Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Засідання колегії

CIMG5244Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 31 травня 2017 року відбулося  засідання колегії при Богуславській райдержадміністрації за участю голови та заступника голови районної ради, заступника голови райдержадміністрації, сільських голів,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядку денному засідання колегії розглядалися  питання:

1.Про забезпечення прав дитини на сімейне виховання у Богуславському районі.

2.Про підсумки роботи Богуславського районного Центру соціальних служб для сім᾽ї, дітей та молоді за 2016 рік.

3.Про підсумки проведення в Богуславському районі двомісячника благоустрою населених пунктів.

4.Про стан організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, їх фінансування та  вжиті заходи, щодо забезпечення проведення таких робіт.

5. Звіт Дибинецького сільського голови за здійсненням Дибинецькою сільською радою делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Перед початком розгляду питань порядку денного  Ірина Абрамівна  наголосила на посиленому контролі з боку правоохоронних органів та голів сільських рад щодо недопущення ввезення та несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів на території Богуславського району,  організації проведення громадських слухань на територіях сільських рад з питань аналізу та оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян.

Детальніше...

 

Прийом громадян

CIMG523531 травня 2017 року голова Богуславської райдержадміністрації І.А. Старенька провела особистий  прийом громадян, під час якого жителі Богуславщини звернулися з  питанням надання матеріальної допомоги, медичного забезпечення.

За підсумками проведеного прийому громадян голова Богуславської районної  державної адміністрації дала доручення керівникам відповідних служб у терміновому порядку розглянути, вирішити звернення громадян та прозвітувати їй особисто про виконані роботи.

 

Робота пришкільних таборів

 

Із закінченням навчального року у школярів з’явилося більше часу для відпочинку. Саме тому, за традицією, з настанням літа для учнів Богуславщини гостинно відчинили свої двері пришкільні табори на базі 9 загальноосвітніх навчальних закладів району: Богуславської СШ №1, Богуславської ЗОШ №2, Богуславської ЗОШ №3, Дибинецького НВК, Іванівського НВК, Ісайківського НВК, Медвинської ЗОШ, Мисайлівського НВК та Тептіївського НВК,  до яких довозяться учні з усіх закладів освіти.
Цього року, як і минулого, в районі працюватимуть як оздоровчі, так і табори з мовним напрямом, мережа яких, в порівнянні з минулим роком,  збільшилась до 4: Богуславська СШ №1, Богуславська ЗОШ №3, Іванівський НВК та Мисайлівський НВК. Метою мовних таборів є показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто, весело та цікаво.
Відпочинком у таборах планується охопити 807 учнів.  Зміна триватиме 14 робочих днів до 11 червня.
Впродовж роботи таборів на дітей чекають цікаві розваги, змістовні заходи, екскурсії, туристичні походи, спортивні змагання тощо. Для належного відпочинку  організовано гаряче харчування, створено санітарно-гігієнічні умови.
29 травня 2017 табори розпочали свою роботу.
tabir_30_05_2017Із закінченням навчального року у школярів з’явилося більше часу для відпочинку. Саме тому, за традицією, з настанням літа для учнів Богуславщини гостинно відчинили свої двері пришкільні табори на базі 9 загальноосвітніх навчальних закладів району: Богуславської СШ №1, Богуславської ЗОШ №2, Богуславської ЗОШ №3, Дибинецького НВК, Іванівського НВК, Ісайківського НВК, Медвинської ЗОШ, Мисайлівського НВК та Тептіївського НВК,  до яких довозяться учні з усіх закладів освіти.
Цього року, як і минулого, в районі працюватимуть як оздоровчі, так і табори з мовним напрямом, мережа яких, в порівнянні з минулим роком,  збільшилась до 4: Богуславська СШ №1, Богуславська ЗОШ №3, Іванівський НВК та Мисайлівський НВК. Метою мовних таборів є показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто, весело та цікаво.
Відпочинком у таборах планується охопити 807 учнів.  Зміна триватиме 14 робочих днів до 11 червня.
Впродовж роботи таборів на дітей чекають цікаві розваги, змістовні заходи, екскурсії, туристичні походи, спортивні змагання тощо. Для належного відпочинку  організовано гаряче харчування, створено санітарно-гігієнічні умови.
29 травня 2017 табори розпочали свою роботу.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

IMG_20170529_085319Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 29 травня 2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови та заступника голови районної ради, заступника голови та керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядку денному апаратної наради  розглядалися  питання: підсумки проведення сходки села Синиця щодо призначення проміжних місцевих виборів та підсумки проведення громадських слухань на території Іванівської та Михайлівської сільських рад по питанню формування ОТГ; про роботу освітньої галузі району: підсумки ДПА та ЗНО, старт оздоровчої кампанії, функціонування пришкільних таборів, проведення ремонтних робіт в навчальних закладах та підготовка до нового навчального року; робота районного військового комісаріату (проведення  відбору і відправки на контракту службу та підведення підсумків про проведення призову на військову строкову службу); медицини (оздоровлення дітей пільгових категорій населення,  проведення профілактичних оглядів, залучення молодих спеціалістів до роботи в Богуславській ЦРЛ, відшкодування вартості придбаних  ліків за Урядовою програмою «Доступні ліки», проведення заходів щодо оптимізації галузі);  культури (проведення культурно-розважальних заходів для молоді, звітних концертів у сільських будинках культури);  забезпечення правопорядку; нарахування субсидій; проведення ремонтних робіт на дорогах району, наповнення районного бюджету; різне.

Також на апаратній нараді Ірина Абрамівна наголосила на надзвичайній важливості питання щодо впровадження в районі  системи енергетичного менеджменту  та моніторингу споживання енергетичних ресурсів у бюджетній сфері.

Детальніше...

 

Кращі голоси Київщини мають шанс представити країну на фестивалі у Сан-Ремо

jaskravi_dituУ Київській області стартував відбір до міжнародного дитячого співочого конкурсу “Sun Remo Junior” – аналогу дорослого фестивалю, що проходить в італійському місті Сан- Ремо. В останню неділю травня 38 дітлахів, точніше найкращих вокалістів області, вирушили до столичного рекреаційного району Пуща-Водиця. Там у відомому таборі “Артек” для них організували тренувальну базу. До табору відправилися дійсно кращі голоси з найкращих, бо напередодні у кожному районі Київщини пройшли відбіркові тури. Протягом п’яти днів дітлахи серйозно тренуватимуться і готуватимуться до фіналу, адже на кону надзвичайний приз: участь у дитячому співочому конкурсі у Сан-Ремо. У таборі з конкурсантами працюватиме “зірковий” наставник – Заслужена артистка України і досвідченний тренер багатьох телевізійних проектів Рімма Шаповалова. Такий захід - це ідея та безумовна заслуга засновника ГО "Яскраві діти Украіни" Ярослава Москаленка. Його ідею допомогли втілити творче об’єднання «Bright Children of Ukraine». Активно

Детальніше...

 

Дорогі школярі, вчителі, батьки! Щиро вітаємо Вас зі святом останнього дзвоника.

ostanniy_dzvonuk_2017

Для вас пролунав шкільний дзвоник. Він сповістив про закінчення важливого етапу у житті кожної людини – шкільної пори.

Школа дала Вам багато знань, навичок і доброго життєвого досвіду, який тепер Ви будете удосконалювати самостійно. Ці знання обов’язково стануть Вам у нагоді, допоможуть досягти нових вершин у майбутній професійній діяльності та в особистому житті. І кожен з Вас зможе достойно приймати виклики дорослого життя, у якому щодня доводиться робити вибір, відстоювати власні переконання та відповідати за прийняті рішення.

По – особливому урочистий та хвилюючий цей день для батьків. Адже для випускників розпочинається доросле життя. Тож дякуємо Вам за виховання дітей та бажаємо оптимізму і віри у щасливе майбутнє.

Також хочемо висловити глибоку вдячність педагогам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
А Вам, дорогі випускники, впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети. Саме від ваших ідей, творчості та наполегливості залежить майбутнє України.

Зичимо  всім міцного здоров’я, любові, нових відкриттів і гарного настрою!

Голова районної державної адміністрації                                                            Голова районної ради

І.А. Старенька                                                                                                           В.М. Замирайло

 

 

І пролунав останній дзвоник...

ost_dzvon_2017Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято Останнього шкільного дзвоника. Насправді останнім він був для 91 одинадцятикласника. За традицією, у кожному навчальному закладі учні, випускники, батьки та гості вишикувалися у святкову лінійку.

Сьогодні визначний день не тільки для випускників 11-х класів, разом з ними востаннє поріг рідної школи переступлять 277 дев’ятикласників, деякі з них підуть отримувати знання в технікумах та коледжах, а також  залишать стіни початкової школи учні 4-х класів.

На адресу винуватців свята і від вчителів, учнів та їх батьків лунали щирі слова побажань. Красивими хореографічними композиціями та вокальними номерами привітали випускників учні навчальних закладів району.

Були цього дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.

Серед гостей на урочистих лінійках у кожному навчальному закладі Богуславщини побували представники райдержадміністрації, обласної, міської та районної рад, керівники підприємств, організацій району,  відділу  освіти. На традиційне свято останнього дзвоника до Богуславської ЗОШ № 3 завітала голова Богуславської райдержадміністрації Ірина Абрамівна Старенька.

По-батьківськи теплими були напутні слова випускникам. Очільниця району висловила сподівання, що на самостійній життєвій дорозі їм не забракне наполегливості в набутті знань для нових здобутків на благо рідного району й усієї України. Щиро подякувала педагогам, батькам за ґрунтовний внесок в ім'я подальшої успішної самореалізації нашої молоді.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвоник. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

Детальніше...

 

Уряд послаблює тиск контролюючих органів

Уряд продовжує дерегуляційну реформу. Сьогодні, 24 травня, Кабінет Міністрів України схвалив черговий пакет проектів нормативних актів, які зменшують надмірний тиск на бізнес з боку держави, встановлюють прозорі та зрозумілі стосунки між перевіряючими і підприємцями.

Контролювати контролерів зможе кожний

Уряд планує створити публічну автоматизовану та інтегровану базу перевірок. Завдяки їй кожен зможе промоніторити перевірочну діяльність контролюючих органів, дізнатися про їхні плани щодо проведення ревізій. Не пізніше 15 жовтня всім органам державного нагляду (контролю) необхідно внести відомості щодо запланованих перевірок в нову базу даних. І вже 17 жовтня система автоматично оприлюднюватиме проект плану комплексних заходів державного нагляду.               А органи влади, підприємці, представники громадськості і ЗМІ – отримувати таку інформацію безкоштовно.  Запуск нової бази даних перевірок підвищить прозорість  роботи контролюючих органів та суттєво зменшить корупційні ризики при спілкування держави і суб’єктів підприємницької діяльності.

Перевірок поменшає

Детальніше...

 

Прямий телефонний зв’язок з населенням району

CIMG514925  травня 2017 року голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Абрамівна Старенька  провела прямий телефонний зв’язок з населенням району за участю керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, районних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій району.

Поставлені питання стосувалися  забезпечення правопорядку в районі,  видачі лікарняних листів, працевлаштування, законності підприємницької діяльності.

Під час спілкування по даних питаннях надані детальні відповіді, а на окремі з них дано доручення керівникам відповідних служб.

Детальніше...

 

В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Карпатська Україна»

26-27 травня 2017 року в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться          Всеукраїнський фестиваль, спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, "Карпатська Україна".
Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України та Управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації.
Мета заходу – ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України; виховання молодого покоління у дусі національних традицій, духовності та патріотизму; підвищення рівня знань молоді про історію створення Карпатської України 1938–1939 рр.
В програмі заходу: виставка світлин воїнів АТО, презентація національно-патріотичної літератури; виставка традиційних ремесел; диспут з учасниками фестивалю на тему: "Належне пошанування героїки Карпатської України"; марш Героїв центральними вулицями м. Ужгород; молебень та вшанування біля пам’ятника Августину Волошину (1874-1945); концерт кобзарів і лірників, фольк-рок гуртів; вшанування Героїв Карпатської України на Меморіальному кладовищі січовиків Карпатської України на Верецькому перевалі; нічний кінозал патріотичних художніх та документальних фільмів.
За додатковою інформацією Ви можете звертатися до відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України (тел. (044) 246 62 35).
Karp_Ukraina26-27 травня 2017 року в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться          Всеукраїнський фестиваль, спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, "Карпатська Україна".
Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України та Управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації.
Мета заходу – ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України; виховання молодого покоління у дусі національних традицій, духовності та патріотизму; підвищення рівня знань молоді про історію створення Карпатської України 1938–1939 рр.
В програмі заходу: виставка світлин воїнів АТО, презентація національно-патріотичної літератури; виставка традиційних ремесел; диспут з учасниками фестивалю на тему: "Належне пошанування героїки Карпатської України"; марш Героїв центральними вулицями м. Ужгород; молебень та вшанування біля пам’ятника Августину Волошину (1874-1945); концерт кобзарів і лірників, фольк-рок гуртів; вшанування Героїв Карпатської України на Меморіальному кладовищі січовиків Карпатської України на Верецькому перевалі; нічний кінозал патріотичних художніх та документальних фільмів.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси