Про проведення заходів до Дня спільних дій в інтересах дітей

Щорічно 20 листопада в Україні відзначається День спільних дій в інтересах дітей під час якого проводяться заходи, спрямовані на забезпечення розвитку особистості та свідомого сприйняття дітьми перспектив самостійного життя.

20 листопада 2013 року службою у справах дітей райдержадміністрації для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, що виховуються у сім’ях опікунів та дітей, що потрапили в складні життєві обставини і проживають на території району було організовано екскурсію до Музею історії Богуславщини. Метою екскурсії було привернення уваги дітей до історії рідного краю, його звичаїв та традицій.  Діти з захопленням подорожували музеєм  – лабіринтом де уся історія Богуславщини показана в залах, які стилізовані до конкретного археологічного  часу і замкнені між собою в один історичний ланцюжок.

Наприкінці екскурсії діти висловили свої враження та залишили запис у книзі відгуків.

__011__025_033_041