ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

Управлінням Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області було проведено зустріч з трудовим колективом Управління ветеринарної медицини у Богуславському районі м. Богуслав, 28.05.2014 року, на якому були присутні  11 працівників, за участю:

-         заступника начальника управління – І.П.Криштак;

-         начальника управління ветеринарної медицини у Богуславському районі – В.В. Гризун.

Основні питання, які порушували громадяни:

-         вік виходу на пенсію жінкам згідно Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи»;

-         перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам через 2 роки від попереднього звернення;

-         виплати пенсіонерам коштів згідно рішень суду;

-         чинники, які впливають на розмір пенсії.

На всі запитання було надано обґрунтовані відповіді,  повідомлено, що кожен працівник має можливість в будь-який час звернутись у відділ  ІС та ПЗ управління ПФУ у Богуславському районі та з’ясувати , які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

На завершення присутнім роздані листівки з роз’яснювальною інформацією щодо підготовки до запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування», заяви для реєстрації на WEB-порталі Пенсійного фонду.