17 квітня - День пожежної охорони

Професія вогнеборця найнебезпечніша, яку обирають виключно справжні чоловіки і професіонали. Не кожен може боротися зі стихією вогню. Тому прийміть найщиріші та сердечні вітання і душевну вдячність від тих, кому Ви вже допомогли і кому ще прийдете на допомогу, ризикуючи своїм життям.
Нехай яскравіше вогню горять Ваші серця, а кожен новий день приносить нові перемоги. Тепла Вам і світла не від нових пожеж, а від щасливих посмішок Ваших близьких і коханих. Нехай Ваша зміна завжди буде успішною, а вихідні спокійними.
Велика вдячність, низький уклін та довічна повага усім вогнеборцям та членам їх сімей. Запровадження цього свята є державним визнанням неоціненного Вашого внеску у розвитку пожежної служби, захисту життя і здоров’я людей, збереження національного надбання держави.
З метою гідного вшанування співробітників 13 державної пожежно-рятувальної частини 3-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області                                  (м. Богуслав) за бездоганну службу та відданість Батьківщині, високий професіоналізм, сумлінне виконання службового обов’язку, наполегливість, ініціативу, активну громадську діяльність та життєву позицію, багаторічну плідну працю, вагомий внесок у справу цивільного захисту, участь у національно-патріотичному вихованні молоді, значний внесок у розвиток ветеранського руху та з нагоди Дня пожежної охорони, 18 квітня 2019 року представником Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту було проведено нагородження особового складу підрозділу, а саме Почесною відзнакою Асоціації – Орденом «Честь і Слава» підполковника служби цивільного захисту Жовтоноженка Володимира Михайловича, Почесними грамотами Асоціації – прапорщика служби цивільного захисту Федоренка Ігоря Васильовича, молодшого сержанта служби цивільного захисту Куделю Івана Івановича, сержанта служби цивільного захисту Баліцького Петра Івановича та сержанта служби цивільного захисту Сліпченка Ярослава Олександровича.
З метою гідного вшанування співробітників 13 державної пожежно-рятувальної частини 3-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Богуслав) за бездоганну службу та відданість Батьківщині, високий професіоналізм, сумлінне виконання службового обов’язку, наполегливість, ініціативу, активну громадську діяльність та життєву позицію, багаторічну плідну працю, вагомий внесок у справу цивільного захисту, участь у національно-патріотичному вихованні молоді, значний внесок у розвиток ветеранського руху та з нагоди Дня пожежної охорони, 18 квітня 2019 року представником Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту було проведено нагородження особового складу підрозділу, а саме Почесною відзнакою Асоціації – Орденом «Честь і Слава» підполковника служби цивільного захисту Жовтоноженка Володимира Михайловича, Почесними грамотами Асоціації – прапорщика служби цивільного захисту Федоренка Ігоря Васильовича, молодшого сержанта служби цивільного захисту Куделю Івана Івановича, сержанта служби цивільного захисту Баліцького Петра Івановича та сержанта служби цивільного захисту Сліпченка Ярослава Олександровича.
nagorodgennya_17_04_2019_1
nagorodgennya_17_04_2019_2