Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Засідання комісії

 

5zasydannya червня 2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра Салати  було проведено позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.

Порядок денний:

1. Про протиепідемічний стан на території Богуславського району та Київської області, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2,  та послаблення протиепідемічних заходів.

1.1. Про організацію роботи пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) на базі закладів загальної середньої освіти Київської області, відповідно до оновлених нормативних документів, з урахуванням профілактичних та протиепідемічних заходів, які впроваджуються для запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення COV1D-19 та забезпечення належних умов проведення ЗНО.

1.2. Про організацію роботи закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Детальніше...

 

Шановні журналісти Богуславщини!

534b185db42297f7c1b082b49329ddf7Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста.

Журналістика – це не просто професія, а насамперед - стан душі, творчі пориви якої виносять Вам своєрідний вирок вічного пошуку та неспокою.

Висока професійність, глибока аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій – це те, що завжди притаманне журналістам нашого краю.

Важливість вашої справи неможливо переоцінити. Адже недарма сучасне суспільство називають інформаційним. Сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти та події, а головне – їх оперативного осмислення та правдивого висвітлення.

Саме ви, представники засобів масової інформації, оперативно інформуєте краян про новини соціально-економічного, політичного та культурного життя району, про важливі події в нашій державі.

Бажаю Вам, шановні журналісти, невичерпної енергії, незрадливої інтуїції, нових цікавих тем, великого таланту, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики. Нехай Господь благословить Вас на добро, дарує здоров’я, щастя, любов! Зичу, щоб кожен день приносив Вам радість та задоволення. Успіхів завжди і у всьому!

З повагою

т.в.о. голови райдержадміністрації  Олександр САЛАТА

 

 

Засідання комісії

0-02-05-bce04adb1107321ee16da8d0b2d4879e5d04df18197b67852c21db393e103b51_fullПід головуванням  т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати,  5 червня  2020 року, відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімей та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію. Під час засідання було розглянуто 1 справу. Членами комісії одноголосно прийнято  позитивне рішення по даній справі.

Детальніше...

 

Уряд послаблює карантинні обмеження.

101318035_156381579262387_1762108069459787776_o

Сьогодні на засіданні ухвалили рішення про дозвіл:

* з 5 червня роботи закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;
* з 5 червня особам старше 60 років не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;
- проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м?;
*  проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

Крім того, поновлюється авіаційне сполучення:
* з 5 червня — внутрішнє авіасполучення;
* з 15 червня — міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.

Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років).

У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень.

Сьогодні на засіданні ухвалили рішення про дозвіл:

? з 5 червня роботи закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;
? з 5 червня особам старше 60 років не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;
? проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м?;
? проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

?? Крім того, поновлюється авіаційне сполучення:
?? з 5 червня — внутрішнє авіасполучення;
?? з 15 червня — міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.

??Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років).

?? У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень.
 

Благодійний проєкт «Родина героя: своїх не лишаємо!»

19664723541cf787bcbcdc7154818445ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український Жіночий Фонд» розпочала Проєкт «Родина героя: своїх не лишаємо!» для жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО Київської області .

Мета проекту є пом’якшення наслідків епідемії COVID 19 шляхом всебічної, адресної підтримки найбільш вразливих груп жінок ветеранської спільноти.

У рамках проекту жінки безкоштовно отримуватимуть комплексну адресну підтримку, зокрема:

–                      Гуманітарну;

–                      Емоційну;

–                      Психологічну,  як професійну так і за принципом «рівний – рівному»;

–                      Юридичні та правові консультації, за потреби допомогу в оформленні документів.

Долучатимуться до онлайн заходів:

–                      З розвитку хобі;

–                      Додаткового заробітку в умовах карантину;

–                      Занять для дітей.Контактні дані: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , сайт: http://familyato.org

 

Управління соціального захисту Богуславської районної державної адміністрації інформує

Постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020р. № 432 внесено зміни у порядок виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, зокрема:

1) пункт 3 викласти у такій редакції:

“3. Допомога на дітей призначається і виплачується фізичним
особам ? підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, які:

сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи ? підприємця; або

зареєструвалися як фізичні особи ? підприємці у січні ? березні
2020 р.; або

Детальніше...

 

Засідання комісії

0-02-0a-4facb058e96339bb6bc164948ddc7934b232e392e4d0f8a83979da211962552c_full

Під головуванням  т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати,  2 червня  2020 року, відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Богуславського району. Під час засідання було розглянуто 11 справ.  По 5 заявам  прийнято позитивне рішення.

Детальніше...

 

Позачергове розширене засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.

1zasydannya червня 2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра Салати  було проведено позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.


ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ

 

Уряд послаблює карантинні обмеження

101825467_3260378293995542_5389076666666450944_o
 

Дорогі діти! Шановні батьки!

_1dzd

Щиро вітаю  Вас із світлим  та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей.

Дитинство – найпрекрасніша мить життя, це – пора сподівань  та здійснення мрій.

Діти  - це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою.

Піклування  про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі живемо та працюємо.

Тому наше основне завдання  -  виховати дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою  та гармонійною душею, впевненими  в собі.  А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть  яскравими  та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої  Богуславщини.

Зичу Вам якомога більше  щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

З повагою

т.в.о. голови райдержадміністрації  Олександр САЛАТА

 

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси