СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ - НАДІЙНИЙ ПОМІЧНИК У ПОШУКУ РОБОТИ

Якщо Ви залишилися без роботи або бажаєте змінити місце роботи – звертайтеся до будь-якого центру зайнятості України.

Якщо Ви завітали вперше - зверніться до диспетчера-консультанта. Він пояснить як користуватися інформаційними матеріалами та технічними засобами, що розміщені у центрі зайнятості.

У секторі самостійного пошуку роботи Ви маєте можливість самостійно знайти інформацію про вільні робочі місця (розмір заробітної плати, характер та режим роботи, професійні вимоги до кандидатів) і вибрати кращі варіанти свого працевлаштування.

Якщо в секторі самостійного пошуку роботи Ви не знайшли необхідної інформації, диспетчер спрямує Вас до спеціаліста з працевлаштування, який допоможе підібрати підходящу роботу з урахуванням Ваших кваліфікаційних характеристик та побажань.

Також, спеціалісти центрів зайнятості:

-          нададуть індивідуальні консультації щодо перспектив Вашого працевлаштування;

-          у разі неможливості працевлаштування за фахом допоможуть зорієнтуватися у виборі чи зміні професії;

-          допоможуть оволодіти необхідними навичками щодо результативного пошуку роботи та технікою самопрезентації роботодавцю;

-          запропонують відвідати тематичні або загальні постійно діючі семінари та тренінги;

-          нададуть профінформаційні послуги та індивідуальні консультації з професійної орієнтації.

Широкий перелік Інтернет-послуг з питань зайнятості!

Шановні громадяни!

Державна служба зайнятості пропонує Вам широкий перелік

Інтернет-послуг з питань зайнятості!

Ви тривалий час не можете знайти гідну роботу?

Бажаєте змінити її?

Цікавитесь можливістю працевлаштуватися в різних регіонах України?

Скористайтеся послугами Інтернет-порталу державної служби зайнятості!

Щодня у пошуках роботи до нашого порталу звертаються близько 1000 осіб. Кожен третій шукач роботи знаходить для себе підходящі вакансії, адже загальнодержавна база даних налічує понад 200 тис. пропозицій роботи.

Переглянути актуальні вакансії по всій країні Ви зможете за допомогою сервісу «Пошук роботи». Ви можете також залишити своє резюме у рубриці «Робота» (підрубрика «Заповнити резюме»). Роботодавці всієї країни матимуть можливість ознайомитись з Вашими професійними якостями і навичками, в тому числі через засоби автоматизованої електронної розсилки інформації, що здійснює державна служба зайнятості.

У рубриці „Корисні Веб-джерела” для Вас представлено перелік популярних українських і закордонних Інтернет-сайтів з пошуку роботи.

Ви цікавитесь можливістю підвищення кваліфікації чи здійснення професійного навчання за направленням служби зайнятості? Бажаєте спробувати себе у підприємницькій діяльності чи отримати іншу корисну інформацію щодо працевлаштування? Вам у нагоді стане рубрика«Послуги населенню».

Прагнете бути завжди в курсі ноу-хау у сфері зайнятості? Ви ще не знаєте, як скористатися новим мобільним сервісом „Пошук роботи”? Завітайте до рубрики «Інформація про державну службу зайнятості» (підрубрика «Діяльність ДСЗ»).

Якщо Ви звернетесь до сервісу «Підписка» і зареєструєтесь на розсилку найсвіжіших новин - на Вашу електронну адресу оперативно надходитиме інформація про новини, заходи, нововведення у наданні послуг державною службою зайнятості.

Бажаєте ознайомитись із законодавством про зайнятість та соціальне страхування? Вас цікавить механізм призначенням матеріального забезпечення у разі настання безробіття та отримання одноразової виплати для відкриття власної справи? Можливо, у Вас є питання щодо трудового законодавства, порядку реєстрації у службі зайнятості, участі у громадських роботах?Корисним для Вас стане сервіс «Нормативно-правова база», в якому представлено добірку чинних нормативно-правових документів.

У разі, якщо Вам необхідно отримати відповідь на актуальне для Вас питання щодо соціальних послуг, які надає служба зайнятості, - перегляньте рубрику „Консультації фахівців”. Для Вас представлено популярні запитання і відповіді, з яких Ви почерпнете корисну інформацію.

Скориставшись сервісом «Консультаційний центр», Ви можете особисто поставити конкретне запитання, і наші фахівці оперативно нададуть роз’яснення.