Провели інструктаж з священиками

Наближаються пасхальні свята під час яких велика кількість віруючих громадян відвідують богослужіння. Свято Пасхи традиційно пов’язане не тільки з посвяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відритого вогню, зокрема свічок та лампадок, адже Пасхальний вогонь відіграє велику роль у богослужінні. З метою запобігання виникненню пожеж у культових спорудах, 19 квітня рятувальник Богуславського РС провели інструктаж з мешканцями Свято-Миколаївського чоловічого монастиря.
Спілкуючись із священиками, рятувальники акцентували увагу на обов’язковій наявності в храмах первинних засобів пожежогасіння та протипожежне водопостачання, нагадали про дотримання ППБ при використанні електроприладів, належним утриманням шляхів евакуації, а також визначилися з місцями для безпечного встановлення свічок.
На завершення зустрічей церковні служителі отримали друковані пам’ятки із заходами пожежної безпеки.
nstruktag_19_04_2019_14
nstruktag_19_04_2019_2