Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Аграрії Богуславщини успішно завершили збирання ранніх зернових і зернобобових культур.

За інформацією управління агропромислового розвитку Богуславської районної державної адміністрації на полях Богуславщини обмолочено 8,3 тис. га  площ під зерновими культурами.  Середній  показник урожайності  становить 5,3  т/га. Валовий збір сягає відмітки  42,2тис. тонн  зерна
У розрізі культур зібрано:
Озима пшениця – 36,2 тис. тонн, урожайність 5,1 т/га
Яра пшениця – 1,7тис. тонн, урожайність 4,8т/га
Жито - 0,3тис. тонн, урожайність 4,2т/га
Озимий ячмінь -0,7тис. тонн, урожайність 4,0т/га
Ярий ячмінь -2,4 тис. тонн, урожайність  3,5т/га
Овес  - 0,2 тис. тонн, урожайність  3,5т/га
Горох -  0,7тис. тонн, урожайність 3,0т/га.
Крім того з площі 1,2 тис. га намолочено 3,3 тис. тонн озимого ріпаку при середній урожайності 2,8 т/га.
За попередніми даними під урожай 2020 року очікується посіяти 9,8 тис. га озимих культур.
На даний час сільськогосподарські підприємства району готують площі під посів озимих зернових культур  та проводять посів озимого ріпаку площа якого прогнозується до 3,0 тис. га.
agrarii_Boguslav_09_08_2019За інформацією управління агропромислового розвитку Богуславської районної державної адміністрації на Богуславщині обмолочено 8,3 тис. га  площ під зерновими культурами.  Середній  показник урожайності  становить 5,3  т/га. Валовий збір сягає відмітки  42,2тис. тонн  зерна.
У розрізі культур зібрано:
Озима пшениця – 36,2 тис. тонн, урожайність 5,1 т/га
Яра пшениця – 1,7тис. тонн, урожайність 4,8т/га
Жито - 0,3тис. тонн, урожайність 4,2т/га
Озимий ячмінь -0,7тис. тонн, урожайність 4,0т/га
Ярий ячмінь -2,4 тис. тонн, урожайність  3,5т/га
Овес - 0,2 тис. тонн, урожайність  3,5т/га
Горох -  0,7тис. тонн, урожайність 3,0т/га.
Крім того з площі 1,2 тис. га намолочено 3,3 тис. тонн озимого ріпаку при середній урожайності 2,8 т/га.
За попередніми даними під урожай 2020 року очікується посіяти 9,8 тис. га озимих культур.
На даний час сільськогосподарські підприємства району готують площі під посів озимих зернових культур  та проводять посів озимого ріпаку площа якого прогнозується до 3,0 тис. га.

 

Робоча зустріч з представниками районної організації інвалідів Чорнобиля.

zusrtich_09_08_2019_3_mal09 серпня 2019 року тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата провів робочу зустріч з представниками районної організації інвалідів Чорнобиля (голова Сергій Шкарупа), на яку був запрошений начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Хоменко.

В ході  зустрічі піднімалося питання соціального захисту ліквідаторів І категорії внаслідок аварії на ЧАЕС та видачі посвідчень осіб з інвалідністю внаслідок війни.

По піднятим питанням учасникам зустрічі надано ґрунтовні роз’яснення згідно вимог чинного законодавства.

Детальніше...

 

Засідання комісії ТЕБ та НС Богуславської районної державної адміністрації.

komisiya_09_08_2019_209 серпня 2019 року  в приміщенні Богуславської райдержадміністрації   відбулося засідання комісії ТЕБ та НС Богуславської райдержадміністрації,  на яку були запрошені голови Богуславської ОТГ, сільських рад,  керівники підприємств, установ та організацій району.

На порядок денний винесені питання: 1. Про виконання заходів щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах. 2. Про виділення коштів для закупівлі будівельних матеріалів на ремонт нежитлової будівлі (приміщення ДПРЧ-13), зміцнення боєготовності та боєздатності підрозділів пожежної охорони, що розташовані на території району. 3. Про підготовку закладів освіти Богуславського району до нового 2019/2020 навчального року з питань протипожежної безпеки, охорони праці та техніки безпеки. 4. Про вжиття заходів щодо попередження пожеж трав’яного настилу на території Богуславського району.

Детальніше...

 

Прямий телефонний зв'язок

Kruk_07_08_201907 серпня 2019 року начальник управління фінансів Богуславської районної державної адміністрації Лариса Крюк  провела прямий телефонний зв’язок з населенням району. Поставлені питання стосувалися  соціального захисту, повернення переплати податку та збору на доходи фізичних осіб.

Під час спілкування з жителями міста Богуслав та Богуславського району  по даних питаннях надані детальні відповіді.

 

Привітання тимчасово виконуючого обов'язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати з Днем будівельника.

13-z-dnem-budivelnikaШановні працівники та ветерани будівельної галузі!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем будівельника!

Професія будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою, адже Ви даруєте нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту.

Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію, адже будівельна галузь є одним із головних індикаторів розвитку і стабільності економіки країни.

День будівельника професійне свято не тільки будівельників, але й усіх хто пов'язаний з будівництвом, хто робить наші вулиці, проспекти, населені пункти оновленими, прикрашеними архітектурно витонченими спорудами, житловими будинками, сучасними подвір'ями.

Зичу всім вам, шановні працівники будівельної галузі, вашим колегам здоров'я, успіхів і натхнення, благополуччя і родинного тепла, щедрих замовлень та належної оцінки роботи. Нехай ваша наполеглива праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель. Хай це свято надихає вас на нові професійні звершення.

Тимчасово виконуючий обов'язки

голови Богуславської районної державної адміністрації

Олександр Салата

 

Робоча зустріч

Robocha_zystrich_08_08_201908 серпня 2019 року тимчасово виконуючий обов'язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата провів робочу зустріч за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимира Хоменка, начальника управління Державної казначейської служби у Богуславському районі Миколи Кашпура, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. В ході робочої зустрічі були розглянуті актуальні питання діяльності управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

По завершенню робочої зустрічі т.в.о. голови райдержадміністрації надано доручення та встановлено терміни їх виконання.

 

Прийом громадян

07 серпня 2019 року тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської райдержадміністрації Олександр Салата провів прийом громадян. Жителі Богуславського району зверталися з питаннями соціального захисту, побутового характеру, виділення матеріальної допомоги на лікування.

За підсумками проведеного прийому громадян т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та  доручень відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації.

 

Селекторна нарада.

selektorna_07_08_2019_2-malТимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата взяв у часть в селекторній нараді під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслава Кучера по питаннях виконання доручень голови Київської обласної державної адміністрації від 22.01.2019 № 2-1 (сплата ЄСВ), 12.06.2019 № 28-1 (доставка пенсій додому).

В нараді взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Хоменко, начальник Богуславського районного відділу державної виконавчої служби Олександр Шкарупа, заступник голови комісії з реорганізації Білоцерківської ОДПІ у Київській області ГУ ДФС, заступник начальника-начальник Богуславського відділення Вікторія Підопригора, перший заступник начальника Богуславського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олександр Попченко.

Детальніше...

 

Про підсумки соціально-економічного розвитку Богуславського району за І півріччя 2019 року

1235

Обсяги виробництва промислової продукції в діючих цінах за І півріччя 2019 року  склали 336,1 млн. грн., що на 1,5 млн. грн., або на 0,5 % більше, ніж за І півріччя 2018 року(за даними підприємств).

Обсяг реалізованої промислової продукції за січень-травень 2019 року склав 347,1 млн. грн., що на 83,1 млн. грн. або на 31,5% більше проти відповідного періоду 2018 року.

Значного приросту в обсягах виробленої продукції досягнуто: філія ТОВ СП «Агропромінвест. Богуславка» (в 4,4 разів),  ТОВ «Богуславський завод продтоварів» (+27,8%), ТОВ «Хеппі Мілк +» (+21,5%), КП «Богуславтепловодопостачання» (+22,3%).

Найбільшу питому вагу в обсягах виробництва промислової продукції району займають ПАТ «Богуславська сільгосптехніка» (52,2%), ТОВ «Богуславський завод продтоварів» (16,6%) та ТОВ «Хеппі Мілк +» (10,1%).

Станом на 01.07.2019 на економічно-активних підприємствах району заборгованість з виплати заробітної плати  відсутня.

Обсяги виробництва валової продукції сільського господарства (у порівнянних цінах 2010 року) за І півріччя звітного року зросли на 2,9% або на 810,9 тис. грн. у порівнянні з І півріччям 2018 року і склали 29,05 млн. грн.

Господарствами району у І півріччі 2019 року посіяно 16292 га зернових та зернобобових культур, що на 1284 га більше минулорічного показника. В той же час скоротились посівні площі технічних культур на 2050 га. : з  13087 га до 11037 га.

Валовий надій молока за І півріччя 2019 року збільшився на 184 тонни, або на 9% і склав 2142 тонни. Середні  надої на корову становлять 3059 кг, що на 333 кг або на 12% більше, ніж за відповідний період попереднього 2018 року.

Вироблено 179 тонн м’яса, що на 50 тонн або на 39% більше, ніж за І півріччя 2018 року.

Станом на 01.07.2019 в районі зареєстровано 1974 суб’єкти підприємницької діяльності, що на 24 більше, ніж станом на 01.07.2018 року.

Детальніше...

 

Підготовка господарського комплексу району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період

0-02-0a-94e6680196353849e77b261217d7c44db2b13dc90ebb5fdc45ba4254195cfdb8_fullПідготовка господарського комплексу району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період є одним з найважливіших питань, які перебувають на контролі органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій.

Під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати,  30 липня  2019 року, відбулася нарада з керівниками підприємств, установ, організацій району щодо  підготовки до опалювального сезону 2019-2020 рр.

Під час наради обговорено стан готовності  галузей господарського комплексу району до зимового періоду, проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси