Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

1.08.2017На виконання вимог Закону України від 21 березня 2017 року № 1959-VІІІ щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії органи місцевого самоврядування та НКРЕКП до 10 числа останнього місяця кожного кварталу мають подавати до Держенергоефективності інформацію для розрахунків середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також її транспортування та постачання.

У свою чергу, Держенергоефективності на основі отриманої інформації буде розраховувати середньозважені тарифи до 25 числа останнього місяця щокварталу та оприлюднювати  їх на офіційному веб-сайті: www.saee.gov.ua.

Нагадаємо, що вищезазначеним Законом запроваджено в Україні стимулюючий тариф для виробників тепла «не з газу». Він становитиме 90 % від діючого для суб’єкта господарювання тарифу на тепло з газу для потреб населення та бюджетних установ. У разі його відсутності тариф складе 90% середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

Детальніше...

 

Засідання «круглого столу»

IMG_3165На виконання доручення голови Київської облдержадміністрації О.Л. Горгана 14 серпня 2017 року було  проведено спільне з ПАТ «Київоблгаз» (начальник Богуславької дільниці Кагарлицької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз»   Шіяненко О.П.)   засідання «круглого столу» щодо обговорення проблемних питань підготовки до опалювального сезону 2017/2018 року.  В засіданні взяли  участь керівництво райдержадміністрації,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, навчальних закладів району, керівники ПК «Богусдавтепловодопостачання» та ТОВ «Богуславкомінвестсервіс», сільські голови.

На порядку денному було обговорено питання:

Детальніше...

 

Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

опалубник - будівельні роботи (промислове будівництво, обробка

деревини), обов'язковим є вміння читати плани будівництва;

арматурник - робота з металом, обов’язковим є вміння читати

плани будівництва;

лицювальник – плиточник (покриття стін та підлоги керамічною

плиткою);

штукатур (штукатурні роботи).

Основні вимоги до кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

Детальніше...

 

На території держави розпочато проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант»

На території держави розпочато проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» - щодо запобігання вчиненню правопорушень у тому числі іноземцями та особами без громадянства.

Метою даних заходів є виявлення іноземних громадян, та осіб без громадянства, які вчиняють правопорушення та незаконно перебувають на території України.

В разі встановлення фактів порушення іноземцями та особами без громадянства законодавства України про їх правовий статус, їх дій, що суперечать інтересам забезпечення національної безпеки України чи охорони громадського порядку буде вжито відповідних заходів щодо скорочення строку підрозділами ДМС тимчасового перебування на території України або прийняття рішення про примусове повернення або видворення за межі України із застосуванням заборони щодо подальшого в’їзду строком на три роки.

Детальніше...

 

9 серпня - Міжнародний день корінних народів світу

Міжнародний день корінних народів світу відзначається 9 серпня починаючи з 1995 року за рішенням Організації Об’єднаних націй. Саме в цей день у 1982 році вперше відбулось засідання Робочої групи з питань корінних народів. Українська держава 20 березня 2014 року заявила про державні гарантії прав кримськотатарського народу в складі України, затвердивши відповідну постанову парламенту. За даними ЮНЕСКО, сьогодні у 70 країнах світу проживає близько 300 мільйонів представників корінних народів, які спілкуються понад 5 тисячами своїх етнічних мов і котрі дотримуються своїх культурних традицій. День був заснований задля того, аби світова спільнота пам’ятала про необхідність виявляти турботу і солідарність з представниками корінного населення, якому досить часто на своїй прабатьківщині загрожує асиміляція, або ж вони зазнають різних форм дискримінації (як це, приміром, відбувається зараз з кримськими татарами в окупованому Росією Криму). В Україні заведено вважати, що її етнонаціональну культуру складають українська нація, корінні народи та національні меншини. Єдиного і чіткого визначення поняття «корінний народ» наразі не існує. До корінних народів України зазвичай зараховують кримських татар, гагаузів, кримчаків, караїмів та кримських греків.

Детальніше...

 

Виїзний прийом громадян в с. Дибинці

9 серпня 2017 року  голова Богуславської районної  державної адміністрації І.А. Старенька провела особистий виїзний прийом громадян в с. Дибинці на якому були присутні заступник голови Богуславської районної ради А.Л. Резніченко,  сільський голова  В.І. Шнуренко та секретар В.М. Голосний.

Під час прийому жителі звернулися з питаннями соціального захисту, працевлаштування, правопорядку, захисту законних прав та інтересів громадян.

За підсумками проведеного прийому громадян голова Богуславської районної  державної адміністрації І.А. Старенька дала відповідні доручення та встановила терміни їх виконання.

 

Суд звільнив від відповідальності ще одного учасника Програми СБУ «На тебе чекають вдома»

p_206_27475669Біловодський районний суд Луганської області звільнив від кримінального покарання ще одного учасника Програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома».

Мешканець Луганської області у 2014 році, піддавшись російській пропаганді, брав участь у діяльності незаконних збройних формувань т.зв. «ЛНР». Незабаром він залишив лави терористів, не витримавши ганебного відношення, постійного пияцтва та пограбувань місцевого населення з боку подільників.

Тривалий час чоловік переховувався, побоюючись кримінальної відповідальності.

У 2017 році, дізнавшись з інтернету про Програму СБУ «На тебе чекають вдома», певний час не наважувався на участь у ній. Однак, передивившись низку відеозвернень вже звільнених від кримінальної відповідальності учасників Програми, чоловік, врешті-решт, звернувся до українських правоохоронців.

Детальніше за посиланням -

https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/3751#.MjXVmYWh.dpbs

 

Богуславський РС застерігає громадян бути обережними під час виявлення вибухонебезпечних предметів!

big_5_201701399a56970fБогуславський РС вкотре застерігає громадян бути обережними під час виявлення вибухонебезпечних предметів!Піротехнічні підрозділи ДСНС щодня проводять роботи щодо обстеження території України, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Досить часто застарілі боєприпаси знаходять і звичайні громадяни під час проведення земляних робіт на присадибних ділянках та у полях. Крім того вибухонебезпечні предмети можуть знаходитись також і в лісах та парках, річках та ставках, будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів. Саме тому, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення

вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

IMG_3157Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 7 серпня  2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови районної ради, заступника голови адміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядку денному розглядалися питання: підсумки проведення заслуховування голови Богуславської райдержадміністрації щодо виконання основних галузевих повноважень за підсумками роботи за перше півріччя 2017 року, яке  відбулося 26 липня 2017 року у голови Київської обласної державної адміністрації; про роботу галузі медицини (проведення заходів щодо оптимізації галузі, підвищення якості надання медичних послуг, проведення на належному рівні патронажу на дому); забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; про роботу Богуславського районного військового комісаріату (контрактна служба); про роботу  відділу  культури (проведення культурно-розважальних заходів для молоді, підготовка до відзначення Дня Незалежності України); про роботу Богуславського РС ГУ ДСНС України в Київській області;  субсидіювання населення  району; стан жнивної кампанії; проведення  ремонту електричних мереж та ліній радіозв’язку;  про підготовку закладів освіти до нового навчального 2017-2018 року, про роботу КП «Богуславтепловодопостачання»,  різне.

Детальніше...

 

Профінформаційний семінар з орієнтацією на службу в Збройних Силах України.

IMG_0923

З метою активізації роботи з учасниками АТО та безробітними , надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади і громадськості у вирішенні проблем зайнятості  в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості, 7 серпня 2017 року був проведений профінформаційний семінар з орієнтацією на службу в Збройних Силах України. В семінарі взяли участь 15 чол. із числа безробітних та учасників АТО. Представники Богуславського військомату надали змістовну інформацію для бажаючих проходити військову службу за контрактом з поясненням всіх норм законодавства, прав та обов'язків, пільг для військовослужбовців. В кінці семінару були роздані буклети та інформаційні матеріали з необхідною інформацією.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси