Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

УЧАСНИКАМ АТО

У зв’язку з прийняттям Урядом рішення про виплату у 2017 році щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у нових – підвищених - розмірах до 
Міністерства соціальної політики почали надходити численні звернення від 
громадян з проханням роз’яснити порядок її отримання.
Отже, учасники бойових дій, які ЗВІЛЬНЕНІ в запас, мають до 30 квітня 2017 року подати: заяву до районного військкомату про виплату допомоги 
(форма заяви є у військкоматі), посвідчення учасника бойових дій, 
реквізити банківського рахунку, на який будуть перераховані кошти.
Заяви та документи НЕ подають і отримують виплату АВТОМАТИЧНО:- інваліди війни (їм кошти будуть нараховані на банківський рахунок, або 
вони зможуть їх отримати у поштовому відділенні);- учасники бойових дій, які служать (їм кошти будуть нараховані набанківський рахунок, або вони зможуть їх отримати у військовій частині).
Усі кошти мають бути нараховані до 5 травня 2017 року. У разі 
ненарахування або для перевірки даних необхідно звернутися до органів 
соцзахисту за місцем реєстрації.
Увага! Якщо хтось не встигне подати заяву до 30 квітня 2017 року, можна буде звернутися за допомогою до 30 вересня 2017 року!"

 

 

АПАРАТНА НАРАДА

IMG_2613Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 10 квітня  2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови та заступника голови районної ради, заступника голови та керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На початку наради голова райдержадміністрації подякувала всім, хто долучився збору матеріально-технічних засобів для військових підрозділів Київщини, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України.

На порядку денному апаратної наради  розглядалися  питання: проведення двомісячника благоустрою населених пунктів району та Всеукраїнської екологічної акції «За чисте довкілля», яка відбудеться 13 квітня 2017 року; завершення опалювального сезону в населених пунктах Богуславського району; робота сектору ДСНС в Богуславському районі, проведення роз’яснювальної роботи серед населення району по недопущенню спалювання  трав’яного настилу; робота районного військового комісаріату; робота галузі освіти ( підготовка до закінчення навчального року), спорту (проведення районних змагань), медицини ( забезпеченість медикаментами),  культури (проведення культурно-розважальних заходів для молоді);  забезпечення правопорядку; нарахування субсидій; проведення ремонтних робіт на дорогах району, проведення посівної кампанії   та ін.

Так, Ірина Абрамівна повідомила, що 22  квітня 2017 року на  льодовій арені УНТЦ «Льодограй» відбудеться турнір на кубок голови  Богуславської райдержадміністрації з фігурного катання.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.

Детальніше...

 

Богуславщина долучилася до відправки матеріально-технічних засобів для військових підрозділів Київщини, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України

i6 квітня 2017 року Богуславщина долучилася до  відправки  матеріально-технічних засобів для військових підрозділів Київщини, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України, доправивши їх до м. Біла Церква. Звідси допомога, зібрана з ряду прилеглих районів, 7 квітня відправилась автотранспортом до військових частин, дислокованих на Сході України.

Голова Богуславської районної державної адміністрації  І.А. Старенька висловлює слова щирої вдячності всім мешканцям району за збір допомоги. Особлива вдячність:

ДП «Богуславський лісгосп», ТОВ «Зоря»,  СТОВ «Аграрник -1», ПОСП «Берегиня», ТОВ СГП «Шупики», районній та сільським радам Богуславського району, громадській організації «Об’єднане братерство воїнів АТО»,  ПП «Татоян».

А також працівникам Богуславської центральної районної лікарні,  КЗ КОР «ЦПМСД»,  КЗ КОР «КОЦЕМДМК «Богуславська станція екстреної медичної допомоги», шкіл та дошкільних навчальних закладів, закладів культури району,  спортивної школи,  КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького», ДНЗ «Богуславський ЦПТО», відділу у Богуславському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Богуславського відділення поліції Миронівського ВП ГУНП, Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області,  Богуславського відділення Білоцерківської ОДПІ, управління Державної казначейської служби у Богуславському районі, Богуславського районного центру зайнятості, Богуславського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області, управління Держпродспоживслужби, філії «Богуславське райдоруправління», Богуславської філії  ПАТ «Київоблгаз», Богуславському  районному підрозділу ЗАТ "А.Е.С" Київобленерго",  КП «Богуславтепловодопостачання», управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, всім іншим хто долучився до доброї справи.

 

Сергій Савчук: У березні українці-учасники програми «теплих» кредитів залучили на енергоефективні заходи рекордну суму коштів – півмільярда гривень

177_nУ березні понад 25 тисяч родин стали учасниками Урядової програми "теплих" кредитів та залучили на реалізацію енергоефективних заходів у своїх оселях 509 млн гривень. Це абсолютний рекорд, досягнутий вперше за три роки дії програми. Ця сума коштів у півтора рази та навіть удвічі перевищує показники кращих періодів програми. Наприклад, у листопаді 2015 року за місяць сім'ї отримували разом близько 300 млн гривень.

"Результати моніторингу дії Урядової програми у 2017 вражають. Вони вчергове доводять, що довіра українських родин до програми зросла в рази. Все більше сімей усвідомлюють подвійну вигоду від участі у програмі, а саме - можливість двічі заощадити. Спочатку, під час придбання необхідних матеріалів та обладнання, Уряд відшкодує частину суми "теплого" кредиту, а згодом після впровадження заходів з енергоефективності сім'я заощаджуватиме чималі суми бюджету на оплаті комунальних послуг", - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Детальніше...

 

До уваги громадян!

Віднині  шлюб за 24 години можна зареєструвати у м. Біла Церква Київської області

Організатор проведення:

комунальна установа Будинок урочистих подій

Місце знаходження комунальної установи: Київська область, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 22, 09100. Телефон: (04563) 5-30-58.

Контактні дані відділу: Київська область, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 22, 09100. Телефон: (04563) 5-34-40, 5-34-39.

 

Алла Арешкович розповіла про перспективи розвитку медицини на Київщині

3 квітня у Київській обласній державній адміністрації відбулася регіональна платформа «Новації в охороні здоров’я. Підходи до фінансування медичних послуг».
Концепція медичної реформи передбачає розподіл повноважень між державою і місцевим самоврядуванням. Тобто, держава замовляє та оплачує медичні послуги в рамках гарантованого пакету, а громада утримує приміщення закладів охорони здоров’я.
Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган зазначив, що питання медичної реформи надзвичайно важливе, адже «на рівні з питаннями фізичної безпеки і протипожежної, охорона здоров’я – це третя точка дотику з владою, без якої людина обійтись самоорганізовано не може».
«Наше завдання не чекати, що нам будуть спускати номенклатури, тарифи. Сьогодні у нас є всі шанси формувати тверді пропозиції і на них наполягати», - сказав голова КОДА.
Директор департаменту охорони здоров’я КОДА Алла Арешкович особливу увагу зосередила на розвитку первинної медичної допомоги, адже така допомога – це не тільки профілактика, а і громадське здоров’я.
«При обласних радах, при обласній адміністрації буде проведено реорганізацію центру здоров’я Київської області і сформовано, відповідно до норм закону, центр громадського здоров’я Київської області. Це дасть можливість розробити і впровадити ті індикатори якості медичної допомоги, з якими будуть працювати заклади охорони здоров’я вторинного рівня, куди увійдуть не тільки лікарні інтенсивного лікування, а й інші заклади», - зазначила Алла Арешкович.
Директор департаменту також додала що до первинної медичної допомоги існує кадрова програма, відповідно до якої в Національному медичному університеті навчається близько 70 фахівців для первинної мережі.
За словами Алли Арешкович, на рівні районних адміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад ініційовано створення мотиваційних програм для лікарів загальної практики сімейної медицини, які будуть працювати на відповідних територіях.
«Ми також будемо, сумісно з Міністерством охорони здоров’я, ініціювати та розробляти програму профілактичних заходів для впровадження в наших 25 районах Київської області і містах обласного значення. Це ті найменш витратні заходи, які дають у всьому світі найбільш відчутний результат», - сказала директор департаменту.
Алла Арешкович зазначає, що в плані розвитку також подальша реорганізація і зміцнення системи екстреної медичної допомоги. Так, на території Київської області функціонує, окрім створеного Центру ЕМД, 8 станцій ЕМД та 25 підстанцій.
Водночас, директор департаменту охорони здоров’я КОДА наголосила на тому, що дефіцит коштів по виплаті заробітної плати для медичних працівників Київської області складає більше 660 мільйонів гривень на 2017 рік: «Ми очікуємо державної субвенції на покриття цієї частини коштів».
Алла Арешкович повідомила, що в департаменті розпочато роботу по реалізації створення на території Київської області госпітальних округів в частині бачення взаємозв’язку і взаємокомунікації між всіма ланками: первинною – вторинною – третинною, за безпосередньої участі екстреної медичної допомоги.
«Ми будемо готувати проект наказу щодо порядку госпіталізації з направленням та без до закладів охорони здоров’я області. Він обов’язково буде винесений на громадське обговорення, а також поданий на розгляд комісії з питань охорони здоров’я для того, щоб ми могли зрозуміти структуру лікарень по видах медичної допомоги, яка зараз існує. Щоб ми зрозуміли наявність ресурсів в наших лікарнях міст і районів. І для того, щоб ми могли відпрацювати моменти відсутності комунікації, яка наразі є», - зазначила Алла Арешкович.
Крім того, директор департаменту підняла питання зміни фінансування медичних закладів. На наступний рік змінюється фінансування закладів первинної медико-санітарної допомоги. Це значить, що і з районних, і з місцевих бюджетів видатки будуть спрямовані тільки на розвиток комунальних закладів. Фінансування медичних послуг буде проводитись за рахунок центрального органу виконавчої влади.
Народний депутат України Ірина Сисоєнко розповіла про роль органів місцевого самоврядування у проведенні медичної реформи, а також законодавчі ініціативи. Народний депутат зосередила увагу на трьох основних питаннях: розвиток первинної медичної допомоги; створення госпітальних округів; запровадження страхової медицини.
«Дуже багато міфів, що коли буде створено госпітальні округи, то лікарні будуть закриватись, а трудові колективи будуть звільнятись. Це все є неправдою. По суті, госпітальний округ – це не формування якесь адміністративно-територіальне. Це, по суті,  візуальне об’єднання медичних закладів, які формуються на певній території, формуючи єдиний медичний простір. Вони мають задовольняти потреби людей конкретних районів, які об’єднались, в усіх видах  медичної допомоги ІІ рівня. Тут не приймає участь первинна ланка і тут не приймає участь ІІІ рівень медичної допомоги», - пояснила Ірина Сисоєнко щодо створення госпітальних округів.
Засідання регіональної платформи організоване Київським регіональним відділенням Асоціації міст України за участю народного депутата України Ірини Сисоєнко, голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, депутатів Київської обласної ради, директора департаменту охорони здоров’я КОДА Алли Арешкович, голови постійної депутатської комісії обласної ради з питань охорони здоров’я Наталії Бігарі,  міських та селищних голів, головних лікарів районних та міських лікарень.
IMG_38983 квітня у Київській обласній державній адміністрації відбулася регіональна платформа «Новації в охороні здоров’я. Підходи до фінансування медичних послуг».
Концепція медичної реформи передбачає розподіл повноважень між державою і місцевим самоврядуванням. Тобто, держава замовляє та оплачує медичні послуги в рамках гарантованого пакету, а громада утримує приміщення закладів охорони здоров’я.
Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган зазначив, що питання медичної реформи надзвичайно важливе, адже «на рівні з питаннями фізичної безпеки і протипожежної, охорона здоров’я – це третя точка дотику з владою, без якої людина обійтись самоорганізовано не може».
«Наше завдання не чекати, що нам будуть спускати номенклатури, тарифи. Сьогодні у нас є всі шанси формувати тверді пропозиції і на них наполягати», - сказав голова КОДА.

Детальніше...

 

ОГОЛОШЕННЯ !!!

Повідомляємо, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 року №988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» з 31.03.2017 року шляхом злиття управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області змінило назву, відтепер управління називається Кагарлицьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області.

Наголошуємо. що зі зміною назви та структури органу Пенсійного фонду у м. Богуславі, місце знаходження та функції управління залишаються не змінними.

 

У Шершнів жарти серйозні

01.04.2017 року, саме на День Сміху, на Льодовій арені УНТЦ «Льодограй» відбулися Щорічні змагання дитячої Ліги з хокею між командами «Шершні»м. Богуслав та командами «Атек» м. Київ (2006 р.н.)
Сила духу, сила волі, характер, це ті якості, які характеризують юних спортсменів хокейного мистецтва УНТЦ «Льодограй».  Оператором державних лотерей «МСЛ» збудований справжній Палац спорту, який дає можливість нашим хокеїстам, завдяки тренуванням, завжди утримувати свою форму в хокейній дитячій Лізі. За результатами діло не стало: «Шершні» 6:1  «Атек»,на користь команди «Шершні». Кращі гравці двобою: Лісовий Андрій-забив у ворота суперника 1 гол; Рябцев Артем-1 гол; Федоренко Данило – 1 гол; Терзі Артем привітав  з Днем Сміху усіх вболівальників та гостей забивши 3 шайби у ворота   «Атека»
Хокей виховує справжніх хлопців, коли за справу береться Майстер Спорту Міжнародного Класу, екс-гравець національної збірної України, чемпіон України ,володар Кубку України тренер з хокею УНТЦ «Льодограй» Матвійчук Олександр Миколайович.
IMG_20170330_12200601.04.2017 року, саме на День Сміху, на Льодовій арені УНТЦ «Льодограй» відбулися щорічні змагання дитячої Ліги з хокею між командами «Шершні»м. Богуслав та «Атек» м. Київ (2006 р.н.)
Сила духу, сила волі, характер, це ті якості, які характеризують юних спортсменів хокейного мистецтва УНТЦ «Льодограй».  Оператором державних лотерей «МСЛ» збудований справжній Палац спорту, який дає можливість нашим хокеїстам, завдяки тренуванням, завжди утримувати свою форму в хокейній дитячій Лізі. За результатами діло не стало: «Шершні» 6:1  «Атек»,на користь команди «Шершні». Кращі гравці двобою: Лісовий Андрій-забив у ворота суперника 1 гол; Рябцев Артем-1 гол; Федоренко Данило – 1 гол; Терзі Артем привітав  з Днем Сміху усіх вболівальників та гостей забивши 3 шайби у ворота   «Атека»
Хокей виховує справжніх хлопців, коли за справу береться Майстер Спорту Міжнародного Класу, екс-гравець національної збірної України, чемпіон України ,володар Кубку України тренер з хокею УНТЦ «Льодограй» Матвійчук Олександр Миколайович.
 

Новий склад громадської ради при Богуславській райдержадміністрації:

IMG_26033 квітня 2017  року в залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулися  установчі збори для формування нового складу громадської ради при Богуславській райдержадміністрації на 2017-2019 роки. До нового складу громадської ради при райдержадміністрації були обрані представники 19 інститутів громадського суспільства Богуславського району.

Головою громадської ради при Богуславській райдержадміністрації було обрано Уклеїну Лілію Анатоліївну – заступника директора з виховної роботи, члена первинної профспілкової організації Центру Професійно-технічної освіти №1 м.Богуслав,  заступником голови громадської ради обрано Харченка Володимира Петровича - голову Богуславської районної громадської організації «Спілка багатодітних сімей».

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

IMG_2597Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької  3 квітня  2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови районної ради, заступника голови та керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Головними   питаннями порядку денного були:  організація  збору матеріально-технічних засобів для військових підрозділів Київщини, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Сході; проведення двомісячника благоустрою населених пунктів району; завершення опалювального сезону в населених пунктах Богуславського району; вжиття заходів щодо недопущення проявів Африканської чуми свиней на території Богуславського району; робота сектору ДСНС в Богуславському районі, проведення роз’яснювальної роботи серед населення району по недопущенню спалювання  трав’яного настилу; робота районного військового комісаріату; робота галузі освіти, спорту, медицини,  культури;  забезпечення правопорядку; проведення ремонтних робіт на дорогах району; оздоровлення дітей з особливими потребами у 2017 році; завершення  процесу реорганізації управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі; різне.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси