Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Увага! Початок опалювального сезону 2019/2020 року у Богуславському районі.

uvaga_rozpРозпорядження тимчасово виконуючого обовязки голови Богуславської районної державної адміністрації від 25.10.2019 № 215 "Про опалювальний сезон 2019/2020 року".
 

Акція «Відродимо Богуслав разом!»

akciya_derevo_23_10_2019_9_malЗ метою активізації співпраці молодіжних громадських організацій міста Богуслав з учнями шкіл та студентами, 23 жовтня 2019 року перед приміщенням Богуславського районного Будинку культури, за ініціативи громадської організації «Богуславка» (голова Ходаковська Вікторія) та за підтримки Богуславської районної державної адміністрації, проведено акцію «Відродимо Богуслав разом!», в ході якої висаджено кущі бузку та сумах. До акції долучились працівники районного Будинку культури, Богуславської школи мистецтв, райдержадміністрації, молодь.

 

 

 

 

 

Детальніше...

 

Засідання комісії з виплати грошової компенсації для отримання житлових приміщень деяким категоріям осіб.

komisiya_prudbannya_gutla_23_10_2019_223 жовтня, відбулось засідання комісії Богуславської районної державної адміністрації з питань  виплати грошової компенсації деяким категоріям осіб, які захищали Незалежність України, суверенітет та територіальну цілісність України та осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав та членів їх сімей. Нарада пройшла за участю тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати. До проведення засідання долучилися керівники відділів та управлінь райдержадміністрації.

Учасниками засідання розглядались заяви щодо призначення грошової компенсації та надання дозволу на перерахунок коштів на придбання житла. Заяви розглянуто відповідно до «Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №719 та «Порядку та умов надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 №280.

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань альтернативної (невійськової) служби.

alternat_slugba_22_10_2019_1Альтернативна (невійськова) служба, є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством. Право на альтернативну службу мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і ці громадяни належать до діючих згідно з законодавством України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю.

22 жовтня 2019 року в управлінні соціального захисту населення за участю тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати,  відбулося засідання комісії з питань альтернативної (невійськової) служби.

На засіданні комісії розглянуто одну заяву жителя Богуславського району про направлення на проходження альтернативної (невійськової) служби у зв’язку з його релігійними переконаннями.

За результатами розгляду заяви комісія прийняла відповідне рішення.

Детальніше...

 

У Тернополі представників сектору музичного мистецтва навчатимуть проєктному менеджменту

Організатори проєкту “Менеджмент 24/7.” громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з міжнародним музичним фестивалем “Файне Місто” за підтримки Українського культурного фонду запрошують представників музичного мистецтва з усіх регіонів України взяти участь у проєкті.
Однією з ключових ідей проєкту є налагодження співпраці та майбутнього національного і міжнародного мережування. Протягом 3-х днів буде проведений експрес-курс з теоретичною та практичною частиною для підвищення відповідних якостей у представників сектору музичного мистецтва.
Протягом проєкту буде реалізовано 5 окремих заходів на основі однієї навчальної програми:
1-й захід - 4, 5, 6 листопада;
2-й захід - 8, 9, 10 листопада;
3-й захід - 11, 12, 13 листопада;
4-й захід - 15, 16, 17 листопада;
5-й захід - 18, 19, 20 листопада.
Курс складається з освітніх лекцій проєктного менеджменту, головними темами якого є:
• пошук ідеї та визначення мети проєкту;
• оцінка потенціалу майбутнього проєкту;
• головні компоненти планування;
• дослідження ринку;
• аналіз культурного, економічного, соціального середовища, у якому буде реалізовано проєкт;
• міжнародна дистрибуція і стратегія мережування;
• сталість проєкту та розвиток організації у секторі.
Для реалізації проєкту залучено практикуючих експертів, найкращих тренерів та організаторів найбільших музичних заходів України.
Місце проведення: м. Тернопіль, Готельний комплекс "Глобус".
Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/formmanagement247
Дедлайн реєстрації: 28 жовтня до 18:00.
Кількість учасників на кожен захід обмежена до 50 осіб.
Запрошуємо зареєструватися якомога швидше.
Підтвердження участі та програма заходу кожному учаснику будуть надіслані електронною поштою.
Участь безкоштовна, витрати на проїзд (поїздом 2-го класу або плацкарт, квитки на автобус), проживання та харчування покриваються організаторами.
Сторінки проєкту “Менеджмент 24/7.” у соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/events/1435899856548306/
Telegram: https://t.me/managing247
Instagram: https://instagram.com/managing247
Додаткова інформація щодо проєкту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір.
#запідтримкиукф #менеджмент247
enedgment_24-7_whiteОрганізатори проєкту “Менеджмент 24/7.” громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з міжнародним музичним фестивалем “Файне Місто” за підтримки Українського культурного фонду запрошують представників музичного мистецтва з усіх регіонів України взяти участь у проєкті.
Однією з ключових ідей проєкту є налагодження співпраці та майбутнього національного і міжнародного мережування. Протягом 3-х днів буде проведений експрес-курс з теоретичною та практичною частиною для підвищення відповідних якостей у представників сектору музичного мистецтва.
Протягом проєкту буде реалізовано 5 окремих заходів на основі однієї навчальної програми:
1-й захід - 4, 5, 6 листопада;
2-й захід - 8, 9, 10 листопада;
3-й захід - 11, 12, 13 листопада;
4-й захід - 15, 16, 17 листопада;
5-й захід - 18, 19, 20 листопада.
Курс складається з освітніх лекцій проєктного менеджменту, головними темами якого є:
• пошук ідеї та визначення мети проєкту;
• оцінка потенціалу майбутнього проєкту;
• головні компоненти планування;

Детальніше...

 

Президент України та Прем'єр-міністр запрошують іноземних інвесторів на форум у Маріуполі

22 жовтня 2019 року
Президент України та Прем'єр-міністр запрошують іноземних інвесторів на форум у Маріуполі
Перший інвестиційний форум RE:THINK. Invest in Ukraine з ініціативи Президента України та за підтримки Кабінету Міністрів України відбудеться 29 жовтня в Маріуполі. Понад 400 представників влади та бізнесу зустрінуться для обговорення перспектив розвитку регіону та покращення інвестиційного клімату держави. Форум стане першою подією такого масштабу поза межами столиці.
Основна програма форуму складатиме п’ять панелей, під час яких обговорять інвестиційний потенціал України, шляхи розвитку регіонів, інвестиційні проекти та точки економічного росту.
На одній сцені вперше в Україні зберуться керівники чотирьох найбільших міжнародних фінансових інституцій: Європейського банку реконструкції та розвитку, IFC, Європейського інвестиційного банку, Світового банку у справах регіонів Європи та Центральної Азії.
Нова команда продемонструє реалізовані проекти та ті, для яких триває пошук інвесторів. Серед проектів варто виділити відновлення системи водопостачання Донецької області, відновлення електрифікації залізниць у Донецькій та Луганській областях, проект запуску зрошення в Херсоні, будівництво ділянки залізниці між магістраллю Попасна – Куп’янськ та залізничною гілкою Лантратівка – Кіндрашівська – Нова, відновлення електрифікації залізничних перевезень у Донецькій і Луганській областях.
Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні запросив інвесторів відвідати форум та звернув увагу на символічність вибору міста для проведення заходу. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук у своєму запрошенні розповів, які проекти будуть представлені на форумі, та закцентував увагу на важливості проведення RE:THINK саме у Маріуполі.
«Ми шукали привабливі ідеї для інвестицій. Ми їх знайшли. І 29 жовтня презентуємо їх іноземним інвесторам, на форумі у Маріуполі. Чому там? Ми хочемо почати нову історію саме з такого міста – перспективного та спраглого до змін», – зазначив Президент України Володимир Зеленський.
Основне завдання форуму – залучити більше міжнародних інвестицій для відновлення економіки держави та перетворення Донбасу на потужний розвинутий промисловий кластер. Інвестиційні ідеї форуму здатні змінити стан регіону шляхом створення нових робочих місць, підвищення інвестиційної привабливості та покращення інфраструктури.
«Навіщо нам RE:THINK? Для того, щоб показати зміни в Україні та поговорити з тими, хто ці зміни робить. Цікаві інфраструктурні та інші інвестиційні проекти в агросфері, ІТ та промисловості будуть представлені на форумі в Маріуполі. Місто вибороло свободу і почало складний шлях від відновлення до розвитку. Це важливий символ того, як може відродитись Україна. Ми запускаємо маріупольський ефект відродження України. До зустрічі в Маріуполі!» – додав Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.
Докладніше можна прочитати на Урядовому порталі www.kmu.gov.ua та сторінках Кабінету Міністрів України у соціальних мережах у
При використанні інформації просимо робити гіперпосилання на www.kmu.gov.ua
Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
prezud_forym_mariypol_2019Перший інвестиційний форум RE:THINK. Invest in Ukraine з ініціативи Президента України та за підтримки Кабінету Міністрів України відбудеться 29 жовтня в Маріуполі. Понад 400 представників влади та бізнесу зустрінуться для обговорення перспектив розвитку регіону та покращення інвестиційного клімату держави. Форум стане першою подією такого масштабу поза межами столиці.
Основна програма форуму складатиме п’ять панелей, під час яких обговорять інвестиційний потенціал України, шляхи розвитку регіонів, інвестиційні проекти та точки економічного росту.
На одній сцені вперше в Україні зберуться керівники чотирьох найбільших міжнародних фінансових інституцій: Європейського банку реконструкції та розвитку, IFC, Європейського інвестиційного банку, Світового банку у справах регіонів Європи та Центральної Азії.
Нова команда продемонструє реалізовані проекти та ті, для яких триває пошук інвесторів. Серед проектів варто виділити відновлення системи водопостачання Донецької області, відновлення електрифікації залізниць у Донецькій та Луганській областях, проект запуску зрошення в Херсоні, будівництво ділянки залізниці між магістраллю Попасна – Куп’янськ та залізничною гілкою Лантратівка – Кіндрашівська – Нова, відновлення електрифікації залізничних перевезень у Донецькій і Луганській областях.

Детальніше...

 

Прийом громадян

Priyom_Salata_22_10_2019_223 жовтня 2019 року тимчасово виконуючий обов'язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата провів черговий особистий прийом громадян.

Питання, які громадяни  порушували перед районною владою стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, соціального захисту, вирішення соціально-побутових проблем.

Усім заявникам надано роз’яснення щодо порушених ними питань.

За результатами  особистого прийому дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації. Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначені законодавством терміни.

 

Робоча зустріч

zysrtich_osvita_22_10_201922 жовтня тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата провів робочу зустріч з начальником відділу освіти райдержадміністрації Оксаною Поліщук по питанню роботи закладів освіти району  в осінньо-зимовий період 2019-2020 року.

Чималу увагу т.в.о. голови райдержадміністрації  приділив питанням підготовки закладів освіти до опалювального сезону і забезпеченню його сталого проходження у осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Станом на 22 жовтня 2019 року всі заклади освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років готові.

 

АПАРАТНА НАРАДА

aparatana_21_10_2019_malПід керівництвом тимчасово виконуючого обов'язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати, 21 жовтня 2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада.

На  апаратній нараді обговорені  питання, які стосувалися основних напрямків життєдіяльності Богуславського району: підготовка та початок опалювального періоду 2019-2020 року; робота  закладів освіти та  підготовка їх до опалювального періоду 2019-2020 років; стан забезпечення правопорядку, прав та свобод громадян; проведення заходів по забезпеченню  якості надання медичних послуг; проведення протиепізоотичних заходів; субсидіювання та проведення посиленої роз’яснювальної роботи серед  населення району;  різне.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та  доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до  вимог чинного законодавства.

Детальніше...

 

АНОНС: Пряма телефонна лінія Північного офісу Держаудитслужби

23 жовтня 2019 року з 11:00 до 12:00 відбудеться пряма лінія начальника Північного офісу Держаудитслужби Олександра Вікторовича Карабанова з питань можливих порушень чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами та організаціями міста Київ та Київської області.
Контактний номер телефону: (044) 272 60 18.
Також із зазначених питань у робочі дні можна звертатися на телефон довіри Північного офісу Держаудитслужби за номером (044) 484 69 45 або на телефон довіри Держаудитслужби України за номером (044) 425 80 30.
1500642501_download23 жовтня 2019 року з 11:00 до 12:00 відбудеться пряма лінія начальника Північного офісу Держаудитслужби Олександра Вікторовича Карабанова з питань можливих порушень чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами та організаціями міста Київ та Київської області.
Контактний номер телефону: (044) 272 60 18.
Також із зазначених питань у робочі дні можна звертатися на телефон довіри Північного офісу Держаудитслужби за номером (044) 484 69 45 або на телефон довіри Держаудитслужби України за номером (044) 425 80 30.
Прес-служба Північного офісу Держаудитслужби
 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси