Богуславський районний територіальний центр соціального обслуговування

09700, Київська область, м.Богуслав, вул..40 років Перемоги,10\2

тел: (04561) 5-19-91, 4-27-91

Режим роботи:

Понеділок з 8 год. до 17 год.

Вівторок    з 8 год. до 17 год

Середа     з 8 год. до 17 год

Четвер  з 8 год. до 17 год

П’ятниця   з 8 год. до 17 год

Обід з 12 год.  до 13 год.

Керівництво:

Директор Олійник Раїса Петрівна, тел.(04561) 4-27-91

Структурні підрозділи:

- відділення соціальної допомоги вдома - завідувач відділенням соціальної допомоги вдома

Хоменко Людмила Петрівна тел.(04561) 5-19-91;

- стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання -

завідувач стаціонарним відділенням  для постійного або тимчасового проживання

Олійник Наталія Василівна тел. (04561) 5-13-90;

-   відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги -

виконуючий обов’язки завідувача відділенням

Поліщук Марина Михайлівна

Тел. (04561) 5-19-91

Основні функції та напрямки роботи:

Надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, та проживають на території Богуславського району, в умовах стаціонарного, тимчасового або денного перебування.

На соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) в територіальному центрі мають право:

Громадяни похилого віку, інваліди, хворі ( з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці), які на здатні до самообслуговування і потребують  постійної сторонньої допомоги, визнані такими  в порядку, затвердженому МОЗ;

Громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою ( і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів),  якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей, нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї .

Для соціального обслуговування у відділенні  соціальної допомоги подаються такі документи:

1. Заява
  2. Медичний висновок.
  3. Копія паспорта.
  4. Копія ідентифікаційного коду.
  5. Копія пенсійного посвідчення.
  6. Копія чорнобильського посвідчення.
  7. Довідка про склад сім’ї.
  8. Довідка про доходи за 6 місяців з Пенсійного фонду.
  9. Копія посвідчення інваліда( якщо є інвалідність).

- Відділення адресної допомоги надає на платній та безоплатній основі перукарські послуги. На кожного громадянина, якого обслуговує відділення адресної допомоги, ведеться особова справа, в якій міститься:

1. письмова заява громадянина;

2. довідка про склад сім’ї (форма №3);

3. довідка про доходи членів сім’ї;

4. копія наказу про здійснення (припинення) обслуговування.

- До стаціонарного відділення громадяни приймаються за направленням  районного управління праці та соціального захисту населення. Направлення видається на підставі письмової заяви громадянина, паспорта, висновку лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров’я про не здатність його до самообслуговування та потребу в постійному сторонньому догляді та допомозі.