Вхід на сайтЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

На телефонну «гарячу» лінію Обласного штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення антитерористичної операції, звертаються з різними питаннями, що стосуються, зокрема, юридичних консультацій. Серед найпоширеніших – питання нарахування штрафних санкцій та пені за невиконання банківських зобовязань, отримання військовослужбовцями у власність земельних ділянок.

Відповіді на найпоширеніші питання даного напрямку дає Дмитро Христюк, заступник голови Київської облдержадміністрації, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сімям.

На допомогу захисникам Батьківщини

 

Про питання надання у Богуславському районі правової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям

БОГУСЛАВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

15 січня 2015 року                                                            №10

Про питання надання у Богуславському районі правової

допомоги військовослужбовцям, які беруть участь

в антитерористичній операції, та їх сім’ям

Детальніше...

 

Право військовослужбовців на відпустки та порядок їх надання

Стаття 10-1 ЗУ “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” регламентує це питання наступним чином.

Військовослужбовцям, крім військовослужбовців строкової військової служби, надаються щорічні основні відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення. Тривалість щорічної основної відпустки для військовослужбовців, які мають вислугу в календарному обчисленні до 10 років, становить 30 календарних днів; від 10 до 15 років - 35 календарних днів; від 15 до 20 років - 40 календарних днів; понад 20 календарних років - 45 календарних днів. Час для проїзду до місця проведення зазначеної відпустки і назад не надається. Святкові та неробочі дні при визначенні тривалості щорічних основних відпусток не враховуються.

Детальніше...

 

Пільги військовослужбовцям та членам їх сімей

Стаття 14 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей ” передбачає наступний перелік пільг:

1. Військовослужбовці мають право на безоплатний проїзд:

1) залізничним,   повітряним,  водним  та  автомобільним  (за винятком таксі) транспортом: у відрядження; у відпустку в межах України - якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку  на  одну особу за попередні шість місяців не перевищує  величини  доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу; при переведенні на нове місце проходження військової служби або у зв'язку з передислокацією військової частини; до місця проживання, обраного при звільненні з військової служби, в межах України.

Детальніше...

 

Звання Герой України та пільги громадянам, яким воно присвоюється.

Вищим ступенем відзнаки в Україні є звання Герой України.

Звання  Герой  України  є державною нагородою та присвоюється громадянам України за здійснення визначного геройського вчинку або  визначних  трудових досягнень.

Присвоєння   звання   Герой   України  провадиться  Указом Президента України.

Герою  України  вручається   орден   "Золота   Зірка"   за здійснення  визначного  геройського вчинку або орден Держави - за визначні трудові досягнення. Особами,  які  мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вважаються Герої Соціалістичної Праці, Герої України та повні кавалери ордена Трудової Слави.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси