Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Комісія з питань призначення (відновлення) або відмови соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

P126569226 січня 2016 року в залі засідань Богуславської районної державної адміністрації заступник голови райдержадміністрації О.П. Салата провів засідання Комісії з питань призначення (відновлення) або відмови соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. У засіданні комісії взяли участь представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації; Пенсійного фонду України у Богуславському районі; центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді; Богуславського відділення поліції; служби у справах дітей райдержадміністрації.

На комісії було розглянуто 14 заяв на призначення, відновлення або відмову у призначенні соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, відповідно до складених актів інспекторами управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. За результатами комісії: 2 заявникам - відмовлено у призначенні соціальних виплат; 12 заяв задоволено - призначено або відновлено призначення соціальних виплат.

 

БІЙ ПІД КРУТАМИ (29 СІЧНЯ 1918 РОКУ)

FB_Kruty_129 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут – саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її. „Понад все вони любили свій коханий край”, — писав Павло Тичина. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей, найкращих представників українського студентства. Україна пишається молодими Героями. Пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща. Вічна їм слава.
 

Прямий телефонний зв'язок

IMG_218926 січня 2017 року голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Абрамівна Старенька провела прямий телефонний зв'язок з жителями району, під час якого звернулися 5 громадян. Поставлені питання в основному стосувалися  роботи медичної галузі району, а саме: недопущення реформування Богуславської центральної районної лікарні. Ірина Абрамівна  зі свого боку дала вичерпні роз’яснення, так як це питання вона постійно тримає на контролі і наголошує не тільки на збереженні медичного закладу, а й на підвищенні якості надання послуг та кваліфікації медичного персоналу,  оптимізації галузі. Ведеться тісна співпраця з благодійним фондом «ФАРМВАРТА» і відповідно жителі Богуславщини можуть безкоштовно отримувати  медикаменти.

Також громадяни зверталися з питаннями надання житлової субсидії та матеріальної допомоги на лікування.

На всі поставлені питання надано вичерпні  роз’яснення та консультації.

 

Засідання комісії

24 січня 2017 року відбулося засідання тимчасової робочої групи по наданню висновків щодо економічного обґрунтування тарифів на виробництво теплової енергії КП «Богуславтепловодопостачання».

IMG_2183

В засіданні взяли участь: Салата О.П.  – заступник  голови Богуславської райдержадміністрації (співголова робочої групи), Резніченко А.Л. – заступник голови районної ради (співголова робочої групи), члени робочої групи: Лелека Ю.М. – заступник міського голови, Гавриленко П.М. – уповноважений від фракції  Богуславської районної організації Партії промисловців  і підприємців України, Джемесюк А.В. – начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації, Кипиченко Л.М. - уповноважений від фракції  Богуславської районної організації політичної партії «Опозиційний блок», заступник директора КП «Богуславтепловодопостачання»  Олексієнко О.М., голова Громадської ради при Богуславській райдержадміністрації Л.А. Уклеїна, економіст КП «Богуславтепловодопостачання»  Н.В. Артеменко.

Присутні заслухали висновки щодо економічного обґрунтування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії з використанням природного газу та використанням нетрадиційних джерел енергії для КП «Богуславтепловодопостачання», які підготував Джемесюк А.В.

Члени робочої групи гаряче обговорювали показники,  за якими проводилися розрахунки  планових тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії з використанням природного газу та з використанням соняшникового лушпиння та врешті-решт прийняли рішення направити матеріали на доопрацювання.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення та надано доручення.


Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

IMG_218024 січня 2017 року  голова Богуславської районної  державної адміністрації І.А. Старенька провела апаратну нараду, в якій взяли участь заступник голови адміністрації, керівник апарату, заступник голови районної ради, перший заступник міського голови, керівники управлінь, відділів,  структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

На порядку денному апаратної наради розглядалися питання:

 1. Підсумки робочої поїздки голови Богуславської райдержадміністрації до Київської облдержадміністрації.
 2. Про роботу Богуславського районного військового комісаріату (контрактна служба).
 3. Про роботу Центральної районної лікарні (харчування, забезпеченість медикаментами, робота зубопротезного відділення, робота комунальної аптеки).
 4. Про роботу районної газети «Вісті Богуславщини».
 5. Про стан пенсійного забезпечення у Богуславському районі.
 6. Про  роботу КП «Богуславтепловодопостачання».
 7. Про роботу Богуславського районного центру зайнятості.
 8. Про роботу відділу культури райдержадміністрації.
 9. Про зміни в податковому законодавстві.
 10. Про роботу доруправління у Богуславському районі (наявність спеціальних сумішей для посипки доріг за складних погодних умов)
 11. Різне.

Детальніше...

 

І знову зустріч

Початок нового року видався напруженим для хокейного спорту. 21.01 та 22.01 2017 року на льодовій арені УНТЦ «Льодограй», що є соціальним проектом оператора державних лотерей «МСЛ», на Відкритому чемпіонаті м. Києва з хокею із шайбою зустрілися команди хокеїстів 2006 року народження: «Шершні»,«Київ-1»,
«Київ-2», збірна Одеси, «Крижинка». Вболівальники мали змогу спостерігати за грою юних хокеїстів, які самовіддано змагалися заради спортивної перемоги. Хокей  виховує характер, силу волі, вміння програвати та не падати духом, а ще більше   сконцентровувати увесь потенціал, вміння боротися для подальших перемог. Тож, не дивлячись на те, що Відкритий чемпіонат Києва не посміхнувся нашим Шершням вдалими здобутками, перемогою для наших спортсменів завершилися щорічні змагання дитячої Ліги з хокею, де суперником стала команда «Білий Барс» м. Біла Церква, які пройшли відразу після закінчення чемпіонату Києва 22.01.2017 року.
Неперевершений результат у двобої - 8:2,на користь команди «Шершні».
Тож зимовий сезон Нового року розпочався перемогою справжніх хлопців: Сіваченко Владислав -три його шайби спіймали ворота суперника,дві шайби подарував у новому році «Білому Барсу» Капуста Артем, а, також, по смаколику дісталося від Кальсіна Артема, Висотенка Артема та Чайки Віктора.
А нам залишається підтримувати юні таланти під час їхніх падінь та злетів і спостерігати ,як з відчайдушних хлопчаків підростають справжні спортсмени.
DSC_4396Початок нового року видався напруженим для хокейного спорту. 21 та 22 січня 2017 року на льодовій арені УНТЦ «Льодограй», що є соціальним проектом оператора державних лотерей «МСЛ», на Відкритому чемпіонаті м. Києва з хокею із шайбою зустрілися команди хокеїстів 2006 року народження: «Шершні»,«Київ-1», «Київ-2», збірна Одеси, «Крижинка». Вболівальники мали змогу спостерігати за грою юних хокеїстів, які самовіддано змагалися заради спортивної перемоги. Хокей  виховує характер, силу волі, вміння програвати та не падати духом, а ще більше   сконцентровувати увесь потенціал, вміння боротися для подальших перемог. Тож, не дивлячись на те, що Відкритий чемпіонат Києва не посміхнувся нашим Шершням вдалими здобутками, перемогою для наших спортсменів завершилися щорічні змагання дитячої Ліги з хокею, де суперником стала команда «Білий Барс» м. Біла Церква, які пройшли відразу після закінчення чемпіонату Києва 22.01.2017 року.
Неперевершений результат у двобої - 8:2,на користь команди «Шершні».

Детальніше...

 

День Соборності України

SobornistДень Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. (процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року).

22 січня 2017 року біля пам’ятника Т.Г.Шевченка м. Богуслав відбувся мітинг приурочений Дню Соборності України і 98 річниці проголошення Акта злуки.

Заступник голови Богуславської районної державної адміністрації О.П.Салата, голова Богуславської районної ради М.В. Замирайло, заступники міського голови, голови громадських організацій, політичних партій,  голова та члени громадської ради, керівники підприємств, установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість міста та району, ЗМІ поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

Детальніше...

 

День Соборності та Свободи у Богуславській ЗОШ № 2

«День Соборності та Свободи є символом становлення, розвитку і зміцнення Української державності, Національним святом утвердження ідеалів свободи та демократії» .
22 січня 2017 року Україна відзначає 98 річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який відомий прогресивному людству як День Соборності України.
З цієї нагоди та з метою національно-патріотичного виховання                20.01.2017року у Богуславській ЗОШ № 2 відбулася урочиста лінійка присвячена Дню Соборності України.
Діти у вишиванках вишикувались з урочистим настроєм. На свято прийшли гості воїни АТО: Рузевич Микола Іванович, Царенко Володимир Михайлович, Судик Сергій Валентинович. Разом з дітьми вони взяли участь у створені шкільного символу єдності – «Дерева єдності», виконали Гімн України. Лунали патріотичні вірші та пісні у виконанні Тимошенко Ольги, Охріменко Інни, Козленка Максима, Шманенка Влада, Павліченко Анастасії, Шевченко Любові. З пошаною діти зустріли звернення до них воїна АТО Рузевича М. І. та вчителя історії Олексенко Світлани Іванівни.
Після лінійки, за традицією, зробили фото на пам’ять.
evfym_686«День Соборності та Свободи є символом становлення, розвитку і зміцнення Української державності, Національним святом утвердження ідеалів свободи та демократії».
22 січня 2017 року Україна відзначає 98 річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який відомий прогресивному людству як День Соборності України.
З цієї нагоди та з метою національно-патріотичного виховання  20.01.2017року у Богуславській ЗОШ № 2 відбулася урочиста лінійка присвячена Дню Соборності України.
Діти у вишиванках вишикувались з урочистим настроєм. На свято прийшли гості воїни АТО: Рузевич Микола Іванович, Царенко Володимир Михайлович, Судик Сергій Валентинович. Разом з дітьми вони взяли участь у створені шкільного символу єдності – «Дерева єдності», виконали Гімн України. Лунали патріотичні вірші та пісні у виконанні Тимошенко Ольги, Охріменко Інни, Козленка Максима, Шманенка Влада, Павліченко Анастасії, Шевченко Любові.

Детальніше...

 

В Щедрий вечір щедрівонька, прилетіла ластівка, гарну пісню заспівала, всій землі защедрувала.

IMG_2130Українська щедрівка є величним обрядовим співом, який виконується щорічно на зимові свята, це – традиція, яка передається від покоління до покоління. Сьогодні, в день Водохреща, одного з головних релігійних свят, до райдержадміністрації завітали діти та  вчителі Богуславської ЗОШ №3 на чолі з їх директором Л.Ф. Байбуз, які своїми щедрівками, віршами, святковими обрядовими піснями привітали голову районної державної адміністрації Ірину Абрамівну Стареньку з новорічними та різдвяними святами. Діти бажали очільниці району Божої ласки, всіляких благ, мирного неба і міцного-міцного здоров’я.

У свою чергу Ірина Абрамівна щиро подякувала школярам за чудові вітання, побажала дітям міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій,  вручила їм смачні солодощі, а також  грошовий подарунок на придбання канцелярії.

Детальніше...

 

Нарада з керівниками ринкоутворюючих підприємств району

P118568518 січня 2017 року в залі засідань Богуславської районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками ринкоутворюючих підприємств району. В роботі наради взяли участь голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Абрамівна Старенька, заступник голови райдержадміністрації О.П. Салата, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації А.В. Джемесюк, депутат Київської обласної ради С.В. Лисак,  представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі, Богуславського районного центру зайнятості, Богуславського відділення Білоцерківської ОДПІ, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та соціальні партнери.

В своєму виступі директор Богуславського районного центру зайнятості П.В. Тарасенко проаналізував роботу центру зайнятості за 2016 рік та ознайомив присутніх з переліком послуг, які надаються службою зайнятості.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси