ПАСПОРТИ бюджетних програм місцевого бюджету на 2019 рік

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік. Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

ПАСПОРТ  бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік. Надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік. Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової допомоги дітям.

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік. Надання допомоги особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку.

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік. Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю в установах соціального обслуговування.

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік. Здійснення соціальної роботи з вразливими категоріями населення.

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік. Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю,    хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік. Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя.