СВЯТКУВАННЯ ДО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ КИЇВЩИНИ

P102039608 лютого 2014 року у м. Богуславі відбулося урочисте святкування з нагоди 70-річчя визволення Київської області та урочиста передача естафети пам'яті. Голова  Миронівської районної державної адміністрації передав голові Богуславської районної адміністрації прапор 135 стрілецького полку, який залишається на вічне зберігання в музеї історії Богуславщини.

У святкуванні брали участь голова Київської обласної державної адміністрації А.Й.Присяжнюк, керівники обласних управлінь, в тому числі,  начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В.Г.Фатхутдінов та представники районів на чолі з головами районних державних адміністрацій, голови районних рад,  рад ветеранів, громадських організацій та учасники і ветерани Великої Вітчизняної війни.

Для гостей та жителів району було підготовлено концертну програму» «Пишаємося великою Перемогою» за участю колективів художньої самодіяльності району, також працювали польові кухні де пригощали солдатською кашею.

Відбулося вшанування учасників Великої вітчизняної війни покладанням квітів до Меморіалу слави.

P1020396P1020409