Сектор спорту

середа 09.00 – 12.00

Даниленко Анатолій Борисович – начальник відділу

Основні завдання сектору:

забезпечення реалізації на території району державної політики з питань фізичної культури і спорту;
забезпечення підготовки та проведення навчально-тренувальних зборів спортсменів, які беруть участь у спортивних змаганнях різних рівнів;
розроблення заходів щодо залучення інвесторів, зміцнення матеріально-технічної бази об'єктів та споруд спортивного призначення, утримання їх у належному стані.

Фізична культура і спорт Богуславщини – надбання і досягнення.
Питання розвитку фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи у районі вирішують відділ спорту та охорони здоров’я райдержадміністрації, Богуславська дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти, універсальний навчально-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй», районні організації ФСТ «Колос» та «Спартак». Всього в галузі працюють 58 штатних фізкультурних працівників. До фізкультурно-оздоровчих послуг та занять масовим спортом мешканців в районі є стадіон, УНТЦ «Льодограй», 67 спортивних майданчиків , з яких 8 із синтетичним покриттям, тенісний корт, 11 футбольних полів, 23 спортивні зали та 17 приміщень для фізкультурно-спортивних занять.

Кількість спортивних клубів різних форм власності складає 17, де 667 осіб залучено до занять футболом та футзалом, гандболом та туризмом, боротьбою та гирьовим спортом, пауерліфтінгом та фітнесом, боксом та мотоспортом.

Фізкультурно-оздоровча робота проводиться у 18 загальноосвітніх закладах, 2 – професійно-технічних закладах та 1 – гуманітарному коледжі, у яких спортивні гуртки та секції відвідують 1060 учнів та студентів. Загалом всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи охоплено 2997 осіб.

У районі діє дитячо-юнацька спортивна школа з чотирма відділеннями – боротьба вільна, легка атлетика, футбол та волейбол. Залучено до занять в ДЮСШ – 288 учнів та відділення комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України, де хокеєм з шайбою та фігурним катанням займається 154 учні.

Спортивні заклади

| |

Богуславська дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти

тел. (04561) 5-28-99

Адреса - 09700, Київська область, м. Богуслав, вул.40 років Перемоги, 10

Директор: Восьмірко Віталій Володимирович             моб.тел. (067) 867-66-35

Комунальна установа Богуславський районний стадіон «Колос»

тел. (04561) 5-35-73

Адреса - 09700, Київська область, м. Богуслав, вул.Комсомольська, 6

Директор: Соколов Сергій Васильович моб.тел. (098) 822-54-84

Універсальний навчально-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй»

Адреса – 09700, Київська область, м. Богуслав, вул. Польова, 47

Директор: Штефан Ігор Петрович             моб. тел. (067) 215-88-26

Види спорту в районі

Пріоритетними видами спорту на Богуславщині є: фігурне катання, хокей з шайбою, боротьба вільна, легка атлетика та футбол. Популярними серед населення району є також змагання з баскетболу, волейболу, фут залу (міні-футболу), настільного тенісу, гирьового спорту, армрестлінгу, пауерліфтингу,  шашок та шахів.

Традиційними є змагання:

1. Веслувальний слалом: Чемпіонат та Кубок України з (березень –квітень)
  2. Велоспорт: Чемпіонат України з велоспорту на шосе (червень)
  3. Волейбол: міжрайонний турнір, присвячений воїнам-афганцям Богуславщини (лютий), кубок району пам’яті Героя Радянського Союзу  Зозулі А.Л. (лютий, чоловіки), міжрайонний кубок пам’яті Маринки Гризун (березень, жінки), Кубок мера (грудень, жінки), турнір серед ветеранів пам’яті Гичка Д.М.
  4. Легка атлетика: особисто-командна першість району (травень), «Олімпійський день» (червень).
  5. Футбол (міні-футбол, футзал): міжрайонний турнір з міні-футболу на приз БРФФ (січень - березень), відкритий кубок району на приз газети «Вісті Богуславщини» (квітень – травень), відкриті Чемпіонат та Першість району (травень – жовтень), Суперкубок району (листопад), міжрайонний турнір з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Цюренка А.І. (листопад – грудень)
  6. Боротьба вільна – міжрайонний турнір серед дівчат та юнаків, присвячений пам’яті Героїв Великої Вітчизняної війни (травень)
  7. Шашки та шахи: міжрайонний турнір пам’яті Яцевського А.А. (грудень).