Вхід на сайтЩодо проведення соціального рейду

З 18 по 22 листопада 2013 року працівниками сектору з опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації було проведено соціальний рейд по контролю за станом утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ях опікунів (піклувальників). В ході рейду було обстежено 7 сімей в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, що проживають у м. Богуславі та с. Мисайлівка.

У шести сім’ях опікуни добросовісно виконують свої обов’язки по утриманню та вихованню статусних дітей. У будинках де проживають діти створені необхідні умови для належного та гармонійного розвитку статусних дітей, обладнанно куточки для виконання домашніх завдань та відпочинку. В ході рейду опікунам надано рекомендації щодо специфіки виховання та утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

В одній сім’ї опікуна було зафіксовано деякі проблеми щодо утримання та виховання дитини, позбавленої батьківського піклування. Питання подальшого виховання дитини в даній сім’ї буде розглянуте на Комісії з питань захисту дитини райдержадміністрації.

010_018___008___015

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси