Вхід на сайт



Центральна бібліотечна система

БІБЛІОТЕКИ


1

Центральна районна бібліотека

м. Богуслав, вул.Острів,1

Добровольська Галина Степанівна, тел.сл.5-22-06, дом.тел.5-36-93

2

Бібліотека для дітей

м.Богуслав

пров. Корсунський, 11

Руленко Тамара Володимирівна тел.сл.5-13-29,

дом.тел.5-52-26

3

Бібліотечна філія

с.Біївці

Гиря Надія Василівна, тел.сл. 32-3-17

4

Бібліотечна філія

с.Бородані

Шишка Ганна Іванівна,  тел. дом. 49 -3-90

5

Бібліотечна філія

с.Бране Поле

Любченко Раїса Андріївна, тел.дом. 46-5-31

6

Бібліотечна філія

с.Вільхівець

Іваніченко Валентина Іванівна, тел.дом. 37-3-72

7

Бібліотечна філія

с.Гута

Чухліб Наталія Дементіївна, тел.дом. 48-3-20

8

Бібліотечна філія

с.Дибинці

Шнуренко Надія Миколаївна, тел.дом. 33-3-93

9

Бібліотечна філія

с.Дмитренки

Власенко Людмила Петрівна

10

Бібліотечна філія

с.Іванівка

Піотрович Ольга Володимирівна, тел.дом. 34-3-96

11

Бібліотечна філія

с.Ісайки

Кондратюк

Леся Всилівна

12

Бібліотечна філія

с.Киданівка

Рачківська Олена Олександрівна, тел.сл.31-6-22, тел.дом.

31-6-55

13

Бібліотечна філія

с.Медвин-І

Марушевська Ольга Олександрівна, тел.сл. 36-5-53

14

Бібліотечна філія

с.Медвин-ІІ

Василенко Валентина Петрівна,

15

Бібліотечна філія

с.Мисайлівка

Підлужня Світлана Іванівна, тел.дом. 30-4-51

16

Бібліотечна філія

с.Митаївка

Грохольська Надія Олександрівна, стаж

17

Бібліотечна філія

с.Москаленки

Суходольська Олена Василівна, тел.сл. 31-5-22

18

Бібліотечна філія

с.Михайлівка

Петроченко Люба Іванівна, дом.тел. 44-3-55

19

Бібліотечна філія

с.Побережка

Телегей

Сергій

Петрович

20

Бібліотечна філія

с.Саварка

Білашова Тетяна Олександрівна

21

Бібліотечна філія

с.Семигори

Онищенко Наталія Василівна

22

Бібліотечна філія

с.Синиця

Коваль Наталія Філаретівна, стаж

23

Бібліотечна філія

с.Софійка

Хіврич Наталія Олександрівна, стаж

24

Бібліотечна філія

с.Тептіївка

Марієва Лариса Семенівна

25

Бібліотечна філія

с.Туники

Реп’ях Ніна Григорівна,

26

Бібліотечна філія

с.Хохітва

Плагун Ганна Петрівна, тел.сл.31-4-22, дом.тел. 31-7-96

27

Бібліотечна філія

с.Щербашенці

Коваленко Марія Василівна, тел.сл. 38-3-89,дом.тел.38-31

28

Бібліотечна філія

с.Шупики

Сушко Алла Вікторівна, дом.тел. 31-1-12

29

Бібліотечна філія

с.Чайки

Корнієнко Тамара Василівна

30

Бібліотечна філія

с.Дібрівка

Лабзенко Наталія Василівна

31

Бібліотечна філія

с.Розкопанці

Яцюченко Ніна Леонідівна, дом.тел.

47-4-38

32

Бібліотечна філія

с.Яцюки

Науменко Ольга Захарівна

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси