці отримали грамоти та медалі .  Для учнів 1-4 класів була організована виставка малюнків «Спорт у моєму житті».Учні 5-11 класів виготовляли інформаційні стіннівки «Улюблений вид спорту».  Протягом тижня старшокласники мали змогу взяти участь у  конкурсі створення презентації на тему «Спорт - це здоров’я» . Всього в «Олімпійському тижні» взяло участь 2750 учнів шкіл.
В проведенні заходів брали участь почесні гості : голова Богуславської райдержадміністрації Ірина Старенька,  заступник голови райдержадміністрації Олександр Салата, начальник відділу освіти  Оксана Поліщук,  депутати районної ради,  багаторазовий переможець та призер, чемпіон Європи та України з пауерліфтингу О. Островський , юні спортсмени та гості міста.
3_1Вже стало традицією розпочинати в загальноосвітніх закладах Богуславського району новий навчальний рік «Олімпійським тижнем». Цього року він  проходив з 07.09.по 15.09.2018 року. Протягом тижня у  школах району учні 1-11 класів мали змогу випробувати свої сили у різних спортивних заходах та змаганнях.
У навчальних закладах тиждень почався з  Олімпійського уроку в якому взяло участь 2750 учнів. Для учнів молодшої школи кожного дня проводилась ранкова зарядка , були проведені  спортивні ігри «Веселі старти» , конкурс малюнків «Дружба і спорт» , естафети , зустрічі з почесними спортсменами.  Для учнів середніх та старших класів пройшли змагання з міні-футболу , піонерболу, настільного тенісу , волейболу, легкоатлетичні забіги на різні дистанції. Змагання за програмою районної спартакіади до  Дня фізичної культури та спорту, за  результатами яких , переможці отримали грамоти та медалі .  Для учнів 1-4 класів була організована виставка малюнків «Спорт у моєму житті».Учні 5-11 класів виготовляли інформаційні стіннівки «Улюблений вид спорту».  Протягом тижня старшокласники мали змогу взяти участь у  конкурсі створення презентації на тему «Спорт - це здоров’я» . Всього в «Олімпійському тижні» взяло участь 2750 учнів шкіл.

Детальніше...

 

Громадські слухання з питань забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Біївецької сільської ради

0-02-05-aeb85dab50c862e35386c14f05464b3ce6f9016306b79845e7e3b510e0f94adb_full25 вересня  2018 року у приміщенні Біївецької сільської ради відбулися громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Біївецької сільської ради в яких взяли участь керівник апарату райдержадміністрації  Олександр Новосвітний, начальник відділу організаційної роботи,  звернень громадян, внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації Ольга  Лінська,  старший дільничний офіцер  Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Марія Ведмеденко, завідувач сектору превенції Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області  Василь Володько,  депутати сільської ради,  громадськість.

В доповіді дільничного офіцера поліції зазначалось, що протягом 2018 року працівниками ДОП Богуславського відділення поліції від жителів  села Біївці   надійшло 54 заяви,  складено 25 адміністративних протоколи.

Детальніше...

 

ПРЕЗИДЕНТ НАГОЛОШУЄ НА ВАЖЛИВОСТІ ЯКНАЙШВИДШОГО РОЗГЛЯДУ КОНСТИТУЦІЙНИХ ЗМІН ЩОДО ЗАКРІПЛЕННЯ ЄВРОАТЛАНТИЧНОГО КУРСУ УКРАЇНИ

d72c5a1cad7fddc1c97184202a15c68e_1537774614_extra_large-300x211Президент Петро Порошенко наголошує, що доля законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо закріплення європейського та євроатлантичного напрямку розвиту нашої держави нині в руках суддів Конституційного суду. Глава держави висловив думку, що вже найближчим часом Верховна Рада України зможе приступити до розгляду цього законопроекту у першому читанні та ухвалити його в цілому.

«Думаю, що зараз, коли доля законопроекту у ваших руках, ми також зможемо зробити все можливе, щоб найближчим часом ми мали можливість розглянути у першому читанні у Верховній Раді конституційні зміни і на наступній сесії прийняти його в цілому», – сказав Петро Порошенко під час спеціального пленарного засідання Конституційного суду України, під час якого склали присягу новообрані судді КСУ.

За його словами, засідання Верховної Ради, яке відбулося у минулий четвер, дуже приємно всіх вразило. «І це не тільки звернення Президента до Парламенту, і я дякую за конструктивну атмосферу і слова підтримки, які я почув у вищому законодавчому органі нашої держави»,  – зауважив Глава держави.

«Це було надзвичайно важливо, що переконливою, більш ніж конституційною більшістю у 321 голос, коли і народні депутати від коаліції, і абсолютна більшість народних депутатів від опозиції, підтримали включення до порядку денного і направлення до Конституційного суду історичних змін до Конституції, які передбачають абсолютно чіткі завдання для Президента, Парламенту та Уряду щодо роботи з інтеграції України. Маючи на меті повномасштабне членство в Європейському Союзі і в організації Північноатлантичного договору», – підкреслив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-04-d552129002d3f589b92bc0914518193ac25419426a71cfa05ca878618fa4cd89_fullПід керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 24 вересня 2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада  на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді обговорювалися актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, освіти.

Питання роботи медичної галузі району завжди стоїть на чільному місці у керівництва району,  зокрема: підвищення якості надання медичних послуг, внесення декларацій пацієнтів на медичне обслуговування в електронну базу лікарями КЗ «Богуславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  та отримання безкоштовних ліків за Урядовою програмою «Доступні ліки».

Детальніше...

 

ПОСЛАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ «ПРО ВНУТРІШНЄ ТА ЗОВНІШНЄ СТАНОВИЩЕ УКРАЇНИ В 2018 РОЦІ»

1838a77a952657784d249f1d6dd73ac3_1537429533_extra_large-300x189Дорогі співвітчизники!

Шановні народні депутати!

Високоповажні представники дипломатичного корпусу!

Ваші блаженства, преподобні отці!

Сьогодні у цій залі Верховної Ради України голосуватимуть за зміни до Основного закону про незворотність курсу на набуття членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Користуючись нагодою, закликаю всіх вас, шановні народні депутати, підтримати цю ініціативу та скерувати цей документ на експертизу до Конституційного суду. Цей проект цілком і повністю відповідає нашим національним інтересам і відповідає настроям більшості нашого суспільства.

У п’ятницю на Яворівському полігоні завершилися наймасштабніші міжнародні навчання «Репід Трайдент». Військовослужбовці 14 країн, 10 з яких країни-члени НАТО, відпрацьовували спільні дії у разі наступу «однієї із сусідніх країн». Ми ще раз продемонстрували усім нашим партнерам, що до НАТО йдемо не з порожніми руками, а як солідний партнер з вагомим внеском у загальну справу континентальної та трансатлантичної безпеки.

1 вересня виповнився рік, як набула чинності Угода про асоціацію з Європейським Союзом.  Завтра Україна видає десятимільйонний біометричний паспорт. Це, до речі, відповідь тим, хто, намагаючись применшити значення так важко здобутого безвізового режиму, тоді твердив, що ніби українцям він малоцікавий. 10 мільйонів українців уже отримали біометричні паспорти за цей короткий термін. Для українців відкрито вже майже дві третини країн світу. Ми й надалі будемо розширювати простір свободи руху для громадян України.

У понеділок своїм Указом я ввів в дію рішення Ради нацбезпеки та оборони не продовжувати Договір про так звану дружбу з Росією. МЗС направить ноту до Москви, а я подам до Парламенту відповідний законопроект, бо останнє слово в цьому питанні – за вами, за Верховною Радою України.

Із  Конституції пропонується викреслити норму, яка дозволяє базування Чорноморського флоту в Україні. Після того як ми повернемо Крим, російської бази у Севастополі точно більше не буде!

Наприкінці серпня виконком СНД офіційно підтвердив, що Україна закрила представництво при статутних органах так званої Співдружності.

І ще одне, дуже важливе. Нарешті, до Києва прибули екзархи Вселенського Патріарха. Прибули готувати рішення про надання автокефалії Українській Помісній Православній Церкві. Це ми з вами робимо справу. І ми точно переможемо. Справу, яку митрополит Іларіон Огієнко називав ділом «повного розмосковлення» нашої церкви.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси