Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

До Дня працівника соціальної сфери

IMG_20181102_114500

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати та пенсії, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

 

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери відбулися 2 листопада 2018 року  у приміщенні районного будинку культури. Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися голова районної державної адміністрації Ірина Старенька та заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Руслана Вісьтак. Виступаючі висловили слова щирої вдячності працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю, та тепло сердець, яке вони дарують людям.

З нагоди професійного свята грамотами департаменту соціального захисту  населення Київської обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники соціальної сфери району.

Детальніше...

 

Шановні працівники соціальної сфери!

soct

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Ви обрали для себе нелегку, але благородну, сповнену гуманізму, милосердя та тепла професію -  допомагати тим, хто цього потребує.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.


Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, у центрі якої є людина.


Бажаю Вам Божого благословення, творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!


З повагою,

голова районної державної адміністрації

Ірина Старенька

 

Прийом громадян

0-02-05-d00ca3bae9dc5e9cc85e0e5c314ce834343995761caa53ec9d688532df995522_full

Однією з найефективніших форм діалогу влади з громадою є особисті прийоми громадян. З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян»,  головою Богуславської райдержадміністрації Іриною Старенькою  31 жовтня 2018 року проведено  особистий прийом громадян.


З  проблемними питаннями на прийомі в очільниці району  побувало 3 мешканців району. Питання, які порушували перед районною владою стосувалися надання субсидії, надання матеріальної допомоги на лікування, працевлаштування, земельне питання.


Детальніше...

 

ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ – ЦЕ ЗАХИСТ ЛЮДЕЙ, В ТОМУ ЧИСЛІ І СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ – ПРЕЗИДЕНТ НОВОМУ ГОЛОВІ КИЇВСЬКОЇ ОДА

Predstavl_gubernat_30_10_2018«Головне завдання, яке я ставлю новому голові ОДА – це захист людей, в тому числі і соціальний захист. Ми маємо бути абсолютно відкритими до проблем людей і не класти проблеми у «довгу шухляду», а вирішувати їх», – підкреслив Президент Петро Порошенко під час представлення нового голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука.

«Ми не можемо допустити зниження рівня життя людей. Є проблеми із субсидіями? Спростіть, нарахуйте, а потім розберетесь. В жодному разі неможна, щоб людині було відмовлено, особливо, коли вона має законне право на це», – підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави наголосив, що це питання  кореспондується з енергоефективністю, з підвищенням ефективності використання бюджетних коштів.

Президент особливо підкреслив, що потрібно зробити ще один крок і переходити до монетизації субсидій. За його словами, коли людина заощаджує електроенергію, тепло, пальне, заощаджує газ, то частину цих коштів краще віддати людині.

Глава держави також підкреслив, що механізм монетизації субсидій має бути негайно розроблений і запроваджений якомога швидше. Він наголосив, що Уряд має забезпечити відповідну ефективну роботу, щоб кожен мав можливість звернутися і вирішити свою проблему.

Петро Порошенко також зазначив, що неможна допустити аби «будь-які політикани, пообіцявши, що газ, а раніше це був бензин, цукор, а ще до цього хліб… буде безкоштовним, будемо роздавати». «Ми цим вже наїлися. Безкоштовний сир – тільки в мишоловці. Або в імперській столиці, в Москві, куди треба було їздити для того, щоб отримувати газ і здавати суверенітет. Ми не допустимо повернення до цих часів»,  – сказав Президент.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

 

До Дня визволення України від нацистських загарбників

0-02-05-bc79c4dcf33f6c3ef53e5e1d2568994dc6625eae52539439c13231dbd162c8eb_full

28 жовтня 2018 року  з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників відбулося  покладання квітів до Меморіалу Слави в м. Богуслав.

Учасники заходу  хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни. У храмах міста та району пройшли молебні за Україну та панахиди за героїв, які відділи життя за Україну.

 

Детальніше...

 

День села в Чайках

44897529_271366200251442_5668770245561548800_n

27 жовтня 2018 року село Чайки відсвяткувало своє 228—річчя з дня заснування.

 


У сільському будинку культури було надзвичайно людно! На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від малого до великого.

Привітали громаду голова районної державної адміністрації Ірина Старенька, заступник голови районної ради Анатолій Резніченко, сільський голова Михайло Совенко, які побажали жителям процвітання, а кожній родині —миру, щастя, достатку, злагоди та добробуту.

 

Подяками та цінними подарунками керівництво району відзначило жителів громади, які зробити значний внесок у розвиток та процвітання Чайок:
Шнуренко Олену Олексіївну - зав.клубом с. Чайки; Шеремет Олену дмитрівну - худ. керівника Чайківського сільського клубу; Голика Олега Володимировича - жителя с. Чайки; колектив художньої самодіяльності Чайківського сільського клубу.

 

Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан. Привітали також старожилів, наймолодшого жителя та інших односельчан, які не стоять осторонь проблем села.

Чудовими пісенними та квітковими композиціями студенти Білоцерківського національного аграрного університету також вітали всю чайківську громаду.

Детальніше...

 

Прогноз погоди у Богуславському районі на найближчий період з 28.10.2018 по 02.11.2018

pogoda_na_sait_1 pogoda_na_sait11
 

Розпорядження голови Богуславської районної державної адміністрації

від 26.10.2018 № 379

"Про опалювальний період 2018/2019 року"

Відповідно до статей 6, 13, 20, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 12 Закону України "Про теплопостачання", Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, пункту 9.7 ДБН В.2.5-39:2008 "Теплові мережі", пункту 4 розділу Х Правил підготоки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за № 1310/16001 та виходячи з кліматичних умов:

Читати повністю.

 

 

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

images

Від імені районної державної адміністрації сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем автомобіліста та дорожника.

Автомобіль і дорога об’єднують людей в одну спільноту — учасників дорожнього руху. Економічний, соціальний розвиток держави, життя кожного громадянина зокрема немислимі без надійного функціонування автомобільної, дорожньої галузей.

Незважаючи на фінансові ускладнення в роботі, ви поліпшуєте обслуговування пасажирів, ремонтуєте та обслуговуєте автомобільні дороги для забезпечення безпеки перевезення пасажирів та вантажів.
Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої самовіддачі, професіоналізму, фізичних навантажень.

Ваша сумлінна щоденна праця забезпечує ефективне функціонування транспортного комплексу та інфраструктури району,  перевезення пасажирів та вантажів всіх галузей народного господарства.

Завдяки вашій роботі мешканці найбільш віддалених населених пунктів  мають можливість доїхати до районних, обласного центрів для вирішення своїх  нагальних питань.

Детальніше...

 

Температурний режим в навчальних закладах Богуславського району

Температурний режим в навчальних закладах Богуславського рйону станом на 25 жовтня 2018 року.
 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси