Види спорту в районі

Пріоритетними видами спорту на Богуславщині є: боротьба вільна, легка атлетика та футбол. Популярними серед населення району є також змагання з баскетболу, волейболу, фут залу (міні-футболу), настільного тенісу, гирьового спорту, армрестлінгу, шашок та шахів.

Традиційними є змагання:

1. Веслувальний слалом: Чемпіонат та Кубок України з (березень –квітень)
  2. Волейбол: міжрайонний турнір, присвячений воїнам-афганцям Богуславщини (лютий), кубок району пам’яті Героя Радянського Союзу  Зозулі А.Л. (лютий, чоловіки), міжрайонний кубок пам’яті Маринки Гризун (березень, жінки), Кубок мера (грудень, жінки)
  3. Баскетбол: кубок «Перемога» - змагання до Дня Перемоги (травень, юнаки дівчата)
  4. Футбол (міні-футбол, футзал): міжрайонний турнір з міні-футболу на приз БРФФ (січень - березень), відкритий кубок району на приз газети «Вісті Богуславщини» (квітень – травень), відкриті Чемпіонат та Першість району (травень – жовтень), Суперкубок району (листопад), міжрайонний турнір з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Цюренка А.І. (листопад – грудень)
  5. Боротьба вільна – міжрайонний турнір серед дівчат та юнаків, присвячений пам’яті Героїв Великої Вітчизняної війни (травень)
  6. Районний легкоатлетичний крос до річниці аварії на Чорнобильській АЕС (квітень)