ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ СВОЄЧАСНОСТІ СПЛАТИ ПОДАТКІВ ТА ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ, ПЕНСІЙ, СТИПЕНДІЙ ТА ІНШИХ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ

Управлінням Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області, на виконання соціальних ініціатив Президента України та програми «Україна для людей», було проведено засідання комісії з питань своєчасності сплати податків та виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в Богуславському відділенні Миронівської об’єднаної податкової державної інспекції м. Богуслав, 11.12.2013 року,  за участю:

-         першого заступника голови Богуславської РДА – А.Л. Резніченко (голова комісії);

-         начальника управління ПФУ – О.В.Попченка;

-         начальник відділу обліку надходження платежів – Я.В.Куришко;

-         заступника начальника - начальника Богуславського відділення Миронівського ОДПІ – В.В.Підопригори.

На комісію були запрошені: 8 фізичних осіб боржників.

Основні питання, які розглядалися:

-         виконання окремого доручення Пенсійного фонду України №49-ОД від 25.11.2013 року;

-         погашення заборгованості по єдиному внеску  на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

ВИРІШИЛИ:

ФОП боржникам розрахуватися  з заборгованістю по єдиному внеску в повному обсязі  до визначеного терміну.