До уваги роботодавці!

Підприємства, установи, організації з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб, відповідно до «Порядку надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню»  від 16 травня 2013 року № 271  встановлено норматив працевлаштування громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» (крім інвалідів), у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

І щорічно в термін до 01 лютого подавати Звіт «Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за  2013 рік» до Богуславського РЦЗ.