Закон України від 04.04.2013 року № 170-VІІ «Про внесення зміни до ст. 1 Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» щодо призначення пенсії батькам, які виховали п’ятеро і більше дітей

Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області повідомляє про внесення змін до статті 1 Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» щодо призначення пенсії батькам, які виховали п’ятеро і більше дітей»:

1. Пункт 8 статті 1 Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» викласти в такій редакції:

матерям, які народили п’ятеро і більше дітей та виховали їх до шестирічного віку. Якщо у разі смерті матері або позбавлення її батьківських прав виховання дітей до зазначеного віку здійснювалося батьком, право на пенсію за особливі заслуги надається батьку. При цьому враховуються  діти, усиновлені в установленому законом  порядку».

2.        Цей закон Набирає чинності з 01 січня 2014 року.