ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

Управлінням Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області було проведено  зустріч з трудовим колективом Богуславської міської ради, 08.04.2014 року, на якому були присутні 7 працівників, за участю:

-         заступника начальника управління – І.П.Криштак;

-         міського голови Богуславської міської ради – Дяченко В.М.

Основні питання, які порушували громадяни:

-         вік виходу на пенсію жінкам згідно Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи»;

-         перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам через 2 роки від попереднього звернення;

-         виплати пенсіонерам коштів згідно рішень суду.

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді, було повідомлено, що кожен працівник має можливість в будь-який час звернутись у відділ ІС та ПЗ управління ПФУ у Богуславському районі та з’ясувати, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

На завершення присутнім роздані буклети з роз’яснювальною інформацією щодо підготовки до запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, заяви для реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду.